О внесении изменения и дополнения в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 23 декабря 2002 года N 508 "Об утверждении Инструкции о перечне, формах и сроках представления финансовой отчетности и дополнительных сведений к финансовой отчетности кредитными товариществами и ипотечными компаниями", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан под N 2138
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 4 июля 2003 года N 229. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 августа 2003 года N 2424. Утратило силу - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 6 декабря 2003 года N 438 (V032636)
В целях составления обзора финансового сектора Республики Казахстан в соответствии с международными требованиями Правление Национального Банка Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правления Национального Банка Республики Казахстан от 23 декабря 2002 года N 508 "Об утверждении Инструкции о перечне, формах и сроках представления финансовой отчетности и дополнительных сведений к финансовой отчетности кредитными товариществами и ипотечными компаниями" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 2138, опубликованное 27 января-9 февраля 2003 года в изданиях Национального Банка Республики Казахстан "Казакстан Улттык Банкiнiн Хабаршысы" и "Вестник Национального Банка Казахстана") следующие изменение и дополнение:
в Инструкции о перечне, формах и сроках представления финансовой отчетности и дополнительных сведений к финансовой отчетности кредитными товариществами и ипотечными компаниями, утвержденной указанным постановлением:
в подпункте 1) пункта 7 главы 2 слова "приложения 1-4" заменить словами "приложения 1-5";
приложение 4 к Инструкции о перечне, формах и срока представления финансовой отчетности кредитными товариществами и ипотечными компаниями дополнить Приложением 5 к форме 700-НО в следующей редакции:
"Приложение 5 к форме 700-НО
Баланс с детализацией счетов
____________________________________________________________________
(полное наименование кредитного товарищества или ипотечной компании)
по состоянию на ____________ 200 года
1. Для кодировки счетов, указанных в настоящем приложении, используются следующие виды валют:
1) Казахстанский тенге - национальная валюта Республики Казахстан (далее - тенге) - код "1";
2) Свободно конвертируемая валюта (далее - СКВ) - код "2";
3) Другие виды валют (далее - ДВВ) - код "3".
К группе "Свободно-конвертируемая валюта" относятся следующие иностранные валюты:
-------------------------------------------------------------------
|                                   |       Код валюты
N |        Наименование валюты        |  в буквенном выражении
-------------------------------------------------------------------
Австралийский доллар                            AUD
Английский фунт стерлингов                      GBP
Датская крона                                   DKK
ЕВРО                                            EUR
Канадский доллар                                САD
Кувейтский динар                                KWD
Ливанский фунт                                  LBP
Норвежская крона                                NOK
Сингапурский доллар                             SGD
Доллар США                                      USD
Шведская крона                                  SEK
Швейцарский франк                               CHF
Японская Йена                                   JPY
-------------------------------------------------------------------
К группе "Другие виды валют" относятся иностранные валюты, не являющиеся национальной валютой Республики Казахстан и не входящие в группу СКВ.

Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде N 2138 тiркелген, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Кредиттiк серiктестiктердiң және ипотекалық компаниялардың қаржылық есеп пен қаржылық есепке қосымша мәлiметтер беру тiзбесi, нысандары мен мерзiмдерi туралы нұсқаулықты бекiту туралы" 2002 жылғы 23 желтоқсандағы N 508 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 4 шілдедегі N 229 қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 6 тамызда тіркелді. Тіркеу нөмірі N 2424. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 6 желтоқсандағы N 438 қаулысымен
Қазақстан Республикасы қаржы секторының шолуын халықаралық талаптарға сәйкес жасау мақсатында, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Басқармасы қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Кредиттiк серiктестiктердiң және ипотекалық компаниялардың қаржылық есеп пен қаржылық есепке қосымша мәлiметтер беру тiзбесi, нысандары мен мерзiмдерi туралы нұсқаулықты бекiту туралы" 2002 жылғы 23 желтоқсандағы N 508 қаулысына  (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2138 тiркелген, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң "Қазақстан Ұлттық Банкiнiң Хабаршысы" және "Вестник Национального Банка Казахстана" басылымдарында 2003 жылғы 27 қаңтар - 9 ақпанда жарияланған) мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Кредиттiк серiктестiктердiң және ипотекалық компаниялардың қаржылық есеп пен қаржылық есепке қосымша мәлiметтер беру тiзбесi, нысандары мен мерзiмдерi туралы нұсқаулықта:
2-тараудың 7-тармағының 1) тармақшасындағы "1-4-қосымша" деген сөздер "1-5-қосымша" деген сөздермен ауыстырылсын;
Кредиттiк серiктестiктердiң және ипотекалық компаниялардың қаржылық есеп пен қаржылық есепке қосымша мәлiметтер беру тiзбесi, нысандары мен мерзiмдерi туралы нұсқаулыққа 4-қосымша мынадай редакциядағы 700-НО нысанға 5-қосымшамен толықтырылсын:
"700-НO нысанға 5-қосымша
___________________________________________________________________
(кредиттiк серiктестiктiң немесе ипотекалық компанияның толық атауы)
________ жылғы "__" ____________ жағдай бойынша
шоттары жан-жақты көрсетiлген баланс
1. Осы қосымшада көрсетiлген шоттарды кодтау үшiн мынадай валюта түрлерi қолданылады:
1) Қазақстан теңгесi - Қазақстан Республикасының ұлттық валютасы (бұдан әрi - теңге) - код "1";
2) Еркiн айналыстағы валюта (бұдан әрi - ЕАВ) - код "2";
3) Валютаның басқа түрлерi (бұдан әрi - ВБТ) - код "3".
"Еркiн айналыстағы валюта" тобына мынадай шетел валюталары жатады:
___________________________________________________________________
N | Валютаның атауы              | Әрiптiк мағынадағы валюта коды
___________________________________________________________________
Австралия доллары              AUD
ағылшын доллары                GBP
дат кронасы                    DKK
ЕУРО                           EUR
Канада доллары                 CAD
Кувейт динары                  KWD
Ливан фунты                    LBP
норвег кронасы                 NOK
Сингапур доллары               SGD
АҚШ доллары                    USD
Швед кронасы                   SEK
Швейцар франкi                 CHF
жапон иенi                     JPY
___________________________________________________________________
"Валютаның басқа түрлері" тобына Қазақстан Республикасының ұлттық валютасы болып табылмайтын және ЕАВ тобына кірмейтін шетелдік валюталар жатады.

2. Структура счетов, указанных в настоящем приложении, представляет собой систему цифровых символов и выглядит следующим образом: AAAAXYZ, где
-------------------------------------------------------------------
Пози-  |          Назначение позиций балансовых счетов
ции ба-|
лансо- |
вых    |
счетов |
-------------------------------------------------------------------
А      |- номер ба-  |1,2,3,|Означают счет баланса
ААА    |лансового    |4 циф-|
|счета;       |ры    |
-------------------------------------------------------------------
X      |- обозначение|5     |Означает признак резидентства, где
|признака ре- |цифра |   "1" - резидент Республики Казах-
|зидентства;  |      |стан,
|             |      |   "2" - нерезидент Республики
|             |      |Казахстан
-------------------------------------------------------------------
У      |- обозначение|6     |Означает категорию сектора (подсек-
|категорий    |цифра |тора) экономики, где
|сектора эко- |      |"1" Центральное Правительство;
|номики       |      |"2" Местные органы управления;
|             |      |"3" Центральный (национальный)
|             |      |    банк;
|             |      |"4" Другие депозитные организации;
|             |      |"5" Другие финансовые организации;
|             |      |"6" Государственные нефинансовые
|             |      |    организации;
|             |      |"7" Негосударственные нефинансовые
|             |      |    организации;
|             |      |"8" Некоммерческие организации,
|             |      |    обслуживающие домашние хозяйства;
|             |      |"9" Домашние хозяйства.
-------------------------------------------------------------------
Z      |- обозначение|7     |Означает код валюты, где
|вида валюты  |цифра |     "1" - тенге,
|             |      |     "2" - СКВ,
|             |      |     "3" - ДВВ.
-------------------------------------------------------------------
в тысячах тенге
-------------------------------------------------------------------
Структура |                 Наименование                 |
б/счета, |                                              |
включая  |                                              |
позиции  |                                              |
-----------|                                              |
1-4 |5|6|7|                                              |
-------------------------------------------------------------------
1000       Наличные деньги
1001  0 0 0 Наличность в кассе
1001  1 3 1  Наличность в кассе в тенге
1001  2 3 2  Наличность в кассе в СКВ
1001  2 3 3  Наличность в кассе в ДВВ
1002  0 0 0 Банкноты и монеты в пути
1002  1 3 1  Банкноты и монеты в пути в тенге
1002  2 3 2  Банкноты и монеты в пути в СКВ
1002  2 3 3  Банкноты и монеты в пути в ДВВ
1003  0 0 0 Наличность в обменных пунктах
1003  1 3 1  Наличность в обменных пунктах в тенге
1003  2 3 2  Наличность в обменных пунктах в СКВ
1003  2 3 3  Наличность в обменных пунктах в ДВВ
1050       Корреспондентские счета
1051  0 0 0 Корреспондентский счет в Национальном Банке
Республики Казахстан
1051  1 3 1  Корреспондентский счет в тенге в Национальном
Банке Республики Казахстан

2. Осы қосымшада көрсетiлген шоттар құрылымы сандық символдар жүйесiн бiлдiредi және АААА Х У Z болып көрсетiледi, мұнда
___________________________________________________________________
Баланс.|       Баланстық шоттар позициясының мәнi
тық    |
шоттар |
пози.  |
циясы  |
___________________________________________________________________
АААА   - баланс.  1,2,3,4  Баланстық шотты бiлдiредi
тық шот    сандары
нөмері;
Х     - резидент. 5 саны  Резиденттiк белгiнi бiлдiретiндер, мұндағы
тiк                "1" - Қазақстан Республикасының резидентi
белгiнi            "2" - Қазақстан Республикасының резидент
белгiлеу;          еместерi
У      - эконо.   6 саны  Экономика секторының (шағын секторының)
мика               санатын бiлдiретiндер, мұнда
секторы.           "1" Орталық Үкiмет;
ның сана.          "2" Жергiлiктi бacқapу органдары;
тын белгi.         "3" Орталық (ұлттық) банк;
леу                "4" Басқа депозиттiк ұйымдар;
"5" Басқа қаржы ұйымдары;
"6" Мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдар;
"7" Мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдар;
"8" Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн
коммерциялық емес ұйым;
"9" Yй шаруашылығы.
Z      - валюта.  7 саны  Валюта кодын бiлдiретiндер, мұндағы
ның түрін          "1" - теңге,
белгілеу           "2" - ЕАВ,
"3" - ВБТ.
___________________________________________________________________
мың теңге
___________________________________________________________________
Б/шоттың |
құрылымы,|
позицияны|
қоса     |                        Атауы
_________|
1-4|5|6|7|
___________________________________________________________________
1000       Банктiң қолма-қол ақшасы
1001 0 0 0 Кассадағы қолма-қол ақша
1001 1 3 1 Теңгемен кассадағы қолма-қол ақша
1001 2 3 2 ЕАВ-мен кассадағы қолма-қол ақша
1001 2 3 3 BБT-мен кассадағы қолма-қол ақша
1002 0 0 0 Жолдағы банкноттар мен металл ақша
1002 1 3 1 Теңгемен жолдағы банкноттар мен металл ақша
1002 2 3 2 EAB-мен жолдағы қолма-қол ақша
1002 2 3 3 ВБТ-мен жолдағы қолма-қол ақша
1003 0 0 0 Айырбастау пункттерiндегi қолма-қол ақша
1003 1 3 1 Теңгемен айырбастау пункттерiндегi қолма-қол ақша
1003 2 3 2 ЕАВ-мен айырбастау пункттерiндегi қолма-қол ақша
1003 2 3 3 ВБТ-мен айырбастау пункттерiндегi қолма-қол ақша
1050       Корреспонденттiк шоттар
1051 0 0 0 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiндегi
корреспонденттiк шоттар
1051 1 3 1 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiндегi теңгемен
корреспонденттiк шоттар

