Об утверждении Правил согласования заключительного отчета конкурсного управляющего в процедурах банкротства и внесудебной ликвидации должника
Приказ Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 11 июля 2002 года N 70. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 августа 2002 года N 1944. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 12 августа 2008 года N 398 (порядок введения в действие см. п.4).
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 12.08.2008  N 398  (порядок введения в действие см.  п.4 ).
В целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 21 января 1997 года "О банкротстве" и осуществления Комитетом по работе с несостоятельными должниками Министерства государственных доходов Республики Казахстан в пределах предоставленных полномочий функций контроля за проведением процедур банкротства, приказываю:
1. Утвердить прилагаемые Правила согласования заключительного отчета конкурсного управляющего в процедурах банкротства и внесудебной ликвидации должника.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства государственных доходов Республики Казахстан Макажанова Н.К.
3. Настоящий приказ вступает в силу с момента государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель
Утверждены
приказом Председателя Комитета
по работе с несостоятельными
должниками Министерства
государственных доходов
Республики Казахстан
от 11 июля 2002 года N 70
Правила
согласования заключительного отчета конкурсного
управляющего в процедурах банкротства и внесудебной
ликвидации должника
1. Настоящие Правила согласования заключительного отчета конкурсного управляющего в процедурах банкротства и внесудебной ликвидации должника разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 января 1997 года  Z970067_  "О банкротстве" (далее - Закон).
2. Настоящие Правила определяют порядок согласования Комитетом по работе с несостоятельными должниками Министерства государственных доходов Республики Казахстан (далее - Комитет) и его территориальными органами заключительного отчета конкурсного управляющего в процедурах банкротства и внесудебной ликвидации должника.

Банкроттық рәсімдеріне және борышкерді соттан тыс тарату конкурстық басқарушының қорытынды есебін келісу туралы ереже
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитеті төрағасының 2002 жылғы 11 шілдедегі N 70 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 9 тамызда тіркелді. Тіркеу N 1944. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 12 тамыздағы N 398 Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2008.08.12.  N 398  Бұйрығымен.
"Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  10-2-бабының  12) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. ...
1) ...
2) ...
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2002 жылғы 9 тамызда N 1944 тіркелген "Банкроттық рәсімдеріне және борышкерді соттан тыс тарату конкурстық басқарушының қорытынды есебін келісу туралы ереже" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитет төрағасының 2002 ж. 11 шілдедегі N 70  бұйрығы ;
2) ...
3. ...
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                            Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 21 қаңтардағы "Банкроттық туралы"  Заңын  іске асыру және құру тәртібі жөніндегі комитеттің өз қызметі шегінде банкроттық рәсімін өткізуге бақылау жүргізуді іске асыру мақсатында,  БҰЙЫРАМЫН
1. Банкроттық рәсімдеріне және борышкерді соттан тыс тарату конкурстық басқарушының қорытынды есебін келісу туралы ереже бекітілсін.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитет Төрағасының орынбасары Н.Қ.Мақажановқа жүктелсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін өз күшіне енеді.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік кіріс министрлігінің
Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс
жөніндегі комитеті төрағасының
2002 жылғы 11 шілдедегі
N 70 бұйрығымен бекітілген
Банкроттық рәсiмдерiне және борышкердi
соттан тыс тарату конкурсты басқарушының
қорытынды есебiн келісу туралы
ереже
1. Осы Банкроттық рәсiмдерiне және борышкердi соттан тыс тарату конкурсты басқарушының қорытынды есебiн келісу туралы ереже "Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 21 маусымдағы  Заңына  сәйкес әзірленген (бұдан әрі - Заң).
2. Осы ереже Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитеті (бұдан әрі - Комитет) мен оның аумақтық органының борышкердi банкроттық және соттан тыс тарату рәсiмдерiнде конкурсты басқарушының қорытынды есебiн келісу тәртібін белгілейді.

3. После завершения расчетов с кредиторами конкурсным управляющим составляется заключительный отчет и ликвидационный баланс. Заключительный отчет с приложением ликвидационного баланса организации-банкрота должны быть подписаны конкурсным управляющим и бухгалтером и оформлены согласно приложениям 1 и 2 настоящих Правил.
4. Документы, указанные в пункте 3 настоящих Правил, представляются на рассмотрение в комитет кредиторов организации-банкрота.
