О внесении изменений и дополнений N 6 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 6 января 2003 года N 52. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 января 2003 года N 2119. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
37. Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 6 января 2003 года N 52 "О внесении изменений и дополнений N 6 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ...".
--------------------------------------------------------------------
Приказываю:
1. Внести в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", N 2012 государственной регистрации от 16 октября 2002 года, следующие изменения и дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
1) в классификации доходов бюджета в категории 1 "Налоговые поступления":
в классе 06 "Налоги на международную торговлю и внешние операции" в подклассе 1 "Таможенные платежи":
специфику 01 изложить в следующей редакции:
"01 Таможенные пошлины на ввозимые товары, за исключением таможенных пошлин на ввозимые товары, взимаемых с физических лиц с применением единой ставки таможенной пошлины";
дополнить спецификой 04 следующего содержания:
"04 Таможенные пошлины на ввозимые товары, взимаемые с физических лиц, в результате введения единой ставки таможенной пошлины";

"Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрiнiң N 3 бұйрығына N 6 өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 6 қаңтардағы N 52 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 15 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 2119. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
37. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 6 қаңтардағы N 52 (тіркелген N 2119) "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 23 қыркүйектегі N 3 "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы, тіркелген N 2012" бұйрығына N 6 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" бұйрығы ...
-------------------------------------
БҰЙЫРАМЫН:
1. 2002 жылғы 16 қазандағы мемлекеттiк тiркеу N 2012, Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрiнiң N 3  бұйрығына  мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзілсін:
көрсетiлген қаулымен бекiтілген Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасында:
1) бюджет кiрiстерiнiң сыныптамасындағы 1 "Салық түсiмдерi" санатында:
06 "Халықаралық саудаға және сыртқы операцияларға салықтар" сыныбындағы 1 "Кеден баждары" кiшi сыныбында:
01 спецификасы мынадай редакцияда жазылсын:
"01 кеден бажының бiрыңғай ставкасын қолданумен жеке тұлғалардан өндiрiп алынатын әкелiнетiн тауарларға кеден баждарын қоспағанда әкелiнетiн тауарларға кеден баждары";
мынадай мазмұндағы 04 спецификасымен толықтырылсын:
"04 Кеден бажының бiрыңғай ставкасын енгiзу нәтижесiнде жеке тұлғалардан өндiрiп алынатын әкелiнетiн тауарларға кеден баждары";

в классе 08 "Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами" в подклассе 1 "Государственная пошлина":
специфику 02 изложить в следующей редакции:
"02 Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, с заявлений (жалоб) по делам особого производства, с апелляционных жалоб, с частных жалоб на определение суда по вопросу о выдаче дубликата исполнительного листа***";
дополнить спецификами 14, 15 и 16 следующего содержания:
"14 Государственная пошлина, взимаемая за выдачу водительских удостоверений
15 Государственная пошлина, взимаемая за выдачу свидетельств о государственной регистрации транспортных средств
16 Государственная пошлина, взимаемая за выдачу государственных регистрационных номерных знаков";
после строки "**АГС - Акт гражданского состояния" дополнить строкой следующего содержания:
"Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, с заявлений (жалоб) по делам особого производства, с апелляционных жалоб, с частных жалоб на определение суда по вопросу о выдаче дубликата исполнительного листа*** - Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, с заявлений (жалоб) по делам особого производства, с апелляционных жалоб, с частных жалоб на определение суда по вопросу о выдаче дубликата исполнительного листа, с заявлений о внесении судебного приказа, а также за выдачу судом исполнительных листов по решениям иностранных судов и арбитражей, копий (дубликатов) документов";
2) в функциональной классификации расходов бюджета:
по всему тексту функциональной классификации расходов бюджета администраторов программ 257, 502 и 694 изложить в следующей редакции:
"257 Исполнительный орган сельского хозяйства, по охране лесов и животного мира, финансируемый из местного бюджета
502 Генеральная прокуратура Республики Казахстан
694 Управление делами Президента Республики Казахстан;
в функциональной группе 1 "Государственные услуги общего характера":
в подфункции 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления":
по администратору программ 101 "Администрация Президента Республики Казахстан":
в программе 030 "Прогнозно-аналитическое обеспечение стратегических аспектов внутренней и внешней политики государства" подпрограмму 030 изложить в следующей редакции:
"030 Казахстанский институт стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан";

08 "Заңдық мәндi iс-әрекеттердi жасағаны үшiн және (немесе) оған уәкiлеттiгi бар мемлекеттiк органдардың немесе лауазымды адамдардың құжаттар бергенi үшiн алынатын мiндеттi төлемдер" сыныбындағы 1 "Мемлекеттiк баж" кiшi сыныбында:
02 спецификасы мынадай редакцияда жазылсын:
"02 Сотқа берiлетiн талап арыздардан, ерекше өндiрiстегi iстер бойынша арыздардан (шағымдардан), жүгiну шағымдарынан, атқару парағының көшiрмесiн беру туралы мәселе бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан алынатын мемлекеттiк баж *** ";
мынадай мазмұндағы 14, 15 және 16 спецификаларымен толықтырылсын:
"14 Жүргiзушi куәлiктерiн бергенi үшін алынатын мемлекеттік баж
15 Көлік құралдарын мемлекеттiк тiркеу туралы куәлiктер бергенi үшiн алынатын мемлекеттiк баж
16 Мемлекеттік тіркеу нөмірі белгілерін бергені үшін алынатын мемлекеттік баж";
" АХА - азаматтық хал актiлерi" жолынан кейiн мынадай мазмұндағы жолымен толықтырылсын:
"Сотқа берiлетiн талап арыздардан, ерекше өндiрiстегi iстер бойынша арыздардан (шағымдардан), жүгiну шағымдарынан, атқару парағының көшiрмесiн беру туралы мәселе бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан алынатын мемлекеттiк баж*** - Сотқа берiлетiн талап арыздардан, ерекше өндiрiстегi iстер бойынша арыздардан (шағымдардан), жүгiну шағымдарынан, атқару парағының көшiрмесiн беру туралы мәселе бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан, сот бұйрығын шығару туралы арыздардан, сондай-ақ соттың шет ел соттары мен төрелiк соттарының шешiмдерi бойынша атқару парақтарын, құжаттардың көшiрмелерiн (телнұсқаларын) бергенi үшiн алынатын мемлекеттiк баж";
2) бюджет шығыстарының функциональдық сыныптамасында:
257, 502 және 694 бағдарлама әкiмшiлерi бюджет шығыстары функциональдық сыныптамасының барлық мәтiнi бойынша мынадай редакцияда жазылсын:
"257 Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын ормандарды және хайуанаттар әлемiн қорғау жөнiндегi ауыл шаруашылығының атқарушы органы
502 Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы
694 Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы";
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" функционалдық тобында:
1 "Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар" кiшi функциясында:
101 "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
030 "Мемлекеттiң iшкi және сыртқы саясатының стратегиялық аспектiлерiн болжамды-талдамалық қамтамасыз ету" бағдарламасындағы 030 кiшi бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"030 Қазақстан Республикасы Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институты";

дополнить программами 602 и 603 следующего содержания:
"602 Обеспечение вычислительной и организационной техникой специального представительства на космодроме "Байконур"
603 Обеспечение компьютерной и организационной техникой Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан";
по администратору программ 102 "Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан" дополнить программой 035 следующего содержания:
"035 Разработка и экспертиза проектов законов, инициируемых депутатами Парламента Республики Казахстан";
по администратору программ 106 "Национальный центр по правам человека" дополнить программами 200 и 600 следующего содержания:
"200 Материально-техническое обеспечение Национального центра по правам человека
600 Обеспечение вычислительной и коммуникационной техникой Национального центра по правам человека";
по администратору программ 690 "Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан" дополнить программой 032 следующего содержания:
"032 Обеспечение сохранности выборных материалов   Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан";
по администратору программ 694 "Управление делами Президента Республики Казахстан":
программу 203 изложить в следующей редакции:
"203 Обновление парка автомашин для государственных органов";
дополнить программой 205 следующего содержания:
"205 Специальное оснащение ангаров для воздушных судов, осуществляющих литерные рейсы";
в подфункции 2 "Финансовая деятельность":
по администратору программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан":
программы 035 и 703 изложить в следующей редакции:
"035 Оплата услуг платежных систем и телекоммуникационных услуг
703 Печатание акцизных и учетно-контрольных марок, бланков строгой отчетности";
дополнить программами 706 и 707 следующего содержания:
"706 Приобретение официальных источников информации, используемых для государственного контроля при применении трансфертных цен
707 Обеспечение налогового администрирования крупных налогоплательщиков";
по администратору программ 220 "Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан":
программу 030 изложить в следующей редакции:
"030 Совместные аналитические исследования с международными финансовыми организациями";
дополнить программами 031 и 201 следующего содержания:
"031 Организация проведения заседаний Республиканской бюджетной комиссии
201 Оснащение рабочего органа Республиканской бюджетной комиссии";

мынадай мазмұндағы 602 және 603 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"602 "Байқоңыр" ғарыш айлағындағы арнаулы өкiлдiктi есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету
603 Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтын компьютерлiк және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету";
102 "Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 035 бағдарламасымен толықтырылсын:
"035 Қазақстан Республикасы Парламентiнiң депутаттары бастамашы болған заң жобаларын әзiрлеу және сараптама жүргiзу";
106 "Адам құқықтары жөнiндегi ұлттық орталық" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 200 және 600 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"200 Адам құқықтары жөнiндегi ұлттық орталықты материалдық-техникалық қамтамасыз ету
600 Қазақстан Республикасының Парламентiн есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету";
690 "Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 032 бағдарламасымен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының сайлау материалдарының сақталуын қамтамасыз ету";
694 "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
203 бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"203 Мемлекеттiк органдар үшiн автомашиналар паркiн жаңарту";
мынадай мазмұндағы 205 бағдарламасымен толықтырылсын:
"205 Литерлiк рейстердi жүзеге асыратын әуе кемелерiне арналған ангарларды арнайы жарақтандыру";
2 "Қаржы қызметi" кiшi функциясында:
217 "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
035 және 703 бағдарламалары мынадай редакцияда жазылсын:
"035 Төлем жүйелерiнiң қызметтерi мен телекоммуникациялық қызмет көрсетулерге ақы төлеу
703 Акциздiк және есептеу-бақылау маркаларын, қатаң есептегi бланкiлердi басып шығару";
мынадай мазмұндағы 706 және 707 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"706 Трансферттiк бағаларды қолдану кезiнде мемлекеттiк бақылау үшiн пайдаланылатын ресми ақпараттар көзiн сатып алу
707 Iрi салық төлеушiлердiң салықтық әкiмшiлiк етуiн қамтамасыз ету";
220 "Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
030 бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"030 Халықаралық қаржы ұйымдарымен бiрлескен талдамалық зерттеулер";
мынадай мазмұндағы 031 және 201 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"031 Республикалық бюджет комиссиясының отырыстарын жүргiзудi ұйымдастыру
201 Республикалық бюджет комиссиясының жұмыс органын жарақтандыру";

дополнить администратором программ 277 с программой 002 с подпрограммой 003 и с программами 016, 023, 029 следующего содержания:
"277 Исполнительный орган по специальной экономической зоне "Морпорт Актау", финансируемый из местного бюджета
002 Административные затраты на местном уровне
003 Аппараты местных органов
016 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов
023 Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
029 Выполнение обязательств Правительства, центральных государственных органов и их территориальных подразделений по решениям судов из резерва Правительства Республики Казахстан";
по администратору программ 406 "Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета" дополнить программой 602 следующего содержания:
"602 Создание информационной базы данных по объектам финансового контроля";
по администратору программ 619 "Агентство таможенного контроля Республики Казахстан" дополнить программами 030 и 032, программой 033 с подпрограммой 030, программой 034 с подпрограммой 030 и программой 300 следующего содержания:
"030 Обеспечение таможенных органов нормативными правовыми актами
032 Оплата вознаграждения независимому эксперту за дополнительно поступившие таможенные платежи и налоги в бюджет
033 Обеспечение деятельности таможенной службы Республики Казахстан за рубежом
030 Представительство таможенной службы Республики Казахстан при таможенной службе Российской Федерации
034 Совершенствование экспертной службы таможенных органов
030 Центральная таможенная лаборатория
300 Строительство здания таможенного поста на территории СЭЗ "Морпорт Актау";
в подфункции 3 "Внешнеполитическая деятельность":
по администратору программ 102 "Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан" дополнить программой 036 следующего содержания:
"036 Проведение Трансазиатского форума Парламентской ассамблеи";
по администратору программ 204 "Министерство иностранных дел Республики Казахстан":
в программе 006 "Выполнение обязательств прошлых лет" подпрограмму 030 изложить в следующей редакции:
"030 Выполнение обязательств по погашению кредитов, полученных на приобретение объектов недвижимости в собственность Республики Казахстан";
дополнить программами 069, 204 и 500 следующего содержания:
"069 Создание системы защищенной связи с дипломатическими представительствами Республики Казахстан за рубежом
204 Приобретение автомашин для посольств
500 Сопровождение информационных систем Министерства иностранных дел Республики Казахстан";

мынадай мазмұндағы 003 кiшi бағдарламасы бар 002, 016, 023, 029 бағдарламаларымен 277 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"277 жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын "Ақтау теңiз порты" арнайы экономикалық аймағы бойынша атқарушы органы"
002 Жергiлiктi деңгейдегi әкiмшiлiк шығыстары
003 Жергiлiктi органдардың аппараттары
016 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды және өзге де болжанбаған шығыстарды жою үшiн Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен iс-шараларды өткiзу
023 Өкiлдiк шығыстарға қаражат есебiнен iс-шараларды өткiзу
029 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен соттардың шешiмдерi бойынша Үкiметтiң, орталық мемлекеттiк органдардың және олардың аумақтық бөлiмшелерiнiң мiндеттемелерiн орындау";
406 "Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 602 бағдарламасымен толықтырылсын:
"602 Қаржы бақылау объектiлерi бойынша ақпараттық деректер базасын құру";
619 "Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 030 кiшi бағдарламасы бар 033, 030 және 032 бағдарламаларымен, 030 кiшi бағдарламасы бар 034 және 300 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"030 Кедендiк органдарды нормативтiк құқықтық актiлермен қамтамасыз ету
032 Тәуелсiз сарапшыға кедендiк төлемдер мен салықтардың бюджетке қосымша түскенi үшiн сыйақы төлеу
033 Қазақстан Республикасы кеден қызметiнiң шетелдегi қызметiн қамтамасыз ету
030 Ресей Федерациясының Кеден қызметi жанындағы Қазақстан Республикасы Кеден қызметiнiң өкiлдiгi
034 Кеден органдарының сараптама қызметiн жетiлдiру
030 Орталық кеден зертханасы
300 "Ақтау Теңiзпорты" АЭА аумағында кеден бекетiнiң ғимаратын салу";
3 "Сыртқы саяси қызмет" кiшi функциясында:
102 "Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 036 бағдарламасымен толықтырылсын:
"036 Парламенттiк ассамблеяның Трансазиялық форумын өткiзу";
204 "Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
006 "Өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындау" бағдарламасындағы 030 кiшi бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"030 Жылжымайтын мүлiктi Қазақстан Республикасының меншiгiне сатып алуға алынған кредиттердi өтеу жөнiндегi мiндеттемелердi орындау";
мынадай мазмұндағы 069, 204 және 500 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"069 Қазақстан Республикасының шетелдегi дипломатиялық өкiлдiктерiмен қорғалған байланыс жүйесiн құру
204 Елшiлiктер үшiн автомашиналар сатып алу
500 Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң ақпараттық жүйелерiн сүйемелдеу";

в подфункции 4 "Фундаментальные научные исследования" по администратору программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
программу 030 "Фундаментальные и прикладные научные исследования" дополнить подпрограммами 032 и 033 следующего содержания:
"032 Проведение фундаментальных, инициативных и рисковых научных исследований по грантам через Фонд науки
033 Проведение прикладных научных исследований";
дополнить программами 700 и 702 следующего содержания:
"700 Замена, установка новых и захоронение отработанных источников ионизирующего излучения
702 Обеспечение научной литературой Центральной научной библиотеки";
в подфункции 5 "Планирование и статистическая деятельность" по администратору программ 220 "Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" дополнить программой 601 следующего содержания:
"601 Создание ситуационной системы государственного управления";
в подфункции 9 "Прочие государственные услуги общего характера" по администратору программ 220 "Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" дополнить программой 200 следующего содержания:
"200 Укрепление материально-технической базы Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан";
в функциональной группе 2 "Оборона":
в подфункции 1 "Военные нужды":
по администратору программ 208 "Министерство обороны Республики Казахстан":
программы 032, 041 и 051 изложить в следующей редакции:
"032 Подготовка допризывников по военно-техническим специальностям
041 Обеспечение функционирования инфраструктуры Вооруженных Сил
051 Модернизация, приобретение и восстановление вооружения, военной и иной техники, систем связи";
дополнить программами 043, 053 и 054 следующего содержания:
"043 Погашение задолженности за приобретенную военную технику
053 Увеличение уставного капитала РГП "Бронетанковый ремонтный завод"
054 Увеличение уставного капитала РГП "Центр по геоинформационному обеспечению Вооруженных Сил Республики Казахстан";
в программе 076 "Обеспечение обороноспособности страны" дополнить подпрограммой 041 следующего содержания:
"041 Обеспечение противопожарной защиты Вооруженных Сил Республики Казахстан";
по администратору программ 678 "Республиканская гвардия Республики Казахстан":
в программе 076 "Участие в обеспечении безопасности охраняемых лиц и выполнении церемониальных ритуалов":
подпрограмму 030 изложить в следующей редакции:
"030 Центральный аппарат";
дополнить подпрограммой 031 следующего содержания:
"031 Содержание воинских частей";
дополнить программой 304 следующего содержания:
"304 Строительство комплексного здания Республиканской гвардии в городе Астане";
в подфункции 2 "Организация работы по чрезвычайным ситуациям":

4 "Iргелi ғылыми зерттеулер" кiшi функциясындағы 225 "Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
030 "Iргелi және қолданбалы ғылыми зерттеулер" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 032 және 033 кiшi бағдарламаларымен толықтырылсын:
"032 Ғылым қоры арқылы гранттар бойынша iргелi, бастамашылық және тәуекел ғылыми зерттеулер жүргiзу
033 Қолданбалы ғылыми зерттеулер жүргiзу";
мынадай мазмұндағы 700 және 702 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"700 Иондалған сәулелену көздерiн ауыстыру, жаңаларын құрастыру және таусылғанын көму
702 Ұлттық ғылыми кiтапхананы ғылыми әдебиетпен қамтамасыз ету";
5 "Жоспарлау және статистикалық қызмет" кiшi функциясында 220 "Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау
министрлiгі" бағдарлама әкiмшісi бойынша мынадай мазмұндағы 601 бағдарламасымен толықтырылсын:
"601 Мемлекеттiк басқарудың ахуал жүйесiн құру";
9 "Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтерi кiшi функциясында 220 "Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 200 бағдарламасымен толықтырылсын:
"200 Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң материалдық-техникалық базасын нығайту";
2 "Қорғаныс" функцияналдық тобында:
1 "Әскери мұқтаждар" кiшi функциясында:
208 "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгі" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
032, 041 және 051 бағдарламалары мынадай редакцияда жазылсын:
"032 Әскерге шақырылатындарды әскери-техникалық мамандықтар бойынша даярлау
041 Қарулы Күштер инфрақұрылымының жұмыс істеуiн қамтамасыз ету
051 Қару-жарақты, әскери және өзге де техниканы, байланыс жүйелерiн жаңғырту мен сатып алу және қалпына келтiру";
мынадай мазмұндағы 043, 053 және 054 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"043 Сатып алынған әскери техника үшiн берешектi өтеу
053 "Бронетанк жөндеу зауыты" PMК-нiң жарғылық капиталын ұлғайту
054 "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiн геоақпараттық қамтамасыз ету орталығы РМК-нiң жарғылық капиталын ұлғайту";
076 "Елдiң қорғаныс қабiлетiн қамтамасыз ету" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 041 кiшi бағдарламасымен толықтырылсын:
"041 Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiн өртке қарсы қорғаумен қамтамасыз ету";
678 "Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы" бағдарлама әкiмшісi бойынша:
076 "Күзетiлетiн тұлғалардың қауiпсiздiгiн қамтамасыз етуге және рәсiмдi салтанаттарды орындауға қатысу" бағдарламасында:
030 кiшi бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"030 Орталық аппарат";
мынадай мазмұндағы 031 кiшi бағдарламасымен толықтырылсын:
"031 Әскери бөлiмдердi ұстау";
мынадай мазмұндағы 304 бағдарламасымен толықтырылсын:
"304 Астана қаласында Республикалық ұланның кешендi ғимаратын салу";
2 "Төтенше жағдайлар бойынша жұмысты ұйымдастыру" кiшi функциясында:

по администратору программ 105 "Аппарат акима" дополнить программой 073 следующего содержания:
"073 Ликвидация последствий, вызванных паводками в Кордайском районе";
по администратору программ 308 "Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" дополнить программами 036, 050, 051 и 208 с подпрограммами 030, 031, 032 и 036, программами 216, 300, 302, 400 и 700 следующего содержания:
"036 Проведение ежегодного республиканского (международного) сбора-семинара спасателей подразделения "Казспас"
050 Анализ и проведение испытаний в области пожарной безопасности
051 Передислокация Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям в город Астану
208 Материально-техническое оснащение учреждений по чрезвычайным ситуациям
030 Приобретение активов Республиканским оперативно-спасательным отрядом
031 Приобретение активов воинскими частями
032 Приобретение активов региональными аэромобильными аварийно-спасательными отрядами
036 Приобретение активов государственным учреждением "Казселезащита"
216 Создание автоматизированных систем наблюдения за селевыми потоками
300 Строительство селезадерживающей плотины на реке Талгаре
302 Строительство противоселевого сооружения на реке Каргалинке
400 Целевые трансферты Жамбылскому областному бюджету на ликвидацию последствий, вызванных паводками в Кордайском районе
700 Подготовка проектно-сметной документации защиты от паводкового затопления застройки левобережной части города Астаны";
в функциональной группе 3 "Общественный порядок и безопасность":
в подфункции 1 "Правоохранительная деятельность":
по администратору программ 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
дополнить программой 006 с подпрограммой 031 следующего содержания:
"006 Выполнение обязательств прошлых лет
031 Погашение кредиторской задолженности по строительству административного здания Министерства внутренних дел Республики Казахстан в городе Астане";
программу 049 изложить в следующей редакции:
"049 Повышение боеготовности воинских частей внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
дополнить программами 053, 063, 064, 206, 207, 211 и 600 следующего содержания:
"053 Обеспечение миграционными карточками иностранных лиц, прибывающих в Республику Казахстан
063 Обеспечение форменным обмундированием сотрудников и военнослужащих центрального аппарата и территориальных органов
064 Компенсация расходов на содержание жилища и коммунальные услуги сотрудникам центрального аппарата и территориальных органов
206 Оснащение следственных изоляторов медицинским оборудованием
207 Материально-техническое оснащение саперных подразделений
211 Материально-техническое оснащение административного здания

105 "Әкiм аппараты" бағдарламасының әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 073 бағдарламасымен толықтырылсын:
"073 Қордай ауданындағы су басу салдарын жою";
308 "Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгi" бағдарлама әкiмшiсі бойынша мынадай мазмұндағы 030, 031, 032 және 036 кiшi бағдарламалары бар 208, 036, 050, 051, 216, 300, 302, 400 және 700 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"036 "Қазқұтқару" бөлiмшесi құтқарушыларының жыл сайынғы республикалық (халықаралық) жиын-семинарын өткiзу
050 Өрт қауіпсiздiгi саласындағы сынақтарды талдау және жүргiзу
051 Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгiн Астана қаласына көшiру
208 Төтенше жағдайлар жөнiндегi мекемелердi материалдық-техникалық жарақтандыру
030 Республикалық жедел құтқару жасағының активтер сатып алуы
031 Әскери бөлiмдердiң активтер сатып алуы
032 Аймақтық аэромобильдiк авариялық-құтқару жасақтарының активтер сатып алуы
036 "Қазселденқорғау" мемлекеттiк мекемесiнiң активтер сатып алуы
216 Сел тасқындарын бақылаудың автоматтандырылған жүйелерiн жасау
300 Талғар өзенiнде сел ұстайтын бөгет салу
302 Қарғалы өзенiнде селге қарсы құрылыс салу
400 Қордай ауданындағы су тасқынының зардаптарын жоюға Жамбыл облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты трансферттер
700 Астана қаласының сол жақ жағалауының құрылыстарын тасқын судың басып қалуынан қорғаудың жобалау-сметалық құжаттамаларын дайындау";
3 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсiздiк" функционалдық тобында:
1 "Құқық қорғау қызметi" кiшi функциясында:
201 "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгі" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
мынадай мазмұндағы 031 кiшi бағдарламасы бар 006 бағдарламасымен толықтырылсын:
"006 Өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындау
031 Астана қаласындағы Қазақстан Республикасының Ішкi iстер министрлiгінiң әкiмшілік ғимараты құрылысы бойынша кредиторлық берешектi өтеу";
049 бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"049 Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң iшкi әскерлерi әскери бөлiмдерiнiң жауынгерлiк дайындығын арттыру";
мынадай мазмұндағы 053, 063, 064, 206, 207, 211 және 600 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"053 Қазақстан Республикасына келген шетелдiк адамдарды миграциялық карточкалармен қамтамасыз ету
063 Орталық аппарат пен аумақтық органдардың қызметкерлерi мен әскери қызметшiлерiн нысанды киiм-кешекпен қамтамасыз ету
064 Орталық аппарат пен аумақтық органдардың қызметкерлерiне
тұрғын үйді күтіп-ұстауға және коммуналдық қызметтерге шығыстарды өтеу
206 Тергеу изоляторларын медициналық жабдықтармен жарақтандыру
207 Саперлiк бөлiмшелердi материалдық-техникалық жарақтандыру
211 Әкiмшiлiк ғимаратты материалдық-техникалық жарақтандыру

600 Государственный проект 3";
по администратору программ 618 "Агентство финансовой полиции Республики Казахстан" дополнить программами 004, 033, 034, 036, 037 и 038 следующего содержания:
"004 Оплата труда адвокатов на следствии
033 Возмещение процессуальных издержек участвующим в уголовном судопроизводстве
034 Обеспечение органов финансовой полиции нормативными правовыми актами и бланками строгой отчетности
036 Государственная защита лиц, участвующих в уголовном процессе
037 Компенсация расходов на содержание жилища и коммунальные услуги сотрудникам центрального аппарата и территориальных органов
038 Создание специального архива финансовой полиции";
в подфункции 2 "Правовая деятельность" по администратору программ 221 "Министерство юстиции Республики Казахстан" дополнить программой 048 следующего содержания:
"048 Правовая пропаганда";
в подфункции 4 "Деятельность по обеспечению законности и правопорядка" по администратору программ 502 "Генеральная прокуратура Республики Казахстан" дополнить программами 039, 040 и 602 следующего содержания:
"039 Обеспечение экстрадиции лиц, совершивших преступления
040 Погашение задолженности по таможенным пошлинам и платежам
602 Обеспечение вычислительной и организационной техникой органов прокуратуры";
в подфункции 5 "Деятельность по обеспечению безопасности личности, общества и государства":
по администратору программ 104 "Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан" дополнить программой 036 следующего содержания:
"036 Обеспечение информационной безопасности государственных органов";
по администратору программ 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
в программе 056 "Обеспечение деятельности органов внутренних дел по борьбе с наркобизнесом с применением служебно-розыскных собак" подпрограмму 030 изложить в следующей редакции:
"030 Кинологический центр";
дополнить программами 104 и 306 следующего содержания:
"104 Государственная программа борьбы с наркоманией и наркобизнесом
306 Реконструкция питомника Кинологического центра";
дополнить администратором программ 221 с программой 104 следующего содержания:
"221 Министерство юстиции Республики Казахстан
104 Государственная программа борьбы с наркоманией и наркобизнесом";
дополнить администратором программ 225 с программой 104 следующего содержания:
"225 Министерство образования и науки Республики Казахстан
104 Государственная программа борьбы с наркоманией и наркобизнесом";
дополнить администратором программ 226 с программой 104 следующего содержания:
"226 Министерство здравоохранения Республики Казахстан
104 Государственная программа борьбы с наркоманией и наркобизнесом";

600 3-мемлекеттік жоба";
618 "Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттiгі" бағдарлама әкiмшісi бойынша мынадай мазмұндағы 004, 033, 034, 036, 037 және 038 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"004 Тергеу iсiнде адвокаттардың еңбегiне ақы төлеу
033 Қылмыстық сот iстерiне қатысушыларға iс жүргізу шығындарын өтеу
034 Қаржы полициясы органдарын нормативтiк құқықтық актілермен және қатаң eceптeгi бланкiлермен қамтамасыз ету
036 Қылмыстық процеске қатысатын адамдарды мемлекеттiк қорғау
037 Орталық аппарат пен аумақтық органдардың қызметкерлерiне тұрғын үйдi ұстауға және коммуналдық қызметтерге шығыстарды өтеу
038 Қаржы полициясының арнайы мұрағатын құру";
2 "Құқықтық қызмет" кiшi функциясында 221 "Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 048 бағдарламасымен толықтырылсын:
"048 Құқықтық насихат";
4 "Заңды және құқықтық тәртiптi қамтамасыз ету жөнiндегi қызмет" кiшi функциясында 502 "Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 039, 040 және 602 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"039 Қылмыс жасаған адамдарды экстрадициялауды қамтамасыз ету
040 Кеден баждары мен төлемдерi бойынша берешектi өтеу
602 Прокуратура органдарын есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету";
5 "Жеке тұлғаның, қоғамның және мемлекеттiң қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету жөнiндегi қызмет" кiшi функциясында:
104 "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кeңceci" бағдарлама әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 036 бағдарламасымен толықтырылсын:
"036 Мемлекеттiк органдардың ақпараттық қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету";
201 "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
056 бағдарламасындағы 030 кiшi бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"030 Кинологиялық орталық";
мынадай мазмұндағы 104 және 306 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"104 Нашақорлық пен есiрткі бизнесiне қарсы күрес мемлекеттiк бағдарламасы
306 Кинология орталығының питомнигiн қайта жаңарту";
мынадай мазмұндағы 104 бағдарламасымен 221 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"221 Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгі
104 Нашақорлық пен есiрткi бизнесiне қарсы күрес мемлекеттік бағдарламасы";
мынадай мазмұндағы 104 бағдарламасымен 225 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"225 Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлігі
104 Нашақорлық пен есiрткi бизнесiне қарсы күрес мемлекеттiк бағдарламасы";
мынадай мазмұндағы 104 бағдарламасымен 226 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"226 Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгі
104 Нашақорлық пен есiрткi бизнесiне қарсы күрес мемлекеттiк бағдарламасы";

