О внесении изменений в решение Акима города Алматы № 490 от 31 мая 1999 года
Решение Акима города Алматы от 25 мая 2001 года № 359. Зарегистрировано Управлением юстиции города Алматы 20 июня 2001 года № 365. Утратило силу решением Акима города Алматы от 7 марта 2006 года № 33
В соответствии с постановлением Правительства РК № 355 от 19.03.2001г. "О внесении изменений в Постановление Правительства РК № 935 от 6.07.1999г. "О комиссии по развитию малого предпринимательства при Правительстве Республики Казахстан", Аким города Алматы
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акима г.Алматы № 490 от 31 мая 1999 года "О создании Общественно-экспертного совета развития предпринимательства при Акиме города Алматы" следующие изменения:
- переименовать "Общественно-экспертный совет развития предпринимательства при Акиме города Алматы" в "Комиссию по развитию малого предпринимательства при Акиме города Алматы".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на Первого заместителя Акима города Алматы Букенова К.А.
Аким города Алматы                  В.ХРАПУНОВ

"Алматы қаласы Әкiмiнiң 1999 жылғы 31 мамырдағы N 490 шешiмiне өзгерiстер енгiзу туралы"
Алматы қаласы Әкімінің шешімі 2001 жылғы 25 мамырдағы N 359. Алматы қалалық Әділет басқармасында 2001 жылғы 20 маусымда N 365 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімінің 2006 жылғы 7 наурыздағы N 33 шешімімен
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 наурыздағы N№335  P010355_  "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 6 шiлдедегi N 935 "Қазақстан Республикасы Үкiметi жанындағы шағын кәсіпкерлiктi дамыту жөнiндегi комиссия туралы" Қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қаулысына сәйкес, Алматы қаласының Әкiмi
ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы Әкiмiнiң 1999 жылғы 31 мамырдағы N 490 "Алматы қаласы Әкiмi жанындағы кәсiпкерлiктi дамытудың қоғамдық сараптау кеңесiн құру туралы"  V99r276_  шешiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
"Алматы қаласы Әкiмi жанындағы кәсiпкерлiктi дамытудың қоғамдық сараптау кеңесi Алматы қаласы Әкiмi жанындағы шағын кәсiпкерлiктi дамыту жөнiндегi комиссия" болып қайта аталсын.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау Алматы қаласы Әкiмiнiң бiрiншi орынбасары Қ.А.Бүкеновке жүктелсiн.
Алматы қаласының Әкiмi