О внесении изменения и дополнения N 73 в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 "Об утверждении Единой бюджетной классификации"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 24 мая 2002 года N 236. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 12 июня 2002 года N 1881. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
27. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 24 мая 2002 года N 236 "О внесении изменения и дополнения N 73 в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 "Об утверждении Единой бюджетной классификации" ...".
--------------------------------------------------------------------
Приказываю:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации" следующее изменение и дополнение:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 8 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство" в подфункции 3 "Информационное пространство" администратора программ 264 "Исполнительный орган анализа общественных отношений и внутренней политики, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой 037 следующего содержания:
"037 Организация практических и научно-методических мероприятий по пропаганде Стратегии "Казахстан-2030" на местном уровне";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды" в подфункции 5 "Охрана окружающей среды" по администратору программ 105 "Аппарат акима" в программе 034 "Организация охраны окружающей среды на местном уровне" по подпрограмме 030 "Областные (городские) фонды охраны окружающей среды" в графе "Дата окончания действия" цифры "01.05.02" заменить на "01.07.02".

"Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 бұйрығына N 73 өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2002 жылғы 24 мамырдағы N 236 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2002 жылғы 12 маусымда тіркелді. Тіркеу N 1881. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
27. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2002 жылғы 24 мамырдағы N 236 (тіркелген N 1881) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы бұйрығына N 73 өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бiрыңғай бюджеттiк сыныптаманы бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715  V991058_  бұйрығына мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасында:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
8 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк функционалдық тобының 3 "Ақпараттық кеңiстiк" iшкi функциясындағы 264 "Жергілiктi бюджеттен қаржыландырылатын қоғамдық қарым-қатынастар және iшкi саясатты талдау атқарушы органы" бағдарламалар әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 037 бағдарламамен толықтырылсын:
"037 Жергілiктi деңгейде "Қазақстан-2030" Стратегиясын насихаттау жөнiнде тәжiрибелiк және ғылыми-әдiстемелiк iс-шаралар ұйымдастыру";
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау" функционалдық тобының 5 "Қоршаған ортаны қорғау" iшкi функциясындағы 105 "Әкiм аппараты" бағдарламалар әкiмшiсi бойынша 034 "Жергiлiктi деңгейде қоршаған ортаны қорғауды ұйымдастыруы бағдарламасындағы 030 "Облыстық (қалалық) қоршаған ортаны қорғау қоры" кiшi бағдарламасы бойынша "Қолданылу мерзiмiнiң аяқталуы" бағанындағы "01.05.02" деген сандар "01.07.02" деген сандарға ауыстырылсын.

2. Департаменту юридической службы (Н.А. Калиева) и Департаменту
государственного бюджета (Б.Т. Султанов) обеспечить государственную
регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Заместитель Премьер-Министра -
Министр финансов
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Склярова И.В.)

2. Заң қызметi департаментi (Н.А. Қалиева) және Мемлекеттiк бюджет департаментi (Б.Ғ. Сұлтанов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап қолданысқа енгізiледі.
Премьер-Министрдiң орынбасары -
Қаржы министрi