дополнить администратором программ 230 с программой 104 следующего содержания:
"230 Министерство культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан
104 Государственная программа борьбы с наркоманией и наркобизнесом";
дополнить администратором программ 233 с программой 104 следующего содержания:
"233 Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
104 Государственная программа борьбы с наркоманией и наркобизнесом";
по администратору программ 410 "Комитет национальной безопасности Республики Казахстан" дополнить программами 045 и 104 следующего содержания:
"045 Погашение задолженности по таможенным пошлинам и платежам
104 Государственная программа борьбы с наркоманией и наркобизнесом";
дополнить администратором программ 613 с программой 104 следующего содержания:
"613 Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту
104 Государственная программа борьбы с наркоманией и наркобизнесом";
дополнить администратором программ 618 с программой 104 следующего содержания:
"618 Агентство финансовой полиции Республики Казахстан
104 Государственная программа борьбы с наркоманией и наркобизнесом";
дополнить администратором программ 619 с программой 104 следующего содержания:
"619 Агентство таможенного контроля Республики Казахстан
104 Государственная программа борьбы с наркоманией и наркобизнесом";
в подфункции 6 "Уголовно-исполнительная система" по администратору программ 221 "Министерство юстиции Республики Казахстан" дополнить программами 053, 303, 304, 305 и 306 следующего содержания:
"053 Погашение задолженности по налогам в бюджет учреждений уголовно-исполнительной системы
303 Реконструкция под исправительную колонию общего режима на базе завода стеновых материалов в городе Кызылорде
304 Реконструкция психоневрологического дома-интерната под исправительную колонию общего режима в Жамбылской области
305 Реконструкция военного городка в поселке Солнечный под исправительную колонию для женщин в Восточно-Казахстанской области
306 Реконструкция военного объекта "Эмба-5" в поселке Жем под исправительную колонию строгого режима в Актюбинской области";
в функциональной группе 4 "Образование":
в подфункции 2 "Начальное общее, основное общее, среднее общее образование":
по администратору программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
программу 038 изложить в следующей редакции:
"038 Проведение республиканских школьных олимпиад";
дополнить программой 202 с подпрограммами 030, 031, 032, 033, 034, 035 и 036, программами 320 и 322 с подпрограммами 033, 034, 036 и 037, программой 400 с подпрограммами 032, 033, 034, 035 и 043, программами 403 и 701 следующего содержания:
"202 Приобретение основных средств для республиканских школ-интернатов
030 Приобретение основных средств для Шымкентской республиканской военной школы-интерната
031 Приобретение основных средств для Карагандинской республиканской военной школы-интерната
032 Приобретение основных средств для Алматинской республиканской военной школы-интерната им. Б.Момышулы
033 Приобретение основных средств для Республиканской казахской средней музыкальной школы-интерната им. А.Жубанова
034 Приобретение основных средств для Республиканской физико-математической школы-интерната им. О.Жаутыкова
035 Приобретение основных средств для Республиканской школы-интерната с углубленным изучением казахского языка и литературы
036 Приобретение основных средств для Республиканской средней специализированной музыкальной школы-интерната для одаренных детей им. К.Байсеитовой
320 Завершение реконструкции и строительства объектов Республиканского детского оздоровительного лагеря "Балдаурен"
322 Строительство, капитальный ремонт и реконструкция зданий республиканских школ-интернатов
033 Капитальный ремонт зданий Республиканской средней специализированной музыкальной школы-интерната для одаренных детей им. К.Байсеитовой
034 Реконструкция зданий Республиканской казахской средней музыкальной школы-интерната им. А.Жубанова
036 Капитальный ремонт зданий республиканской физико-математической школы-интерната им. О.Жаутыкова
037 Разработка проектно-сметной документации на строительство спортивного комплекса Республиканской школы-интерната с углубленным изучением казахского языка и литературы
400 Целевые инвестиционные трансферты областным бюджетам на строительство сельских школ
032 Целевые инвестиционные трансферты Атыраускому областному бюджету на строительство сельских школ
033 Целевые инвестиционные трансферты Алматинскому областному бюджету на строительство сельских школ
034 Целевые инвестиционные трансферты Восточно-Казахстанскому областному бюджету на строительство сельских школ
035 Целевые инвестиционные трансферты Жамбылскому областному бюджету на строительство сельских школ
043 Целевые инвестиционные трансферты Южно-Казахстанскому областному бюджету на строительство сельских школ
403 Целевые инвестиционные трансферты Павлодарскому областному бюджету на строительство школы в селе Железинка
701 Разработка и апробация учебников и учебно-методических комплексов нового поколения, а также обеспечение учебниками по циклу фондирования организаций на республиканском уровне, предоставляющих среднее общее образование, и казахской диаспоры за рубежом";
по администратору программ 613 "Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту":

мынадай мазмұндағы 104 бағдарламасымен 230 бағдарлама әкiмшiсімен толықтырылсын:
"230 Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi
104 Нашақорлық пен есiрткi бизнесiне қарсы күрес мемлекеттiк бағдарламасы";
мынадай мазмұндағы 104 бағдарламасымен 233 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"233 Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi
104 Нашақорлық пен есiрткi бизнесiне қарсы күрес мемлекеттiк бағдарламасы";
410 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитеті" бағдарлама әкімшiсi мынадай мазмұндағы 045 және 104 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"045 Кеден баждары мен төлемдерi бойынша берешектi өтеу
104 "Нашақорлық пен есiрткi бизнесiне қарсы күрес мемлекеттiк бағдарламасы";
мынадай мазмұндағы 104 бағдарламасымен 613 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"613 Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi
104 "Нашақорлық пен есiрткi бизнесiне қарсы күрес мемлекеттiк бағдарламасы";
мынадай мазмұндағы 104 бағдарламасымен 618 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"618 Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi
104 "Нашақорлық пен есiрткi бизнесiне қарсы күрес мемлекеттiк бағдарламасы";
мынадай мазмұндағы 104 бағдарламасымен 619 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"619 Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi
104 "Нашақорлық пен есiрткi бизнесiне қарсы күрес мемлекеттік бағдарламасы";
6 "Қылмыстық-орындау жүйесi" кiшi Функциясында 221 "Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 053, 303, 304, 305 және 306 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"053 Қылмыстық-атқару жүйесi мекемелерiнiң бюджетке түсетiн салықтар жөнiндегi берешегiн өтеу
303 Қызылорда қаласында қабырға материалдарын жасайтын зауыттың базасын жалпы режимдегі түзеу колониясы етiп қайта жаңарту
304 Жамбыл облысында психоневрологиялық интернат үйiн жалпы режимдегi түзеу колониясы етiп қайта жаңарту
305 Шығыс Қазақстан облысы Солнечный кентiндегi әскери қалашықты әйелдерге арналған түзеу колониясы етiп қайта жаңарту
306 Ақтөбе облысы Жем кентіндегi "Ембi-5" әскери объектiсiн қатаң режимдегi түзеу колониясы етiп қайта жаңарту";
4 "Бiлiм бepу" функционалдық тобында:
2 "Жалпы бастауыш, жалпы негiзгi, жалпы орта бiлiм бepу" кiшi функциясында:
225 "Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
038 бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"038 Республикалық мектеп олимпиадаларын өткiзу";
мынадай мазмұндағы 030, 031, 032, 033, 034, 035 және 036 кiшi бағдарламалары бар 202 бағдарламасымен, 033, 034, 036 және 037 кiшi бағдарламалары бар 322 және 320 бағдарламаларымен, 032, 033, 034, 035 және 043 кiшi бағдарламалары бар 400, 403 және 701 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"202 Республикалық мектеп-интернаттар үшiн негiзгi құралдар сатып алу
030 Шымкент республикалық әскери мектеп-интернаты үшiн негiзгi құралдар сатып алу
031 Қарағанды республикалық әскери мектеп-интернаты үшiн негiзгi құралдар сатып алу
032 Б.Момышұлы атындағы Алматы республикалық әскери мектеп-интернаты үшiн негiзгi құралдар сатып алу
033 А.Жұбанов атындағы Республикалық қазақ орта музыка мектеп-интернаты үшiн негiзгi құралдар сатып алу
034 О.Жәутiков атындағы Республикалық физика-математика мектеп-интернаты үшiн негiзгi құралдар сатып алу
035 Қазақ тiлi мен әдебиетiн тереңдетiп оқытатын Республикалық мектеп-интернаты үшiн негiзгi құралдар сатып алу
036 К.Байсейiтова атындағы дарынды балаларға арналған Республикалық орта мамандандырылған музыка мектеп-интернаты үшiн негiзгi құралдар сатып aлу
320 "Балдәурен" Республикалық балаларды сауықтыру лагерi объектiлерiнiң құрылысын және қайта жаңартуды аяқтау
322 Республикалық мектеп-интернаттардың ғимараттарын салу, күрделi жөндеу және қайта жаңарту
033 К.Байсейiтова атындағы дарынды балаларға арналған Республикалық орта мамандандырылған музыка мектеп-интернатының ғимараттарын күрделi жөндеу
034 А.Жұбанов атындағы Республикалық қазақ орта музыка мектеп-интернатының ғимараттарын қайта жаңарту
036 О.Жәутiков атындағы Республикалық физика-математика мектеп-интернаты ғимараттарын күрделi жөндеу
037 Қазақ тiлi мен әдебиетiн тереңдетiп оқытатын Республикалық мектеп-интернаттың спорт кешенiн салудың жобалау-сметалық құжаттамасын әзiрлеу
400 Ауыл мектептерiн салуға облыстық бюджеттерге берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер
032 Ауыл мектептерiн салуға Атырау облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер
033 Ауыл мектептерiн салуға Алматы облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер
034 Ауыл мектептерiн салуға Шығыс Қазақстан облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер
035 Ауыл мектептерiн салуға Жамбыл облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер
043 Ауыл мектептерiн салуға Оңтүстiк Қазақстан облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер
403 Железинка селолық мектебiн салуға Павлодар облыстық бюджетiне түсетiн мақсатты инвестициялық трансферттер
701 Жаңа буын оқулықтарын және оқу-әдiстемелiк кешендерiн әзiрлеу және сапасын анықтау, сондай-ақ республикалық деңгейдегi орташа жалпы бiлiм беретiн ұйымдарды және шетелдегi қазақ диаспорасын қорландыру циклi бойынша оқулықтармен қамтамасыз ету";
613 "Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:

в программе 031 "Государственная поддержка одаренных детей" подпрограмму 032 изложить в следующей редакции:
"032 Республиканская школа-интернат для одаренных в спорте детей в городе Риддер";
дополнить программой 301 следующего содержания:
"301 Строительство республиканской спортивной школы-интерната в городе Алматы";
в подфункции 4 "Среднее профессиональное образование":
по администратору программ 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан" дополнить программой 309 следующего содержания:
"309 Строительство главного учебного корпуса Актюбинского юридического колледжа Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
по администратору программ 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан" дополнить программой 306 следующего содержания:
"306 Капитальный ремонт Республиканского медицинского колледжа";
в подфункции 5 "Дополнительное профессиональное образование":
дополнить администратором программ 101 с программой 010 с подпрограммой 005 следующего содержания:
"101 Администрация Президента Республики Казахстан
010 Повышение квалификации и переподготовка кадров
005 Повышение квалификации государственных служащих";
дополнить администратором программ 102 с программой 010 с подпрограммой 005 следующего содержания:
"102 Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан
010 Повышение квалификации и переподготовка кадров
005 Повышение квалификации государственных служащих";
по администратору программ 104 "Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан" программу 010 "Повышение квалификации и переподготовка кадров" дополнить подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 Повышение квалификации государственных служащих";
по администратору программ 105 "Аппарат акима" дополнить программой 077 следующего содержания:
"077 Укрепление материально-технической базы учреждения повышения квалификации и переподготовки государственных служащих";
по администратору программ 204 "Министерство иностранных дел Республики Казахстан" программу 010 "Повышение квалификации и переподготовка кадров" дополнить подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 Повышение квалификации государственных служащих";
по администратору программ 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" дополнить программой 010 с подпрограммой 005 следующего содержания:
"010 Повышение квалификации и переподготовка кадров
005 Повышение квалификации государственных служащих";
дополнить администратором программ 220 с программой 010 с подпрограммой 005 следующего содержания:
"220 Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
010 Повышение квалификации и переподготовка кадров
005 Повышение квалификации государственных служащих";

031 "Дарынды балаларды мемлекеттiк қолдау" бағдарламасындағы 032 кiшi бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"032 Риддер қаласындағы спорттағы дарынды балаларға арналған республикалық мектеп-интернат";
мынадай мазмұндағы 301 бағдарламасымен толықтырылсын:
"301 Алматы қаласындағы республикалық спорттық мектеп-интернатын салу";
4 "Орта кәсiби бiлiм бepу" кiшi функциясында:
201 "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 309 бағдарламасымен толықтырылсын:
"309 Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiнiң Ақтөбе заң колледжiнiң бас оқу корпусын салу";
226 "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 306 бағдарламасымен толықтырылсын:
"306 Республикалық медициналық колледждi күрделi жөндеу";
5 "Қосымша кәсiби бiлiм бepу" кiшi функциясында:
мынадай мазмұндағы 005 кiшi бағдарламасы бар 010 бағдарламасымен 101 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"101 Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi
010 Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды қайта даярлау
005 Мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгiн арттыру";
мынадай мазмұндағы 005 кiшi бағдарламасы бар 010 бағдарламасымен 102 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"102 Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы
010 Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды қайта даярлау
005 Мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгiн арттыру";
104 "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 010 "Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды қайта даярлау" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 005 кiшi бағдарламасымен толықтырылсын:
"005 Мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгiн арттыру";
105 "Әкiм аппараты" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 077 бағдарламасымен толықтырылсын:
"077 Мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлігiн арттыру және қайта даярлау мекемелерiнiң материалдық-техникалық базасын нығайту";
204 "Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 010 "Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды қайта даярлау" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 005 кiшi бағдарламасымен толықтырылсын:
"005 Мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгiн арттыру";
215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 005 кiшi бағдарламасы бар 010 бағдарламасымен толықтырылсын:
"010 Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды қайта даярлау
005 Мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгiн арттыру";
мынадай мазмұндағы 005 кiшi бағдарламасы бар 010 бағдарламасымен 220 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"220 Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
010 Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды қайта даярлау
005 Мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгiн арттыру";

по администратору программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан" программу 010 "Повышение квалификации и переподготовка кадров" дополнить подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 Повышение квалификации государственных служащих";
дополнить администратором программ 230 с программой 010 с подпрограммой 005 следующего содержания:
"230 Министерство культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан
010 Повышение квалификации и переподготовка кадров
005 Повышение квалификации государственных служащих";
дополнить администратором программ 231 с программой 010 с подпрограммой 005 следующего содержания:
"231 Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан
010 Повышение квалификации и переподготовка кадров
005 Повышение квалификации государственных служащих";
по администратору программ 233 "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан" программу 010 "Повышение квалификации и переподготовка кадров" дополнить подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 Повышение квалификации государственных служащих";
дополнить администратором программ 234 с программой 010 с подпрограммой 005 следующего содержания:
"234 Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
010 Повышение квалификации и переподготовка кадров
§     005 Повышение квалификации государственных служащих";
по администратору программ 308 "Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" программу 010 "Повышение квалификации и переподготовка кадров" дополнить подпрограммой 031 следующего содержания:
"031 Повышение квалификации и переподготовка кадров за рубежом";
дополнить администратором программ 406 с программой 010 с
подпрограммой 005 следующего содержания:
"406 Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
010 Повышение квалификации и переподготовка кадров
005 Повышение квалификации государственных служащих";
по администратору программ 501 "Верховный Суд Республики Казахстан" программу 010 "Повышение квалификации и переподготовка кадров" дополнить подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 Повышение квалификации государственных служащих";
дополнить администратором программ 502 с программой 010 с подпрограммой 005 следующего содержания:
"502 Генеральная прокуратура Республики Казахстан
010 Повышение квалификации и переподготовка кадров
005 Повышение квалификации государственных служащих";

225 "Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 010 "Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды қайта даярлау" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 005 кiшi бағдарламасымен толықтырылсын:
"005 Мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгiн арттыру";
мынадай мазмұндағы 005 кiшi бағдарламасы бар 010 бағдарламасымен 230 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"230 Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi
010 Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды қайта даярлау
005 Мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгiн арттыру";
мынадай мазмұндағы 005 кiшi бағдарламасы бар 010 бағдарламасымен 231 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"231 Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi
010 Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды қайта даярлау
005 Мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгiн арттыру";
233 "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 010 "Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды қайта даярлау" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 005 кiшi бағдарламасымен толықтырылсын:
"005 Мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгiн арттыру";
мынадай мазмұндағы 005 кiшi бағдарламасы бар 010 бағдарламасымен 234 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"234 Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi
010 Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды қайта даярлау
005 Мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгiн арттыру";
308 "Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 010 "Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды қайта даярлау" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 031 кiшi бағдарламасымен толықтырылсын:
"031 Шетелде кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды қайта даярлау";
мынадай мазмұндағы 005 кiшi бағдарламасы бар 010 бағдарламасымен 406 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"406 Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
010 Жергiлiктi деңгейдегi кадрлардың біліктілiгiн арттыру және қайта дайындау
005 Мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктілігiн арттыру";
501 "Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 010 "Жергiлiктi деңгейдегi кадрлардың бiлiктілігiн арттыру және қайта дайындау" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 005 кiшi бағдарламасымен толықтырылсын:
"005 Мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгін арттыру";
мынадай мазмұндағы 005 кiшi бағдарламасы бар 010 бағдарламасымен 502 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"502 Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы
010 Жергiлiктi деңгейдегi кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және қайта дайындау
005 Мемлекеттiк қызметшілердiң бiлiктiлiгін арттыру";

дополнить администратором программ 605 с программой 010 с подпрограммой 005 следующего содержания:
"605 Агентство по миграции и демографии Республики Казахстан
010 Повышение квалификации и переподготовка кадров
005 Повышение квалификации государственных служащих";
дополнить администратором программ 613 с программой 010 с подпрограммой 005 следующего содержания:
"613 Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту
010 Повышение квалификации и переподготовка кадров
005 Повышение квалификации государственных служащих";
дополнить администратором программ 614 с программой 010 с подпрограммой 005 следующего содержания:
"614 Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
010 Повышение квалификации и переподготовка кадров
005 Повышение квалификации государственных служащих";
дополнить администратором программ 617 с программой 010 с подпрограммой 005 следующего содержания:
"617 Агентство Республики Казахстан по государственным материальным резервам
010 Повышение квалификации и переподготовка кадров
005 Повышение квалификации государственных служащих";
дополнить администратором программ 618 с программой 010 с подпрограммой 005 следующего содержания:
"618 Агентство финансовой полиции Республики Казахстан
010 Повышение квалификации и переподготовка кадров
005 Повышение квалификации государственных служащих";
дополнить администратором программ 619 с программой 010 с подпрограммой 005 следующего содержания:
"619 Агентство таможенного контроля Республики Казахстан
010 Повышение квалификации и переподготовка кадров
005 Повышение квалификации государственных служащих";
дополнить администратором программ 620 с программой 010 с подпрограммой 005 следующего содержания:
"620 Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции
010 Повышение квалификации и переподготовка кадров
005 Повышение квалификации государственных служащих";
дополнить администратором программ 637 с программой 010 с подпрограммой 005 следующего содержания:
"637 Конституционный Совет Республики Казахстан
010 Повышение квалификации и переподготовка кадров
005 Повышение квалификации государственных служащих";
дополнить администратором программ 690 с программой 010 с
подпрограммой 005 следующего содержания:
"690 Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан
010 Повышение квалификации и переподготовка кадров
005 Повышение квалификации государственных служащих";

мынадай мазмұндағы 005 кiшi бағдарламасы бар 010 бағдарламасымен 605 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"605 Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөніндегi агенттiгi
010 Жергiлiктi деңгейдегi кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және қайта дайындау
005 Мемлекеттiк қызметшілердiң біліктiлiгін арттыру";
мынадай мазмұндағы 005 кiшi бағдарламасы бар 010 бағдарламасымен 613 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"613 Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi
010 Жергiлiктi деңгейдегi кадрлардың біліктiлігін арттыру және қайта дайындау
005 Мемлекеттiк қызметшiлердің біліктілігін арттыру";
мынадай мазмұндағы 005 кiшi бағдарламасы бар 010 бағдарламасымен 614 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"614 Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігi
010 Жергiлiктi деңгейдегі кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және қайта дайындау
005 Мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгін арттыру";
мынадай мазмұндағы 005 кiшi бағдарламасы бар 010 бағдарламасымен 617 бағдарлама әкiмшісiмен толықтырылсын:
"617 Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi агенттігі
010 Жергілiктi деңгейдегi кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және қайта дайындау
005 Мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгін арттыру";
мынадай мазмұндағы 005 кiшi бағдарламасы бар 010 бағдарламасымен 618 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"618 Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттiгi
010 Жергiлiктi деңгейдегі кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және қайта дайындау
005 Мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгін арттыру";
мынадай мазмұндағы 005 кiшi бағдарламасы бар 010 бағдарламасымен 619 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"619 Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi
010 Жергiлiктi деңгейдегi кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және қайта дайындау
005 Мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгін арттыру";
мынадай мазмұндағы 005 кiшi бағдарламасы бар 010 бағдарламасымен 620 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"620 Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгi
010 Жергiлiктi деңгейдегi кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және қайта дайындау
005 Мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгін арттыру";
мынадай мазмұндағы 005 кiшi бағдарламасы бар 010 бағдарламасымен 637 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"637 Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесi 010 Жергiлiктi деңгейдегi кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және қайта дайындау
005 Мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгін арттыру";
мынадай мазмұндағы 005 кiшi бағдарламасы бар 010 бағдарламасымен 690 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"690 Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы
010 Жергiлiктi деңгейдегi кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және қайта дайындау
005 Мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгін арттыру";

дополнить администратором программ 694 с программой 010 с подпрограммой 005 следующего содержания:
"694 Управление делами Президента Республики Казахстан
010 Повышение квалификации и переподготовка кадров
005 Повышение квалификации государственных служащих";
в подфункции 6 "Высшее и послевузовское профессиональное образование":
по администратору программ 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
в программе 009 "Подготовка кадров в высших учебных заведениях" подпрограмму 033 изложить в следующей редакции:
"033 Высшее военное училище внутренних войск, город Петропавловск";
дополнить программой 313 следующего содержания:
"313 Строительство учебно-жилищного комплекса в Петропавловском высшем военном училищ внутренних войск";
по администратору программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
программу 051 изложить в следующей редакции:
"051 Подготовка кадров в высших учебных заведениях за рубежом в рамках программы "Болашак";
дополнить программами 059, 060, 065 и 073 с подпрограммой 030 следующего содержания:
"059 Оплата услуг связи для реализации программы "Болашак"
060 Подготовка офицеров запаса на военных кафедрах высших
учебных заведений Министерства образования и науки Республики
Казахстан
065 Субсидии на выплату повышающего коэффициента к установленным окладам профессорско-преподавательского состава и руководящих работников национальных высших учебных заведений
073 Подготовка кадров в высших профессиональных учебных заведениях
030 Казахская национальная консерватория имени Курмангазы";
по администратору программ 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан" дополнить программами 045, 046 и 308 следующего содержания:
"045 Подготовка офицеров запаса на военных кафедрах высших учебных заведений Министерства здравоохранения Республики Казахстан
046 Субсидии на выплату повышающего коэффициента к установленным окладам профессорско-преподавательского состава и руководящих работников Казахского национального медицинского университета им. С.Д.Асфендиярова
308 Капитальный ремонт Акмолинской государственной медицинской академии";
в подфункции 9 "Прочие услуги в области образования":
по администратору программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
дополнить программой 201 с подпрограммами 030, 031 и 032, программой 321 с подпрограммами 031 и 033, программами 325, 401 и 402 следующего содержания:
"201 Приобретение основных средств для высших учебных заведений культуры и искусства
030 Приобретение основных средств для Казахской национальной академии музыки
031 Приобретение основных средств для Казахской национальной академии искусств им. Т.К.Жургенова
032 Приобретение основных средств для Казахской национальной консерватории им. Курмангазы
321 Капитальный ремонт и реконструкция зданий высших учебных заведений культуры и искусства
031 Капитальный ремонт зданий Казахской национальной академии искусств им. Т.К.Жургенова
033 Капитальный ремонт учебных зданий Казахской национальной
консерватории имени Курмангазы
325 Реконструкция учебно-производственной базы Алматинского колледжа декоративно-прикладного искусства имени О.Тансыкбаева
401 Целевые трансферты областным бюджетам на обеспечение содержания типовых штатов государственных организаций образования
402 Целевые трансферты областным бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на обеспечение гарантированного норматива сети
государственных учреждений образования";
программу 501 изложить в следующей редакции:
"501 Сопровождение информационной системы образования";

мынадай мазмұндағы 005 кiшi бағдарламасы бар 010 бағдарламасымен 694 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"694 Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
010 Жергiлiктi деңгейдегi кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және қайта дайындау
005 Мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгін арттыру";
6 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейiн кәсiби бiлiм беру" кiшi функциясында:
201 "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
009 "Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау" бағдарламасындағы 033 кiшi бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"033 Iшкi әскерлердiң жоғары әскери училищесi, Петропавл қаласы";
мынадай мазмұндағы 313 бағдарламасымен толықтырылсын:
"313 Iшкi әскерлердiң Петропавл жоғары әскери училищесiндегi оқу-тұрғын үй кешенін салу";
225 "Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
051 бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"051 "Болашақ" бағдарламасы шеңберiнде шетелдегi жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау";
мынадай мазмұндағы 030 кiшi бағдарламасы бар 073, 059, 060 және 065 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"059 "Болашақ" бағдарламасын iске асыру үшiн байланыс қызметтерiне ақы төлеу
060 Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi жоғары оқу орындарының әскери кафедраларында запастағы офицерлердi даярлау
065 Ұлттық жоғары оқу орындары профессор-оқытушы құрамының және басшы қызметкерлерiнiң белгiленген жалақыларына арттыратын коэффициенттi төлеуге субсидиялар
073 Жоғары кәсiптiк оқу орындарында кадрлар даярлау
030 Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясы";
226 "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 045, 046 және 308 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"045 Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi жоғары оқу орындарының әскери кафедраларында запастағы офицерлердi даярлау
046 С.Ж.Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медициналық университетi профессор-оқытушы құрамы мен қызметкерлерiнiң белгiленген жалақыларына арттыратын коэффициенттi төлеуге субсидиялар
308 Ақмола мемлекеттiк медицина академиясын күрделi жөндеу";
9 "Бiлiм беру саласындағы өзге де қызмет көрсетулер" кiшi функциясында:
225 "Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
мынадай мазмұндағы 030, 031 және 032 кiшi бағдарламалары бар 201 бағдарламасымен, 031 және 033 кiшi бағдарламалары бар 321, 325, 401, 402 және 600 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"201 Мәдениет пен өнер жоғарғы оқу орындары үшiн негiзгi құралдар сатып алу
030 Қазақ ұлттық музыка академиясы үшiн негiзгi құралдар сатып алу
031 Т.Қ.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы үшiн негiзгi құралдар сатып алу
032 Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясы үшiн негiзгi құралдар сатып алу
321 Мәдениет және өнер жоғары оқу орындарының ғимараттарын күрделi жөндеу және қайта жаңарту
031 Т.Қ.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясының ғимараттарын күрделi жөндеу
033 Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясының оқу ғимараттарын күрделi жөндеу
325 О.Таңсықбаев атындағы Алматы сәндiк-қолданбалы өнер колледжi оқу-өндiрiстiк базасын қайта құру
401 Мемлекеттiк бiлiм беру ұйымдарының типтiк штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге облыстық бюджеттерге берiлетiн мақсатты трансферттер
402 Мемлекеттiк бiлiм беру мекемелерi желiсiнiң кепiлдендiрiлген нормативiн қамтамасыз етуге облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне берiлетiн мақсатты трансферттер
600 Бiлiм беру ақпараттық жүйесiн құру";
501 бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"501 Бiлiм берудiң ақпараттық жүйесiн сүйемелдеу";

по администратору программ 263 "Исполнительный орган образования, культуры, спорта и туризма, финансируемый из местного бюджета" дополнить программами 080 и 083 следующего содержания:
"080 Строительство сельских школ
083 Строительство школы в селе Железинка";
дополнить администратором программ 273 с программой 043 следующего содержания:
"273 Исполнительный орган инфраструктуры и строительства, финансируемый из местного бюджета
043 Строительство объектов образования в городе Алматы";
дополнить администратором программ 275 с программами 047 и 048
следующего содержания:
"275 Департамент по администрированию программ развития города Астаны
047 Строительство и реконструкция объектов образования
048 Проектно-изыскательские работы по строительству и реконструкции объектов образования";
в функциональной группе 5 "Здравоохранение":
в подфункции 1 "Больницы широкого профиля":
по администратору программ 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан" в программе 012 "Лечение военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов и членов их семей" подпрограмму 031 изложить в следующей редакции:
"031 Оказание медицинской помощи военнослужащим и сотрудникам органов внутренних дел, членам их семей, проживающих с ними, и пенсионерам органов внутренних дел";
дополнить администратором программ 226 с программой 400 с подпрограммой 034 следующего содержания:
"226 Министерство здравоохранения Республики Казахстан
400 Целевые инвестиционные трансферты областным бюджетам на строительство центральных районных больниц
034 Целевые инвестиционные трансферты Жамбылскому областному бюджету на строительство центральных районных больниц";
в подфункции 2 "Охрана здоровья населения":
по администратору программ 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
программу 043 "Предупреждение эпидемий" дополнить подпрограммами 030 и 031 следующего содержания:
"030 Исследование эпидемиологической ситуации на острове Возрождения
031 Мероприятия по предупреждению эпидемий";
в программе 051 "Профилактика и борьба с опасными инфекциями":
подпрограммы 032, 034 и 035 изложить в следующей редакции:
"032 Юго-Восточный региональный центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на воздушном транспорте
034 Акмолинский региональный центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте
035 Западный региональный центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте";
дополнить подпрограммой 036 следующего содержания:
"036 Северо-Западный региональный центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на воздушном транспорте";

