О внесении изменений и дополнений в Правила выплаты средств и смету расходов
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 августа 2001 года N 257. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 сентября 2001 года N 1643. Утратил силу приказом и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 июня 2009 года N 323
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра сельского хозяйства РК от 03.06.2009 N 323 .
В целях рационального использования и освоения выделенных финансовых средств из республиканского бюджета на создание племенного центра и восстановление племенного хозяйства по мясному птицеводству приказываю:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения в Правила выплаты средств и в смету расходов, предусмотренных в республиканском бюджете на 2001 год по Программе 38 - "Сохранение и развитие элитного семеноводства и племенного дела", утвержденные приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 марта 2001 года N 47 V011451_ "Об утверждении Правил выплаты средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2001 год по Программе 38 - "Сохранение и развитие элитного семеноводства и племенного дела". 2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Департамент животноводства и госплеминспекции (Сатыгул С.) 3. Настоящий приказ вступает в силу со дня Государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан. Министр "Согласовано" "Утверждено" Первый Вице-Министр финансов приказом Министра Республики Казахстан сельского хозяйства Республики Казахстан 17 августа 2001 г. N 257 Изменения и дополнения в Правила выплаты средств и смету расходов, предусмотренных в республиканском бюджете на 2001 год по программе 38 - "Сохранение и развитие элитного семеноводства и племенного дела"
1. Внести в V011451_ Правила выплаты средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2001 год по программе 38 - "Сохранение и развитие элитного семеноводства и племенного дела", утвержденные приказом Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 марта 2001 года N 47 следующие изменения: в разделе 2 Субсидирование деятельности по реализации семени быков производителей: абзац четвертый пункта 14 исключить; в разделе 4 Финансирование затрат на создание племенного центра и содержания в нем высокопродуктивных племенных быков производителей: в пункте 31: после слова "оборудования," дополнить словами "подготовка производственных помещений для содержания высококлассных быков-производителей"; в пункте 32: в подпункте 1): цифру "54" заменить цифрой "30"; цифру "7,1" заменить цифрой "3,9"; в подпункте 3): цифру "300" заменить цифрой "200"; цифру "21,9" заменить цифрой "14,6"; в пункте 33: в абзаце первом: цифру "80" заменить цифрой "56"; в пункте 34: в абзаце втором: цифру "80" заменить цифрой "56"; в абзаце третьем: цифру "300" заменить цифрой "200". в разделе 5 Финансирование затрат на создание племенного хозяйства по мясному птицеводству, и содержания в нем поголовья племенных птиц: в пункте 39: в подпункте 1): цифру "20 000" заменить цифрой "22 000"; цифры "550" заменить цифрой "255"; цифру "11,0" заменить цифрой "5,6"; в пункте 40: в абзаце первом: цифру "20" заменить цифрой "22"; в пункте 41: в абзаце втором: цифру "20" заменить цифрой "22". 2. В смете расходов средств, предусмотренных в 2001 году по программе 38 - "Сохранение и развитие элитного семеноводства и племенного дела": в графе "Статья расходов": в строке, порядковый номер 2: цифры "80" заменить цифрой "56"; цифру "300" заменить цифрой "200"; цифру "20" заменить цифрой "22"; в разделе а) создание племенного центра: после строки "покупка 80 быков отечественной и зарубежной селекции" добавить новую статью расходов: "подготовка производственных помещений для содержания высококлассных племенных быков-производителей"; в графе "Сумма, млн. тенге": цифру "131,8" заменить цифрой "135,4"; цифру "15,6" заменить цифрой "17"; цифру "105" заменить цифрой "100,0"; цифру "64,0" заменить цифрой "59"; цифру "12,8" заменить цифрой "9,6"; после цифры "12,8" добавить цифру "17"; цифру "17,8" заменить цифрой "6,3"; цифру "21,9" заменить цифрой "14,6"; цифру "33,6" заменить цифрой "38,6"; цифру "11,0" заменить цифрой "5,6"; цифру "17,3" заменить цифрой "21,4"; цифру "5,3" заменить цифрой "11,6"; в приложении 12 "Общий объем установленной квоты на 2001 год и размеры выделяемых племенным хозяйствам субсидий за реализованную племенную продукцию (материал)": в разделе "а) квоты и расценки на реализуемый племенной молодняк": в графе, порядковый номер 2 "Общий объем квотируемой живой массы, тонн": цифру "2029,0" заменить цифрой "2139,0"; цифру "1110,5" заменить цифрой "1117,5"; цифру "304,1" заменить цифрой "311,1"; цифру "918,58" заменить цифрой "1021,5"; цифру "835,58" заменить цифрой "923,5"; цифру "31" заменить цифрой "46"; цифру "3850,7" заменить цифрой "3960,7"; в графе, порядковый номер 4 "Общая сумма дотации по породам, тыс. тенге": цифру "74420,1" заменить цифрой "78021,5"; цифру "44420" заменить цифрой "44700"; цифру "12164" заменить цифрой "12444"; цифру "30000,1" заменить цифрой "33321,5"; цифру "27574,1" заменить цифрой "30475,5"; цифру "868" заменить цифрой "1288"; цифру "131800" заменить цифрой "135400"; в разделе "б) общий объем установленной квоты и расценки на одну спермадозу": в графе, порядковый номер 3: "Квоты на реализацию семени производителей, тыс. доз": цифру "875" заменить цифрой "834"; в разделе "в) общий объем установленной квоты и расценки на 1 шт племенного яйца": в графе, порядковый номер 3: "Квоты на реализацию племенных яиц, тыс. шт": цифру "2229" заменить цифрой "2429". (Специалисты: Пучкова О.Я. Мартина Н.А.)