5. После рассмотрения комитетом кредиторов представленных документов конкурсный управляющий в соответствии с пунктом 1 статьи 87 Закона направляет их на согласование в Комитет или его территориальный орган (приложение 3 к Правилам).
Сноска. Пункт 5 с изменениями -  приказом  Председателя Комитета по работе с несостоятельными дожниками Министерства финансов Республики Казахстан от 20 марта 2006 года N 16 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
6. Заключительный отчет должен содержать сведения о проведенных конкурсным управляющим действиях по следующим мероприятиям:
организации конкурсного производства (прием-передача документации, печати, имущества организации-банкрота, опубликованные объявления, уведомления, приказы, а также иное);
формированию комитета кредиторов и его состава (решения комитета кредиторов, протоколы его заседаний);
производству инвентаризации, оценки имущества (активов) организации-банкрота, формированию конкурсной массы;
формированию и утверждению реестра требований кредиторов должника;
взысканию дебиторской задолженности организации-банкрота и результатах этой работы, реализации дебиторской задолженности через торги и списанию невозможной к взысканию дебиторской задолженности;
выявлению наличия оснований для признания недействительными сделок, заключенных должником, согласно статье 6 Закона и результатах проведенной работы;
составлению проекта плана продажи, реализации конкурсной массы организации-банкрота, сведениям о покупателях основного имущества, наличию особых условий и их исполнению;
удовлетворению требований кредиторов, в том числе имуществом в натуре;
определению размера административных расходов, неудовлетворенной кредиторской задолженности в разрезе очередей;
передаче имущества организации-банкрота, не принятого кредиторами в счет удовлетворения их требований, собственнику либо участникам (учредителям);
производству обработки и подготовки к передаче соответствующих документов организации-банкрота в государственный архив;
результатам рассмотрения комитетом кредиторов заключительного отчета конкурсного управляющего и ликвидационного баланса организации-банкрота;
определению сметы административных расходов и ее исполнение.
Сноска. Пункт 6 с изменениями -  приказом  Председателя Комитета по работе с несостоятельными дожниками Министерства финансов Республики Казахстан от 20 марта 2006 года N 16 (вводится в действие со дня его официального опубликования).

3. Кредиторлармен есеп айырысқаннан кейін конкурсты басқарушы қорытынды есеп пен тарату балансын жасайды. Банкрот-ұйымның тарату балансымен қоса берілетін қорытынды есепке конкурсты басқарушы және бухгалтер қол қойып және осы ережеге 1 және 2-қосымшаларға сәйкес ресімделуі тиіс.
4. Осы ереженің 3-тармағында көрсетілген құжаттар банкрот-ұйымның кредиторлар комитетінің қарауына ұсынылады.
5. Ұсынылған құжаттарды кредиторлар комитеті қарағаннан кейін конкурсты басқарушы Заңның  87-бабының  1-тармағына сәйкес оны Комитетке немесе оның аумақтық органына келісуге жібереді (3-қосымша).
Ескерту: 5-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитеті Төрағасының 2006 жылғы 20 наурыздағы N 16   бұйрығымен .
6. Қорытынды есеп мынандай іс-шаралар бойынша әрекеттерді конкурсты басқарушы өткізген мәліметтерді қамтуы тиіс:
конкурстық iс жүргiзудi ұйымдастыру (банкрот-ұйымның құжаттамаларын, мөрін, мүлкін, жарияланған хабарландыруларды, хабарламаларды, бұйрықтарды, сондай-ақ басқасын қабылдау-өткізу);
кредиторлар комитетін және оның құрамын қалыптастыру (кредиторлар комитетінің шешімдері, оның отырыстарының хаттамалары);
банкрот-ұйымның мүлкiне (активтерiне) түгендеу мен бағалау жүргiзу, конкурстық массаны қалыптастыру;
кредиторлар талаптарының тiзiлiмiн қалыптастыру және бекіту;
банкрот-ұйымның дебиторлық берешегін өндiрiп алу және осы жұмыстың нәтижелері, сауда-саттық жолымен дебиторлық берешектерді сату және дебиторлық берешектерді өндiрiп алу мүмкіндігі жоқтығынан есептен шығарып тастау;
борышкермен жасаған мәмiлелердi Заңның  6-бабына  сәйкес жарамсыз деп тану үшін негiздер бар болуын әшкерелеу және осы жұмыстың нәтижелері;
банкрот-ұйымның сату, конкурстық массаны iске асыру, негізгі мүлікті сатып алушылар жөніндегі мағұлматтармен, айрықша шарттар мен оларды орындау жоспар жобасын жасайды;
кредиторлардың талаптарын қанағаттандыруды, оның ішінде мүлік түрінде;
кезектіліктер кескiнiнде кредиторлардың талаптарын қанағаттандыра алмағандағы әкiмшiлiк шығыстар мөлшерін айқындау;
кредитор талаптарды қанағаттандырудың есебiне қабылдамаған банкрот-ұйымның мүлкін меншiк иесiне немесе қатысушыларына (құрылтайшыларына) беруге;
банкрот-ұйымның тиісті құжаттарын мемлекеттік архивке тапсыруға өңдеу және әзірлеуді жүргізу;
кредиторлар комитетінің конкурсты басқарушының қорытынды есебі мен банкрот-ұйымның тарату балансын қарауының нәтижесі;
әкімшілік шығындар сметасын анықтау және оны орындау.