263 "Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын бiлiм беру, мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы органы" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 080 және 083 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"080 Ауыл мектептерiнiң құрылысы
083 Железинка селосындағы мектептiң құрылысы";
мынадай мазмұндағы 043 бағдарламасымен 273 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"273 Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын инфрақұрылым мен құрылыс атқарушы органы
043 Алматы қаласында бiлiм беру объектiлерiн салу";
мынадай мазмұндағы 047 және 048 бағдарламаларымен 275 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"275 Астана қаласының даму бағдарламасын әкiмшiлiктендiру департаментi
047 Бiлiм беру объектiлерiнiң құрылысы және қайта жаңарту
048 Бiлiм беру объектiлерiнiң құрылысы мен қайта жаңарту жөнiндегi жобалау-iздестiру жұмыстары";
5 "Денсаулық сақтау" функциональдық тобында:
1 "Кең бейiндi ауруханалар" кiшi функциясында:
201 "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 012 "Әскери қызметшiлердi, құқық қорғау органдарының қызметкерлерiн және олардың отбасы мүшелерiн емдеу" бағдарламасындағы мынадай мазмұндағы 031 кiшi бағдарламасы мынадай редакцияда берілсін:
"031 Әскери қызметшiлерге және iшкi iстер органдарының қызметкерлерiне, олардың өздерiмен бiрге тұратын отбасы мүшелерiне және iшкi iстер органдарының зейнеткерлерiне медициналық көмек көрсету";
мынадай мазмұндағы 034 кiшi бағдарламасы бар 400 бағдарламасымен 226 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"226 Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi
400 Аудандық орталық ауруханаларды салуға облыстық бюджеттерге берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер
034 Орталық аудандық ауруханалар салуға Жамбыл облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер";
2 "Халықтың денсаулығын қорғау" кiшi функциясында:
226 "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
043 "Індеттердiң алдын алу" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 030 және 031 кiшi бағдарламаларымен толықтырылсын:
"030 Барсакелмес аралындағы эпидемиологиялық жағдайды зерттеу
031 Iндеттердiң алдын алу жөнiндегi iс-шаралар";
051 "Қатерлi жұқпалы аурулардың алдын алу және оларға қарсы күрес жүргiзу" бағдарламасындағы:
032, 034 және 035 кiшi бағдарламалары мынадай редакцияда жазылсын:
"032 Оңтүстiк Шығыс аймақтық әуе көлiгiндегi санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы
034 Ақмола аймақтық темiр жол көлiгiндегi санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы
035 Ақмола аймақтық темiр жол көлiгiндегi санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы";
мынадай мазмұндағы 036 кiшi бағдарламасымен толықтырылсын:
"036 Солтүстiк Батыс аймақтық әуе көлiгiндегi санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы";

дополнить программами 302 и 401 с подпрограммами 031 и 032 следующего содержания:
"302 Подготовка проектно-сметной документации для строительства перинатального центра в городе Астане
401 Целевые инвестиционные трансферты областным бюджетам на строительство сельских родильных домов
031 Целевые инвестиционные трансферты Жамбылскому областному бюджету на строительство сельских родильных домов
032 Целевые инвестиционные трансферты Южно-Казахстанскому областному бюджету на строительство родильного дома с женской консультацией в городе Туркестане";
по администратору программ 254 "Исполнительный орган здравоохранения, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой 063 следующего содержания:
"063 Строительство сельских родильных домов";
в подфункции 3 "Специализированная медицинская помощь":
по администратору программ 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
в программе 036 "Оказание специализированной медицинской помощи" подпрограмму 032 изложить в следующей редакции:
"032 Республиканский научно-практический центр психиатрии, психотерапии и наркологии";
программу 044 изложить в следующей редакции:
"044 Централизованный закуп лекарственных средств для больных после трансплантации почек, диализаторов с расходными материалами для больных с почечной недостаточностью";
в программе 055 "Противодействие эпидемии СПИДа" подпрограмму 031 изложить в следующей редакции:
"031 Противодействие распространению эпидемии СПИДа";
программу 059 изложить в следующей редакции:
"059 Закуп медицинского оборудования для Казахского научно-исследовательского института онкологии и радиологии";
дополнить программой 402 с подпрограммами 032, 033, 034, 035 и 036 следующего содержания:
"402 Целевые инвестиционные трансферты областным бюджетам на строительство туберкулезных организаций и районной больницы
032 Целевые инвестиционные трансферты Атыраускому областному бюджету на строительство туберкулезных организаций
033 Целевые инвестиционные трансферты Кызылординскому областному бюджету на строительство туберкулезных организаций
034 Целевые инвестиционные трансферты Западно-Казахстанскому областному бюджету на строительство туберкулезных организаций
035 Целевые инвестиционные трансферты Жамбылскому областному бюджету на строительство туберкулезных организаций
036 Целевые инвестиционные трансферты Южно-Казахстанскому областному бюджету на строительство туберкулезных организаций и районной больницы";
по администратору программ 254 "Исполнительный орган здравоохранения, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой 064 следующего содержания:
"064 Строительство туберкулезных организаций и районной больницы";
в подфункции 9 "Прочие услуги в области здравоохранения":
по администратору программ 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
программу 031 изложить в следующей редакции:
"031 Оснащение республиканских организаций здравоохранения медицинским оборудованием, санитарным и специализированным транспортом";

мынадай мазмұндағы 031 және 032 кiшi бағдарламалары бар 401 және 302 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"302 Астана қаласында перинаталдық орталық салу үшiн жобалау-сметалық құжаттамаларды әзiрлеу
401 Ауылдық перзентхана құрылысына облыстық бюджеттерге берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер
031 Ауылдық перзентхана үйлерiн салуға Жамбыл облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер
032 Түркiстан қаласында әйелдер кеңесi бар перзентхана үйiн салуға Оңтүстiк Қазақстан облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер";
254 "Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтаудың атқарушы органы" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 063 бағдарламасымен толықтырылсын:
"063 Перзентхана үйлерiнiң құрылысы";
3 "Мамандандырылған медициналық көмек" кiшi функциясы:
226 "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
036 "Мамандандырылған медициналық көмек көрсету" бағдарламасындағы 032 кiшi бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"032  Республикалық  психиатрия, психотерапия  және  наркология ғылыми-практикалық орталығы";
044 бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"044 Бүйрек ауыстырудан кейiнгi ауруларға дәрi-дәрмектi құралдарды, бүйрек жетiмсiздiгi бар ауруларға шығыс материалдарымен диализаторларды орталықтандырылған сатып алу";
055 "СПИД iндетiне қарсы әрекет" бағдарламасындағы 031 кiшi бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"031 ВИЧ-тi жұқтыруды алдын-алу шаралары";
059 бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"059 Қазақ онкология және радиология ғылыми-зерттеу институты үшiн медициналық жабдықтар сатып алу";
мынадай мазмұндағы 032, 033, 034, 035 және 036 кiшi бағдарламалары бар 402 бағдарламасымен толықтырылсын:
"402 Туберкулез ұйымдарын және аудандық аурухана салуға облыстық бюджеттерге берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер
032 Туберкулез ұйымдарын салуға Атырау облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер
033 Туберкулез ұйымдарын салуға Қызылорда облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер
034 Туберкулез ұйымдарын салуға Қызылорда облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер
035 Туберкулез ұйымдарын салуға Жамбыл облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер
036 Туберкулез ұйымдарын және аудандық аурухана салуға Оңтүстiк Қазақстан облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер";
254 "Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтаудың атқарушы органы" бағдарламасы әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 064 бағдарламасымен толықтырылсын:
"064 Туберкулез ұйымдары мен аудандық ауруханалардың құрылысы";
9 "Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызмет көрсетулер" кiшi функциясында:
226 "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
031 бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"031 Республикалық денсаулық сақтау ұйымдарын медициналық жабдықтармен, санитарлық және мамандандырылған көлiкпен жарақтандыру";

дополнить программами 061, 207, 307, 403 и 404 следующего содержания:
"061 Приобретение расходных материалов, комплектующих изделий и сервисное обслуживание дорогостоящего медицинского оборудования республиканских организаций здравоохранения
207 Материально-техническое обеспечение территориальных органов Министерства здравоохранения Республики Казахстан
307 Капитальный ремонт объектов здравоохранения
403 Целевые трансферты Кызылординскому областному бюджету для оказания гарантированного объема бесплатной медицинской помощи населению Аральского и Казалинского районов
404 Целевые трансферты Актюбинскому областному бюджету для оказания гарантированного объема бесплатной медицинской помощи населению Шалкарского района";
по администратору программ 254 "Исполнительный орган здравоохранения, финансируемый из местного бюджета" дополнить программами 065, 066 и 067 следующего содержания:
"065 Строительство центральных районных больниц
066 Оказание гарантированного объема бесплатной медицинской помощи населению Аральского и Казалинского районов Кызылординской области
067 Оказание гарантированного объема бесплатной медицинской помощи населению Шалкарского района Актюбинской области";
дополнить администратором программ 275 с программами 049 и 050 следующего содержания:
"275 Департамент по администрированию программ развития города Астаны
049 Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
050 Проектно-изыскательские работы по строительству и реконструкции объектов здравоохранения";
в функциональной группе 6 "Социальное обеспечение и социальная помощь":
в подфункции 1 "Социальное обеспечение" по администратору программ 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан":
в программе 045 подпрограмму 031 изложить в следующей редакции:
"031 Пособие на погребение получателей государственных социальных пособий и государственных специальных пособий, работавших на подземных и открытых горных работах, на работах с особо вредными и особо тяжелыми условиями труда";
дополнить программой 400 следующего содержания:
"400 Выплата единовременных государственных пособий в связи с рождением ребенка";
в подфункции 2 "Социальная помощь":
по администратору программ 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан" программу 006 "Выполнение обязательств прошлых лет" с подпрограммой 030 "Выплата компенсации за санаторно-курортное лечение пенсионерам органов внутренних дел и внутренних войск" исключить;

мынадай мазмұндағы 061, 207, 307, 403 және 404 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"061 Республикалық денсаулық сақтау ұйымдарының қымбат бағалы медициналық жабдықтарына шығыс материалдарын, құрауыш бұйымдарын сатып алу және сервистiк қызмет көрсету
207 Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгiнiң аумақтық органдарын материалдық-техникалық қамтамасыз ету
307 Денсаулық сақтау объектiлерiн күрделi жөндеу
403 Арал және Қазалы аудандарының тұрғындарына тегiн медициналық көмектiң кепiлдi көлемiн көрсету үшiн Қызылорда облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты трансферттер
404 Шалқар ауданының тұрғындарына тегiн медициналық көмектiң кепiлдi көлемiн көрсету үшiн Ақтөбе облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты трансферттер";
254 "Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтаудың атқарушы органы" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 065, 066 және 067 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"065 Орталық аудандық ауруханалардың құрылысы
066 Қызылорда облыстық Арал және Қазалы аудандарының халқына тегiн медициналық көмектiң кепiл берiлген көлемiн көрсету
067 Ақтөбе облыстық Шалқар ауданының халқына тегiн медициналық көмектiң кепiл берiлген көлемiн көрсету";
мынадай мазмұндағы 049 және 050 бағдарламаларымен 275 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"275 Астана қаласының даму бағдарламасын әкiмшiлiктендiру жөнiндегi департамент
049 Денсаулық сақтау объектiлерiнiң құрылысы мен қайта жаңарту
050 Денсаулық сақтау объектiлерiн құрылысы мен қайта жаңарту жөнiндегi жобалау-iздестiру жұмыстары";
6 "Әлеуметтiк қамсыздандыру және әлеуметтiк көмек" функционалдық тобында:
1 "Әлеуметтiк қамтамасыз ету" кiшi функциясындағы 213 "Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
045 "Жерлеуге берiлетiн жәрдемақы" бағдарламасындағы 031 кiшi бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"031 Жер астындағы және ашық кен жұмыстарында, еңбектiң ерекше зиян және ерекше ауыр жағдайларындағы жұмыстарда жұмыс iстеген, мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақылар және мемлекеттiк арнайы жәрдемақылар алушыларды жерлеуге берiлетiн жәрдемақы";
мынадай мазмұндағы 400 бағдарламасымен толықтырылсын:
"400 Бала тууға байланысты бiржолғы мемлекеттiк жәрдемақылар төлеу";
2 "Әлеуметтiк көмек" кiшi функциясында:
201 "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 030 "Iшкi iстер және iшкi әскерлер органдарының зейнеткерлерiне санаторлық-курорттық емделу үшiн өтемақылар төлеу" кiшi бағдарламасы бар 006 "Өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындау" бағдарламасы алынып тасталсын;

по администратору программ 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" дополнить программами 049, 401 и 402 следующего содержания:
"049 Единовременная денежная компенсация реабилитированным гражданам-жертвам массовых политических репрессий
401 Целевые трансферты Кызылординскому областному бюджету для оказания адресной социальной помощи населению Аральского и Казалинского районов
402 Целевые трансферты Актюбинскому областному бюджету для оказания адресной социальной помощи населению Шалкарского района";
в подфункции 9 "Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения":
по администратору программ 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан":
программу 036 изложить в следующей редакции:
"036 Исследования по вопросам занятости, социального страхования и труда";
по администратору программ 258 "Исполнительный орган труда и социальной защиты населения, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой 053 следующего содержания:
"053 Приобретение жилья семьям оралманов";
по администратору программ 605 "Агентство по миграции и демографии Республики Казахстан":
программу 030 с подпрограммой 031 изложить в следующей редакции:
"030 Переселение на историческую родину и социальная защита оралманов
031 Центр адаптации оралманов";
дополнить программой 400 следующего содержания:
"400 Целевые трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на приобретение жилья семьям оралманов";
в функциональной группе 7 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
в подфункции 1 "Жилищное хозяйство" по администратору программ 105 "Аппарат акима" программу 073 "Обеспечение жильем отдельных категорий граждан" исключить;
в подфункции 2 "Коммунальное хозяйство":
по администратору программ 105 "Аппарат акима" программу 056 изложить в следующей редакции:
"056 Обеспечение региона Жамбылской области электроэнергией в осенне-зимний период";
по администратору программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" дополнить программой 437 следующего содержания:
"437 Целевые инвестиционные трансферты бюджету Атырауской области на ремонт водопроводных и канализационных сетей и газификацию населенных пунктов";
дополнить администратором программ 231 с программой 048 следующего содержания:
"231 Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан
048 Целевые трансферты Жамбылскому областному бюджету для обеспечения региона электроэнергией в осенне-зимний период";

213 "Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 049, 401 және 402 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"049 Ақталған азаматтар - жаппай саяси қуғын-сүргiн құрбандарына бiржолғы ақшалай өтемақы
401 Арал және Қазалы аудандарының тұрғындарына атаулы әлеуметтiк көмек көрсету үшiн Қызылорда облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты трансферттер
402 Шалқар ауданының тұрғындарына атаулы әлеуметтiк көмек көрсету үшiн Ақтөбе облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты трансферттер";
9 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру саласындағы өзге де қызмет көрсетулер" кiшi функциясында:
213 "Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
036 бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"036 Жұмыспен қамту, әлеуметтiк сақтандыру және еңбек мәселелерi бойынша зерттеулер";
258 "Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын еңбек және халықты әлеуметтiк қорғаудың атқарушы органы" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 053 бағдарламасымен толықтырылсын:
"053 Оралмандар отбасыларына тұрғын-үй сатып алу";
605 "Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегi агенттiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
031 кiшi бағдарламасы бар 030 бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"030 Оралмандарды тарихи отанына қоныстандыру және әлеуметтiк қорғау
031 Оралмандарды бейiмдеу орталығы";
мынадай мазмұндағы 400 бағдарламасымен толықтырылсын:
"400 Оралмандардың отбасыларына тұрғын үй сатып алуға облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне берiлетiн мақсатты трансферттер";
7 "Тұрғын-үй-коммуналдық шаруашылық" функциональдық тобында":
1 "Тұрғын үй шаруашылығы" кiшi функциясында 105 "Әкiм аппараты" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 073 "Азаматтардың жеке санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету" бағдарламасы алынып тасталсын;
2 "Коммуналдық шаруашылық" кiшi функциясында:
105 "Әкiм аппараты" бағдарламасының әкiмшiсi бойынша 056 бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"056 Жамбыл облысының аймағын күзгi-қысқы кезеңде электр энергиясымен қамтамасыз ету";
217 "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 437 бағдарламасымен толықтырылсын:
"437 Су құбырлары мен кәрiз желiсiн жөндеуге және елдi мекендердi газбен жабдықтауға Атырау облысының бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер";
мынадай мазмұндағы 048 бағдарламасымен 231 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"231 Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi
048 Күзгi-қысқы кезеңде аймақты электр энергиясымен қамтамасыз ету үшiн Жамбыл облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты трансферттер";

дополнить администратором программ 233 с программами 400, 401, 402 и 403 следующего содержания:
"233 Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
400 Целевые инвестиционные трансферты бюджету города Астаны для строительства инженерных сетей Правительственного центра в городе Астане
401 Целевые инвестиционные трансферты бюджету города Астаны для подготовки проекта инженерной защиты от подтопления, дренажа и понижения грунтовых вод в городе Астане
402 Целевые инвестиционные трансферты бюджету города Астаны для ликвидации накопителя сточных вод Талдыколь с рекультивацией в городе Астане
403 Целевые инвестиционные трансферты бюджету города Астаны для выноса коллектора на Кургальджинской трассе";
по администратору программ 273 "Исполнительный орган инфраструктуры и строительства, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой 044 следующего содержания:
"044 Строительство водопровода, канализации, тепловых и
электрических сетей в городе Алматы";
по администратору программ 275 "Департамент по администрированию программ развития города Астаны" дополнить программами 051, 052 и 053 следующего содержания:
"051 Строительство, реконструкция и капитальный ремонт объектов жилищно-коммунальной инфраструктуры и благоустройства
052 Проектно-изыскательские работы по строительству и реконструкции объектов жилищно-коммунальной инфраструктуры и благоустройства
053 Капитальный ремонт объектов жилищно-коммунальной инфраструктуры и благоустройства";
в подфункции 3 "Водоснабжение":
дополнить администратором программ 233 с программой 404 с подпрограммой 080 следующего содержания:
"233 Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан
404 Целевые инвестиционные трансферты бюджету города Астаны на водоснабжение и водоотведение города Астаны
080 Реализация проекта за счет внешних займов";
по администратору программ 275 "Департамент по администрированию программ развития города Астаны" дополнить программой 054 следующего содержания:
"054 Водоснабжение и водоотведение города Астаны";
по администратору программ 274 "Исполнительный орган жилищно-коммунального, дородного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета":
дополнить программами 067 и 062 следующего содержания:
"067 Строительство водоочистных сооружений на местном уровне
062 Реконструкция системы водоснабжения и водоотведения на местном уровне";
программу 082 "Реконструкция системы водоснабжения и водоотведения города Алматы" дополнить подпрограммой 083 следующего содержания:
"083 Реализация проекта за счет внутренних источников на местном уровне";
в подфункции 6 "Благоустройство городов и населенных пунктов":

мынадай мазмұндағы 400, 401, 402 және 403 бағдарламаларымен 233 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"233 Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi
400 Астана қаласындағы Үкiмет орталығының инженерлiк желiлерiн салуға Астана қаласының бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер
401 Астана қаласында су шығудан, дренаж және грунт суының төмендеуiнен инженерлiк қорғау жобасын әзiрлеу үшiн Астана қаласының бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер
402 Астана қаласының бюджетiне Астана қаласындағы Талдыкөл ағынды сулардың жинауышын рекультивациялай отырып, жоюға берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер
403 Астана қаласының бюджетiне Қорғалжын трассасындағы коллекторды шығаруға арналған мақсатты инвестициялық трансферттер";
273 "Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын инфрақұрылым мен құрылыс атқарушы органы" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 044 бағдарламасымен толықтырылсын;
"044 Алматы қаласында су құбыры, арна тарту, жылу және электр жүйелерiн салу";
275 "Астана қаласын дамыту бағдарламасына әкiмшiлiк ету департаментi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 051, 052 және 053 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"051 Тұрғын үй-коммуналдық инфрақұрылым және көрiктендiру объектiлерiн салу, қайта құру және күрделi жөндеу
052 Тұрғын үй-коммуналдық инфрақұрылым және көрiктендiру объектiлерiн салу, қайта құру жөнiндегi жобалау-iздестiру жұмыстары
053 Тұрғын үй-коммуналдық инфрақұрылым және көрiктендiру объектiлерiн күрделi жөндеу";
3 "Сумен қамтамасыз ету" кiшi функциясында:
мынадай мазмұндағы 080 кiшi бағдарламасы бар 404 бағдарламасымен 233 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"233 Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi
404 Астана қаласын сумен қамтамасыз етуге және су бөлуге Астана қаласының бюджетiне бөлiнген мақсатты инвестициялық трансферттер
080 Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны iске асыру";
275 "Астана қаласын дамыту бағдарламасына әкiмшiлiк ету департаментi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 054 бағдарламасымен толықтырылсын:
"054 Астана қаласын сумен қамтамасыз ету және су бөлу";
274 "Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығының және көлiктiң атқарушы органы" бағдарлама әкiмшісi бойынша мынадай мазмұндағы 067 және 062 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"067 Жергiлiктi деңгейдегi су тазарту ғимараттарының құрылысы
062 Жергiлiктi деңгейдегі сумен қамтамасыз ету және су бөлу жүйесін қайта жаңарту";
6 "Қалалар мен елдi мекендердi көркейту" кiшi функциясында:

дополнить администратором программ 233 с программами 405 и 406 следующего содержания:
"233 Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан
405 Целевые инвестиционные трансферты бюджету города Астаны для строительства круглой площади в городе Астане
406 Целевые инвестиционные трансферты бюджету города Астаны для строительства главной площади в городе Астане";
по администратору программ 275 "Департамент по администрированию программ развития города Астаны" дополнить программами 055 и 056 следующего содержания:
"055 Строительство круглой площади в городе Астане
056 Строительство главной площади в городе Астане";
в функциональной группе 8 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
в подфункции 1 "Деятельность в области культуры":
по администратору программ 230 "Министерство культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан":
программу 050 "Содержание историко-культурных заповедников и музеев" дополнить подпрограммой 037 следующего содержания:
"037 Государственный историко-культурный заповедник-музей "Тамгалы";
программу 052 "Производство национальных фильмов" дополнить подпрограммами 030 и 031 следующего содержания:
"030 Создание национальных фильмов
031 Обеспечение кинотехнологического процесса, тиражирование и хранение национальных фильмов";
дополнить программами 059, 060 и 212 с подпрограммами 030, 031, 032 и 033, программой 213 с подпрограммами 030, 031 и 032 и программами 216 и 305 следующего содержания:
"059 Мероприятия по проведению Года Республики Казахстан в России
60 Разработка проектно-сметной документации по проекту строительства Государственного музея археологии и этнографии в городе Астане
212 Приобретение основных активов для организаций по хранению историко-культурных ценностей
030 Приобретение основных активов для Музея золота и драгоценных металлов
031 Приобретение литературы и прочих основных активов для Президентского центра культуры Республики Казахстан
032 Приобретение основных активов для Музея Первого Президента Республики Казахстан
033 Субсидирование организаций по хранению историко-культурных ценностей для приобретения основных активов
213 Приобретение основных активов для организаций по хранению историко-культурных заповедников и музеев
030 Приобретение основных активов для Государственного историко-культурного и литературно-мемориального заповедника-музея имени Абая
031 Приобретение основных активов для Государственного историко-культурного заповедника-музея "Азрет-Султан"
032 Приобретение основных активов для Государственного историко-культурного заповедника-музея "Тамгалы"
216 Приобретение основных активов для театрально-концертных организаций
305 Разработка проектно-сметной документации по капитальному ремонту Казахского театра юного зрителя им. Г.Мусрепова";

мынадай мазмұндағы 405 және 406 бағдарламаларымен 233 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын;
"233 Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі
405 Астана қаласындағы айналма алаң құрылысы үшiн Астана қаласының бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер
406 Астана қаласындағы бас алаң құрылысы үшiн Астана қаласының бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер";
275 "Астана қаласын дамыту бағдарламасына әкiмшiлiк ету департаментi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 055 және 056 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"055 Астана қаласындағы дөңгелек алаңның құрылысы
056 Астана қаласындағы бас алаңның құрылысы";
8 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк" функциональдық тобында;
1 "Мәдениет саласындағы қызмет" кiшi функциясында:
230 "Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi" бағдарлама әкімшісi бойынша:
050 "Тарихи-мәдени қорықтар мен мұражайларды ұстау" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 037 кішi бағдарламасымен толықтырылсын:
"037 "Тамғалы" мемлекеттік тарихи-мәдени қорық-мұражайы";
052 "Ұлттық фильмдер шығару" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 030 және 031 кiшi бағдарламаларымен толықтырылсын:
"030 Ұлттық фильмдер шығару
031 Кинотехнологиялық процестi қамтамасыз ету, ұлттық фильмдердi көбейту және сақтау";
мынадай мазмұндағы 030, 031, 032 және 033 кiшi бағдарламалары бар 212, 059 және 060 бағдарламаларымен, 030, 031, және 032 кiшi бағдарламалары бар 213, 216 және 305 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"059 Ресейде Қазақстан Республикасы жылын өткiзу жөніндегi іс-шаралар
060  Астана қаласындағы Мемлекеттiк археология және этнография мұражайын салу жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттамаларды әзiрлеу
212 Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау жөнiндегі ұйымдар үшiн негiзгi активтердi сатып алу
030 Алтын және бағалы металдар мұражайы үшiн негiзгі активтерді сатып алу
031 Қазақстан Республикасының Президенттiк мәдени орталығы үшiн әдебиеттер және өзге де негiзгi активтер сатып алу
032 Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентiнiң мұражайы үшін негiзгi активтер сатып алу
033 Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау жөнiндегi ұйымдарға негiзгі активтер сатып алу үшiн субсидия бөлу
213 Тарихи-мәдени қорықтар мен мұражайларды сақтау жөніндегі ұйымдар үшiн негiзгі активтердi сатып алу
030 Абай атындағы мемлекеттiк тарихи-мәдени және әдеби-мемориалдық қорық-мұражайы үшiн негiзгi активтер сатып алу
031 "Әзiрет Сұлтан" мемлекеттік тарихи-мәдени қорық-мұражайы үшiн негiзгi активтер сатып алу
032 "Тамғалы" мемлекеттiк тарихи-мәдени қорық мұражайы үшiн негізгi активтер сатып алу
216 Театр-концерт ұйымдары үшiн негiзi активтердi сатып алу
305 Ғ.Мүсiрепов атындағы қазақ жас көрермен театрын күрделi жөндеу бойынша жобалау-сметалық құжаттамаларды әзiрлеу";

дополнить администратором программ 275 с программами 057 и 058 следующего содержания:
"275 Департамент по администрированию программ развития города Астаны
057 Строительство и реконструкция объектов культуры
058 Проектно-изыскательские работы по строительству и реконструкции объектов культуры";
в подфункции 2 "Спорт и туризм":
по администратору программ 263 "Исполнительный орган образования, культуры, спорта и туризма, финансируемый из местного бюджета":
программу 057 изложить в следующей редакции:
"057 Мероприятия по туристской деятельности на местном уровне";
дополнить программой 085 следующего содержания:
"085 Капитальный ремонт спортивных сооружений";
дополнить администратором программ 275 с программами 059 и 060 следующего содержания:
"275 Департамент по администрированию программ развития города Астаны
059 Строительство и реконструкция объектов спорта
060 Проектно-изыскательские работы по строительству и реконструкции объектов спорта";
по администратору программ 613 "Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту":
программу 034 изложить в следующей редакции:
"034 Мероприятия по туристской деятельности";
дополнить программами 038 и 039 следующего содержания:
"038 Мероприятия по развитию национальных и массовых видов спорта на республиканском уровне
039 Разработка технико-экономического обоснования по проекту строительства базы олимпийской подготовки в городе Алматы";
в подфункции 3 "Информационное пространство":
по администратору программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан" дополнить программой 200 следующего содержания:
"200 Приобретение основных средств для Республиканской научно-педагогической библиотеки";
по администратору программ 230 "Министерство культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан":
в программе 015 "Обеспечение сохранности архивного фонда, печатных изданий и их специальное использование" подпрограмму 030 изложить в следующей редакции:
"030 Государственная национальная книжная палата";
программу 032 "Проведение государственной информационной политики через телерадиовещание" дополнить подпрограммами 037 и 038 следующего содержания:
"037 Проведение государственной языковой политики через электронные средства массовой информации
038 Внедрение и пропаганда налогового и таможенного законодательства";
программу 037 изложить в следующей редакции:
"037 Проведение государственной политики в области  обеспечения внутриполитической стабильности и общественного согласия";
дополнить программами 047 и 214 с подпрограммой 030 и программой 215 с подпрограммами 030, 031, 032 и 033 следующего содержания:
"047 Развитие архивного дела в Республике Казахстан
214 Приобретение основных активов для архивных учреждений
030 Приобретение основных активов для Государственной национальной книжной палаты Республики Казахстан
215 Приобретение литературы и прочих основных активов для республиканских библиотек
030 Приобретение литературы и прочих основных активов для Национальной библиотеки Республики Казахстан
031 Приобретение литературы и прочих основных активов для Государственной республиканской юношеской библиотеки им. Жамбыла
032 Приобретение литературы и прочих основных активов для Государственной республиканской детской библиотеки им. С.Бегалина
033 Приобретение литературы и прочих активов для Республиканской библиотеки для незрячих и слабовидящих граждан";

мынадай мазмұндағы 057 және 058 бағдарламаларымен 275 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"275 Астана қаласын дамыту бағдарламасына әкiмшiлiк ету департаментi
057 Мәдениет объектiлерiн салу және қайта құру
058 Мәдениет объектiлерiн салу және қайта құру жөнiндегi жобалау iздестiру жұмыстары";
2 "Спорт және туризм" кiшi функциясында;
263 "Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын Бiлiм, мәдениет, спорт және туризм атқарушы органы" бағдарламасы бойынша;
057 бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жергiлiктi деңгейде туристiк қызмет көрсету жөнiндегi iс-шаралар"
мынадай мазмұндағы 085 бағдарламасымен толықтырылсын:
"085 Спорт ғимаратын күрделi жөндеу";
мынадай мазмұндағы 059 және 060 бағдарламаларымен 275 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"275 Астана қаласын дамыту бағдарламасына әкiмшiлiк ету департаментi
059 Спорт объектiлерiн салу және қайта құру
060 Спорт объектiлерiн салу және қайта құру жөніндегi жобалау-iздестiру жұмыстары";
613 "Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттігi: бағдарлама әкiмшісi бойынша:
034 бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"034 Туристiк қызмет жөнiндегi iс-шаралар";
мынадай мазмұндағы 038 және 039 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"038 Республикалық деңгейде спорттың ұлттық және бұқаралық түрлерiн дамыту жөніндегі iс-шаралар
039 Алматы қаласында олимпиадалық дайындық базасын салу жобасы бойынша техникалық-экономикалық негiздеме әзiрлеу"
3 "Ақпараттық кеңiстiк" кiшi функциясында:
225 "Қазақстан Республикасының Білiм және ғылым министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 200 бағдарламасымен толықтырылсын:
"200 Республикалық ғылыми-педагогикалық кiтапхана үшiн негiзгi құралдарды сатып алу"
230 "Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
015 "Мұрағат қорының, баспа басылымдарының сақталуын қамтамасыз ету және оларды арнайы пайдалану" бағдарламасындағы 030 кішi бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"030 Мемлекеттiк ұлттық кiтап палатасы";
032 "Телерадио хабарлары арқылы мемлекеттiк ақпараттық саясатты жүргізу" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 037 және 038 кiшi бағдарламаларымен толықтырылсын:
"037 Электронды бұқаралық ақпарат құралдары арқылы мемлекеттiк тіл саясатын жүргiзу
038 Салық және кеден заңдарын енгiзу және насихаттау Телерадио хабарлары арқылы мемлекеттiк ақпараттық саясатты жүргiзу";
037 бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"037 Ішкі саяси тұрақтылықты және қоғамдық келісімді қамтамасыз ету саласында мемлекеттік саясатты жүргізу";
мынадай мазмұндағы 030 кiшi бағдарламасы бар 214 және 047 бағдарламаларымен, 030, 031, 032 және 033 кiшi бағдарламалары бар 215 бағдарламасымен толықтырылсын:
"047 Қазақстан Республикасында мұрағат iсін дамыту
214 Мұрағат мекемелерi үшiн негiзгі активтердi сатып алу
030 Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк ұлттық кiтап палатасы үшiн негiзгi активтер сатып алу
215 Республикалық кiтапханалар үшiн әдебиеттердi және басқа да негізгi активтердi сатып алу
030 Қазақстан Республикасының Ұлттық кiтапханасы үшiн әдебиеттер және өзге де негiзгi активтер сатып алу
031 Жамбыл атындағы мемлекеттік республикалық жасөспiрiмдер кiтапханасы үшiн әдебиеттер және өзге де негiзгi активтер сатып алу
032 С.Бегалин атындағы мемлекеттiк республикалық балалар кiтапханасы үшiн әдебиеттер және өзге де негiзгi активтер сатып алу
033 Зағип және көзi нашар көретiн азаматтарға арналған республикалық кiтапхана үшiн әдебиеттер мен өзге активтер сатып алу";

