О ставках платы за размещение объектов наружной (визуальной) рекламы
Решение Павлодарского областного Маслихата от 18 марта 2002 г. (ХVIII (внеочередная) сессия, II созыв) N 15/18. Зарегистрировано управлением юстиции Павлодарской области 3 апреля 2002 г. за N 1146. Утратило силу решением маслихата Павлодарской области от 24 июля 2009 года N 224/16
Сноска. Утратило силу решением маслихата Павлодарской области от 24 июля 2009 года N 224/16.
В соответствии с п.2 ст. 491 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года N 209-II ЗРК "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" в части взимания платы за размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и населенных пунктах области, областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить ставки платы за размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения. (Размер ставок прилагается).
2. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию по экономике и бюджету областного маслихата (Шабрат Н.П.).
Председатель ХVIII (внеочередной)
сессии областного маслихата II созыва Ш.Мусин
Секретарь областного маслихата Т. Айтказин
Утверждено решением
ХVIII (внеочередной) сессии
областного маслихата II созыва
от 18 марта 2002 года N 15/18
Ежемесячные ставки
платы за размещение объектов наружной (визуальной)
рекламы в полосе отвода автомобильных дорог
общего пользования местного значения
___________________________________________________________________________
Площадь объекта рекламы, кв. м.   |     Ставка платы в месячных расчетных
|               показателях
__________________________________|________________________________________
до 2             |                      2
__________________________________|________________________________________
Примечание:
При установке в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования
местного значения объектов наружной (визуальной) рекламы площадью объекта
свыше 2 кв. м. ставка платы повышается и устанавливается в размере 0,5
месячного расчетного показателя пропорционально площади превышения.
Исп. В. Подолян

Сыртқы (визуалды) жарнама объектілерін орналастырғаны үшін төлемақы мөлшері туралы
Павлодар облысы Мәслихатының шешімі (ІІ сайланған, ХVІІІ (кезектен тыс) сессия) 2002 жылғы 18 наурыздағы N 15/18. Павлодар облысының әділет басқармасында 2001 жылғы 3 сәуірде N 1146 тіркіледі. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2009 жылғы 24 шілдедегі N 224/16 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2009.07.24 N 224/16 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы K010209_ "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексі жергілікті маңызы бар ортақ пайдаланатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде және облыс елді мекендерінде сыртқы (визуалды) объектілерді орналастырғаны үшін төлемақы өндіріп алу жөніндегі 491 бабының 2 тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Жергілікті маңызы бар ортақ пайдаланатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде және облыс елді мекендерінде сыртқы (визуалды) объектілерді орналастырғаны үшін төлемағы мөлшері белгіленсін (төлемағы мөлшері қоса беріліп тұр). 2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына (Шабрат Н.П) жүктелсін. II сайланған облыстық мәслихаттың ХVІІІ (кезектен тыс) сессиясының төрағасы Облыстық мәслихаттың хатшысы II сайланған облыстық мәслихаттың 2002 жылғы 18 наурыздағы ХVIII (кезектен тыс) сессиясының № 15/18 шешімімен бекітілген Жергiлiктi маңызы бар ортақ пайдаланатын автомобиль жолдарының бөлiнген белдеуiнде сыртқы (визуалды) жарнама объектiлерiн орналастырғаны үшiн ай сайынғы төлемағы мөлшерлемелерi ___________________________________________________________________________ Жарнама объектiсiнiң көлемi, | Айлық есептiк көрсеткiштердегi шаршы метр | төлем мөлшерлемесi ___________________________________|_______________________________________ 2-ге дейiн | 2 ___________________________________|_______________________________________ Ескерту: Жергiлiктi маңызы бар жалпы қолданыстағы автомобиль жолдарының бұрылыс жолағында объектiсiнiң аумағы 2 шаршы метрден асатын сыртқы (визуалды) жарнама объектiлерiн орналастырқаны үшiн төлем ақысы артады және арту көлемiне сәйкес айлық есептiк көрсеткiштiҚ 0,5 мөлшерiнде белгiленедi. Оқығандар: В.Подолян