О внесении дополнений N 5 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 14 декабря 2002 года N 43. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 18 декабря 2002 года N 2086. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
36. Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 14 декабря 2002 года N 43 "О внесении дополнений N 5 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"...".
--------------------------------------------------------------------
Приказываю:
1. Внести в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" следующие дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 1 "Государственные услуги общего характера" в подфункции 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления" дополнить администратором программ 106 с программой 001 с подпрограммой 001, программами 016, 023 и 029 следующего содержания:
"106 Национальный центр по правам человека
001 Административные затраты
001 Аппарат центрального органа
016 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов
023 Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
029 Выполнение обязательств Правительства, центральных государственных органов и их территориальных подразделений по решениям судов из резерва Правительства Республики Казахстан".

"Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрiнің 2002 жылғы 23 қыркүйектегi N 3 бұйрығына N 5 толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 14 желтоқсандағы N 43 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 18 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 2086. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
36. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 14 желтоқсандағы N 43 (тіркелген N 2086) "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 23 қыркүйектегі N 3 "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы бұйрығына N 5 толықтырулар енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрiнiң 2002 жылғы 23 қыркүйектегi N 3  бұйрығына мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасында:
бюджеттiк шығыстардың функционалдық сыныптамасында:
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер көрсету" функционалдық тобында 1 "Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар" кiшi функциясы мынадай мазмұндағы 001-кiшi бағдарламасы бар 001 бағдарламамен, 016, 023 және 029 бағдарламаларымен, 106 бағдарлама әкімшiсiмен толықтырылсын:
"106 Адам құқықтары жөнiндегi ұлттық орталық
001 Әкiмшiлiк шығындар
001 Орталық органның аппараты
016 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жою және өзге де күтпеген шығыстар үшiн Қазақстан Республикасының Yкiметi резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткiзу
023 Өкiлеттiк шығындарға арналған қаражат есебiнен iс-шаралар өткiзу
029 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен Үкiметтiң, орталық мемлекеттiк органдардың және олардың аумақтық бөлiмшелерiнiң сот шешiмдерi бойынша мiндеттемелерiн орындау";

2. Департаменту бюджетной политики и планирования (Б.Т. Султанов) совместно с Департаментом правовой и организационной работы (Е.Е. Исаев) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан и распространяется на отношения, возникшие с 10 декабря 2002 года.
Министр

2. Бюджеттiк саясаты және жоспарлау департаментi (Б.T.Сұлтанов) Құқықтық және ұйымдық жұмыс департаментiмен (E.E.Исаев) бiрге осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуден өткен күнiнен бастап күшiне енедi және 2002 жылғы 10 желтоқсаннан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Министр