О внесении изменений в решение Акима Костанайской области от 4 мая 1999 года N 118 "О мерах по регулированию проведения операций по недропользованию"
Решение Акима Костанайской области от 31 января 2002 года N 12. Зарегистрировано управлением юстиции Костанайской области 1 марта 2002 года за N 1250. Утратило силу - Решением акима Костанайской области от 11 июля 2011 года № 9
Сноска. Утратило силу - Решением акима Костанайской области от 11.07.2011 № 9.
В соответствии со  статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года N 213-1 "О нормативных правовых актах"
РЕШИЛ:
Исключить пункты 1, 2, 4 из Решение Акима Костанайской области от 4 мая 1999 года N 118 "О мерах по регулированию проведения операций по недропользованию".
Аким области
________________________
(Специалист Л.В. Ещенко)

Қостанай облысы әкімінің 1999 жылғы 4 мамырдағы N 118 "Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операциялар жүргізуді реттеудегі шаралар туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әкімінің шешімі 2002 жылғы 31 қаңтардағы N 12. Қостанай облысының әділет басқармасында 2002 жылғы 1 наурызда N 1250 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімінің 2011 жылғы 11 шілдегі № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімінің 2011.07.11 № 9 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы N 213   Z980213_   "Нормативтік-құқықтық актілер туралы" Заңының 28-бабына сәйкес
ШЕШТІМ:
Қостанай облысы әкімінің 1999 жылғы 4 мамырдағы N 118 "Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операциялар жүргізуді реттеудегі шаралар туралы" шешімінің 1, 2, 4 тармақтары алынып тасталсын.
Облыс әкімі