Об утверждении Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 31 марта 2003 года N 58. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 апреля 2003 года N 2254. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 20 февраля 2015 года № 108
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 20.02.2015 № 108 (вводится в действие с 01.01.2016).
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" приказываю:
1. Утвердить Инструкцию по составлению сведений о сети, штатах, контингентах согласно приложению.
2. Департаменту правовой и организационной работы
(Е. Е. Исаев) и Департаменту бюджетной политики и планирования (Б. Т. Султанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
Утверждены
приказом Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
от 31 марта 2003 года N 58
Инструкция
по составлению сведений
о сети, штатах, контингентах
1. Общие положения
1. Сведения о сети, штатах, контингентах - это показатели, характеризующие деятельность, численность и численный состав организации и групп организаций, финансируемых по одной бюджетной программе за счет бюджетных денег, в количественном, стоимостном и временном выражении.
2. Настоящей инструкцией устанавливаются четыре формы сведений о сети, штатах, контингентах - "Сведения о сети, штатах, контингентах организации", "Сводные сведения о сети, штатах, контингентах администратора бюджетных программ", "Сведения о сети, штатах, контингентах соответствующего бюджета" и "Сводный перечень показателей сети, штатов, контингентов".
Форма 1 "Сведения о сети, штатах, контингентах организации" (далее - форма 1) представляет собой форму данных по количественным показателям отдельной организации. Под организациями понимаются юридические лица всех форм собственности, финансируемые из республиканского или местных бюджетов в форме содержания, оплаты государственного заказа или субсидирования.
Форма 2 "Сводные сведения о сети, штатах, контингентах администратора бюджетных программ" (далее - форма 2) представляет собой форму свода данных о сети, штатах, контингентах по бюджетной программе (подпрограмме). Данную форму составляют администраторы бюджетных программ.

Желілер, штаттар, контингенттер туралы Мәліметтерді түзу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2003 жылғы 31 наурыздағы N 58 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 29 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 2254. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 108 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 20.02.2015 № 108 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру шаралары туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931 жарлығына сәйкес бұйырамын:
1. Қосымшаға сәйкес Желілер, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді түзу жөніндегі нұсқаулық бекітілсін.
2. Құқықтық және ұйымдастыру жұмысы департаментімен (Е.Е.Исаев) және Бюджет саясаты жоспарлау департаменті (Б.Т.Сұлтанов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуден өтуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуден өткен күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрлiгiнiң
2003 жылғы 31 наурыздағы
N 58 бұйрығымен
бекiтiлдi
Желiлер, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердi
түзу жөнiндегi нұсқаулық 1. Жалпы ережелер
1. Желiлер, штаттар, контингенттер туралы мәлiмет - ол сандық, құндық және мерзiмдiк түрдегi бюджеттiк ақшаның есебiнен бiр бюджеттiк бағдарлама бойынша қаржыландырылатын ұйымның және ұйымдар тобының қызметiн, саны мен сандық құрамын сипаттайтын көрсеткiштер.
2. Осы нұсқаулық желiлер, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердiң төрт нысанын белгiлейдi - "Желiлер, штаттар, контингенттер туралы мәлiмет", "Бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсiнiң желiлерi, штаттары, контингенттерi туралы жиынтық мәлiметтер", "Тиiстi бюджеттiң желiлерi, штаттары, контингенттерi туралы мәлiметтер" және "Желiлер, штаттар, контингенттер көрсеткiштерiнiң жиынтық тiзбесi".
"Желiлер, штаттар, контингенттер туралы мәлiмет" 1-нысаны (бұдан әрi - 1-нысан) жекелеген ұйымдардың сандық көрсеткiштерi жөнiндегi деректер нысаны болып табылады. Ұйым деп мемлекеттiк тапсырысты ұстау, ақы төлеу немесе субсидиялау нысанында республикалық немесе жергiлiктi бюджеттерден қаржыландырылатын жеке меншiктiң барлық нысанындағы жеке тұлғалар ұғынылады.
"Бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсінің желiлерi, штаттары, контингенттерi туралы жиынтық мәлiметтер" 2-нысаны (бұдан әрi - 2-нысан) бюджеттiк бағдарламалар (кiшi бағдарламалар) бойынша желiлер, штаттар, контингенттер туралы деректердiң жиынтық нысаны болып табылады. Осы нысанды бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi жасайды.

Форма 3 "Сведения о сети, штатах, контингентах соответствующего бюджета" (далее - форма 3) представляет собой сводную форму данных о сети, штатах, контингентах всех администраторов бюджетных программ соответствующего бюджета. Данную форму составляет исполнительный орган, финансируемый из местного бюджета, уполномоченный акимом на управление финансами области (городов Астаны и Алматы) (далее - местный уполномоченный орган).
Форма 4 "Сводный перечень показателей сети, штатов, контингентов" (далее - форма 4) представляет собой сводный перечень показателей сети, штатов, контингентов с группировкой их по видам, группам и показателям. Данный перечень формируется Министерством экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан (далее - Министерство экономики и бюджетного планирования).
2. Порядок составления сведений
о сети, штатах, контингентах
3. Сведения о сети, штатах, контингентах составляются ежегодно.
4. Форма сведений о сети, штатах, контингентах составляется по каждой бюджетной программе, подпрограмме с указанием функциональной группы, администратора бюджетной программы.
5. Фактическое наличие количественных показателей на начало и конец года организации показывают на основании документов, подтверждающих их соответствие на отчетную дату. При изменении показателей на конец года по сравнению с показателями на начало года организации составляют пояснительную записку и прилагают к представляемой форме 1.
6. Форма 1 подписывается руководителями организации и его финансовой службы.
Форма 2 подписывается руководителями администратора бюджетных программ и его финансового подразделения.
Форма 3 подписывается руководителем местного уполномоченного органа.
3. Структура
сведений о сети, штатах, контингентах
7. Структура сведений о сети, штатах, контингентах состоит из двух частей (видов) "Общие показатели" и "Специальные показатели".
8. В формах показываются фактические количественные показатели по кодам, которые подразделяются на вид, группу и показатель.
9. Группа включает в себя показатели, указанные под группой. Сумма, указываемая по группе, не обязательно является итогом сумм показателей, включенных в данную группу.
10. Организации, при заполнении форм в части "Общие показатели", показывают данные по всем группам количественных показателей, в "Специальных показателях" указывают только те группы, которые соответствуют роду его деятельности, или программе.
11. В группах заполняются только те показатели, которые соответствуют роду деятельности организации, или программе.
В случае если показатели определенной группы не относятся к роду деятельности организации, или не соответствуют программе, то заполняются только данные по группе, в показателях же проставляются прочерки.

"Тиiстi бюджеттiң желiлерi, штаттары, контингенттерi туралы мәлiметтер" 3-нысаны (бұдан әрi - 3-нысан) тиiстi бюджеттiң бюджеттiк бағдарламаларының барлық әкiмшiлерiнiң желiлерi, штаттары, контингенттерi туралы деректердiң жиынтық нысаны болып табылады. Осы нысанды облыстың (Астана және Алматы қалаларының) қаржысын басқаруға әкiм уәкiлеттiк берген жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органы толтырады ( бұдан әрi - жергiлiктi уәкiлеттi орган).
"Желiлер, штаттар, контингенттер көрсеткiштерiнiң жиынтық тiзбесi" 4-нысаны (бұдан әрi - 4-нысан) олардың түрлерi, топтары және көрсеткiштерi бойынша топтастыра отырып, желiлер, штаттар, контингенттер көрсеткiштерiнiң жиынтық тiзбесi болып табылады.
2. Желiлер, штаттар, контингенттер туралы
мәлiметтердi түзу тәртiбi
3. Желiлер, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтер жыл сайын жасалады.
4. Желiлер, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтер бюджеттiк бағдарламалардың функционалдық тобының әкiмшiсiн көрсете отырып, әрбiр бюджеттiк бағдарлама, кiшi бағдарлама бойынша түзiледi.
5. Жылдың басына және аяғына арналған сандық көрсеткiштердiң iс жүзiнде бар-жоғын ұйымдар олардың есептi күнге сәйкес келетiндiгiн растайтын құжаттар негiзiнде көрсетедi. Ұйымның жыл басындағы көрсеткiштерiмен салыстырғанда жылдың аяғындағы көрсеткiштерiн өзгерткен кезде түсiндiрме жазба жасайды және оны ұсынылатын 1-нысанмен қоса бередi.
6. 1-нысанға ұйымның және оның қаржы қызметiнiң басшылары қол қояды.
2-нысанға бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсiнiң және оның қаржы бөлiмшелерiнiң басшылары қол қояды.
3-нысанға жергiлiктi уәкiлеттi органның басшысы қол қояды.
3. Желiлер, штаттар, контингенттер туралы
мәлiметтердiң құрылымы
7. Желiлер, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердiң құрылымы "Жалпы көрсеткiштер" және "Арнайы көрсеткiштер" деген екi бөлiктен (түрден) тұрады.
8. Нысандарда түрiне, топқа және көрсеткiшке бөлiнетiн кодтар бойынша iс жүзiндегi сандық көрсеткiштер көрсетiледi.
9. Топ топтың астында көрсетiлген қосымшаларды қамтиды. Топ бойынша көрсетiлген сома осы топқа қосылған көрсеткiштер сомасының жиыны болуы мiндеттi емес.
10. Ұйымдар "Жалпы көрсеткiштер" бөлiгiндегi нысанды толтырған кезде сандық көрсеткiштердiң барлық топтары бойынша деректердi көрсетедi, "Әлеуметтiк көрсеткiштерде" тек оның қызметiнiң түрiне немесе бағдарламасына сәйкес келетiн топтарды ғана көрсетедi.
11. Топтарда тек ұйым қызметiнiң түрiне немесе бағдарламаға сәйкес келетiн көрсеткiштер ғана толтырылады.
Егер белгiлi бiр топтың көрсеткiштерi ұйым қызметiнiң түрiне жатпаған немесе бағдарламаға сәйкес келмеген жағдайда, онда топ бойынша деректер толтырылады, көрсеткiштерде сызықша қойылады.

12. В формах указываются количественные показатели за отчетный период: на начало года, на конец года, среднегодовые показатели.
13. Среднегодовые показатели за отчетный период исчисляются суммированием показателей всех месяцев в отчетном периоде и делением полученной суммы на 12, т.е. на число месяцев в году (кроме учреждений образования, где расчет производится с учетом сроков учебного года).
14. Все стоимостные показатели в форме 1 указываются в тенге, а в формах 2, 3, - в тысячах тенге.
4. Порядок представления сведений
о сети, штатах, контингентах
15. Организации в срок до 15 февраля года, следующего за отчетным, составляют соответствующую форму 1 и представляют администратору бюджетных программ.
16. Администратор республиканских бюджетных программ на основании сведений, предоставляемых организациями, финансируемыми из республиканского бюджета, по форме 1, составляет сводные сведения по форме 2 и в срок до 1 марта года, следующего за отчетным, представляет их (на бумажном носителе по установленной форме и магнитном носителе в виде базы данных) в Министерство экономики и бюджетного планирования.
17. Администратор местных бюджетных программ составляет форму 2 и в срок до 1 марта года, следующего за отчетным, представляет данные сведения в соответствующий исполнительный орган.
18. Исполнительный орган района (города) составляет сведения по районному (городскому) бюджету по форме 3 и до 15 марта года, следующего за отчетным, представляет их в местный уполномоченный орган области (городов Астаны и Алматы).
19. Местный уполномоченный орган на основании сводных сведений администраторов местных бюджетных программ, финансирующихся из областного бюджета (бюджета городов Астаны и Алматы), сведений районных (городских) бюджетов составляет форму 3 по бюджету области (городов Астаны и Алматы) и до 1 апреля года, следующего за отчетным, представляет (на бумажном носителе по установленной форме и магнитном носителе в виде базы данных) в Министерство экономики и бюджетного планирования.
Форма 1-1
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации
по состоянию на 1-ое января 200_г.
________________________________________
(наименование организации)
Коды
_____
|_____|
Функциональная группа   __________________         |_____|
Администратор программы __________________         |_____|
Программа               __________________         |_____|
Подпрограмма            __________________         |_____|
_____________________________________________________________________
Код       |Наименование количест-|Едини- |     Фактическое     |
----------------|венных показателей    |ца из- |---------------------|
вид|груп-|пока- |                      |мерения|на на-|на конец|сред-|
|па   |затель|                      |       |чало  |года    |него-|
|     |      |                      |       |года  |        |довое|
___|_____|______|______________________|_______|______|________|_____|
1                   Общие показатели               х       х      х
100        Количество организаций   число                    х
110        Штатные единицы          ед.
221   воспитатели              ед.
240   врачи                    ед.
241   средний медицинский      ед.
персонал
242   младший медицинский      ед.
персонал
280   административно-         ед.
хозяйственный,
технический персонал
130        Фонд заработной платы    тенге     х       х
221   воспитатели              тенге     х       х
240   врачи                    тенге     х       х
241   средний медицинский      тенге     х       х
персонал
242   младший медицинский      тенге     х       х
персонал
280   административно-         тенге     х       х
хозяйственный,
технический персонал
140        Количество транспортных
средств                  число                    х
120   количество служебных     число                    х
легковых автомобилей
121   количество специальных   число                    х
машин
150        Площадь, находящаяся
на балансе               кв.м                     х
100   занимаемая площадь       кв.м                     х
101   площадь, сдаваемая в
аренду                   кв.м                     х
160        Арендуемая площадь       кв.м                     х
170        Внешняя кубатура зданий  куб.м                    х
2               Специальные  показатели            х       х      х
610        Количество коек          число
611        Дни функционирования
одной койки в год        дней      х       х
620        Количество врачебных     число     х       х
посещений в год
630        Количество пролеченных    чел.     х       х
больных
640        Количество вызовов       число
650        Количество посещений     число     х       х
660        Количество проведенных
мероприятий              число
670        Количество изготовленной
крови (заменителей)      литры
____________________________________________________________________
Руководитель организации   ____________________________________
(Ф.И.О., должность)
Руководитель финансовой    ____________________________________
службы                          (Ф.И.О., должность)
М.П.
___________________________________________
* Данная форма заполняется центрами судебно-медицинской экспертизы и его территориальными подразделениями, поликлиниками, больницами с поликлиникой, центрами специального медобеспечения, центрами экстренной медицинской помощи, централизованными бухгалтериями, санэпидемстанциями, станциями скорой помощи, медицинскими стационарными организациями, базами спецмедснабжения, дезинфекционными станциями, санаториями, центрами медицины катастроф, центрами по борьбе со СПИДом, центрами крови, противочумными станциями, патологоанатомическими бюро, домами ребенка, родильными  домами, а также предназначена для программ по пропаганде здорового образа жизни и внедрения современных медицинских технологий.