1051  1 3 2  Корреспондентский счет в СКВ в Национальном
Банке Республики Казахстан
1051  1 3 3  Корреспондентский счет в ДВВ в Национальном
Банке Республики Казахстан
1052  0 0 0 Корреспондентские счета в банках
1052  1 4 1  Корреспондентские счета в тенге в
банках-резидентах
1052  1 4 2  Корреспондентские счета в СКВ в
банках-резидентах
1052  1 4 3  Корреспондентские счета в ДВВ в
банках-резидентах
1052  2 4 1  Корреспондентские счета в тенге
в банках-нерезидентах
1052  2 4 2  Корреспондентские счета в СКВ
в банках-нерезидентах
1052  2 4 3  Корреспондентские счета в ДВВ
в банках-нерезидентах
1053  0 0 0 Блокированная задолженность по
корреспондентским счетам в банках
1053  1 4 1  Блокированная задолженность по
корреспондентским счетам в тенге
в банках-резидентах
1053  1 4 2  Блокированная задолженность по
корреспондентским счетам в СКВ
в банках-резидентах
1053  1 4 3  Блокированная задолженность по
корреспондентским счетам в ДВВ
в банках-резидентах
1053  2 4 1  Блокированная задолженность по
корреспондентским счетам в тенге в
банках-нерезидентах
1053  2 4 2  Блокированная задолженность по
корреспондентским счетам в СКВ
в банках-нерезидентах
1053  2 4 3  Блокированная задолженность по
корреспондентским счетам в ДВВ
в банках-нерезидентах
1100       Требования к Национальному Банку Республики
Казахстан
1102  0 0 0 Вклады до востребования в Национальном Банке
Республики Казахстан
1102  1 3 1  Вклады до востребования в тенге
в Национальном Банке Республики Казахстан
1102  1 3 2  Вклады до востребования в СКВ в Национальном
Банке Республики Казахстан
1102  1 3 3  Вклады до востребования в ДВВ в Национальном
Банке Республики Казахстан
1103  0 0 0 Срочные вклады в Национальном Банке Республики
Казахстан
1103  1 3 1  Срочные вклады в тенге в Национальном Банке
Республики Казахстан
1103  1 3 2  Срочные вклады в СКВ в Национальном Банке
Республики Казахстан
1103  1 3 3  Срочные вклады в ДВВ в Национальном Банке
Республики Казахстан
1200       Ценные бумаги
1201  0 0 0 Ценные бумаги, предназначенные для торговли
1201  1 1 1  Ценные бумаги в тенге, предназначенные для
торговли, выпущенные Правительством
Республики Казахстан
1201  1 1 2  Ценные бумаги в СКВ, предназначенные для
торговли, выпущенные Правительством
Республики Казахстан
1201  1 2 1  Ценные бумаги в тенге, предназначенные для
торговли, выпущенные местными органами
власти Республики Казахстан
1201  1 2 2  Ценные бумаги в СКВ, предназначенные для
торговли, выпущенные местными органами власти
Республики Казахстан
1201  1 3 1  Ценные бумаги в тенге, предназначенные для
торговли, выпущенные Национальным Банком
Республики Казахстан

1051 1 3 2 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiндегi ЕАВ-мен
корреспонденттiк шоттар
1051 1 3 3 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiндегi ВБТ-мен
корреспонденттiк шоттар
1052 0 0 0 Банктердегi корреспонденттiк шоттар
1052 1 4 1 Резидент банктердегi теңгемен корреспонденттiк шоттар
1052 1 4 2 Резидент банктердегi EAB-мен корреспонденттiк шоттар
1052 1 4 3 Резидент банктердегi ВБТ-мен корреспонденттiк шоттар
1052 2 4 1 Резидент емес банктердегi теңгемен корреспонденттiк
шоттар
1052 2 4 2 Резидент емес банктердегi ЕАВ-мен корреспонденттiк шоттар
1052 2 4 3 Резидент емес банктердегi ВБТ-мен корреспонденттiк шоттар
1053 0 0 0 Банктердегi корреспонденттiк есепшоттар бойынша
оқшауланған берешек
1053 1 4 1 Резидент банктердегi теңгемен корреспонденттiк
есепшоттар бойынша оқшауланған берешек
1053 1 4 2 Резидент банктердегi EAB-мен корреспонденттiк есепшоттар
бойынша оқшауланған берешек
1053 1 4 3 Резидент банктердегi ВБТ-мен корреспонденттiк есепшоттар
бойынша оқшауланған берешек
1053 2 4 1 Резидент емес банктердегi теңгемен корреспонденттiк
есепшоттар бойынша оқшауланған берешек
1053 2 4 2 Резидент емес банктердегi ЕАВ-мен корреспонденттiк
есепшоттар бойынша оқшауланған берешек
1053 2 4 3 Резидент емес банктердегi ВБТ-мен корреспонденттiк
есепшоттар бойынша оқшауланған берешек
1102 0 0 0 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiндегi талап ету
салымдары
1102 1 3 1 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiндегi теңгемен
талап ету салымдары
1107 1 3 2 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiндегi EAВ-мен
талап ету салымдары
1102 1 3 3 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiндегi ВБТ-мен
талап ету салымдары
1103 0 0 0 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiндегi мерзiмдi
салымдар
1103 1 3 1 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiндегi теңгемен
мерзiмдi салымдары
1103 1 3 2 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiндегi ЕАВ-мен
мерзiмдi салымдары
1103 1 3 3 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiндегi ВБТ-мен
мерзiмдi салымдары
1201 0 0 0 Саудаға арналған бағалы қағаздар
1201 1 1 1 Қазақстан Республикасының Үкiметi шығарған саудаға
арналған теңгедегi бағалы қағаздар
1201 1 1 2 Қазақстан Республикасының Үкiметi шығарған саудаға
арналған EAB-дағы бағалы қағаздар
1201 1 2 1 Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiмет органдары
шығарған саудаға арналған теңгедегi бағалы қағаздар
1201 1 2 2 Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiмет органдары
шығарған саудаға арналған ЕАВ-дағы бағалы қағаздар
1201 1 3 1 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi шығарған саудаға
арналған теңгедегi бағалы қағаздар

1201  1 3 2  Ценные бумаги в СКВ, предназначенные для
торговли, выпущенные Национальным Банком
Республики Казахстан
1201  1 4 1  Ценные бумаги в тенге, предназначенные для
торговли, выпущенные банками-резидентами
1201  1 4 2  Ценные бумаги в СКВ, предназначенные для
торговли, выпущенные банками-резидентами
1201  1 4 3  Ценные бумаги в ДВВ, предназначенные для
торговли, выпущенные банками-резидентами
1201  1 5 1  Ценные бумаги в тенге, предназначенные для
торговли, выпущенные организациями-
резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций
1201  1 5 2  Ценные бумаги в СКВ, предназначенные для
торговли, выпущенные организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций
1201  1 5 3  Ценные бумаги в ДВВ, предназначенные для
торговли, выпущенные организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций
1201  1 6 1  Ценные бумаги в тенге, предназначенные для
торговли, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1201  1 6 2  Ценные бумаги в СКВ, предназначенные для
торговли, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1201  1 6 3  Ценные бумаги в ДВВ, предназначенные для
торговли, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1201  1 7 1  Ценные бумаги в тенге, предназначенные для
торговли, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1201  1 7 2  Ценные бумаги в СКВ, предназначенные для
торговли, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1201  1 7 3  Ценные бумаги в ДВВ, предназначенные для
торговли, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1201  2 1 2  Ценные бумаги в СКВ, предназначенные для
торговли, выпущенные Правительством
иностранного государства
1201  2 1 3  Ценные бумаги в ДВВ, предназначенные для
торговли, выпущенные Правительством
иностранного государства
1201  2 2 2  Ценные бумаги в СКВ, предназначенные для
торговли, выпущенные местными органами
власти иностранного государства
1201  2 2 3  Ценные бумаги в ДВВ, предназначенные для
торговли, выпущенные местными органами
власти иностранного государства
1201  2 3 2  Ценные бумаги в СКВ, предназначенные для
торговли, выпущенные иностранными
центральными банками
1201  2 3 3  Ценные бумаги в ДВВ, предназначенные для
торговли, выпущенные иностранными
центральными банками
1201  2 4 2  Ценные бумаги в СКВ, предназначенные для
торговли, выпущенные банками-нерезидентами
1201  2 4 3  Ценные бумаги в ДВВ, предназначенные для
торговли, выпущенные банками-нерезидентами
1201  2 5 2  Ценные бумаги в СКВ, предназначенные для
торговли, выпущенные организациями-
нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций

1201 1 3 2 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi шығарған саудаға
арналған ЕАВ-дағы бағалы қағаздар
1701 1 4 1 Резидент банктер шығарған саудаға арналған теңгедегi
бағалы қағаздар
1201 1 4 2 Резидент банктер шығарған саудаға арналған ЕАВ-дағы
бағалы қағаздар
1201 1 4 3 Резидент банктер шығарған саудаға арналған ВБТ-дағы
бағалы қағаздар
1201 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар шығарған саудаға арналған теңгедегi
бағалы қағаздар
1201 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар шығарған саудаға арналған EAB-дағы
бағалы қағаздар
1201 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар шығарған саудаға арналған ВБТ-дағы
бағалы қағаздар
1201 1 6 1 Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған
саудаға арналған теңгедегі бағалы қағаздар
1201 1 6 2 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған
саудаға арналған ЕАВ-дағы бағалы қағаздар
1201 1 6 3 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған
саудаға арналған ВБТ-дағы бағалы қағаздар
1201 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған
саудаға арналған теңгедегi бағалы қағаздар
1201 1 7 2 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған
саудаға арналған EAB-дағы бағалы қағаздар
1201 1 7 3 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған
саудаға арналған ВБТ-дағы бағалы қағаздар
1201 2 1 2 Шетелдiк мемлекеттiң үкiметi шығарған саудаға арналған
ЕАВ-дағы бағалы қағаздар
1201 2 1 3 Шетелдiк мемлекеттiң үкiметi шығарған саудаға арналған
ВБТ-дағы бағалы қағаздар
1201 2 2 2 Шетелдiк мемлекеттiң жергiлiктi өкiмет органдары
шығарған саудаға арналған ЕАВ-дағы бағалы қағаздар
1201 2 2 3 Шетелдiк мемлекеттiң жергiлiктi өкiмет органдары
шығарған саудаға арналған ВБТ-дағы бағалы қағаздар
1201 2 3 2 Шетелдiк орталық банктер шығарған саудаға арналған
EAB-дағы бағалы қағаздар
1201 2 3 3 Шетелдiк орталық банктер шығарған саудаға арналған
ВБТ-дағы бағалы қағаздар
1201 2 4 2 Резидент емес банктер шығарған саудаға арналған ЕАВ-дағы
бағалы қағаздар
1201 2 4 3 Резидент емес банктер шығарған саудаға арналған ВБТ-дағы
бағалы қағаздар
1201 2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар шығарған саудаға арналған EAB-дағы
бағалы қағаздар

1201  2 5 3  Ценные бумаги в ДВВ, предназначенные для
торговли, выпущенные организациями-
нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1201  2 6 2  Ценные бумаги в СКВ, предназначенные для
торговли, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями иностранного
государства
1201  2 6 3  Ценные бумаги в ДВВ, предназначенные для
торговли, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями иностранного
государства
1201  2 7 2  Ценные бумаги в СКВ, предназначенные для
торговли, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями-нерезидентами
1201  2 7 3  Ценные бумаги в ДВВ, предназначенные для
торговли, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями иностранного
государства
1202  0 0 0 Просроченная задолженность по ценным бумагам,
приобретенным организацией, осуществляющей
отдельные виды банковских операций
1202  1 1 1  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в тенге, выпущенным Правительством Республики
Казахстан, приобретенным организацией,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций
1202  1 1 2  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в СКВ, выпущенным Правительством Республики
Казахстан, приобретенным организацией,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций
1202  1 2 1  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в тенге, выпущенным местными органами власти
Республики Казахстан, приобретенным
организацией, осуществляющей отдельные виды
банковских операций
1202  1 2 2  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в СКВ, выпущенным местными органами власти
Республики Казахстан, приобретенным
организацией, осуществляющей отдельные виды
банковских операций
1202  1 3 1  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в тенге, выпущенным Национальным Банком
Республики Казахстан, приобретенным
организацией, осуществляющей отдельные виды
банковских операций
1202  1 3 2  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в СКВ, выпущенным Национальным Банком
Республики Казахстан, приобретенным
организацией, осуществляющей отдельные виды
банковских операций
1202  1 4 1  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в тенге, выпущенным банками-резидентами,
приобретенным организацией, осуществляющей
отдельные виды банковских операций
1202  1 4 2  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в СКВ, выпущенным банками-резидентами,
приобретенным организацией, осуществляющей
отдельные виды банковских операций
1202  1 4 3  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в ДВВ, выпущенным банками-резидентами,
приобретенным организацией, осуществляющей
отдельные виды банковских операций

1201 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар шығарған саудаға арналған ВБТ-дағы
бағалы қағаздар
1201 2 6 2 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдары
шығарған саудаға арналған ЕАВ-дағы бағалы қағаздар
1201 2 6 3 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдары
шығарған саудаға арналған ВБТ-дағы бағалы қағаздар
1201 2 7 2 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдары шығарған саудаға арналған EAB-дағы бағалы
қағаздар
1201 2 7 3 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдары шығарған саудаға арналған ВБТ-дағы бағалы
қағаздар
1202 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған бағалы қағаздар бойынша мерзiмi
өткен берешек
1202 1 1 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған Қазақстан Республикасының Үкiметi
шығарған, теңгедегi бағалы қағаздар бойынша мерзiмi
өткен берешек
1202 1 1 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған, Қазақстан Республикасының Үкiметi
шығарған EAB-дағы бағалы қағаздар бойынша мерзiмi өткен
берешек
1202 1 2 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған Қазақстан Республикасының жергiлiктi
өкiмет органдары шығарған теңгедегi бағалы қағаздар
бойынша мерзiмi өткен берешек
1202 1 2 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған, Қазақстан Республикасының
жергiлiктi өкiмет органдары шығарған EAB-дағы бағалы
қағаздар бойынша мерзiмi өткен берешек
1202 1 3 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған, Қазақстан Республикасының Ұлттық
Банкi шығарған теңгедегi бағалы қағаздар бойынша мерзiмi
өткен берешек
1202 1 3 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған, Қазақстан Республикасының Ұлттық
Банкi шығарған ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша мерзiмi
өткен берешек
1202 1 4 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған, резидент банктер шығарған теңгедегi
бағалы қағаздар бойынша мерзiмi өткен берешек
1202 1 4 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған, резидент банктер шығарған ЕАВ-дағы
бағалы қағаздар бойынша мерзiмi өткен берешек
1202 1 4 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған, резидент банктер шығарған ВБТ-дағы
бағалы қағаздар бойынша мерзiмi өткен берешек

