Об уполномоченном органе в случаях банкротства сельскохозяйственной организации области
Постановление акима Атырауской области от 2 октября 2002 года N 251. Зарегистрировано Управлением юстиции Атырауской области 5 ноября 2002 года за N 1186. Не подлежит государственной регистрации в соответствии с письмом ДЮ Атырауской области N 3-2185/06 от 23 мая 2006 года.
Извлечение из письма N 3-2185/06 от 23 мая 2006 года.
"Согласно заключения, проведенной повторной юридической экспертизы департаментом юстиции Атырауской области и письма ДРНПА Министерства юстиции Республики Казахстан от 31 марта 2006 года N 44-2-1/и623 направляется список ранее зарегистрированных нормативно-правовых актов, не отвечающие требованиям статьи 38 Закона "Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", и, следовательно, не подлежащие государственной регистрации для внесения соответствующей записи в Базу Данных "Закон".
Приложение на 1 листе.
Начальник ДЮ
5) Постановление Атырауского областного акимата от 2 октября 2002 года N 251 "Об уполномоченном органе в случаях банкротства сельскохозяйственной организации области" (Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 5 ноября 2002 года N 1186).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 января 1997года N 67-1 "О банкротстве" и в целях проведения процедур банкротства сельскохозяйственных организаций, акимат области постановляет:
1. Определить Департамент сельского хозяйства Атырауской области уполномоченным органом в случаях банкротства сельскохозяйственной организации области.
Сноска: Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Атырауского областного акимата 28.04.2005 N 152.
2. Считать утратившим силу распоряжение акима Атырауской области N 80-р от 16 апреля 1999 года "Об уполномоченном органе по процедурам банкротства и ликвидации несостоятельных сельхозорганизаций области".
3. Контроль за выполнением данного постановления возложить на Ищанова К. - заместителя акима области.
Аким облас ти

Облыстың ауыл шаруашылығы ұйымдарының банкроттыққа ұшырау жағдайларындағы уәкiлеттi орган туралы
Атырау облысы әкiмиятының 2002 жылғы 2 қазандағы N 251 қаулысы. Атырау облысының әділет басқармасында 2002 жылғы 5 қарашада N 1186 тіркелді. ҚР Атырау облысы әділет департаментінің 2006 жылғы 23 мамырдағы № 3-2185/06 хатына сәйкес мемлекеттік тіркелуге жатпайды.
ҚР Атырау облысы әділет департаментінің 2006 жылғы 23 мамырдағы 3-2185/06 хатынан үзінді:
Атырау облыстық әділет департаменті ертеде тіркелген нормативтік құқықтық актілеріне қайта тексеріс жүргізілген қорытындысы бойынша және Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің нормативтік құқықтық актілерді тіркеу департаментінің 2006 жылғы 31 наурыздағы N 4-2-1/и623 хатына сәйкес, Сізге Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 38-бабының талаптарына сәйкес келмейтін тіркелген нормативтік құқықтық актілердің тізімін, "Заң" деректер базасына тиісті жазбаларды енгізу үшін, жолдайды.
Қосымша 2 бетте
АОӘД бастығы
Қосымша: 5) Атырау облысы әкімиятының 2002 жылғы 2 қазандағы N 251 "Облыстың ауыл шаруашылығы ұйымдарының банкроттыққа ұшырау жағдайларындағы уәкiлеттi орган туралы" шешімі (Атырау облыстық әділет департаментінде 2002 жылғы 5 қарашада N 1186 тіркелді).
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 21 қаңтардағы N 67-1 "Банкроттық туралы" Заңына cәйкес және ауыл шаруашылығы ұйымдарының банкроттыққа ұшырау iс жосығын өткiзу мақсатында, облыстық әкiмият қаулы етедi:
1. Облыстың ауыл шаруашылығы ұйымдарының банкроттыққа ұшырау жағдайларындағы уәкiлеттi орган болып, Атырау облысы Ауыл шаруашылығы департаменті анықталсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облыстық әкімиятының 28.04.2005 N 152 қаулысымен.
2. Атырау облысы әкiмiнiң 1999 жылғы 16 сәуiрдегi N 80-ө "Облыстық дәулетсiз ауыл шаруашылығы ұйымдарын жою және банкроттау iс жосығы жөнiндегi уәкiлеттi орган туралы" өкiмiнiң күші жойылған деп есептелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары Қ. Ищановқа жүктелсiн.
Облыс әкiмi