О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 30 декабря 1999 года N А-242 "О типовых квалификационных требованиях к категориям административных государственных должностей"
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 25 декабря 2001 года N 02-2-4/179. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 февраля 2002 года N 1741. Утратил силу приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 21 октября 2009 года № 02-01-02/185
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по делам государственной службы от 21.10.2009 № 02-01-02/185.
В целях приведения в соответствие с приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 17 апреля 2001 года N 02-2-4/67 V011470_ "Об утверждении Инструкции, Программ тестирования и Пороговых значений результатов тестирования кандидатов на занятие вакантных административных государственных должностей" приказываю:
1. Внести в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 30 декабря 1999 года N А-242 V991029_ "О типовых квалификационных требованиях к категориям административных государственных должностей" следующие изменения и дополнения:
1) в Типовых квалификационных требованиях к категориям административных государственных должностей, отнесенных к группе категорий А, утвержденных указанным приказом:
в тексте пункта 4:
слова K941000_ "Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть)" исключить;
после слов "года," дополнить словами "Конституционного Закона Республики Казахстан Z952733_ "О Президенте Республики Казахстан", Закона Республики Казахстан Z000107_ "Об административных процедурах", Закона Республики Казахстан Z980213_ "О нормативных правовых актах";
2) в Типовых квалификационных требованиях к категориям административных государственных должностей, отнесенных к группе категорий В, утвержденных указанным приказом:
в тексте пункта 4:
слова "Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть)" исключить;
после слов "года," дополнить словами "Закона Республики Казахстан "Об административных процедурах", Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах";
3) в Типовых квалификационных требованиях к категориям административных государственных должностей, отнесенных к группе категорий С, утвержденных указанным приказом:
в тексте пункта 4:
слова "Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть)" исключить;
после слов "года," дополнить словами "Закона Республики Казахстан "Об административных процедурах", Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах";

Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгi төрағасының 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N А-242 "Мемлекеттiк әкiмшiлiк лауазымдардың санаттарына үлгiлiк бiлiктiлiк талаптары туралы" бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі төрағасының 2001 жылғы 25 желтоқсандағы N 02-2-4/179 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 4 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 1741. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет Істері жөніндегі агенттігі Төрағасының 2009 жылғы 21 қазандағы N 02-01-02/185 Бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет Істері жөніндегі агенттігі Төрағасының 2009.10.21 N 02-01-02/185 бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгi төрағасының "Бос әкiмшiлiк мемлекеттiк лауазымдарға орналасуға үмiткерлердi тестiлеу Нұсқауын, Программасын және тестiлеу Нәтижелерiнiң шекаралық мәндерiн бекiту туралы" 2001 жылғы 7 сәуiрдегi N 02-2-4/67 V011470_ бұйрығына сәйкес келтiру мақсатында
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгi төрағасының 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N А-242 "Мемлекеттiк әкiмшiлiк лауазымдардың санаттарына үлгiлiк бiлiктiлiк талаптары туралы" V991029_ бұйрығына келесi өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) Мемлекеттiк әкiмшiлiк лауазымдардың санаттарына үлгiлiк бiлiктiлiк талаптарында А санатының тобына жатқызылған, көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген:
4 тармақтың текстiнде:
"Қазақстан Республикасының Азаматтық Кодексi (Жалпы бөлiм)" сөздерi алынып тасталсын;
"дамуын," сөздерiнен кейiн "Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасы Президентi туралы" Z952733_ Конституциялық Заңы, Қазақстан Республикасының "Әкiмшiлiк рәсімдер туралы" Z000107_ Заңы, Қазақстан Республикасының "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Z980213_ Заңы" сөздерiмен толықтырылсын;
2) Мемлекеттiк әкiмшiлiк лауазымдардың санаттарына үлгiлiк бiлiктiлiк талаптарында В санатының тобына жатқызылған, көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген:
4 тармақтың текстiнде:
"Қазақстан Республикасының Азаматтық Кодексi (Жалпы бөлiм)" сөздерi алынып тасталсын;
"дамуын," сөздерiнен кейiн "Қазақстан Республикасының "Әкiмшiлiк рәсімдер туралы" Заңы, Қазақстан Республикасының "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Заңы" сөздерiмен толықтырылсын;
3) Мемлекеттiк әкiмшiлiк лауазымдардың санаттарына үлгiлiк бiлiктiлiк талаптарында С санатының тобына жатқызылған, көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген:
4 тармақтың текстiнде:
"Қазақстан Республикасының Азаматтық Кодексi (Жалпы бөлiм)" сөздерi алынып тасталсын;
"дамуын," сөздерiнен кейiн "Қазақстан Республикасының "Әкiмшiлiк рәсімдер туралы" Заңы, Қазақстан Республикасының "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Заңы" сөздерiмен толықтырылсын;

4) в Типовых квалификационных требованиях к категориям административных государственных должностей, отнесенных к группе категорий D, утвержденных указанным приказом:
в тексте пункта 4:
слова "Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть)" исключить;
после слов "года," дополнить словами "Закона Республики Казахстан "Об административных процедурах", Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах"; 5) в Типовых квалификационных требованиях к категориям административных государственных должностей, отнесенных к группе категорий Е, утвержденных указанным приказом: в тексте пункта 4: слова "Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть)" исключить; после слов "года," дополнить словами "Закона Республики Казахстан "Об административных процедурах", Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах". 2. Настоящий Приказ вступает в силу со дня регистрации. Председатель (Специалисты: Пучкова О.Я., Петрова Г.В.)

4) Мемлекеттiк әкiмшiлiк лауазымдардың санаттарына үлгiлiк бiлiктiлiк талаптарында D санатының тобына жатқызылған, көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген:
4 тармақтың текстiнде:
"Қазақстан Республикасының Азаматтық Кодексi (Жалпы бөлiм)" сөздерi алынып тасталсын;
"дамуын," сөздерiнен кейiн "Қазақстан Республикасының "Әкiмшiлiк рәсімдер туралы" Заңы, Қазақстан Республикасының "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Заңы" сөздерiмен толықтырылсын; 5) Мемлекеттiк әкiмшiлiк лауазымдардың санаттарына үлгiлiк бiлiктiлiк талаптарында Е санатының тобына жатқызылған, көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген: 4 тармақтың текстiнде: "Қазақстан Республикасының Азаматтық Кодексi (Жалпы бөлiм)" сөздерi алынып тасталсын; "дамуын," сөздерiнен кейiн "Қазақстан Республикасының "Әкiмшiлiк рәсімдер туралы" Заңы, Қазақстан Республикасының "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Заңы" сөздерiмен толықтырылсын. 2. Осы бұйрық тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi. Төраға Мамандар: Омарбекова А.Т. Жұманазарова А.Б.