1202  1 5 1  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в тенге, выпущенным организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций, приобретенным организацией,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций
1202  1 5 2  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в СКВ, выпущенным организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций, приобретенным организацией,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций
1202  1 5 3  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в ДВВ, выпущенным организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций, приобретенным организацией,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций
1202  1 6 1  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в тенге, выпущенным государственными
нефинансовыми организациями-резидентами,
приобретенным организацией, осуществляющей
отдельные виды банковских операций
1202  1 6 2  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в СКВ, выпущенным государственными
нефинансовыми организациями-резидентами,
приобретенным организацией, осуществляющей
отдельные виды банковских операций
1202  1 6 3  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в ДВВ, выпущенным государственными
нефинансовыми организациями-резидентами,
приобретенным организацией, осуществляющей
отдельные виды банковских операций
1202  1 7 1  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в тенге, выпущенным негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами,
приобретенным организацией, осуществляющей
отдельные виды банковских операций
1202  1 7 2  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в СКВ, выпущенным негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами,
приобретенным организацией, осуществляющей
отдельные виды банковских операций
1202  1 7 3  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в ДВВ, выпущенным негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами,
приобретенным организацией, осуществляющей
отдельные виды банковских операций
1202  2 1 2  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в СКВ, выпущенным Правительством иностранного
государства, приобретенным организацией,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций
1202  2 1 3  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в ДВВ, выпущенным Правительством
иностранного государства, приобретенным
организацией, осуществляющей отдельные виды
банковских операций
1202  2 2 2  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в СКВ, выпущенным местными органами власти
иностранного государства, приобретенным
организацией, осуществляющей отдельные виды
банковских операций
1202  2 2 3  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в ДВВ, выпущенным местными органами власти
иностранного государства, приобретенным
организацией, осуществляющей отдельные виды
банковских операций
1202  2 3 2  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в СКВ, выпущенным иностранными центральными
банками, приобретенным организацией,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций

1202 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар шығарған теңгедегi бағалы қағаздар
бойынша мерзiмi өткен берешек
1202 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар шығарған EAB-дағы бағалы қағаздар
бойынша мерзiмi өткен берешек
1202 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар шығарған ВБТ-дағы бағалы қағаздар
бойынша мерзiмi өткен берешек
1202 1 6 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған, мемлекеттiк қаржылық емес резидент
ұйымдар шығарған теңгедегі бағалы қағаздар бойынша
мерзiмi өткен берешек
1202 1 6 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған, мемлекеттiк қаржылық емес резидент
ұйымдар шығарған ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша
мерзiмi өткен берешек
1202 1 6 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған, мемлекеттiк қаржылық емес резидент
ұйымдар шығарған ВБТ-дағы бағалы қағаздар бойынша
мерзiмi өткен берешек
1202 1 7 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған, мемлекеттік емес қаржылық емес
резидент ұйымдар шығарған теңгедегi бағалы қағаздар
бойынша мерзiмi өткен берешек
1202 1 7 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған, мемлекеттiк емес қаржылық емес
резидент ұйымдар шығарған EAB-дағы бағалы қағаздар
бойынша мерзiмi өткен берешек
1702 1 7 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған, мемлекеттiк емес қаржылық емес
резидент ұйымдар шығарған ВБТ-дағы бағалы қағаздар
бойынша мерзiмi өткен берешек
1202 2 1 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған, шетелдiк мемлекеттің үкiметi
шығарған EAB-дағы бағалы қағаздар бойынша мерзiмi өткен
берешек
1201 2 1 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған, Шетелдiк мемлекеттің үкiметi
шығарған ВБТ-дағы бағалы қағаздар бойынша мерзiмi өткен
берешек
1202 2 2 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған, Шетелдiк мемлекеттiң жергілiктi
өкiмет органдары шығарған EAB-дағы бағалы қағаздар
бойынша мерзiмi өткен берешек
1202 2 2 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған, шетелдiк мемлекеттің жергiлiктi
өкiмет органдары шығарған ВБТ-дағы бағалы қағаздар
бойынша мерзiмi өткен берешек
1202 2 3 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған, шетелдік орталық банктер шығарған
ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша мерзiмi өткен берешек

1202  2 3 3  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в ДВВ, выпущенным иностранными центральными
банками, приобретенным организацией,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций
1202  2 4 2  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в СКВ, выпущенным банками-нерезидентами,
приобретенным организацией, осуществляющей
отдельные виды банковских операций
1202  2 4 3  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в ДВВ, выпущенным банками-нерезидентами,
приобретенным организацией, осуществляющей
отдельные виды банковских операций
1202  2 5 2  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в СКВ, выпущенным организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций, приобретенным организацией,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций
1202  2 5 3  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в ДВВ, выпущенным организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций, приобретенным организацией,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций
1202  2 6 2  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в СКВ, выпущенным государственными
нефинансовыми организациями иностранного
государства, приобретенным организацией,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций
1202  2 6 3  Просроченная задолженность по ценным бумагам,
в ДВВ, выпущенным государственными
нефинансовыми организациями иностранного
государства, приобретенным организацией,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций
1202  2 7 2  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в СКВ, выпущенным негосударственными
нефинансовыми организациями-нерезидентами,
приобретенным организацией, осуществляющей
отдельные виды банковских операций
1202  2 7 3  Просроченная задолженность по ценным бумагам
в ДВВ, выпущенным негосударственными
нефинансовыми организациями иностранного
государства
1203  0 0 0 Блокированная задолженность по ценным бумагам,
приобретенным организацией, осуществляющей
отдельные виды банковских операций
1203  1 1 1  Блокированная задолженность по ценным бумагам
в тенге, выпущенным Правительством Республики
Казахстан, приобретенным организацией,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций
1203  1 1 2  Блокированная задолженность по ценным бумагам
в СКВ, выпущенным Правительством Республики
Казахстан, приобретенным организацией,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций
1203  1 2 1  Блокированная задолженность по ценным бумагам
в тенге, выпущенным местными органами власти
Республики Казахстан, приобретенным
организацией, осуществляющей отдельные виды
банковских операций
1203  1 2 2  Блокированная задолженность по ценным бумагам
в СКВ, выпущенным местными органами власти
Республики Казахстан, приобретенным
организацией, осуществляющей отдельные виды
банковских операций

1202 2 3 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған, шетелдiк орталық банктер шығарған
ВБТ-дағы бағалы қағаздар бойынша мерзiмi өткен берешек
1202 2 4 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған, резидент емес банктер шығарған
EAB-дағы бағалы қағаздар бойынша мерзiмi өткен берешек
1202 2 4 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған, резидент емес банктер шығарған
ВБТ-дағы бағалы қағаздар бойынша мерзiмi өткен берешек
1202 2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған, банк операцияларының жекелеген
түрлерiн жүзеге асыратын резидент емес ұйымдар шығарған
ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша мерзiмi өткен берешек
1202 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған, банк операцияларының жекелеген
түрлерiн жүзеге асыратын резидент емес ұйымдар шығарған
ВБТ-дағы бағалы қағаздар бойынша мерзiмi өткен берешек
1202 2 6 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған, шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк
қаржылық емес ұйымдары шығарған ЕАВ-дағы бағалы
қағаздар бойынша мерзiмi өткен берешек
1202 2 6 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған, шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк
қаржылық емес ұйымдары шығарған ВБТ-дағы бағалы
қағаздар бойынша мерзiмi өткен берешек
1202 2 7 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған, шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк
емес қаржылық емес ұйымдары шығарған ЕАВ-дағы бағалы
қағаздар бойынша мерзiмi өткен берешек
1202 2 7 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған, шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк
емес қаржылық емес ұйымдары шығарған ВБТ-дағы бағалы
қағаздар бойынша мерзiмi өткен берешек
1203 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған бағалы қағаздар бойынша оқшауланған
берешек
1203 1 1 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған, Қазақстан Республикасының Үкiметi
шығарған теңгедегi бағалы қағаздар бойынша оқшауланған
берешек
1203 1 1 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған, Қазақстан Республикасының Үкiметi
шығарған ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша оқшауланған
берешек
1203 1 2 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар cатып алған, Қазақстан Республикасының
жергiлiктi өкiмет органдары шығарған теңгедегi бағалы
қағаздар бойынша оқшауланған берешек
1203 1 2 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған, Қазақстан Республикасының
жергiлiктi өкiмет органдары шығарған ЕАВ-дағы бағалы
қағаздар бойынша оқшауланған берешек

1203  2 7 2  Блокированная задолженность по ценным бумагам
в СКВ, выпущенным негосударственными
нефинансовыми организациями-нерезидентами,
приобретенным организацией, осуществляющей
отдельные виды банковских операций
1203  2 7 3  Блокированная задолженность по ценным бумагам
в ДВВ, выпущенным негосударственными
нефинансовыми организациями иностранного
государства, приобретенным организацией,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций
1204  0 0 0 Специальные резервы (провизии) на покрытие
убытков по ценным бумагам
1250       Вклады, размещенные в банках и организациях,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1251  0 0 0 Вклады, размещенные в банках и организациях,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций (на одну ночь)
1251  1 4 1  Вклады в тенге, размещенные в банках-резидентах
(на одну ночь)
1251  1 4 2  Вклады в СКВ, размещенные в банках-резидентах
(на одну ночь)
1251  1 4 3  Вклады в ДВВ, размещенные в банках-резидентах
(на одну ночь)
1251  1 5 1  Вклады в тенге, размещенные в организациях-
резидентах, осуществляющих отдельные виды
банковских операций (на одну ночь)
1251  1 5 2  Вклады в СКВ, размещенные в организациях-
резидентах, осуществляющих отдельные виды
банковских операций (на одну ночь)
1251  1 5 3  Вклады в ДВВ, размещенные в организациях-
резидентах, осуществляющих отдельные виды
банковских операций (на одну ночь)
1251  2 4 1  Вклады в тенге, размещенные в
банках-нерезидентах (на одну ночь)
1251  2 4 2  Вклады в СКВ, размещенные в банках-
нерезидентах (на одну ночь)
1251  2 4 3  Вклады в ДВВ, размещенные в банках-
нерезидентах (на одну ночь)
1251  2 5 1  Вклады в тенге, размещенные в организациях-
нерезидентах, осуществляющих отдельные виды
банковских операций (на одну ночь)
1251  2 5 2  Вклады в СКВ, размещенные в организациях-
нерезидентах, осуществляющих отдельные виды
банковских операций (на одну ночь)
1251  2 5 3  Вклады в ДВВ, размещенные в организациях-
нерезидентах, осуществляющих отдельные виды
банковских операций (на одну ночь)
1252  0 0 0 Вклады до востребования, размещенные в банках
и организациях, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
1252  1 4 1  Вклады до востребования в тенге, размещенные
в банках-резидентах
1252  1 4 2  Вклады до востребования в СКВ, размещенные в
банках-резидентах
1252  1 4 3  Вклады до востребования в ДВВ, размещенные в
банках-резидентах
1252  1 5 1  Вклады до востребования в тенге, размещенные
в организациях-резидентах, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
1252  1 5 2  Вклады до востребования в СКВ, размещенные
в организациях-резидентах, осуществляющих
отдельные виды

1203 2 7 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған, шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк
емес қаржылық емес ұйымдары шығарған ЕАВ-дағы бағалы
қағаздар бойынша оқшауланған берешек
1203 2 7 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар сатып алған, шетелдік мемлекеттiң мемлекеттік
емес қаржылық емес ұйымдары шығарған ВБТ-дағы бағалы
қағаздар бойынша оқшауланған берешек
1204 0 0 0 Бағалы қағаздар бойынша шығындарды жабуға арналған
арнайы резервтер (провизиялар)
1250       Банктерде және банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымдарда орналастырылған салымдары
1251 0 0 0 Банктерде және банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымдарда орналастырылған салымдар (бiр
түнге)
1251 1 4 1 Резидент банктерде орналастырылған теңгедегi салымдар
(бiр түнге)
1251 1 4 2 Резидент банктерде орналастырылған EAB-дегі салымдар (бip
түнге)
1251 1 4 3 Резидент банкiлерде орналастырылған ВБТ-дегi салымдар
(бiр түнге)
1251 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда орналастырылған теңгедегi салымдар
(бiр түнгe)
1251 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда орналастырылған ЕАВ-дегi салымдар
(бiр түнге)
1251 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда орналастырылған ВБТ-дегi салымдар
(бiр түнге)
1251 2 4 1 Резидент емес банктерде орналастырылған теңгедегi
салымдар (бiр түнге)
1251 2 4 2 Резидент емес банктерде орналастырылған ЕАВ-дегi
салымдар (бiр түнге)
1251 2 4 3 Резидент емес банктерде орналастырылған ВБТ-дегi
салымдар (бiр түнге)
1251 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда орналастырылған теңгедегi
салымдар (бip түнге)
1251 2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда орналастырылған ЕАВ-дегi
салымдар (бiр түнге)
1251 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзуге асыратын
резидент емес ұйымдарда орналастырылған ВБТ-дегi
салымдар (бiр түнге)
1252 0 0 0 Банктерде және банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымдарда орналастырылған талап ету
салымдары
1252 1 4 1 Резидент банктерде орналастырылған теңгедегi талап ету
салымдары
1252 1 4 2 Резидент банктерде орналастырылған EAB-дағы талап ету
салымдары
1252 1 4 3 Резидент банктерде орналастырылған ВБТ-дағы талап ету
салымдары
1252 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда орналастырылған теңгедегi талап ету
салымдары
1252 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда орналастырылған ЕАВ-дегi талап ету
салымдары