по администратору программ 264 "Исполнительный орган анализа общественных отношений и внутренней политики, финансируемый из местного бюджета" дополнить программами 038 и 039 следующего содержания:
"038 Техническое обеспечение проведения государственной информационной политики на местном уровне
039 Реализация государственной программы функционирования и развития языков на местном уровне";
в подфункции 9 "Прочие услуги по организации культуры, спорта и информационного пространства" по администратору программ 230 "Министерство культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан":
в программе 035 "Проведение молодежной политики" подпрограмму 031 изложить в следующей редакции:
"031 Реализация социально-ориентированных молодежных программ";
дополнить программой 500 следующего содержания:
"500 Информационно-вычислительное обслуживание Министерства культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан";
в функциональной группе 9 "Топливно-энергетический комплекс и недропользование":
в подфункции 1 "Топливо и энергетика":
по администратору программ 231 "Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан" дополнить программами 044, 059, 060 и 062 с подпрограммами 030 и 031, программой 064 с подпрограммой 030 и программами 067, 069, 201 и 401 следующего содержания:
"044 Программа развития единой электроэнергетической системы Республики Казахстан на период до 2010 года с перспективой до 2015 года и завершение разработки стратегии развития отраслей топливно-энергетического комплекса до 2015 года
059 Создание Казахстанского термоядерного материаловедческого реактора Токамак
060 Создание в Евразийском национальном университете им. Л.Н. Гумилева междисциплинарного научно-исследовательского комплекса на базе ускорителя тяжелых ионов
062 Разработка нормативно-технической документации в области электроэнергетики и нефтедобычи
030 Выпуск противоаварийных, эксплуатационных и методических указаний по вопросам надежности и безопасности эксплуатации установок по производству, передаче и распределению электрической и тепловой энергии
031 Пересмотр и разработка нормативно-технической документации в области электроэнергетики
064 Учет государственного имущества по нефтегазовым проектам
030 Капиталнефтегаз
067 Формирование и развитие технопарка "Парк информационных технологий"
069 Приобретение имущественного комплекса ОАО
"Карачаганакгазпром" в рамках реализации конкурсной массы
201 Материально-техническое обеспечение государственного учреждения "Капиталнефтегаз"
401 Целевые инвестиционные трансферты бюджету города Астаны на энергетическое снабжение строительства и эксплуатации международного аэропорта";

264 "Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын қоғамдық қатынастарды және iшкi саясатты талдаудың атқарушы органы" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 038 және 039 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"038 Жергiлiктi деңгейдегi мемлекеттiк ақпараттық саясатты жүргiзудi техникалық қамтамасыз ету
039 Жергiлiктi деңгейде тiлдердi дамыту мемлекеттiк бағдарламасын жүзеге асыру";
9 "Мәдениеттi, спортты және ақпараттық кеңiстіктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер" кiшi функциясында 230 "Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгі" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
035 "Жастар саясатын жүргiзу" бағдарламасындағы 031 кiшi бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"031 Әлеуметтiк бағдар ұстанған жастар бағдарламаларын іске асыру";
мынадай мазмұндағы 500 бағдарламасымен толықтырылсын:
"500 Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгiне ақпараттық-есептеу қызметiн көрсету";
9 "Отын-энергетикалық кешенi және жер қойнауын пайдалануы функциональдық тобында:
1 "Отын және энергетика" кiшi функциясында:
231 "Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 030 және 031 кiшi бағдарламалары бар 062, 044, 059 және 060 бағдарламаларымен, 030 кiшi бағдарламасы бар 064, 067, 069, 201 және 401 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"044 Қазақстан Республикасының бiрыңғай электр энергетикалық жүйесiн дамытудың 2015 жылға дейiнгi перспективамен 2010 жылға дейiнгi бағдарламасы және отын-энергетика кешенi салаларын дамытудың 2015 жылға дейiнгi стратегиясын әзiрлеудi аяқтау
059 Тоқамақ Қазақстан термоядралық материалтану реакторын құру
060 Гумилев Л.Н. атындағы Еуразиялық ұлттық университетiнде ауыр иондарды жеделдеткiш негiзiнде пәнаралық ғылыми-зерттеу кешенiн құру
062 Электр энергетикасы және мұнай өңдеу саласында нормативтiк-техникалық құжаттамаларды әзiрлеу
030 Электр және жылу энергиясын өндiру, беру және бөлу жөнiндегi қондырғыларды пайдалану сенiмдiлiгi мен қауiпсiздiгi мәселелерi бойынша аварияға қарсы, пайдалану және әдiстемелiк нұсқаулар шығару
031 Электр энергетикасы саласында нормативтiк-техникалық құжаттаманы қайта қарау және әзiрлеу
064 Мұнай-газ жобалары бойынша мемлекеттiк мүлiктi есепке алу
030 Мұнайгазкапитал
067 "Ақпараттық технологиялар паркi" технопаркiн құру және дамыту
069 "Қарашығанақгазөнеркәсiп" ААҚ мүлiктiк кешенiн конкурстық массаны iске асыру шеңберiнде сатып алу
201 "Капитал Мұнайгаз" мемлекеттiк мекемесiн материалдық-техникалық қамтамасыз ету
401 Халықаралық әуежайды салу мен iске қосуды энергетикалық жабдықтауға Астана қаласының бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер";

дополнить администратором программ 275 с программой 061 следующего содержания:
"275 Департамент по администрированию программ развития города Астаны
061 Энергетическое снабжение строительства и эксплуатации международного аэропорта";
в подфункции 9 "Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования":
по администратору программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" дополнить программой 040 следующего содержания:
"040 Выплата задолженности по заработной плате работникам ликвидируемого государственного предприятия "Рудоуправление N 5";
по администратору программ 231 "Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан":
программы 038 и 050 изложить в следующей редакции:
"038 Представление интересов государства в соглашениях о разделе продукции через национальную компанию "КазМунайГаз"
050 Возмещение ущерба работникам ликвидированных шахт, переданных в РГСП "Карагандаликвидшахт";
дополнить программой 400 следующего содержания:
"400 Целевые инвестиционные трансферты Кызылординскому областному бюджету на разработку проектно-сметной документации по проекту перевода теплоэнергоисточников и жилого сектора в городе Кызылорде на попутный газ";
дополнить администратором программ 233 с программой 051 следующего содержания:
"233 Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
051 Подготовка к ликвидации и ликвидация рудников Миргалимсайского месторождения";
дополнить администратором программ 274 с программой 063 следующего:
"274 Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета
063 Разработка проектно-сметной документации по проекту перевода теплоэнергоисточников и жилого сектора в городе Кызылорда на попутный газ";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды":
в подфункции 1 "Сельское хозяйство":
по администратору программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
в программе 033 "Защита растений":
подпрограммы 030 и 031 изложить в следующей редакции:
"030 Обследование угодий на выявление очагов особо опасных вредителей и болезней сельскохозяйственных культур
031 Борьба с особо опасными вредителями и болезнями сельскохозяйственных культур";
дополнить подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 Республиканский методический центр фитосанитарной диагностики и прогнозов";
программу 034 с подпрограммой 030 изложить в следующей редакции:
"034 Ветеринарные мероприятия
030 Национальный центр мониторинга, референции, лабораторной диагностики и методологии в ветеринарии";

мынадай мазмұндағы 061 бағдарламасымен 275 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"275 Астана қаласын дамыту бағдарламасына әкiмшiлiк ету департаментi
061 Халықаралық әуежайдың құрылысы мен пайдалануын энергетикалық қамтамасыз ету"
9 "Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызмет көрсетулер" кiшi функциясында:
217 "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 040 бағдарламасымен толықтырылсын:
"040 "N 5 кенбасқармасы" таратылған мемлекеттiк кәсiпорын қызметкерлерiне жалақы бойынша берешектi төлеу";
231 "Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
038 және 050 бағдарламалары мынадай редакцияда жазылсын:
"038 "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы арқылы өнiмдi бөлу туралы келiсiмдерде мемлекет мүдделерiн бiлдiру
050 "Қарағандыликвидшахт" РМБК-ға берiлген, жойылған шахталардың қызметкерлерiне залалды өтеу";
мынадай мазмұндағы 400 бағдарламасымен толықтырылсын:
"400 Қызылорда қаласында жылу-энергетика көздерiн және тұрғын үй секторын iлеспе газға ауыстыру жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттамаларды әзiрлеуге Қызылорда облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер";
мынадай мазмұндағы 051 бағдарламасымен 233 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"233 Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi
051 Мырғалымсай кен орнының кенiштерiн жоюға дайындау және жою";
мынадай мазмұндағы 061 бағдарламасымен 274 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"274 Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын-үй-коммуналдық, жол шаруашылығы мен көлiктiң атқарушы органы
061 Қызылорда қаласындағы жылу энергия көздерiн және тұрғын-үй секторын iлеспе газға көшiру жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзiрлеу";
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау" кiшi функциональдық тобында:
1 "Ауыл шаруашылығы" кiшi функциясында:
212 "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
033 "Өсiмдiктердi қорғау" бағдарламасындағы:
030 және 031 кiшi бағдарламалары мынадай редакцияда жазылсын:
"030 Ауылшаруашылық дақылдарының ерекше қауiптi зиянкестерi мен кеселдерiнiң ошақтарын анықтау үшiн алқаптарды зерттеу
031 Ауылшаруашылық дақылдарының ерекше қауiптi зиянкестерiн және кеселдерiне қарсы күрес";
032 кiшi бағдарламасымен толықтырылсын:
"032 Республикалық фитосанитариялық диагностика және болжамдар әдiстемелiк орталығы";
030 кiшi бағдарламасы бар 034 бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"034 Ветеринарлық iс-шаралар
030 Ветеринариядағы мониторинг, референция, зертханалық диогностика және әдіснама ұлттық орталығы";

программу 034 "Ветеринарные мероприятия" дополнить подпрограммами 032, 033 и 034 следующего содержания:
"032 Противоэпизоотия
033 Борьба с туберкулезом и бруцеллезом сельскохозяйственных животных и птиц
034 Ликвидация очагов острых инфекционных заболеваний животных и птиц";
программу 037 "Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала" дополнить подпрограммами 030 и 031 следующего содержания:
"030 Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала элитсемхозов, государственных сортоиспытательных участков и станций, государственных ресурсов зерна
031 Экспертиза качества семян, предназначенных для посева отечественными сельхозтоваропроизводителями";
программу 038 "Сохранение и развитие элитного семеноводства и племенного дела" дополнить подпрограммами 030 и 031 следующего содержания:
"030 Сохранение и развитие элитного семеноводства
031 Сохранение и развитие племенного дела";
программы 042 и 045 изложить в следующей редакции:
"042 Возмещение ставки вознаграждения (интереса) по лизингу сельскохозяйственной техники, осуществляемому за счет средств республиканского бюджета
045 Субсидирование сельскохозяйственных товаропроизводителей  на приобретение минеральных удобрений, протравителей семян и гербицидов";
дополнить программами 058, 062, 064 и 205 с подпрограммами 033, 034, 035, 036, 037, 038, 039, 040 и 041, программами 209 и 420 с подпрограммой 029, программой 422 с подпрограммой 029, программой 700 с подпрограммами 030, 031, 032 и 033, программой 701 с подпрограммой 030, программой 702 с подпрограммой 030 и программами 703, 704, 706, 709, 710, 714, 716, 717, 741, 743, 800 и 802 следующего содержания:
"058 Субсидирование производства оригинальных семян
062 Участие в организации сети сельских кредитных товариществ ЗАО "Аграрная кредитная корпорация"
064 Обеспечение создания, оснащения и осуществление деятельности машинно-технологических станций (сервис-центров) ЗАО "КазАгроФинанс"
205 Материально-техническое оснащение учреждений Министерства сельского хозяйства
033 Материально-техническое оснащение Национального центра мониторинга, референции, лабораторной диагностики и методологии в ветеринарии
034 Материально-техническое оснащение Государственной комиссии по сортоиспытанию сельскохозяйственных культур
035 Материально-техническое оснащение Республиканской карантинной лаборатории
036 Материально-техническое оснащение Республиканского интродукционно-карантинного питомника плодово-ягодных культур
037 Материально-техническое оснащение гидрогеологомелиоративных экспедиций
038 Материально-техническое оснащение Республиканского методического центра фитосанитарной диагностики и прогнозов
039 Материально-техническое оснащение Республиканского интродукционно-карантинного питомника зерновых культур
040 Материально-техническое оснащение Республиканского научно-методического центра агрохимической службы
041 Материально-техническое оснащение Республиканского методического центра "Казагромелиоводхоз"
209 Приобретение специального автотранспорта для территориальных органов Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
420 Постприватизационная поддержка сельского хозяйства
029 Реализация гранта за счет внутренних источников
422 Повышение конкурентоспособности сельскохозяйственной продукции Казахстана
029 Реализация гранта за счет внутренних источников
700 Карантин растений
030 Республиканская карантинная лаборатория
031 Республиканский интродукционно-карантинный питомник плодово-ягодных культур
032 Республиканский интродукционно-карантинный питомник зерновых культур
033 Выявление, локализация и ликвидация очагов распространения карантинных вредителей, болезней растений и сорняков
701 Проведение агрохимического обследования почв и восстановление плодородия земель
030 Республиканский научно-методический центр агрохимической службы
702 Координация разработки и внедрения проектно-изыскательских работ гидромелиоративных систем
030 Республиканский методический центр "Казагромелиоводхоз"
703 Разработка нормативно-методической базы по регулированию развития отраслей агропромышленного комплекса
704 Внедрение и развитие информационной инфраструктуры на селе
706 Обеспечение исполнения обязательств по зерновым распискам АО "Фонд гарантирования исполнения обязательств по зерновым распискам"
709 Государственная поддержка обязательного страхования в растениеводстве от стихийных бедствий природного характера
710 Организация заготовительной сети и производственной базы по переработке животноводческого сырья ЗАО "Мал онiмдерi корпорациясы"

034 "Ветеринарлық iс-шаралар" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 032, 033 және 034 кiшi бағдарламаларымен толықтырылсын:
"032 Эпизоотияға қарсы шаралар
033 Ауыл шаруашылық жануарлары мен құстарының туберкулезi мен бруцеллез ауруларына қарсы күрес
034 Жануарлар мен құстардың қауiптi жұқпалы ауруларының ошақтарын жою";
037 "Тұқымдық және көшет материалының сорттық және себу сапаларын анықтау" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 030 және 031 кiшi бағдарламаларымен толықтырылсын:
"030 Элиталық тұқым шаруашылықтарының, мемлекеттiк сорт сынау учаскелерi мен станцияларының, мемлекеттiк астық ресурстарының тұқымдық және отырғызылатын материалдардың сорттық және егiстiк сапасын анықтау
031 Элиталық тұқым шаруашылықтарының, мемлекеттiк сорт сынау учаскелерi мен станцияларының, мемлекеттiк астық ресурстарының тұқымдық және отырғызылатын материалдардың сорттық және егiстiк сапасын анықтау";
038 "Элиталық тұқым шаруашылығы мен тұқымды асылдандыру iсiн сақтау және дамыту" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 030 және 031 кiшi бағдарламаларымен толықтырылсын:
"030 Элиталық тұқым шаруашылығын сақтау мен дамыту
031 Тұқым асылдандыру iсiн сақтау және дамыту";
042 және 045 бағдарламалары мынадай редакцияда жазылсын:
"042 Республикалық бюджет қаражаты есебiнен жүзеге асырылатын ауыл шаруашылығы техникасының лизингi бойынша сыйақы (мүдде) ставкаларын өтеу
045 Ауыл шаруашылық тауар өндiрушiлерiн минералдық тыңайтқыштар, тұқым улағыштарын және гербицидтер сатып алуға субсидиялау";
мынадай мазмұндағы 033, 034, 035, 036, 037, 038, 039, 040 және 041 кiшi бағдарламалары бар 205, 058, 062, 064, 209 бағдарламаларымен, 029 кiшi бағдарламасы бар 420 бағдарламасымен, 029 кiшi бағдарламасы бар 422 бағдарламасымен, 030, 031, 032 және 033 кiшi бағдарламалары бар 700 бағдарламасымен, 030 кiшi бағдарламасы бар 701 бағдарламасымен, 030 кiшi бағдарламасы бар 702, 703, 704, 706, 709, 710, 714, 716, 717, 741, 743, 800 және 802 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"058 Бiрегей тұқымдық өндiрудi субсидиялау
062 "Аграрлық кредит корпорациясы" ЖАҚ ауылдық несие серiктестiктерi жүйесiн ұйымдастыруға қатысу
064 "ҚазАгроҚаржы" ЖАҚ машина-технологиялық станцияларын (қызмет орталықтарын) құруды, жабдықтауды ұйымдастыру және олардың қызметiн жүзеге асыру
205 Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң мекемелерiн материалдық-техникалық жарақтандыру
033 Ветеринариядағы мониторинг, референция, зертханалық диагностика және әдiснама ұлттық орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру
034 Ауылшаруашылық дақылдарының тұқымын сынау жөнiндегi мемлекеттiк комиссияны материалдық-техникалық жарақтандыру
035 Республикалық карантиндiк зертхананы материалдық-техникалық жарақтандыру
036 Республикалық жемiс-жидек дақылдарының интродукциялық-карантиндiк көшеттiгiн материалдық-техникалық жарақтандыру
037 Гидрогеология-мелиоративтiк экспедицияларды материалдық-техникалық жарақтандыру
038 Фитосанитарлық диагностика мен болжамдар республикалық әдiснамалық орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру
039 Республикалық астық дақылдарының интродукциялық-карантиндiк көшеттiгiн материалдық-техникалық жарақтандыру
040 Агрохимиялық қызметтiң республикалық ғылыми-әдiстемелiк орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру
041 "Казагромелиосушар" республикалық әдiстемелiк орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру
209 Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң аумақтық органдары үшiн арнайы автокөлiк сатып алу
420 Ауыл шаруашылығын жекешелендiруден кейiнгi қолдау
029 Iшкi көздердiң есебiнен грантты iске асыру
422 Қазақстан ауылшаруашылық өнiмiнiң бәсеке қабiлеттiлiгiн арттыру
029 Iшкi көздердiң есебiнен грантты iске асыру
700 Өсiмдiктер карантинi
030 Республикалық карантиндiк зертхана
031 Жемiс-жидек дақылдарының республикалық интродукциялық-карантиндiк көшеттiгi
032 Дәндi дақылдардың республикалық интродукциялық-карантиндiк көшеттегi
033 Карантиндiк зиянкестердiң, өсiмдiктер мен арамшөптер дерттерiнiң таралу ошақтарын анықтау, оқшаулау және жою
701 Топырақты агрохимиялық тексерудi жүргiзу және жерлердiң құнарлылығын қалпына келтiру
030 Агрохимиялық қызметтiң республикалық ғылыми-әдiстемелiк орталығы
702 Гидромелиоративтiк жүйелердiң жобалау-iздестiру жұмыстарын әзiрлеудi және енгiзудi үйлестiру
030 "Казагромелиосушар" республикалық ғылыми-әдiстемелiк орталығы
703 Агроөнеркәсiптiк кешен салаларын дамытуды реттеу жөнiндегі нормативтiк-әдiстемелiк базаны әзiрлеу
704 Ауылда ақпараттық инфрақұрылымды енгiзу және дамыту
706 "Астық қолхаттары бойынша мiндеттемелердiң орындалуына кепiлдiк беру қоры" АҚ қолхаттары бойынша мiндеттемелердiң орындалуын қамтамасыз ету
709 Өсiмдiк шаруашылығында табиғи сипаттағы зiлзалалардан мiндеттi сақтандыруды мемлекеттiк қолдау
710 "Мал өнiмдерi корпорациясы" ЖАҚ мал шаруашылық шикiзатын қайта өңдеу жөнiндегі дайындау жүйесi мен өндiрiстiк базасын ұйымдастыру

714 Субсидирование аттестованных хозяйств, занимающихся элитным семеноводством и племенным животноводством, для погашения отсроченной задолженности по налоговым платежам в бюджет по состоянию на 1 января 2000 года
716 Возмещение ставки вознаграждения (интереса) по лизингу оборудования для предприятий по переработке сельскохозяйственной продукции
717 Субсидирование ставки вознаграждения (интереса) по кредитам, выдаваемым банками второго уровня предприятиям по переработке сельскохозяйственной продукции на пополнение их оборотных средств
741 Сохранение и развитие племенного коневодства
743 Разработка технико-экономического обоснования строительства Национального хранилища генетических ресурсов растений и животных
800 Кредитование юридических лиц, обеспечивающих сельхозтоваропроизводителей информационно-консультационными услугами
802 Лизинг оборудования для предприятий по переработке сельскохозяйственной продукции";
по администратору программ 614 "Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами":
программу 036 "Мероприятия по землеустройству" дополнить подпрограммами 030, 031, 032, 033, 034 и 035 следующего содержания:
"030 Земельно-кадастровые работы
031 Ведение мониторинга земель
032 Земельно-хозяйственное устройство территорий сельских населенных пунктов
033 Инвентаризация земель сельскохозяйственного назначения
034 Определение бонитета почв земель сельскохозяйственного назначения
035 Разработка методики определения кадастровой стоимости земель сельскохозяйственного назначения";
дополнить программами 038 и 500 следующего содержания:
"038 Отвод земель и выдача правоудостоверяющих документов на землю крестьянским (фермерским) хозяйствам
500 Сопровождение автоматизированной информационной системы Государственного земельного кадастра";
по администратору программ 694 "Управление делами Президента Республики Казахстан" программу 044 изложить в следующей редакции:
"044 Развитие спортивного коневодства";
в подфункции 2 "Водное хозяйство":
по администратору программ 105 "Аппарат акима" программу 035 "Установление водоохранных зон и полос" исключить;
по администратору программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
программу 083 "Кредитование проекта совершенствования управления водными ресурсами и восстановления земель" дополнить подпрограммой 081 следующего содержания:
"081 Реализация проекта за счет внутренних источников";
дополнить программой 421 с подпрограммой 029, программой 424 с подпрограммой 029 и программами 713 и 718 следующего содержания:
"421 Мониторинг содержания ртути в реке Нуре и водохранилище Ынтымаке
029 Реализация гранта за счет внутренних источников
424 Охрана подземных вод и очистка промышленных стоков в городе Усть-Каменогорске
029 Реализация гранта за счет внутренних источников
713 Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельхозтоваропроизводителям
718 Разработка технико-экономической и проектно-сметной документации и проведение госэкспертизы на реконструкцию особо аварийных участков межхозяйственных каналов и гидромелиоративных сооружений";

714 Элиталық тұқым өсiрумен және тұқымды асылдандырумен айналысатын аттестатталған шаруашылықтарды 2000 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша бюджетке түсетiн салық төлемдерi жөнiндегі мерзiмi өткен берешектi өтеу үшiн субсидиялау
716 Ауыл шаруашылық өнiмдерiн қайта өңдейтiн кәсiпорындар үшiн жабдықтар лизингі бойынша сыйақы (мүдде) ставкасын өтеу
717 Ауыл шаруашылығы өнімдерiн қайта өңдейтiн кәсiпорындарға олардың айналымды қаражатын толықтыруға екiншi деңгейдегi банктер беретiн кредиттер бойынша сыйақы (мүдде) ставкасын субсидиялау
741 Асыл тұқымды жылқы шаруашылығын сақтау және дамыту
743 Өсiмдiктер мен жануарлардың генетикалық ресурстарының Ұлттық сақтау орнын салу бойынша техникалық-экономикалық негiздемесiн әзiрлеу
800 Ауыл шаруашылық тауар өндiрушiлерiн ақпараттық-консультациялық қызметтер көрсетумен қамтамасыз ететiн заңды тұлғаларға кредит беру
802 Ауыл шаруашылығы өнiмдерiн қайта өңдеу жөнiндегi кәсiпорындар үшiн жабдықтар лизингi";
614 "Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегі агенттігi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
036 "Жерге орналастыру жөнiндегі iс-шаралары бағдарламасы мынадай мазмұндағы 030, 031, 032, 033, 034 және 036 кiшi бағдарламаларымен толықтырылсын:
"030 Жер-кадастрлық жұмыстар
031 Жер мониторингiн жүргiзу
032 Ауылдық елдi мекендер аумақтарының жер-шаруашылық құрылымы
033 Ауыл шаруашылық мақсаттағы жерлердi түгендеу
034 Ауыл шаруашылық мақсаттағы жерлер топырағының бонитетiн анықтау
035 Ауыл шаруашылық мақсаттағы жерлердiң кадастрлық құнын анықтау әдiстемесiн әзiрлеу";
мынадай мазмұндағы 038 және 500 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"038 Шаруа (фepмep) қожалықтарына жер бөлу және жepгe құқығын растайтын құжаттарды беру
500 Мемлекеттiк жер кадастрының автоматтандырылған ақпараттық жүйесiн сүйемелдеу";
694 "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 044 бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"044 Спорттық жылқы шаруашылығын дамыту";
2 "Cу шаруашылығы" кiшi функциясында:
105 "Әкiм аппараты" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 035 "Cу қорғау аймақтары мен белдеулерiн белгiлеу" бағдарламасы алынып тасталсын;
212 "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
083 "Су ресурстарын басқаруды жетiлдiру және жерлердi қалпына келтiру жобасына кредит беру" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 081 кiшi бағдарламасымен толықтырылсын:
"081 Iшкi көздердiң есебiнен жобаны iске асыру";
мынадай мазмұндағы 029 кiшi бағдарламасы бар 421 бағдарламасымен, 029 кiшi бағдарламасы бар 424, 713 және 718 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"421 Нұра өзенi мен Ынтымақ су қоймасындағы сынап құрамының мониторингі
029 Iшкi көздердiң есебiнен грантты iске асыру
424 Өскемен қаласында жер асты суларын қорғау және өндiрiстiк ағынды суларды тазалау
029 Iшкi көздердiң есебiнен грантты iске асыру
713 Ауыл шаруашылығы тауар өндiрушiлерiне су жеткiзу жөнiндегi қызметтердiң құнын субсидиялау
718 Шаруашылықаралық каналдардың аса апатты учаскелерiн және гидромелиоративтiк құрылыстарды қайта жаңартуға техникалық экономикалық және жобалау-сметалық құжаттаманы әзiрлеу және мемлекеттiк сараптама жүргiзу";

программу 726 "Сохранение и восстановление имущества, находящегося в республиканской собственности, по объектам водоснабжения" дополнить подпрограммой 030 следующего содержания:
"030 Сохранение и восстановление имущества, находящегося на балансе РГП "Есил су" по групповым водопроводам";
программу 731 "Проект водоснабжения и санитарии населенных пунктов региона Аральского моря" дополнить подпрограммой 101 следующего содержания:
"101 Приобретение услуг местных консультантов для оказания содействия в управлении проектом из внутренних источников";
программу 736 с подпрограммами 030 и 031 изложить в следующей редакции:
"736 Мероприятия по реализации отраслевой программы "Питьевые воды"
030 Строительство и реконструкция объектов питьевого водоснабжения сельских населенных пунктов
031 Строительство и реконструкция систем водоснабжения";
дополнить программами 737 и 740 с подпрограммами 030 и 031 следующего содержания:
"737 Реконструкция левобережной части системы лиманного орошения "Акши" Иргизского района Актюбинской области
740 Реконструкция гидротехнических сооружений
030 Разработка проектно-сметной документации по реконструкции гидротехнических сооружений
031 Реконструкция гидротехнических сооружений";
дополнить администратором программ 233 с программой 408 следующего содержания:
"233 Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
408 Целевые инвестиционные трансферты бюджету города Астаны для реконструкции русла реки Ишим";
дополнить администратором программ 257 с программами 042 и 043 следующего содержания:
"257 Исполнительный орган сельского хозяйства по охране лесов и животного мира, финансируемый из местного бюджета
042 Установление водоохранных зон и полос
043 Обеспечение функционирования гидротехнических систем и сооружений местного значения, не связанных с подачей воды";
в подфункции 3 "Лесное хозяйство":
по администратору программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
дополнить программой 215 с подпрограммами 030, 031, 032 и 033, программой 415 с подпрограммами 030, 031, 032, 033, 034, 035, 036, 037, 038, 039, 040, 041, 042 и 043, программой 423 с подпрограммой 029 следующего содержания:
"215 Развитие материально-технической базы особо охраняемых природных территорий и организаций лесного хозяйства
030 Развитие материально-технической базы Казахского государственного республиканского лесосеменного учреждения
031 Развитие материально-технической базы Сандыктауского учебно-производственного лесного хозяйства
032 Развитие материально-технической базы для проведения работ по лесоустройству
033 Развитие материально-технической базы особо охраняемых природных территорий
415 Целевые трансферты областным бюджетам на содержание и развитие материально-технической базы учреждений по охране лесов и животного мира
030 Целевые трансферты Акмолинскому областному бюджету на содержание и развитие материально-технической базы учреждений по охране лесов и животного мира
031 Целевые трансферты Актюбинскому областному бюджету на содержание и развитие материально-технической базы учреждений по охране лесов и животного мира
032 Целевые трансферты Алматинскому областному бюджету на содержание и развитие материально-технической базы учреждений по охране лесов и животного мира
033 Целевые трансферты Атыраускому областному бюджету на содержание и развитие материально-технической базы учреждений по охране лесов и животного мира
034 Целевые трансферты Восточно-Казахстанскому областному бюджету на содержание и развитие материально-технической базы учреждений по охране лесов и животного мира
035 Целевые трансферты Жамбылскому областному бюджету на содержание и развитие материально-технической базы учреждений по охране лесов и животного мира
036 Целевые трансферты Западно-Казахстанскому областному бюджету на содержание и развитие материально-технической базы учреждений по охране лесов и животного мира
037 Целевые трансферты Карагандинскому областному бюджету на содержание и развитие материально-технической базы учреждений по охране лесов и животного мира
038 Целевые трансферты Костанайскому областному бюджету на содержание и развитие материально-технической базы учреждений по охране лесов и животного мира
039 Целевые трансферты Кызылординскому областному бюджету на содержание и развитие материально-технической базы учреждений по охране лесов и животного мира
040 Целевые трансферты Мангистаускому областному бюджету на содержание и развитие материально-технической базы учреждений по охране лесов и животного мира
041 Целевые трансферты Павлодарскому областному бюджету на содержание и развитие материально-технической базы учреждений по охране лесов и животного мира
042 Целевые трансферты Северо-Казахстанскому областному бюджету на содержание и развитие материально-технической базы учреждений по охране лесов и животного мира
043 Целевые трансферты Южно-Казахстанскому областному бюджету на содержание и развитие материально-технической базы учреждений по охране лесов и животного мира
423 Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
029 Реализация гранта за счет внутренних источников";

