Об оказании социальной помощи лицам, которым назначены пенсии за особые заслуги перед областью
Решение Атырауского областного Маслихата второго созыва от 27 декабря 2001 года N 178-II. Зарегистрировано управлением юстиции Атырауской области 8 февраля 2002 года за N 770. Утратило силу решением Атырауского областного Маслихата от 25 января 2012 года N 16-V
Сноска. Утратило силу решением Атырауского областного Маслихата от 25.01.2012 N 16-V.
В соответствии с Законом Республики Казахстан Z010148_ "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148 и в честь 10 летия Независимости Республики Казахстан очередная ХV сессия областного Маслихата решила:
1. Оказать социальную помощь лицам, которым назначены пенсии за особые заслуги перед областью в размере 2000 тенге.
2. Социальная помощь выплачивается ежемесячно с января месяца 2002 года независимо от дохода лиц, которым назначены пенсии за особые заслуги перед областью.
3. Акиму области:
1) предусмотреть средства на выплату социальной помощи лицам, которым назначены пенсии за особые заслуги перед областью в бюджете области на 2002 год;
2) разработать и утвердить порядок назначения и выплаты социальной помощи лицам, которым назначены пенсии за особые заслуги перед областью.
Председатель ХV сессии
областного Маслихата
Секретарь областного Маслихата

Облысқа сiңiрген айрықша еңбегi үшiн зейнетақы тағайындалған азаматтарға әлеуметтiк көмек көрсету туралы
Екінші сайланған Атырау облыстық Мәслихатының ХV cессиясының шешімі 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 178-II. Атырау облысының әділет басқармасында 2002 жылғы 8 ақпанда N 770 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 16-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 25.01.2012 № 16-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы"Z010148 Заңына сәйкес және Қазақстан Республикасы Тәуелсiздiгiнiң 10 жылдығы құрметiне II сайланған облыстық Мәслихаттың ХV сессиясы шешiм еттi:
1. Облысқа сiңiрген айрықша еңбегi үшiн зейнетақы тағайындалған азаматтарға 2000 теңге мөлшерiнде әлеуметтiк көмек көрсетiлсiн.
2. Әлеуметтiк көмек облысқа сiңiрген айрықша еңбегi үшiн зейнетақы тағайындалған азаматтардың табысына байланыссыз 2002 жылдың қаңтар айынан бастап ай сайын төленедi.
3. Облыс әкiмi:
1) 2002 жылға арналған облыс бюджетiнде облысқа сiңiрген айрықша еңбегi үшiн зейнетақы тағайындалған азаматтарға әлеуметтiк көмек төлеуге қаражат қарастырсын;
2) облысқа сiңiрген айрықша еңбегi үшiн зейнетақы тағайындалған азаматтарға әлеуметтiк көмек тағайындау және төлеу тәртiбiн жасап бекiтсiн.
Облыстық Мәслихат ХV
сессиясының төрағасы
Облыстық Мәслихаттың хатшысы