1252  1 5 3  Вклады до востребования в ДВВ, размещенные
в организациях-резидентах, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
1252  2 4 1  Вклады до востребования в тенге, размещенные
в банках-нерезидентах
1252  2 4 2  Вклады до востребования в СКВ, размещенные
в банках-нерезидентах
1252  2 4 3  Вклады до востребования в ДВВ, размещенные
в банках-нерезидентах
1252  2 5 1  Вклады до востребования в тенге, размещенные
в организациях-нерезидентах, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
1252  2 5 2  Вклады до востребования в СКВ, размещенные
в организациях-нерезидентах, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
1252  2 5 3  Вклады до востребования в ДВВ, размещенные
в организациях-нерезидентах, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
1253  0 0 0 Краткосрочные вклады, размещенные в банках и
организациях, осуществляющих отдельные виды
банковских операций (до одного месяца)
1253  1 4 1  Краткосрочные вклады в тенге, размещенные в
банках-резидентах (до одного месяца)
1253  1 4 2  Краткосрочные вклады в СКВ, размещенные в
банках-резидентах (до одного месяца)
1253  1 4 3  Краткосрочные вклады в ДВВ, размещенные в
банках-резидентах (до одного месяца)
1253  1 5 1  Краткосрочные вклады в тенге, размещенные в
организациях-резидентах, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
(до одного месяца)
1253  1 5 2  Краткосрочные вклады в СКВ, размещенные в
организациях-резидентах, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
(до одного месяца)
1253  1 5 3  Краткосрочные вклады в ДВВ, размещенные в
организациях-резидентах, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
(до одного месяца)
1253  2 4 1  Краткосрочные вклады в тенге, размещенные
в банках-нерезидентах (до одного месяца)
1253  2 4 2  Краткосрочные вклады в СКВ, размещенные в
банках-нерезидентах (до одного месяца)
1253  2 4 3  Краткосрочные вклады в ДВВ, размещенные в
банках-нерезидентах (до одного месяца)
1253  2 5 1  Краткосрочные вклады в тенге, размещенные
в организациях-нерезидентах, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
(до одного месяца)
1253  2 5 2  Краткосрочные вклады в СКВ, размещенные в
организациях-нерезидентах, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
(до одного месяца)
1253  2 5 3  Краткосрочные вклады в ДВВ, размещенные в
организациях-нерезидентах, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
(до одного месяца)
1254  0 0 0 Краткосрочные вклады, размещенные в банках и
организациях, осуществляющих отдельные виды
банковских операций (до одного года)

1252 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда орналастырылған ВБТ-дегі талап ету
салымдары
1252 2 4 1 Резидент емес банктерде орналастырылған теңгедегі талап
ету салымдары
1252 2 4 2 Резидент емес банктерде орналастырылған EAB-дағы талан
ету салымдары
1252 2 4 3 Резидент емес банктерде орналастырылған ВБТ-дағы талап
екеу салымдары
1252 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда орналастырылған теңгедегi талап
ету салымдары
1252 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда орналастырылған ЕАВ-дегi талап
ету салымдары
1252 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда орналастырылған ВБТ-дегi талап
ету салымдары
1253 0 0 0 Банкiлерде және банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымдарда орналастырылған қысқа мерзiмдi
салымдар (бip айға дейiн)
1253 1 4 1 Резидент банктерде орналастырылған теңгедегi қысқа
мерзiмдi салымдар (бiр айға дейiн)
1253 1 4 2 Резидент банктерде орналастырылған EAB-дағы қысқа
мерзiмдi салымдар (бір айға дейiн)
1253 1 4 3 Резидент банктерде орналастырылған ВБТ-дағы қысқа
мерзiмдi салымдар (бір айға дейiн)
1253 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда орналастырылған теңгедегi қысқа
мерзiмдi салымдар (бір айға дейiн)
1253 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда орналастырылған ЕАВ-дағы қысқа
мерзiмдi салымдар (бір айға дейiн)
1253 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда орналастырылған ВБТ-дағы қысқа
мерзiмдi салымдар (бiр айға дейiн)
1253 2 4 1 Резидент емес банктерде орналастырылған теңгедегi қысқа
мерзiмдi салымдар (бiр айға дейiн)
1253 2 4 2 Резидент емес банктерде орналастырылған ЕАВ-дағы қысқа
мерзiмдi салымдар (бір айға дейiн)
1253 2 4 3 Резидент емес банктерде орналастырылған ВБТ-дағы қысқа
мерзiмдi салымдар (бip айға дейiн)
1253 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда орналастырылған теңгедегі қысқа
мерзiмдi салымдар (бiр айға дейiн)
1253 2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда орналастырылған ЕАВ-дағы қысқа
мерзiмдi салымдар (бiр айға дейiн)
1253 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда орналастырылған ВБТ-дағы қысқа
мерзiмдi салымдар (бiр айға дейiн)
1254 0 0 0 Банктерде және банк операцияларының жекелеген тyрлерiн
жүзеге асыратын ұйымдарда opналастырылған қысқа мерзiмді
салымдар (бiр жылға дейiн)

1254  1 4 1  Краткосрочные вклады в тенге, размещенные в
банках-резидентах (до одного года)
1254  1 4 2  Краткосрочные вклады в СКВ, размещенные в
банках-резидентах (до одного года)
1254  1 4 3  Краткосрочные вклады в ДВВ, размещенные в
банках-резидентах (до одного года)
1254  1 5 1  Краткосрочные вклады в тенге, размещенные в
организациях-резидентах, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
(до одного года)
1254  1 5 2  Краткосрочные вклады в СКВ, размещенные в
организациях-резидентах, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
(до одного года)
1254  1 5 3  Краткосрочные вклады в ДВВ, размещенные
в организациях-резидентах, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
(до одного года)
1254  2 4 1  Краткосрочные вклады в тенге, размещенные в
банках-нерезидентах (до одного года)
1254  2 4 2  Краткосрочные вклады в СКВ, размещенные в
банках-нерезидентах (до одного года)
1254  2 4 3  Краткосрочные вклады в ДВВ, размещенные в
банках-нерезидентах (до одного года)
1254  2 5 1  Краткосрочные вклады в тенге, размещенные в
организациях-нерезидентах, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
(до одного года)
1254  2 5 2  Краткосрочные вклады в СКВ, размещенные в
организациях-нерезидентах, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
(до одного года)
1254  2 5 3  Краткосрочные вклады в ДВВ, размещенные в
организациях-нерезидентах, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
(до одного года)
1255  0 0 0 Долгосрочные вклады, размещенные в банках
и организациях, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
1255  1 4 1  Долгосрочные вклады в тенге, размещенные
в банках-резидентах
1255  1 4 2  Долгосрочные вклады в СКВ, размещенные в
банках-резидентах
1255  1 4 3  Долгосрочные вклады в ДВВ, размещенные в
банках-резидентах
1255  1 5 1  Долгосрочные вклады в тенге, размещенные в
организациях-резидентах, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
1255  1 5 2  Долгосрочные вклады в СКВ, размещенные в
организациях-резидентах, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
1255  1 5 3  Долгосрочные вклады в ДВВ, размещенные в
организациях-резидентах, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
1255  2 4 1  Долгосрочные вклады в тенге, размещенные
в банках-нерезидентах
1255  2 4 2  Долгосрочные вклады в СКВ, размещенные в
банках-нерезидентах
1255  2 4 3  Долгосрочные вклады в ДВВ, размещенные в
банках-нерезидентах
1255  2 5 1  Долгосрочные вклады в тенге, размещенные в
организациях-нерезидентах, осуществляющих
отдельные виды банковских операций

1254 1 4 1 Резидент банктерде орналастырылған теңгедегi қысқа
мерзiмдi салымдар (бiр жылға дейiн)
1254 1 4 2 Резидент банктерде орналастырылған EAB-дағы қысқа
мерзiмдi салымдар (бiр жылға дейiн)
1254 1 4 3 Резидент банктерде орналастырылған ВБТ-дағы қысқа
мерзiмдi салымдар (бiр жылға дейiн)
1254 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда орналастырылған теңгедегi қысқа
мерзiмдi салымдар (бiр жылға дейiн)
1 54 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда орналастырылған ЕАВ-дағы қысқа
мерзiмдi салымдар (бiр жылға дейiн)
1254 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда орналастырылған ВБТ-дағы қысқа
мерзiмдi салымдар (бiр жылға дейiн)
1254 2 4 1 Резидент емес банктерде орналастырылған теңгедегi қысқа
мерзiмдi салымдар (бiр жылға дейiн)
1254 2 4 2 Резидент емес банктерде орналастырылған ЕАВ-дағы қысқа
мерзiмдi салымдар (бiр жылға дейiн)
1254 2 4 3 Резидент емес банктерде орналастырылған ВБТ-дағы қысқа
мерзiмдi салымдар (бiр жылға дейiн)
1254 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда орналастырылған теңгедегi қысқа
мерзiмдi салымдар (бiр жылға дейiн)
1254 2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда орналастырылған ЕАВ-дағы қысқа
мерзiмдi салымдар (бiр жылға дейiн)
1254 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда орналастырылған ВБТ-дағы қысқа
мерзiмдi салымдар (бiр жылға дейiн)
1255 0 0 0 Банктерде және банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымдарда орналастырылған ұзақ мерзiмдi
салымдар
1255 1 4 1 Резидент банктерде орналастырылған теңгедегі ұзақ
мерзімді салымдар
1255 1 4 2 Резидент банктерде орналастырылған ЕАВ-дағы ұзақ
мерзімді салымдар
1255 1 4 3 Резидент банктерде орналастырылған ВБТ-дағы ұзақ мерзiмдi
салымдар
1255 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда орналастырылған теңгедегi ұзақ
мерзiмдi салымдар
1255 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда орналастырылған ЕАВ-дағы ұзақ мерзiмдi
салымдар
1255 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда орналастырылған ВБТ-дағы ұзақ
мерзiмдi салымдар
1255 2 4 1 Резидент емес банктерде орналастырылған теңгедегi ұзақ
мерзiмдi салымдар
1255 2 4 2 Резидент емес банктерде орналастырылған EAB-дағы ұзақ
мерзiмдi салымдар
1255 2 4 3 Резидент емес банктерде орналастырылған ВБТ-дағы ұзақ
мерзiмдi салымдар
1255 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда орналастырылған теңгедегi ұзақ
мерзiмдi салымдар

1255  2 5 2  Долгосрочные вклады в СКВ, размещенные в
организациях-нерезидентах, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
1255  2 5 3  Долгосрочные вклады в ДВВ, размещенные в
организациях-нерезидентах, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
1256  0 0 0 Условные вклады, размещенные в банках и
организациях, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
1256  1 4 1  Условные вклады в тенге, размещенные в
банках-резидентах
1256  1 4 2  Условные вклады в СКВ, размещенные в
банках-резидентах
1256  1 4 3  Условные вклады в ДВВ, размещенные в
банках-резидентах
1256  1 5 1  Условные вклады в тенге, размещенные в
организациях-резидентах, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
1256  1 5 2  Условные вклады в СКВ, размещенные в
организациях-резидентах, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
1256  1 5 3  Условные вклады в ДВВ, размещенные в
организациях-резидентах, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
1256  2 4 1  Условные вклады в тенге, размещенные в
банках-нерезидентах
1256  2 4 2  Условные вклады в СКВ, размещенные в
банках-нерезидентах
1256  2 4 3  Условные вклады в ДВВ, размещенные в
банках-нерезидентах
1256  2 5 1  Условные вклады в тенге, размещенные в
организациях-нерезидентах, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
1256  2 5 2  Условные вклады в СКВ, размещенные в
организациях-нерезидентах, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
1256  2 5 3  Условные вклады в ДВВ, размещенные в
организациях-нерезидентах, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
1257  0 0 0 Просроченная задолженность банков и
организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, по вкладам
1257  1 4 1  Просроченная задолженность банков-резидентов
по вкладам в тенге
1257  1 4 2  Просроченная задолженность банков-резидентов
по вкладам в СКВ
1257  1 4 3  Просроченная задолженность банков-резидентов
по вкладам в ДВВ
1257  1 5 1  Просроченная задолженность организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, по вкладам в тенге
1257  1 5 2  Просроченная задолженность организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, по вкладам в СКВ
1257  1 5 3  Просроченная задолженность организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, по вкладам в ДВВ
1257  2 4 1  Просроченная задолженность банков-нерезидентов
по вкладам в тенге
1257  2 4 2  Просроченная задолженность банков-нерезидентов
по вкладам в СКВ

