О внесении изменений и дополнений N 60 в Единую бюджетную классификацию
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 6 октября 2001 года N 433. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 ноября 2001 г. за N 1673. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
16. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 6 октября 2001 года N 433 "О внесении изменений и дополнений N 60 в Единую бюджетную классификацию" ...".
--------------------------------------------------------------------
Приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 "Об утверждении Единой бюджетной классификации" следующие дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
1) в функц. группе 5 "Здравоохранение" в подфункции 1 "Больницы широкого профиля":
по гос. учреждению-администратору программ 124 "Аким Павлодарской области":
программу 17 "Поддержка в реформировании социальных услуг" дополнить подпрограммой 86 следующего содержания:
"86 Реализация проекта на местном уровне за счет внешних займов";
программу 17 изложить в следующей редакции:
"Проект социальной защиты";
по гос. учреждению-администратору программ 129 "Аким Южно-Казахстанской области":
программу 17 "Поддержка в реформировании социальных услуг" дополнить подпрограммой 86 следующего содержания:
"86 Реализация проекта на местном уровне за счет внешних займов";
программу 17 изложить в следующей редакции:
"Проект социальной защиты";
2) в функц. группе 7 "Жилищно-коммунальное хозяйство" в подфункции 3 "Водоснабжение" по гос. учреждению-администратору программ 275 "Департамент по администрированию программ развития города Астаны" программу 33 "Реализация проекта строительства третьей нитки водовода от Вячеславского водохранилища до города Астаны" дополнить подпрограммами 30 и 31 следующего содержания:
"30 Реализация проекта на местном уровне за счет трансфертов из республиканского бюджета
31 Реализация проекта на местном уровне за счет займов местного исполнительного органа";
в функц. группе 8 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":

Бірыңғай бюджеттік жіктемеге N 60 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2001 жылғы 6 қазан N 433 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 13 қарашада тіркелді. Тіркеу N 1673. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
16. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2001 жылғы 6 қазандағы N 433 (тіркелген N 1673) "Бірыңғай бюджеттік сыныптамаға N 60 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бiрыңғай бюджеттiк жiктеменi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715  V991058_  бұйрығына мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк жiктемесiнде:
бюджет шығыстарының функционалдық жiктемесiнде:
1) 5 "Денсаулық сақтау" функц.тобында 1 "Кең бейіндi ауруханалар" кiшi функциясында:
124 "Павлодар облысының әкiмi" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
17 "Әлеуметтiк қызметтердi реформалауда қолдау көрсету" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 86-кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"86 Жергiлiктi деңгейде сыртқы заемдар есебiнен жобаны iске асыру";
17-бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"Әлеуметтiк қорғау жобасы";
129 "Оңтүстiк Қазақстан облысының әкiмi" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
17 "Әлеуметтiк қызметтердi реформалауда қолдау көрсету" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 86-кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"86 Жергiлiктi деңгейде сыртқы заемдар есебiнен жобаны iске асыру";
17-бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"Әлеуметтiк қорғау жобасы";
2) 7 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" функц.тобында 3 "Сумен жабдықтау" кiшi бағдарламасында" 275 "Астана қаласының даму бағдарламаларын әкiмшiлендiру жөнiндегi департамент" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша 33 "Вячеслав су қоймасынан бастап Астана қаласына дейiн суағардың үшiншi желiсiн салу" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 30 және 31-кiшi бағдарламалармен толықтырылсын:
"30 Жергiлiктi деңгейде республикалық бюджеттен алынатын трансферттер есебiнен жобаны iске асыру
31 Жергiлiктi деңгейде жергiлiктi атқарушы органның заемдары есебiнен жобаны iске асыру";
8 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк" функц.тобында:

