О дополнительном списке памятников архитектуры и монументального искусства местного значения, подлежащих государственной охране
Постановление акимата Павлодарской области от 7 октября 2002 года N 220/10. Зарегистрировано Управлением юстиции Павлодарской области 8 ноября 2002 года N 1522. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 29 июля 2013 года N 276/8
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 29.07.2013 N 276/8.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 2 июля 1992 года "Об охране и использовании историко-культурного наследия", в целях дальнейшего сохранения важнейших для истории и современности объектов, несущих в себе признаки уникальности и непреходящей ценности, использования их для воспитания в людях высоких патриотических чувств акимат области постановляет:
1. Утвердить согласованный с государственным органом Республики Казахстан по охране и использованию историко-культурного наследия дополнительный список памятников архитектуры и монументального искусства местного значения, подлежащих государственной охране (далее Памятники), согласно приложению.
2. Акимам городов Павлодара и Экибастуза:
обеспечить выполнение мероприятий по сохранению Памятников в соответствии с Законом Республики Казахстан от 2 июля 1992 года  "Об охране и использовании историко-культурного наследия";
принять иные необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.

Мемлекеттiк қорғауға жататын жергiлiктi маңызы бар сәулет және монументалдыөөнер ескерткiштерiнiң қосымша тiзiмi туралы
Павлодар облысы әкімінің қаулысы. 2002 жылғы 7 қазандағы N 220/10. Павлодар облысының Әділет басқармасында 2002 жылғы 8 қарашада N 1471 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2013 жылғы 29 шілдедегі N 276/8 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 29.07.2013 N 276/8 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 2 шiлдедегi "Тарихи мәдени мұраларды қорғау және пайдалану туралы" Заңына сәйкес, тарих пен бүгiнгi күн үшiн аса маңызды бiрегей белгiсi бар және құндылығы өшпейтiн объектiлердi бұдан әрi қорғау, оларды адамдардың бойында жоғары ұлттық сезiмiн тәрбиелеу үшiн пайдалану мақсатында облыс әкiмияты ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес тарихи-мәдени ескерткiштердi қорғау және пайдалану жөнiндегi қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдарымен келiсiлген мемлекеттiк қорғауға жататын жергiлiктi маңызы бар, сәулет және монументалды өнер ескерткiштерiнiң (бұдан әрi - Ескерткiштер) қосымша тiзiмi бекiтiлсiн.
2. Павлодар және Екiбастұз қалаларының әкiмдерi: Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 2 шiлдедегi "Тарихи-мәдени мұраларды қорғау және пайдалану туралы" Заңына сәйкес Ескерткiштердi қорғау жөнiндегi iс-шаралардың орындалуын қамтамасыз етсiн;
осы қаулыдан туындайтын басқа да қажеттi шараларды қолдансын.