1255 2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда орналастырылған ЕАВ-дағы ұзақ
мерзiмдi салымдар
1255 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда орналастырылған ВБТ-дағы ұзақ
мерзiмдi салымдар
1256 0 0 0 Банктерде және банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымдарда орналастырылған шартты
салымдар
1256 1 4 1 Резидент банктерде орналастырылған теңгедегi шартты
салымдар
1256 1 4 2 Резидент банктерде орналастырылған EAB-дағы шартты
салымдар
1256 1 4 3 Резидент банктерде орналастырылған ВБТ-дағы шартты
салымдар
1256 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда орналастырылған теңгедегi шартты
салымдар
1256 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда орналастырылған ЕАВ-дағы шартты
салымдар
1256 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда орналастырылған ВБТ-дағы шартты
салымдар
1256 2 4 1 Резидент емес банктерде орналастырылған теңгедегi шартты
салымдар
1256 2 4 2 Резидент емес банктерде орналастырылған EAB-дағы шартты
салымдар
1256 2 4 3 Резидент емес банктерде орналастырылған ВБТ-дағы шартты
салымдар
1256 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда орналастырылған теңгедегi шартты
салымдар
1256 2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзуге асыратын
резидент емес ұйымдарда орналастырылған ЕАВ-дағы шартты
салымдар
1256 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда орналастырылған ВБТ-дағы шартты
салымдар
1257 0 0 0 Банктердiң және банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымдардың мерзiмi өткен берешегi
1257 1 4 1 Резидент банктердiң теңгедегi салымдар бойынша мерзiмi
өткен берешегi
1257 1 4 2 Резидент банктердiң ЕАВ-дағы салымдар бойынша мерзiмi
өткен берешегi
1257 1 4 3 Резидент банктердiң ВБТ-дегi салымдар бойынша мерзiмi
өткен берешегi
1257 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгедегi салымдар бойынша мерзiмi
өткен берешегi
1257 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ЕАВ-дағы салымдар бойынша мерзiмi
өткен берешегi
1257 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ВБТ-дегi салымдар бойынша мерзiмi
өткен берешегi
1257 2 4 1 Резидент емес банктердiң теңгедегi салымдар бойынша
мерзiмi өткен берешегi
1257 2 4 2 Резидент емес банктердiң EAB-дағы салымдар бойынша
мерзiмi өткен берешегi

1257  2 4 3  Просроченная задолженность банков-нерезидентов
по вкладам в ДВВ
1257  2 5 1  Просроченная задолженность организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, по вкладам в тенге
1257  2 5 2  Просроченная задолженность организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, по вкладам в СКВ
1257  2 5 3  Просроченная задолженность организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, по вкладам в ДВВ
1258  0 0 0 Блокированная задолженность банков и
организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, по вкладам
1258  1 4 1  Блокированная задолженность банков-резидентов
по вкладам в тенге
1258  1 4 2  Блокированная задолженность банков-резидентов
по вкладам в СКВ
1258  1 4 3  Блокированная задолженность банков-резидентов
по вкладам в ДВВ
1258  1 5 1  Блокированная задолженность организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, по вкладам в тенге
1258  1 5 2  Блокированная задолженность организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, по вкладам в СКВ
1258  1 5 3  Блокированная задолженность организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, по вкладам в ДВВ
1258  2 4 1  Блокированная задолженность банков-
нерезидентов по вкладам в тенге
1258  2 4 2  Блокированная задолженность банков-
нерезидентов по вкладам в СКВ
1258  2 4 3  Блокированная задолженность банков-
нерезидентов по вкладам в ДВВ
1258  2 5 1  Блокированная задолженность организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, по вкладам в тенге
1258  2 5 2  Блокированная задолженность организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, по вкладам в СКВ
1258  2 5 3  Блокированная задолженность организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, по вкладам в ДВВ
1259  0 0 0 Специальные резервы (провизии) по вкладам,
размещенным в банках и организациях,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций
1300       Займы, предоставленные банкам и организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1302  0 0 0 Краткосрочные займы, предоставленные банкам и
организациям, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1302  1 4 1  Краткосрочные займы в тенге, предоставленные
банкам-резидентам
1302  1 5 1  Краткосрочные займы в тенге, предоставленные
организациям-резидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
1302  2 4 1  Краткосрочные займы в тенге, предоставленные
банкам-нерезидентам

1257 2 4 3 Резидент емес банктердiң ВБТ-дегi салымдар бойынша
мерзiмi өткен берешегi
1257 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгедегi салымдар бойынша
мерзiмi өткен берешегi
1257 2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-дағы салымдар бойынша
мерзiмi өткен берешегi
1257 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың ВБТ-дегi салымдар бойынша
мерзiмi өткен берешегi
1258 0 0 0 Банктердiң және банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымдардың салымдар бойынша
оқшауланған берешегi
1258 1 4 1 Резидент банктердiң теңгедегi салымдар бойынша
оқшауланған берешегi
1258 1 4 2 Резидент банктердiң ЕАВ-дағы салымдар бойынша
оқшауланған берешегi
1258 1 4 3 Резидент банктердiң ВБТ-дегi салымдар бойынша
оқшауланған берешегi
1258 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгедегi салымдар бойынша
оқшауланған берешегi
1258 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың EAB-дағы салымдар бойынша
оқшауланған берешегі
1258 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ВБТ-дегi салымдар бойынша
оқшауланған берешегi
1258 2 4 1 Резидент емес банктердiң теңгедегi салымдар бойынша
оқшауланған берешегi
1258 2 4 2 Резидент емес банктердiң ЕАВ-дағы салымдар бойынша
оқшауланған берешегi
1258 2 4 3 Резидент емес банктердiң ВБТ-дегi салымдар бойынша
оқшауланған берешегi
1258 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгедегi салымдар бойынша
оқшауланған берешегi
1258 2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-дағы салымдар бойынша
оқшауланған берешегi
1258 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың ВБТ-дегi салымдар бойынша
оқшауланған берешегi
1269 0 0 0 Банктерде және банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымдарда орналастырылған салымдар
бойынша арнайы резервтер (провизиялар)
1300       Банкiлерге және банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымдарға берiлген заемдар
1302 0 0 0 Банктерге және банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымдарға берiлген қысқа мерзiмдi заемдар
1302 1 4 1 Резидент банктерге берiлген теңгедегi қысқа мерзiмдi
заемдар
1302 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарға берiлген теңгедегi қысқа мерзiмдi
заемдар
1302 2 4 1 Резидент емес банктерге берiлген теңгедегi қысқа мерзiмдi
заемдар

1302  2 5 1  Краткосрочные займы в тенге, предоставленные
организациям-нерезидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
1304  0 0 0 Долгосрочные займы, предоставленные банкам и
организациям, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1304  1 4 1  Долгосрочные займы в тенге, предоставленные
банкам-резидентам
1304  1 5 1  Долгосрочные займы в тенге, предоставленные
организациям-резидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
1304  2 4 1  Долгосрочные займы в тенге, предоставленные
банкам-нерезидентам
1304  2 5 1  Долгосрочные займы в тенге, предоставленные
организациям-нерезидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
1305  0 0 0 Финансовый лизинг банкам и организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1305  1 4 1  Финансовый лизинг в тенге, предоставленный
банкам-резидентам
1305  1 5 1  Финансовый лизинг в тенге, предоставленный
организациям-резидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
1305  2 4 1  Финансовый лизинг в тенге, предоставленный
банкам-нерезидентам
1305  2 5 1  Финансовый лизинг в тенге, предоставленный
организациям-нерезидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
1306  0 0 0 Просроченная задолженность банков и других
организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, по займам организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций
1306  1 4 1  Просроченная задолженность банков-резидентов
по займам организации, осуществляющей
отдельные виды банковских операций, в тенге
1306  1 5 1  Просроченная задолженность организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, по займам организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, в тенге
1306  2 4 1  Просроченная задолженность банков-
нерезидентов по займам организации, осущест-
вляющей отдельные виды банковских операций, в
тенге
1306  2 5 1  Просроченная задолженность организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, по займам организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, в тенге
1307  0 0 0 Блокированная задолженность банков и других
организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, по займам организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций
1307  1 4 1  Блокированная задолженность банков-резидентов
по займам организации, осуществляющей
отдельные виды банковских операций, в тенге
1307  1 5 1  Блокированная задолженность организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, по займам организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, в тенге

1302 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарға берiлген теңгедегi қысқа мерзiмдi
заемдар
1304 0 0 0 Банктерге және банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымдарға берiлген ұзақ мерзiмдi заемдар
1304 1 4 1 Резидент банктерге берiлген теңгедегi ұзақ мерзiмдi
заемдар
1304 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарға берiлген теңгедегi ұзақ мерзiмдi
заемдар
1304 2 4 1 Резидент емес банктерге берiлген теңгедегi ұзақ мерзiмдi
заемдар
1304 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарға берiлген теңгедегi ұзақ мерзiмдi
заемдар
1305 0 0 0 Банктерге және банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымдарға қаржылық лизингтер
1305 1 4 1 Резидент банктерге берiлген теңгемен қаржылық лизинг
1305 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарға берiлген теңгемен қаржылық лизинг
1305 2 4 1 Резидент емес банктерге берiлген теңгемен қаржылық лизинг
1305 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарға берiлген теңгемен қаржылық
лизинг
1306 0 0 0 Банктердiң және банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымдардың банк операцияларының
жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың заемдары
бойынша мерзiмi өткен берешегi
1306 1 4 1 Резидент банктердiң банк операцияларының жекелеген
түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың теңгедегi заемдары
бойынша мерзiмi өткен берешегi
1306 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың банк операцияларының жекелеген
түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың теңгедегі заемдары
бойынша мерзiмi өткен берешегi
1306 2 4 1 Резидент емес банктердiң банк операцияларының жекелеген
түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың теңгедегi заемдары
бойынша мерзiмi өткен берешегi
1306 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың банк операцияларының жекелеген
түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың теңгедегi заемдары
бойынша мерзiмi өткен берешегi
1307 0 0 0 Банктердiң және банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымдардың банк операцияларының
жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың заемдары
бойынша оқшауланған берешегi
1307 1 4 1 Резидент банктердiң банк операцияларының жекелеген
түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың теңгедегi заемдары
бойынша оқшауланған берешегi
1307 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың банк операцияларының жекелеген
түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың теңгедегi заемдары
бойынша оқшауланған берешегi

1307  2 4 1  Блокированная задолженность банков-
нерезидентов по займам организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, в тенге
1307  2 5 1  Блокированная задолженность организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, по займам организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, в тенге
1308  0 0 0 Займы, предоставленные банкам и организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских
операций, по операциям "Обратное РЕПО"
1308  1 3 1  Займы в тенге, предоставленные Национальному
Банку Республики Казахстан по операциям
"Обратное РЕПО"
1308  1 3 2  Займы в СКВ, предоставленные Национальному
Банку Республики Казахстан по операциям
"Обратное РЕПО"
1308  1 4 1  Займы в тенге, предоставленные банкам-
резидентам по операциям "Обратное РЕПО"
1308  1 4 2  Займы в СКВ, предоставленные банкам-
резидентам по операциям "Обратное РЕПО"
1308  1 4 3  Займы в ДВВ, предоставленные банкам-резидентам
по операциям "Обратное РЕПО"
1308  1 5 1  Займы в тенге, предоставленные организациям-
резидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций, по операциям "Обратное
РЕПО"
1308  1 5 2  Займы в СКВ, предоставленные организациям-
резидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций, по операциям "Обратное
РЕПО"
1308  1 5 3  Займы в ДВВ, предоставленные организациям-
резидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций, по операциям "Обратное
РЕПО"
1308  2 4 1  Займы в тенге, предоставленные банкам-
нерезидентам по операциям "Обратное РЕПО"
1308  2 4 2  Займы в СКВ, предоставленные банкам-
нерезидентам по операциям "Обратное РЕПО"
1308  2 4 3  Займы в ДВВ, предоставленные банкам-
нерезидентам по операциям "Обратное РЕПО"
1308  2 5 1  Займы в тенге, предоставленные организациям-
нерезидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций, по операциям "Обратное
РЕПО"
1308  2 5 2  Займы в СКВ, предоставленные организациям-
нерезидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций, по операциям "Обратное
РЕПО"
1308  2 5 3  Займы в ДВВ, предоставленные организациям-
нерезидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций, по операциям "Обратное
РЕПО"
1309  0 0 0 Просроченная задолженность банков и организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций, по финансовому лизингу
1309  1 4 1  Просроченная задолженность банков-резидентов
по финансовому лизингу в тенге
1309  1 5 1  Просроченная задолженность организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, по финансовому лизингу
в тенге
1309  2 4 1  Просроченная задолженность банков-нерезидентов
по финансовому лизингу в тенге

