Об утверждении правил ведения реестра учета коммунальной собственности в Павлодарской области
Решение акима Павлодарской области от 23 февраля 2001 г. N 45 Зарегистрировано управлением юстиции Павлодарской области 3 апреля 2001 г. за N 609. Утратило силу - решением акима Павлодарской области от 14 марта 2005 года N 5.
Сноска. Утратило силу - решением акима Павлодарской области от 14 марта 2005 года N 5.
В целях совершенствования и обеспечения достоверности учета государственной коммунальной собственности, а также контроля за использованием коммунального имущества принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Утвердить правила ведения реестра учета коммунальной собственности в Павлодарской области (прилагаются).
2. Установить, что в отношении государственных коммунальных предприятий и учреждений, акционерных обществ и хозяйственных товариществ, права на акции (доли) которых находятся в коммунальной собственности, вопросы предоставления информации связанной с образованием, реорганизацией, ликвидацией, перерегистрацией, а также обременением, изменением участия акима в акционерных обществах и хозяйственных товариществах, движением имущества регулируются в соответствии с настоящим решением.
3. Ведение реестра государственных коммунальных предприятий и учреждений, акционерных обществ и хозяйственных товариществ, права на акции (доли) которых находятся в коммунальной собственности, возложить на департамент коммунальной собственности области(далее - Реестродержатель).
4. Управлению юстиции по области (по согласованию), управлению статистики по области (по согласованию), местным государственным органам обеспечить предоставление департаменту коммунальной собственности области данных согласно правил ведения реестра учета коммунальной собственности в Павлодарской области.
5. Департаменту коммунальной собственности области ежеквартально представлять в аппарат акима области информацию о ходе исполнения данного решения. 6. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима области Оспанова М.Н. 7. Решение акима области от 25 декабря 2000 года N 310 "Об утверждении положения о ведении реестра учета коммунальной собственности в Павлодарской области" отменить. Исполняющий обязанности акима области А. Рюмкин Утверждены решением акима области от 23 февраля 2001 г. N 45 Правила ведения реестра коммунальной собственности в Павлодарской области
Настоящие Правила регламентирую основных принципы организации и Ведения реестра существующих, создаваемых, реорганизуемых юридических лиц, относящихся к коммунальной собственности, государственные пакеты акций и доли участия в которых находятся в коммунальной собственности области и их активов (далее - Реестр).

Павлодар облысында коммуналдық меншiк есебінің тiзiлiмiн жүргiзу жөнiндегi ережелердi бекiту туралы
Павлодар облысы әкімінің шешімі 2001 жылғы 23 ақпандағы N 45 Павлодар облысының әділет басқармасында 2001 жылғы 3 сәуірде N 609 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімінің 2005 жылғы 14 наурыздағы N 5 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімінің 2005 жылғы 14 наурыздағы N 5 шешімімен.
Коммуналдық меншiк есебiнiң жетiлдiру және оның дұрыстығын қамтамасыз ету, сондай-ақ коммуналдық мүлiктi пайдаланылуын бақылау мақсатында ШЕШIМ қабылдаймын:
1. Павлодар облысында коммуналдық меншiк тiзбесi есебiн жүргiзу жөнiндегi ережелер бекiтiлсiн (қоса берiлiп отыр).
2. Акцияларға (үлестерге) құқықтары коммуналдық меншік иелігіндегі мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындар мен мекемелерге, акционерлік қоғамдар мен шаруашылық серіктестіктерге қатысты құрылу, қайта құру, тарату, қайта тіркеу, сондай-ақ ауыртпалық, акционерлік қоғамдар мен шаруашылық серіктестіктерге әкімінің қатысуын өзгерту, мүлік қозғалысы мәселелерінің осы шешімге сәйкес реттелетін анықталсын.
3. Акцияларға (үлестерге) құқықтары коммуналдық меншік иелігіндегі мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындар, мекемелер, акционерлiк қоғамдар мен шаруашылық серiктестiктері тiзілімін жүргiзу облыстық коммуналдық меншiк департаментiне жүктелсiн (әрi қарай - Тiзілім иесі).