Ескерту: 6-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитеті Төрағасының 2006 жылғы 20 наурыздағы N 16   бұйрығымен

7. Комитет или его территориальный орган в пределах своей компетенции согласовывает заключительный отчет конкурсного управляющего с приложением ликвидационного баланса. При отсутствии замечаний и возражений согласовывает его не позднее семи дней с момента предоставления.
8. Согласованный с Комитетом или его территориальным органом заключительный отчет с приложением ликвидационного баланса конкурсный управляющий представляет на утверждение в суд, а при внесудебной процедуре ликвидации - в комитет кредиторов.
9. Суд вправе в соответствии с пунктом 1 статьи 67 и пункта 2 статьи 87 Закона утвердить заключительный отчет и ликвидационный баланс конкурсного управляющего и вынести определение о завершении конкурсного производства в срок не позднее пятнадцати дней с момента их предоставления. При внесудебной процедуре ликвидации решение о завершении конкурсного производства выносится комитетом кредиторов в соответствии с подпунктом 3 статьи 99 Закона.
10. Конкурсный управляющий направляет копию определения суда о завершении конкурсного производства в Комитет или его территориальный орган, а при внесудебной процедуре ликвидации - решение комитета кредиторов об утверждении заключительного отчета и ликвидационного баланса.
11. Копия определения суда о завершении конкурсного производства направляется конкурсным управляющим кредиторам организации-банкрота, чьи требования не были удовлетворены, а также уполномоченному органу, осуществляющему государственную регистрацию юридических лиц.
Приложение 1
к Правилам согласования
заключительного отчета конкурсного
управляющего по итогам проведения
конкурсного производства
и внесудебной ликвидации
Сноска. Приложение 1 в новой редакции -  приказом  Председателя Комитета по работе с несостоятельными дожниками Министерства финансов Республики Казахстан от 20 марта 2006 года N 16 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
Форма заключительного отчета
конкурсного управляющего
по итогам проведения конкурсного производства
__________                             ___________________
(дата)                                (место составления)
________________________________________________________________
(Ф.И.О. конкурсного управляющего)
________________________________________________________________
(полное и сокращенное наименование ликвидируемой - организации
с указанием ее организационно-правовой формы, РНН)
________________________________________________________________
(юридический адрес банкрота)
1. Организационно-правовые мероприятия
1. Решение суда о возбуждении конкурсного производства
(дата решения и наименование суда):
от "__"________ 200_года ______________________________
(наименование суда)

7. Комитет немесе оның аумақтық органы өзінің құзыреті шегінде конкурсты басқарушының қорытынды есебіне қоса берген тарату балансын келіседі. Ескертулер мен қарсылықтар болмаған жағдайда оны тапсырған кезден жеті күннен кешіктірмей келіседі.
8. Конкурсты басқарушы Комитетпен немесе оның аумақтық органымен келісілген қорытынды есебіне қоса берген тарату балансын сотқа бекітуге, ал соттан тыс соттан тыс тарату рәсiмдерiнде кредиторлар комитетіне ұсынады.
9. Сот Заңның  67-бабының  1-тармағына және  87-бабының  2-тармағына сәйкес конкурсты басқарушының есебiн және тарату балансын бекiтедi және олар табыс етiлген кезден бастап он бес күннен кешiктiрiлмейтiн мерзiмде конкурстық iс жүргiзудi аяқтау туралы ұйғарым шығарады. Соттан тыс тарату рәсімі кезінде Заңның  99-бабының  3-тармағына сәйкес конкурстық iс жүргiзудi аяқтау туралы шешімді кредиторлар комитеті қабылдайды.
