О внесении изменений в Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения от 14 июля 2000 года № 439 "О проведении анализа и оценки качества медицинской помощи населению Республики Казахстан", зарегистрированный в Министерстве юстиции 14 июля 2000 года № 1195
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 12 мая 2003 года № 367. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 мая 2003 г. за № 2282. Утратил силу приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 12 декабря 2011 года № 890
Сноска. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 12.12.2011 № 890.
В связи с внесением протеста Генеральной Прокуратуры Республики Казахстан от 18 апреля 2003 г. N 7-9-1851-03, приказываю:
1. Внести в Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения от 14 июля 2000 года N 439 "О проведении анализа и оценки качества медицинской помощи населению Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 14 июля 2000 года под N 1195), следующие изменения:
В Правилах анализа и оценки качества гарантированного объема бесплатной медицинской помощи в Республике Казахстан, утвержденных указанным Приказом:
подпункт 2) пункта 9 отменить;
в Правилах организации деятельности врача-эксперта, утвержденных указанным Приказом:
подпункт 2) пункта 4 отменить.
2. Контроль за исполнением данного приказа возложить на вице-министра Диканбаеву С.А.
3. Настоящий Приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр

Әдiлет министрлiгiнде 2000 жылғы 14 шiлдеде N 1195 болып тiркелген Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгінің 2000 жылғы 14 шілдедегi N 439 "Қазақстан Республикасының халқына көрсетілетін медициналық көмектің сапасына талдау және бағалау жүргiзу туралы" бұйрығына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігінің 2003 жылғы 12 мамырдағы N 367 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 19 мамырда тіркелді. Тіркеу N 2282. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 890 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 2011.12.12 № 890 (қол қойған күнінен бастап күшіне енеді) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Бас Прокуратурасының 2003 жылғы 18 сәуiрдегi N 7-9-1851-03 қарсылық бiлдiруiне байланысты бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгiнiң 2000 жылғы 14 шiлдедегi N 439 "Қазақстан Республикасының халқына көрсетiлетiн медициналық көмектің сапасына талдау және бағалау жүргiзу туралы" бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде 2000 жылғы 14 шiлдеде N 1195 болып тiркелген) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген Бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасында кепiлдендiрілген тегін медициналық көмек көрсету сапасын талдау және бағалау Ережесiнде:
9-тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын;
көрсетілген Бұйрықпен бекiтiлген дәрiгер-сараптаушының қызметiн ұйымдастыру Ережесiне:
4-тармағының 2) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау вице-министр С.Ә. Диқанбаеваға жүктелсiн.
3. Осы Бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлiгiнде мемлекеттiк тіркеуден өткен сәтінен бастап күшiне енедi.
Министр