726 "Сумен жабдықтау объектiлерi бойынша республикалық меншiктегi мүлiктi сақтау және қалпына келтiру" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 030 кiшi бағдарламасымен толықтырылсын:
"030 Топтық су құбырлары бойынша "Есiл cу" PMК балансындағы мүлiктi сақтау және қалпына келтiру";
731 "Арал теңiзi аймағының елдi мекендерiн сумен жабдықтау және олардың санитариясы жобасы" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 101 кiшi бағдарламасымен толықтырылсын:
"101 Iшкi көздерден жобаны басқаруға жәрдемдесу үшiн жергіліктi консультанттардың қызметтер көрсетуiн сатып алу";
030 және 031 кiшi бағдарламасы бар 736 бағдарламасымен мынадай редакцияда жазылсын:
"736 "Ауыз cу" салалық бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар
030 Ауылдық елдi мекендердi ауыз сумен қамтамасыз ету объектiлерiн салу және қайта жаңарту
031 Сумен қамтамасыз ету жүйелерiн салу және қайта жаңарту";
мынадай мазмұндағы 030 және 031 кiшi бағдарламасы бар 740 және 737 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"737 Ақтөбе облысы Ырғыз ауданының "Ақши" көлдетiп суару жүйесiнiң сол жақ жағалау бөлiгiн қайта жаңарту
740 Гидротехникалық құрылғыларды қайта жаңарту
030 Гидротехникалық құрылғыларды қайта жаңарту бойынша жобалау-сметалық құжаттамаларды әзiрлеу
031 Гидротехникалық құрылғыларды қайта жаңарту
мынадай мазмұндағы 408 бағдарламасымен 233 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"233 Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi
408 Астана қаласының бюджетiне Есiл өзенiнiң арнасын қайта жаңартуға арналған мақсатты инвестициялық трансферттер";
мынадай мазмұндағы 042 және 043 бағдарламаларымен 257 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"257 Жергіліктi бюджеттен қаржыландырылатын ормандарды және хайуанаттар әлемiн қорғау жөнiндегi ауыл шаруашылығының атқарушы органы
042 Су қорғау аймақтары мен белдеулерiн белгiлеу
043 Су беруге қатыссыз "жергiлiктi сипаттағы гидротехникалық жүйелер мен ғимараттардың жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету";
3 "Орман шаруашылығы" кiшi функциясында:
212 "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгі" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
мынадай мазмұндағы 030, 031, 032 және 033 кiшi бағдарламалары бар 215 бағдарламасымен, 030, 031, 032, 033, 034, 035, 036, 037, 038, 039, 040, 041, 042 және 043 кiшi бағдарламалары бар 415 бағдарламасымен, 029 кішi бағдарламасы бар 423 бағдарламасымен толықтырылсын:
"215 Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар мен орман шаруашылығы ұйымдарының материалдық-техникалық базасын дамыту
030 Қазақ мемлекеттiк республикалық орман тұқымдары мекемесiнiң материалдық-техникалық базасын дамыту
031 Сандықтау оқу-өндiрiстiк орман шаруашылығының материалдық-техникалық базасын дамыту
032 Сандықтау оқу-өндiрiстiк орман шаруашылығының материалдық-техникалық базасын дамыту
033 Ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың материалдық-техникалық базасын дамыту
415 Ормандарды және хайуанаттар дүниесiн қорғау жөнiндегi мекемелердi ұстауға және олардың материалдық-техникалық базасын дамытуға облыстық бюджеттерге арналған мақсатты трансферттер
030 Ормандарды және хайуанаттар дүниесiн қорғау жөнiндегі мекемелердi ұстауға және олардың материалдық-техникалық базасын дамытуға Ақмола облыстық бюджетiне арналған мақсатты трансферттер
031 Ормандарды және хайуанаттар дүниесiн қорғау жөнiндегi мекемелердi ұстауға және олардың материалдық-техникалық базасын дамытуға Ақтөбе облыстық бюджетiне арналған мақсатты трансферттер
032 Ормандарды және хайуанаттар дүниесiн қорғау жөнiндегi мекемелердi ұстауға және олардың материалдық-техникалық базасын дамытуға Алматы облыстық бюджетiне арналған мақсатты трансферттер
033 Ормандарды және хайуанаттар дүниесiн қорғау жөнiндегi мекемелердi ұстауға және олардың материалдық-техникалық базасын дамытуға Атырау облыстық бюджетiне арналған мақсатты трансферттер
034 Ормандарды және хайуанаттар дүниесiн қорғау жөнiндегi мекемелердi ұстауға және олардың материалдық-техникалық базасын дамытуға Шығыс Қазақстан облыстық бюджетiне арналған мақсатты трансферттер
035 Ормандарды және хайуанаттар дүниесiн қорғау жөнiндегi мекемелердi ұстауға және олардың материалдық-техникалық базасын дамытуға Жамбыл облыстық бюджетiне арналған мақсатты трансферттер
036 Ормандарды және хайуанаттар дүниесiн қорғау жөнiндегi мекемелердi ұстауға және олардың материалдық-техникалық базасын дамытуға Батыс Қазақстан облыстық бюджетiне арналған мақсатты трансферттер
037 Ормандарды және хайуанаттар дүниесiн қорғау жөнiндегi мекемелердi ұстауға және олардың материалдық-техникалық базасын дамытуға Қарағанды облыстық бюджетiне арналған мақсатты трансферттер
038 Ормандарды және хайуанаттар дүниесiн қорғау жөнiндегi мекемелердi ұстауға және олардың материалдық-техникалық базасын дамытуға Қостанай облыстық бюджетiне арналған мақсатты трансферттер
039 Ормандарды және хайуанаттар дүниесiн қорғау жөнiндегi мекемелердi ұстауға және олардың материалдық-техникалық базасын дамытуға Қызылорда облыстық бюджетiне арналған мақсатты трансферттер
040 Ормандарды және хайуанаттар дүниесiн қорғау жөнiндегi мекемелердi ұстауға және олардың материалдық-техникалық базасын дамытуға Маңғыстау облыстық бюджетiне арналған мақсатты трансферттер
041 Ормандарды және хайуанаттар дүниесiн қорғау жөнiндегi мекемелердi ұстауға және олардың материалдық-техникалық базасын дамытуға Павлодар облыстық бюджетiне арналған мақсатты трансферттер
042 Ормандарды және хайуанаттар дүниесiн қорғау жөнiндегi мекемелердi ұстауға және олардың материалдық-техникалық базасын дамытуға Солтүстiк Қазақстан облыстық бюджетiне арналған мақсатты трансферттер
043 Ормандарды және хайуанаттар дүниесiн қорғау жөнiндегi мекемелердi ұстауға және олардың материалдық-техникалық базасын дамытуға Оңтүстiк Қазақстан облыстық бюджетiне арналған мақсатты трансферттер
423 Ормандарды сақтау және республика аумағының орманды жерлерiн көбейту
029 Iшкi көздердiң есебiнен грантты iске асыру";

в программе 724 "Леса Казахстана" подпрограмму 031 изложить в следующей редакции:
"031 Сандыктауское учебно-производственное лесное хозяйство";
дополнить программой 735 следующего содержания:
"735 Разработка биологических обоснований в области леса и биоресурсов";
дополнить администратором программ 257 с программой 044 с подпрограммой 030 и программой 045 следующего содержания:
"257 Исполнительный орган сельского хозяйства, по охране лесов и животного мира, финансируемый из местного бюджета
044 Охрана лесов и животного мира
030 Учреждение по охране лесов и животного мира
045 Материально-техническое оснащение учреждений по охране лесов и животного мира";
в подфункции 4 "Рыбное хозяйство" по администратору программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
дополнить программой 212 следующего содержания:
"212 Развитие материально-технической базы учреждений по охране рыбных запасов и регулированию рыболовства";
программу 738 "Охрана рыбных запасов и регулирование рыболовства" дополнить подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 Региональные учреждения по охране рыбных запасов и регулированию рыболовства";
в подфункции 5 "Охрана окружающей среды" по администратору программ 234 "Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан":
в программе 031 "Проведение экологического мониторинга и охрана окружающей среды" подпрограмму 033 изложить в следующей редакции:
"033 Мониторинг охраны окружающей среды и здоровья населения в городе Кызылорде";
дополнить программами 032, 036 и 037 с подпрограммой 029, программой 200 с подпрограммой 030 и программами 203, 300, 401 и 402 следующего содержания:
"032 Экологические исследования, разработка стандартов и нормативов в области охраны окружающей среды
036 Мониторинг экологического состояния участков территории Республики Казахстан, подверженной воздействию ракетно-космической деятельности
037 Проект реабилитации залежных земель Шетского района Карагандинской области
029 Реализация гранта за счет внутренних источников
200 Материально-техническое обеспечение Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
030 Материально-техническое обеспечение аппарата центрального органа
203 Материально-техническое обеспечение центра мониторинга охраны окружающей среды и здоровья населения города Кызылорды
300 Строительство станции биологической очистки сточных вод в городе Кызылорде
401 Целевые трансферты Павлодарскому областному бюджету для продолжения демеркуризационных работ на ОАО "Павлодарский химический завод"
402 Целевые инвестиционные трансферты Восточно-Казахстанскому областному бюджету на строительство сооружения биологической очистки сточных вод в городе Семипалатинске";

724 "Қазақстанның ормандары" бағдарламасындағы 031 кiшi бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"031 Сандықтау оқу-өндiрiстiк орман шаруашылығы";
мынадай мазмұндағы 735 бағдарламасымен толықтырылсын:
"735 Орман және биоресурстар саласындағы биологиялық негiздемелердi әзiрлеу";
мынадай мазмұндағы 030 кiшi бағдарламасы бар 044 және 045 бағдарламалары 257 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"257 Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын ауыл шаруашылығының, ормандарды және хайуанаттар әлемiн қорғау жөнiндегi атқарушы орган
044 Ормандарды және хайуанаттар әлемiн қорғау
030 Ормандарды және хайуанаттар әлемiн қорғау мекемелерi
045 Ормандарды және хайуанаттар әлемiн қорғау мекемелерiн материалдық-техникалық жарақтандыру";
4 "Балық шаруашылығы" кiшi функциясындағы 212 "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 030 және 031 кiшi бағдарламалары бар 212 бағдарламасымен толықтырылсын:
"212 Балық қорларын қорғау және балық аулауды реттеу жөнiндегi мекемелердiң материалдық-техникалық базасын дамыту
738 "Балық қорларын қорғау және балық аулауды реттеу" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 032 кiшi бағдарламасымен толықтырылсын:
"032 Балық қорларын қорғау және балық аулауды реттеу жөнiндегi аймақтық мекемелерi";
5 "Қоршаған ортаны қорғау" кiшi функциясында:
234 "Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
031 "Экологиялық мониторинг жүргiзу және қоршаған ортаны қoрғaу" бағдарламасындағы 033 кiшi бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"033 Қызылорда қаласында қоршаған ортаны қорғау мен халық денсаулығын сақтау мониторингi";
мынадай мазмұндағы 029 кiшi бағдарламасы бар 037, 032 және 036 бағдарламаларымен, 030 кiшi бағдарламасы бар 200 бағдарламасымен, 203, 300, 401 және 402 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"032 Қоршаған ортаны қорғау саласындағы экологиялық зерттеулер, стандарттар мен нормативтер әзiрлеу
036 Зымыран-ғарыштық қызмет әсерiне ұшыраған Қазақстан Республикасы аумағындағы учаскелердiң экологиялық жағдайының мониторингi
037 Қарағанды облысы Шет ауданының тыңайған жерлерiн оңалту жобасы
029 Iшкi көздердiң есебiнен грантты iске асыру
200 Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгiн материалдық-техникалық қамтамасыз ету
030 Орталық орган аппаратын материалдық-техникалық қамтамасыз ету
203 Қызылорда қаласының Қоршаған ортаны және тұрғындар денсаулығын қорғау мониторингi орталығын материалдық-техникалық қамтамасыз ету
300 Қызылорда қаласында сарқынды суларды биологиялық тазалау станциясын салу
401 "Павлодар химия зауыты" ААҚ-та демеркуризациялық жұмыстарды жалғастыру үшiн Павлодар облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты трансферттер
402 Семей қаласында сарқынды суды биологиялық жолмен тазарту құрылғысын салуға Шығыс Қазақстан облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты трансферттер";

по администратору программ 256 "Исполнительный орган по природопользованию и охране окружающей среды, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой 032 следующего содержания:
"032 Проведение работ по демеркуризации в Павлодарской области";
дополнить администратором программ 274 с программами 064 и 066 следующего содержания:
"274 Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета
064 Строительство сооружения биологической очистки сточных вод в городе Семипалатинске
066 Строительство очистных сооружений на местном уровне";
в подфункции 9 "Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства и охраны окружающей среды":
по администратору программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
дополнить программой 060 с подпрограммами 030 и 031, программой 722 следующего содержания:
"060 Государственная регистрация сельскохозяйственной, мелиоративной и дорожно-строительной техники
030 Изготовление технических паспортов
031 Изготовление государственных регистрационных номерных знаков
722 Разработка технической документации и опытных образцов сельскохозяйственных машин, комплектующих и узлов";
в функциональной группе 11 "Промышленность и строительство" в подфункции 2 "Строительство":
дополнить администратором программ 220 с программой 035 следующего содержания:
"220 Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
035 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов";
по администратору программ 233 "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан" дополнить программами 035 и 036 следующего содержания:
"035 Проведение конкурсов по государственному закупу подрядных работ на строительство объектов нового центра города Астаны
036 Разработка типовых проектов";
по администратору программ 694 "Управление делами Президента Республики Казахстан" программу 033 "Строительство и реконструкция объектов Управления делами Президента Республики Казахстан" исключить;
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь":
в подфункции 1 "Автомобильный транспорт":
по администратору программ 115 "Аким Восточно-Казахстанской области" программу 030 изложить в следующей редакции:
"030 Выполнение сложившихся и неисполненных контрактных
обязательств в рамках проекта "Строительство моста через реку Иртыш в городе Семипалатинске";
по администратору программ 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в программе 036 "Строительство и реконструкция автомобильных дорог республиканского значения":

256 "Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын табиғат пайдалану және қоршаған ортаны қорғау жөнiндегi атқарушы орган" бағдарламасы әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 032 бағдарламасымен толықтырылсын:
"032 Павлодар облысында демеркуризация бойынша жұмыстар жүргiзу";
мынадай мазмұндағы 064 және 066 бағдарламаларымен 274 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"274 Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын-үй коммуналдық, жол шаруашылығы мен көлiктiң атқарушы органы
064 Семей қаласындағы ағын суларды биологиялық тазартудың ғимаратын салу
066 Жергiлiктi деңгейдегi тазарту ғимараттарының құрылысы";
9 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау саласындағы өзге де қызметтер" кiшi функциясында:
212 "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
030 және 031 кiшi бағдарламалары бар 060 және 722 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"060 Ауыл шаруашылық, мелиоративтiк және жол-құрылыс техникаларын мемлекеттiк тiркеу
030 Техникалық паспорттар дайындау
031 Мемлекеттiк тiркеу нөмiрлiк белгiлерiн дайындау
722 Ауылшаруашылық машиналарының, жинақтаушылардың және тораптарының техникалық құжаттамасын және тәжiрибелiк үлгiлерiн әзiрлеу";
11 "Өнеркәсiп және құрылыс" функционалдық тобында 2 "Құрылыс" кiшi функциясында:
035 бағдарламасымен 220 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"220 Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгі
035 Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негiздемелерiн әзiрлеу және сараптамалау";
233 "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 035 және 036 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"035 Астана қаласы жаңа орталығының объектiлерiн салуға мердiгерлiк жұмыстарды мемлекеттiк сатып алу жөнiнде конкурстар өткiзу
036 Үлгi жобаларды әзiрлеу";
694 "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 033 "Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының объектiлерiн салу және қайта жаңарту" бағдарламасы алынып тасталсын;
12 "Көлiк және байланыс" функционалдық тобында:
1 "Автомобиль көлiгi" кiшi функциясында:
115 "Шығыс Қазақстан облысының әкiмi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 030 бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"030 Семей қаласында Ертiс өзенi арқылы өтетiн көпiр салу" жобасы шеңберiнде қалыптасқан және орындалмаған келiсiм-шарттар мiндеттемелерiн орындау;
215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
036 "Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын салу және оны қайта жаңарту" бағдарламасындағы:

подпрограммы 040 и 044 изложить в следующей редакции:
"040 Строительство автомобильной дороги в городе Риддер - граница Республики Алтай
044 Мост через реку Сырдарья у города Кызылорда";
дополнить подпрограммами 049, 050, 051, 052, 053, 058 и 060 следующего содержания:
"049 Реконструкция Северной объездной дороги города Астана на участке км. 0-6,5 "Северо-западный участок"
050 Реконструкция автодороги Карабутак - Иргиз - граница Кызылординской области
051 Реконструкция автодороги граница Российской Федерации - Уральск - Актобе
052 Реконструкция автодороги Кызылорда - Жезказган
053 Реконструкция автодороги Ушарал - Достык
058 Обустройство объездной дороги города Астана
060 Реконструкция участка проезда через город Караганду";
дополнить программами 062, 707, 708 и 714 с подпрограммами 032, 033, 034, 035, 036, 037, 038, 039, 040 и 041, программой 715 с подпрограммами 030, 031, 032 и 033 следующего содержания:
"062 Диагностика и инструментальное обследование состояния автодорог и мостов республиканского значения
707 Средний ремонт автодорог республиканского значения
708 Капитальный ремонт автодорог республиканского значения
714 Реабилитация автодороги Алматы - Астана
032 Реализация проекта на участках Алматы - Гульшад и Акчатау - Караганда за счет внешних займов
033 Реализация проекта на участках Алматы - Гульшад и Акчатау - Караганда за счет внутренних источников
034 Реализация проекта на участке Алматы - Гульшад (88 км) за счет внешних займов
035 Реализация проекта на участке Алматы - Гульшад (88 км) за счет внутренних источников
036 Реализация проекта на участке Осакаровка - Вишневка за счет внешних займов
037 Реализация проекта на участке Осакаровка - Вишневка за счет внутренних источников
038 Реализация проекта на участке Вишневка - Астана за счет внешних займов
039 Реализация проекта на участке Вишневка - Астана за счет внутренних источников
040 Реализация проекта на участке Караганда - Осакаровка за счет внешних займов
041 Реализация проекта на участке Караганда - Осакаровка за счет внутренних источников
715 Реабилитация автодороги Алматы - Бишкек
030 Реализация проекта на участке Алматы - Георгиевка за счет внешних займов
031 Реализация проекта на участке Алматы - Георгиевка за счет внутренних источников
032 Реализация проекта на участке Узынагач - Георгиевка за счет внешних займов
033 Реализация проекта на участке Узынагач - Георгиевка за счет внутренних источников";
дополнить администратором программ 233 с программой 407 следующего содержания:
"233 Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
407 Целевые инвестиционные трансферты бюджету города Астаны для строительства магистральной автодороги в городе Астане "Центр левого берега - проспект Абылай хана" с автодорожным мостом через реку Ишим";

040 және 044 кiшi бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"040 Риддер қаласы - Алтай Республикасы шекарасы автомобиль жолын салу
044 Қызылорда қаласы маңындағы Сырдария өзенi арқылы өтетiн көпiр";
мынадай мазмұндағы 049, 050, 051, 052, 053, 058 және 060 кiшi бағдарламаларымен толықтырылсын:
"049 Астана қаласының Солтүстiк айналма жолын 0-6,5 км. "Солтүстiк-Батыс учаскесi" учаскесiнде қайта жаңарту
050 Қызылорда облысының шекарасы - Қарабұтақ-Ырғыз автожолын қайта жаңарту
051 Ресей Федерациясы шекарасы - Орал-Ақтөбе автожолын қайта жаңарту
052 Қызылорда-Жезқазған автожолын қайта жаңарту
053 Үшарал-Достық автожолын қайта жаңарту
058 Астана қаласының айналма жолын қалыпқа келтiру
060 Қарағанды қаласы арқылы өту учаскесiн қайта жаңарту";
мынадай мазмұндағы 032, 033, 034, 035, 036, 037, 038, 039, 040 және 041 кiшi бағдарламалары бар 714, 062, 707 және 708 бағдарламаларымен, 030, 031, 032 және 033 кiшi бағдарламалары бар 715 бағдарламасымен толықтырылсын:
"062 Республикалық маңызы бар автожолдар мен көпiрлер жай-күйiнiң диагностикасы мен оны аспаптық тексеру
707 Республикалық маңызы бар автожолдарды орташа жөндеу
708 Республикалық маңызы бар автожолдарды күрделi жөндеу
714 Алматы-Астана автожолын оңалту
032 Сыртқы қарыздар есебiнен Алматы-Гүлшат және Ақшатау-Қарағанды учаскесi жобасын iске асыру
033 Iшкi көздердiң есебiнен Алматы-Гүлшат және Ақшатау-Қарағанды учаскесi жобасын iске асыру
034 Сыртқы қарыздар есебiнен Алматы-Гүлшат учаскесi (88км) жобасын iске асыру
035 Iшкi көздердiң есебiнен Алматы-Гүлшат учаскесi (88км) жобасын iске асыру
036 Сыртқы қарыздар есебiнен Осакаровка-Вишневка учаскесi жобасын iске асыру
037 Iшкi көздердiң есебiнен Осакаровка-Вишневка учаскесi жобасын iске асыру
038 Сыртқы қарыздар есебiнен Вишневка-Астана учаскесi жобасын iске асыру
039 Iшкi көздердiң есебiнен Вишневка-Астана учаскесi жобасын iске асыру
040 Сыртқы қарыздар есебiнен Қарағанды-Осакаровка учаскесi жобасын iске асыру
041 Iшкi көздердiң есебiнен Қарағанды-Осакаровка учаскесi жобасын iске асыру
715 Алматы-Бiшкек автожолын оңалту
030 Сыртқы қарыздар есебiнен Алматы-Георгиевка учаскесi жобасын iске асыру
031 Iшкi көздердiң есебiнен Алматы-Георгиевка учаскесi жобасын iске асыру
032 Сыртқы қарыздар есебiнен Ұзынағаш-Георгиевка учаскесi жобасын iске асыру
033 Iшкi көздердiң есебiнен Ұзынағаш-Георгиевка учаскесi жобасын iске асыру";
мынадай мазмұндағы 407 бағдарламасымен 233 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"233 Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi
407 Астана қаласының бюджетiне Астана қаласында Есiл өзенi арқылы өтетiн автожол көпiрiн қоса алғанда "Сол жақ жағалау орталығы-Абылай хан даңғылы" магистралды автожолын салуға арналған мақсатты инвестициялық трансферттер";

дополнить администратором программ 273 с программой 042 следующего содержания:
"273 Исполнительный орган инфраструктуры и строительства, финансируемый из местного бюджета
042 Строительство и капитальный ремонт автомобильных дорог в городе Алматы";
в подфункции 2 "Системы связи" по администратору программ 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" дополнить программой 709 следующего содержания:
"709 Сопровождение системы мониторинга радиочастотного спектра и радиоэлектронных средств";
в подфункции 3 "Водный транспорт" по администратору программ 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" дополнить программами 068 и 072 следующего содержания:
"068 Изготовление паспорта моряка Республики Казахстан
072 Строительство Шульбинского шлюза";
в подфункции 4 "Воздушный транспорт" по администратору программ 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" дополнить программами 064 и 700 следующего содержания:
"064 Увеличение уставного капитала РГП "Международный аэропорт Астана"
700 Реконструкция взлетно-посадочной полосы аэропорта в городе Астане";
в подфункции 5 "Железнодорожный транспорт" по администратору программ 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" программу 301 изложить в следующей редакции:
"301 Строительство железнодорожной линии Алтынсарин - Хромтау";
в подфункции 9 "Прочие услуги в сфере транспорта и связи" по администратору программ 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
программу 006 "Выполнение обязательств прошлых лет" дополнить подпрограммами 031 и 034 следующего содержания:
"031 Удовлетворение требований по погашению основного долга, вытекающих из правоотношений упраздненного Дорожного фонда
034 Возмещение затрат ЗАО "Национальная компания "Казакстан темiр жолы" по воинским перевозкам";
программу 041 "Прикладные научные исследования в области транспорта и коммуникаций" дополнить подпрограммой 031 следующего содержания:
"031 Прикладные научные исследования в области связи и телекоммуникаций";
программу 042 изложить в следующей редакции:
"042 Проведение проектно-изыскательских работ, модернизация и передислокация постов транспортного контроля";
дополнить программами 063 и 403 следующего содержания:
"063 Содержание функционального имущества Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
403 Целевые инвестиционные трансферты Восточно-Казахстанскому областному бюджету для завершения строительства коммуникационного
тоннеля под рекой Иртыш в городе Семипалатинске";

мынадай мазмұндағы 042 бағдарламасымен 273 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"273 Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын инфрақұрылым мен құрылыс атқарушы органы
042 Алматы қаласында автомобиль жолдарын салу және оларды күрделi жөндеуден өткiзу";
2 "Байланыс жүйелерi" кiшi функциясындағы 215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 709 бағдарламасымен толықтырылсын:
"709 Радиожиiлiк спектрi және радиоэлектрондық құралдар мониторингi жүйесiн сүйемелдеу";
3 "Су көлiгi" кiшi функциясында 215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 068 және 072 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"068 Қазақстан Республикасы теңiзшiсiнiң паспортын дайындау
072 Шульба шлюзiн салу";
4 "Әуe көлiгi" кiшi функциясындағы 215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 064 және 700 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"064 "Астана халықаралық әуежайы" РМК жарғылық капиталын ұлғайту
700 Астана қаласындағы әуежайдың ұшу-қону жолағын қайта жаңарту";
5 "Teмip жол көлiгi" кiшi функциясындағы 215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 301 бағдарламасымен толықтырылсын:
"301 Алтынсарин-Хромтау темiр жолының желiсiн салу";
9 "Көлiк және байланыс саласындағы өзге де қызмет көрсетулер" кiшi функциясында:
006 "Өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындау" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 031 және 034 кiшi бағдарламаларымен толықтырылсын:
"031 Таратылған жол қорының құқықтық қатынастарынан туындайтын негiзгi берешектi өтеу жөнiндегi талаптарын қанағаттандыру
034 "Қазақстан темiр жолы" Ұлттық компаниясы" ЖАҚ-ның әскери тасымалдар жөнiндегi шығындарын өтеу";
041 "Көлiк және коммуникациялар саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 031 кiшi бағдарламасымен толықтырылсын:
"031 Байланыс және телекоммуникация санасындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер";
042 бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"042 Көлiктiк бақылау бекеттерiн жобалау-iздестiру жұмыстарын "жүргiзу, жаңғырту және көшiру";
мынадай мазмұндағы 063 және 403 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"063 Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгінiң функционалды мүлкiн ұстау
403 Семей қаласында Ертiс өзенi астымен өтетiн коммуникациялық тоннельдiң құрылысын аяқтау үшiн Шығыс Қазақстан облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансФерттер";

по администратору программ 274 "Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой 065 следующего содержания:
"065 Завершение строительства коммуникационного тоннеля под рекой Иртыш в городе Семипалатинске";
дополнить администратором программ 275 с программами 062 и 063 следующего содержания:
"275 Департамент по администрированию программ развития города Астаны
062 Строительство и реконструкция дорог и мостов на местном уровне
063 Проектно-изыскательские работы по строительству и реконструкции дорог и мостов";
в функциональной группе 13 "Прочие":
в подфункции 1 "Регулирование экономической деятельности" по администратору программ 233 "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан":
программу 040 "Прикладные научные исследования в области стандартизации, сертификации, метрологии и систем качества" дополнить подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 Прикладные научные исследования в области метрологии";
программу 046 изложить в следующей редакции:
"046 Проведение конкурса "Лучшие товары Казахстана" и присуждение премии Правительства Республики Казахстан";
дополнить программами 047, 057 и 300 следующего содержания:
"047 Ведение Государственного кадастра гражданского и служебного оружия и патронов к нему
057 Обеспечение деятельности торговых представительств за рубежом
300 Подготовка проектно-сметной документации строительства эталонного центра в городе Астане";
программы 500, 501 и 600 изложить в следующей редакции:
"500 Сопровождение системы информационного центра по взаимодействию со Всемирной торговой организацией по вопросам аккредитации, стандартизации, метрологии и сертификации
501 Сопровождение информационной системы импортно-экспортного контроля Республики Казахстан
600 Развитие информационного центра по взаимодействию со Всемирной торговой организацией по вопросам аккредитации, стандартизации, метрологии и сертификации";
в подфункции 2 "Службы прогноза погоды" по администратору программ 234 "Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан" дополнить программой 041 следующего содержания:
"041 Создание экологического поста на территории специальной экономической зоны "Морпорт Актау";
в подфункции 3 "Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции":
по администратору программ 233 "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан" дополнить программой 050 с подпрограммами 030 и 031, программами 503 и 602 следующего содержания:
"050 Поддержка малого и среднего бизнеса
030 Поддержка малого и среднего бизнеса на республиканском уровне
031 Поддержка малого и среднего бизнеса на региональном уровне