10. Конкурсты басқарушы конкурстық iс жүргiзудi аяқтау туралы соттың ұйғарымының көшірмесін Комитетке немесе оның аумақтық органына, ал соттан тыс соттан тыс тарату рәсiмдерiнде - қорытынды есепті және тарату балансын бекіту туралы кредиторлар комитетінің шешімін тапсыруы міндетті.
11. Конкурсты басқарушы конкурстық iс жүргiзудi аяқтау туралы соттың ұйғарымының шешімін талаптары қанағаттандырылмаған банкрот-ұйымның кредиторларына, сондай-ақ заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеуді жүзеге асыратын уәкілетті органға жіберіледі.
Банкроттық және соттан тыс
тарату конкурстық өндірісін
жүргізу қорытындылары бойынша
конкурстық басқарушының
қорытынды есебін келісу
ережесіне 1-қосымша
Ескерту: 1-қосымша жаңа редакцияда жазылды - ҚР Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитеті Төрағасының 2006 жылғы 20 наурыздағы N 16   бұйрығымен .
Конкурстық өндірісін жүргізу   қорытындылары бойынша
конкурстық басқарушының қорытынды есебінің нысаны
____________                                  _____________
(күні)                                       (жасау орны)
____________________________________________________________________
(Конкурстық басқарушының аты-жөні)
____________________________________________________________________
(Таратылатын мекеменің оның ұйымдастырушылық құқықтық нысаны
көрсетілген толық және қысқаша аты, СТН)
____________________________________________________________________
(борышкердің заңды мекен-жайы)
1. Ұйымдастыру-құқықтық іс-шаралар
1. Соттың конкурстық өндірісті қозғау туралы шешімі (шешім
шығарылған күні және соттың аты):
200_ жылдың "   «  "  бастап __________________________________
(соттың атауы)

2. Изданные приказы, в том числе о передаче полномочий
конкурсному управляющему, актов изъятия, передачи печатей,
штампов, увольнении сотрудников:
от "___"________200_года.
3. Объявление о признании должника банкротом, порядке и сроках
заявления требований кредиторами, данное конкурсным управляющим
в средства массовой информации (номер выпуска и наименование
газеты):
_____________________________ N ___ от "___"_________200_года.
(наименование газеты)
4. Проведенные собрания трудового коллектива, принятые на них
решения:
от "___"________200_года.
2. Формирование комитета кредиторов ликвидируемой
организации-банкрота
5. Порядок формирования комитета кредиторов, его состав и
количество
от "___"________200_года.
6. Утверждение Комитетом или его территориальным органом состава
комитета кредиторов
от "___"________200_года
________________________________________________________
(номер приказа Комитета или его территориального органа)
7. Соглашение, заключенное конкурсным управляющим с комитетом
кредиторов, договора с соответствующими специалистами на
проведение инвентаризации и оценки имущества
от "___"_______ 200_года _______________________________
(протокольные решения, договора)
8. Заседания комитета кредиторов и принятые на них решения,
(в том числе по утверждению плана продажи конкурсной массы и
изменений к нему, привлечении специализированных организаций и
иные)
от "___"________200_года______________________________.
(протокольные решения)
3. Инвентаризация, оценка имущества (активов),
формирование конкурсной массы
9. Стоимость активов по балансу на начало ликвидационного
производства (остаточная стоимость) _____________
(тыс. тенге)
в том числе:
Основные средства ________________________;
(тыс. тенге)
Незавершенное строительство _______________;
(тыс. тенге)
Вспомогательные материалы ________________;
(тыс. тенге)
Малоценный инвентарь _____________________;
(тыс. тенге)
Производственные запасы __________________;
(тыс. тенге)
Остатки готовой продукции _________________.
