О внесении изменения в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 3 ноября 2000 года N 437-1 "Об утверждении Правил применения тахографов при осуществлении международных автомобильных перевозок в Республике Казахстан"
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 16 сентября 2002 года N 308-I. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 октября 2002 года N 2002. Утратил силу - приказом и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 19 января 2004 года N 16-I (V042708)
В соответствии с подпунктом b) пункта 3 главы VI Приложения-добавления 1 к Европейскому соглашению, касающемуся работы экипажей транспортных средств, производящих международные автомобильные перевозки (ЕСТР), приказываю:
1. В приказ  Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 3 ноября 2000 года N 437-1 "Об утверждении Правил применения тахографов при осуществлении международных автомобильных перевозок в Республике Казахстан" внести следующее изменение:
в Правилах применения тахографов при осуществлении международных автомобильных перевозок в Республике Казахстан, утвержденных указанным приказом:
в пункте 30 слова "не реже одного раза в шесть лет" заменить словами "один раз в год".
2. Комитету транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Бейсембаев М.Т.) в установленном законодательством порядке представить настоящий приказ для государственной регистрации в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Первого вице-Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Джакупова К.К.
4. Настоящий приказ вводится в действие с момента государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр

"Қазақстан Республикасында халықаралық автомобиль тасымалдарын жүзеге асыру кезiнде тахографтарды қолдану ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрiнiң 2000 жылғы 3 қарашадағы N 437-1 бұйрығына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрінің 2002 жылғы 16 қыркүйектегі N 308-І бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 10 қазанда тіркелді. Тіркеу N 2002. Күші жойылды - ҚР Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 19 қаңтардағы N 16-І (V042708) бұйрығымен.
Халықаралық автомобиль тасымалдарын жүзеге асыратын көлiк құралдары экипаждарының жұмысына қатысты Еуропалық келiсiмге (EKK) 1-Қосымша-толықтырудың VI тарауы 3-тармағының b) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасында халықаралық автомобиль тасымалдарын жүзеге асыру кезiнде тахографтарды қолдану ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрiнiң 2000 жылғы 3 қарашадағы N 437-1 бұйрығына  мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
аталған бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасында халықаралық автомобиль тасымалдарын жүзеге асыру кезiнде тахографтарды қолдану ережесiнде:
30-тармақтағы "алты жылдың iшiнде кемiнде бiр рет" деген сөздер "жылына бiр рет" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң Көлiктiк бақылау комитетi (М.Т.Бейсембаев) осы бұйрықты мемлекеттiк тiркеу үшiн заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне ұсынсын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар бiрiншi вице-Министрi Қ.Қ.Жақыповқа жүктелсiн.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi.
Министр