Қаражаттар төлеу Ережелеріне және шығындар сметасына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2001 жылғы 17 тамыздағы N 257 бұйрығы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 19 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 1643. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2009 жылғы 3 маусымдағы N 323 бұйрығымен
Күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 2009.06.03 N 323 бұйрығымен.
Асыл тұқымды орталық құруға және еттi бағыттағы асыл тұқымды құс шаруашылығын қалпына келтiруге республикалық бюджеттен бөлiнген қаражатты тиiмдi пайдалану және игеру мақсатында
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берiлiп отырған "Элиталық тұқым шаруашылығын және мал тұқымын асылдандыру iсiн сақтау және дамыту" - 38 бағдарлама бойынша 2001 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражатты төлеу Ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрiнiң 2001 жылғы 3 наурыздағы N 47 V011451_ бұйрығымен бекiтiлген "Элиталық тұқым шаруашылығы және мал тұқымын асылдандыру iсiн сақтау және дамыту" - 38 бағдарлама бойынша 2001 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражаттар төлеу Ережелерiне және шығындар сметасына енгiзiлген өзгерiстер мен толықтырулар бекiтiлсiн. 2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау мал шаруашылығы және мал тұқымын асылдандырудың мемлекеттiк инспекциясы Департаментiне жүктелсiн (Сатығұл С.). 3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi. Министр Қазақстан Республикасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Ауыл шаруашылығы бірінші Вице-министрі министрінің 2001 жылғы 17 тамыз 2001 жылғы 18 тамыз N 257 бұйрығымен "келісілді" "бекітілді" "Элиталық тұқым шаруашылығы және мал тұқымын асылдандыру ісін сақтау және дамыту" - 38 бағдарлама бойынша 2001 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат төлеудің ережелеріне және шығыстар сметасына өзгерістер мен толықтырулар
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң 2001 жылы 3 наурыздағы N 47 V011451_ бұйрығымен бекiтiлген "Элиталық тұқым шаруашылығы және мал тұқымын асылдандыру iсiн сақтау және дамыту" - 38 бағдарлама бойынша 2001 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген және 2001 жылға арналған қаражаттар төлеу ережесiне және шығындар сметасына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн: 2-бөлiмдегi бұқалардың ұрығын сату iсiн қаржыландыру: 11 тармақта: "оны мақсатты пайдаланғанын растағанда" деген сөздер алынып тасталсын; 14-тармақтағы төртiншi абзац алынып тасталсын; 4-бөлiмдегi Асыл тұқымды орталықты құруға және онда жоғары өнiмдi бұқаларды күтiп бағуға бөлiнген қаражаттар шығынын: 31-тармақта: "сатып алуды," деген сөзден кейiн "өндiрiстiк жайларды жоғары сыныптық бұқаларды ұстауға әзiрлеудi," деген сөздермен толықтырылсын; 32-тармақта: 1) тармақшадағы: "54" деген сан "30" деген санмен ауыстырылсын; "7,1" деген сан "3,9" деген санмен ауыстырылсын; 3) тармақшадағы: "300" деген сан "200" деген санмен ауыстырылсын; "21,9" деген сан "14,6" деген санмен ауыстырылсын; 33-тармақта: бiрiншi абзацта: "80" деген сан "56" деген санмен ауыстырылсын; 34-тармақта: екiншi абзацта: "80" деген сан "56" деген санмен ауыстырылсын; үшiншi абзацта: "300" деген сан "200" деген санмен ауыстырылсын; 5-бөлімде Етті бағыттағы асыл тұқымды құс шаруашылығын құруға және онда асыл тұқымды құстарды күтiп бағуға бөлiнген қаражаттар шығынын: 39-тармақта: 1) тармақшадағы: "20000" деген сан "22000" деген санмен ауыстырылсын; "550" деген сан "255" деген санмен ауыстырылсын; "11,0" деген сан "5,6" деген санмен ауыстырылсын; 40-тармақта: бiрiншi абзацтағы: "20" деген сан "22" деген санмен ауыстырылсын; 41-тармақта: екiншi абзацтағы: "20" деген сан "22" деген санмен ауыстырылсын. 