(тыс. тенге)
10. Инвентаризация имущества должника проведена:________________
________________________________________________________________.
(дата, номер описи и акта инвентаризации)
11. Оценка имущества должника проведена:
________________________________________________________________.
(дата, акт заключения оценки и наименование оценщика)
12. Изменения в составе конкурсной массе в связи с возвратом
имущества:
________________________________________________________________
(имущество внесенное в состав конкурсной массы)

2. Шығарылған бұйрықтар, соның ішінде конкурстық басқарушыға
өкілеттігін беру, алу актілері, мөрлерді, штамптарды беру,
қызметкерлерді қызметтен босату туралы бұйрықтар:
200_ жылдың "     « " _________
3. Конкурстық басқарушының борышкерді банкрот деп тану,
кредиторлардың талаптарын мәлімдеу тәртіптері мен мерзімдері туралы
бұқаралық ақпарат құралдарына берген хабарландыруы (шығарылым
нөмірі және газет атауы):
_____________________________       N____»"___"»_________ 200_ жыл
(газет атауы)
4. Еңбек ұжымының өткізілген жиналыстары, оларда қабылданған
шешімдер:
"___"________200__ жыл
2. Таратылатын банкрот - ұйымның
кредиторлар комитетін қалыптастыру
5. Кредиторлар комитетін қалыптастыру тәртібі, оның құрамы және саны:
"___"»________200__ жыл
6. Кредиторлар комитетінің құрамын Комитеттің немесе оның аумақтық
органының бекітуі
"___"»________200__ жыл_____________________________________________
(Комитеттің немесе оның аумақтық органы
бұйрығының нөмірі)
7. Конкурстық басқарушының кредиторлар комитетімен жасаған келісімі,
мүлікті түгендеу және бағалауға арналған тиісті мамандармен жасаған
шарттары:
"___"»________200__ жыл ____________________________________________
(хаттамалық шешімдер, шарттар)
8. Кредиторлар комитетінің отырыстары және оларда қабылданған
шешімдер, (соның ішінде конкурстық массаны сату жоспары мен оларға
енгізілген өзгерістерді бекіту, мамандандырылған ұйымдарды
қатыстыру және басқалар бойынша):
"___"»________200__ жыл ____________________________________________
(хаттамалық шешімдер)
3. Мүлікті (активтерді) түгендеу,
бағалау, конкурстық массаны қалыптастыру
9. Тарату өндірісінің басталуына баланс бойынша активтердің құны
(қалдық құны) ____________________
(мың, теңге)
соның ішінде :
Негізгі қаражат______________________________;
(мың. теңге)
Аяқталынбаған құрылыс _______________________;
(мың. теңге)
Көмекші материалдар _________________________;
(мың. теңге)
Бағасы арзан мәкәммар _______________________;
(мың. теңге)
Өндіріс қорлары _____________________________;
(мың. теңге)
Дайын өнім қалдықтары _______________________;
(мың. теңге)
10. _______________________________________________________________
(мүлікті түгендеу бойынша актінің және тізімдеменің күні мен
___________________________ борышкердің мүлкін түгендеу жүргізілді.
номері)
11. _______________________________________________________________
(қорытынды жасалған күні мен нөмірі және кіммен жүргізілді)
____________________________ борышкердің мүлкін бағалау жүргізілді.
12. Мүлікті қайтаруға байланысты конкурстық масса құрамына
енгізілген өзгерістер: ___________________________________________.
(конкурстық массаның құрамына енгізілген мүлік)

4. План продажи имущества организации-банкрота и
реализация конкурсной массы
13. Рассмотрение и согласование проекта плана продажи конкурсной
массы с Комитетом или его территориальным органом и утверждение
его комитетом кредиторов, изменения к плану продажи (по методам
торгов, структуре лотов, стартовой и минимальной ценах):
от "___"_______ 200_года _____________________________.
(протокольные решения)
14. Организация и проведение аукционов, содержание лотов,
количество аукционов, публикации о торгах, результаты по ним и
прочая продажа имущества (активов) должника:
_____________________________ N ____ от "___"________ 200_года.
(наименование газеты)
15. Реализовано конкурсной массы
(тыс. тенге)
Наименование
лота
Оценочная
стоимость
Стартовая
цена
Метод
торгов
Фактическая
цена
реализации
1
2
3
4
5
5. Формирование и утверждение реестра
требований кредиторов
16. Общая кредиторская задолженность по бухгалтерскому балансу
на момент возбуждения конкурсного производства _______________
(тыс. тенге)
в том числе:
заработная плата _________________________________;
(тыс. тенге)
залоговая задолженность _____________________________________;
(тыс. тенге)
налоги и другие обязательные платежи в бюджет _______________;
(тыс. тенге)
задолженность перед конкурсными кредиторами ________________.
