О внесении изменения и дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2000 года N 487 "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 25 декабря 2001 года N 547. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 января 2002 года N 1736. Утратил силу - Приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 24 июня 2005 года N 83
Извлечение из Приказа Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 24 июня 2005 года N 83:
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по структуре специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение к приказу
Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
от 24 июня 2005 года
Перечень приказов по структуре специфики
экономической классификации расходов бюджета
Республики Казахстан
1. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 26 декабря 2001 года N 547 (зарегистрированный за N 1736) "О внесении изменения и дополнений в приказ Министра финансов Pecпублики Казахстан от 17 ноября 2000 года N 487 " Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан". ...
--------------------------------------------------------------------------------------
В соответствии с Законом Республики Казахстан от Z010247_  10 октября 2001 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оплаты труда и социальной защиты военнослужащих, сотрудников правоохранительных и других государственных органов" приказываю:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2000 года N 487 V001332_  "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан" следующие дополнения и изменения:
в структуре специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в подклассе 110 "Заработная плата", после специфики 113 "Компенсационные выплаты" дополнить спецификой 114 "Обязательные пенсионные взносы военнослужащих, сотрудников органов внутренних дел в накопительные пенсионные фонды" согласно приложению 1;
в подклассе 120 "Взносы работодателей":
в специфике 126 "Взносы на государственное обязательное личное страхование работников государственных учреждений" в графе "Определение" слова "военнослужащих и сотрудников правоохранительных органов, органов прокуратуры" исключить.

"Қазақстан Республикасы бюджетi шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінiң құрылымын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң 2000 жылғы 17 қарашадағы N 487 бұйрығына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің 2001 жылғы 25 желтоқсандағы N 547 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 25 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 1736. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау Министрінің 2005 жылғы 24 маусымдағы N 83 бұйрығымен.
-------------Бұйрықтан үзінді-----------------
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы бюджеті шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымы бойынша бұйрықтардың күші жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етеді.
Министр
Қазақстан Республикасының
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрінің
2005 жылғы 24 маусымдағы
N 83 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы бюджеті шығыстарының
экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымы
бойынша бұйрықтар тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2001 жылғы 25 желтоқсандағы N 547 (тіркелген N 1736) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2000 жылғы 17 қарашадағы N 487 "Қазақстан Республикасы бюджеті шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымын бекіту туралы" бұйрығына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" бұйрығы...
------------------------------
"Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне әскери қызметшiлердiң, құқық қорғау органдары және басқа да мемлекеттiк органдар қызметкерлерiнiң еңбегiне ақы төлеу және оларды әлеуметтiк қорғау мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы"  Z010247_  Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 10 қазандағы Заңына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы бюджетi шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелiгiнiң құрылымын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 2000 жылғы 17 қарашадағы N 487  V001332_  бұйрығына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасы бюджетi шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелiгiнiң құрылымында:
1-қосымшаға сәйкес 110 "Жалақы" сыныпшасындағы 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелiгiнен кейiн 114 "Жинақтаушы зейнетақы қорларына мiндеттi зейнетақы жарналары" ерекшелiгiмен толықтырылсын;
120 "Жұмыс берушiлердiң жарналары" iшкi сыныбында:
126 "Мемлекеттiк мекемелер қызметкерлерiн мемлекеттiк мiндеттi жеке сақтандыруға арналған жарналар" ерекшелiгiнде "Анықтама" бағанында "Әскери қызметшiлердiң және құқық қорғау және прокуратура органдары қызметкерлерiнiң" деген сөздер алынып тасталсын.

2. Департаменту юридической службы (К.Абдикаликов) и Департаменту государственного бюджета (Б.Султанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 25 декабря 2001 года N 547
_________________________________________________________________________
Под- |Специ-|   Название    |      Определение       |Перечень|Примечание|
класс|фика  |               |                        |расходов|          |
_____|______|_______________|________________________|________|__________|
110 | 114  |Обязательные   |По данной специфике от- |        | Договоры |
|      |пенсионные     |ражаются обязательные   |        |на поста- |
|      |взносы военно- |пенсионные взносы в     |        |вку това- |
|      |служащих, со-  |государственные и него- |        |ров, работ|
|      |трудников орга-|сударственные накопи-   |        |и услуг не|
|      |нов внутренних |тельные пенсионные      |        |заключают-|
|      |дел в накопи-  |фонды в размере 20 %    |        |ся.       |
|      |тельные пенси- |от размера денежного со-|        |          |
|      |онные фонды.   |держания военнослужащих,|        |          |
|      |               |сотрудников органов вну-|        |          |
|      |               |тренних дел Республики  |        |          |
|      |               |Казахстан, содержащихся |        |          |
|      |               |за счет республиканского|        |          |
|      |               |и местных бюджетов, име-|        |          |
|      |               |ющих по состоянию на 1  |        |          |
|      |               |января 1998 года стаж   |        |          |
|      |               |военной службы, службы в|        |          |
|      |               |органах внутренних дел  |        |          |
|      |               |Республики Казахстан    |        |          |
|      |               |менее 10 лет.           |        |          |
_____|______|_______________|________________________|________|__________|

2. Заң қызметi департаментi (Қ. Әбдiқалықов) және Мемлекеттiк бюджет департаментi (Б. Сұлтанов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткен күнiнен бастап күшiне енедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң
2001 жылғы 25 желтоқсандағы
N 547 бұйрығына
1-қосымша
___________________________________________________________________________
Сынып. Ерек.    Атауы           Анықтама           Шығыстардың   Ескерту
ша    шелiгi                                         тізімі
___________________________________________________________________________
110   114    Әскери       Осы ерекшелiк бойынша                Тауарлар,
қызметшiлер. мемлекеттiк және                     жұмыстар
дің, iшкi    мемлекеттiк емес                     мен
iстер орган  жинақтаушы зейнетақы                 қызметтер
дары қызмет. қорларына республикалық              беруге
керлерінің   және жергiлiктi                      шарттар
жинақтаушы   бюджеттердiң есебiнен                жасалмайды
зейнетақы    ұсталатын, 1998 жылғы
қорларына    1 қаңтардағы жағдай
міндетті     бойынша әскери
зейнетақы    қызметтiң, Қазақстан
жарналары    Республикасының iшкi
iстер органдарындағы
қызметтiң кемiнде 10
жыл өтiлi бар әскери
қызметшiлердiң,
Қазақстан Республикасының
iшкi iстер органдары
қызметкерлерiнiң ақшалай
қаражатының 20%-ы
мөлшерiндегi мiндеттi
зейнетақы жарналары
көрсетiледi
___________________________________________________________________________