Об установлении стоимости разовых талонов
Решение Маслихата города Астаны от 25 декабря 2001 года № 127/26-II Зарегистрировано управлением юстиции г. Астаны от 15 января 2002 года N 161. Утратило силу - решением маслихата города Астаны от 18 декабря 2008 года N 169/28-IV
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 18 декабря 2008 года N 169/28-IV
Рассмотрев материалы, представленные акимом города Астаны, в соответствии со статьей 373 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)", Маслихат города Астаны решил:
1. Установить с 1 января 2002 года стоимость разовых талонов по  отдельным видам предпринимательской деятельности и для торгующих на рынках города Астаны согласно приложений № 1, № 2.
Председатель сессии
Маслихата г. Астаны                           А.В. Фирсов
Секретарь
Маслихата г. Астаны                           А.И. Демидов
Приложение № 1 к решению
Маслихата города Астаны
№ 127/26-II
от 25 декабря 2001 года
Стоимость разовых талонов по отдельным видам
предпринимательской деятельности по городу Астане
________________________________________________________________________
Вид предпринимательской деятельности   !   Стоимость талона в
!   тенге за один день
________________________________________________________________________
1. Реализация (за исключением
деятельности, осуществляемой в
стационарных помещениях):
1) газет и журналов;                            10
2) бахчевых культур;                           115
3) живых цветов, выращенных на
дачных и придомовых участках                 50
2. Услуги владельцев личных легковых
и грузовых автомобилей по перевозке
пассажиров и грузов (за исключением
лицензируемых перевозок)                    150
________________________________________________________________________
Секретарь Маслихата              А.И. Демидов
города Астаны
Приложение № 2 к решению
Маслихата города Астаны
№ 127/26-II от 25 декабря 2001 года
Стоимость разовых талонов для
торгующих на рынках города Астаны
в тенге за 1 день торговли
________________________________________________________________________
Реализация товаров           !           Категория рынка
!        II                III
________________________________________________________________________
1. Продовольственный:
торговля с машины                        250              200
торговля с прилавка                      150              100
с контейнера                             180              150
дачная продукция с прилавка              100               50
дачная продукция с земли                  50               25
дачная продукция, реализуемая
пенсионерами, имеющими дачные
участки                                    5                5
2. Вещевой:
торговля с машины                        250              200
торговля с прилавка                      150              100
с контейнера                             180              150
3. Автомобильный:
продажа 1 единицы
транспорта                               500              260
продажа 1 единицы
мототранспорта                           300              200
продажа запчастей на
автотранспорт                            250              220
________________________________________________________________________
Секретарь Маслихата                А.И. Демидов
города Астаны

Бір жолғы талондар бағасын белгілеу туралы
Астана қалалық Мәслихатының шешімі 2001 жылғы 25 желтоқсандағы N 127/26-II Астана қалалық Әділет басқармасында 2002 жылғы 15 қаңтарда N 161 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 169/28-IV Шешімімен
Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 169/28-IV Шешімімен
___________________________________
Астана қаласының әкімі ұсынған материалдарды қарап, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы "Бюджеттегі салық және басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" K010209_ Кодексінің 373-бабына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты шешті:
1. 2002 жылдың 1 қаңтарынан бастап кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлері бойынша және Астана қаласы базарларындағы саудагерлер үшін бір жолғы талондар бағасы N 1, 2 қосымшаларға сәйкес белгіленсін. Астана қаласы мәслихаты сессиясының төрағасы Астана қаласы мәслихатының хатшысы Астана қалалық Мәслихатының 2001 жылғы 25 желтоқсандағы N 127/26-II шешімімен бекітілген Астана қаласындағы кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлері бойынша бір жолғы талондар бағасы _____________________________________________________________________ Кәсіпкерлік қызмет түрі Бір күнге берілетін талон бағасы, теңгемен _____________________________________________________________________ 1. Сату (тұрақты орын-жайларда жүзеге асырылатын қызметтерден басқа): 1) газеттер мен журналдар; 10 2) бақша өнімдері; 115 3) саяжай мен үй жанындағы учаскелерге өсірілген гүлдер; 50 2. Жолаушылар мен жүктерді тасымалдау жөніндегі жеке жеңіл және жүк автокөліктер иелерінің қызметтері (лицензияланған тасымалдау басқа) 150 _____________________________________________________________________ Астана қаласы мәслихатының хатшысы Астана қалалық Мәслихатының 2001 жылғы 25 желтоқсандағы N 127/26-II шешімімен бекітілген Астана қаласы базарларындағы саудагерлер үшін бір жолғы талондар бағасы 1 күнгі сауда үшін, теңгемен _____________________________________________________________________ Кәсіпкерлік қызмет түрі Базар санаты ІІ ІІІ _____________________________________________________________________ 1. Азық-түлік: машинадан сауда жасау 250 200 жаймада сауда жасау 150 100 контейнерден 180 150 жаймада саяжай өнімдерін сату 100 50 жердегі саяжай өнімдері 50 25 саяжай учаскелері бар зейнеткерлер сататын саяжай өнімдері 5 5 2. Заттар: машинадан сауда жасау 250 200 жаймада сауда жасау 150 100 контейнерден 180 150 3. Автокөліктік: 1 бірлік автокөлік сату 500 260 1 бірлік автокөлік сату 300 200 автокөліктің қосалқы бөлшектерін сату 250 220 _____________________________________________________________________ Астана қаласы мәслихатының хатшысы Мамандар: Икебаева Ә.Ж. Омарбекова А.Т.