1307 2 4 1 Резидент емес банктердiң банк операцияларының жекелеген
түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың теңгедегi заемдары
бойынша оқшауланған берешегi
1307 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың банк операцияларының жекелеген
түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың теңгедегi заемдары
бойынша оқшауланған берешегi
1308 0 0 0 Банктерге және банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымдарға "Kepi РЕПО" операциялары
бойынша берiлген заемдар
1308 1 3 1 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiне "Kepi РЕПО"
операциялары бойынша берiлген теңгедегi заемдар
1308 1 3 2 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiне "Kepi РЕПО"
операциялары бойынша берiлген ЕАВ-дағы заемдар
1308 1 4 1 Резидент банктерге "Керi РЕПО" операциялары бойынша
берiлген теңгедегi заемдар
1308 1 4 2 Резидент банктерге "Kepi РЕПО" операциялары бойынша
берiлген ЕАВ-дағы заемдар
1308 1 4 3 Резидент банктерге "Kepi РЕПО" операциялары бойынша
берiлген ВБТ-дегi заемдар
1308 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарға "Kepi РЕПО" операциялары бойынша
берiлген теңгедегi заемдар
1308 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарға "Kepi РЕПО" операциялары бойынша
берiлген ЕАВ-дағы заемдар
1308 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарға "Керi РЕПО" операциялары бойынша
берiлген ВБТ-дегi заемдар
1308 2 4 1 Резидент емес банктерге "Kepi РЕПО" операциялары бойынша
берiлген теңгедегi заемдар
1308 2 4 2 Резидент емес банктерге "Kepi РЕПО" операциялары бойынша
берiлген EAB-дағы заемдар
1308 2 4 3 Резидент емес банктерге "Kepi РЕПО" операциялары бойынша
берiлген ВБТ-дегi заемдар
1308 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарға "Kepi PEПO" операциялары
бойынша берiлген теңгедегi заемдар
1308 2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарға ""Kepi РЕПО" операциялары
бойынша берiлген ЕАВ-дағы заемдар
1308 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарға "Kepi РЕПО" операциялары
бойынша берiлген ВБТ-дегi заемдар
1309 0 0 0 Банктердiң және банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымдардың қаржы лизингi бойынша мерзiмi
өткен берешегі
1309 1 4 1 Резидент банктердiң теңгедегі қаржы лизингi бойынша
мерзiмi өткен берешегi
1309 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгедегi қаржы лизингi бойынша
мерзiмi өткен берешегi
1309 2 4 1 Резидент емес банктердiң теңгедегі қаржы лизингi бойынша
мерзiмi өткен берешегi

1309  2 5 1  Просроченная задолженность организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, по финансовому лизингу в
тенге
1339  0 0 0 Специальные резервы (провизии) по займам и
финансовому лизингу, предоставленным банкам и
организациям, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1400       Требования организации, осуществляющей отдельные
виды банковских операций, к клиентам
1401  0 0 0 Займы овердрафт, предоставленные клиентам
1401  1 6 1  Займы овердрафт в тенге, предоставленные
государственным нефинансовым организациям-
резидентам
1401  1 7 1  Займы овердрафт в тенге, предоставленные
негосударственным нефинансовым организациям-
резидентам
1401  1 8 1  Займы овердрафт в тенге, предоставленные
некоммерческим организациям-резидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1401  1 9 1  Займы овердрафт в тенге, предоставленные
домашним хозяйствам-резидентам
1401  2 6 1  Займы овердрафт в тенге, предоставленные
государственным нефинансовым организациям
иностранного государства
1401  2 7 1  Займы овердрафт в тенге, предоставленные
негосударственным нефинансовым организациям
иностранного государства
1401  2 8 1  Займы овердрафт в тенге, предоставленные
некоммерческим организациям-нерезидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1401  2 9 1  Займы овердрафт в тенге, предоставленные
домашним хозяйствам-нерезидентам
1405  0 0 0 Учтенные векселя клиентов
1405  1 4 1  Учтенные векселя в тенге банков-резидентов
1405  1 5 1  Учтенные векселя в тенге организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
1405  1 6 1  Учтенные векселя в тенге государственных
нефинансовых организаций-резидентов
1405  1 7 1  Учтенные векселя в тенге негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
1405  1 8 1  Учтенные векселя в тенге некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
1405  1 9 1  Учтенные векселя в тенге домашних
хозяйств-резидентов
1405  2 4 1  Учтенные векселя в тенге банков-нерезидентов
1405  2 5 1  Учтенные векселя в тенге организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
1405  2 6 1  Учтенные векселя в тенге государственных
нефинансовых организаций иностранного
государства
1405  2 7 1  Учтенные векселя в тенге негосударственных
нефинансовых организаций иностранного
государства
1405  2 8 1  Учтенные векселя в тенге некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
1405  2 9 1  Учтенные векселя в тенге домашних хозяйств-
нерезидентов
1407  0 0 0 Факторинг клиентам
1407  1 4 1  Факторинг в тенге другим банкам-резидентам

1309 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгедегі қаржы лизингi бойынша
мерзiмi өткен берешегi
1339 0 0 0 Басқа банктерге берiлген заемдар және қаржы лизингi
бойынша арнайы резервтер (провизиялар)
1400       Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның клиенттерге қоятын талаптары
1401 0 0 0 Клиенттерге берiлетiн овердрафт заемдары
1401 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен
берiлген овердрафт заемдары
1401 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен берiлген овердрафт заемдары
1401 1 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдарға теңгемен берiлген овердрафт заемдары
1401 1 9 1 Үй шаруашылықтарына - резиденттерге теңгемен берiлген
овердрафт заемдары
1401 2 6 1 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берiлген овердрафт заемдары
1401 2 7 1 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берiлген овердрафт заемдары
1401 2 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент eмec ұйымдарға теңгемен берiлген овердрафт
заемдары
1401 2 9 1 Үй шаруашылықтарына - резидент еместерге теңгемен
берiлген овердрафт заемдары
1405 0 0 0 Клиенттердiң есепке алынған вексельдерi
1405 1 4 1 Резидент банктердiң теңгемен есепке алынған вексельдерi
1405 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдардың - резиденттердiң теңгемен есепке алынған
вексельдерi
1405 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
есепке алынған вексельдерi
1405 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен есепке алынған вексельдерi
1405 1 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен есепке алынған вексельдерi
1405 1 9 1 Yй шаруашылықтарының - резиденттердiң теңгемен есепке
алынған вексельдерi
1405 2 4 1 Резидент емес банктердiң теңгемен есепке алынған
вексельдерi
1405 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгемен есепке алынған
вексельдерi
1405 2 6 1 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен есепке алынған вексельдерi
1405 2 7 1 Шетелдік мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен есепке алынған вексельдерi
1405 2 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен есепке алынған
вексельдерi
1405 2 9 1 Үй шаруашылықтарының - резидент еместердiң теңгемен
есепке алынған вексельдерi
1407 0 0 0 Клиенттерге факторинг
1407 1 4 1 Басқа резидент банктерге теңгемен факторинг

1407  1 5 1  Факторинг в тенге организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1407  1 6 1  Факторинг в тенге государственным
нефинансовым организациям-резидентам
1407  1 7 1  Факторинг в тенге негосударственным
нефинансовым организациям-резидентам
1407  1 8 1  Факторинг в тенге некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим
домашние хозяйства
1407  1 9 1  Факторинг в тенге домашним хозяйствам-
резидентам
1407  2 4 1  Факторинг в тенге банкам-нерезидентам
1407  2 5 1  Факторинг в тенге организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1407  2 6 1  Факторинг в тенге государственным
нефинансовым организациям иностранного
государства
1407  2 7 1  Факторинг в тенге негосударственным
нефинансовым организациям иностранного
государства
1407  2 8 1  Факторинг в тенге некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим
домашние хозяйства
1407  2 9 1  Факторинг в тенге домашним хозяйствам-
нерезидентам
1408  0 0 0 Займы, предоставленные клиентам по операциям
"Обратное РЕПО"
1408  1 6 1  Займы в тенге, предоставленные государственным
нефинансовым организациям-резидентам по
операциям "Обратное РЕПО"
1408  1 6 2  Займы в СКВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям-резидентам по
операциям "Обратное РЕПО"
1408  1 6 3  Займы в ДВВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям-резидентам по
операциям "Обратное РЕПО"
1408  1 7 1  Займы в тенге, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям-резидентам по
операциям "Обратное РЕПО"
1408  1 7 2  Займы в СКВ, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям-резидентам по
операциям "Обратное РЕПО"
1408  1 7 3  Займы в ДВВ, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям-резидентам по
операциям "Обратное РЕПО"
1408  1 8 1  Займы в тенге, предоставленные некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим
домашние хозяйства, по операциям "Обратное
РЕПО"
1408  1 8 2  Займы в СКВ, предоставленные некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим
домашние хозяйства, по операциям "Обратное
РЕПО"
1408  1 8 3  Займы в ДВВ, предоставленные некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим
домашние хозяйства, по операциям "Обратное
РЕПО"
1408  1 9 1  Займы в тенге, предоставленные домашним
хозяйствам-резидентам по операциям "Обратное
РЕПО"
1408  1 9 2  Займы в СКВ, предоставленные домашним
хозяйствам-резидентам по операциям "Обратное
РЕПО"
1408  1 9 3  Займы в ДВВ, предоставленные домашним
хозяйствам-резидентам по операциям "Обратное
РЕПО"
1408  2 6 1  Займы в тенге, предоставленные государственным
нефинансовым организациям иностранного
государства по операциям "Обратное РЕПО"

1407 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарға теңгемен факторинг
1407 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен
факторинг
1407 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен факторинг
1407 1 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдарға теңгемен факторинг
1407 1 9 1 Үй шаруашылықтарына - резиденттерге теңгемен факторинг
1407 2 4 1 Резидент емес банктерге теңгемен факторинг
1407 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдарға - резидент еместерге теңгемен факторинг
1407 2 6 1 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен факторинг
1407 2 7 1 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен факторинг
1407 2 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға теңгемен факторинг
1407 2 9 1 Үй шаруашылықтарына - резидент еместерге теңгемен
факторинг
1408 0 0 0 Клиенттерге "Керi РЕПО" операциялары бойынша берiлген
заемдар
1408 1 6 1 "Керi РЕПО" операциялары бойынша мемлекеттiк қаржылық
емес резидент ұйымдарға теңгемен берiлген заемдар
1408 1 6 2 "Керi РЕПО" операциялары бойынша мемлекеттiк қаржылық
емес резидент ұйымдарға EAB-да берiлген заемдар
1408 1 6 3 "Керi РЕПО" операциялары бойынша мемлекеттiк қаржылық
емес резидент ұйымдарға ВБТ-де берiлген заемдар
1408 1 7 1 "Керi РЕПО" операциялары бойынша мемлекеттiк емес
қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен берiлген
заемдар
1408 1 7 2 "Керi РЕПО" операциялары бойынша мемлекеттiк емес
қаржылық емес резидент ұйымдарға EAB-да берiлген заемдар
1408 1 7 3 "Kepi РЕПО" операциялары бойынша мемлекеттiк емес
қаржылық емес резидент ұйымдарға ВБТ-де берiлген заемдар
1408 1 8 1 "Керi РЕПО" операциялары бойынша үй шаруашылығына
қызмет көрсететiн коммерциялық емес резидент ұйымдарға
теңгемен берiлген заемдар
1408 1 8 2 "Керi РЕПО" операциялары бойынша үй шаруашылығына
қызмет көрсететiн коммерциялық емес резидент ұйымдарға
ЕАВ-да берiлген заемдар
1408 1 8 3 "Керi РЕПО" операциялары бойынша Үй шаруашылығына
қызмет көрсететiн коммерциялық емес резидент ұйымдарға
ВБТ-де берiлген заемдар
1408 1 9 1 "Керi РЕПО" операциялары бойынша үй шаруашылықтарына -
резиденттерге теңгемен берiлген заемдар
1408 1 9 2 "Керi РЕПО" операциялары бойынша үй шаруашылықтарына -
резиденттерге ЕАВ-да берiлген заемдар
1408 1 9 3 "Керi РЕПО" операциялары бойынша үй шаруашылықтарына -
резиденттерге ВБТ-де берiлген заемдар
1408 2 6 1 "Керi PEПO" операциялары бойынша шетелдiк мемлекеттiң
мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарына теңгемен берiлген
заемдар

1408  2 6 2  Займы в СКВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям иностранного
государства по операциям "Обратное РЕПО"
1408  2 6 3  Займы в ДВВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям иностранного
государства по операциям "Обратное РЕПО"
1408  2 7 1  Займы в тенге, предоставленные
негосударственным нефинансовым организациям
-нерезидентам по операциям "Обратное РЕПО"
1408  2 7 2  Займы в СКВ, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям-нерезидентам по
операциям "Обратное РЕПО"
1408  2 7 3  Займы в ДВВ, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям-нерезидентам по
операциям "Обратное РЕПО"
1408  2 8 1  Займы в тенге, предоставленные некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим
домашние хозяйства, по операциям "Обратное
РЕПО"
1408  2 8 2  Займы в СКВ, предоставленные некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим
домашние хозяйства, по операциям "Обратное
РЕПО"
1408  2 8 3  Займы в ДВВ, предоставленные некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим
домашние хозяйства, по операциям "Обратное
РЕПО"
1408  2 9 1  Займы в тенге, предоставленные домашним
хозяйствам-нерезидентам по операциям "Обратное
РЕПО"
1408  2 9 2  Займы в СКВ, предоставленные домашним
хозяйствам-нерезидентам по операциям "Обратное
РЕПО"
1408  2 9 3  Займы в ДВВ, предоставленные домашним
хозяйствам-нерезидентам по операциям "Обратное
РЕПО"
1411  0 0 0 Краткосрочные займы, предоставленные клиентам
1411  1 6 1  Краткосрочные займы в тенге, предоставленные
государственным нефинансовым организациям-
резидентам
1411  1 7 1  Краткосрочные займы в тенге, предоставленные
негосударственным нефинансовым организациям-
резидентам
1411  1 8 1  Краткосрочные займы в тенге, предоставленные
некоммерческим организациям-резидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1411  1 9 1  Краткосрочные займы в тенге, предоставленные
домашним хозяйствам-резидентам
1411  2 6 1  Краткосрочные займы в тенге, предоставленные
государственным нефинансовым организациям
иностранного государства
1411  2 7 1  Краткосрочные займы в тенге, предоставленные
негосударственным нефинансовым организациям
иностранного государства
1411  2 8 1  Краткосрочные займы в тенге, предоставленные
некоммерческим организациям-нерезидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1411  2 9 1  Краткосрочные займы в тенге, предоставленные
домашним хозяйствам-нерезидентам
1417  0 0 0 Долгосрочные займы, предоставленные клиентам
1417  1 6 1  Долгосрочные займы в тенге, предоставленные
государственным нефинансовым организациям-
резидентам