(тыс. тенге)
17. Рассмотрение заявлений и требований кредиторов, проверка
достоверности начисления задолженностей кредиторов, финансовой и
налоговой отчетностей, взаимосверка с кредиторами:
от "___"_______ 200_года _____________________________
(наименование кредитора)
18. Реестр требований кредиторов:
Приказ УКНД от "___"_____________ 200_года N _____
1 очередь __________________
(тыс. тенге)
2 очередь __________________
(тыс. тенге)
3 очередь __________________
(тыс. тенге)
4 очередь __________________
(тыс. тенге)
5 очередь __________________
(тыс. тенге)
19. Сведения о внесении изменений в реестр требований кредиторов:
_________________________________________________________________
20. Согласие комитета кредиторов:
N ___ от "__"___________ 200_года
21. Приказ УКНД о внесении изменений в реестр требований кредиторов:
N __от "___"_____________ 200_ года
_________________________________________________________________
6. Погашение кредиторской задолженности после
реализации конкурсной массы (в том числе по формам и
методам погашения:
в денежном, натуральном и других способах):
___________________________________________________
Реестр
требований
кредиторов
Сумма (тыс. тенге)
Процент
удовлетворенных
требований
кредиторов
требования
кредиторов
согласно
реестру
удовлет-
воренные
требования
кредиторов
1 очередь
2 очередь
3 очередь
4 очередь
5 очередь

4. Банкрот - ұйымның мүлкін сату
жоспары және конкурстық массаны жүзеге асыру
13. Конкурстық массаны сату жоспары жобасын қарау және Комитетпен
немесе оның аумақтық органымен келісілуі және оның кредиторлар
комитетімен бекітілуі, сату жоспарына өзгерістер (сауда әдістері,
лот құрылымы, бастапқы және төменгі бағада):
"___"________200__жыл ______________________________________________
(хаттамалық шешімдер)
14. Аукциондарды ұйымдастыру және өткізу, лоттар мазмұны, аукциондар
саны, сауда туралы жариялымдар, олар бойынша нәтижелер және
борышкердің мүлкін (активтерін) басқаша сату:
_____________________________       N____»"___"»_________ 200__ жыл
(газет атауы)
15. Конкурстық масса жүзеге асырылды
(мың, теңге)
N
Лоттың атауы
Бағалау
құны
Бастапқы
баға
Сату
әдісі
Жүзеге асырудың
нақты бағасы
1
2
3
4
5
6
5. Кредиторлар талаптарының тізілімін
қалыптастыру және бекіту
16. Конкурстық өндірісті жүргізу кезіндегі бухгалтерлік баланс
бойынша жалпы кредиторлық берешек ______________________
(мың, теңге)
Еңбекақы _______________________________________________;
(мың. теңге)
Кепілдік берешек _______________________________________;
(мың. теңге)
Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер __________;
(мың. теңге)
Конкурстық кредиторлар алдындағы қарыз __________________;
(мың. теңге)
17. Кредиторлар өтініштері мен талаптарын қарау, кредиторлар
берешектерін есептеудің, қаржылық және салықтық есептіліктің
нақтылығы тексеру, кредиторлармен өзара салыстыру:
"___"»________200_ жыл _____________________________________________
(кредитор атауы)
18. Кредиторлар талаптарының тізілімі:
___________________________________________________________________
"___" ___________ 200__жыл N_____ ДБКБ бұйрығы
1 кезек __________________
(мың. теңге)
2 кезек __________________
(мың. теңге)
3 кезек __________________
(мың. теңге)
4 кезек __________________
(мың. теңге)
5 кезек __________________
(мың. теңге)
19. Кредиторлар талаптарының тізіліміне өзгерістер енгізу туралы
мәліметтер: _______________________________________________________
20. Кредиторлар комитетінің келісімі:
N____»"___"___________200__жыл
21. Кредиторлар талаптарының тізіліміне өзгерістер енгізу туралы
ДБЖКБ-ның бұйрығы:
___________________________________________________________________
N_____»"___"»______________200__ жыл
6. Конкурстық массаны жүзеге асырғаннан соң,
кредиторлық берешекті өтеу (оның ішінде өтеу нысандары мен
әдістері бойынша: ақшалай немесе заттай мәнде, өзара есепке
алу;) ________________________________________________________
____________________________________________________________________
Кредиторлар
талаптарының
тізілімі
Сома
(мың. теңге)
Кредиторлардың
қанағаттандырылған талаптарының
пайызы
Тізілімге сәйкес кредиторлардың талаптары
Кредиторлардың қанағаттандырылған
талаптары
1 кезек, барлығы,
оның ішінде:
2 кезек, барлығы,
оның ішінде:
3 кезек, барлығы,
оның ішінде:
4 кезек, барлығы,
оның ішінде:
5 кезек, барлығы,
оның ішінде:

Робщ.  =  Р1 + Р2
3. По результатам конкурсного производства (внесудебной процедуры
ликвидации) должно получиться: Добщ. = Робщ.