4. Облыс бойынша әділет басқармасы (келісім бойынша), облыс бойынша статистика басқармасы (келісім бойынша), жергілікті мемлекеттік органдар Павлодар облысында коммуналдық меншік есебінің тізілімін жүргізу жөніндегі ережелерге сәйкес мәліметтердің облыс коммуналдық меншік департаментіне ұсынылуын қамтамасыз етсін.
5. Облыс коммуналдық меншiк департаментi осы шешiмнiң орындалу барысы туралы ақпаратты облыс әкiмiнiң аппаратына тоқсан сайын жiберiп отырсын. 6. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары М.Н. Оспановқа жүктелсiн. 7. Облыс әкiмiнiң 2000 жылғы 25 желтоқсандағы "Павлодар облысында коммуналдық меншiк меншiк есебiнiң тiзiлiмiн жүргiзу жөнiндегi ереженi бекiту туралы" N 310 шешiмiнiң күшi жойылсын. Облыс әкімінің міндетін атқарушы Павлодар облысы әкiмiнiң 2001 ж. 23 ақпандағы N 45 шешiмiне қосымша Павлодар облысында коммуналдық меншiк есебiнiң Тiзiлiмiн жүргiзу жөнiндегi қағида
Осы Ережеде коммуналдық меншiкке қатысуы бар қайта ұйымдастырылатын және тарататын заңды тұлғалардың, акциялар мемлекеттiк пакетi және Павлодар облыстық коммуналдық меншiгiнде олардың активтерiнiң (кейiн-Тiзiлiм) үлес қатысуы бар негiзгi принциптерiн ұйымдастыруды және Тiзілiмдi жүргiзуiн реттейдi.

1. Общие положения
1. Реестр включает в себя данные о и коммунальном имуществе (недвижимость, транспортные средства), информация по которым должна предоставляться согласно требованиям, устанавливаемым настоящими Правилами.
2. Реестр состоит из двух разделов - основного и дополнительного.
Основной раздел содержит графы показателей, указанных в приложении 1, в которые заносятся сведения о юридических лицах.
Дополнительный раздел содержит графы, указанных в приложениях 2, 3, которые заполняются (корректируются) на основании данных учета основных средств, относящихся к коммунальной собственности (недвижимость, транспорт), находящихся на балансах юридических лиц.
2. Заполнение Реестра
3. Заполнение основного раздела Реестра осуществляется на основании данных о юридических лицах, представляемых:
управлением юстиции по области (по согласованию) - о зарегистрированных, перерегистрированных и ликвидированных юридических лицах, в том числе юридических лицах, пакеты акций и доли участия в которых находятся в коммунальной собственности, по форме согласно приложению 4;
управлением статистики по области (по согласованию) - по учету юридических лиц по форме, согласно приложению 5;
независимыми регистраторами (в акционерных обществах) - о подтверждении прав собственности на государственные акции (выписки регистраторов);
департаментом коммунальной собственности области (совместно с уполномоченными органами) - о приобретенном (переданном) в коммунальную собственность имуществе.
Заполнение дополнительного раздела Реестра осуществляется на основании сведений, предоставленных коммунальными юридическими лицами самостоятельно либо через уполномоченные органы Реестродержателю.
Предоставляемые сведения по недвижимости и транспорту должны соответствовать по форме, согласно приложениям 2, 3.
3. Внесение изменений и дополнений в Реестр
4. Отражению в Реестре подлежат все действия, связанные с образованием, реорганизацией, ликвидацией (в том числе в связи и продажей юридических лиц как имущественных комплексов), перерегистрацией юридических лиц, изменением уставного капитала, а также сделки с государственными ценными бумагами и изменением долевого участия государства.
Под реорганизацией юридических лиц понимается: слияние, присоединение, разделение, выделение, преобразование, в соответствии с нормами статьи 45 Гражданского кодекса Республики Казахстан.
Перерегистрация предполагает внесение изменений в учредительную документацию юридического лица, влекущую отражение этих изменений в территориальном органе юстиции.

