О внесении изменений и дополнения N 1 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 26 сентября 2002 года N 4 "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2019
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 12 марта 2003 года N 44. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 марта 2003 года N 2221. Утратил силу - приказом и.о. Министра экономики и бюджетного планирования РК от 30 декабря 2004 года N 172
Извлечение из приказа
и.о. Министра экономики и бюджетного планирования РК
от 30 декабря 2004 года N 172
" В связи с государственной регистрацией в Министерстве юстиции Республики Казахстан приказа Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 168 "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета", приказываю:
1. Признать утратившими силу следующие приказы Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан:
...
2) от 12 марта 2003 года N 44 "О внесений изменений и дополнения N 1 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 26 сентября 2002 года N 4 "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2019"...
2. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2005 года.
и.о. Министра".
-------------------------------------------------------------------
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 10 декабря 1999 года "О труде в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1428 "Об утверждении Правил о служебных командировках в пределах Республики Казахстан работников государственных учреждений, содержащихся за счет государственного бюджета, а также депутатов Парламента Республики Казахстан" приказываю:
1. Внести в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 26 сентября 2002 года N 4 "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2019 следующие изменения:
в структуре специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в подклассе 110 "Заработная плата":
по специфике 113 "Компенсационные выплаты":
в графе "Перечень затрат" абзацы седьмой и двенадцатый исключить;
в подклассе 130 "Приобретение товаров":
по специфике 136:
графу "Название" изложить в следующей редакции:
"Служебные командировки внутри страны";
графу "Определение" изложить в следующей редакции:
"Затраты на служебные командировки в пределах Республики Казахстан";
графу "Перечень затрат" изложить в следующей редакции:
"Суточные за время нахождения в командировке;
расходы по проезду к месту назначения и обратно;
расходы по найму жилого помещения;
прочие затраты, установленные законодательством";
по специфике 137:
графу "Название" изложить в следующей редакции:
"Служебные командировки за пределы страны";
графу "Определение" изложить в следующей редакции:
"Затраты на служебные командировки за пределы Республики Казахстан";
графу "Перечень затрат" дополнить абзацем:
"Суточные за время нахождения в командировке;
расходы по проезду к месту назначения и обратно;
расходы по найму жилого помещения;
прочие затраты, установленные законодательством";
в подклассе 140 "Приобретение услуг и работ":
по специфике 146 "Содержание, обслуживание, текущий ремонт зданий, помещений, оборудования и других основных затрат":
в графе "Определение" абзац пятнадцатый изложить в следующей редакции:
"обеспечение охраной, сигнализацией и другими устройствами по охране зданий и прилегающей к нему территории".

N 2019 тіркелген "Қазақстан Республикасы бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 26 қыркүйектегі N 4 бұйрығына N 1 өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 12 наурыздағы N 44 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 27 наурызда тіркелді. Тіркеу N 2221. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 172 бұйрығымен.
-----------Бұйрықтан үзінді-----------
"Бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелiгiнiң құрылымын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 168 бұйрығының Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде
мемлекеттiк тiркелуiне байланысты БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрiнiң мынадай бүйрықтарының күшi жойылды деп танылсын:
2) тiркелген N 2221, "N 2019 тiркелген "Бюджет шығыстарының
экономикалық сыныптамасы ерекшелiгiнiң құрылымын бекiту туралы"
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрiнiң 2002 жылғы 26 қыркүйектегi N 4 бұйрығына N 1 өзгерiстер
мен толықтырулар енгiзу туралы" 2003 жылғы 12 наурыздағы N 44...
Министрдің
міндетін атқарушы
-----------------------------
"Қазақстан Республикасындағы еңбек туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 10 желтоқсандағы Заңына және "Мемлекеттік бюджеттің есебінен ұсталатын мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Парламенті депутаттарының Қазақстан Республикасының шегіндегі қызметтік іссапарлары туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 22 қыркүйектегі N 1428 қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. N 2019 тіркелген "Қазақстан Республикасы бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 26 қыркүйектегі N 4 бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымында:
110 "Жалақы" кіші сыныбында:
113 "Өтем төлемдері" ерекшелігі бойынша:
"Шығындар тізбесі" бағанында жетінші және он екінші абзацтар алынып тасталсын;
130 "Тауарлар сатып алу" кіші сыныбында:
136 ерекшелігі бойынша
"Атау" бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Ел ішіндегі қызметтік іссапарлар";
"Анықтама" бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы шегінде қызметтік іссапарларға арналған шығындар";
"Шығындар тізбесі" бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Іссапарда болған кезеңге берілетін тәулікақы:
белгіленген орынға жетуге және кері қайтуға жұмсалатын шығындар;
тұрғын үй жалдау жөніндегі шығыстар;
заңнамамен белгіленген басқа да шығындар;"
137 ерекшелігі бойынша:
"Атауы" бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттен тыс жерлерге қызметтік іссапарлар";
"Анықтама" бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасынан тыс жерлерге қызметтік іссапарларға арналған шығындар";
"Шығындар тізбесі" бағаны мынадай абзацпен толықтырылсын:
"Іссапарда болған кезеңге берілетін тәулікақы:
белгіленген орынға жетуге және кері қайтуға жұмсалатын шығындар;
тұрғын үй жалдау жөніндегі шығыстар;
заңнамамен белгіленген басқа да шығындар";
140 "Қызметтер мен жұмысты сатып алу" кіші сыныбында:
146 "Ғимарат, үй-жай, жабдықтарды күтіп ұстау, қызмет көрсету, ағымды жөндеу және басқа да шығындар" ерекшелігі бойынша:
"Анықтама" бағанында он бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Ғимаратты және оның аумағындағы жақын маңды күзетпен, дабылдамамен және басқа да қорғау жөніндегі қондырғылармен қамтамасыз ету".

2. Департаменту бюджетной политики и планирования (Б.Т. Султанов) совместно с Департаментом правовой и организационной работы (Е.Е. Исаев) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики.
Министр

2. Бюджеттік саясат және жоспарлау департаменті (Сұлтанов Б.Т) Құқықтық және ұйымдық жұмыс департаментімен (Исаев.Е.Е) бірлесе отырып Әділет министрлігінде осы бұйрықтың мемлекеттік тіркеуден өтуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық Республиканың Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр