О внесении дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 30 декабря 1999 года N А-242 "О типовых квалификационных требованиях к категориям административных государственных должностей"
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 16 сентября 2002 года N 02-2-4/129. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 октября 2002 г. за N 2004. Утратил силу приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 21 октября 2009 года № 02-01-02/185
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по делам государственной службы от 21.10.2009 № 02-01-02/185.
В соответствии с приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 17 апреля 2001 года N 02-2-4/67 "Об утверждении Инструкции, Программ тестирования и Пороговых значений результатов тестирования кандидатов на занятие вакантных административных государственных должностей" приказываю:
1. Внести в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 30 декабря 1999 года N А-242  "О типовых квалификационных требованиях к категориям административных государственных должностей" следующие дополнения:
1) в Типовых квалификационных требованиях к категориям административных государственных должностей, отнесенных к группе категорий А, утвержденных указанным приказом:
в пункте 4:
подпункты 1) - 5) после слов "с коррупцией" дополнить словами ", Указа Президента Республики Казахстан от 21 января 2000 года N 328  "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих Республики Казахстан";
2) в Типовых квалификационных требованиях к категориям административных государственных должностей, отнесенных к группе категорий В, утвержденных указанным приказом:
в пункте 4:
подпункты 1) - 4) после слов "с коррупцией" дополнить словами ", Указа Президента Республики Казахстан от 21 января 2000 года N 328  "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих Республики Казахстан";
3) в Типовых квалификационных требованиях к категориям административных государственных должностей, отнесенных к группе категорий С, утвержденных указанным приказом:
в пункте 4:
подпункты 1) - 8) после слов "с коррупцией" дополнить словами ", Указа Президента Республики Казахстан от 21 января 2000 года N 328  "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих Республики Казахстан";

Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi жөніндегі агенттiгi төрағасының 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N А-242 "Мемлекеттiк әкімшілік лауазымдардың санаттарына үлгілік бiлiктiлiк талаптары туралы" бұйрығына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі төрағасының 2002 жылғы 16 қыркүйектегі N 02-2-4/129 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 11 қазанда тіркелді. Тіркеу N 2004. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет Істері жөніндегі агенттігі Төрағасының 2009 жылғы 21 қазандағы N 02-01-02/185 Бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет Істері жөніндегі агенттігі Төрағасының 2009.10.21 N 02-01-02/185 бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi жөніндегi агенттiгi төрағасының "Бос әкiмшiлiк мемлекеттiк лауазымдарға орналасуға үмiткерлердi тестiлеу Нұсқауын, Программасын және тестілеу Нәтижелерiнiң шекаралық мәндерiн бекiту туралы" V011470_ 2001 жылғы 17 сәуiрдегi N 02-2-4/67 бұйрығына сәйкес бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгi төрағасының 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N А-242 V991029_ "Мемлекеттiк әкiмшiлiк лауазымдардың санаттарына үлгiлiк бiлiктiлiк талаптары туралы" бұйрығына келесi толықтырулар енгiзiлсiн:
1) А санатының тобына жатқызылған мемлекеттiк әкiмшiлiк лауазымдардың санаттарына үлгілiк бiлiктiлiк талаптарында, аталмыш бұйрықпен бекiтiлген:
4 тармақта:
1) - 5) тармақшалары "Заңдарын," сөзiнен кейiн "2000 жылғы 21 қаңтардың N 328 Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызметшiлерiнiң қызмет этикасы ережелерiн бекiту туралы" Жарлығын U000328_ ," сөздерiмен толықтырылсын;
2) В санатының тобына жатқызылған мемлекеттiк әкiмшiлiк лауазымдардың санаттарына үлгiлiк бiлiктiлiк талаптарында, аталмыш бұйрықпен бекiтiлген:
4 тармақта:
1) - 4) тармақшалары "Заңдарын," сөзiнен кейiн "2000 жылғы 21 қаңтардың N 328 Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызметшiлерiнiң қызмет этикасы ережелерiн бекiту туралы" Жарлығын," сөздерiмен толықтырылсын;
3) С санатының тобына жатқызылған мемлекеттiк әкiмшiлiк лауазымдардың санаттарына үлгiлiк бiлiктiлiк талаптарында, аталмыш бұйрықпен бекiтiлген:
4 тармақта:
1) - 8) тармақшалары "Заңдарын," сөзiнен кейiн "2000 жылғы 21 қаңтардың N 328 Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызметшiлерiнiң қызмет этикасы ережелерiн бекiту туралы" Жарлығын," сөздерiмен толықтырылсын;

4) в Типовых квалификационных требованиях к категориям административных государственных должностей, отнесенных к группе категорий D, утвержденных указанным приказом:
в пункте 4:
подпункты 1) - 5-1) после слов "с коррупцией" дополнить словами ", Указа Президента Республики Казахстан от 21 января 2000 года N 328  "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих Республики Казахстан";
5) в Типовых квалификационных требованиях к категориям
административных государственных должностей, отнесенных к группе категорий Е, утвержденных указанным приказом:
в пункте 4:
подпункты 1) - 5-1) после слов "с коррупцией" дополнить словами ", Указа Президента Республики Казахстан от 21 января 2000 года N 328  "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих Республики Казахстан".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня регистрации.
Председатель

4) D санатының тобына жатқызылған мемлекеттiк әкiмшiлiк лауазымдардың санаттарына үлгiлiк бiлiктiлiк талаптарында, аталмыш бұйрықпен бекiтiлген:
4 тармақта:
1) - 5-1) тармақшалары "Заңдарын," сөзiнен кейiн "2000 жылғы 21 қаңтардың N 328 Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызметшiлерiнiң қызмет этикасы ережелерiн бекiту туралы" Жарлығын," сөздерiмен толықтырылсын;
5) Мемлекеттiк әкiмшiлiк лауазымдардың санаттарына үлгiлiк бiлiктiлiк талаптарында E санатының тобына жатқызылған, аталмыш бұйрықпен бекiтiлген: 4 тармақта: 1) - 5-1) тармақшалары "Заңдарын," сөзiнен кейiн "2000 жылғы 21 қаңтардың N 328 Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызметшiлерiнiң қызмет этикасы ережелерiн бекiту туралы" Жарлығын," сөздерiмен толықтырылсын. 2. Осы бұйрық тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi. Төраға Мамандар: Омарбекова А.Т. Қасымбеков Б.А.