2. "Элиталық тұқым шаруашылығы және мал тұқымын асылдандыру iсiн сақтау және дамыту" - 38 бағдарламада 2001 жылға қаралған шығындар сметасында: реттiк нөмiрi 2 жолда: "Шығындар статьясы": "80" деген сан "56" деген санмен ауыстырылсын; "300" деген сан "200" деген санмен ауыстырылсын; "20" деген сан "22" деген санмен ауыстырылсын; "отандық және шет елдiк селекциядан 80 бұқа сатып алу" деген жолдан кейiн шығындардың жаңа бабы қосылсын "жоғары сыныпты бұқаларды ұстауға өндiрiстiк қора-қопсыларды дайындау"; "Сома, млн. теңге" бағанада: "131,8" деген сан "135,4" деген санмен ауыстырылсын; "15,6" деген сан "17,0" деген санмен ауыстырылсын; "105" деген сан "100" деген санмен ауыстырылсын; "64" деген сан "59" деген санмен ауыстырылсын; "12,8" деген сан "9,6" деген санмен ауыстырылсын; "12,8" деген саннан кейін "17" деген санмен толықтырылсын; "17,8" деген сан "6,3" деген санмен ауыстырылсын; "21,9" деген сан "14,6" деген санмен ауыстырылсын; "33,6" деген сан "38,6" деген санмен ауыстырылсын; "11,0" деген сан "5,6" деген санмен ауыстырылсын; "17,3" деген сан "21,4" деген санмен ауыстырылсын; "5,3" деген сан "11,6" деген санмен ауыстырылсын; 12-қосымшадағы "Асыл тұқымды шаруашылықтарға сатылған асыл тұқымды өнiмге (материалға) бөлінетін демеуқаржылардың мөлшерi және 2001 жылға белгiленген квотаның жалпы көлемi": "а) "сатылатын төл малдарға белгiленген квоталар және бағалама" бөлiмдегi реттiк нөмерi 2-бағанда: "Квотаға кiретiн тiрiлей салмақтың жалпы көлемi, тонна": "2029,0" деген сан "2139,0" деген санмен ауыстырылсын; "1110,5" деген сан "1117,5" деген санмен ауыстырылсын; "304,1" деген сан "311,1" деген санмен ауыстырылсын; "918,58" деген сан "1021,5" деген санмен ауыстырылсын; "835,58" деген сан "923,5" деген санмен ауыстырылсын; "31" деген сан "46" деген санмен ауыстырылсын; "3850,7" деген сан "3960,7" деген санмен ауыстырылсын; реттік нөмері 4-бағанда: "Тұқымдарға бөлінетін демеу-ақының жалпы сомасы, мың. теңге": "74420,1" деген сан "78021,5" деген санмен ауыстырылсын; "44420" деген сан "44700" деген санмен ауыстырылсын; "12164" деген сан "12444" деген санмен ауыстырылсын; "30000,1" деген сан "33321,5" деген санмен ауыстырылсын; "27574,1" деген сан "30475,5" деген санмен ауыстырылсын; "868" деген сан "1288" деген санмен ауыстырылсын; "131800" деген сан "135400" деген санмен ауыстырылсын; "б) ұрықтың бір дозасына белгіленген квоталардың жалпы көлемі және бағаламасы" бөлімдегі: реттік нөмері 3-бағанда: "Бұқалардың ұрығының сатылатын көлемінің квотасы, мың доза": "875" деген сан "834" деген санмен ауыстырылсын; "в) бір дана асыл тұқымды жұмыртқаға белгіленген квотаның көлемі және бағаламасы" бөлімдегі: "Асыл тұқымды жұмыртқаның сатылатын көлемінің квотасы, мың дана": "2229" деген сан "2429" деген санмен ауыстырылсын. Мамандар: Омарбекова А.Т. Қасымбеков Б.А.