12. Нысандарда есептi кезең үшiн сандық көрсеткiштер: жылдың басына, жылдың аяғына, орташа жылдық көрсеткiштер көрсетiледi.
13. Есептi кезең үшiн көрсеткiштер есептi кезеңде барлық айлардың көрсеткiштерiн жинақтаумен және алынған соманы 12-гe бөлумен, яғни жылдағы айлардың күнiне (есеп айырысу оқу жылының мерзiмдерiн ескере отырып жүргiзiлетiн бiлiм беру мекемелерiнен басқа) есептеледi.
14. 1-нысандағы барлық құнды көрсеткіштер теңгемен, ал 2, 3-нысандарда мың теңгемен көрсетіледi.
4. Желiлер, штаттар, контингенттер туралы
мәлiметтердi ұсыну тәртiбi
15. Ұйымдар есептiден кейiнгi жылдың 15 ақпанға дейiнгі мерзiмде тиiстi 1-нысанды жасайды және бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсiне ұсынады.
16. Республикалық бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi 1-нысан бойынша республикалық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар ұсынған мәлiметтер негiзiнде 2-нысан бойынша жиынтық мәлiметтер түзедi және есептiден кейiнгi жылғы 1 наурызға дейiнгі мерзiмде оларды (белгiленген нысан бойынша жазба құралдарымен және деректер базасы түрінде магниттiк құралдармен) Қаржы министрлiгiне ұсынады.
17. Жергіліктi бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi 2-нысанды жасайды және есептiден кейiнгi жылғы 1 наурызға дейiнгi мерзiмде осы мәлiметтердi тиiстi атқарушы органға ұсынады.
18. Ауданның (қаланың) атқарушы органы 3-нысан бойынша аудандық (қалалық) бюджет бойынша мәлiметтердi түзедi және есептен кейiнгi жылғы, 15 наурызға дейiн оларды облыстың (Астана және Алматы қалаларының) жергiлiктi уәкiлеттi органдарына ұсынады.
19. Облыстың (Астана және Алматы қалаларының) жергiлiктi уәкiлеттi органы облыстық бюджеттен (Астана және Алматы қалаларының бюджетiнен) қаржыландырылатын жергiлiктi бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiлерiнiң жиынтық мәлiметтерiнiң, аудандық (қалалық) бюджеттердiң мәлiметтерi негiзiнде облыстың (Астана және Алматы қалаларының) бюджетi бойынша 3-нысанды түзедi және есептiден кейiнгi жылғы 1 сәуiрге дейiн (белгiленген нысан бойынша жазба құралдарымен және деректер базасы түрiнде магниттiк құралдармен) Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiне ұсынады.
1-1-нысан
200_жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша ұйымның
желiлерi, штаттары, контингенттерi туралы
мәлiметтер
_________________________________________
(ұйымның атауы)
кодтары
Функционалдық топ ______________________________
Бағдарламаның әкiмшiсi _________________________
Бағдарлама _____________________________________
Кiшi бағдарлама ________________________________
------------------------------------------------------------------
Коды     !Сандық көрсеткiштердiң! өлшем !      Iс жөнiнде
!       атауы          !бірлігі!---------------------
-------------!                      !       !жылдың!жылдың!орташа
түрi!топ!көр.!                      !       !басына!аяғына!жылдық
!   !сет.!                      !       !      !      !
!   !кiш !                      !       !      !      !
------------------------------------------------------------------
1             Жалпы көрсеткiштер                х      х      х
100      Ұйымдардың саны         күнi                    х
110      Штат бiрлiктерi         бiрл.
221  тәрбиешiлер             бiрл.
240  дәрiгерлер              бiрл.
241  орта медициналық
қызметкерлер            бiрл.
242  кiшi медициналық
қызметкерлер            бiрл.
280  әкiмшiлiк-шаруашылық
техникалық қызметкерлер бiрл.
130      Еңбекақы қоры           теңге     х      х
221  тәрбиешiлер             теңге     х      х
240  дәрiгерлер              теңге     х      х
241  орта медициналық
қызметкерлер            теңге     х      х
242  кiшi медициналық
қызметкерлер            теңге     х      х
280  әкiмшiлiк-шаруашылық
техникалық қызметкерлер теңге     х      х
140      Көлiк құралдарының
саны                    саны                    х
120  қызметтiк жеңiл
автомобильдердiң саны   саны                    х
121  арнайы машиналардың
саны                    саны                    х
150      Баланстағы алаң         ш.м.                    х
100  алып отырған алаң       ш.м.                    х
101  жалға берiлетiн алаң    ш.м.                    х
160      Жалға алынатын алаң     ш.м.                    х
170      Ғимараттың сыртқы
текше алаңы             текше м.                х
2             Арнайы көрсеткіштер               х      х      х
610      Төсек саны              саны
611      Жылына бiр төсектiң
жұмыс iстеу күндерi     күнi      х      х
620      Жылына дәрiгерлiк
қатынау саны            саны      х      х
630      Емделген науқастардың
саны                    адам      х      х
640      Шақыру саны             саны
650      Қатынау саны            саны      х      х
660      Жүргiзiлген
iс-шаралардың саны      саны
670      Дайындалған қанның
(айырбас) саны          литр
------------------------------------------------------------------
Ұйымның
басшысы _______________________________________
(аты-жөнi, лауазымы)
Қаржы қызметiнiң
басшысы _______________________________________
(аты-жөнi, лауазымы)
М.О.
* Осы нысанды медициналық сот сараптамасының орталығы және оның аумақтық бөлiмшелерi, емханалар, емханасы бар ауруханалар, арнайы медициналық қамсыздандыру орталықтары, жедел медициналық көмек орталықтары, орталықтандырылған бухгалтериялар, санэпидемстанциялар, жедел жәрдем станциялары, медициналық стационарлық ұйымдар, арнайы медициналық жабдықтау базалары, дезинфекция станциялары, санаторийлер, перзентханалар толтырады, сондай-ақ салауатты өмiр салтын насихаттау жөнiндегi және қазiргi заманға сай медициналық технологияларды енгiзу бағдарламаларына арналған

Форма 1-2
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации
по состоянию на 1-ое января 200_г.
________________________________________
(наименование организации)
Коды
_____
|_____|
Функциональная группа   __________________         |_____|
Администратор программы __________________         |_____|
Программа               __________________         |_____|
Подпрограмма            __________________         |_____|
_____________________________________________________________________
Код       |Наименование количест-|Едини- |     Фактическое     |
----------------|венных показателей    |ца из- |---------------------|
вид|груп-|пока- |                      |мерения|на на-|на конец|сред-|
|па   |затель|                      |       |чало  |года    |него-|
|     |      |                      |       |года  |        |довое|
___|_____|______|______________________|_______|______|________|_____|
2               Специальные  показатели            х       х      х
500        Количество получателей   чел.
610  лекарственных средств
по видам заболеваний     чел.
611  специализированного      чел.
детского и лечебного
питания
____________________________________________________________________
Руководитель организации   ____________________________________
(Ф.И.О., должность)
Руководитель финансовой    ____________________________________
службы                          (Ф.И.О., должность)
М.П.
___________________________________________
* Данная форма заполняется органами здравоохранения по лекарственному обеспечению отдельных категорий граждан по видам заболеваний, а также по обеспечению специализированными продуктами детского питания отдельных категорий граждан.
Форма 1-3
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации
по состоянию на 1-ое января 200_г.
________________________________________
(наименование организации)
Коды
_____
|_____|
Функциональная группа   __________________         |_____|
Администратор программы __________________         |_____|
Программа               __________________         |_____|
Подпрограмма            __________________         |_____|
_____________________________________________________________________
Код       |Наименование количест-|Едини- |     Фактическое     |
----------------|венных показателей    |ца из- |---------------------|
вид|груп-|пока- |                      |мерения|на на-|на конец|сред-|
|па   |затель|                      |       |чало  |года    |него-|
|     |      |                      |       |года  |        |довое|
___|_____|______|______________________|_______|______|________|_____|
2               Специальные  показатели            х       х      х
500        Количество получателей   чел.
600  получившие средства
передвижения             чел.
601  льготников на ремонт     чел.
и техническое
обслуживание средств
передвижения   ____________________________________________________________________
Руководитель организации   ____________________________________
(Ф.И.О., должность)
Руководитель финансовой    ____________________________________
службы                          (Ф.И.О., должность)
М.П.
___________________________________________
* Данная форма предназначена для программ социального обеспечения и социальной помощи (пенсий, пособий, денежных компенсаций, оказание социальной помощи, социальной поддержки, оказание государственной адресной социальной помощи, выполнение обязательств прошлых лет), предоставление услуг центральной экспериментальной лабораторией слухопротезирования, обеспечение инвалидов техническими и иными средствами на местном уровне, оказание социальной помощи специалистам здравоохранения, социального обеспечения, проживающих в сельской местности по приобретению топлива, социальная помощь на изготовление и ремонт зубных протезов (за исключением протезов из драгоценных металлов) многодетным матерям.

1-2-нысан
200_жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша ұйымның
желiлерi, штаттары, контингенттерi туралы
мәлiметтер
_________________________________________
(ұйымның атауы)
кодтары
Функционалдық топ ______________________________
Бағдарламаның әкiмшiсi _________________________
Бағдарлама _____________________________________
Кiшi бағдарлама ________________________________
------------------------------------------------------------------
Коды     !Сандық көрсеткiштердiң! өлшем !      Iс жүзiнде
!       атауы          !бірлігі!---------------------
-------------!                      !       !жылдың!жылдың!орташа
түрi!топ!көр.!                      !       !басына!аяғына!жылдық
!   !сет.!                      !       !      !      !
!   !кiш !                      !       !      !      !
------------------------------------------------------------------
2             Арнайы көрсеткiштер               х      х      х
500      Алушылардың саны        адам
610      ауру түрлерi бойынша
дәрi-дәрмектер          адам
611      балаларға арналған
және емдiк тағамдар     адам
------------------------------------------------------------------
Ұйымның
басшысы ___________________________________
(аты-жөнi, лауазымы)
Қаржы қызметiнiң
басшысы ___________________________________
(аты-жөнi, лауазымы)
М.О.
* осы нысанды ауру түрлерi бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын дәрi-дәрмекпен қамтамасыз ету жөнiндегi, сондай-ақ азаматтардың жекелеген санаттарын балалар тағамының арнайы өнiмдерiмен қамтамасыз ету жөнiндегi денсаулық сақтау органдары толтырады
1-3-нысан
200_жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша ұйымның
желiлерi, штаттары, контингенттерi туралы
мәлiметтер
_________________________________________
(ұйымның атауы)
кодтары
Функционалдық топ ______________________________
Бағдарламаның әкiмшiсi _________________________
Бағдарлама _____________________________________
Кiшi бағдарлама ________________________________
------------------------------------------------------------------
Коды      !Сандық көрсеткiштердiң! өлшем !      Iс жүзiнде
!       атауы          !бірлігі!---------------------
--------------!                      !       !жылдың!жылдың!орташа
түрi!тобы!көр.!                      !       !басына!аяғына!жылдық
!    !сет.!                      !       !      !      !
!    !кiш !                      !       !      !      !
------------------------------------------------------------------
2              Арнайы көрсеткiштер               х      х      х
500       Алушылардың саны        адам
600       қатынас құралдарын
алғандар                адам
601       қатынас құралдарын
жөндеуге және
техникалық қызмет
көрсетуге жеңiлдiк
алушылардың             адам
------------------------------------------------------------------
Ұйымның
басшысы ______________________________________
(аты-жөнi, лауазымы)
Қаржы қызметiнiң
басшысы ______________________________________
(аты-жөнi, лауазымы)
М.О.
* осы нысан әлеуметтiк қамсыздандыру және әлеуметтiк көмек (зейнетақы, жәрдемақы, ақшалай өтемақылар, әлеуметтiк көмек, әлеуметтiк қолдау көрсету, мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек көрсету, өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындау), орталық экспериментальдық зертхананың есту-протездеу қызметiн көрсетуi, мүгедектердi жергiлiктi деңгейде техникалық және өзге құралдармен қамтамасыз ету, денсаулық сақтау мамандарына әлеуметтiк көмек көрсету, ауылды жерлерде тұратындарды отын сатып алу бойынша әлеуметтiк қамсыздандыру, көп балалы аналарға тiс протездерiн (бағалы металдардан жасалатын металдарды қоспағанда) дайындауға және жөндеуге арналған әлеуметтiк көмек бағдарламасына арналған