1. Жалпы қағидалар
1. Тiзiлiм коммуналдық кәсiпорындарда, мекемелерде, акционерлiк қоғамдарда және шаруашылықты серiктестiктерде акциялар мемлекеттiк пакетi және үлестiк қатысы бар коммуналдық меншiктiк (әрi қарай- заңды тұлғалар) және коммуналдық мүлiктер (жылжымайтын мүлiк, көлiктер, құралдар) туралы деректердi, осы қағидада белгiленген талаптарға сәйкес ұсынылған ақпараттарды енгiзедi.
2. Тiзiлiм екi бөлiмнен - негiзгi және қосымша - тұрады.
Негiзгi бөлiм заңды тұлғалар туралы мәлiметтер жазылатын 1-қосымшада көрсетiлген көрсеткiш бағаналардан тұрады.
Қосымша бөлiм заңды тұлғалар балансындағы коммуналдық меншiкке жататын (жылжымайтын мүлiк, көлiк) негiзгi құралдар деректерi есебiнiң негiздемесiнде толтырылған 2, 3-қосымшада көрсетiлген бағаналардан тұрады.
2. Тiзiлiмдi толтыру
3. Тiзiлiмнiң негiзгi бөлiмiн толтыру мына көрсетiлген заңды тұлғалар жөнiнде деректердi енгiзу негiздемесiнде жүзеге асырады:
облыс бойынша әдiлет басқармасымен (келiсiм бойынша)- тiркелген, қайта тiркелген және таратылған коммуналдық заңды тұлғалар туралы, оның iшiнде 4-қосымшаға сәйкес акциялар пакетi және коммуналдық меншiктiкке үлес қатысуы бар заңды тұлғалар жатады;
облысы бойынша статистикалық басқармасымен (келiсiм бойынша) - 5-қосымшаға сәйкес заңды тұлғалар есебiмен;
тәуелсiз тiркеушiлермен (акционерлiк қоғамдарда)- мемлекеттiк акцияларға меншiктiк құқығын дәлелдеу туралы (тiркеушiлер көшiрмесi);
облыс коммуналдық меншiк департаментiмен (уәкiлеттi органмен бiрге)- сатып алынған (коммуналдық меншiкке (берiлген) мүлiк) туралы.
Тiзiлiмнiң қосымша бөлiгiн толтыру, коммуналдық заңды тұлғаларды" өзбетiнше немесе Тiзбе ұстаушы уәкiлеттi органдар ұсынған мәмiлеттер негiздемесiнде жүзеге асырылады.
Жылжымайтын мүлiк пен көлiк жөнiнде берiлетiн мәлiметтер 2, 3 қосымшаларға сәйкес болу керек.
3. Тiзiлiмге өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы
4. Заңды тұлғаларды ұйымдастыру, қайта ұйымдастыру, тарату (соның iшiнде заңды тұлғаларды мүлiктiк кешендер ретiнде сатуға байланысты), қайта тiркеуден өткiзу, жарғылық капиталды өзгерту, сондай-ақ мемлекеттiк бағалы қағаздарды мәмiлелеу мен мемлекеттiк үлес қатысын өзгертуге қатысты барлық iс-қимылдар Тiзiлiмiнде көрсетiлуге тиiстi.
Заңды тұлғаларды қайта ұйымдастыру дегендi: Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексiнiң K941000_ 45-бабы нормаларына сәйкес бiрiктiру, қосу, бөлу, бөлiп шығару, қайта ұйымдастыру деп түсiну керек.
Қайта тiркеу заңды тұлғалардың құрылтайшы құжаттарына өзгерiстер енгiзуi мүмкiн, бұл өзгерiстер аумақтық әдiлет органдарында да көрсетiлетiн болады.

