Об упразнении административно-территориальных единиц
Совместное решение Акима Акмолинской области и Акмолинского областного маслихата от 19 июля 2002 года N C-18-9. Зарегистрировано Управлением юстиции Акмолинской области 23 октября 2002 года N 1340
В соответствии с подпунктом 4 пункта 1 статьи 6  Закона
Республики Казахстан "О местном государственном управлении в
Республике Казахстан" и со статьями 8, 11  Закона Республики Казахстан "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан" областной маслихат и акимат области решили:
упразднить и исключить из учетных данных в связи выездом жителей следующие населенные пункты:
По Жаксынскому району:
с. Амангельды Есильского сельского округа.
По Целиноградскому району:
с. Майбалык Кощинского сельского округа.
Председатель сессии областного маслихата
Аким области
Секретарь областного маслихата

Әкімшілік-аумақтық бірліктерді жабу туралы
Ақмола облыстық мәслихаты мен Ақмола облысы әкімшілігінің бірлескен шешімі. 2002 жылы 19 шілдедегі N С-18-9. Ақмола облысының Әділет басқармасында 2002 жылы 23 қазанда N 1340 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабындағы 1 тармақтың 4 тармақшасына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 8, 11 баптарына сәйкес облыстық мәслихат пен облыс әкімдігі шешім етті:
тұрғындары көшіп кетулеріне байланысты, төмендегі елді - мекендер жабылсын және есептеу көрсеткіштерін шығарылсын:
Жақсы ауданы бойынша:
Есіл селолық округінің Амангелді селосы
Целиноград ауданы бойынша:
Қосшы селолық округінің Майбалық селосы
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы
Облыс әкімі
Облыстық мәслихаттың
хатшысы