Форма 1-4
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации
по состоянию на 1-ое января 200_г.
________________________________________
(наименование организации)
Коды
_____
|_____|
Функциональная группа   __________________         |_____|
Администратор программы __________________         |_____|
Программа               __________________         |_____|
Подпрограмма            __________________         |_____|
_____________________________________________________________________
Код       |Наименование количест-|Едини- |     Фактическое     |
----------------|венных показателей    |ца из- |---------------------|
вид|груп-|пока- |                      |мерения|на на-|на конец|сред-|
|па   |затель|                      |       |чало  |года    |него-|
|     |      |                      |       |года  |        |довое|
___|_____|______|______________________|_______|______|________|_____|
1                   Общие показатели               х       х      х
100        Количество организаций   число                    х
110        Штатные единицы          ед.
130        Фонд заработной платы    тенге     х       х
150        Площадь, находящаяся
на балансе               кв.м                     х
100   занимаемая площадь       кв.м                     х
101   площадь, сдаваемая в
аренду                   кв.м                     х
160        Арендуемая площадь       кв.м                     х
170        Внешняя кубатура зданий  куб.м                    х
2               Специальные  показатели            х       х      х
181        Количество жилья,
находящегося на балансе  число
500        Количество получателей   семей
630  единовременных пособий   семей
631  компенсации за
транспортные расходы     семей
632  нуждающиеся в жилье      семей
633  получившие жилье         семей
510        Количество проживающих    чел.
____________________________________________________________________
Руководитель организации   ____________________________________
(Ф.И.О., должность)
Руководитель финансовой    ____________________________________
службы                          (Ф.И.О., должность)
М.П.
___________________________________________
* Данная форма предназначена для переселенческих мероприятий и центров адаптации репатриантов (оралман).
Форма 1-5
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации
по состоянию на 1-ое января 200_г.
________________________________________
(наименование организации)
Коды
_____
|_____|
Функциональная группа   __________________         |_____|
Администратор программы __________________         |_____|
Программа               __________________         |_____|
Подпрограмма            __________________         |_____|
_____________________________________________________________________
Код       |Наименование количест-|Едини- |     Фактическое     |
----------------|венных показателей    |ца из- |---------------------|
вид|груп-|пока- |                      |мерения|на на-|на конец|сред-|
|па   |затель|                      |       |чало  |года    |него-|
|     |      |                      |       |года  |        |довое|
___|_____|______|______________________|_______|______|________|_____|
1                   Общие показатели               х       х      х
100        Количество организаций   число                    х
110        Штатные единицы          ед.
130        Фонд заработной платы    тенге     х       х
140        Количество транс-
портных средств          число                    х
150        Площадь, находящаяся
на балансе               кв.м                     х
100   занимаемая площадь       кв.м                     х
101   площадь, сдаваемая в
аренду                   кв.м                     х
160        Арендуемая площадь       кв.м                     х
170        Внешняя кубатура зданий  куб.м                    х
2               Специальные  показатели            х       х      х
500        Количество получателей   чел.
530        Количество обучающихся   чел.
инвалидов
531        Количество трудо-        чел.
устроенных инвалидов
____________________________________________________________________
Руководитель организации   ____________________________________
(Ф.И.О., должность)
Руководитель финансовой    ____________________________________
службы                          (Ф.И.О., должность)
М.П.
___________________________________________
* Данная форма предназначена для программ предоставления медицинских услуг по протезированию и обеспечению протезно-ортопедическими изделиями, приобретения средств сурдо-тифлотехники, обучения инвалидов, а также для центров занятости.

1-4-нысан
200_жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша ұйымның
желiлерi, штаттары, контингенттерi туралы
мәлiметтер
_________________________________________
(ұйымның атауы)
кодтары
Функционалдық топ ______________________________
Бағдарламаның әкiмшiсi _________________________
Бағдарлама _____________________________________
Кiшi бағдарлама ________________________________
------------------------------------------------------------------
Коды      !Сандық көрсеткiштердiң! Өлшем !      Iс жүзiнде
!       атауы          !бірлігі!---------------------
--------------!                      !       !жылдың!жылдың!орташа
түрi!тобы!көр.!                      !       !басына!аяғына!жылдық
!    !сет.!                      !       !      !      !
!    !кiш !                      !       !      !      !
------------------------------------------------------------------
1              Жалпы көрсеткiштер                х      х      х
100       Ұйымдардың саны        саны                     х
110       Штат бiрлiктерi        бiрлiк
130       Еңбекақы қоры          теңге      х      х
150       Баланстағы алаң        ш.м.                     х
100  алып отырған алаң      ш.м.                     х
101  жалға берiлетiн алаң   ш.м.                     х
160       Жалға алынатын алаң    ш.м.                     х
170       Ғимараттың сыртқы
текше алаңы            текше. м                 х
2              Арнайы көрсеткiштер               х      х      х
181       Баланстағы тұрғын
үйдiң саны             сан
500       Алушылардың саны       отбасы
630  бiр жолғы жәрдемақы    отбасы
631  көлiк шығыстары
үшiн өтемақы           отбасы
632  тұрғын үйге
мұқтаждар              отбасы
633  тұрғын үй алғандар     отбасы
510       Тұрғындардың саны      адам
------------------------------------------------------------------
Ұйымның
басшысы ______________________________________
(аты-жөнi, лауазымы)
Қаржы қызметiнiң
басшысы ______________________________________
(аты-жөнi, лауазымы)
М.О.
* Осы нысан қоныс аудару iс-шараларына және репатарианттарды (оралмандарды) сауықтыру орталықтарына арналған
1-5-нысан
200_жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша ұйымның
желiлерi, штаттары контингенттерi туралы
мәлiметтер
_________________________________________
(ұйымның атауы)
кодтары
Функционалдық топ ______________________________
Бағдарламаның әкiмшiсi _________________________
Бағдарлама _____________________________________
Кiшi бағдарлама ________________________________
------------------------------------------------------------------
Коды      !Сандық көрсеткiштердiң! Өлшем !      Iс жүзiнде
!       атауы          !бірлігі!---------------------
--------------!                      !       !жылдың!жылдың!орташа
түрi!тобы!көр.!                      !       !басына!аяғына!жылдық
!    !сет.!                      !       !      !      !
!    !кiш !                      !       !      !      !
------------------------------------------------------------------
1              Жалпы көрсеткiштер                х      х      х
100       Ұйымдардың саны         саны                    х
110       Штат бiрлiгi            бiрлiк
130       Еңбекақы қоры           теңге     х      х
140       Көлiк құралдарының
саны                    кsн                     х
150       Баланстағы алаң         ш.м.                    х
100  алып отырған алаң       ш.м.                    х
101  жалға берiлетiн алаң    ш.м.                    х
160       Жалға алынатын алаң     ш.м.                    х
170       Ғимараттың сыртқы
текше алаңы             текше. м                х
2              Арнайы көрсеткiштер               х      х      х
500       Алушылардың саны        адам
530       Оқитын мүгедектердiң
саны                    адам
531       Еңбекке жарамды
мүгедектердiң саны      адам
------------------------------------------------------------------
Ұйымның
басшысы ______________________________________
(аты-жөнi, лауазымы)
Қаржы қызметiнiң
басшысы ______________________________________
(аты-жөнi, лауазымы)
М.О.
* осы нысан протездеу бойынша медициналық қызмет көрсету және протездiк-ортопедиялық бұйымдармен қамтамасыз ету, сурдо-тифлотехника құралдарын сатып алу, мүгедектердi оқыту бағдарламаларына, сондай-ақ еңбекпен қамтамасыз ету орталықтарына арналған.

Форма 1-9
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации
по состоянию на 1-ое января 200_г.
________________________________________
(наименование организации)
Коды
_____
|_____|
Функциональная группа   __________________         |_____|
Администратор программы __________________         |_____|
Программа               __________________         |_____|
Подпрограмма            __________________         |_____|
_____________________________________________________________________
Код       |Наименование количест-|Едини- |     Фактическое     |
----------------|венных показателей    |ца из- |---------------------|
вид|груп-|пока- |                      |мерения|на на-|на конец|сред-|
|па   |затель|                      |       |чало  |года    |него-|
|     |      |                      |       |года  |        |довое|
___|_____|______|______________________|_______|______|________|_____|
1                   Общие показатели               х       х      х
100        Количество организаций   число                    х
110        Штатные единицы          ед.
280  административно-
хозяйственный,
технический персонал     ед.
215  кандидаты наук           ед.
216  доктора наук             ед.
217  научные работники,
не имеющие ученой
степени                  ед.
2               Специальные показатели             х       х      х
470        Количество научных
программ                 число
130  фундаментальные          число
131  прикладные               число
132  целевые и комплексные    число
133  инновационные проекты    число
134  проекты фонда науки      число
____________________________________________________________________
Руководитель организации   ____________________________________
(Ф.И.О., должность)
Руководитель финансовой    ____________________________________
службы                          (Ф.И.О., должность)
М.П.
___________________________________________
* Данную форму заполняют НИИ.
Форма 1-10
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации
по состоянию на 1-ое января 200_г.
________________________________________
(наименование организации)
Коды
_____
|_____|
Функциональная группа   __________________         |_____|
Администратор программы __________________         |_____|
Программа               __________________         |_____|
Подпрограмма            __________________         |_____|
_____________________________________________________________________
Код       |Наименование количест-|Едини- |     Фактическое     |
----------------|венных показателей    |ца из- |---------------------|
вид|груп-|пока- |                      |мерения|на на-|на конец|сред-|
|па   |затель|                      |       |чало  |года    |него-|
|     |      |                      |       |года  |        |довое|
___|_____|______|______________________|_______|______|________|_____|
1                   Общие показатели               х       х      х
100        Количество организаций   число                    х
450   в сельской местности     число                    х
110        Штатные единицы          ед.
200   аппарат управления       ед.
222   учебно-вспомогательный
персонал                 ед.
280   административно-         ед.
хозяйственный,
технический персонал
450   в сельской местности     ед.
130        Фонд заработной платы    тенге     х       х
200   аппарат управления       тенге     х       х
222   учебно-вспомогательный
персонал                 тенге     х       х
280   административно-         тенге     х       х
хозяйственный,
технический персонал
450   в сельской местности     тенге     х       х
140        Количество транспортных
средств                  число                    х
150        Площадь, находящаяся
на балансе               кв.м                     х
100   занимаемая площадь       кв.м                     х
101   площадь, сдаваемая в
аренду                   кв.м                     х
160        Арендуемая площадь       кв.м                     х
170        Внешняя кубатура зданий  куб.м                    х
2               Специальные показатели             х       х      х
185        Количество мест в
организации              число
190        Сумма тарифных ставок
в год на все единицы     тенге     х       х
200   аппарат управления       тенге     х       х
222   учебно-вспомогательный
персонал                 тенге     х       х
280   административно-         тенге     х       х
хозяйственный,
технический персонал
450   в сельской местности     тенге     х       х
191        Надбавки, доплаты и      тенге     х       х
другие денежные
выплаты, кроме суммы
тарифных ставок в год
на все единицы
200   аппарат управления       тенге     х       х
222   учебно-вспомогательный
персонал                 тенге     х       х
280   административно-         тенге     х       х
хозяйственный,
технический персонал
450   в сельской местности     тенге     х       х
200        Педагогические ставки    ед.
450   в сельской местности     ед.
210        Ставки воспитателей      ед.
450   в сельской местности     ед.
302        Количество групп         число
510   классы предшкольной
подготовки               число
540   ослабленные и часто
болеющие дети            число
541   санаторные (тубер-
кулезные) группы         число
310        Количество детей         чел.
303   дети-выпускники
детских домов            чел.
510   классы предшкольной
подготовки               чел.
540   ослабленные и часто
болеющие дети            чел.
541   санаторные (тубер-
кулезные) группы         чел.
312        Дето-дни посещения       тыс.чел.-  х      х
дн.
510   классы предшкольной
подготовки               тыс.чел.-  х      х
дн.
540   ослабленные и часто
болеющие дети            тыс.чел.-  х      х
дн.
541   санаторные (тубер-
кулезные) группы         тыс.чел.-  х      х
дн.
322        Расходы на питание       тенге      х      х
515   расходы за счет
средств родителей        тенге      х      х
____________________________________________________________________
Руководитель организации   ____________________________________
(Ф.И.О., должность)
Руководитель финансовой    ____________________________________
службы                          (Ф.И.О., должность)
М.П.
___________________________________________
* Данную форму заполняют детские дошкольные организации и приюты.

1-9-нысан
200_жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша ұйымның
желiлерi, штаттары, контингенттерi туралы
мәлiметтер
_________________________________________
(ұйымның атауы)
кодтары
Функционалдық топ ______________________________
Бағдарламаның әкiмшiсi _________________________
Бағдарлама _____________________________________
Кiшi бағдарлама ________________________________
------------------------------------------------------------------
Коды      !Сандық көрсеткiштердiң! Өлшем !      Iс жүзiнде
!       атауы          !бірлігі!---------------------
--------------!                      !       !жылдың!жылдың!орташа
түрi!тобы!көр.!                      !       !басына!аяғына!жылдық
!    !сет.!                      !       !      !      !
!    !кiш !                      !       !      !      !
------------------------------------------------------------------
1              Жалпы көрсеткiштер                х      х      х
100       Ұйымдардың саны         саны                    х
110       Штат бiрлiгi            бiрлiк
280  әкiмшiлiк-шаруашылық,
техникалық қызметкерлер бiрлiк
215  ғылым кандидаттары      бiрлiк
216  ғылым докторлары        бiрлiк
217  ғылыми дәрежесi жоқ
ғылыми қызметкерлер     бiрлiк
2              Арнайы көрсеткiштер               х      х      х
470       Ғылыми
бағдарламалардың саны   саны
130  iргелi                  саны
131  Қолданбалы              саны
132  мақсатты және кешендi   саны
133  төл жобалар             саны
134  ғылыми қордың
жобалары                саны
------------------------------------------------------------------
Ұйымның атауы _____________________________________
(аты-жөнi, лауазымы)
Қаржы қызметiнiң
басшысы _______________________________________
(аты-жөнi, лауазымы)
М.О.
* Осы нысанды ҒЗИ толтырады
1-10-нысан
200_жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша ұйымның
желiлерi, штаттары, контингенттерi туралы
мәлiметтер
_________________________________________
(ұйымның атауы)
кодтары
Функционалдық топ ______________________________
Бағдарламаның әкiмшiсi _________________________
Бағдарлама _____________________________________
Кiшi бағдарлама ________________________________
------------------------------------------------------------------
Коды      !Сандық көрсеткiштердiң! Өлшем !      Iс жүзiнде
!       атауы          !бірлігі!---------------------
--------------!                      !       !жылдың!жылдың!орташа
түрi!тобы!көр.!                      !       !басына!аяғына!жылдық
!    !сет.!                      !       !      !      !
!    !кiш !                      !       !      !      !
------------------------------------------------------------------
1              Жалпы көрсеткiштер                х      х      х
100       Ұйымдардың саны         саны                    х
450  ауылдық жерлерде        саны                    х
110       Штат бiрлiктерi         бiрлiк
200  басқарма аппараты       бiрлiк
222  оқытушы-көмекшi
қызметкерлер            бiрлiк
280  әкiмшiлiк, шаруашылық,
техникалық
қызметкерлер            бiрлiк
450  ауылдық жердегi         бiрлiк
130       Еңбекақы қоры           теңге     х      х
200  басқарма аппараты       теңге     х      х
222  оқытушы-көмекшi
қызметкерлер            теңге     х      х
280  әкiмшiлiк, шаруашылық,
техникалық
қызметкерлер            теңге     х      х
450  ауылдық жердегi         теңге     х      х
140       Көлiк құралдарының
саны                    саны                    х
150       Баланстағы алаң         ш.м.                    х
100  алып отырған алаң       ш.м.                    х
101  жалға берiлетiн алаң    ш.м.                    х
160       Жалға алынатын алаң     ш.м.                    х
170       Ғимараттың сыртқы
текше алаңы             текше м.                х
2              Арнайы көрсеткiштер               х      х      х
185       Ұйымдағы орындардың
саны                    теңге
190       Жылына барлық
бiрлiктердiң түрiне
арналған тариф
ставкаларының сомасы    теңге     х      х
200  басқарма аппараты       теңге     х      х
222  оқытушы-көмекшi
қызметкерлер            теңге     х      х
280  әкiмшiлiк, шаруашылық,
техникалық
қызметкерлер            теңге     х      х
450  ауылдық жердегi         теңге     х      х
191       Барлық бiрлiктерге
арналған бiр жылғы
тарифтiк ставканы
қоспағанда,
үстемеақылар, қосымша
ақылар және басқа да
ақшалай төлемдер        теңге     х      х
200  басқарма аппараты       теңге     х      х
222  оқытушы-көмекшi
қызметкерлер            теңге     х      х
280  әкiмшiлiк, шаруашылық,
техникалық қызметкерлер теңге     х      х
450  ауылдық жердегi         теңге     х      х
200       Педагог ставкалары      бiрлiк
450  ауылдық жерде           бiрлiк
210       Тәрбиелеушiлердiң
ставкасы                бiрлiк
450  ауылдық жердегi         бiрлiк
302       Топтардың саны          саны
510  мектепке дейiнгi
даярлау сыныптары       саны
540  әлжуаз және жиi
ауыратын балалар        саны
541  санаторийлiк
(туберкулездiк) топтар  саны
310       Балалардың саны         адам
303  балалар үйiнiң
түлектерi               адам
510  мектепке барар
алдындағы даярлау
сыныптары               адам
540  әлжуаз және жиi
ауыратын балалар        саны
541  санаторийлiк
(туберкулездiк) топтар  адам
312       Балалар барған күнi     мың      х      х
510  мектепке барар
алдындағы даярлау
сыныптары               мың      х      х
322       Тамақтануға арналған
шығыстар                теңге    х      х
515  ата-аналар қаражаты
есебiнен шығыстар       теңге    х      х
------------------------------------------------------------------
Ұйымның
басшысы ______________________________________
(аты-жөнi, лауазымы)
Қаржы қызметiнiң
басшысы ______________________________________
(аты-жөнi, лауазымы)
М.О.
* Осы нысанды мектепке дейiнгi балалар ұйымдары мен баспаналары толтырады