5. Для ведения и корректировки Реестра:
1) Управления юстиции и статистики по области (согласованию) ежедекадно направляют Реестродержателю информацию о зарегистрированных, перерегистрированных и ликвидированных юридических лицах коммунальной собственности с участием государства на электронных либо бумажных носителях;
управлению юстиции по области ( по согласованию) заявления на регистрацию, реорганизацию и перерегистрацию юридических лиц принимать с отметкой Реестродержателя;
2) акима области, акимы городов и районов:
при создании, реорганизации юридических лиц коммунальной собственности, в том числе юридических лиц, пакеты акций и доли участия в которых находятся в коммунальной собственности, изменении источника финансирования, переводе их из республиканской собственности в коммунальную определяют в правовых актах уполномоченный орган, за которым закрепляются вышеуказанные юридические лица;
при ликвидации, реорганизации и других преобразованиях юридических лиц коммунальной собственности определяют в нормативных правовых актах конкретного исполнителя (уполномоченный орган) ответственного за исполнение вышеуказанных процедур в соответствии с законодательством;
3) департаменты, управления области, акимы городов и районов области представляют держателю Реестра:
уточненный перечень подведомственных им юридических лиц по состоянию на 1 января года, следующего за отчетным, в срок до 1 апреля того же года по форме, согласно приложению 1;
информацию о создании, перерегистрации и ликвидации юридических лиц с указанием номеров и дат решений учредителей, приказов управления юстиции по области (по согласованию) - в случае ликвидации;
копии свидетельств о государственной регистрации юридических лиц и статистических карточек (уполномоченные органы или юридические лица - самостоятельно);
сведения о наличии и движении (прием-передача, продажа, мена, списание) объектов недвижимости и транспортных средств, находящихся на балансах подведомственных юридических лиц, по формам согласно приложениям 2, 3, 6;
годовые балансы с приложениями - до конца первого квартала, следующего за отчетным года;
результаты сверок ежеквартально проводимых совместно с Реестродержателем, для корректировки данных Реестра.
6. Исключение юридических лиц из Реестра проводится согласно приказа или справки управления юстиции по области о регистрации прекращения деятельности юридического лица.
7. Осуществление всех видов сделок с коммунальной собственностью в обязательном порядке проводится по согласованию с департаментом коммунальной собственности области.
Реестродержатель вправе истребовать дополнительные документы, необходимые для уточнения и внесения изменений в Реестр. 8. Информация Реестродержателем предоставляется государственным органам по их письменному запросу. 9. Реестродержатель имеет право: запрашивать дополнительную информацию, связанную с заполнением, корректировкой Реестра и порядком предоставления данных Реестра; выполнять другие функции, связанные с организационными вопросами поддержки функционирования Реестра. 4. Ответственность руководителей юридических лиц и уполномоченных органов 10. Руководители юридических лиц и должностные лица государственных органов за неисполнение или ненадлежащее исполнение настоящих Правил несут дисциплинарную ответственность. Приложение 1 Основные показатели Реестра ___________________________________________________________________________ N| Сведения о юридическом лице | Пояснения _|_______________________________________|_________________________________ 1| 2 | 3 _|_______________________________________|_________________________________ 1 Код ОКПО Унифицированный код объекта 2 Регистрационный номер Унифицированный код, присвоенный при последней перерегистрации юридического лица 3 Дата регистрации юридического лица Дата последней регистрации 4 Полное наименование юридического лица 5 Сокращенное наименование юридического лица 6 Местонахождение юридического лица Полный адрес местонахождения 7 Отрасль (деятельность) Код отрасли согласно ОКЭД 8 КФС Код формы собственности 9 Организационно-правовая форма Код организационно-правовой формы (согласно КОПФХС) 10 Руководитель (высшее должностное Фамилия, инициалы первого лицо) руководителя (высшего должностного лица) 11 Бухгалтер Фамилия, инициалы главного бухгалтера 12 Регистратор Данные о регистраторе (для акционерных обществ) 13 Уставный капитал Размер уставного капитала 14 Государственная доля Размер госдоли в процентах от уставного капитала 15 Пакет Количество акций (для акционерных обществ) 16 Обременение Передача госдоли в управление или третьим лицам 17 Основные средства: первоначальная балансовая стоимость (тенге); остаточная стоимость (тенге) ___________________________________________________________________________ Приложение 2 Сведения об объектах недвижимости (здания, сооружения) ___________________________________________________________________ (коммунальное юридическое лицо с государственным участием) по состоянию на "___" __________ г. ___________________________________________________________________________ N|Наименование|Год |Адрес|Первона- | Износ |Остаточная |Общая площадь |объекта |ввода в| |чальная |(тенге)|балансовая | (кв. м.) | |эксплу-| |балансовая| |стоимость | | |атацию | |стоимость | | (тенге) | | | | |(тенге) | | | _|____________|_______|_____|__________|_______|___________|_______________ 1| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 _|____________|_______|_____|__________|_______|___________|_______________ ___________________________________________________________________________ Полезная площадь|Площадь земельного |Материал |Этажность| Обременение (кв. м.) |участка, занимаемая |постройки | | (залог, |объектом (кв. м.) | | |предварительная | | | | стадия | | | | приватизации) ________________|_____________________|__________|_________|_______________ 9 | 10 | 11 | 12 | 13 ________________|_____________________|__________|_________|______________ Руководитель _______________ Ф. И. О. Гл. бухгалтер ______________Ф. И. О. (подпись) (подпись) М. П. М. П. Приложение 3 Сведения о транспортных средствах ___________________________________________________________________ (коммунальное юридическое лицо с государственным участием) по состоянию на "___"________________г. ___________________________________________________________________________ N |Марка |Год ввода в |Первоначальная|Износ (тенге)|Остаточная |транспортного |эксплуатацию|балансовая | |балансовая |средства, тип,| |стоимость | |стоимость |госномер, | |(тенге) | |(тенге) |серия | | | | __|______________|____________|______________|_____________|_______________ 1 | 2| 3 | 4|5 | 6 | 7 | 8 | 9 __|___|___|__|___|____________|______________|_____________|______________ Руководитель _____________ Ф. И. О. Гл. бухгалтер _______________Ф. И. О. (подпись) (подпись) М. П. М. П. Приложение 4 Сведения управления юстиции по области о государственной регистрации, перерегистрации, ликвидации коммунальных юридических лиц с государственным участием с "___" ___________г. по "___" _____________г. ___________________________________________________________________________ N |Вид, номер, дата |Полное |Адрес |Вид |Размер уставного |государственной |наименование| |деятельности |фонда (тыс. тенге) |регистрации, |юридического| | | |перерегистрации |лица | | | |юридического лица| | | | __|_________________|____________|______|_____________|____________________ 1| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 __|___|___|_________|____________|______|_____________|____________________ Примечание: при ликвидации указать приказ (номер, дата) о ликвидации юридического лица Приложение 5 Данные о регистрации в органах статистики коммунальных юридических лиц с государственным участием с "___" ___________г. по "___"_____________г. ___________________________________________________________________________ N| Код ОКПО |Номер, дата |Полное наименование |Индекс, адрес, | |государственной |юридического лица |телефон, факс | |регистрации | | | |(перерегистрации) | | | |юридического лица | | _|___________|__________________|______________________|___________________ 1| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 _|___________|____|_____|_______|______________________|___________________ ___________________________________________________________________________ Ф. И. О. первого|Код ОКЭД|Вид деятельности|Размер уставного |Размер Руководителя | | |фонда (тыс. тенге)|госпакета | | | |(госдоли)в | | | |процентах ________________|________|________________|__________________|_____________ 8 | 9 | 10 | 11 | 12 ________________|________|________________|__________________|_____________ Приложение 6
"Утверждаю"
Начальник департамента коммунальной собственности ____________________ "___" _________ 200_ г. АКТ приема-передачи
_________________________________________________________ (наименование объекта) передано с баланса ______________________ (юридическое лицо) принято на баланс _______________________ (юридическое лицо) Во исполнение (приказа ДКС, решения, письма и т. д.) _________ _____________________________ N ____ от "___"_________ 200_ г. Комиссия в составе: _________________________________________________________ произвела _________ (передачу, продажу, покупку, мену) ________ (объекта недвижимости, транспорта либо другое) государственной собственности с баланса ____________на баланс _________________________________________ В случае проведения сделки с недвижимостью: Наименование объекта - Адрес - Год ввода в эксплуатацию - Первоначальная балансовая стоимость (тенге) - Износ - Остаточная балансовая стоимость (тенге) - Общая площадь (кв. м.) - Площадь земельного участка, занимаемая объектом (кв. м) - Материал постройки - Этажность - В случае проведения сделки с транспортными средствами: Марка, тип, государственный номер - Серия, номер двигателя и так далее - Год ввода в эксплуатацию - Первоначальная балансовая стоимость (тенге) - Износ (тенге) - Остаточная стоимость (тенге) - Объект сдал: Объект принял: Руководитель Руководитель юридического лица юридического лица Члены комиссии: Члены комиссии: М. П. М. П. Исполнители : А.Татарков В.Подолян

5. Тiзiлiмдi жүргiзу және түзетулер енгiзу үшiн:
1) облыс бойынша әдiлет және статистика басқармалары (келiсiм бойынша) әр он күнде Тiзiлiм иесiне мемлекеттiк үлес қатысуы бар коммуналдық меншiктiң заңды тұлғаларының тiркелгенi, қайта құрылғаны және таратылғаны жөнiнде электронды немесе қағаздық ақпарат көздерiнде хабарландырсын.