1408 2 6 2 "Керi РЕПО" операциялары бойынша шетелдiк мемлекеттiң
мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарына ЕAB-да берiлген
заемдар
1408 2 6 3 "Керi РЕПО" операциялары бойынша шетелдiк мемлекеттiң
мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарына ВБТ-де берiлген
заемдар
1408 2 7 1 "Керi PEПО" операциялары бойынша мемлекеттiк емес
қаржылық емес резидент емес ұйымдарға теңгемен берiлген
заемдар
1408 2 7 2 "Керi РЕПО" операциялары бойынша мемлекеттiк емес
қаржылық емес резидент емес ұйымдарға ЕАВ-да берiлген
заемдар
1408 2 7 3 "Керi РЕПО" операциялары бойынша мемлекеттiк емес
қаржылық емес резидент емес ұйымдарға ВБТ-де берiлген
заемдар
1408 2 8 1 "Керi РЕПО" операциялары бойынша үй шаруашылығына
қызмет көрсететiн коммерциялық емес резидент емес
ұйымдарға теңгемен берiлген заемдар
1403 2 8 2 "Керi РЕПО" операциялары бойынша үй шаруашылығына
қызмет көрсететiн коммерциялық емес резидент емес
ұйымдарға EAB-да берiлген заемдар
1408 2 8 3 "Керi РЕПО" операциялары бойынша үй шаруашылығына
қызмет көрсететiн коммерциялық емес резидент емес
ұйымдарға ВБТ-де берiлген заемдар
1403 2 9 1 "Керi РЕПО" операциялары бойынша үй шаруашылықтарына -
резидент еместерге теңгемен берiлген заемдар
1403 2 9 2 "Керi РЕПО" операциялары бойынша үй шаруашылықтарына -
резидент еместерге ЕАВ-да берiлген заемдар
1408 2 9 3 "Керi РЕПО" операциялары бойынша үй шаруашылықтарына -
резидент еместерге ВБТ-де берiлген заемдар
1411 0 0 0 Клиенттерге берiлген қысқа мерзiмдi заемдар
1411 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен
берiлген қысқа мерзiмдi заемдар
1411 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен берiлген қысқа мерзiмдi заемдар
1411 1 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдарға теңгемен берiлген қысқа мерзiмдi
заемдар
1411 1 9 1 Yй шаруашылықтарына - резиденттергe теңгемен берiлген
қысқа мерзiмдi заемдар
1411 2 6 1 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берiлген қысқа мерзiмдi заемдар
14ll 2 7 1 Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берiлген қысқа мерзiмдi заемдар
1411 2 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға теңгемен берiлген қысқа мерзiмдi
заемдар
1411 2 9 1 Yй шаруашылықтарына - резидент еместерге теңгемен
берiлген қысқа мерзiмдi заемдар
1417 0 0 0 Клиенттерге берiлген ұзақ мерзiмдi заемдар
1417 1 6 1 Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен
берiлген ұзақ мерзiмдi заемдар

1417  1 7 1  Долгосрочные займы в тенге, предоставленные
негосударственным нефинансовым организациям-
резидентам
1417  1 8 1  Долгосрочные займы в тенге, предоставленные
некоммерческим организациям-резидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1417  1 9 1  Долгосрочные займы в тенге, предоставленные
домашним хозяйствам-резидентам
1417  2 6 1  Долгосрочные займы в тенге, предоставленные
государственным нефинансовым организациям
иностранного государства
1417  2 7 1  Долгосрочные займы в тенге, предоставленные
негосударственным нефинансовым организациям
иностранного государства
1417  2 8 1  Долгосрочные займы в тенге, предоставленные
некоммерческим организациям-нерезидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1417  2 9 1  Долгосрочные займы в тенге, предоставленные
домашним хозяйствам-нерезидентам
1420  0 0 0 Финансовый лизинг клиентам
1420  1 6 1  Финансовый лизинг в тенге, предоставленный
государственным нефинансовым организациям-
резидентам
1420  1 7 1  Финансовый лизинг в тенге, предоставленный
негосударственным нефинансовым организациям-
резидентам
1420  1 8 1  Финансовый лизинг в тенге, предоставленный
некоммерческим организациям-резидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1420  1 9 1  Финансовый лизинг в тенге, предоставленный
домашним хозяйствам-резидентам
1420  2 6 1  Финансовый лизинг в тенге, предоставленный
государственным нефинансовым организациям
иностранного государства
1420  2 7 1  Финансовый лизинг в тенге, предоставленный
негосударственным нефинансовым организациям
иностранного государства
1420  2 8 1  Финансовый лизинг в тенге, предоставленный
некоммерческим организациям-нерезидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1420  2 9 1  Финансовый лизинг в тенге, предоставленный
домашним хозяйствам-нерезидентам
1421  0 0 0 Просроченная задолженность клиентов по
финансовому лизингу
1421  1 6 1  Просроченная задолженность по финансовому
лизингу в тенге, предоставленному
государственным нефинансовым организациям-
резидентам
1421  1 7 1  Просроченная задолженность по финансовому
лизингу в тенге, предоставленному
негосударственным нефинансовым организациям-
резидентам
1421  1 8 1  Просроченная задолженность по финансовому
лизингу в тенге, предоставленному
некоммерческим организациям-резидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1421  1 9 1  Просроченная задолженность по финансовому
лизингу в тенге, предоставленному домашним
хозяйствам-резидентам
1421  2 6 1  Просроченная задолженность по финансовому
лизингу в тенге, предоставленному
государственным нефинансовым организациям
иностранного государства
1421  2 7 1  Просроченная задолженность по финансовому
лизингу в тенге, предоставленному
негосударственным нефинансовым организациям
иностранного государства

1417 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен берiлген ұзақ мерзiмдi заемдар
1417 1 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдарға теңгемен берiлген ұзақ мерзiмдi
заемдар
1417 1 9 1 Yй шаруашылықтарына - резиденттерге теңгемен берiлген
ұзақ мерзiмдi заемдар
1417 2 6 1 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берiлген ұзақ мерзiмдi заемдар
1417 2 7 1 Шетелдiк мемлекеттен мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берiлген ұзақ мерзiмдi заемдар
1417 2 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент eмec ұйымдарға теңгемен берiлген ұзақ мерзiмдi
заемдар
1417 2 9 1 Yй шаруашылықтарына - резидент еместерге теңгемен
берiлген ұзақ мерзiмдi заемдар
1420 0 0 0 Клиенттерге қаржы лизинг
1420 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен
берiлген қаржы лизингi
1420 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен берiлген қаржы лизингi
1420 1 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдарға теңгемен берiлген қаржы лизингі
1420 1 9 1 Yй шаруашылықтарына - резиденттерге теңгемен берiлген
қаржы лизингi
1420 2 6 1 Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берiлген қаржы лизингі
1420 2 7 1 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берiлген қаржы лизингi
1420 2 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға теңгемен берiлген қаржы лизингi
1420 2 9 1 Үй шаруашылықтарына - резидент еместерге теңгемен
берiлгенi қаржы лизингі
1421 0 0 0 Клиенттердiң қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен берешегi
1421 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен
берiлген қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен берешек
1421 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен берiлген қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен
берешек
1421 1 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдарға теңгемен берiлген қаржы лизингi
бойынша мерзiмi өткен берешек
1421 1 9 1 Yй шаруашылықтарына - резиденттерге теңгемен берiлген
қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен берешек
1421 2 6 1 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берiлген қаржы лизингi бойынша
мерзiмi өткен берешек
1421 2 7 1 Шетелдік мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берiлген қаржы лизингi бойынша
мерзiмi өткен берешек

1421  2 8 1  Просроченная задолженность по финансовому
лизингу в тенге, предоставленному
некоммерческим организациям-нерезидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1421  2 9 1  Просроченная задолженность по финансовому
лизингу в тенге, предоставленному домашним
хозяйствам-нерезидентам
1424  0 0 0 Просроченная задолженность клиентов по займам
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций
1424  1 6 1  Просроченная задолженность по займам
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, в тенге, предоставленным
государственным нефинансовым организациям-
резидентам
1424  1 7 1  Просроченная задолженность по займам
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, в тенге, предоставленным
негосударственным нефинансовым организациям-
резидентам
1424  1 8 1  Просроченная задолженность по займам
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, в тенге, предоставленным
некоммерческим организациям-резидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1424  1 9 1  Просроченная задолженность по займам
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, в тенге, предоставленным
домашним хозяйствам-резидентам
1424  2 6 1  Просроченная задолженность по займам
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, в тенге, предоставленным
государственным нефинансовым организациям
иностранного государства
1424  2 7 1  Просроченная задолженность по займам
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, в тенге, предоставленным
негосударственным нефинансовым организациям
иностранного государства
1424  2 8 1  Просроченная задолженность по займам
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, в тенге, предоставленным
некоммерческим организациям-нерезидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1424  2 9 1  Просроченная задолженность по займам
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, в тенге, предоставленным
домашним хозяйствам-нерезидентам
1425  0 0 0 Опротестованные векселя клиентов
1425  1 4 1  Опротестованные векселя в тенге банков-
резидентов
1425  1 5 1  Опротестованные векселя в тенге организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
1425  1 6 1  Опротестованные векселя в тенге государствен-
ных нефинансовых организаций-резидентов
1425  1 7 1  Опротестованные векселя в тенге
негосударственных нефинансовых организаций-
резидентов
1425  1 8 1  Опротестованные векселя в тенге некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
1425  1 9 1  Опротестованные векселя в тенге домашних
хозяйств-резидентов

1421 2 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға теңгемен берiлген қаржы лизингi
бойынша мерзiмi өткен берешек
1441 2 9 1 Үй шаруашылықтарына - резидент еместерге теңгемен
берiлген қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен берешек
1424 0 0 0 Клиенттердiң Банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымның заемдары бойынша мерзiмi өткен
берешегi
1424 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен
берiлген Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын ұйымның заемдары бойынша мерзiмi өткен берешегi
1424 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен берiлген Банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымның заемдары бойынша мерзiмi өткен
берешегi
1424 1 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдарға теңгемен берiлген Банк
операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның заемдары бойынша мерзiмi өткен берешегi
1424 1 9 1 Үй шаруашылықтарына - резиденттерге теңгемен берiлген
Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның заемдары бойынша мерзiмi өткен берешегi
1424 2 6 1 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берiлген Банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымның заемдары
бойынша мерзiмi өткен берешегi
1424 2 7 1 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берiлген Банк операцияларының
жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымның заемдары
бойынша мерзiмi өткен берешегi
1424 2 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
pезидент емес ұйымдарға теңгемен берiлген Банк
операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның заемдары бойынша мерзiмi өткен берешегi
1424 2 9 1 Yй шаруашылықтарына - резидент еместерге теңгемен
берiлген Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын ұйымның заемдары бойынша мерзiмi өткен берешегi
1425 0 0 0 Клиенттердiң қарсылық бiлдiрiлген вексельдерi
1425 1 4 1 Резидент банктердiң теңгемен қарсылық бiлдiрiлген
вексельдерi
1425 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгемен қарсылық бiлдiрiлген
вексельдерi
1425 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
қарсылық бiлдiрiлген вексельдерi
1425 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен қарсылық бiлдiрiлген вексельдерi
1425 1 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен қарсылық бiлдiрiлген
вексельдерi
1425 1 9 1 Үй шаруашылықтарының - резиденттердiң теңгемен қарсылық
бiлдiрiлген вексельдерi