Форма 1-11
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации
по состоянию на 1-ое января 200_г.
________________________________________
(наименование организации)
Коды
_____
|_____|
Функциональная группа   __________________         |_____|
Администратор программы __________________         |_____|
Программа               __________________         |_____|
Подпрограмма            __________________         |_____|
_____________________________________________________________________
Код       |Наименование количест-|Едини- |     Фактическое     |
----------------|венных показателей    |ца из- |---------------------|
вид|груп-|пока- |                      |мерения|на на-|на конец|сред-|
|па   |затель|                      |       |чало  |года    |него-|
|     |      |                      |       |года  |        |довое|
___|_____|______|______________________|_______|______|________|_____|
1                   Общие показатели               х       х      х
100        Количество организаций   число                    х
400   начальные школы          число                    х
410   неполные, средние
(девятилетние) школы     число                    х
420   средние школы            число                    х
430   школы-детские сады       число                    х
440   малокомплектные школы    число                    х
450   в сельской местности     число                    х
110        Штатные единицы          ед.
221   воспитатели              ед.
222   учебно-вспомогательный
персонал                 ед.
280   административно-         ед.
хозяйственный,
технический персонал
130        Фонд заработной платы    тенге     х       х
212   педагогический персонал
1-4 классов (комплектов) тенге     х       х
213   педагогический персонал
5-9 классов              тенге     х       х
214   педагогический персонал
10-11 классов            тенге     х       х
221   воспитатели              тенге     х       х
222   учебно-вспомогательный
персонал                 тенге     х       х
280   административно-         тенге     х       х
хозяйственный,
технический персонал
140        Количество транспортных
средств                  число                    х
150        Площадь, находящаяся
на балансе               кв.м                     х
100   занимаемая площадь       кв.м                     х
101   площадь, сдаваемая в
аренду                   кв.м                     х
160        Арендуемая площадь       кв.м                     х
170        Внешняя кубатура зданий  куб.м                    х
2               Специальные показатели             х       х      х
190        Сумма тарифных ставок
в год на все единицы     тенге     х       х
212   педагогический персонал
1-4 классов (комплектов) тенге     х       х
213   педагогический персонал
5-9 классов              тенге     х       х
214   педагогический персонал
10-11 классов            тенге     х       х
221   воспитатели              тенге     х       х
222   учебно-вспомогательный
персонал                 тенге     х       х
280   административно-         тенге     х       х
хозяйственный,
технический персонал
191        Надбавки, доплаты и      тенге     х       х
другие денежные
выплаты, кроме суммы
тарифных ставок в год
на все единицы
212   педагогический персонал
1-4 классов (комплектов) тенге     х       х
213   педагогический персонал
5-9 классов              тенге     х       х
214   педагогический персонал
10-11 классов            тенге     х       х
221   воспитатели              тенге     х       х
222   учебно-вспомогательный
персонал                 тенге     х       х
280   административно-         тенге     х       х
хозяйственный,
технический персонал
200        Педагогические ставки    ед.
400   начальные школы          ед.
410   неполные, средние
(девятилетние) школы     ед.
420   средние школы            ед.
440   малокомплектные школы    ед.
450   в сельской местности     ед.
500   1-4 классы (комплекты)   ед.
502   5-9 классы               ед.
503   10-11 классы             ед.
510   классы предшкольной
подготовки               ед.
201        Численность педагоги-
ческого персонала
(физические лица)        чел.
210        Ставки воспитателей      ед.
211        Численность воспитателей
(физические лица)        чел.
300        Количество классов       число
430   школы-детские сады       число
500   1-4 классы (комплекты)   число
502   5-9 классы               число
503   10-11 классы             число
510   классы предшкольной
подготовки               число
301        Количество классов-
комплектов               число
400   начальные школы          число
410   неполные, средние
(девятилетние) школы     число
420   средние школы            число
440   малокомплектные школы    число
450   в сельской местности     число
302        Количество групп         число
504   группы с продленным
днем                     число
310        Количество детей         чел.
430   школы-детские сады       чел.
312        Дето-дни посещения       тыс.чел.-  х      х
дн.
430   школы-детские сады       тыс.чел.-  х      х
дн.
313        Дето-дни питания         тыс.чел.-  х      х
дн.
522   учащиеся группы          тыс.чел.-  х      х
продленного дня          дн.
527   воспитанники интернатов  тыс.чел.-  х      х
при школах               дн.
528   воспитанники интернатов  тыс.чел.-  х      х
при школах, содержа-     дн.
щиеся полностью за
счет бюджета
320        Количество учащихся      чел.
400   начальные школы          чел.
410   неполные, средние
(девятилетние) школы     чел.
420   средние школы            чел.
430   школы-детские сады       чел.
440   малокомплектные школы    чел.
450   в сельской местности     чел.
500   1-4 классы (комплекты)   чел.
502   5-9 классы               чел.
503   10-11 классы             чел.
510   классы предшкольной
подготовки               чел.
522   учащиеся, группы
продленного дня          чел.
523   группы продленного дня,  чел.
освобожденные от платы
за питание полностью или
частично (в перерасчете
на полностью освобожденных)
322        Расходы на питание       тенге      х      х
435   школы и группы с
продленным днем          тенге      х      х
527   воспитанники интернатов  тенге      х      х
при школах
528   воспитанники интернатов  тенге      х      х
при школах, содержа-
щиеся полностью за
счет бюджета
330        Количество воспитанников чел.
524   проживающих в интернатах
при школах               чел.
528   воспитанники интернатов  чел.
при школах, содержа-
щиеся полностью за
счет бюджета
529   воспитанники интернатов  чел.
при школах, питающиеся
за счет бюджета
(в перерасчете на
полностью освобожденных) число
332       Организации-интернаты
при школах, содержа-
щиеся полностью за
счет бюджета
____________________________________________________________________
Руководитель организации   ____________________________________
(Ф.И.О., должность)
Руководитель финансовой    ____________________________________
службы                          (Ф.И.О., должность)
М.П.
___________________________________________
* Данную форму заполняют начальные, неполные средние, средние школы, школы-детские сады, вечерние школы.

1-11-нысан
200_жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша ұйымның
желiлерi, штаттары, контингенттерi туралы
мәлiметтер
_________________________________________
(ұйымның атауы)
кодтары
Функционалдық топ ______________________________
Бағдарламаның әкiмшiсi _________________________
Бағдарлама _____________________________________
Кiшi бағдарлама ________________________________
------------------------------------------------------------------
Коды      !Сандық көрсеткiштердiң! Өлшем !      Iс жүзiнде
!       атауы          !бірлігі!---------------------
--------------!                      !       !жылдың!жылдың!орташа
түрi!тобы!көр.!                      !       !басына!аяғына!жылдық
!    !сет.!                      !       !      !      !
!    !кiш !                      !       !      !      !
------------------------------------------------------------------
1              Жалпы көрсеткiштер                х      х      х
100       Ұйымдардың саны         саны                    х
400  бастауыш мектептер      саны                    х
410  толық емес, орташа
(тоғызжылдық)
мектептер               саны                    х
420  орта мектептер          саны                    х
430  мектептер-бала
бақшалары               саны                    х
440  аз комплектiлi
мектептер               саны                    х
450  ауылдық жердегi         саны                    х
110       Штат бiрлiктерi         бiрлiк
221  тәрбиешiлер             бiрлiк
222  оқытушы-көмекшi
қызметкерлер            бiрлiк
280  әкiмшiлiк, шаруашылық,
техникалық қызметкерлер бiрлiк
130       Еңбекақы қоры           теңге      х      х
212  1-4-сыныптардың (толық
жасақталғандардың)
педагог қызметкерлерi   теңге      х      х
213  5-9-сыныптардың
педагог қызметкерлерi   теңге      х      х
214  10-11-сыныптардың
педагог қызметкерлерi   теңге      х      х
221  тәрбиешiлер             теңге      х      х
222  оқытушы-көмекшi
қызметкерлер            теңге      х      х
280  әкiмшiлiк, шаруашылық,
техникалық қызметкерлер теңге      х      х
140       Көлiк құралдарының
саны                    саны                    х
150       Баланстағы алаң         ш.м.                    х
100  алып отырған алаң       ш.м.                    х
101  жалға берiлетiн алаң    ш.м.                    х
160       Жалға алынатын алаң     ш.м.                    х
170       Ғимараттың сыртқы
текше алаңы             текше м.                х
2              Арнайы көрсеткiштер                х      х     х
190       Барлық бiрлiктерге
арналған бiр жылғы
тарифтiк ставкалардың
сомасы                  теңге      х      х
212  1-4-сыныптардың (толық
жасақталғандардың)
педагогикалық
қызметкерлерi           теңге      х      х
213  5-9-сыныптардың
педагог қызметкерлерi   теңге      х      х
214  10-11-сыныптардың
педагог қызметкерлерi   теңге      х      х
221  тәрбиешiлер             теңге      х      х
222  оқытушы-көмекшi
қызметкерлер            теңге      х      х
280  әкiмшiлiк, шаруашылық,
техникалық қызметкерлер теңге      х      х
191       Барлық бiрлiктерге
арналған бiр жылғы
тарифтiк ставканы
қоспағанда,
үстемеақылар, қосымша
ақылар және басқа да
ақшалай төлемдер        теңге      х      х
212  1-4-сыныптардың (толық
жасақталғандардың)
педагог қызметкерлерi   теңге      х      х
213  5-9-сыныптардың
педагог қызметкерлерi   теңге      х      х
214  10-11-сыныптардың
педагог қызметкерлерi   теңге      х      х
221  тәрбиешiлер             теңге      х      х
222  оқытушы-көмекшi
қызметкерлер            теңге      х      х
280  әкiмшiлiк, шаруашылық,
техникалық қызметкерлер теңге      х      х
200       Педагог ставкалары      бiрлiк
400  бастауыш мектептер      бiрлiк
410  толық емес, орташа
(тоғызжылдық)
мектептерде             бiрлiк
420  орта мектептер          бiрлiк
440  шағын жасақталған
мектептер               бiрлiк
450  ауылдық жердегi         бiрлiк
500  1-4-сыныптардың (толық
жасақталғандардың)
педагог қызметкерлерi   бiрлiк
502  5-9-сыныптардың
педагог қызметкерлерi   бiрлiк
503  10-11-сыныптардың
педагог қызметкерлерi   бiрлiк
510  мектепке дейiнгi
даярлау сыныптары       бiрлiк
201       Педагог қызметкерлердiң
(жеке тұлғалардың) саны адам
210       Тәрбиешiлердiң
ставкалары              адам
211       Тәрбиешiлердiң (жеке
тұлғалардың) саны       адам
300       Сыныптардың саны        саны
430  мектеп-бала бақшалар    саны
500  1-4-сыныптардың (толық
жасақталғандардың)
педагог қызметкерлерi   саны
502  5-9-сыныптардың
педагог қызметкерлерi   саны
503  10-11-сыныптардың
педагог қызметкерлерi   саны
510  мектепке дейiнгi
даярлау сыныптары       саны
301       Сыныптардың-
жасақталғандардың саны  саны
400  бастауыш мектептер      саны
410  толық емес, орташа
(тоғызжылдық)
мектептерде             саны
420  орта мектептер          саны
440  шағын жасақталған
мектептер               саны
450  ауылдық жердегi         саны
302       Топтардың саны          саны
504  Ұзартылған күн топтары  саны
310       Балалардың саны         адам
430  мектептер-бала бақшалар адам
312       Балалар барған күнi     мың адам
-күнi      х      х
430  мектептер-бала          мың адам
бақшалар                -күнi      х      х
313       Тамақтану бала-күндерi  мың адам
-күнi      х      х
522  Ұзартылған күн тобында  мың адам
оқитындар               -күнi      х      х
527  мектеп жанындағы
интернаттардың          мың адам
тәрбиеленушiлерi        -күнi      х      х
528  толығымен бюджет
есебiнен ұсталатын
мектеп жанындағы
интернаттардың          мың адам
тәрбиеленушiлерi        -күнi      х      х
320       Оқушылардың саны        адам
400  бастауыш мектептер      адам
410  толық емес, орташа
(тоғызжылдық)
мектептерде             адам
420  орта мектептер          адам
430  мектептер бала-бақшалар адам
440  шағын жасақталған
мектептер               адам
450  ауылдық жердегi         адам
500  1-4-мектептер (толық
жасақталғандар)         адам
502  5-9-сыныптар            адам
503  10-11-сыныптар          адам
510  мектепке дейiнгi
даярлау сыныптары       адам
522  ұзартылған күн тобының
оқушылары               адам
523  толық немесе iшiнара
тамақ үшiн ақы
төлеуден босатылған
(қайта есептегенде
толық босатылған)
ұзартылған күн тобы     адам
322       Тамақтануға арналған
шығындар                теңге      х      х
435  мектептер ұзартылған
күн тобы                теңге      х      х
527  мектеп жанындағы
интернаттардың
тәрбиеленушiлерi        теңге      х      х
528  толығымен бюджет
есебiнен ұсталатын
мектеп жанындағы
интернаттардың
тәрбиеленушiлерi        теңге      х      х
330       Тәрбиеленушiлердiң саны адам
524  мектеп жанындағы
интернатта тұратындар   адам
528  толығымен бюджет
есебiнен ұсталатын
мектеп жанындағы
интернаттардың
тәрбиеленушiлерi        адам
529  бюджет есебiнен
тамақтанатын мектеп
жанындағы
интернаттардың
тәрбиеленушiлерi
(қайта есептегенде
толық босатылған)       адам
332       Толығымен бюджет
есебiнен ұсталатын
мектептер жанындағы
ұйымдар-мектептер       саны                    х
------------------------------------------------------------------
Ұйымның
басшысы ______________________________________
(аты-жөнi, лауазымы)
Қаржы қызметiнiң
басшысы ______________________________________
(аты-жөнi, лауазымы)
М.О.
Осы нысанды бастауыш, толық емес орта, орта мектептер, мектептер-бала бақшалар, кешкi мектептер толтырады