Конкурсный управляющий
__________________________________      ___________   ______________
(наименование организации-банкрота)      (подпись)       (Ф.И.О.)
Главный бухгалтер
__________________________________      ___________   ______________
(наименование организации-банкрота)      (подпись)       (Ф.И.О.)
Приложение 3
к Правилам согласования заключительного
отчета конкурсного управляющего в
процедурах банкротства и внесудебной
ликвидации должника, утвержденным
приказом Председателя Комитета по
работе с несостоятельными должниками
Министерства государственных доходов
Республики Казахстан
от 11 июля 2002 года N 70
Управление Комитета по работе
с несостоятельными должниками
Министерства государственных
доходов Республики Казахстан
по __________________ области
Заявление
Решением ___________________ суда (Уполномоченного органа) от "___"
__________ 200__ года __________________________________________ признано
(наименование организации-банкрота)
банкротом (введена внесудебная процедура ликвидации) и введено (начато)
конкурсное производство.
В соответствии с пунктом 2 статьи 87  Закона  Республики Казахстан от
21 января 1997 года "О банкротстве" представляю для рассмотрения
и согласования заключительный отчет и ликвидационный баланс
__________________________________________________________.
(наименование организации-банкрота)
Приложение на: ____ л.
1. Заключительный отчет на ___ л.
2. Справка о доходной и расходной части конкурсного производства
(приложение 3) на ___ л.
3. Заключительный протокол заседания комитета кредиторов на ___ л.
4. Ликвидационный баланс на ___ л.
5. Прочее на ___ л.
Конкурсный управляющий
__________________________________      ___________   ______________
(наименование организации-банкрота)       (подпись)       (Ф.И.О.)
____________________________________________________________________

Ш жалпы = Ш1 + Ш2
3. Конкурстық істің (соттан тыс тарату рәсімі) нәтижелері бойынша:
К жалпы = Ш жалпы
Конкурстық басқарушы
_________________________        ___________    ______________
(банкрот ұйымның атауы)            (қолы)         (аты-жөні)
Бас бухгалтер
________________________         ___________    _____________
(банкрот ұйымның атауы)            (қолы)        (аты-жөні)
м.о.
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік кіріс министрлігінің
Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс
жөніндегі комитет төрағасының
2002 жылғы 11 шілдедегі
N 70 бұйрығымен бекітілген,
Банкроттық рәсiмдерiне және
борышкердi соттан тыс тарату
конкурсты басқарушының қорытынды
есебiн келісу туралы ереженің
3-қосымшасы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
кіріс министрлігінің Дәрменсіз
борышкерлермен жұмыс жөніндегі
комитетінің ____________________
облысы бойынша басқармасы
Өтініш
____________________ сотының (Уәкілетті органның) 2002 жылғы "___" _____________ шешімімен ____________________________________
(банкрот-ұйымның атауы)
банкрот (соттан тыс тарату енгізілді) танылды және конкурстық іс жүргізу енгізді (бастады).
"Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 21 маусымдағы Заңның  87-бабының  2-тармағына сәйкес ______________________________ қорытынды есебі мен тарату балансын
(банкрот-ұйымның атауы)
қарау және келісу үшін ұсынамын.
Қосымша: _____ б.
1. Қорытынды есеп _____ б.
2. Конкурстық іс жүргізудің кіріс және шығыс бөлімдері жөніндегі анықтама (3-қосымша) _____ б.
3. Кредиторлар комитеті отырысының қорытынды хаттамасы _____ б.
4. Тарату балансы _____ б.
5. Басқалар _____ б.
Конкурсты басқарушы
_________________________        ___________    ______________
(банкрот ұйымның атауы)            (қолы)          (аты-жөні)