274 "Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын-үй-коммуналдық, жол шаруашылығы мен көлiктiң атқарушы органы" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 065 бағдарламасымен толықтырылсын:
"065 Семей қаласында Ертiс өзенi арқылы өтетiн коммуникациялық тоннельдiң құрылысын аяқтау";
062 және 063 бағдарламаларымен 275 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"275 Астана қаласын дамыту бағдарламасына әкiмшiлiк ету департаментi
062 Жергiлiктi деңгейдегi жолдар мен көпiрлердiң құрылысы мен қайта жаңғырту
063 Жергiлiктi деңгейдегi жолдар мен көпiрлердiң құрылысы мен қайта жаңғырту жөнiндегi жобалау-iздестiру жұмыстары";
13 "Өзге де" функционалдық тобында:
1 "Экономикалық қызметтердi peттeу" кiшi функциясында 233 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгі" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
040 "Стандарттау, сертификаттау метрология және сапа жүйелерi саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 032 кiшi бағдарламасымен толықтырылсын:
"032 Метрология саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер";
046 бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"046 "Қазақстанның үздiк тауарлары" конкурсын өткiзу және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң сыйлығын бepу";
мынадай мазмұндағы 047, 057 және 300 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"047 Азаматтық және қызметтiк қарулардың және олардың оқтарының мемлекеттiк кадастрын жүргiзу
057 Шет елдердегі сауда өкiлдіктерiнің қызметiн қамтамасыз ету
300 Астана қаласындағы эталондық орталық құрылысының жобалау-сметалық құжаттамасын дайындау";
500, 501 және 600 бағдарламалары мынадай редакцияда жазылсын:
"500 Дүниежүзiлiк сауда ұйымымен аккредиттеу, стандарттау, метрология және сертификаттау мәселелерi бойынша өзара iс-қимыл жөнiндегi ақпараттық орталық жүйесiн сүйемелдеу
501 Қазақстан Республикасы импорттық-экспорттық бақылауының ақпараттық жүйесiн сүйемелдеу
600 Дүниежүзiлiк сауда ұйымымен аккредиттеу, стандарттау, метрология және сертификаттау мәселелерi бойынша өзара iс-қимыл жөнiндегi ақпараттық орталықты дамыту";
2 "Aya-райын болжау қызметi" кiшi функциясындағы 234 "Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 041 бағдарламасымен толықтырылсын:
"041 "Ақтау Теңiз порты" арнайы экономикалық аймағының аумағында экологиялық бекет құру";
3 "Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестiктi қорғау" кiшi функциясында:
233 "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 030 және 031 кiшi бағдарламалары бар 050, 503 және 602 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"050 Шағын және орта бизнестi қолдау
030 Республикалық деңгейде шағын және орта бизнестi қолдау
031 Аймақтық деңгейде шағын және орта бизнестi қолдау

503 Сопровождение информационной системы по Государственной программе развития и поддержки предпринимательства в Республике Казахстан на 2003-2005 годы
602 Создание информационной системы по Государственной программе развития и поддержки предпринимательства в Республике Казахстан на 2003-2005 годы";
по администратору программ 620 "Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции" дополнить программами 032 и 200 следующего содержания:
"032 Проведение финансовой и технической экспертизы деятельности субъектов естественных монополий
200 Укрепление материально-технической базы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции";
в подфункции 9 "Прочие":
по администратору программ 105 "Аппарат акима":
программу 083 изложить в следующей редакции:
"083 Погашение задолженности по таможенным пошлинам и платежам за переоформление товаров, ранее оформленных в режиме "Свободная таможенная зона";
по администратору программ 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" дополнить программами 207, 601, 610 и 710 с подпрограммой 030 и программой 711 следующего содержания:
"207 Развитие материально-технической базы государственного учреждения-балансодержателя арендованного имущества комплекса "Байконур"
601 Создание государственной базы данных "Юридические лица"
610 Создание государственной базы данных "Ресурсы Казахстана"
710 Учет арендованного имущества комплекса "Байконур"
030 Государственное учреждение-балансодержатель арендованного имущества комплекса "Байконур"
711 Подготовка кандидатов в космонавты Республики Казахстан";
по администратору программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" дополнить программами 053 и 436 с подпрограммами 030, 031, 032, 033, 034 и 035, программами 438, 449, 708 и 709 следующего содержания:
"053 Участие в уставном капитале жилищного строительного сберегательного банка
436 Целевые инвестиционные трансферты бюджету города Алматы на развитие города
030 Строительство транспортной развязки проспект Райымбека - улица Саина
031 Строительство школы в поселке Ужет
032 Строительство дорог в микрорайонах индивидуальной застройки
033 Капитальный ремонт дорог
034 Завершение строительства школы-интерната для детей с нарушением опорно-двигательного аппарата на 144 места
035 Строительство водопровода, канализации, тепловых и электрических сетей, в районах массового индивидуального жилищного строительства
438 Целевые трансферты бюджету города Астаны для погашения задолженности по таможенным пошлинам и платежам за переоформление товаров, ранее оформленных в режиме "Свободная таможенная зона"
449 Целевые трансферты бюджету города Астаны на долевое участие в строительстве и приобретение жилья для работников центральных государственных органов
708 Приобретение государством акций ЗАО "Эйр Казахстан"
709 Увеличение государственной доли ЗАО "Эйр Астана";
дополнить администратором программ 230 с программой 400 следующего содержания:
"230 Министерство культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан

503 Қазақстан Республикасында Кәсiпкерлiктi дамыту мен қолдаудың 2003-2005 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы бойынша ақпараттық жүйенi сүйемелдеу
602 Қазақстан Республикасында кәсiпкерлiктi дамыту мен қолдаудың 2003-2005 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы бойынша ақпараттық жүйенi құpу";
620 "Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 032 және 200 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"032 Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң қызметiне қаржылық және техникалық сараптама жүргiзу
200 Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгiнiң материалдық-техникалық базасын нығайту";
9 "Басқалар" кiшi функциясында:
105 "Әкiм аппараты" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 083 бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"083 "Еркiн кеден аймағы" режимiнде бұрын рәсiмделген тауарларды қайта рәсiмдеу үшiн кеден баждары мен төлемдерi бойынша берешектi өтеу";
215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 030 кiшi бағдарламасы бар 710, 207, 601, 610 және 711 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"207 "Байқоңыр" кешенiнiң жалға берiлген мүлкiн баланста ұстаушы - мемлекеттiк мекеменiң материалдық-техникалық базасын дамыту
601 "Заңды тұлғалар" мемлекеттiк деректер базасын құру
610 "Қазақстан ресурстары" мемлекеттiк деректер базасын құру
710 "Байқоңыр" кешенiнiң жалға берiлген мүлкiн есепке алу
030 Мемлекеттiк мекеме - "Байқоңыр" кешенiнiң жалға алынған мүлкiнiң мемлекеттiк баланс ұстаушы
711 Қазақстан Республикасының ғарышкерлiгiне кандидаттар дайындау";
217 "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 030, 031, 032, 033, 034 және 035 кiшi бағдарламалары бар 436, 053, 438, 449, 708 және 709 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"053 Тұрғын үй құрылыс жинақ банкiсiнiң жарғылық капиталына қатысу
436 Алматы қаласының бюджетiне қаланы дамытуға берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер
030 Райымбек даңғылы-Сайын көшесi бойынша көлiк тарату желiсiнiң құрылысы
031 Өжет кентiндегi мектеп құрылысы
032 Жеке құрылыс шағын аудандарында жол салу
033 Жолды күрделi жөндеу
034 Тiрек-қимыл аппараты бұзылған балаларға арналған 144 орындық мектеп-интернатының құрылысын аяқтау
035 Жаппай жеке тұрғын-үй салу аудандарында су құбыры, арна тарту, жылу және электр жүйелерiн салу
438 Бұрын "Еркiн кедендiк аймақ" режимiнде ресiмделген тауарларды қайта ресiмдеу үшiн кедендiк баждар мен төлемдер бойынша қарызды өтеуге Астана қаласының бюджетiне берiлетiн мақсатты трансферттер
449 Орталық мемлекеттiк органдардың қызметкерлерiне үй салуға және сатып алуға үлестiк қатысу үшiн Астана қалалық бюджетiне берiлетiн мақсатты трансферттер
708 "Эйр Қазақстан" ЖАҚ акцияларын мемлекеттiң сатып алуы
709 "Эйр Астана" ЖАҚ-тың мемлекеттiк үлесiн ұлғайту" мынадай мазмұндағы 400 бағдарламасымен 230 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"230 Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi

400 Целевые трансферты Атыраускому областному бюджету на подготовку к празднованию 200-летнего юбилея Махамбета Утемисова";
по администратору программ 233 "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан" дополнить программой 504 следующего содержания:
"504 Сопровождение информационных систем Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан";
по администратору программ 263 "Исполнительный орган образования, культуры, спорта и туризма, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой 084 следующего содержания:
"084 Подготовка к празднованию 200-летнего юбилея Махамбета Утемисова";
по администратору программ 272 "Исполнительный орган экономики, поддержки малого и среднего бизнеса, государственных закупок, финансируемый из местного бюджета" по программе 002 "Административные затраты на местном уровне" дополнить подпрограммой 033 следующего содержания:
"033 Аппараты местных органов";
по администратору программ 275 "Департамент по администрированию программ развития города Астаны" дополнить программой 064 следующего содержания:
"064 Долевое участие в строительстве и приобретение жилья для работников центральных государственных органов";
дополнить администратором программ 610 с программой 601 следующего содержания:
"610 Агентство Республики Казахстан по государственным закупкам
601 Развитие информационной системы Государственного фонда стандартов";
по администратору программ 694 "Управление делами Президента Республики Казахстан" дополнить программами 033 и 305 следующего содержания:
"033 Строительство и реконструкция объектов Управления делами Президента Республики Казахстан
305 Разработка проектно-сметной документации строительства общежития Парламента Республики Казахстан";
в функциональной группе 15 "Официальные трансферты" в подфункции 1 "Официальные трансферты" по администратору программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан":
программу 066 изложить в следующей редакции:
"066 Официальные трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в Национальный фонд";
дополнить программой 409 следующего содержания:
"409 Субвенция Карагандинскому областному бюджету";
программу 465 изложить в следующей редакции:
"465 Целевые трансферты Восточно-Казахстанскому областному бюджету для выполнения сложившихся и неисполненных контрактных обязательств в рамках проекта "Строительство моста через реку Иртыш в городе Семипалатинске";
программу 465 "Целевые трансферты Восточно-Казахстанскому областному бюджету для выполнения сложившихся и неисполненных контрактных обязательств в рамках проекта "Строительство моста через реку Иртыш в городе Семипалатинске" дополнить подпрограммой 081 следующего содержания:
"081 Реализация проекта за счет внутренних источников";

400 Атырау облыстық бюджетiне Махамбет Өтемiсовтiң 200 жылдық мерейтойын мерекелеуге дайындыққа берiлетiн мақсатты трансферттер";
233 "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 504 бағдарламасымен толықтырылсын:
"504 Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң ақпараттық жүйелерiн сүйемелдеу";
263 "Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын бiлiм беру, мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы органы" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 084 бағдарламасымен толықтырылсын:
"084 Махамбет Өтемiсовтың 200 жылдық мерейтойын мерекелеуге дайындық";
272 "Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын экономика, шағын және орта бизнестi қолдау, мемлекеттiк сатып алу атқарушы органы" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 002 "Жергiлiктi деңгейдегi әкiмшiлiк шығындар" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 033 кiшi бағдарламасымен толықтырылсын:
"033 Жергiлiктi органдардың аппараттары";
275 "Астана қаласын дамыту бағдарламасына әкiмшiлiк ету департаментi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 064 бағдарламасымен толықтырылсын:
"064 Орталық мемлекеттiк органдар қызметкерлерi үшiн тұрғын-үй құрылысына үлестiк қатысу және сатып алу";
мынадай мазмұндағы 601 бағдарламасымен 610 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"610 Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгi
601 Электрондық коммерция, аукциондар және тендерлер жүйесiн құру";
694 "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 033 және 305 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"033 Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасының объектiлерiн салу және қайта жаңарту
305 Қазақстан Республикасы Парламентiнiң жатақханасын салу бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын әзiрлеу";
15 "Ресми трансферттер" функционалдық тобында 1 "Ресми трансферттер" кiшi функциясындағы 217 "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
066 бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"066 Республикалық бюджеттен Ұлттық қорға берiлетiн ресми трансферттер";
мынадай мазмұндағы 409 бағдарламасымен толықтырылсын:
"409 Қарағанды облыстық бюджетiне берiлетiн субвенция";
465 бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"465 "Семей қаласында Ертiс өзенi арқылы көпiр салу" жобасы шеңберiнде қалыптасқан және орындалмаған келiсiм-шарттық мiндеттемелердi орындау үшiн Шығыс Қазақстан облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты трансферттер".
465 "Семей қаласында Ертiс өзенi арқылы көпiр салу" жобасы шеңберiнде қалыптасқан және орындалмаған келiсiм-шарттық мiндеттемелердi орындау үшiн Шығыс Қазақстан облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты трансферттер" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 081 кiшi бағдарламасымен толықтырылсын:
"081 Iшкi көздердiң есебiнен жобаны iске асыру";

3) графу "Дата окончания действия" дополнить цифрами "01.01.03." по следующим программам и подпрограммам:
в функциональной группе 1 "Государственные услуги общего характера":
в подфункции 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления":
по администратору программ 101 "Администрация Президента Республики Казахстан" по следующим программам:
034 "Обеспечение деятельности Высшего Судебного Совета";
500 "Информационно-вычислительное обслуживание Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан";
по администратору программ 104 "Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан" по программе 079 "Выполнение функций лицензиаров";
по администратору программ 694 "Управление делами Президента Республики Казахстан" по программе 041 "Расчеты по векселям, выданным на строительство объектов в г.Астане";
в подфункции 2 "Финансовая деятельность":
по администратору программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" по следующим программам и подпрограммам:
в программе 501 "Сопровождение информационных систем органов Министерства финансов Республики Казахстан" по подпрограмме 032 "Сопровождение информационных систем, телекоммуникаций общего назначения и систем налогового администрирования";
503 "Сопровождение информационной налоговой системы "Интегрированная налоговая информационная система" (ИНИС)";
504 "Сопровождение информационной системы "Мониторинг крупных предприятий";
506 "Сопровождение информационной системы "Государственный реестр налогоплательщиков и объектов налогообложения Республики Казахстан";
в программе 600 "Создание информационных систем органов Министерства финансов Республики Казахстан" по подпрограмме 031 "Создание и развитие информационных систем, телекоммуникаций общего назначения и систем налогового администрирования";
603 "Развитие информационной налоговой системы "Интегрированная налоговая информационная система" (ИНИС)";
604 "Развитие информационной системы "Мониторинг крупных предприятий)";
606 "Развитие информационной системы "Государственный реестр налогоплательщиков и объектов налогообложения Республики Казахстан";
607 "Создание информационной системы "Электронные формы налоговой отчетности";
по администратору программ 619 "Агентство таможенного контроля Республики Казахстан" по следующим программам:
035 "Печатание акцизных и учетно-контрольных марок, свидетельств и патентов";
036 "Обеспечение охраны таможенной границы Республики Казахстан";
301 "Строительство и реконструкция таможенных постов";
в подфункции 3 "Внешнеполитическая деятельность":
по администратору программ 204 "Министерство иностранных дел Республики Казахстан" по следующим программам:
050 "Изготовление дипломатических и служебных паспортов";
602 "Обеспечение вычислительной и организационной техникой дипломатических представительств Республики Казахстан за рубежом";
в подфункции 4 "Фундаментальные научные исследования":

3) "Қызметiн аяқтау күнi" бағанында мынадай бағдарламалар мен кiшi бағдарламалар бойынша "01.01.03." сандарымен толықтырылсын:
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" функционалдық тобында:
1 "Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар" кiшi функциясында:
101 "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай бағдарламалар бойынша:
034 "Жоғарғы Сот Кеңесiнiң қызметiн қамтамасыз ету";
500 "Қазақстан Республикасы Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтына ақпараттық-есептеу қызметiн көрсету";
104 "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 079 "Лицензиарлардың функцияларын орындау" бағдарламасы бойынша;
694 "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 041 "Астана қаласындағы объектiлердi салуға берiлген вексельдер бойынша есептесулер" бағдарламасы бойынша:
2 "Қаржы қызметi" кiшi функциясында:
217 "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай бағдарламалары бойынша:
501 "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігi органдарының ақпараттық жүйелерiн сүйемелдеу" бағдарламасында 032 "Салықтық әкiмшiлендiру ақпараттық жүйелерiн, жалпы мақсаттағы телекоммуникацияларын қамтамасыз ету" кiшi бағдарламасы бойынша;
503 "Бiрiккен салықтың ақпарат жүйесi" (БСАЖ) ақпараттық салықтық жүйесiн қамтамасыз ету";
504 "Ipi кәсiпорындардың мониторингi" ақпараттық жүйесiн қамтамасыз ету";
506 "Қазақстан Республикасы салық төлеушiлерiнiң және салық салу объектiлерiнiң мемлекеттiк тiзiлiмi" ақпараттық жүйесiн қамтамасыз ету";
600 "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi органдарының ақпараттық жүйелерiн құру" бағдарламасында 031 "Салықтық әкiмшiлендiру ақпараттық жүйелерi, жалпы мақсаттағы телекоммуникацияларын құру және дамыту" кiшi бағдарламасы бойынша;
603 "Бiрiккен салықтық ақпараттық жүйе" (БСАЖ) ақпараттық салықтық жүйесін дамыту";
604 "Ipi кәсiпорындар мониторингi" ақпараттық жүйесiн дамыту";
606 "Қазақстан Республикасы салық төлеушiлерiнiң және салық салу объектiлерiнiң мемлекеттiк тiзiлiмi" ақпараттық жүйесiн дамыту";
607 "Салық есептiлiгiнiң электрондық нысандары" ақпараттық жүйесiн құру";
619 "Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай бағдарламалары бойынша:
035 "Акциздiк және есептеу-бақылау маркаларын, куәлiктердi және патенттердi басып шығару";
036 "Қазақстан Республикасының кедендiк шекарасын қорғауды қамтамасыз ету";
301 "Кеден бекеттерiн салу және қайта құру";
3 "Сыртқы саяси қызмет" кiшi функциясында:
204 "Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай бағдарламалары бойынша:
050 "Дипломатиялық және қызметтiк төлқұжаттарды дайындау";
602 "Қазақстан Республикасының шетелдердегi дипломатиялық өкiлдiктерiн есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету";
4 "Iргелi ғылыми зерттеулер" кiшi функциясында:

по администратору программ 220 "Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" по программе 036 "Программа инновационного развития Республики Казахстан";
по администратору программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
в программе 030 "Фундаментальные и прикладные научные исследования" по подпрограмме 030 "Проведение фундаментальных и прикладных научных исследований";
по программе 603 "Обеспечение вычислительной и организационной техникой Национальной Академии наук Республики Казахстан";
в подфункции 5 "Планирование и статистическая деятельность":
по администратору программ 220 "Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" по следующим программам:
037 "Совершенствование системы планирования и прогнозирования в энергетическом секторе Казахстана";
038 "Разработка рекомендаций по совершенствованию системы государственного управления в Республике Казахстан, организация работы государственного аппарата";
039 "Мониторинг геополитических и геоэкономических процессов в мире, оценка их влияния на текущее состояние и перспективы развития страны";
501 "Сопровождение информационной системы "Демографический потенциал Казахстана";
602 "Создание информационной системы "Демографический потенциал Казахстана";
по администратору программ 606 "Агентство Республики Казахстан по статистике":
по программе 301 "Проведение ремонтных работ в административном здании Агентства Республики Казахстан по статистике";
в программе 500 "Сопровождение информационных систем органов государственной статистики" по подпрограмме 031 "Прикладные научные исследования в области информационной системы государственной статистики";
в подфункции 6 "Общие кадровые вопросы":
по администратору программ 608 "Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы":
в программе 031 "Функционирование системы информатизации и тестирования кадров государственной службы республики" по подпрограмме 031 "Информирование граждан о вакансиях на административную государственную службу";
по программе 601 "Развитие информационной системы тестирования государственных служащих";
в функциональной группе 2 "Оборона":
в подфункции 1 "Военные нужды":
по администратору программ 208 "Министерство обороны Республики Казахстан" по программе 039 "Создание автоматизированной системы бухгалтерского учета и отчетности в Министерстве обороны Республики Казахстан";
по администратору программ 678 "Республиканская гвардия Республики Казахстан" по следующим программам:

220 "Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгі" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 036 "Қазақстан Республикасының инновациялық даму бағдарламасы" бағдарламасы бойынша;
225 "Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
030 "Iргелi және қолданбалы ғылыми зерттеулер" бағдарламасында 030 "Iргелi және қолданбалы ғылыми зерттеулердi өткiзу" кiшi бағдарламасы бойынша;
603 "Қазақстан Республикасы Ұлттық Ғылым академиясын есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша:
5 "Жоспарлау және статистикалық қызмет" кiшi функциясында 220 "Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай бағдарламалары бойынша:
037 "Қазақстанның энергетикалық секторындағы жоспарлау және болжамдау жүйесiн жетiлдiру":
038 "Қазақстан Республикасында мемлекеттiк басқару жүйесiн жетілдіру жөнiнде ұсынымдар әзiрлеу, мемлекеттiк аппараттың жұмысын ұйымдастыру";
039 "Әлемдегi геосаяси және геоэкономикалық процестердiң мониторингi, олардың елдiң ағымдағы жай-күйiне және даму перспективасына ықпалын бағалау";
501 "Қазақстанның демографиялық әлеуетi" ақпараттық жүйесiн қамтамасыз ету";
602 "Қазақстанның демографиялық әлеуетi" ақпараттық жүйесiн құру";
606 "Қазақстан Республикасының Статистика жөнiндегi агенттiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
301 "Қазақстан Республикасының Статистика жөнiндегi агенттiгiнiң әкiмшiлiк ғимаратында жөндеу жұмыстарын жүргiзу" бағдарламасы бойынша;
500 "Мемлекеттiк статистика органдарының ақпараттық жүйелерiн сүйемелдеу" бағдарламасында 031 "Мемлекеттiк статистикасының ақпараттық жүйесi саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер" кiшi бағдарламасы бойынша;
6 "Жалпы кадрлық мәселелер" кiшi функциясында:
608 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
031 "Республиканың мемлекеттiк қызмет кадрларын ақпараттандыру және сынақтан өткiзу жүйесiнiң жұмыс iстеуi" бағдарламасында 031 "Әкiмшiлiк мемлекеттiк қызметке бос орындар туралы азаматтарды ақпараттандыру" кiшi бағдарламасы бойынша;
601 "Мемлекеттiк қызметкерлердi тестiлеу ақпараттық жүйесiн дамыту" бағдарламасы бойынша;
2 "Қорғаныс" функцияналдық тобында:
1 "Әскери мұқтаждар" кiшi функциясында:
208 "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 039 "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiнде бухгалтерлiк есеп және есептiлiктiң автоматтандырылған жүйесiн құру" бағдарламасы бойынша;
678 "Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай бағдарламалары бойынша:

005 "Содержание воинских частей" с подпрограммой 030 "Воинские части";
301 "Строительство хранилища боевой техники";
303 "Строительство объектов казарменно-жилищного фонда для Республиканской гвардии Республики Казахстан";
в подфункции 2 "Организация работы по чрезвычайным ситуациям" по администратору программ 308 "Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям":
по программе 030 "Прикладные научные исследования в области чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера";
в программе 031 "Организация ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" по подпрограмме 034 "Содержание Метеостанции-3";
по следующим программам:
033 "Строительство объектов специального назначения";
035 "Развитие объектов селезащиты";
201 "Приобретение активов региональными аэромобильными аварийно-спасательными отрядами";
202 "Приобретение активов Республиканским кризисным центром";
203 "Приобретение активов государственным учреждением "Казселезащита";
204 "Приобретение активов Республиканским оперативно-спасательным отрядом";
205 "Приобретение активов воинскими частями";
206 "Приобретение активов для территориальных органов Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям";
301 "Капитальный ремонт административного здания центрального аппарата";
в функциональной группе 3 "Общественный порядок и безопасность":
в подфункции 1 "Правоохранительная деятельность":
по администратору программ 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан" по следующим программам (подпрограммам):
034 "Государственный проект 3" с подпрограммой 030 "Реализация второй фазы государственного проекта 3";
051 "Обслуживание автоматизированной информационной поисковой системы";
204 "Материально-техническое оснащение батальона оперативного назначения внутренних войск";
205 "Создание производственной базы организаций дорожной полиции";
в подфункции 2 "Правовая деятельность" по администратору программ 221 "Министерство юстиции Республики Казахстан" по программе 030 "Ведение реестра государственных имущественных обязательств";
в подфункции 4 "Деятельность по обеспечению законности и правопорядка" по администратору программ 502 "Генеральная прокуратура Республики Казахстан":
в программе 030 "Ведение криминального и оперативного учетов" по подпрограмме 030 "Центр правовой статистики и информации";
по программе 601 "Создание информационной системы дактилоскопических учетов АДИС "Папилон-7";
в подфункции 5 "Деятельность по обеспечению безопасности личности, общества и государства":
по администратору программ 104 "Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан" по следующим программам:
037 "Обеспечение нормативными правовыми актами государственных органов";
601 "Обеспечение вычислительной и организационной техникой Государственной фельдъегерской службы";
602 "Обеспечение вычислительной и организационной техникой Центра технической защиты информации в государственных органах";

030 "Әскери бөлiмдер" кiшi бағдарламасы бар 005 "Әскери бөлiмдердi ұстау";
301 "Әскери техникалар қоймасын салу";
303 "Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы үшiн казармалық-тұрғын үй қоры объектiлерiнiң құрылысы";
2 "Төтенше жағдайлар бойынша жұмысты ұйымдастыру" кiшi функциясында 308 "Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
030 "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлар саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер" бағдарламасы бойынша;
031 "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюды ұйымдастыру" бағдарламасында 034 "Метеостанция-3 ұстау" кiшi бағдарламасы бойынша;
мынадай бағдарламалары бойынша:
033 "Арнайы мақсаттағы объектiлердiң құрылысы";
035 "Селден қорғау объектiлерiн дамыту";
201 "Аймақтық аэромобильдiк авариялық-құтқару жасақтарының активтердi сатып алуы";
202 "Республикалық дағдарыс орталығының активтердi сатып алуы";
203 "Қазселденқорғау" мемлекеттiк мекемесiнiң активтердi сатып алуы";
204 "Республикалық жедел құтқару жасағының активтердi сатып алуы";
205 "Әскери бөлiмдердiң активтердi сатып алуы";
206 "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгiнiң аумақтық органдары үшiн активтер сатып алу";
301 "Орталық аппараттың әкiмшiлiк ғимаратын күрделi жөндеу";
3 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк" функцияналдық тобында:
1 "Құқық қорғау қызметi" кiшi функциясында:
201 "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай бағдарламалары (кiшi бағдарламалары) бойынша:
034 "3 - мемлекеттiк жоба";
051 "Автоматтандырылған ақпараттық iздестiру жүйесiне қызмет көрсету";
204 "Iшкi әскерлердiң жедел мақсаттағы батальонын материалдық-техникалық жарақтандыру";
205 "Жол полициясы ұйымдарының өндiрiстiк базасын құру";
2 "Құқықтық қызмет" кiшi функциясында 221 "Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 030 "Мемлекеттiк мүлiктiк мiндеттемелердiң тiзiлiмiн жүргiзу" бағдарламасы бойынша;
4 "Заңды және құқықтық тәртiптi қамтамасыз ету жөнiндегi қызмет" кiшi функциясында 502 "Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
030 "Қылмыстық және жедел есептердi жүргiзу" бағдарламасында 030 "Құқықтық статистика және ақпарат орталығы" кiшi бағдарламасы бойынша;
601 "Папилон-7" АДАЖ дактилоскоптық есептеудiң ақпараттық жүйесiн құру" бағдарламасы бойынша;
5 "Жеке тұлғаның, қоғамның және мемлекеттiң қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету жөнiндегi қызмет" кiшi функциясында:
104 "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай бағдарламалары бойынша:
037 "Мемлекеттiк органдарды нормативтiк құқықтық актiлермен қамтамасыз ету";
601 "Мемлекеттiк фельдъегерлiк қызметтi есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету";
602 "Мемлекеттiк фельдъегерлiк қызметтi есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету";

по администратору программ 410 "Комитет национальной безопасности Республики Казахстан" по программе 037 "Государственный проект 5" с подпрограммой 030 "Программа по оснащению органов национальной безопасности техническими средствами специального назначения";
в подфункции 6 "Уголовно-исполнительная система" по администратору программ 221 "Министерство юстиции Республики Казахстан" по программе 300 "Строительство, реконструкция и капитальный ремонт исправительных учреждений";
в подфункции 9 "Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности" по администратору программ 221 "Министерство юстиции Республики Казахстан" по программе 049 "Координация и мониторинг деятельности по борьбе с наркоманией и наркобизнесом";
в функциональной группе 4 "Образование":
в подфункции 2 "Начальное общее, основное общее, среднее общее образование":
по администратору программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан" по следующим программам (подпрограммам):
058 "Приобретение и доставка литературы для школьных библиотек";
061 "Обеспечение учебниками учащихся общеобразовательных учреждений" с подпрограммой 032 "Разработка учебников и учебно-методических комплексов и обеспечение учебниками учащихся республиканских учреждений и за рубежом";
207 "Приобретение основных средств для Шымкентской республиканской военной школы-интерната";
208 "Приобретение основных средств для Карагандинской республиканской военной школы-интерната";
209 "Приобретение основных средств для Алматинской республиканской военной школы-интерната им. Б.Момышулы";
210 "Приобретение основных средств для Республиканской казахской средней музыкальной школы-интерната им. А.Жубанова";
211 "Приобретение основных средств для Республиканской физико-математической школы-интерната им. О.Жаутыкова";
212 "Приобретение основных средств для Республиканской школы-интерната с углубленным изучением казахского языка и
литературы";
213 "Приобретение основных средств для Республиканской средней специализированной музыкальной школы-интерната для одаренных детей им. К.Байсеитовой";
306 "Капитальный ремонт зданий Карагандинской республиканской военной школы-интерната";
307 "Капитальный ремонт зданий Алматинской республиканской военной школы-интерната им. Б.Момышулы";
310 "Капитальный ремонт зданий Республиканской школы-интерната с углубленным изучением казахского языка и литературы";
311 "Капитальный ремонт зданий Республиканской средней специализированной музыкальной школы-интерната для одаренных детей им. К.Байсеитовой";
317 "Реконструкция зданий Республиканской казахской средней музыкальной школы-интерната имени А.Жубанова";
500 "Сопровождение информационной системы среднего образования";
602 "Создание информационной системы среднего образования";
в подфункции 5 "Дополнительное профессиональное образование":