Форма 1-12
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации
по состоянию на 1-ое января 200_г.
________________________________________
(наименование организации)
Коды
_____
|_____|
Функциональная группа   __________________         |_____|
Администратор программы __________________         |_____|
Программа               __________________         |_____|
Подпрограмма            __________________         |_____|
_____________________________________________________________________
Код       |Наименование количест-|Едини- |     Фактическое     |
----------------|венных показателей    |ца из- |---------------------|
вид|груп-|пока- |                      |мерения|на на-|на конец|сред-|
|па   |затель|                      |       |чало  |года    |него-|
|     |      |                      |       |года  |        |довое|
___|_____|______|______________________|_______|______|________|_____|
1                   Общие показатели               х       х      х
100        Количество организаций   число                    х
110        Штатные единицы          ед.
222   учебно-вспомогательный
персонал                 ед.
280   административно-         ед.
хозяйственный,
технический персонал
130        Фонд заработной платы    тенге     х       х
211   педагогический персонал  тенге     х       х
220   мастера производствен-
ного обучения            тенге     х       х
222   учебно-вспомогательный
персонал                 тенге     х       х
280   административно-         тенге     х       х
хозяйственный,
технический персонал
140        Количество транспортных
средств                  число                    х
150        Площадь, находящаяся
на балансе               кв.м                     х
100   занимаемая площадь       кв.м                     х
101   площадь, сдаваемая в
аренду                   кв.м                     х
103   площадь общежитий        кв.м                     х
160        Арендуемая площадь       кв.м                     х
170        Внешняя кубатура зданий  куб.м                    х
2               Специальные показатели             х       х      х
180        Количество зданий        число                    х
111   Количество общежитий     число                    х
190        Сумма тарифных ставок
в год на все единицы     тенге     х       х
211   педагогический персонал  тенге     х       х
220   мастера производствен-
ного обучения            тенге     х       х
222   учебно-вспомогательный
персонал                 тенге     х       х
280   административно-         тенге     х       х
хозяйственный,
технический персонал
191        Надбавки, доплаты и      тенге     х       х
другие денежные
выплаты, кроме суммы
тарифных ставок в год
на все единицы
211   педагогический персонал  тенге     х       х
220   мастера производствен-
ного обучения            тенге     х       х
222   учебно-вспомогательный
персонал                 тенге     х       х
280   административно-         тенге     х       х
хозяйственный,
технический персонал
200        Педагогические ставки    ед.
202        Количество педагоги-
ческих часов             час       х       х
212        Численность мастеров
производственного
обучения                 чел.
310        Количество детей         чел.
302   дети-сироты и дети,
оставшиеся
без попечения
родителей                чел.
311        Дни пребывания детей
в год                    дней       х      х
302   дети-сироты и дети,
оставшиеся
без попечения
родителей                дней       х      х
313        Дето-дни питания         тыс.чел.-  х      х
дн.
521   учащиеся, получающие
бесплатное питание       тыс.чел.-  х      х
дн.
320        Количество учащихся      чел.
521   учащиеся, получающие
бесплатное питание       чел.
410        Прием                    чел.       х            х
411        Выпуск                   чел.       х            х
420        Выбыло до окончания
срока обучения           чел.       х            х
421        Прибыло из других        чел.       х            х
учебных заведений,
переведено с других
видов обучения внутри
учебного заведения и
восстановлено
422        Переведено в другие      чел.       х            х
учебные заведения и
на другие виды
обучения внутри
учебного заведения
430        Стипендиаты за счет      чел.       х            х
средств бюджета
440        Количество мест в        число
общежитиях
441        Количество учащихся,     чел.
проживающих в
общежитии
460        Группы по теорети-
ческому обучению     ___________________________________________________________________
Руководитель организации   ____________________________________
(Ф.И.О., должность)
Руководитель финансовой    ____________________________________
службы                          (Ф.И.О., должность)
М.П.
___________________________________________
* Данную форму профессионально-технические и специальные профессионально-технические школы.

1-12-нысан
200_жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша ұйымның
желiлерi, штаттары, контингенттерi туралы
мәлiметтер
_________________________________________
(ұйымның атауы)
кодтары
Функционалдық топ ______________________________
Бағдарламаның әкiмшiсi _________________________
Бағдарлама _____________________________________
Кiшi бағдарлама ________________________________
------------------------------------------------------------------
Коды      !Сандық көрсеткiштердiң! Өлшем !      Iс жүзiнде
!       атауы          !бірлігі!---------------------
--------------!                      !       !жылдың!жылдың!орташа
түрi!топ !көр.!                      !       !басына!аяғына!жылдық
!    !сет.!                      !       !      !      !
!    !кiш !                      !       !      !      !
------------------------------------------------------------------
1              Жалпы көрсеткiштер                х      х      х
100       Ұйымдардың саны         саны                    х
110       Штат бiрлiктерi         бiрлiк
222  оқытушы-көмекшi
қызметкерлер            бiрлiк
280  әкiмшiлiк, шаруашылық,
техникалық қызметкерлер бiрлiк
130       Еңбекақы қоры           теңге     х      х
211  педагог қызметкерлер    теңге     х      х
220  өндiрiстiк оқыту
шеберлерi               теңге     х      х
222  оқытушы-көмекшi
қызметкерлер            теңге     х      х
280  әкiмшiлiк, шаруашылық,
техникалық қызметкерлер теңге     х      х
140       Көлiк құралдарының
саны                    саны                    х
150       Баланстағы алаң         ш.м.                    х
100  алып отырған алаң       ш.м.                    х
101  жатақхана алаңы         ш.м.                    х
160       Жалға алынатын алаң     ш.м.                    х
170       Ғимараттың сыртқы
текше алаңы             текше м.                х
2              Арнайы көрсеткiштер               х       х     х
180       Ғимараттардың саны      саны                    х
111  жатақхана саны          саны                    х
190       Барлық бiрлiктерге
арналған бiр жылғы
тарифтiк ставкалардың
сомасы                  теңге     х       х
211  педагог қызметкерлер    теңге     х       х
220  өндiрiстiк оқыту
шеберлерi               теңге     х       х
222  оқытушы-көмекшi
қызметкерлер            теңге     х       х
280  әкiмшiлiк, шаруашылық,
техникалық қызметкерлер теңге     х       х
191       Барлық бiрлiктерге
арналған бiр жылғы
тарифтiк ставканы
қоспағанда,
үстемеақылар, қосымша
ақылар және басқа да
ақшалай төлемдер        теңге     х      х
211  педагог қызметкерлер    теңге     х      х
220  өндiрiстiк оқыту
шеберлерi               теңге     х      х
222  оқытушы-көмекшi
қызметкерлер            теңге     х      х
280  әкiмшiлiк, шаруашылық,
техникалық қызметкерлер теңге     х      х
200       Педагог ставкалары      бiрлiк
202       Педагог ставкалардың
саны                    сағаты    х      х
212       Өндiрiстiк оқыту
шеберлерiнiң саны       сағаты
310       Балалардың саны         адам
302  жетiм балалар және
ата-анасының қамқорынан
айрылған балалар        адам
311       Жыл iшiнде балалардың
болған күндерi          күндер    х      х
302  жетiм балалар және
ата-анасының қамқорынан
айрылған балалар        күндер    х      х
313       Балалар-тамақтану       мың адам
күнi                    -күнi     х      х
521  тегiн тамақ алатын      мың адам
оқушылар                -күнi     х      х
320       Оқушылардың саны        адам
521  тегiн тамақ алатын
оқушылар                адам
410       Қабылдау                адам      х      х
411       Бiтiру                  адам      х      х
420       Оқу мерзiмi
аяқталғанға дейiн
шығып қалғандар         адам      х      х
421       Басқа оқу орындарынан
ауысып келген, оқу
орнының iшiнде
оқытудың басқа
түрлерiнен ауысқан
және қайта
орналасқандар           адам      х      х
422       Оқу орнының iшiнде
басқа оқу орындарына
және оқытудың басқа
түрлерiне ауысқандары   адам      х      х
430       Бюджет қаражаты
есебiнен ұсталатын
студенттер              адам
440       Жатақханалардағы
орындардың саны         саны
441       Жатақханада тұратын
оқушылардың саны        адам
460       Теориялық оқу бойынша
топтар                  саны      х      х
------------------------------------------------------------------
Ұйымның
басшысы ______________________________________
(аты-жөнi, лауазымы)
Қаржы қызметiнiң
басшысы ______________________________________
(аты-жөнi, лауазымы)
М.О.
* Осы бағанды кәсiптiк-техникалық және арнайы кәсiптiк-техникалық мектептер толтырады

Форма 1-14
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации
по состоянию на 1-ое января 200_г.
________________________________________
(наименование организации)
Коды
_____
|_____|
Функциональная группа   __________________         |_____|
Администратор программы __________________         |_____|
Программа               __________________         |_____|
Подпрограмма            __________________         |_____|
_____________________________________________________________________
Код       |Наименование количест-|Едини- |     Фактическое     |
----------------|венных показателей    |ца из- |---------------------|
вид|груп-|пока- |                      |мерения|на на-|на конец|сред-|
|па   |затель|                      |       |чало  |года    |него-|
|     |      |                      |       |года  |        |довое|
___|_____|______|______________________|_______|______|________|_____|
1                  Общие показатели                 х      х      х
100         Количество организаций  число                    х
450   в сельской местности    число                    х
110         Штатные единицы         ед.
221   воспитатели             ед.
222   учебно-вспомогательный
персонал                ед.
280   административно-
хозяйственный,
технический персонал    ед.
130         Фонд заработной платы   тенге      х      х
211   педагогический персонал тенге      х      х
212   педагогический персонал
1-4 классов
(комплектов)            тенге      х      х
213   педагогический персонал
5-9 классов             тенге      х      х
214   педагогический персонал
10-11 классов           тенге      х      х
221   воспитатели             тенге      х      х
222   учебно-вспомогательный
персонал                тенге      х      х
280   административно-
хозяйственный,
технический персонал    тенге      х      х
140         Количество транспортных
средств                 число                    х
150         Площадь, находящаяся на
балансе                 кв.м                     х
100   занимаемая площадь      кв.м                     х
101   площадь, сдаваемая в
аренду                  кв.м                     х
160         Арендуемая площадь      кв.м                     х
170         Внешняя кубатура зданий куб.м                    х
2                Специальные показатели             х      х      х
190         Сумма тарифных ставок
в год на все единицы    тенге      х      х
211   педагогический персонал тенге      х      х
212   педагогический персонал
1-4 классов
(комплектов)            тенге      х      х
213   педагогический персонал
5-9 классов             тенге      х      х
214   педагогический персонал
10-11 классов           тенге      х      х
221   воспитатели             тенге      х      х
222   учебно-вспомогательный
персонал                тенге      х      х
280   административно-
хозяйственный,
технический персонал    тенге      х      х
191         Надбавки, доплаты и
другие денежные
выплаты, кроме суммы
тарифных ставок в год
на все единицы          тенге      х      х
211   педагогический персонал тенге      х      х
212   педагогический персонал
1-4 классов
(комплектов)            тенге      х      х
213   педагогический персонал
5-9 классов             тенге      х      х
214   педагогический персонал
10-11 классов           тенге      х      х
221   воспитатели             тенге      х      х
222   учебно-вспомогательный
персонал                тенге      х      х
280   административно-
хозяйственный,
технический персонал    тенге      х      х
200         Педагогические ставки   ед.
450   в сельской местности    ед.
500   1-4 классы (комплекты)  ед.
502   5-9 классы              ед.
503   10-11 классы            ед.
201         Численность
педагогического
персонала (физические
лица)                   чел.
210         Ставки воспитателей     ед.
211         Численность воспитателей
(физические лица)       чел.
300         Количество классов      число
500   1-4 классы (комплекты)  число
502   5-9 классы              ед.
503   10-11 классы            ед.
310         Количество детей        чел.
500   1-4 классы (комплекты)  чел.
502   5-9 классы              чел.
503   10-11 классы            чел.
330         Количество
воспитанников           чел.
525   проживающие в школах-
интернатах и не
проживающие, но
получающие питание и
обмундирования          чел.
526   полностью или частично
освобожденные от платы
за питание (в
перерасчете на
полностью
освобожденных)          чел.
530   выпускники школ-
интернатов, не имеющие
родителей и оставшиеся
без попечения родителей чел.
542   санаторные
(туберкулезные)
интернаты               чел.
331         Дето-дни пребывания
воспитанников в школах- тыс.
интернатах, детских     чел.-
домах                   дн.      х      х
340         Расходы на выдачу
пособия и
обмундирования          тенге    х      х
____________________________________________________________________
Руководитель организации   ____________________________________
(Ф.И.О., должность)
Руководитель финансовой    ____________________________________
службы                          (Ф.И.О., должность)
М.П.
___________________________________________
* Данная форма заполняется школами-интернатами, школами и школами-интернатами для одаренных детей, специальными школами-интернатами, детскими домами и детскими домами семейного типа.