в подфункции 3 "Информационное пространство" дополнить гос. учреждением-администратором программ 264 и программами 30, 31 следующего содержания:
"264 Исполнительный орган анализа общественных отношений и внутренней политики, финансируемый из местного бюджета
30 Проведение государственной информационной политики через газеты и журналы на местном уровне
31 Проведение государственной информационной политики через телерадиовещание на местном уровне";
в подфункции 9 "Прочие услуги по организации культуры, спорта и информационного пространства" дополнить гос. учреждением-администратором программ 264, программой 2, с подпрограммой 3, и программами 16, 23, 25, 32 следующего содержания:
"264 Исполнительный орган анализа общественных отношений и внутренней политики, финансируемый из местного бюджета
2 Административные расходы на местном уровне
3 Аппараты местных органов
16 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов
23 Проведение мероприятий за счет средств на представительские расходы
25 Проведение мероприятий за счет средств резерва местного исполнительного органа области, городов Астаны и Алматы для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
32 Проведение региональной молодежной политики";
в функц. группе 13 "Прочие" в подфункции 9 "Прочие" дополнить гос. учреждением-администратором программ 264 и программой 33 следующего содержания:
"264 Исполнительный орган анализа общественных отношений и внутренней политики, финансируемый из местного бюджета
33 Взносы в уставный фонд коммунальных государственных предприятий".
2. Установить, что с 1 января 2001 года расходы не осуществляются по следующим подпрограммам:
в функц. группе 5 "Здравоохранение" в подфункции 1 "Больницы широкого профиля":
по гос. учреждению-администратору программ 124 "Аким Павлодарской области" в программе 17 "Поддержка в реформировании социальных услуг" подпрограмма 82 "Реализация проекта на местном уровне за счет трансфертов из республиканского бюджета";
по гос. учреждению-администратору программ 129 "Аким Южно-Казахстанской области" в программе 17 "Поддержка в реформировании социальных услуг" подпрограмма 82 "Реализация проекта на местном уровне за счет трансфертов из республиканского бюджета".
3. Департаменту юридической службы (К. Абдикаликов) и Департаменту государственного бюджета (Б. Султанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.

3 "Ақпараттық кеңiстiк" кішi функциясында мынадай мазмұндағы 264 мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсiмен және 30, 31-бағдарламалармен толықтырылсын:
"264 Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын қоғамдық қарым-қатынастар және iшкi саясатты талдау атқарушы органы
30 Жергiлiктi деңгейде газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттiк ақпараттық саясат жүргiзу
31 Жергiлiктi деңгейде телерадио хабар тарату арқылы мемлекеттiк ақпараттық саясат жүргізу";
9 "Мәдениетті, спортты және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер" кiшi функциясы мынадай мазмұндағы 264-бағдарлама мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсiмен, 2-бағдарламамен 3-кіші бағдарламамен 2-бағдарламамен және 16, 23, 25, 32-бағдарламалармен толықтырылсын:
"264 Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын қоғамдық қарым-қатынастар және iшкi саясатты талдау атқарушы органы
2 Жергiлiктi деңгейдегi әкiмшiлiк шығыстар
3 Жергiлiктi органдардың аппараттары
16 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жою және өзге де күтпеген шығыстар үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткiзу
23 Өкiлеттiк шығыстарға арналған қаражат есебiнен iс-шаралар өткiзу
25 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшiн облыстың, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы органы резервiнiң қаражаты есебiнен iс-шаралар өткiзу
32 Аймақтық жастар саясатын өткiзу";
13 "Басқалар" функц.тобында 9 "Өзге де" кiшi функциясында мынадай мазмұндағы 264-мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi және 33-бағдарламамен толықтырылсын:
"264 Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын қоғамдық қарым-қатынастар және iшкi саясатты талдау атқарушы органы
33 Коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорындардың жарғылық қорына төленетiн жарналар".
2. 2001 жылғы 1 қаңтардан бастап шығыстар мынадай кiшi бағдарламалар бойынша жүзеге асырылмайды деп белгiленсiн:
5 "Денсаулық сақтау" функц.тобында 1 "Кең бейiндi ауруханалар" кiшi функциясында:
124 "Павлодар облысының әкiмi" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша 17 "Әлеуметтiк қызметтердi реформалауда қолдау көрсету" бағдарламасында 82 "Республикалық бюджеттен берiлген трансферттер есебiнен жобаны жергiлiктi деңгейде iске асыру" кiшi бағдарламасы;
129 "Оңтүстiк Қазақстан облысының әкiмi" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша 17 "Әлеуметтiк қызметтердi реформалауда қолдау көрсету" бағдарламасында 82 "Республикалық бюджеттен берiлген трансферттер есебiнен жобаны жергiлiктi деңгейде iске асыру" кiшi бағдарламасы.
3. Заң қызметi департаментi (Қ. Әбдiқалықов) және Мемлекеттiк бюджет департаментi (Б. Сұлтанов) Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде осы бұйрықтың мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.

4. Подпункт 1) и абзацы первый, второй, третий подпункта 2) пункта 1 и пункт 2 настоящего приказа распространяются на правоотношения, возникшие с 1 января 2001 года. <*>
Сноска. Пункт 4 с дополнениями - приказом Министра финансов РК от 16 января 2002 года N 13 .
5. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр

4. Осы бұйрықтың 1-тармағының 1) тармақшасы, 2) тармақшасының бiрiншi, екiншi, үшiншi абзацтары және 2-тармағы 2001 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады. <*>
Ескерту: 4-тармақ толықтырылды - ҚР Қаржы министрінің 2002 жылғы 16 қаңтардағы N 13   V021773_   бұйрығымен
5. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттік тiркелуден өткен күнiнен бастап күшiне енедi.
Министр