О внесении изменения в приказ Главного государственного санитарного врача Республики Казахстан от 4 сентября 2002 года N 38 "Об утверждении санитарных правил и норм "Cанитарно-гигиенические требования к устройству, содержанию и эксплуатации продовольственных рынков", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 2017
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 20 июня 2003 года N 464. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 июля 2003 года N 2392. Утратил силу приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 июля 2010 года N 578
Сноска. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 30.07.2010 N 578 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с письмом от 4 июня 2003 года N 4-1/18/3314/и Министерства юстиции Республики Казахстан, в целях совершенствования нормативных правовых актов в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения, приказываю:
1. Внести в приказ Главного государственного санитарного врача Республики Казахстан от 4 сентября 2002 года N 38 "Об утверждении санитарных правил и норм "Cанитарно-гигиенические требования к устройству, содержанию и эксплуатации продовольственных рынков", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 октября 2002 года N 2017, следующее изменение:
в санитарных правилах и нормах, утвержденных указанным приказом:
в пункте 17 слова "и прилегающая к ней территория (до 25 метров по периметру)" исключить, слово "должны" заменить словом "должна".
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Главного государственного санитарного врача Республики Казахстан Белонога А.А.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр

Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлігінде N 2017 тiркелген "Азық-түлiк рыногын құру, ұстау және пайдалануға қойылатын санитарлық-гигиеналық талаптар" санитарлық ережелер мен нормаларды бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Бас мемлекеттік санитарлық дәрігерінің 2002 жылғы 4 қыркүйектегi N 38 бұйрығына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2003 жылғы 20 маусымдағы N 464 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 4 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 2392. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 30 шілдедегі N 578 бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010.07.30 N 578 (ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң 2003 жылғы 4 маусымдағы N 4-1/18/3314/и хатына сәйкес, халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы нормативтiк актілердi жетiлдiру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 2002 жылғы 18 қазанда N 2017 тiркелген "Азық-түлiк рыногын құру, ұстау және пайдалануға қойылатын санитарлық-гигиеналық талаптар" санитарлық ережелер мен нормаларды бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Бас мемлекеттiк санитарлық дәрiгерiнiң 2002 жылғы 4 қыркүйектегi бұйрығына мынадай өзгерiс енгiзілсiн:
көрсетілген бұйрықпен бекiтiлген санитарлық ережелер мен нормаларда:
17-тармақта "және оған iргелес аумақ (периметрi бойынша 25 метрге дейiн)" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Бас мемлекеттiк санитарлық дәрiгерiне А.А. Белоногқа жүктелсiн.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткен  күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Министр