1-14-нысан
200_жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша ұйымның
желiлерi, штаттары, контингенттерi туралы
мәлiметтер
_________________________________________
(ұйымның атауы)
кодтары
Функционалдық топ ______________________________
Бағдарламаның әкiмшiсi _________________________
Бағдарлама _____________________________________
Кiшi бағдарлама ________________________________
------------------------------------------------------------------
Коды      !Сандық көрсеткiштердiң! Өлшем !      Iс жүзiнде
!       атауы          !бірлігі!---------------------
--------------!                      !       !жылдың!жылдың!орташа
түрi!топ !көр.!                      !       !басына!аяғына!жылдық
!    !сет.!                      !       !      !      !
!    !кiш !                      !       !      !      !
------------------------------------------------------------------
1              Жалпы көрсеткiштер                х      х      х
100       Ұйымдардың саны         саны                    х
450  ауылдық жердегi         саны                    х
110       Штат бiрлiктерi         бiрлiк
221  тәрбиешiлер             бiрлiк
222  оқытушы-көмекшi
қызметкерлер            бiрлiк
280  әкiмшiлiк, шаруашылық,
техникалық қызметкерлер бiрлiк
130       Еңбекақы қоры           теңге      х      х
211  педагог қызметкерлер    теңге      х      х
212  1-4-сыныптардың (толық
жасақталғандардың)
педагог қызметкерлерi   теңге      х      х
213  5-9-сыныптардың
педагог қызметкерлерi   теңге      х      х
214  10-11-сыныптардың
педагог қызметкерлерi   теңге      х      х
221  тәрбиешiлер             теңге      х      х
222  оқытушы-көмекшi
қызметкерлер            теңге      х      х
280  әкiмшiлiк, шаруашылық,
техникалық қызметкерлер теңге      х      х
140       Көлiк құралдарының
саны                    саны                    х
150       Баланстағы алаң         ш.м.                    х
100  алып отырған алаң       ш.м.                    х
101  жалға берiлетiн алаң    ш.м.                    х
160       Жалға алынатын алаң     ш.м.                    х
170       Ғимараттың сыртқы
текше алаңы             текше м.                х
2              Арнайы көрсеткiштер                х      х     х
190       Барлық бiрлiктерге
арналған бiр жылғы
тарифтiк ставкалардың
сомасы                  теңге      х      х
211  педагог қызметкерлер    теңге      х      х
212  1-4-сыныптардың (толық
жасақталғандардың)
педагогикалық
қызметкерлерi           теңге      х      х
213  5-9-сыныптардың
педагог қызметкерлерi   теңге      х      х
214  10-11-сыныптардың
педагог қызметкерлерi   теңге      х      х
221  тәрбиешiлер             теңге      х      х
222  оқытушы-көмекшi
қызметкерлер            теңге      х      х
280  әкiмшiлiк, шаруашылық,
техникалық қызметкерлер теңге      х      х
191       Барлық бiрлiктерге
арналған бiр жылғы
тарифтiк ставканы
қоспағанда,
үстемеақылар, қосымша
ақылар және басқа да
ақшалай төлемдер        теңге      х      х
211  педагог қызметкерлер    теңге      х      х
212  1-4-сыныптардың (толық
жасақталғандардың)
педагог қызметкерлерi   теңге      х      х
213  5-9-сыныптардың
педагог қызметкерлерi   теңге      х      х
214  10-11-сыныптардың
педагог қызметкерлерi   теңге      х      х
221  тәрбиешiлер             теңге      х      х
222  оқытушы-көмекшi
қызметкерлер            теңге      х      х
280  әкiмшiлiк, шаруашылық,
техникалық қызметкерлер теңге      х      х
200       Педагог ставкалары      бiрлiк
450  ауылдық жердегi         бiрлiк
500  1-4-сыныптар(толық
жасақталғандар)         бiрлiк
502  5-9-сыныптар            бiрлiк
503  10-11-сыныптар          бiрлiк
201       Педагог қызметкерлердiң
(жеке тұлғалардың) саны адам
210       Тәрбиешiлердiң
ставкасы                бірлік
211       Тәрбиешiлердiң (жеке
тұлғалардың) саны       адам
300       Сыныптардың саны        саны
500  1-4-сыныптар (толық
жасақталғандар)         саны
502  5-9-сыныптар            саны
503  10-11-сыныптар          саны
310       Балалардың саны         адам
500  1-4-сыныптар (толық
жасақталғандар)         адам
502  5-9-сыныптар            адам
503  10-11-сыныптар          адам
330       Тәрбиеленушiлердiң саны адам
525  мектеп-интернаттарда
тұратындар және
тұрмайтын, бірақ тамақ.
пен киім-кешек алушылар адам
526  толық немесе ішінара
тамақ үшін ақы
төлеуден босатылғандар
(қайта есептегенде
толық босатылған)       адам
530  ата-анасы жоқ және
ата-анасының
қамқорынан айрылған
мектеп-интернаттардың
түлектері               адам
542  санаторийлік
(туберкулездік)
интернаттар             адам
331       Мектеп-интернаттарға,
балалар үйіне
тәрбиеленушілердің      мың адам  х      х
болған балалар-күндері  -күні
340       Жәрдемақы мен
киім-кешек беруге
арналған шығыстар       теңге     х      х
------------------------------------------------------------------
Ұйымның
басшысы ______________________________________
(аты-жөнi, лауазымы)
Қаржы қызметiнiң
басшысы ______________________________________
(аты-жөнi, лауазымы)
М.О.

Форма 1-16
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации
по состоянию на 1-ое января 200_г.
________________________________________
(наименование организации)
Коды
_____
|_____|
Функциональная группа   __________________         |_____|
Администратор программы __________________         |_____|
Программа               __________________         |_____|
Подпрограмма            __________________         |_____|
_____________________________________________________________________
Код       |Наименование количест-|Едини- |     Фактическое     |
----------------|венных показателей    |ца из- |---------------------|
вид|груп-|пока- |                      |мерения|на на-|на конец|сред-|
|па   |затель|                      |       |чало  |года    |него-|
|     |      |                      |       |года  |        |довое|
___|_____|______|______________________|_______|______|________|_____|
1                  Общие показатели                 х      х      х
100         Количество организаций  число                    х
110         Штатные единицы         ед.
222   учебно-вспомогательный
персонал                ед.
280   административно-
хозяйственный,
технический персонал    ед.
130         Фонд заработной платы   тенге      х      х
211   педагогический персонал тенге      х      х
222   учебно-вспомогательный
персонал                тенге      х      х
280   административно-
хозяйственный,
технический персонал    тенге      х      х
140         Количество транспортных
средств                 число                    х
150         Площадь, находящаяся на
балансе                 кв.м                     х
100   занимаемая площадь      кв.м                     х
101   площадь, сдаваемая в
аренду                  кв.м                     х
102   площадь учебных
корпусов                кв.м                     х
103   площадь общежитий       кв.м                     х
104   площадь прочих зданий
и помещений             кв.м                     х
160         Арендуемая площадь      кв.м                     х
170         Внешняя кубатура зданий куб.м                    х
2                Специальные показатели             х      х      х
180         Количество зданий       число                    х
110   количество учебных
аудиторий               число                    х
111   количество общежитий    число                    х
112   количество учебных
корпусов                число                    х
113   количество прочих зданий
и помещений             число                    х
190         Сумма тарифных ставок
в год на все единицы    тенге      х      х
211   педагогический персонал тенге      х      х
222   учебно-вспомогательный
персонал                тенге      х      х
280   административно-
хозяйственный,
технический персонал    тенге      х      х
191         Надбавки, доплаты и
другие денежные
выплаты, кроме суммы
тарифных ставок в год
на все единицы          тенге      х      х
211   педагогический персонал тенге      х      х
222   учебно-вспомогательный
персонал                тенге      х      х
280   административно-
хозяйственный,
технический персонал    тенге      х      х
200         Педагогические ставки   ед.
202         Количество
педагогических часов    час.
321   дневное обучение        час.
322   вечернее обучение       час.
323   заочное обучение        час.
310         Количество детей        чел.
302   дети-сироты и дети,
оставшиеся без попечения
родителей               чел.
311         Дни пребывания детей
в год                   дней      х      х
302   дети-сироты и дети,
оставшиеся без попечения
родителей               дней      х      х
313         Дето-дни питания        тыс.      х      х
чел.-
дн.
521   учащиеся, получающие    тыс.чел.- х      х
бесплатное питание      дн.
320         Количество учащихся     чел.
321   дневное обучение        чел.
322   вечернее обучение       чел.
323   заочное обучение        чел.
521   учащиеся, получающие    чел.
бесплатное питание
410         Прием                   чел.      х            х
321   дневное обучение        чел.      х            х
322   вечернее обучение       чел.      х            х
323   заочное обучение        чел.      х            х
411         Выпуск                  чел.      х            х
321   дневное обучение        чел.      х            х
322   вечернее обучение       чел.      х            х
323   заочное обучение        чел.      х            х
420         Выбыло до окончания
срока обучения          чел.      х            х
321   дневное обучение        чел.      х            х
322   вечернее обучение       чел.      х            х
323   заочное обучение        чел.      х            х
421         Прибыло из других
учебных заведений,
переведено с других
видов обучения внутри
учебного заведения и
восстановлено           чел.      х            х
321   дневное обучение        чел.      х            х
322   вечернее обучение       чел.      х            х
323   заочное обучение        чел.      х            х
422         Переведено в другие
учебные заведения и на
другие виды обучения
внутри учебного
заведения               чел.      х            х
321   дневное обучение        чел.      х            х
322   вечернее обучение       чел.      х            х
323   заочное обучение        чел.      х            х
430         Стипендиаты за счет
средств бюджета         чел.
440         Количество мест в
общежитиях              число
441         Количество учащихся,
проживающих в
общежитии               чел.
460         Группы по теоретическому
обучению                число     х      х
321   дневное обучение        число     х      х
322   вечернее обучение       число     х      х
323   заочное обучение        число     х      х
____________________________________________________________________
Руководитель организации   ____________________________________
(Ф.И.О., должность)
Руководитель финансовой    ____________________________________
службы                          (Ф.И.О., должность)
М.П.
___________________________________________
* Данная форма заполняется ССУЗ-ми.

