О внесении изменения в приказ Председателя Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан от 19 июля 2002 года N 175 "Об утверждении формы списка членов политической партии"
Приказ Председателя Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан от 12 августа 2002 года N 218. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 августа 2002 г. за N 1949. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 30 марта 2009 года № 32
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 30.03.2009  № 32 (порядок введения в действие см. п. 3 ).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 7 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 июля 2002 года "О политических партиях", приказываю:
1. Внести в приказ Председателя Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан от 19 июля 2002 года N 175 "Об утверждении формы списка членов политической партии" следующее изменение:
форму списка членов политической партии изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан и подлежит опубликованию.
Председатель
Приложение к приказу
Председателя Комитета регистрационной
службы Министерства юстиции
Республики Казахстан
от 12 августа 2002 года N 218
Утверждено
Приказом Председателя Комитета
регистрационной службы
Министерства юстиции
Республики Казахстан
от 19 июля 2002 года N 175
Список членов
__________________________________________
наименование политической партии
_______________________________
область, города Астана и Алматы
N   |    Фамилия,   |  Месяц   |    Номер документа,  |Адрес места
п/п | имя, отчество |  и год   |    удостоверяющего   |жительства
|               | рождения | личность гражданина  |
|               |          | Республики Казахстан | _____|_______________|__________|______________________|____________
1  |       2       |    3     |          4           |      5
_____|_______________|__________|______________________|____________
_________________________________________________________________
фамилия, имя и подпись лица, ответственного за составление списка
(каждый лист списка скрепляется подписью лица, ответственного за составление списка)

Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі комитеті төрағасының 2002 жылғы 19 шілдедегі N 175 "Саяси партия мүшелері тізімінің нысанын бекіту туралы" бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі комитеті Төрағасының 2002 жылғы 12 тамыздағы N 218 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 13 тамызда тіркелді. Тіркеу N 1949. Ескерту. Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 2009 жылғы 30 наурыздағы N 32 Бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 2009 жылғы 30 наурыздағы N 32 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-т. қараңыз) Бұйрығымен.
"Саяси партиялар туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 15 шілдедегі Заңының 10-бабы 7-тармағының 4)-тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі комитеті Төрағасының "Саяси партия мүшелері тізімінің нысанын бекіту туралы" 2002 жылғы 19 шілдедегі N 175 бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
саяси партия мүшелері тізімінің нысаны қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және жариялануға жатады.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігінің
Тіркеу қызметі комитеті
Төрағасының
2002 жылғы 12 тамыздағы
N 218 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігінің
Тіркеу қызметі комитеті
Төрағасының
2002 жылғы 19 шілдедегі
N 175 бұйрығымен бекітілді
_____________________ мүшелерінің тізімі
саяси партияның атауы
_____________________________________
_____________________________________
облыс, Астана және Алматы қалалары
____________________________________________________________________
рет|    Тегі, есімі   |Туған айы |Қазақстан Республикасы |Тұрғылықты
N |және әкесінің аты | мен жылы |азаматының жеке басын  |  жерінің
|                  |          |куәландыратын құжаттың |мекен-жайы
|                  |          |       нөмірі          |
____________________________________________________________________
1          2             3                4                  5 ____________________________________________________________________
_________________________________________________________
тізімді құруға жауапты тұлғаның фамилиясы, есімі және қолы
(тізімнің әр парағы тізімді құруға жауапты тұлғаның қолымен
бекітіледі)