410 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 030 "Ұлттық қауiпсiздiк органдарын арнаулы мақсаттағы техникалық құралдармен жарақтандыру жөнiндегi бағдарлама" кiшi бағдарламасы бар 037 "5-мемлекеттiк жоба" бағдарламасы бойынша:
6 "Қылмыстық-орындау жүйесi" кiшi функциясында 221 "Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 300 "Түзеу мекемелерiн салу, қайта жаңарту және күрделi жөндеу" бағдарламасы бойынша;
9 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк саласындағы басқа да қызметтер" кiшi функциясында 221 "Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 049 "Нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрес жөнiндегi қызметтi үйлестiру және оның мониторингi" бағдарламасы бойынша;
4 "Бiлiм бepу" функцияналдық тобында:
2 "Жалпы бастауыш, жалпы негiзгi, жалпы орта бiлiм беру" кiшi функциясында:
225 "Бiлiм бepу" бағдарлама әкімшісі бойынша мынадай бағдарламалары (кiшi бағдарламалары) бойынша:
058 "Мектеп кiтапханалары үшiн әдебиеттер сатып алу және жеткiзiп беру";
032 "Оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендердi әзiрлеу және республикалық мекемелердiң және шетелдегi оқушыларды оқулықтармен қамтамасыз ету" кiшi бағдарламасы бар 061 "Жалпы бiлiм беру мекемелерiнiң оқушыларын оқулықпен қамтамасыз ету";
207 "Шымкент республикалық әскери мектеп-интернаты үшiн негiзгi құралдар сатып алу";
208 "Қарағанды республикалық әскери мектеп-интернаты үшiн негiзгi құралдар сатып алу";
209 "Б.Момышұлы атындағы Алматы республикалық әскери мектеп-интернаты үшiн негiзгi құралдар сатып алу";
210 "А.Жұбанов атындағы республикалық қазақ орта музыка мектеп-интернаты үшін негізгі құралдар сатып алу";
211 "Ө.Жәутiков атындағы республикалық физика-математика мектеп-интернаты үшін негізгі құралдар сатып алу";
212 "Қазақ тiлi мен әдебиетiн тереңдетiп оқытатын республикалық мектеп-интернаты үшiн негiзгi құралдар сатып алу";
213 "К.Байсейiтова атындағы дарынды балаларға арналған орта бiлiм беретiн республикалық мамандандырылған музыка мектеп-интернаты үшiн негiзгi құралдар сатып алу";
306 "Қарағанды республикалық әскери мектеп-интернатының ғимаратын күрделi жөндеу";
307 "Б.Момышұлы атындағы Алматы республикалық мектеп-интернаты ғимаратын күрделi жөндеу";
310 "Қазақ тiлi мен әдебиетiн тереңдетiп оқытатын республикалық мектеп-интернатының ғимаратын күрделi жөндеу";
311 "К.Байсейiтова атындағы дарынды балаларға арналған орта бiлiм беретiн республикалық мамандандырылған музыка мектеп-интернатының ғимаратын күрделi жөндеу";
317 "А. Жұбанов атындағы республикалық қазақ орта музыка мектеп-интернатының ғимаратын қайта жаңарту";
500 "Орта бiлiмнiң ақпараттық жүйесiн қамтамасыз ету";
602 "Орта бiлiмнiң ақпараттық жүйесiн құру";
5 "Қосымша кәсiби бiлiм бepу" кiшi функциясында:

по администратору программ 104 "Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан" в программе 010 "Повышение квалификации и переподготовка кадров" по подпрограмме 030 "Повышение квалификации для выполнения государственных функций";
по администратору программ 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" в программе 010 "Повышение квалификации и переподготовка кадров" по подпрограмме 030 "Обучение специалистов Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан";
по администратору программ 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" по программе 045 "Повышение квалификации специалистов Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан";
по администратору программ 233 "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан" в программе 010 "Повышение квалификации и переподготовка кадров" по подпрограмме 030 "Обучение специалистов на звание экспертов-аудиторов международного уровня";
по администратору программ 608 "Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы":
в программе 010 "Повышение квалификации и переподготовка кадров" по подпрограмме 031 "Совершенствование системы обучения и повышения квалификации государственных служащих";
по программе 602 "Обеспечение вычислительной и организационной техникой Академии государственной службы";
в подфункции 6 "Высшее и послевузовское профессиональное образование":
по администратору программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
в программе 009 "Подготовка кадров в высших учебных заведениях" по подпрограммам 033 "Подготовка кадров в Казахском национальном университете имени Аль-Фараби", 034 "Подготовка кадров в Международном Казахско-Турецком университете имени Х.А.Яссави" и 040 "Казахская национальная консерватория имени Курмангазы";
по программе 218 "Развитие материальной базы Финансового центра";
в подфункции 9 "Прочие услуги в области образования" по администратору программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан" по следующим программам:
215 "Приобретение основных средств для Казахской национальной академии музыки";
216 "Приобретение основных средств для Казахской национальной академии искусств им. Т.К.Жургенова";
312 "Капитальный ремонт зданий Казахской национальной академии музыки";
313 "Капитальный ремонт зданий Казахской национальной академии искусств им. Т.К.Жургенова";
314 "Капитальный ремонт зданий Казахской национальной консерватории им. Курмангазы";
316 "Реконструкция Большого органного зала Казахской национальной консерватории им. Курмангазы";
в функциональной группе 5 "Здравоохранение":

104 "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 010 "Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды қайта даярлау" бағдарламасында 030 "Мемлекеттiк функцияларды орындау үшiн кәсiби бiлiктiлiгiн арттыру" кiшi бағдарламасы бойынша;
213 "Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 010 "Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды қайта даярлау" бағдарламасында 030 "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң мамандарын оқыту" кiшi бағдарламасы бойынша;
215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 045 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi мамандарының бiлiктiлiгiн арттыру" бағдарламасы бойынша;
233 "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 010 "Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды қайта даярлау" бағдарламасында 030 "Халықаралық деңгейде аудиторлар сарапшылары атағына мамандарды оқыту" кiшi бағдарламасы бойынша;
608 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
010 "Жергiлiктi деңгейдегi кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және қайта дайындау" бағдарламасында 031 "Оқу жүйесiн жетiлдiру және мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгiн арттыру" кiшi бағдарламасы бойынша;
602 "Мемлекеттiк қызмет академиясын есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша;
6 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейiн кәсiби бiлiм беру" кiшi функциясында:
225 "Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
009 "Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау" бағдарламасында 033 "Әл-Фараби атындағы Қазақ мемлекеттiк ұлттық университетiнде кадрлар даярлау" 034 "Х.А.Яссауи атындағы Халықаралық қазақ-түрiк университетiнде кадрлар даярлау" және 040 "Құрманғазы атындағы қазақ мемлекеттiк консерваториясы" кiшi бағдарламалары бойынша;
218 "Қаржы орталығының материалдық базасын дамыту" бағдарламасы бойынша;
9 "Бiлiм беру саласындағы өзге де қызмет көрсетулер" кiшi функциясында 225 "Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай бағдарламалары бойынша:
215 "Қазақ ұлттық музыка академиясы үшiн негiзгi құралдар сатып алу";
216 "Т.К.Жүргенов атындағы қазақ ұлттық өнер академиясы үшiн негiзгi құралдар сатып алу";
312 "Қазақ ұлттық музыка академиясының ғимаратын күрделi жөндеу";
313 "Т.К.Жүргенов атындағы қазақ ұлттық өнер академиясының ғимаратын күрделi жөндеу";
314 "Құрманғазы атындағы қазақ ұлттық консерваториясының ғимаратын күрделi жөндеу";
316 "Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясының Үлкен органдық залын қайта жаңарту";
5 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:

в подфункции 9 "Прочие услуги в области здравоохранения" по администратору программ 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан" по следующим программам:
053 "Капитальный ремонт республиканских организаций здравоохранения";
201 "Материально-техническое оснащение республиканских государственных учреждений здравоохранения";
203 "Укрепление материально-технической базы аппарата центрального органа";
205 "Подготовка проекта реконструкции и оснащения РГП "Республиканский научно-практический Центр медико-социальных проблем наркомании";
300 "Капитальный ремонт административного здания Министерства здравоохранения Республики Казахстан";
601 "Обеспечение вычислительной и организационной техникой Министерства здравоохранения Республики Казахстан";
в функциональной группе 6 "Социальное обеспечение и социальная помощь" в подфункции 9 "Прочие услуги в области социальной помоши и социального обеспечения" по администратору программ 605 "Агентство по миграции и демографии Республики Казахстан" по программе 032 "Приобретение жилья семьям репатриантов (оралманов)";
в функциональной группе 7 "Жилищно-коммунальное хозяйство" в подфункции 2 "Коммунальное хозяйство" по администратору программ 105 "Аппарат акима" по программе 049 "Организация работ по подготовке к отоплению населенных пунктов" с подпрограммами 030 "Подготовка теплоэнергетических комплексов и коммунальных служб к осенне-зимнему периоду гг.Жанатас и Каратау", 031 "Подготовка теплоэнергетических комплексов и коммунальных служб к осенне-зимнему периоду г.Кентау", 032 "Подготовка к осенне-зимнему периоду г.Курчатова", 033 "Подготовка к осенне-зимнему периоду г.Лисаковска", 034 "Ремонт теплоэнергетических комплексов и приобретения топлива для теплоисточников г.Жем", 035 "Ремонт теплоэнергетических комплексов и приобретения топлива для теплоисточников г.Степногорска", 036 "Подготовка к зиме г.Аркалыка", 037 "Оплата услуг за провоз мазута для отопления г.Приозерска", 038 "Ремонт и подготовка теплоэнергетических комплексов к зимнему периоду г.Кокшетау" и 039 "Подготовка к осенне-зимнему периоду г.Житикара";
в функциональной группе 8 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
в подфункции 1 "Деятельность в области культуры" по администратору программ 230 "Министерство культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан":
в программе 050 "Содержание историко-культурных заповедников и музеев" по подпрограмме 030 "Отрарский государственный археологический заповедник";
по следующим программам:
201 "Приобретение литературы и прочих основных активов для Национальной библиотеки Республики Казахстан";
202 "Приобретение литературы и прочих основных активов для Государственной республиканской юношеской библиотеки им. Жамбыла";
203 "Приобретение литературы и прочих основных активов для Государственной республиканской детской библиотеки им. С.Бегалина";
204 "Приобретение литературы для Республиканской библиотеки для незрячих и слабовидящих граждан";
205 "Приобретение основных активов для Музея золота и драгоценных металлов";
206 "Приобретение литературы и прочих основных активов для Президентского центра культуры Республики Казахстан";
207 "Приобретение основных активов для Музея Первого Президента Республики Казахстан";
208 "Приобретение основных активов для Отрарского государственного археологического заповедника";
209 "Приобретение основных активов для Национального историко-культурного и природного заповедника "Улы-Тау";
210 "Приобретение основных активов для Государственного историко-культурного и литературно-мемориального заповедника-музея имени Абая";
211 "Приобретение основных активов для Государственного историко-культурного заповедника-музея "Памятник древнего Тараза":
303 "Капитальный ремонт Государственного историко-культурного и литературно-мемориального заповедника-музея имени Абая";
в подфункции 3 "Информационное пространство":
по администратору программ 230 "Министерство культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан":

9 "Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызмет көрсетулер" кiшi функциясында 226 "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай бағдарламалары бойынша:
053 "Республикалық денсаулық сақтау ұйымдарын күрделi жөндеу";
201 "Республикалық мемлекеттiк денсаулық сақтау мекемелерiн материалдық-техникалық жарақтандыру";
203 "Орталық орган аппаратының материалдық-техникалық базасын нығайту";
205 "Нашақорлықтың медициналық-әлеуметтiк проблемалары республикалық ғылыми-практикалық орталығы" РМК қайта құру және жабдықтау жобасын дайындау";
300 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң әкiмшiлiк ғимаратын күрделi жөндеу";
601 "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгiн есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету";
6 "Әлеуметтiк қамсыздандыру және әлеуметтiк көмек" функционалдық тобында 9 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру саласындағы өзге де қызмет көрсетулер" кiшi функциясында 605 "Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегi агенттiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 032 "Оралмандардың (репатрианттардың) отбасыларына тұрғын үй сатып алу" бағдарламасы бойынша;
7 "Тұрғын-үй-коммуналдық шаруашылық" функционалдық тобында":
2 "Коммуналдық шаруашылық" кiшi функциясында 105 "Әкiм аппараты" бағдарламасы әкiмшiсi бойынша
030 "Жаңатас және Қаратау қалаларының жылу-энергетикалық кешендерiн және коммуналдық қызметтерiн күзгi-қысқы кезеңге дайындау", 031 "Кентау қаласының жылу-энергетикалық кешендерiн және коммуналдық қызметтерiн күзгi-қысқы кезеңге дайындау", 032 "Курчатов қаласын күзгi-қысқы кезеңге дайындау", 033 "Лисаковск қаласын күзгi-қысқы кезеңге дайындау", 034 "Жем қаласының жылу-энергетикалық кешендерiн жөндеу және жылу көздерi үшiн отынды сатып алу", 035 "Степногорск қаласының жылу-энергетикалық кешендерiн жөндеу және жылу көздерi үшiн отынды сатып алу", 036 "Арқалық қаласын күзгi-қысқы кезеңге дайындау", 037 "Приозерск қаласын жылыту үшiн мазут тасымалы қызметiне ақы төлеу", 038 "Көкшетау қаласының жылу-энергетикалық кешендерiн жөндеу және қысқы кезеңге дайындау", 039 "Жетiқара қаласын күзгi-қысқы кезеңге дайындау" кiшi бағдарламалары бар, 049 "Жетiқара қаласын күзгi-қысқы кезеңге дайындау" бағдарламасы бойынша;
8 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк" функционалдық тобында:
1 "Тұрғын үй шаруашылығы" кiшi функциясында 230 "Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
050 "Тарихи-мәдени қорықтар мен мұражайларды ұстау" бағдарламасында 030 "Отырар мемлекеттiк археологиялық қорығы" кiшi бағдарламасы бойынша;
мынадай бағдарламалары бойынша:
201 "Қазақстан Республикасының Ұлттық кiтапханасы үшін әдебиеттердi және өзге де негiзгi активтердi сатып алу";
202 "Жамбыл атындағы мемлекеттiк республикалық жасөспiрiмдер кiтапханасы үшiн әдебиеттердi және өзге де негiзгi активтердi сатып алу";
203 "С.Бегалин атындағы мемлекеттiк республикалық балалар кiтапханасы үшiн әдебиеттердi және өзге де негiзгi активтердi сатып алу";
204 "Зағип және нашар көретiн азаматтарға арналған республикалық кiтапхана үшiн әдебиеттер сатып алу";
205 "Алтын және бағалы металдар мұражайы үшiн негiзгi активтердi сатып алу";
206 "Қазақстан Республикасының Президенттiк мәдени орталығы үшiн әдебиеттердi және өзге де негiзгi активтердi сатып алу";
207 "Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентiнiң мұражайы үшiн негiзгi активтердi сатып алу";
208 "Отырар мемлекеттiк археологиялық қорығы үшiн негiзгi активтердi сатып алу";
209 "Ұлытау" ұлттық тарихи-мәдени және табиғи қорығы үшiн негiзгi активтердi сатып алу";
210 "Абай атындағы мемлекеттiк тарихи-мәдени және әдеби мемориалдық қорық-мұражайы үшiн негiзгi активтердi сатып алу";
211 "Ежелгi Тараз ескерткiшi" Мемлекеттiк тарихи-мәдени қорық-мұражайы үшiн негiзгi активтердi сатып алу";
303 "Абай атындағы мемлекеттiк тарихи-мәдени және әдеби-мемориалдық қорық-мұражайын күрделi жөндеу";
3 "Ақпараттық кеңiстiк" кiшi функциясында:
230 "Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:

в программе 015 "Обеспечение сохранности архивного фонда, печатных изданий и их специальное использование" по подпрограмме 032 "Мероприятия по развитию архивного дела";
по программе 302 "Капитальный ремонт здания Национальной библиотеки Республики Казахстан";
по администратору программ 263 "Исполнительный орган образования, культуры, спорта и туризма, финансируемый из местного бюджета" по программе 076 "Техническое обеспечение проведения государственной информационной политики на местном уровне";
в подфункции 9 "Прочие услуги по организации культуры, спорта и информационного пространства":
по администратору программ 230 "Министерство культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан" по программе 600 "Обеспечение вычислительной и организационной техникой Министерства культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан";
по администратору программ 263 "Исполнительный орган образования, культуры, спорта и туризма, финансируемый из местного бюджета" по следующим программам:
050 "Реализация государственной программы функционирования и развития языков на местном уровне";
056 "Проведение региональной молодежной политики";
в функциональной группе 9 "Топливно-энергетический комплекс и недропользование":
в подфункции 1 "Топливо и энергетика" по администратору программ 231 "Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан" в программе 030 "Прикладные научные исследования в области энергетики и нефтедобычи" по подпрограммам 030 "Выпуск противоаварийных, эксплуатационных и методических указаний по вопросам надежности и безопасности эксплуатации установок по производству, передаче и распределению электрической и тепловой энергии", 031 "Разработка перспективного топливно-энергетического баланса на период до 2010 года и стратегии развития топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан до 2015 года" и 033 "Пересмотр и разработка нормативно-технической документации в области электроэнергетики";
в подфункции 2 "Недропользование" по администратору программ 231 "Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан" по программе 602 "Обеспечение вычислительной и организационной техникой Республиканского центра геологической информации";
в подфункции 9 "Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования" по администратору программ 231 "Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан" по следующим программам:
035 "Подготовка к ликвидации и ликвидация рудников Миргалимсайского месторождения";
040 "Ликвидация и консервация самоизливающихся скважин";
603 "Обеспечение вычислительной и организационной техникой Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды":
в подфункции 1 "Сельское хозяйство":
по администратору программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":

015 "Мұрағат қорының, баспа басылымдарының сақталуын қамтамасыз ету және оларды арнайы пайдалану" бағдарламасында 032 "Мұрағат iсiн дамыту жөнiндегi iс-шаралар" кiшi бағдарламасы бойынша;
302 "Қазақстан Республикасы Ұлттық кiтапханасының ғимаратын күрделi жөндеу" бағдарламасы бойынша;
263 "Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын Бiлiм, мәдениет, спорт және туризм атқарушы органы" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 076 "Жергілікті деңгейде мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізуді техникалық қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша;
9 "Мәдениеттi, спортты және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер" кiшi функциясында:
230 "Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 600 "Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгiн есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша;
263 "Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын Бiлiм, мәдениет, спорт және туризм атқарушы органы" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай бағдарламалары бойынша;
050 "Жергiлiктi деңгейде тiлдердi дамыту мемлекеттiк бағдарламасын жүзеге асыру";
056 "Аймақтық жастар саясатын өткiзу";
9 "Отын-энергетикалық кешенi және жер қойнауын пайдалану" функционалдық тобында:
1 "Отын және энергетика" кiшi функциясында 231 "Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 030 "Энергетика және мұнай өңдеу саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер" бағдарламасындағы 030 "Электр және жылу энергияларын өндiру, беру және бөлу жөнiндегi қондырғыларды пайдаланудың сенiмдiлiгi мен қауiпсiздiгi мәселелерi жөнiндегi аварияға қарсы, пайдалану және әдiстемелiк нұсқаулар шығару" 031 "2010 жылға дейiнгi кезеңге арналған перспективалық отын-энергетикалық балансын және 2015 жылға дейiн Қазақстан Республикасы отын-энергетикалық кешенiнiң даму стратегиясын әзiрлеу" және 033 "Электр энергетикасы саласындағы нормативтiк-техникалық құжаттаманы қайта қарау және әзiрлеу" кiшi бағдарламалары бойынша;
2 "Жер қойнауын пайдалану" кiшi функциясында 231 "Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 602 "Геологиялық ақпараттар республикалық орталығын есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша;
9 "Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызмет көрсетулер" кiшi функциясында 231 "Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай бағдарламалары бойынша:
035 "Мырғалымсай кен орындарының кенiштерiн жоюға дайындау және жою";
040 "Өздiгiнен төгiлiп жатқан ұңғымаларды жою және консервациялау";
603 "Өздiгiнен төгiлiп жатқан ұңғымаларды жою және консервациялау";
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау" кiшi функционалдық тобында:
1 "Ауыл шаруашылығы" кiшi функциясында:
212 "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:

в программе 032 "Оценка мелиоративного состояния орошаемых земель" по подпрограмме 031 "Оценка мелиоративного состояния орошаемых земель";
по программе 035 "Противоэпизоотия";
по программе 046 "Возмещение ставки вознаграждения (интереса) по кредитованию местных бюджетов на организацию проведения весенне-полевых и уборочных работ";
по программе 049 "Лабораторный фитосанитарный анализ подкарантинной продукции" с подпрограммой 030 "Республиканская карантинная лаборатория";
по программе 050 "Интродукционно-карантинные наблюдения импортного подкарантинного материала" с подпрограммой 030 "Республиканский интродукционно-карантинный питомник";
в программе 057 "Проект по постприватизационной поддержке сельского хозяйства" по подпрограммам 080 "Реализация проекта за счет внешних займов" и 081 "Реализация проекта за счет внутренних источников";
по программе 066 "Борьба с туберкулезом и бруцеллезом сельскохозяйственных животных и птиц";
по программе 067 "Ликвидация очагов острых инфекционных заболеваний животных и птиц";
по программе 068 "Ликвидация очагов особо опасных карантинных вредителей и сорняков";
в программе 086 "Кредитование проекта по постприватизационной поддержке сельского хозяйства" по подпрограмме 089 "Реализация проекта на основе ретроактивного кредитования";
по следующим программам:
200 "Материально-техническое оснащение Республиканской ветеринарной лаборатории";
201 "Материально-техническое оснащение Государственной комиссии, областных инспектур по сортоиспытанию сельскохозяйственных культур";
202 "Материально-техническое оснащение Республиканской карантинной лаборатории";
203 "Материально-техническое оснащение Республиканского интродукционно-карантинного питомника";
204 "Материально-техническое оснащение гидрогеологомелиоративных экспедиций";
по администратору программ 614 "Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами" по следующим программам (подпрограмме):
006 "Выполнение обязательств прошлых лет" с подпрограммой 030 "Погашение кредиторской задолженности по землеустроительным работам прошлых лет";
030 "Прикладные научные исследования в области определения экономической оценки земельных ресурсов";
в подфункции 2 "Водное хозяйство":
по администратору программ 105 "Аппарат акима" по программе 048 "Обеспечение функционирования гидротехнических систем и сооружений местного значения, не связанных с подачей воды";

032 "Суармалы жерлердiң мелиорациялық жай-күйiн бағалау" бағдарламасында 031 "Суармалы жерлердiң мелиорациялық жағдайын бағалау" кiшi бағдарламасы бойынша:
035 "Эпизоотияға қарсы шаралар" бағдарламасы бойынша;
046 "Көктемгi дала және егiн жинау жұмыстарын жүргiзудi ұйымдастыруға жергiлiктi бюджеттердi несиелендiру бойынша сыйақылар (мүдделер) ставкаларының орнын толтыру" бағдарламасы бойынша;
030 "Республикалық карантин лабораториясы" кiшi бағдарламасы бар 049 "Карантинге жататын өнiмдердi зертханалық фитосанитариялық талдау" бағдарламасы бойынша;
030 "Республикалық интродукциялық-карантиндiк көшеттiк" кiшi бағдарламасы бар 050 "Карантинге жататын импорттық материалдарды интродукциялық-карантиндiк бақылау" бағдарламасы бойынша;
057 "Ауыл шаруашылығын жекешелендiруден кейiнгi қолдау жөнiндегi жоба" бағдарламасында 080 "Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны iске асыру" және 081 "Iшкi көздердiң есебiнен жобаны iске асыру" кiшi бағдарламалары бойынша;
066 "Ауыл шаруашылығы жануарлары мен құстарының туберкулез және бруцеллез ауруларына қарсы күрес" бағдарламасы бойынша;
067 "Жануарлар мен құстардың қауiптi жұқпалы ауруларының ошақтарын жою" бағдарламасы бойынша;
068 "Aca қауiптi карантиндiк зиянкестер мен арамшөптердiң ошақтарын жою" бағдарламасы бойынша;
086 "Ауыл шаруашылығын жекешелендiруден кейiнгi қолдау жобасына кредит бepу" бағдарламасында 089 "Ретроактивтi несиелендiру негiзiнде жобаны iске асыру" кiшi бағдарламасы бойынша;
мынадай бағдарламалары бойынша:
200 "Республикалық мал-дәрiгерлiк зертханасын материалдық-техникалық жарақтандыру";
201 "Ауыл шаруашылық дақылдарын тұқым сынау жөнiндегi мемлекеттiк комиссиясын, облыстық инспектураларын материалдық-техникалық жарақтандыру";
202 "Республикалық карантиндiк зертханасын материалдық-техникалық жарақтандыру";
203 "Республикалық интродукциялық-карантиндiк питомниктi материалдық-техникалық жарақтандыру";
204 "Гидрогеология-мелиоративтiк экспедицияларды материалдық-техникалық жарақтандыру";
614 "Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай бағдарламалары (кiшi бағдарламасы) бойынша:
030 "Өткен жылдардың жерге орналастыру жұмыстары бойынша кредиторлық берешегiн өтеу" кiшi бағдарламасы бар 006 "Өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындау";
030 "Жер ресурстарын экономикалық бағалауды анықтау саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер";
2 "Cу шаруашылығы" кiшi функциясында:
105 "Әкiм аппараты" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 048 "Cу беруге қатыссыз жергiлiктi сипаттағы гидротехникалық жүйелер мен ғимараттардың жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету." бағдарламасы бойынша;

по администратору программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан" по программе 739 "Разработка технико-экономических обоснований по защите от паводкового затопления застройки левобережной части г.Астаны";
в подфункции 3 "Лесное хозяйство":
по администратору программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
по программе 206 "Развитие материально-технической базы Казахского государственного республиканского лесосеменного учреждения";
по программе 207 "Развитие материально-технической базы учреждений по охране лесов и животного мира";
в программе 724 "Леса Казахстана" по подпрограмме 037 "Разработка биологических обоснований в области леса и биоресурсов";
в подфункции 4 "Рыбное хозяйство" по администратору программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
по программе 208 "Развитие материально-технической базы Северо-Каспийского регионального учреждения по охране биоресурсов";
в программе 725 "Охрана и воспроизводство биоресурсов" по подпрограмме 031 "Технические мероприятия по рыбохозяйственной мелиорации в местах нереста осетровых видов рыб";
в программе 738 "Охрана рыбных запасов и регулирование рыболовства" по подпрограммам 030 "Балхашское региональное учреждение по охране биоресурсов" и 031 "Северо-Каспийское региональное учреждение по охране биоресурсов";
в подфункции 5 "Охрана окружающей среды":
по администратору программ 105 "Аппарат акима" по следующим программам (подпрограмме):
034 "Организация охраны окружающей среды на местном уровне" с подпрограммой 031 "Проведение мероприятий по охране окружающей среды на местном уровне";
072 "Проведение работ по демеркуризации в Павлодарской области";
по администратору программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан" по программе 210 "Развитие материально-технической базы особо охраняемых природных территорий";
по администратору программ 234 "Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан":
в программе 031 "Проведение экологического мониторинга и охрана окружающей среды" по подпрограмме 034 "Экологические исследования, разработка стандартов и нормативов в области охраны окружающей среды";
по программе 038 "Ликвидация и предупреждение загрязнений окружающей среды";
по программе 039 "Разработка государственной программы по улучшению экологической обстановки озера Балхаш";
по программе 201 "Материально-техническое обеспечение аппаратов территориальных органов";
в функциональной группе 11 "Промышленность и строительство":
в подфункции 1 "Промышленность":
по администратору программ 233 "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан" по следующим программам (подпрограмме):
048 "Программа развития машиностроительного комплекса";

212 "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 739 "Астана қаласының сол жақ жағалау бөлiгiндегi құрылысты тасқын судан қорғау жөнiнде техникалық-экономикалық негiздемелерiн әзiрлеу" бағдарламасы бойынша;
3 "Орман шаруашылығы" кiшi функциясында:
212 "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
206 "Қазақ мемлекеттiк республикалық орман тұқымдары мекемесiнiң материалдық-техникалық базасын дамыту" бағдарламасы бойынша;
207 "Ормандар мен жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мекемелердiң материалдық-техникалық базасын дамыту" бағдарламасы бойынша;
724 "Қазақстанның ормандары" бағдарламасында 037 "Орман және биоресурстар саласында биологиялық негiздемелерiн әзiрлеу" кiшi бағдарламасы бойынша;
4 "Балық шаруашылығы" кiшi функциясында 212 "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
208 "Биоресурстарды қорғау жөнiндегi Солтүстiк Каспий аймақтық мекемесiнiң материалдық-техникалық базасын дамыту" бағдарламасы бойынша;
725 "Биоресурстарды қорғау және молайту" бағдарламасында 031 "Бекiре балықтар түрлерiнiң уылдырық шашатын орындарында балық шаруашылық мелиорациясы жөнiндегi техникалық iс-шаралар" кiшi бағдарламасы бойынша;
738 "Балық қорларын қорғау және балық аулауды реттеу" бағдарламасында 030 "Биоресурстарды қорғау жөнiндегi Балқаш аймақтық мекемесi" және 031 "Биоресурстарды қорғау жөнiндегi Солтүстiк Каспий аймақтық мекемесi" кiшi бағдарламалары бойынша;
5 "Қоршаған ортаны қорғау" кiшi функциясында:
105 "Әкiм аппараты" бағдарламасының әкiмшiсi бойынша мынадай бағдарламалары (кiшi бағдарламасы) бойынша:
031 "Жергiлiктi деңгейде қоршаған ортаны қорғау бойынша iс-шаралар жүргiзу" кiшi бағдарламасы бар 034 "Жергiлiктi деңгейде қоршаған ортаны қорғауды ұйымдастыру";
072 "Павлодар облысында демеркуризация бойынша жұмыстар жүргiзу";
212 "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 210 "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың материалдық-техникалық базасын дамыту" бағдарламасы бойынша;
234 "Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
031 "Экологиялық мониторинг жүргiзу және қоршаған ортаны қорғау" бағдарламасында 034 "Экологиялық зерттеулер, қоршаған ортаны қорғау саласындағы стандарттар мен нормативтер әзiрлеу" кiшi бағдарламасы бойынша;
038 "Қоршаған ортаның ластануын болдырмау және алдын алу" бағдарламасы бойынша;
039 "Балқаш көлiнiң экологиялық жағдайын жақсарту жөнiндегi бағдарлама әзiрлеу" бағдарламасы бойынша;
201 "Аумақтық органдар аппаратын материалдық-техникалық қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша;
11 "Өнеркәсiп және құрылыс" функциональдық тобында:
1 "Өнеркәсiп" кiшi функциясында:
233 "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай бағдарламалары (кiшi бағдарламасы) бойынша:
048 "Машина жасау кешенiн дамыту бағдарламасы";

