О преобразовании и изменении границ Аршалынского поселкового и Акбулакского сельского округов
Решение Акмолинского областного маслихата, акима Акмолинской области от 12 апреля 2001 г. N С-7-10/74 Зарегистрировано управлением юстиции Акмолинской области 8 мая 2001 г. N 591
В соответствии со статьей 11 Закона РК Z934200_ "Об административно- территориальном устройстве Республики Казахстан", в целях совершенствования административно-территориального устройства области и на основании совместного решения маслихата и акима Аршалынского района областной маслихат и аким области решили:
- внести следующие изменения в административно-территориальное
устройство области:
по Аршалынскому району
1. Изменить границы Аршалынского поселкового и Акбулакского сельского
округов, передав село Актасты из состава Аршалынского поселкового округа в
состав Акбулакского сельского округа.
2. Преобразовать Аршалынский поселковый округ в поселок Аршалы.
Председатель сессии областного маслихата
Аким области
Секретарь областного маслихата

Аршалы поселкелік және Ақбұлақ селолық округтерінің шекаралырын өзгерту және қайта құру туралы
Ақмола облыстық мәслихаты мен Ақмола облысы әкімінің бірлескен шешімі 2001 жылғы 12 cәуірдегі N С-7-10-74 Ақмола облысының Әділет басқармасында 2001 жылғы 08 мамырда N 591 тіркелді
Қазақстан Республикасының Конституциясы K951000_ мен Қазақстан Республикасының Z934200_ "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы" Заңының 11-бабына сәйкес, облыстың әкімшілік-аумақтық құрылымын жетілдіру мақсаттарында, тұрғындардың ұсыныстарын және Аршалы аудандық мәслихаты мен аудан әкімінің бірлескен шешімін ескере отырып, облыстық мәслихат пен облыс әкімі шешім қабылдады:
- облыстың әкімшілік-аумақтық құрылымына төмендегідей өзгерістер
енгізілсін:
Аршалы ауданы бойынша:
1. Аршалы поселкелік және Ақбұлақ селолық округінің шекаралары
өзгертілсін, Аршалы поселкелік округінің құрамындағы Ақтасты селосы
Ақбұлақ селолық округінің құрамына берілсін.
2. Аршалы поселкелік округі Аршалы поселкесі болып өзгертілсін.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы
Облыс әкімі
Облыстық мәслихаттың хатшысы