1-16-нысан
200_жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша ұйымның
желiлерi, штаттары контингенттерi туралы
мәлiметтер
_________________________________________
(ұйымның атауы)
кодтары
Функционалдық топ ______________________________
Бағдарламаның әкiмшiсi _________________________
Бағдарлама _____________________________________
Кiшi бағдарлама ________________________________
------------------------------------------------------------------
Коды      !Сандық көрсеткiштердiң! Өлшем !      Iс жүзiнде
!       атауы          !бірлігі!---------------------
--------------!                      !       !жылдың!жылдың!орташа
түрi!топ !көр.!                      !       !басына!аяғына!жылдық
!    !сет.!                      !       !      !      !
!    !кiш !                      !       !      !      !
------------------------------------------------------------------
1              Жалпы көрсеткiштер                х      х      х
100       Ұйымдардың саны         саны                    х
110       Штат бiрлiктерi         бiрлiк
222  оқытушы-көмекшi
қызметкерлер            бiрлiк
280  әкiмшiлiк, шаруашылық,
техникалық қызметкерлер бiрлiк
130       Еңбекақы қоры           теңге      х      х
211  педагог қызметкерлер    теңге      х      х
222  оқытушы-көмекшi
қызметкерлер            теңге      х      х
280  әкiмшiлiк, шаруашылық,
техникалық қызметкерлер теңге      х      х
140       Көлiк құралдарының
саны                    саны                    х
150       Баланстағы алаң         ш.м.                    х
100  алып отырған алаң       ш.м.                    х
101  жалға берiлетiн алаң    ш.м.                    х
102  оқу корпустарының
алаңы                   ш.м.                    х
103  жатақхана алаңы         ш.м.                    х
104  өзге ғимараттар мен
үй-жайлардың алаңы      ш.м.                    х
160       Жалға алынатын алаң     ш.м.                    х
170       Ғимараттың сыртқы
текше алаңы             текше м.                х
2              Арнайы көрсеткiштер               х      х      х
180       Ғимараттардың саны      саны                    х
110  оқу аудиторияларының
саны                    саны                    х
111  жатақханалардың саны    саны                    х
112  оқу корпустарының саны  саны                    х
113  өзге ғимараттар мен
үй-жайлардың саны       саны                    х
190       Барлық бiрлiктерге
арналған бiр жылғы
тарифтiк ставкалардың
сомасы                  теңге     х      х
211  педагог қызметкерлер    теңге     х      х
222  оқытушы-көмекшi
қызметкерлер            теңге     х      х
280  әкiмшiлiк, шаруашылық,
техникалық қызметкерлер теңге     х      х
191       Барлық бiрлiктерге
арналған бiр жылғы
тарифтiк ставканы
қоспағанда,
үстемеақылар, қосымша
ақылар және басқа да
ақшалай төлемдер        теңге     х      х
211  педагог қызметкерлер    теңге     х      х
222  оқытушы-көмекшi
қызметкерлер            теңге     х      х
280  әкiмшiлiк, шаруашылық,
техникалық қызметкерлер теңге     х      х
200       Педагог ставкалары      бiрлiк
202       Педагог сағаттарының
саны                    сағаты
321  күндiзгi оқу            сағаты
322  кешкi оқу               сағаты
323  сырттай оқу             сағаты
310       Балалардың саны         адам
302  жетiм балалар, және
ата-анасының
қамқорынан айрылған
балалар                 адам
311       Жыл iшiнде балалардың
болған күндерi          күндерi    х      х
302  жетiм балалар, және
ата-анасының
қамқорынан айрылған
балалар                 күндерi    х      х
313       Балалар - тамақтану     мың ад.
күнi                    күнi       х      х
521  тегiн тамақ алатын      мың ад.
оқушылар                күнi       х      х
320       Оқушылардың саны        адам
321  күндiзгi оқу            адам
322  кешкi оқу               адам
323  сырттай оқу             адам
521  тегiн тамақ алатын
оқушылар                адам
410       Қабылдау                адам       х           х
321  күндiзгi оқу            адам       х           х
322  кешкi оқу               адам       х           х
323  сырттай оқу             адам       х           х
411       Бiтiру                  адам       х           х
321  күндiзгi оқу            адам       х           х
322  кешкi оқу               адам       х           х
323  сырттай оқу             адам       х           х
420       Оқу мерзiмi
аяқталғанға дейiн
шығып қалғандар         адам       х           х
321  күндiзгi оқу            адам       х           х
322  кешкi оқу               адам       х           х
323  сырттай оқу             адам       х           х
421       Басқа оқу орындарынан
ауысып келген, оқу
орнының iшiнде
оқытудың басқа
түрлерiнен ауысқан
және қайта
орналасқандар           адам       х           х
321  күндiзгi оқу            адам       х           х
322  кешкi оқу               адам       х           х
323  сырттай оқу             адам       х           х
422       Оқу орнының iшiнде
басқа оқу орындарына
және оқытудың басқа
түрлерiне ауысқандары   адам       х           х
321  күндiзгi оқу            адам       х           х
322  кешкi оқу               адам       х           х
323  сырттай оқу             адам       х           х
430       Бюджет қаражаты
есебiнен ұсталатын
стипендиаттар           адам
440       Жатақханадағы
орындардың саны         саны
441       Жатақханада тұратын
оқушылардың саны        адам
460       Теориялық оқу бойынша
топтар                  саны       х      х
321  күндiзгi оқу            саны       х      х
322  кешкi оқу               саны       х      х
323  сырттай оқу             саны       х      х
------------------------------------------------------------------
Ұйымның
басшысы ______________________________________
(аты-жөнi, лауазымы)
Қаржы қызметiнiң
басшысы ______________________________________
(аты-жөнi, лауазымы)
М.О.
* Осы нысанды ОАОО толтырады

Форма 1-17
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации
по состоянию на 1-ое января 200_г.
________________________________________
(наименование организации)
Коды
_____
|_____|
Функциональная группа   __________________         |_____|
Администратор программы __________________         |_____|
Программа               __________________         |_____|
Подпрограмма            __________________         |_____|
_____________________________________________________________________
Код       |Наименование количест-|Едини- |     Фактическое     |
----------------|венных показателей    |ца из- |---------------------|
вид|груп-|пока- |                      |мерения|на на-|на конец|сред-|
|па   |затель|                      |       |чало  |года    |него-|
|     |      |                      |       |года  |        |довое|
___|_____|______|______________________|_______|______|________|_____|
1                  Общие показатели                 х      х      х
100         Количество организаций  число                    х
110         Штатные единицы         ед.
210   профессорско-
преподавательский
состав (включая
совместителей)          ед.
215   кандидаты наук          ед.
216   доктора наук            ед.
222   учебно-вспомогательный
персонал                ед.
280   административно-
хозяйственный,
технический персонал    ед.
130         Фонд заработной платы   тенге      х      х
210   профессорско-
преподавательский
состав (включая
совместителей)          тенге      х      х
222   учебно-вспомогательный
персонал                тенге      х      х
230   почасовой фонд
заработной платы
профессорско-
преподавательского
состава                 тенге      х      х
280   административно-
хозяйственный,
технический персонал    тенге      х      х
140         Количество транспортных
средств                 число                    х
150         Площадь, находящаяся на
балансе                 кв.м                     х
100   занимаемая площадь      кв.м                     х
101   площадь, сдаваемая в
аренду                  кв.м                     х
102   площадь учебных
корпусов                кв.м                     х
103   площадь общежитий       кв.м                     х
104   площадь прочих зданий
160         Арендуемая площадь      кв.м                     х
170         Внешняя кубатура зданий куб.м                    х
2                Специальные показатели             х      х      х
180         Количество зданий       число                    х
110   количество учебных
аудиторий               число                    х
111   количество общежитий    число                    х
112   количество учебных
корпусов                число                    х
113   количество прочих зданий
и помещений             число                    х
190         Сумма тарифных ставок
в год на все единицы    тенге      х      х
210   профессорско-
преподавательский
состав (включая
совместителей)          тенге      х      х
222   учебно-вспомогательный
персонал                тенге      х      х
230   почасовой фонд
заработной платы
профессорско-
преподавательского
состава                 тенге      х      х
280   административно-
хозяйственный,
технический персонал    тенге      х      х
191         Надбавки, доплаты и
другие денежные
выплаты, кроме суммы
тарифных ставок в год
на все единицы          тенге      х      х
210   профессорско-
преподавательский
состав (включая
совместителей)          тенге      х      х
222   учебно-вспомогательный
персонал                тенге      х      х
230   почасовой фонд
заработной платы
профессорско-
преподавательского
состава                 тенге      х      х
280   административно-
хозяйственный,
технический персонал    тенге      х      х
202         Количество
педагогических часов    час.       х      х
231   педагогические часы с
почасовой оплатой       час.       х      х
310         Количество детей        чел.
302   дети-сироты и дети,
оставшиеся без попечения
родителей               чел.
400         Количество студентов    чел.
321   дневное обучение        чел.
322   вечернее обучение       чел.
323   заочное обучение        чел.
324   иностранные студенты    чел.
340   магистратура
(дневное обучение)      чел.
341   магистратура
(заочное обучение)      чел.
350   аспиранты с отрывом
от производства         чел.
351   аспиранты без отрыва
от производства         чел.
360   докторантура            чел.
410         Прием                   чел.      х              х
321   дневное обучение        чел.      х              х
322   вечернее обучение       чел.      х              х
323   заочное обучение        чел.      х              х
324   иностранные студенты    чел.      х              х
330   подготовительные
отделения при ВУЗах
(дневное обучение)      чел.      х              х
340   магистратура
(дневное обучение)      чел.      х              х
341   магистратура
(заочное обучение)      чел.      х              х
350   аспиранты с отрывом
от производства         чел.      х              х
351   аспиранты без отрыва
от производства         чел.      х              х
360   докторантура            чел.      х              х
411         Выпуск                  чел.      х              х
321   дневное обучение        чел.      х              х
322   вечернее обучение       чел.      х              х
323   заочное обучение        чел.      х              х
324   иностранные студенты    чел.      х              х
340   магистратура
(дневное обучение)      чел.      х              х
341   магистратура
(заочное обучение)      чел.      х              х
350   аспиранты с отрывом
от производства         чел.      х              х
351   аспиранты без отрыва
от производства         чел.      х              х
360   докторантура            чел.      х              х
420         Выбыло до окончания
срока обучения          чел.      х              х
321   дневное обучение        чел.      х              х
322   вечернее обучение       чел.      х              х
323   заочное обучение        чел.      х              х
324   иностранные студенты    чел.      х              х
340   магистратура
(дневное обучение)      чел.      х              х
341   магистратура
(заочное обучение)      чел.      х              х
350   аспиранты с отрывом
от производства         чел.      х              х
351   аспиранты без отрыва
от производства         чел.      х              х
421         Прибыло из других
учебных заведений,
переведено с других
видов обучения внутри
учебного заведения
и восстановлено         чел.      х              х
321   дневное обучение        чел.      х              х
322   вечернее обучение       чел.      х              х
323   заочное обучение        чел.      х              х
324   иностранные студенты    чел.      х              х
340   магистратура
(дневное обучение)      чел.      х              х
341   магистратура
(заочное обучение)      чел.      х              х
350   аспиранты с отрывом
от производства         чел.      х              х
351   аспиранты без отрыва
от производства         чел.      х              х
360   докторантура            чел.      х              х
422         Переведено в другие
учебные заведения и на
другие виды обучения
внутри учебного
заведения               чел.      х              х
321   дневное обучение        чел.      х              х
322   вечернее обучение       чел.      х              х
323   заочное обучение        чел.      х              х
324   иностранные студенты    чел.      х              х
340   магистратура
(дневное обучение)      чел.      х              х
341   магистратура
(заочное обучение)      чел.      х              х
350   аспиранты с отрывом
от производства         чел.      х              х
351   аспиранты без отрыва
от производства         чел.      х              х
360   докторантура            чел.      х              х
430         Стипендиаты за счет
средств бюджета         чел.
440         Количество мест в
общежитиях              число
441         Количество учащихся,
проживающих в
общежитии               чел.
450         Количество учащихся
подготовительного
отделения при ВУЗах
(дневное обучение)      чел.
____________________________________________________________________
Руководитель организации   ____________________________________
(Ф.И.О., должность)
Руководитель финансовой    ____________________________________
службы                          (Ф.И.О., должность)
М.П.
___________________________________________
* Данную форму заполняют ВУЗ-ы.

1-17-нысан
200_жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша ұйымның
желiлерi, штаттары, контингенттерi туралы
мәлiметтер
_________________________________________
(ұйымның атауы)
кодтары
Функционалдық топ ______________________________
Бағдарламаның әкiмшiсi _________________________
Бағдарлама _____________________________________
Кiшi бағдарлама ________________________________
------------------------------------------------------------------
Коды      !Сандық көрсеткiштердiң! Өлшем !      Iс жүзiнде
!       атауы          !бірлігі!---------------------
--------------!                      !       !жылдың!жылдың!орташа
түрi!топ !көр.!                      !       !басына!аяғына!жылдық
!    !сет.!                      !       !      !      !
!    !кiш !                      !       !      !      !
------------------------------------------------------------------
1              Жалпы көрсеткiштер                х      х      х
100       Ұйымдардың саны         саны                    х
110       Штат бiрлiктерi         бiрлiк
210  профессорлық-
оқытушылық құрам
(қосымша жұмыс
iстейтiндердi қоса
алғанда)                бiрлiк
215  ғылым кандидаттары      бiрлiк
216  ғылым докторлары        бiрлiк
222  оқытушы-көмекшi
қызметкерлер            бiрлiк
280  әкiмшiлiк, шаруашылық,
техникалық қызметкерлер бiрлiк
130       Еңбекақы қоры           теңге     х      х
210  профессорлық-оқытушылық
құрам (қосымша жұмыс
iстейтiндердi қоса
алғанда)                теңге     х      х
222  оқытушы-көмекшi
қызметкерлер            теңге     х      х
230  профессорлық-
оқытушылық құрамы
жалақысының сағаттық
қоры                    теңге     х      х
280  әкiмшiлiк, шаруашылық,
техникалық қызметкерлер теңге     х      х
140       Көлiк құралдарының
саны                    саны                   х
150       Баланстағы алаң         ш.м.                   х
100  Баланстағы алаң         ш.м.                   х
101  алып отырған алаң       ш.м.                   х
102  оқу корпустарының
саны                    ш.м.                   х
103  жатақхана алаңы         ш.м.                   х
104  өзге ғимараттар мен
үй-жайлардың алаңы      ш.м.                   х
160       Жалға алынатын алаң     ш.м.                   х
170       Ғимараттың сыртқы
текше алаңы             текше м.               х
2              Арнайы көрсеткiштер               х      х     х
180       Ғимараттардың саны      саны                   х
110  оқу аудиторияларының
саны                    саны                   х
111  жатақхана саны          саны                   х
112  оқу корпустарының
саны                    саны                   х
113  өзге ғимараттар мен
үй-жайлардың алаңы      саны                   х
190       Барлық бiрлiктерге
арналған бiр жылғы
тарифтiк ставкалардың
сомасы                  теңге     х      х
210  профессорлық-
оқытушылық құрам
(қосымша жұмыс
iстейтiндердi қоса
алғанда)                теңге     х      х
222  оқытушы-көмекшi
қызметкерлер            теңге     х      х
230  профессорлық-
оқытушылық құрамы
жалақысының сағаттық
қоры                    теңге     х      х
280  әкiмшiлiк, шаруашылық,
техникалық қызметкерлер теңге     х      х
191       Барлық бiрлiктерге
арналған бiр жылғы
тарифтiк ставканы
қоспағанда,
үстемеақылар, қосымша
ақылар және басқа да
ақшалай төлемдер        теңге     х      х
210  профессорлық-
оқытушылық құрам
(қосымша жұмыс
iстейтiндердi қоса
алғанда)                теңге     х      х
222  оқытушы-көмекшi
қызметкерлер            теңге     х      х
230  профессорлық-
оқытушылық құрамы
жалақысының сағаттық
қоры                    теңге     х      х
280  әкiмшiлiк, шаруашылық,
техникалық қызметкерлер теңге     х      х
202      Педагог сағаттарының
саны                    сағаты    х      х
231  Сағаттық ақымен
педагогикалық сағаттар  сағаты    х      х
310      Балалардың саны         адам
302  жетiм балалар, және
ата-анасының
қамқорынан айрылған
балалар                 адам
400      Студенттердiң» саны     адам
321  күндiзгi оқу            адам
322  кешкi оқу               адам
323  сырттай оқу             адам
324  шетел студенттерi       адам
340  магистратура
(күндiзгi оқу)          адам
341  магистратура
(сырттай оқу)           адам
350  өндiрiстен қол үзiп
оқитын аспиранттар      адам
351  өндiрiстен қол үзбей
оқитын аспиранттар      адам
360  докторантура            адам
410      қабылдау                адам      х            х
321  күндiзгi оқу            адам      х            х
322  кешкi оқу               адам      х            х
323  сырттай оқу             адам      х            х
324  шетел студенттерi       адам      х            х
330  ЖОО жанындағы алдын
ала даярлау бөлiмдерi
(күндiзгi оқу)          адам      х            х
340  магистратура
(күндiзгi оқу)          адам      х            х
341  магистратура
(сырттай оқу)           адам      х            х
350  өндiрiстен қол үзiп
оқитын аспиранттар      адам      х            х
351  өндiрiстен қол үзбей
оқитын аспиранттар      адам      х            х
360  докторантура            адам      х            х
411      Бiтiру                  адам      х            х
321  күндiзгi оқу            адам      х            х
322  кешкi оқу               адам      х            х
323  сырттай оқу             адам      х            х
324  шетел студенттерi       адам      х            х
340  магистратура
(күндiзгi оқу)          адам      х            х
341  магистратура
(сырттай оқу)           адам      х            х
350  өндiрiстен қол үзiп
оқитын аспиранттар      адам      х            х
351  өндiрiстен қол үзбей
оқитын аспиранттар      адам      х            х
360  докторантура            адам      х            х
420      Оқу мерзiмi
аяқталғанға дейiн
шығып қалғандар         адам      х            х
321  күндiзгi оқу            адам      х            х
322  кешкi оқу               адам      х            х
323  сырттай оқу             адам      х            х
324  шетел студенттерi       адам      х            х
340  магистратура
(күндiзгi оқу)          адам      х            х
341  магистратура
(сырттай оқу)           адам      х            х
350  өндiрiстен қол үзiп
оқитын аспиранттар      адам      х            х
351  өндiрiстен қол үзбей
оқитын аспиранттар      адам      х            х
421      Басқа оқу орындарынан
ауысып келген, оқу
орнының iшiнде
оқытудың басқа
түрлерiнен ауысқан
және қайта
орналасқандар           адам      х            х
321  күндiзгi оқу            адам      х            х
322  кешкi оқу               адам      х            х
323  сырттай оқу             адам      х            х
324  шетел студенттерi       адам      х            х
340  магистратура
(күндiзгi оқу)          адам      х            х
341  магистратура
(сырттай оқу)           адам      х            х
350  өндiрiстен қол үзiп
оқитын аспиранттар      адам      х            х
351  өндiрiстен қол үзбей
оқитын аспиранттар      адам      х            х
360  докторантура            адам      х            х
422      Оқу орнының iшiнде
басқа оқу орындарына
және оқытудың басқа
түрлерiне ауысқандары   адам      х            х
321  күндiзгi оқу            адам      х            х
322  кешкi оқу               адам      х            х
323  сырттай оқу             адам      х            х
324  шетел студенттерi       адам      х            х
340  магистратура
(күндiзгi оқу)          адам      х            х
341  магистратура
(сырттай оқу)           адам      х            х
350  өндiрiстен қол үзiп
оқитын аспиранттар      адам      х            х
351  өндiрiстен қол үзбей
оқитын аспиранттар      адам      х            х
360  докторантура            адам      х            х
430      Бюджет қаражаты
есебiнен ұсталатын
стипендияттар           адам
440      Жатақханадағы
орындардың саны         саны
441      жатақханада тұратын
оқушылардың саны        адам
450      ЖОО жанындағы алдын
ала даярлау
бөлiмшелерiндегi
оқушылардың саны
(күндiзгi оқу)          адам
------------------------------------------------------------------
Ұйымның
басшысы ______________________________________
(аты-жөнi, лауазымы)
Қаржы қызметiнiң
басшысы ______________________________________
(аты-жөнi, лауазымы)
М.О.
* Осы нысанды ЖОО толтырады

