1. Поручается________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность,
___________________________________________________________________
наименование органа налоговой службы)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
________________________________________________произвести проверку
2. Полное наименование налогоплательщика_____________________
(в том числе фамилия
___________________________________________________________________
и инициалы руководителя проверяемого субъекта)
___________________________________________________________________
3. РНН_______________________________________________________
4. Вид проверки______________________________________________
5. Проверяемый налоговый период______________________________
6. Проверяемый вид налога и другого обязательного платежа в
бюджет, проверка полноты и своевременности удержания и (или)
перечисления обязательных пенсионных взносов в накопительные
пенсионные фонды, а также вопросы исполнения банками и
организациями, осуществляющими отдельные виды банковских операций,
обязанностей, установленных Налоговым кодексом, и государственного
контроля при применении трансфертных цен___________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
7. Проверяемый участок территории и вопросы, подлежащие
выяснению в ходе проверки__________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
8. Срок проверки "_____" рабочих дней с момента вручения
предписания.
9. Проверка приостановлена с "_____" ______________200_ г.
по "_____" ______________200_ г.
10. Привлечь к проведению проверки следующих специалистов
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность, наименование организации)
Руководитель
органа налоговой службы ______________  _____________________
М.П. (подпись)   (фамилия и инициалы)
Отметка налогоплательщика об ознакомлении и получении
предписания (копии):
"__"__________200 __г.           __________________________
(дата)                              (подпись)
Примечание:
при назначении рейдовой проверки заполняются все строки, за исключением строк 2, 3, 5, 6, 8;

1. Тексеру жүргізу _________________________________________
(аты, әкесінің аты, тегі, салық қызметі
__________________________________________________________________
органының атауы)
__________________________________________________________________
____________________________________________ тапсырылды
2. Салық төлеушінің толық атауы ____________________________
(оның ішінде тексерілетін субъекті басшысының тегі мен инициалдары)
__________________________________________________________________
3. СТН-і ___________________________________________________
4. Тексеру түрі ____________________________________________
5. Тексерілетін салық кезеңі _______________________________
6. Салық және бюджетке басқа да міндетті төлемнің тексерілетін
түрі, жинақтаушы зейнетақы қорларына міндетті зейнетақы жарналарын
ұстап қалудың толықтығы мен уақтылығын және (немесе) аударуды,
сондай-ақ Салық кодексімен белгіленген міндеттердің банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асырушы банктер мен
ұйымдардың орындау мәселелерін және трансферттік бағаларды ________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
_____________________________________________ қолдану кезінде
мемлекеттік бақылауды тексеру.
7. Аумақтың тексеріліп жатқан учаскесі және тексеру барысында
анықталуға жататын мәселелер _____________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
8. Тексеру мерзімі нұсқама табысталған сәттен бастап "____"
жұмыс күні.
9. Тексеру 200_ ж. "____" бастап 200_ ж. "____" _____________
аралығында тоқтатылды.
10. Тексеру жүргізуге мынадай мамандар тартылсын ___________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
(аты-жөні, лауазымы, ұйымның атауы)
Салық қызметі органының
Басшысы       _________________        ____________________
М.О.  (қолы)          (тегі мен инициалдары)
Салық төлеушінің нұсқаманы (көшірмесін) алғаны және танысқаны туралы
белгісі:
200_ ж. "______" _____________       __________________________
(күні)                          (қолы)
Ескерту: рейдтік тексеру тағайындалған кезде 2, 3, 5, 6,
8-жолдарды қоспағанда, барлық жолдар толтырылады; кешендік тексеру