әдiлет басқармасы (келiсiм бойынша) заңды тұлғаларды тiркеу, қайта ұйымдастыру және қайта тiркеу өтiнiштерiн Тiзiлiм иесiнiң қараған белгiсiнен кейiн ғана қабылдасын;
2) облыс қалалары мен аудандары әкiмдерi:
коммуналдық меншiктiң заңды тұлғаларын, соның iшiнде акциялар пакеттерi мен үлестiк телiмдерi коммуналдық меншiктiң қарамағындағы заңды тұлғаларды құрған, қайта ұйымдастырған, қаржыландыру көздерiн өзгерткен, оларды республикалық меншiктен коммуналдыққа ауыстырған кезде құқықтық кесiмдерде жоғарыда аталған заңды тұлғалар бекiтiлетiн уәкiлеттi органдарды айқындасын;
коммуналдық меншiктiң заңды тұлғаларын таратқан, қайта ұйымдастырған және басқаша құрған кезде заңға сәйкес жоғарыда аталған рәсiмдердi орындауға жауапты нормативтiк құқықтық кесiмдерде нақты орындаушыны (уәкiлеттi органды) анықтасын.
3) облыс департаменттер, басқармалар, қала және аудан әкiмдерi Тiзiлiм ұстаушыға:
ведомстволық қарама-қатарындағы заңды тұлғалардың есептi жылдан кейiнгi жылдың 1 қаңтарына дейiнге нақтыланған тiзбесiн 1-қосымшаға сәйкес нысанада сол жылғы 1 сәуiрге дейiн;
құрылтайшылар шешiмдерiнiң нөмiрлерi мен күндерiн көрсете отырып, заңды тұлғалардың құрылғандығы, қайта тiркелгендiгi мен таратылғандығы туралы ақпаратты, таратылған жағдайда облыс бойынша әдiлет басқармасының (келiсiм бойынша) бұйрықтарын;
заңды тұлғалардың мемлекеттiк тiркелуi және статистикалық карточкалары туралы куәлiктерiнiң көшiрмелерiн (уәкiлеттi органдар немесе заңды тұлғалар - дербес).
2, 3, 6-қосымшаларға сәйкес нысан бойынша ведомстволық заңды тұлғалар балансына жататын көлiктiк құралдар және жылжымайтын мүлiк объектiлерiнiң (қабылдау-тапсыру, сату, айырбастау, есептен шығару) қозғалысы және болуы туралы мәлiметтер;
есептi жылдан кейiнгi жылдың бiрiншi тоқсанның аяғына дейiн қосымшаларымен бiрге жылдық баланс;
осы Тiзiлiмге түзету енгiзу үшiн Тiзiлiм иесімен бiрлесе отырып тоқсан сайын өткiзiлетiн салыстырулардың қорытындыларын тапсырады.
6. Заңды тұлғаларды Тiзiлiмнен шығару облыс бойынша әдiлет басқармасының заңды тұлғалардың қызметiн тоқтатуды тiркеу туралы бұйрықтарына немесе анықтамаларына сәйкес жүзеге асырылады.