Форма 1-18
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации
по состоянию на 1-ое января 200_г.
________________________________________
(наименование организации)
Коды
_____
|_____|
Функциональная группа   __________________         |_____|
Администратор программы __________________         |_____|
Программа               __________________         |_____|
Подпрограмма            __________________         |_____|
_____________________________________________________________________
Код       |Наименование количест-|Едини- |     Фактическое     |
----------------|венных показателей    |ца из- |---------------------|
вид|груп-|пока- |                      |мерения|на на-|на конец|сред-|
|па   |затель|                      |       |чало  |года    |него-|
|     |      |                      |       |года  |        |довое|
___|_____|______|______________________|_______|______|________|_____|
1                  Общие показатели                 х      х      х
100         Количество организаций  число                    х
110         Штатные единицы         ед.
200   аппарат управления      ед.
260   военнослужащие          ед.
261   военнослужащие
срочной службы          ед.
262   аттестованный состав    ед.
263   вольнонаемный состав    ед.
130         Фонд заработной платы   тенге      х      х
200   аппарат управления      ед.
260   военнослужащие          ед.
261   военнослужащие
срочной службы          ед.
262   аттестованный состав    ед.
263   вольнонаемный состав    ед.
140         Количество транспортных
средств                 число                    х
120   количество служебных
легковых автомобилей    число                    х
121   количество специальных
машин                   число                    х
150         Площадь, находящаяся на
балансе                 кв.м                     х
100   занимаемая площадь      кв.м                     х
101   площадь, сдаваемая в
аренду                  кв.м                     х
160         Арендуемая площадь      кв.м                     х
170         Внешняя кубатура зданий куб.м                    х
____________________________________________________________________
Руководитель организации   ____________________________________
(Ф.И.О., должность)
Руководитель финансовой    ____________________________________
службы                          (Ф.И.О., должность)
М.П.
___________________________________________
* Данная форма заполняется органами обороны (военные комиссариаты, воинские части), КНБ, Генеральной прокуратуры, Таможенного комитета, Комитета Налоговой полиции, Внутренних Дел, Агентства РК по чрезвычайным ситуациям (пожарные службы, водно-спасательные службы, оперативно-спасательный отряд, отряд экстренного реагирования, воинские части), а также службой охраны Президента, Республиканской Гвардией.

1-18-нысан
200_жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша ұйымның
желiлерi, штаттары, контингенттерi туралы
мәлiметтер
_________________________________________
(ұйымның атауы)
кодтары
Функционалдық топ ______________________________
Бағдарламаның әкiмшiсi _________________________
Бағдарлама _____________________________________
Кiшi бағдарлама ________________________________
------------------------------------------------------------------
Коды      !Сандық көрсеткiштердiң! Өлшем !      Iс жүзiнде
!       атауы          !бірлігі!---------------------
--------------!                      !       !жылдың!жылдың!орташа
түрi!топ !көр.!                      !       !басына!аяғына!жылдық
!    !сет.!                      !       !      !      !
!    !кiш !                      !       !      !      !
------------------------------------------------------------------
1              Жалпы көрсеткiштер                х      х      х
100       Ұйымдардың саны         саны                    х
110       Штат бiрлiктерi         бiрлiк
200  басқарма аппараты       бiрлiк
260  әскери қызметшiлер      бiрлiк
261  жедел қызметтiң
әскери қызметшiлерi     бiрлiк
262  аттестацияланған құрам  бiрлiк
263  ерiктi жалдама құрам    бiрлiк
130       Еңбекақы қоры           теңге      х      х
200  басқарма аппараты       теңге      х      х
260  әскери қызметшiлер      теңге      х      х
261  жедел қызметтiң
әскери қызметшiлерi     теңге      х      х
262  аттестацияланған құрам  теңге      х      х
263  ерiктi жалдама құрам    теңге      х      х
140       Көлiк құралдарының
саны                    саны                   х
120  қызметтiк жеңiл
автомобильдердiң саны   саны                   х
121  арнайы машиналардың
саны                    саны                   х
150       Баланстағы алаң         ш.м.                   х
100  алып отырған алаң       ш.м.                   х
101  жалға беретiн алаң      ш.м.                   х
160       Жалға алатын алаң       ш.м.                   х
170       ғимараттың сыртқы
текше алаңы             текше м.               х
------------------------------------------------------------------
Ұйымның
басшысы ______________________________________
(аты-жөнi, лауазымы)
Қаржы қызметiнiң
басшысы ______________________________________
(аты-жөнi, лауазымы)
М.О.
* Осы нысанды ҰҚК-нiң, Бас прокуратураның, Кеден комитетiнiң, Салық полициясы комитетiнiң, Iшкi iстердiң, ҚР төтенше жағдайлар агенттiгiнiң (өрт қызметi, суда-құтқару қызметi, жедел-құтқару жасағы, жедел әрекет ету жасағы, әскери бөлiмдер) құқық қорғау органдары (әскери комиссариаттар, әскери бөлiмдер), сондай-ақ Президенттiң күзет қызметi, Республикалық Ұлан толтырады.

Форма 1-25
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации
по состоянию на 1-ое января 200_г.
________________________________________
(наименование организации)
Коды
_____
|_____|
Функциональная группа   __________________         |_____|
Администратор программы __________________         |_____|
Программа               __________________         |_____|
Подпрограмма            __________________         |_____|
____________________________________________________________________
Код       |Наименование количест-|Едини- |     Фактическое     |
----------------|венных показателей    |ца из- |---------------------|
вид|груп-|пока- |                      |мерения|на на-|на конец|сред-|
|па   |затель|                      |       |чало  |года    |него-|
|     |      |                      |       |года  |        |довое|
___|_____|______|______________________|_______|______|________|_____|
1                    Общие показатели               х       х      х
100        Количество организаций   число                     х
110        Штатные единицы          ед.
201  политические
государственные служащие ед.
202  административные
государственные служащие,
выполняющие прямые
функции государственного
органа
203  административные
государственные служащие,
выполняющие вспомогательные
(косвенные) функции
государственного органа
120       Внештатные работники      чел.
280  административно-
хозяйственный,
технический персонал      чел.
281  водители                  чел.
999  другие                    чел.
130       Фонд заработной платы     тенге     х      х
201  политические
государственные служащие  тенге     х      х
202  административные
государственные служащие,
выполняющие прямые
функции государственного
органа                    тенге     х      х
203  административные
государственные служащие,
выполняющие вспомогательные
(косвенные) функции
государственного органа   тенге     х      х
140       Количество транспортных
средств                   число                  х
120  количество служебных
легковых автомобилей      число                  х
121  количество специальных
машин                     число                  х
150       Площадь, находящаяся
на балансе                кв.м                   х
100  занимаемая площадь        кв.м                   х
101  площадь, сдаваемая в
аренду                    кв.м                   х
160       Арендуемая площадь        кв.м                   х
170       Внешняя кубатура зданий   куб.м                  х
2              Специальные  показатели             х      х     х
195       Вакансии                  ед.
201  политические
государственные
служащие                  ед.
202  административные
государственные служащие,
выполняющие прямые
функции государственного
органа                    ед.
203  административные
государственные служащие,
выполняющие
вспомогательные
(косвенные) функции
государственного органа   ед.
____________________________________________________________________
Руководитель организации   ____________________________________
(Ф.И.О., должность)
Руководитель финансовой    ____________________________________
службы                          (Ф.И.О., должность)
М.П.
___________________________________________
*Данная форма заполняется государственными органами, кроме органов обороны, внутренних дел, КНБ и судебных органов

1-25-нысан
200_жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша ұйымның
желiлерi, штаттары, контингенттерi туралы
мәлiметтер
_________________________________________
(ұйымның атауы)
кодтары
Функционалдық топ ______________________________
Бағдарламаның әкiмшiсi _________________________
Бағдарлама _____________________________________
Кiшi бағдарлама ________________________________
------------------------------------------------------------------
Коды      !Сандық көрсеткiштердiң! Өлшем !      Iс жүзiнде
!       атауы          !бірлігі!---------------------
--------------!                      !       !жылдың!жылдың!орташа
түрi!топ !көр.!                      !       !басына!аяғына!жылдық
!    !сет.!                      !       !      !      !
!    !кiш !                      !       !      !      !
------------------------------------------------------------------
1              Жалпы көрсеткiштер                х      х      х
100       Ұйымдардың саны         саны                    х
110       Штат бiрлiктерi         бiрлiк
201  саяси мемлекеттiк
қызметшiлер             бiрлiк
202  мемлекеттiк мекеменiң
тiкелей функциясын
орындайтын әкiмшiлiк
мемлекеттiк қызметшiлер бiрлiк
203  мемлекеттiк мекеменiң
көмекшi (жанама)
функцияларын орындайтын
әкiмшiлiк мемлекеттiк
қызметшiлер             бiрлiк
120       Штаттан тыс
қызметкерлер            адам
280  әкiмшiлiк-шаруашылық,
техникалық қызметкерлер адам
281  жүргiзушiлер            адам
999  басқалар                адам
130       Еңбекақы қоры           теңге     х      х
201  саяси мемлекеттiк
қызметшiлер             теңге     х      х
202  мемлекеттiк мекеменiң
тiкелей функциясын
орындайтын әкiмшiлiк
мемлекеттiк қызметшiлер теңге     х      х
203  мемлекеттiк мекеменiң
көмекшi (жанама)
функцияларын орындайтын
әкiмшiлiк мемлекеттiк
қызметшiлер             теңге     х      х
140       Көлiк құралдарының
саны                    саны                   х
120  қызметтiк жеңiл
автомобильдердiң саны   саны                   х
121  арнайы машиналардың
саны                    саны                   х
150       Баланстағы алаң         ш.м.                   х
100  алып отырған алаң       ш.м.                   х
101  жалға беретiн алаң      ш.м.                   х
160       Жалға алатын алаң       ш.м.                   х
170       Ғимараттың сыртқы
текше алаңы             текше. м               х
2              Арнайы көрсеткiштер               х      х     х
195       Бос орындар             бiрлiк
201  саяси мемлекеттiк
қызметшiлер             бiрлiк
202  мемлекеттiк мекеменiң
тiкелей функциясын
орындайтын әкiмшiлiк
мемлекеттiк қызметшiлер бiрлiк
203  мемлекеттiк мекеменiң
көмекшi (жанама)
функцияларын орындайтын
әкiмшiлiк мемлекеттiк
қызметшiлер             бiрлiк
------------------------------------------------------------------
Ұйымның
басшысы ______________________________________
(аты-жөнi, лауазымы)
Қаржы қызметiнiң
басшысы ______________________________________
(аты-жөнi, лауазымы)
М.О.
* осы нысанды iшкi iстер, ҰҚК Қорғаныс органдары және сот органдарынан басқа мемлекеттiк органдар толтырады