О повышении на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистов сфер здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской местности и не являющихся государственными служащими.
Решение Павлодарского областного маслихата (XX сессия II созыв) от 24 июня 2002 года N 43/20. Зарегистрировано Управлением юстиции Павлодарской области 9 июля 2002 года за N 1317. Утратило силу решением маслихата Павлодарской области от 24 июля 2009 года N 222/16
Сноска. Утратило силу решением маслихата Павлодарской области от 24 июля 2009 года N 222/16.
Заслушав и обсудив информацию начальника департамента финансов области Бочина В.З. о повышении на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистов сфер здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской местности и не являющихся государственными служащими по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить повышенные на 25 процентов оклады и тарифные ставки специалистам сферы здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской местности и не являющихся государственными служащими по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
2. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.
Председатель ХХ сессии
областного маслихата II созыва Ш. Мусин

Ауылдық жерде жұмыс iстейтiн және мемлекеттiк қызметшiлер болып табылмайтын денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт салалары мамандарының айлықақылары мен тарифтiк мөлшерлемелерiн 25 пайызға көтеру туралы
Павлодар облыстық мәслихатының (II сайланған, ХХ сессия) шешімі. 2002 жылғы 24 маусымдағы N 43/20. Павлодар облысының Әділет басқармасында 2002 жылғы 9 шілдеде N 1317 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2009 жылғы 24 шілдедегі N 222/16 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2009.07.24 N 222/16 шешімімен.
Облыс қаржы департаментiнiң бастығы В.З.Бочиннiң ауылдық жерде жұмыс iстейтiн және мемлекеттiк қызметшiлер болып табылмайтын денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт салалары мамандарының айлықақылары мен тарифтiк мөлшерлемелерiн қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайларда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерiмен салыстырғанда 25 пайызға көтеру туралы хабарламасын тыңдап және талқылай келе, облыстық мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. Ауылдық жерде жұмыс iстейтiн және мемлекеттiк қызметшiлер болып табылмайтын денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт салалары мамандарының қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайларда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерiмен салыстырғанда 25 пайызға көтерiлген айлықақылары мен тарифтiк мөлшерлемелерi белгiленсiн.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөнiндегi тұрақты комиссиясына (Шабрат Н.П) жүктелсiн.
II сайланған облыстық
Мәслихаттың кезектi ХХ
Сессиясының төрағасы