7. Коммуналдық меншiкке қатысты мәмiленiң барлық түрлерi мiндеттi түрде коммуналдық меншiк департаментi келiсiмi бойынша жүзеге асырылады. Тiзiлiм иесi Тiзiлiмге нақтылаулар мен өзгерiстен енгiзуге қажеттi қосымша құжаттарды талап етуге құқылы. 8. Тiзiлiм иесi мемлекеттiк органдарға ақпараты олардың жазбаша түрiндегi сұраулары бойынша бередi. 9. Тiзiлiм иесi: Тiзiлiмдi толтыру, оған түзету енгiзу және Тiзiлiм мәлiметтерiн беру тәртiбiне байланысты қосымша ақпарат сұратуға; Тiзiлiмнiң iске асырылуын қолдау мәселелерiн ұйымдастыруға байланысты басқа функцияларды орындауға құқылы. 4. Заңды тұлғалардың басшылары мен уәкiлеттi органдардың жауапкершiлiктерi 10. Заңды тұлғалардың басшылары мен мемлекеттiк органдардың лауазымды адамдары осы қағиданы орындамаған немесе тиiсiнше орындамаған жағдайда тәртiптiк жауапқа тартылады.
N 1 қосымша
Тiзбенiң негiзгi көрсеткiштерi ___________________________________________________________________________ N| | | I. Көрсеткiштер | II. Түсiндiрме _|_________________________________________|_______________________________ 1 Код ОКПО Объектiнiң сәйкестiрiлген коды 2 Тiркелген нөмерi Заңды тұлғалардың кейiнгi тiркелгендегi берiлген сәйкестiрiлген коды 3 Тiркелген күнi Ақырғы тiркелген күнi 4 Толық аттары 5 Қысқартылған аттары 6 Орналасқан жерi Орналасқан жерiнiң толық мекен жайы 7 Сала (қызметi) ОКЭД келiсiмiндегi салаларды"коды 8 МНК Меншiктiк нысандар коды 9 Ұйымдастыру- құқықтық нысаны Ұйымдастыру- құқықтық нысаны" коды(ҰІНШСК келiсiмінде) 10 Басқарушы (жоғарғы лауазымды адам) Бiрiншi басқарушының фамилиясы, аты жөнi (жоғарғы лауазымды адам) 11 Бухгалтер Бас бухгалтердің фамилиясы, аты-жөні 12 Тiркеушi Тiркеушi жөнiнде деректер (акционерлiк қоғамдар үшiн) 13 Жарғылық капитал Жарғылық капиталдың мөлшерi 14 Мемлекеттiк үлес Жарғылық капитал пайызынан мемүлес мөлшерi 15 Пакет Акциялар саны (акционерлiк қоғамдар үшiн) 16 Ауыртпалық Басқармаға немесе үшiншi адамға мемүлестi беру 17 Негiзгi құрал- жабдықтар: Алғашқы баланстық құн, теңге Қалдық құн, теңге ___________________________________________________________________________ N 2 қосымша Жылжымайтын мүлiк (ғимараттар,құрылысы) объектiлерi жөнiнде мәлiметтер ___________________________________________________________________ (мемлекеттiк қатысумен коммуналдық заңды тұлға) _______ ж "___" __________ жағдайында. ___________________________________________________________________________ N|Объектiнiң |Пайдала- |Мекен|Алғашқы |Тозуы, |Қалдық |Жалпы көлемi, |аты |нуға |жайы |баланстық |теңге |баланстық |шаршы метр | |берiлген | |құны, | |құн, | | |жылы | | теңге | |теңге | | | | | | | | _|___________|_________|_____|__________|_______|__________|_______________ 1| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 _|___________|_________|_____|__________|_______|__________|_______________ ___________________________________________________________________________ Пайдалы алаңы,|Объект алып |Құрылыс |Қабат саны|Ауыртпалық (ш.м.) |отырған жер |материалдары| |(кепiлзат, |телiмiнiң | | |жекешелендiрудiң |ауданы(ш.м.) | | |алдын алу стадиясы) ______________|_____________|____________|__________|______________________ 9 | 10 | 11 | 12 | 13 ______________|_____________|____________|__________|______________________ Жетекшi _____________ Т.А.Ә. Бас бухгалтер _______________ Т.А.Ә. (қолы) (қолы) М.О. М.