082 "Кредитование предприятий производственного и промышленно-перерабатывающего секторов среднего бизнеса через банки второго уровня" с подпрограммой 080 "Реализация проекта за счет внешних займов";
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь":
в подфункции 1 "Автомобильный транспорт":
по администратору программ 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в программе 036 "Строительство и реконструкция автомобильных дорог республиканского значения" по подпрограммам 032 "Строительство моста через реку Урал в районе г.Уральска", 037 "Реконструкция автомобильной дороги Актау - Атырау", 059 "Строительство автодороги к селу Багыс в Южно-Казахстанской области" и 061 "Реконструкция автомобильной дороги Самара - Шымкент на участке Шымкент - Туркестан";
по следующим программам (подпрограммам):
039 "Реабилитация автодороги Алматы - Боровое на участке Гульшад - Акчатау" с подпрограммами 080 "Реализация проекта за счет внешних займов" и 081 "Реализация проекта за счет внутренних источников";
040 "Реконструкция автодороги Алматы - Караганда - Астана - Боровое на участках Алматы - Гульшад и Акчатау - Караганда" с подпрограммами 080 "Реализация проекта за счет внешних займов" и 081 "Реализация проекта за счет внутренних источников";
046 "Капитальный и средний ремонты автодорог республиканского значения";
053 "Реабилитация автодороги Алматы - Георгиевка" с подпрограммами 080 "Реализация проекта за счет внешних займов" и 081 "Реализация проекта за счет внутренних источников";
055 "Реконструкция автодороги Алматы  -Боровое на участке Алматы-Гульшад (88 км)" с подпрограммами 080 "Реализация проекта за счет внешних займов" и 081 "Реализация проекта за счет внутренних источников";
056 "Проект реконструкции автодороги Караганда - Астана на участке Осакаровка - Вишневка" с подпрограммами 080 "Реализация проекта за счет внешних займов" и 081 "Реализация проекта за счет внутренних источников";
057 "Проект реконструкции автодороги Караганда - Астана на участке Вишневка - Астана" с подпрограммами 080 "Реализация проекта за счет внешних займов" и 081 "Реализация проекта за счет внутренних источников";
059 "Реабилитация автодороги Алматы - Георгиевка на участке Узынагач - Георгиевка" с подпрограммами 080 "Реализация проекта за счет внешних займов" и 081 "Реализация проекта за счет внутренних источников";
в программе 060 "Проектно-изыскательские работы по реконструкции автодорог республиканского значения" по подпрограммам 030 "Подготовка проекта реконструкции автодороги "Граница Российской Федерации - Уральск - Актюбе", 031 "Подготовка проекта реконструкции автодороги "Ушарал - Достык", 032 "Подготовка проекта реконструкции автодороги "Астана - Костанай - Челябинск", 035 "Подготовка проекта реабилитации автодороги "Карабутак - Иргиз - граница Кызылординской области", 043 "Подготовка проекта обустройства автодороги "Обход г.Астана" и 044 "Подготовка проекта капитального ремонта участков автомобильных дорог Южно-Казахстанской области";
по программе 206 "Приобретение дорожной техники для выполнения государственных функций по содержанию автомобильных дорог республиканского значения";

080 "Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны iске асыру" кiшi бағдарламасы бар 082 "Орта бизнестiң өндiрiстiк және өнеркәсiптiк-ұқсату секторларының кәсiпорындарын екiншi деңгейдегi банктер арқылы несиелендiру";
12 "Көлiк және байланыс" функционалдық тобында:
1 "Автомобиль көлiгi" кiшi функциясында:
215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
036 "Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын салу және оны қайта жаңарту" бағдарламасында 032 "Орал қаласы ауданында Жайық өзенi арқылы өтетiн көпiр құрылысы", 037 "Ақтау-Атырау автомобиль жолдарын қайта жаңарту", 059 "Оңтүстiк Қазақстан облысындағы Бағыс ауылына баратын автожолын салу" және 061 "Шымкент-Түркiстан учаскесiнде Самара-Шымкент автомобиль жолын қайта жаңарту" кiшi бағдарламасы бойынша;
мынадай бағдарламалары (кiшi бағдарламалары) бойынша:
080 "Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны iске асыру" және 081 "Iшкi көздердiң есебiнен жобаны iске асыру" кiшi бағдарламалары бар 039 "Гүлшат-Ақшатау учаскесiнде, Алматы-Бурабай автожолын оңалту";
080 "Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны iске асыру" және 081 "Iшкi көздердiң есебiнен жобаны iске асыру" кiшi бағдарламалары бар 040 "Алматы-Гүлшат және Ақшатау-Қарағанды учаскелерiнде Алматы-Қарағанды-Астана-Бурабай автожолын қайта жаңарту";
046 "Республикалық маңызы бар автожолдарды күрделi және орташа жөндеу";
080 "Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны iске асыру" және 081 "Iшкi көздердiң есебiнен жобаны iске асыру" кiшi бағдарламалары бар 053 "Алматы-Георгиевка автожолын оңалту";
080 "Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны iске асыру" және 081 "Iшкi көздердiң есебiнен жобаны iске асыру" кiшi бағдарламалары бар 055 "Алматы-Гүлшат учаскесiндегi (88 км) Алматы-Бурабай автожолын қайта жаңарту";
080 "Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны iске асыру" және 081 "Iшкi көздердiң есебiнен жобаны iске асыру" кiшi бағдарламалары бар 056 "Осакаровка-Вишневка учаскесiндегi Қарағанды-Астана автожолын қайта жаңарту жобасы";
080 "Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны iске асыру" және 081 "Iшкi көздердiң есебiнен жобаны iске асыру" кiшi бағдарламалары бар 057 "Вишневка-Астана учаскесiндегi Қарағанды-Астана автожолын қайта жаңарту жобасы";
080 "Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны iске асыру" және 081 "Iшкi көздердiң есебiнен жобаны iске асыру" кiшi бағдарламалары бар 059 "Ұзынағаш-Георгиевка учаскесiндегi Алматы-Георгиевка автожолын оңалту";
060 "Республикалық маңызы бар автожолдарды қайта жаңарту жөнiндегi жобалау-iздестiру жұмыстары" бағдарламасында 030 "Ресей Федерациясының шекарасы-Орал-Ақтөбе" автожолын қайта жаңарту жобасын дайындау", 031 " Yшарал-Достық автожолын қайта жаңарту жобасын дайындау", 032 "Астана-Қостанай-Челябинск" автожолын қайта жаңарту жобасын дайындау", 035 "Қарабұтақ-Ырғыз-Қызылорда облысының шекарасы" автожолын жақсарту жобасын дайындау", 043 "Астана қаласын айналып өту" автомобиль жолын көрiктендiру жобасын дайындау" және 044 "Оңтүстiк Қазақстан облысы автожолдарының учаскелерiн күрделi жөндеу жобасын дайындау" кiшi бағдарламалары бойынша;
206 "Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын ұстау бойынша мемлекеттiк функцияларды орындау үшiн жол техникасын сатып алу" бағдарламасы бойынша;

по программе 400 "Проект реконструкции автодороги Караганда - Астана на участке Караганда - Осакаровка" с подпрограммами 080 "Реализация проекта за счет внешних займов" и 081 "Реализация проекта за счет внутренних источников";
в подфункции 3 "Водный транспорт" по администратору программ 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" по программе 032 "Обеспечение безопасности судоходства и мореплавания";
в подфункции 4 "Воздушный транспорт" по администратору программ 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" по программе 201 "Оснащение ситуационной комнаты безопасности гражданской авиации";
в подфункции 9 "Прочие услуги в сфере транспорта и связи" по администратору программ 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" по программе 061 "Увеличение уставного капитала ОАО "Казпочта";
в функциональной группе 13 "Прочие":
в подфункции 1 "Регулирование экономической деятельности" по администратору программ 233 "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан":
в программе 040 "Прикладные научные исследования в области стандартизации, сертификации, метрологии и систем качества" по подпрограмме 031 "Разработка, ведение, издание государственного кадастра гражданского и служебного оружия и патронов к нему";
по программе 054 "Покупка и испытание образцов товаров для осуществления государственного надзора за их качеством и безопасностью в сфере реализации";
по программе 055 "Подготовка проекта строительства Эталонного центра в г. Астане";
в подфункции 2 "Службы прогноза погоды" по администратору программ 234 "Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан" по программе 040 "Создание новых постов и пунктов гидрометеорологических наблюдений";
в подфункции 3 "Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции":
по администратору программ 233 "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан" по следующим программам:
056 "Государственная программа развития и поддержки предпринимательства в Республике Казахстан";
083 "Пополнение кредитных ресурсов ЗАО "Фонд развития малого предпринимательства";
505 "Сопровождение информационной системы развития и поддержки малого предпринимательства";
603 "Создание информационной системы развития и поддержки малого предпринимательства";
в подфункции 9 "Прочие":
по администратору программ 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" по следующим программам:
607 "Создание стандартов электронного обмена данными";
608 "Создание системы электронной коммерции, аукционов и тендеров";
609 "Создание интегрированной информационной системы государственных финансов";
по администратору программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" по следующим программам:
043 "Банковское обслуживание счетов внешних грантов";
050 "Участие в уставном капитале Банка Развития Казахстана";
051 "Мероприятия по переносу административного центра Алматинской области в г.Талдыкорган";
068 "Выполнение обязательств Правительства Республики Казахстан перед странами СНГ";
300 "Приобретение жилья для государственных служащих в г. Астане";

080 "Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны iске асыру" және 081 "Iшкi көздердiң есебiнен жобаны iске асыру" кiшi бағдарламалары бар 400 "Қарағанды-Осакаровка учаскесiнде Қарағанды-Астана автожолын қайта жаңарту жобасы" бағдарламасы бойынша;
3 "Cу көлiгi" кiшi функциясында 215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 032 "Кeмe қатынасы мен теңiзде жүзу қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша:
4 "Әуе көлiгi" кiшi функциясында 215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 201 "Азаматтық авиация қауiпсiздiгiнiң ахуалдық бөлмесiн жабдықтау" бағдарламасы бойынша;
9 "Көлiк және байланыс саласындағы өзге де қызмет көрсетулер" кiшi функциясында 215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 061 "Қазпочта" ААҚ жарғылық капиталын ұлғайту" бағдарламасы бойынша;
13 "Өзге де" функционалдық тобында:
1 "Экономикалық қызметтердi реттеу" кiшi функциясында 233 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
040 "Стандарттау, сертификаттау, метрология және сапа жүйелерi саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер" бағдарламасында 031 "Азаматтық және қызметтiк қарулардың және олардың оқтарының мемлекеттiк кадастрын әзiрлеу, жүргiзу және басып шығару" кiшi бағдарламасы бойынша;
054 "Тауарлардың сапасын мемлекеттiк қадағалауды және сату саласындағы қауiпсiздiгiн жүзеге асыру үшiн тауар үлгiлерiн сатып алу және сынау" бағдарламасы бойынша;
055 "Астана қаласында Эталон орталығын салуға арналған жобаны әзiрлеу" бағдарламасы бойынша;
2 "Ауа-райын болжау қызметi" кiшi функциясында 234 "Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 040 "Гидрометеорологиялық байқаудың жаңа постылары мен пункттерiн құру" бағдарламасы бойынша;
3 "Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестiктi қорғау" кiшi функциясында:
233 "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай бағдарламалары бойынша:
056 "Қазақстан Республикасында кәсiпкерлiктi дамыту мен қолдаудың мемлекеттiк бағдарламасы";
083 "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры" ЖАҚ несие ресурстарын толықтыру";
505 "Кәсiпкерлiктi дамытудың және қолдаудың ақпараттық жүйесiн қамтамасыз ету";
603 "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту мен қолдаудың ақпараттық жүйесiн құру";
9 "Басқалар" кiшi функциясында:
215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай бағдарламалары бойынша:
607 "Электрондық деректер алмасу стандарттарын құру";
608 "Электрондық коммерция, аукциондар және тендерлер жүйесiн құру";
609 "Мемлекеттiк қаржылардың бiрiктiрiлген ақпараттық жүйесiн құру";
217 "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай бағдарламалары бойынша:
043 "Сыртқы гранттардың есепшоттарына банктiк қызмет көрсету";
050 "Қазақстан Даму Банкiнiң жарғылық капиталына қатысу";
051 "Алматы облысының әкiмшiлiк орталығын Талдықорған қаласына көшiру жөнiндегi iс-шаралар";
068 "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ТМД елдерi алдындағы мiндеттемелерiн орындау";
300 "Астана қаласында мемлекеттiк қызметшiлер үшiн тұрғын үй сатып алу";

по администратору программ 275 "Департамент по администрированию программ развития города Астаны" по программе 030 "Развитие города Астана" с подпрограммами 030 "Строительство и реконструкция объектов образования, здравоохранения, культуры, спорта и досуга", 031 "Строительство, реконструкция и капитальный ремонт объектов жилищно-коммунальной инфраструктуры и благоустройства, строительство и реконструкция дорог и мостов на местном уровне" и 032 "Проектно-изыскательские работы и программы будущих лет";
по администратору программ 619 "Агентство таможенного контроля Республики Казахстан" по программе 037 "Уплата таможенных платежей и налогов за переоформление товаров, ранее оформленных в режиме "Свободная таможенная зона";
по администратору программ 694 "Управление делами Президента Республики Казахстан" по программе 204 "Приобретение жилья для сотрудников силовых и правоохранительных органов, Министерства иностранных дел Республики Казахстан, Верховного Суда Республики Казахстан, аппарата Сената и Мажилиса Парламента Республики Казахстан";
в функциональной группе 15 "Официальные трансферты" в подфункции 1 "Официальные трансферты" по администратору программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" по следующим программам (подпрограмам):
408 "Субвенция Западно-Казахстанскому областному бюджету";
440 "Трансферты Карагандинскому областному бюджету для поддержания инфраструктуры г.Приозерска";
441 "Целевые трансферты областным бюджетам областей, на территории которых расположены летно-испытательные полигоны и комплекс космодрома "Байконур", для оказания адресной социальной помощи населению";
442 "Трансферты Павлодарскому областному бюджету для проведения работ по демеркуризации";
443 "Целевые трансферты Кызылординскому областному бюджету для оказания адресной социальной помощи населению Аральского и Казалинского районов";
444 "Целевые трансферты Актюбинскому областному бюджету для оказания адресной социальной помощи населению Шалкарского района";
445 "Целевые трансферты областному бюджету Алматинской области для проведения мероприятий по переносу административного центра Алматинской области в г.Талдыкорган" с подпрограммами 030 "Ремонт административного здания для главного управления внутренних дел Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" и 031 "Обеспечение жильем государственных служащих областных структурных подразделений центральных государственных органов, передислоцированных в г.Талдыкорган";
456 "Целевые инвестиционные трансферты бюджету г.Астаны для строительства инженерных сетей Правительственного центра в г.Астане";
457 "Целевые инвестиционные трансферты бюджету г.Астаны для реконструкции русла р.Ишим";
458 "Целевые инвестиционные трансферты бюджету г.Астаны для инженерной защиты от подтопления, дренажа и понижения грунтовых вод в г.Астане";
459 "Целевые инвестиционные трансферты бюджету г.Астаны для ликвидации накопителя сточных вод Талдыколь с рекультивацией в г.Астане";
460 "Целевые инвестиционные трансферты бюджету г.Астаны для выноса коллектора на Кургальджинской трассе";
464 "Целевые инвестиционные трансферты бюджету г.Астаны для строительства магистральной автодороги в г.Астане "Центр левого берега - проспект Абылай хана" с автодорожным мостом через р.Ишим";

275 "Астана қаласын дамыту бағдарламасына әкiмшiлiк ету департаментi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 030 "Бiлiм, денсаулық сақтау, мәдениет, спорт және демалыс объектiлерiн салу және қайта құру", 031 "Тұрғын үй-коммуналдық инфрақұрылым және көрiктендiру объектiлерiн салу, қайта құру және күрделi жөндеу, жергiлiктi деңгейде жолдар мен көпiрлердi салу және қайта құру" және 032 "Жобалау-iздестiру жұмыстары және алдағы жылдар бағдарламалары" кiшi бағдарламалары бар 030 "Астана қаласын дамыту" бағдарламасы бойынша;
619 "Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 037 "Еркiн кеден аймағы" режимiнде бұрын ресiмделген тауарларды қайта ресiмдеу үшiн кедендiк төлемдер мен салықтарды төлеу" бағдарламасы бойынша;
694 "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 204 "Пәрмендi және құқық қорғау органдардың, Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң, Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының, Қазақстан Республикасы Парламентi Сенаты мен Мәжiлiсi аппаратының қызметкерлерi үшiн тұрғын үйлердi сатып алу" бағдарламасы бойынша;
15 "Ресми трансферттер" функционалдық тобында 1 "Ресми трансферттер" кiшi функциясында 217 "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай бағдарламалары (кiшi бағдарламалары) бойынша:
408 "Батыс Қазақстан облыстық бюджетiне берiлетiн субвенция";
440 "Қарағанды облыстық бюджетiне Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдауға арналған трансферттер";
441 "Халыққа атаулы әлеуметтiк көмек көрсету үшiн аумағында ұшу-сынақ полигондары және "Байқоңыр" ғарыш айлағы кешенi орналасқан облыстардың облыстық бюджеттерiне берiлетiн мақсатты трансферттер";
442 "Демеркуризация бойынша жұмыстар жүргiзу үшiн Павлодар облыстық бюджетiне берiлетiн трансферттер";
443 "Арал және Қазалы аудандарының тұрғындарына атаулы әлеуметтiк көмек көрсету үшiн Қызылорда облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты трансферттер";
444 "Шалқар ауданының тұрғындарына атаулы әлеуметтiк көмек көрсету үшiн Ақтөбе облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты трансферттер";
030 "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Алматы облысы iшкi iстер бас басқармасы үшiн әкiмшiлiк ғимаратты жөндеу" және 031 "Талдықорған қаласына қоныс аударған орталық мемлекеттiк органдар облыстық құрылымдық бөлiмшелерiнiң мемлекеттiк қызметшiлерiн тұрғын үймен қамтамасыз ету" кiшi бағдарламалары бар 445 "Алматы облысының әкiмшiлiк орталығын Талдықорған қаласына көшiру жөнiндегi iс-шараларды өткiзу үшiн Алматы облысының облыстық бюджетiне мақсатты трансферттер";
456 "Астана қаласының бюджетiне Астана қаласында Үкiмет орталығының инженерлiк желiлерiн салуға арналған мақсатты инвестициялық трансферттер";
457 "Астана қаласының бюджетiне Есiл өзенiнiң арнасын қайта жаңартуға арналған мақсатты инвестициялық трансферттер";
458 "Астана қаласының бюджетiне тасып кетуден инженерлiк сақтауға, қашыртқы және Астана қаласында топырақ суларының деңгейiн төмендетуге арналған мақсатты инвестициялық трансферттер";
459 "Астана қаласының бюджетiне Астана қаласында қалпына келтiре отырып, Талдыкөл ағынды сулардың жинауышын жоюға арналған мақсатты инвестициялық трансферттер";
460 "Астана қаласының бюджетiне Қорғалжын трассасына коллекторды шығаруға арналған мақсатты инвестициялық трансферттер";
464 "Астана қаласының бюджетiне Астана қаласында Есiл өзенi арқылы өтетiн автожол көпiрiн қоса алғанда "Сол жақ жағалау орталығы-Абылай хан даңғылы" магистралды автожолын салуға арналған мақсатты инвестициялық трансферттер";

467 "Целевые инвестиционные трансферты бюджету Жамбылской области на подготовку к празднованию 2000-летия г.Тараза";
468 "Возмещение ставки вознаграждения (интереса) по кредитованию областного бюджета Акмолинской области на организацию проведения весенне-полевых и уборочных работ";
469 "Возмещение ставки вознаграждения (интереса) по кредитованию областного бюджета Актюбинской области на организацию проведения весенне-полевых и уборочных работ";
470 "Возмещение ставки вознаграждения (интереса) по кредитованию областного бюджета Алматинской области на организацию проведения весенне-полевых и уборочных работ";
471 "Возмещение ставки вознаграждения (интереса) по кредитованию областного бюджета Восточно-Казахстанской области на организацию проведения весенне-полевых и уборочных работ";
472 "Возмещение ставки вознаграждения (интереса) по кредитованию областного бюджета Жамбылской области на организацию проведения весенне-полевых и уборочных работ";
473 "Возмещение ставки вознаграждения (интереса) по кредитованию областного бюджета Западно-Казахстанской области на организацию проведения весенне-полевых и уборочных работ";
474 "Возмещение ставки вознаграждения (интереса) по кредитованию областного бюджета Карагандинской области на организацию проведения весенне-полевых и уборочных работ";
475 "Возмещение ставки вознаграждения (интереса) по кредитованию областного бюджета Кызылординской области на организацию проведения весенне-полевых и уборочных работ";
476 "Возмещение ставки вознаграждения (интереса) по кредитованию областного бюджета Костанайской области на организацию проведения весенне-полевых и уборочных работ";
477 "Возмещение ставки вознаграждения (интереса) по кредитованию областного бюджета Павлодарской области на организацию проведения весенне-полевых и уборочных работ";
478 "Возмещение ставки вознаграждения (интереса) по кредитованию областного бюджета Северо-Казахстанской области на организацию проведения весенне-полевых и уборочных работ";
479 "Возмещение ставки вознаграждения (интереса) по кредитованию областного бюджета Южно-Казахстанской области на организацию проведения весенне-полевых и уборочных работ";
483 "Целевые инвестиционные трансферты Атыраускому областному бюджету для проведения капитального ремонта водопроводов и канализационных сетей и строительства жилья, дренажной системы, блочных водоочистных сооружений";
484 "Целевые инвестиционные трансферты бюджету г.Астаны для разработки технико-экономических обоснований проекта водоснабжения и водоотведения в г.Астане";
485 "Целевые инвестиционные трансферты бюджету г.Астаны на строительство электрической подстанции и устройство линий электропередач";

467 "Тараз қаласының 2000 жылдығын мерекелеуге дайындыққа арнап Жамбыл облыстық бюджетiне берiлетiн мақсаттық инвестициялық трансферттер";
468 "Көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын ұйымдастыруға Ақмола облыстық бюджетiн несиелендiру бойынша сыйақылар (мүдделер) мөлшерлемесiн өтеу";
469 "Көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын ұйымдастыруға Ақтөбе облыстық бюджетiн несиелендiру бойынша сыйақылар (мүдделер) мөлшерлемесiн өтеу";
470 "Көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын ұйымдастыруға Алматы облыстық бюджетiн несиелендiру бойынша сыйақылар (мүдделер) мөлшерлемесiн өтеу";
471 "Көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын ұйымдастыруға Шығыс Қазақстан облыстық бюджетiн несиелендiру бойынша сыйақылар (мүдделер) мөлшерлемесiн өтеу";
472 "Көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын ұйымдастыруға Жамбыл облыстық бюджетiн несиелендiру бойынша сыйақылар (мүдделер) мөлшерлемесiн өтеу";
473 "Көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын ұйымдастыруға Батыс Қазақстан облыстық бюджетiн несиелендiру бойынша сыйақылар (мүдделер) мөлшерлемесiн өтеу";
474 "Көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын ұйымдастыруға Қарағанды облыстық бюджетiн несиелендiру бойынша сыйақылар (мүдделер) мөлшерлемесiн өтеу";
475 "Көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын ұйымдастыруға Қызылорда облыстық бюджетiн несиелендiру бойынша сыйақылар (мүдделер) мөлшерлемесiн өтеу";
476 "Көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын ұйымдастыруға Қостанай облыстық бюджетiн несиелендiру бойынша сыйақылар (мүдделер) мөлшерлемесiн өтeу";
477 "Көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын ұйымдастыруға Павлодар облыстық бюджетiн несиелендiру бойынша сыйақылар (мүдделер) мөлшерлемесiн өтеу";
478 "Көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын ұйымдастыруға Солтүстiк Қазақстан облыстық бюджетiн несиелендiру бойынша сыйақылар (мүдделер) мөлшерлемесiн өтеу";
479 "Көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын ұйымдастыруға Оңтүстiк Қазақстан облыстық бюджетiн несиелендiру бойынша сыйақылар (мүдделер) мөлшерлемесiн өтеу";
483 "Cу құбырларын және кәрiс желiлерiне күрделi жөндеу жүргiзу, тұрғын үй, қашыртқы жүйесiн, бөлек су тазартқыш құрылыстарын салу үшiн Атырау облыстық бюджетiне мақсатты инвестициялық трансферттер";
484 "Астана қаласында сумен жабдықтау және су тарту жобасының техникалық-экономикалық негiздемелерiн әзiрлеу үшiн Астана қалалық бюджетiне мақсатты инвестициялық трансферттер";
485 "Электр қосалқы станциясын салуға және электр беру желiлерiн құруға Астана қаласының бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер".

4) в графе "Дата окончания действия" цифры "01.01.01" исключить по следующим программам (подпрограммам):
в функциональной группе 6 "Социальное обеспечение и социальная помощь" в подфункции 2 "Социальная помощь" по администратору программ 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан" по программе 006 "Выполнение обязательств прошлых лет";
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь" в подфункции 1 "Автомобильный транспорт" по администратору программ 115 "Аким Восточно-Казахстанской области" в программе 030 "Выполнение сложившихся и неисполненных контрактных обязательств в рамках проекта "Строительство моста через реку Иртыш в городе Семипалатинске" по подпрограмме 080 "Реализация проекта за счет внешних займов";
5) в графе "Дата окончания действия" цифры "01.01.02" исключить по следующим программам (подпрограммам):
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь":
в подфункции 1 "Автомобильный транспорт" по администратору программ 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" в программе 060 "Проектно-изыскательские работы по реконструкции автодорог республиканского значения" по следующим подпрограммам:
036 "Подготовка проекта реконструкции автодороги Актау - Атырау";
037 "Подготовка проекта реконструкции автодороги Кызылорда - Жезказган";
038 "Подготовка проекта реконструкции автодороги Бейнеу - Акжигит - граница Узбекистана";
040 "Подготовка проекта строительства моста через реку Кигач";
в подфункции 9 "Прочие услуги в сфере транспорта и связи" по администратору программ 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" по программе 006 "Выполнение обязательств прошлых лет";
в функциональной группе 13 "Прочие" в подфункции 9 "Прочие" по администратору программ 105 "Аппарат акима" по программе 083 "Погашение задолженности по таможенным пошлинам и платежам за переоформление товаров, ранее оформленных в режиме "Свободная таможенная зона";
6) в графе "Дата окончания действия" дополнить цифрами "01.01.03" по следующим спецификам:
в категории 2 "Неналоговые поступления":
в классе 03 "Поступления по штрафам и санкциям" в подклассе 1 "Поступления по штрафам и санкциям" по специфике 08 "Поступление сумм санкций, применяемых к банкам второго уровня за несвоевременное зачисление заработной платы на счета по вкладам";
в классе 05 "Прочие неналоговые поступления" в подклассе 1 "Прочие неналоговые поступления" по специфике 22 "Поступления из Национального фонда Республики Казахстан в виде компенсации потерь местного бюджета по доле Республики Казахстан по разделу продукции по заключенным контрактам от организаций сырьевого сектора".

4) "Қызметiн аяқтау күнi" "Қызметiн аяқтау күнi" бағанындағы мынадай бағдарламалары (кiшi бағдарламалары) бойынша "01.01.01." сандары алынып тасталсын:
6 "Әлеуметтiк қамсыздандыру және әлеуметтiк көмек" функционалдық тобында 2 "Әлеуметтiк көмек" кiшi функциясында 201 "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 006 "Өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындау" бағдарламасы бойынша:
12 "Көлiк және байланыс" функционалдық тобында 1 "Автомобиль көлiгi" кiшi функциясында 115 "Шығыс Қазақстан облысының әкiмi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 030 "Семей қаласында Ертiс өзенi арқылы өтетiн көпiр салу" жобасы шеңберiнде қалыптасқан және орындалмаған келiсiм-шарттар мiндеттемелерiн орындау" 080 "Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны iске асыру" кiшi бағдарламасы бойынша.
5) "Қызметiн аяқтау күнi" бағанындағы мынадай бағдарламалары (кiшi бағдарламалары) бойынша "01.01.02." сандары алынып тасталсын:
12 "Көлiк және байланыс" функционалдық тобында:
1 "Автомобиль көлiгi" кiшi функциясында 215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 060 "Республикалық маңызы бар автожолдарды қайта жаңарту жөнiндегi жобалау-iздестiру жұмыстары" бағдарламасында мынадай кiшi бағдарламалары бойынша:
036 "Ақтау-Атырау автожолын қайта жаңарту жобасын дайындау";
037 "Қызылорда-Жезқазған автожолын қайта жаңарту жобасын дайындау";
038 "Бейнеу-Ақжiгiт-Өзбекстан шекарасы автожолын қайта жаңарту жобасын дайындау";
040 "Қиғаш өзенi арқылы өтетiн көпiр құрылысының жобасын дайындау";
9 "Көлiк және байланыс саласындағы өзге де қызметтер" кiшi функциясында 215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 006 "Өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындау" бағдарламасы бойынша;
13 "Өзгелер" функционалдық тобында 9 "Басқалар" кiшi функциясында 105 "Әкiм аппараты" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 083 "Еркiн кеден аймағы" режимiнде бұрын рәсiмделген тауарларды қайта рәсiмдеу үшiн кеден баждары мен төлемдерi бойынша берешектi өтеу";
6) "Қызметiн аяқтау күнi" бағанындағы мынадай спецификалары бойынша "01.01.03." сандарымен толықтырылсын:
2 "Салыққа жатпайтын түсiмдер" санатында:
03 "Айыппұлдар мен санкциялар бойынша түсетiн түсiмдер" сыныбындағы 1 "Айыппұлдар мен санкциялар бойынша түсетiн түсiмдер" кiшi сыныбында 08 "Салымдар бойынша шоттарға жалақыларды уақтылы есептемегенi үшiн екiншi деңгейдегi банктерге қолданылатын санкциялар сомаларының түсiмi" спецификасы бойынша;
05 "Салыққа жатпайтын басқа да түсiмдер" сыныбындағы 1 "Салыққа жатпайтын басқа да түсiмдер" кiшi сыныбында 22 "Шикiзат секторы ұйымдарының жасалған келiсiм-шарттар бойынша өнiмдер бөлу жөнiндегi Қазақстан Республикасының үлесi бойынша жергiлiктi бюджеттiң шығындарын өтеу түрiнде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан түсетiн түсiмдер" спецификасы бойынша.

2. Департаменту бюджетной политики и планирования (Б.Т. Султанов) совместно с Департаментом правовой и организационной работы (Е.Е. Исаев) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2003 года.

2. Бюджеттiк саясат және жоспарлау департаментi (Б.Т.Сұлтанов) Құқықтық және ұйымдық жұмыс департаментiмен бiрге (Е.Е.Исаев) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрық 2003 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындайтын қатынастарға таралатын Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде оны мемлекеттiк тiркеу күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Министр