О внесении дополнений в Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года N 727 "Об утверждении Государственного реестра контрольно-кассовых машин с фискальной памятью, разрешенных к использованию на территории Республики Казахстан", зарегистрированный за номером 1991
Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 27 марта 2003 года N 143. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 апреля 2003 года N 2226. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года N 635.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 30.12.2008 N 635 (порядок введения в действие см. п.4 ).
В соответствии с пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) приказываю:
1. Внести в Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года N 727 "Об утверждении Государственного реестра контрольно-кассовых машин с фискальной памятью, разрешенных к использованию на территории Республики Казахстан" (зарегистрированный 2 октября 2002 года за номером 1991, опубликованный в газете "Казахстанская правда" от 7 января 2003 года N 4-5) следующие дополнения:
Государственный реестр контрольно-кассовых машин с фискальной памятью, разрешенных к использованию на территории Республики Казахстан, утвержденный указанным Приказом, дополнить пунктами 58-73, следующего содержания:
"58. ТРII (версия 10.1)
59. FunChip (версия 3.21)
60. TRANSMASTER (версия 2.31)
61. Банковский Информационный комплекс IBSO (версия 3.4)
62. Единый платежный комплекс I-Payment (версия 1.0)
63. Автоматизированная банковская система розничного бизнеса "Аманат"/"Аманат 2000" (версия 5.0)
64. Автоматизированная банковская система розничного бизнеса "Аманат" (версия 5.0)
65. Автоматизированая банковская система розничного бизнеса "Аманат Плюс" для MS DOS и Novell 2.20 и 4.11 (версия 7.2.0)
66. Автоматизированная банковская система RS-Bank (версия 5.00.44)
67. Автоматизированная банковская система RS-Bank (версия 5.1)
68. Автоматизированная банковская система "Ва-Банк" (версия 5.0)
69. Интегрированная банковская система "БИСквит" (версия 4.1а)
70. Автоматизированная банковская информационная система "Прагма" (версия Прагма/ТХ)
71. Автoматизированная банковская система RS-Retail (версия 5.10.068.16)
72. Автоматизированная банковская система RS-Bank (версия 5.00.048.2)
73. Автоматизированная система розничного бизнеса "Аманат- Почта" (версия 5.10)".
2. Управлению налогового контроля (Бурамбаева А.К.) направить настоящий Приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего Приказа возложить на заместителя Председателя Налогового комитета Базарбаеву А.Б.
4. Настоящий Приказ вводится в действие со дня государственной регистрации и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2003 года.
Председатель
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан

1991-нөмірмен тіркелген "Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға рұқсат етілген фискалдық жады бар бақылау-кассалық машиналарының Мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 727 Бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2003 жылғы 27 наурыздағы N 143 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 3 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 2226. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы N 635 Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2008.12.30 N 635 Бұйрығымен.
-------------------- Бұйрықтан үзінді -------------------
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 651-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. ...
2. Осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп танылсын.
3. ...
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Министр                                    Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
N 635 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасының күшi жойылған кейбiр
нормативтік құқықтық актілерінің тiзбесi
1. ...
........
5. 1991-нөмірмен тіркелген "Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға рұқсат етілген фискалдық жады бар бақылау-кассалық машиналарының Мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 727 Бұйрығына толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2003 жылғы 27 наурыздағы N 143 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2226 тiркелген).
........
25. ...
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 546-бабының 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға рұқсат етілген фискалдық жады бар бақылау-кассалық машиналарының Мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 727 Бұйрығына (2002 жылдың 2 қазанында 1991 нөмірмен тіркелген, "Егеменді Қазақстан" газетінде 7 қаңтар 2003 жылы N 4-5 жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген Бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға рұқсат етілген фискалдық жады бар бақылау-кассалық машиналарының Мемлекеттік тізілімінде, мынадай мазмұндағы 58-73 тармақтармен толықтырсын:
"58. ТРII (10.1 нұсқа)
59. FunChip (3.21 нұсқа)
60. TRANSMASTER (2.31 нұсқа)
61. IBSO Банктіклік Ақпараттық кешені (3.4 нұсқа)
62. Бірыңғай төлем кешені I-Payment (1.0 нұсқа)
63. Бөлшек бизнестік "Аманат"/"Аманат 2000" автоматтандырылған банктік жүйесі (5.0 нұсқа)
64. Бөлшек бизнестік "Аманат" автоматтандырылған банктік жүйесі (5.0 нұсқа)
65. MS DOS және Novell 2.20 және 4.11 үшін Бөлшек бизнестік "Аманат Плюс" автоматтандырылған банктік жүйесі (7.2.0 нұсқа)
66. RS-Bank автоматтандырылған банктік жүйесі (5.00.44 нұсқа)
67. RS-Bank автоматтандырылған банктік жүйесі (5.1 нұсқа)
68. "Ва-Банк" автоматтандырылған банктік жүйесі (5.0 нұсқа)
69. "БИСквит" автоматтандырылған банктік жүйесі (4.1а нұсқа)
70. "Прагма" (Прагма/ТХ) автоматтандырылған банктік жүйесі
71. RS-Retail автоматтандырылған банктік жүйесі (5.10.068.16 нұсқа)
72. RS-Bank автоматтандырылған банктік жүйесі (5.00.048.2 нұсқа)
73. "Аманат-Почта" автоматтандырылған банктік жүйесі (5.10
нұсқа)".
2. Салықтық бақылау басқармасы (А.Борамбаева) осы Бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
3. Осы Бұйрықтың орындалуын бақылау Салық комитеті Төрағасының орынбасары Ә.Базарбаеваға жүктелсін.
4. Осы Бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2003 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таралады.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
Салық комитетінің Төрағасы