О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 марта 2001 года N 47 "Об утверждении Правил выплаты средств на 2001 год по программе 38 - "Сохранение и развитие элитного семеноводства и племенного дела"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 20 декабря 2001 года N 395. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 декабря 2001 года N 1709. Утратил силу приказом и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 июня 2009 года N 323
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра сельского хозяйства РК от 03.06.2009 N 323 .
"Согласовано" Вице-Министр финансов Республики Казахстан
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 10.11.2001 года N 254-II Z010254_ "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2001 год" приказываю:
1. Внести в приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 марта 2001 года N 47 V011451_ "Об утверждении Правил выплаты средств на 2001 год по программе 38 - "Сохранение и развитие элитного семеноводства и племенного дела" нижеследующие изменения и дополнения:
в Правила выплаты средств и в смету расходов, предусмотренных в республиканском бюджете на 2001 год по программе 38 - "Сохранение и развитие элитного семеноводства и племенного дела", утвержденные указанным приказом: в смете расходов средств, предусмотренных в 2001 году по программе 38 - "Сохранение и развитие элитного семеноводства и племенного дела": в графе "Статья расходов": в строке, порядковый номер 2: в разделе б) восстановление племенного хозяйства по мясному птицеводству: слова "покупка и запуск технологического оборудования" заменить словами "покупка и запуск технологических машин и оборудования"; в графе "Сумма, млн. тенге": цифру "350,0" заменить цифрой "468"; цифру "102,1" заменить цифрой "220,1"; цифру "63,5" заменить цифрой "123,5"; цифру "17" заменить цифрой "22,0"; цифру "12,5" заменить цифрой "67,5"; цифру "38,6" заменить цифрой "96,6"; цифру "21,4" заменить цифрой "27,4"; цифру "11,6" заменить цифрой "63,6"; цифру "800,0" заменить цифрой "918,0". 2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Департамент животноводства и госплеминспекции (Сатыгул С.). 3. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан. Министр (Специалисты: Пучкова О.Я., Склярова И.В.)

Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрiнiң қызыметiн атқарушының "Элиталық тұқым шаруашылығы және мал тұқымын асылдандыру iсiн сақтау және дамыту" 38 бағдарламасы бойынша "2001 жылға қаражат төлеудiң ережелерiн бекiту туралы" 2001 жылғы 3 наурыздағы N 47 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрiнiң 2001 жылғы 20 желтоқсандағы N 395 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 28 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 1709. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2009 жылғы 3 маусымдағы N 323 бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 2009.06.03 N 323 бұйрығымен.
"2001 жылға арналған республика бюджетi туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 10.11.2001 жылғы N 254-II Z010254_ Заңын iске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрiнiң қызметiн атқарушының "Элиталық тұқым шаруашылығы және мал тұқымын асылдандыру iсiн сақтау және дамыту" 38 бағдарламасы бойынша "2001 жылға қаражат төлеудiң ережелерiн бекiту туралы" 2001 жылғы 3 наурыздағы N 47 V011451_ бұйрығына төмендегiдей өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
осы бұйрықпен бекiтiлген "Элиталық тұқым шаруашылығы және мал тұқымын асылдандыру iсiн сақтау және дамыту" 38 бағдарлама бойынша 2001 жылға республика бюджетiнен көзделген шығындар сметасына және қаражат төлеудiң ережелерiне: "Элиталық тұқым шаруашылығы және мал тұқымын асылдандыру iсiн сақтау және дамыту" - 38 бағдарламада 2001 жылға қаралған шығындар сметасында: "Шығындар сметасы" бағанында: 2-шi реттiк номер жолындағы: б) еттi бағыттағы асыл тұқымды құс шаруашылығы қалпына келтiру бөлiмiндегi: "Технологиялық құрал жабдықтарды сатып алу және iске жiберу" сөздерiн "технологиялық құрал жабдықтарды және машиналарды сатып алу және iске жiберу" сөздерiмен алмастырылсын; "Сома, млн. теңге" бағанада: "350" деген сан "468" деген санмен ауыстырылсын; "102,1" деген сан "220,1" деген санмен ауыстырылсын; "63,5" деген сан "123,5" деген санмен ауыстырылсын; "17,0" деген сан "22,6" деген санмен ауыстырылсын; "12,5" деген сан "67,5" деген санмен ауыстырылсын; "38,6" деген сан "96,6" деген санмен ауыстырылсын; "21,4" деген сан "27,4" деген санмен ауыстырылсын; "11,6" деген сан "63,6" деген санмен ауыстырылсын; "800,0" деген сан "918,0" деген санмен ауыстырылсын. 2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау мал шаруашылығы және мал тұқымын асылдандырудың мемлекеттiк инспекциясы Департаментiне жүктелсiн (Сатығұл С.). 3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi. Министр Мамандар: Омарбекова А.Т. Икебаева Ә.Ж.