О. N 3 қосымша Көлiктiк құрал-жабдықтар жөнiндегi мәлiметтер ______________________________________ (мемлекеттiк қатысумен коммуналдық заңды тұлға) __________ ж "___"________________. ___________________________________________________________________________ N |Көлiктiк | Пайдалануға |Алғашқы |Тозуы, |Қалдық баланстық |құрал-жабдықтар| берiлген жылы |баланстық |(теңге) |құны (теңге) |маркасы, түрi, | |құны (теңге)| | |мем нөмiрi, | | | | |сериясы | | | | __|_______________|_______________|____________|________|__________________ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 __|___|___|___|___|_______________|____________|________|__________________ Жетекшi ______________ Т.А.Ү. Бас бухгалтер ________ Т.А.Ү. (қолы) (қолы) М.О. М.О. N 4 қосымша Облыс бойынша әдiлет басқармасының" мемлекеттiк қатысумен заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркеу, қайта тiркеу, тарату жөнiндегi мәлiмет 2000 ж. "___" _____________ жағдайы бойынша ___________________________________________________________________________ N|Заңды тұлғаны |Заңды тұлғаның|Мекен жайы|Қызмет түрi| Жарғылық |мемлекеттiк тiркеу, |толық аттары | | |қордың мөлшерi |қайта тiркеудiң | | | | (мың теңге) |түрi, нөмiрi, күнi | | | | _|____________________|______________|__________|___________|______________ 1| 2 |3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 _|___|___|____________|______________|__________|___________|______________ Ескерту: заңды тұлғаны тарату кезiнде тарату жөнiнде бұйрық (нөмiрi, күнi) көрсетiлсiн. N 5 қосымша Мемлекеттiк қатысумен коммуналдық заңды тұлғаларды" статистика органдарында тiркелгендiгi туралы деректер "___" ___________ж. мен "___" _____________ж ___________________________________________________________________________ N |ОСК код | Заңды тұлғаны" |Заңды тұлғаның |Индексi, мекен жайы, | |мемлекеттiк тiркеу | толық аты | телефон, факс | | (қайта тiркеу) | | | | нөмiрi, күнi | | __|________|_____________________|_______________|_________________________ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 __|________|_____|_____|_________|_______________|_________________________ ___________________________________________________________________________ Бiрiншi басқарушының|ОКЭД коды|Қызмет түрi |Жарғылық қор | Пайыз бойынша Т.А.Ә. | | |мөлшер (мың | мемпакет | | |теңге) |(мемүлес) мөлшерi | | | | ____________________|_________|____________|_____________|_________________ 8 | 9 | 10 | 11 | 12 ____________________|_________|____________|_____________|_________________ N 6 қосымша "Бекiтемiн" Коммуналдық меншiк Департаментiнiң бастығы ___ ____________________ Қабылдау-тапсыру АКТIСI _________________________________________________________ ( объектiнiң аты) (заңды тұлға) _________________________баланстан берiлдi (заңды тұлға) _______________________ балансқа алынды ______________________________________ 2000 ж."__" __________ № ___ (КМД бұйрығын, шешiмiн, хаттарын және т.б.) орындауда Комиссия құрамында: _________________________________________________________________________ (жылжымайтын мүлiк, көлiк объектiлерi тағы басқа) ____________ мемлекеттiк меншiк ___________________________ баланстан балансына____________________________________________________ (тапсыру, сату, сатып алу, ауыстыру) ________________жүргiзiлдi. Жылжымайтын мүлiкпен мәміле құру жағдайында: Объектiнiң аты- Мекен-жайы- Пайдалануға берiлген жылы- Алғашқы баланстық құн, теңге- Тозуы- Баланстық қалдық құн, теңге- Жалпы көлемi, ш.м. - Объектiнiң алып тұрған жер телiмiнiң көлемi ш.м..- Құрылыс материалы- Маркасы, түрi, мемлекеттiк нөмiрi- Қозғалтқыштың сериясы, нөмiрi және т. б.- Пайдалануға берiлген жылы - Алғашқы баланстық құны, (теңге) Тозуы (теңге) Қалдық құны (теңге) Объектiнi тапсырдым: Объектiнi қабылдап алдым: заңды тұлғаның"басшысы заңды тұлғаның басшысы Комиссия мүшелерi Комиссия мүшелерi: М.О. М.О. Оқығандар : А.Татарков В.Подолян