1425  2 4 1  Опротестованные векселя в тенге банков-
нерезидентов
1425  2 5 1  Опротестованные векселя в тенге организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
1425  2 6 1  Опротестованные векселя в тенге государствен-
ных нефинансовых организаций иностранного
государства
1425  2 7 1  Опротестованные векселя в тенге негосударст-
венных нефинансовых организаций иностранного
государства
1425  2 8 1  Опротестованные векселя в тенге некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
1425  2 9 1  Опротестованные векселя в тенге домашних
хозяйств-нерезидентов
1427  0 0 0 Блокированная задолженность клиентов по займам
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций
1427  1 6 1  Блокированная задолженность по займам
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, в тенге, предоставленным
государственным нефинансовым организациям-
резидентам
1427  1 7 1  Блокированная задолженность по займам
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, в тенге, предоставленным
негосударственным нефинансовым организациям-
резидентам
1427  1 8 1  Блокированная задолженность по займам
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, в тенге, предоставленным
некоммерческим организациям-резидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1427  1 9 1  Блокированная задолженность по займам
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, в тенге, предоставленным
домашним хозяйствам-резидентам
1427  2 6 1  Блокированная задолженность по займам
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, в тенге, предоставленным
государственным нефинансовым организациям
иностранного государства
1427  2 7 1  Блокированная задолженность по займам
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, в тенге, предоставленным
негосударственным нефинансовым организациям
иностранного государства
1427  2 8 1  Блокированная задолженность по займам
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, в тенге, предоставленным
некоммерческим организациям-нерезидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1427  2 9 1  Блокированная задолженность по займам
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, в тенге, предоставленным
домашним хозяйствам-нерезидентам
1439  0 0 0 Специальные резервы (провизии) по займам и
финансовому лизингу, предоставленным клиентам
1440  0 0 0 Прочие займы, предоставленные клиентам
1440  1 6 1  Прочие займы в тенге, предоставленные
государственным нефинансовым организациям-
резидентам

1425 2 4 1 Резидент емес банктердiң теңгемен қарсылық бiлдiрiлген
вексельдерi
1425 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгемен қарсылық бiлдiрiлген
вексельдерi
1425 2 6 1 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен қарсылық бiлдiрiлген вексельдерi
1425 2 7 1 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен қарсылық бiлдiрiлген вексельдерi
1425 2 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен қарсылық бiлдiрiлген
вексельдерi
1425 2 9 1 Үй шаруашылықтарының - резидент еместердiң теңгемен
қарсылық бiлдiрiлген вексельдерi
1427 0 0 0 Клиенттердiң банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымның заемдары бойынша оқшауланған
берешегi
1427 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен
берiлген банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын ұйымның заемдары бойынша оқшауланған берешегi
1427 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен берiлген банк операцияларының жекелеген
түрлерiн жүзеге асыратын ұйымның заемдары бойынша
оқшауланған берешегi
1427 1 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдарға теңгемен берiлген банк
операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның заемдары бойынша оқшауланған берешегi
1427 1 9 1 Yй шаруашылықтарына - резиденттерге теңгемен берiлген
банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның заемдары бойынша оқшауланған берешегi
1427 2 6 1 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берiлген банк операцияларының
жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымның заемдары
бойынша оқшауланған берешегi
1427 2 7 1 Шетелдік мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берiлген банк операцияларының
жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымның заемдары
бойынша оқшауланған берешегi
1427 2 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға теңгемен берiлген банк
операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның заемдары бойынша оқшауланған берешегi
1427 2 9 1 Yй шаруашылықтарына-резидент еместерге теңгемен берiлген
банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның заемдары бойынша оқшауланған берешегi
1439 0 0 0 Клиенттерге берiлген заемдар және қаржы лизингi бойынша
арнайы резервтер (провизиялар)
1440 0 0 0 Клиенттерге берiлген басқа да заемдар
1440 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен
берiлген басқа заемдар

1440  1 7 1  Прочие займы в тенге, предоставленные
негосударственным нефинансовым организациям-
резидентам
1440  1 8 1  Прочие займы в тенге, предоставленные
некоммерческим организациям-резидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1440  1 9 1  Прочие займы в тенге, предоставленные
домашним хозяйствам-резидентам
1440  2 6 1  Прочие займы в тенге, предоставленные
государственным нефинансовым организациям
иностранного государства
1440  2 7 1  Прочие займы в тенге, предоставленные
негосударственным нефинансовым организациям
иностранного государства
1440  2 8 1  Прочие займы в тенге, предоставленные
некоммерческим организациям-нерезидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1440  2 9 1  Прочие займы в тенге, предоставленные домашним
хозяйствам-нерезидентам
1450       Прочие ценные бумаги
1451  0 0 0 Ценные бумаги, удерживаемые до погашения
1451  1 1 1  Ценные бумаги в тенге, удерживаемые до
погашения, выпущенные Правительством
Республики Казахстан
1451  1 1 2  Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные Правительством
Республики Казахстан
1451  1 2 1  Ценные бумаги в тенге, удерживаемые до
погашения, выпущенные местными органами власти
Республики Казахстан
1451  1 2 2  Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные местными органами власти
Республики Казахстан
1451  1 3 1  Ценные бумаги в тенге, удерживаемые до
погашения, выпущенные Национальным Банком
Республики Казахстан
1451  1 3 2  Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные Национальным Банком
Республики Казахстан
1451  1 4 1  Ценные бумаги в тенге, удерживаемые до
погашения, выпущенные банками-резидентами
1451  1 4 2  Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные банками-резидентами
1451  1 4 3  Ценные бумаги в ДВВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные банками-резидентами
1451  1 5 1  Ценные бумаги в тенге, удерживаемые до
погашения, выпущенные организациями-
резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций
1451  1 5 2  Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные организациями-
резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций
1451  1 5 3  Ценные бумаги в ДВВ, удерживаемые до погашения
выпущенные организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций
1451  1 6 1  Ценные бумаги в тенге, удерживаемые до
погашения, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1451  1 6 2  Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1451  1 6 3  Ценные бумаги в ДВВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями-резидентами

1440 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен берiлген басқа заемдар
1440 1 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдарға теңгемен берiлген басқа заемдар
1440 1 9 1 Yй шаруашылықтарына-резиденттерге теңгемен берiлген
басқа заемдар
1440 2 6 1 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берiлген басқа заемдар
1440 2 7 1 Шетелдік мемлекеттің  мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берiлген басқа заемдар
1440 2 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға теңгемен берiлген басқа заемдар
1440 2 9 1 Үй шаруашылықтарына - резидент еместерге теңгемен
берiлген басқа заемдар
1450 Басқа да бағалы қағаздар
1451 0 0 0 Өтеуге дейiн ұсталатын бағалы қағаздар
1451 1 1 1 Қазақстан Республикасының Үкiметi шығарған өтеуге дейiн
ұсталатын теңгемен бағалы қағаздар
1451 1 1 2 Қазақстан Республикасының Үкiметi шығарған өтеуге дейiн
ұсталатын ЕАВ-ғы бағалы қағаздар
1451 1 2 1 Қазақстан Республикасының жергiлiктi билiк органдары
шығарған өтеуге дейiн ұсталатын теңгемен бағалы қағаздар
1451 1 2 2 Қазақстан Республикасының жергiлiктi билiк органдары
шығарған өтеуге дейiн ұсталатын ЕАВ-ғы бағалы қағаздар
1451 1 3 1 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi шығарған өтеуге
дейiн ұсталатын теңгемен бағалы қағаздар
1451 1 3 2 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi шығарған өтеуге
дейiн ұсталатын ЕАВ-ғы бағалы қағаздар
1451 1 4 1 Резидент банктер шығарған өтеуге дейiн ұсталатын
теңгемен бағалы қағаздар
1451 1 4 2 Резидент банктер шығарған өтеуге дейiн ұсталатын ЕАВ-ғы
бағалы қағаздар
1451 1 4 3 Резидент банктер шығарған өтеуге дейiн ұсталатын ВБТ-гi
бағалы қағаздар
1451 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар резиденттер шығарған өтеуге дейiн ұсталатын
теңгемен бағалы қағаздар
1451 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар резиденттер шығарған өтеуге дейiн ұсталатын ЕАВ-
ғы бағалы қағаздар
1451 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдар резиденттер шығарған өтеуге дейiн ұсталатын
ВБТ-гi бағалы қағаздар
1451 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған
өтеуге дейiн ұсталатын теңгемен бағалы қағаздар
1451 1 6 2 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған
өтеуге дейiн ұсталатын ЕАВ-ғы бағалы қағаздар
1451 1 6 3 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған
өтеуге дейiн ұсталатын ВБТ-гi бағалы қағаздар

1451  1 7 1  Ценные бумаги в тенге, удерживаемые до
погашения, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1451  1 7 2  Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1451  1 7 3  Ценные бумаги в ДВВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1451  2 1 2  Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные Правительством
иностранного государства
1451  2 1 3  Ценные бумаги в ДВВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные Правительством
иностранного государства
1451  2 2 2  Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные местными органами
власти иностранного государства
1451  2 2 3  Ценные бумаги в ДВВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные местными органами
власти иностранного государства
1451  2 3 2  Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные иностранными
центральными банками
1451  2 3 3  Ценные бумаги в ДВВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные иностранными
центральными банками
1451  2 4 2  Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные банками-
нерезидентами
1451  2 4 3  Ценные бумаги в ДВВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные банками-нерезидентами
1451  2 5 2  Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные организациями-
нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1451  2 5 3  Ценные бумаги в ДВВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные организациями-
нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1451  2 6 2  Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями иностранного
государства
1451  2 6 3  Ценные бумаги в ДВВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями иностранного
государства
1451  2 7 2  Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями-нерезидентами
1451  2 7 3  Ценные бумаги в ДВВ, удерживаемые до
погашения, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями-нерезидентами
1452  0 0 0 Ценные бумаги, имеющиеся в наличии для продажи
1452  1 1 1  Ценные бумаги в тенге, имеющиеся в наличии
для продажи, выпущенные Правительством
Республики Казахстан
1452  1 1 2  Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные Правительством Республики
Казахстан
1452  1 2 1  Ценные бумаги в тенге, имеющиеся в наличии
для продажи, выпущенные местными органами
власти Республики Казахстан
1452  1 2 2  Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные местными органами власти
Республики Казахстан

1451 1 7 1 Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған
өтеуге дейiн ұсталатын теңгемен бағалы қағаздар
1451 1 7 2 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған
өтеуге дейiн ұсталатын ЕАВ-ғы бағалы қағаздар
1451 1 7 3 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған
өтеуге дейiн ұсталатын ВБТ-гi бағалы қағаздар
1451 2 1 2 Шетелдiк мемлекеттiң Yкiметi шығарған өтеуге дейiн
ұсталатын ЕАВ-ғы бағалы қағаздар
1451 2 1 3 Шетелдiк мемлекеттiң Yкiметi шығарған өтеуге дейiн
ұсталатын ВБТ-гi бағалы қағаздар
1451 2 2 2 Шетелдiк мемлекеттiң жергiлiктi билiк органдары шығарған
өтеуге дейiн ұсталатын ЕАВ-ғы бағалы қағаздар
1451 2 2 3 Шетелдiк мемлекеттiң жергiлiктi билiк органдары шығарған
өтеуге дейiн ұсталатын ВБТ-гi бағалы қағаздар
1451 2 3 2 Шетелдiк орталық банктер шығарған өтеуге дейiн ұсталатын
ЕАВ-ғы бағалы қағаздар
1451 2 3 3 Шетелдiк орталық банктер шығарған өтеуге дейiн ұсталатын
ВБТ-гi бағалы қағаздар
1451 2 4 2 Резидент емес банктер шығарған өтеуге дейiн ұсталатын
EAB-ғы бағалы қағаздар
1451 2 4 3 Резидент емес банктер шығарған өтеуге дейін ұсталатын
ВБТ-гі бағалы қағаздар
1451 2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар шығарған өтеуге дейiн ұсталатын
ЕАВ-ғы бағалы қағаздар
1451 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар шығарған өтеуге дейiн ұсталатын
ВБТ-гi бағалы қағаздар
1451 2 6 2 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдары
шығарған өтеуге дейiн ұсталатын ЕАВ-ғы бағалы қағаздар
1451 2 6 3 Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдары
шығарған өтеуге дейiн ұсталатын ВБТ-гi бағалы қағаздар
1451 2 7 2 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент емес ұйымдар
шығарған өтеуге дейiн ұсталатын ЕАВ-ғы бағалы қағаздар
1451 2 7 3 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент емес ұйымдар
шығарған өтеуге дейiн ұсталатын ВБТ-гi бағалы қағаздар
1452 0 0 0 Сатуға арналған қолда бар бағалы қағаздар
1452 1 1 1 Қазақстан Республикасының Үкiметi шығарған сатуға
арналған қолда бар теңгемен бағалы қағаздар
1452 1 1 2 Қазақстан Республикасынын Үкiметi шығарған сатуға
арналған қолда бар ЕАВ-ғы бағалы қағаздар
1452 1 2 1 Қазақстан Республикасының жергілiктi билiк органдары
шығарған сатуға арналған қолда бар теңгемен бағалы
қағаздар
1452 1 2 2 Қазақстан Республикасының жергiлiктi билiк органдары
шығарған сатуға арналған қолда бар ЕАВ-ғы бағалы қағаздар

1452  1 3 1  Ценные бумаги в тенге, имеющиеся в наличии
для продажи, выпущенные Национальным Банком
Республики Казахстан
1452  1 3 2  Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные Национальным Банком
Республики Казахстан
1452  1 4 1  Ценные бумаги в тенге, имеющиеся в наличии
для продажи, выпущенные банками-резидентами
1452  1 4 2  Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные банками-резидентами
1452  1 4 3  Ценные бумаги в ДВВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные банками-резидентами
1452  1 5 1  Ценные бумаги в тенге, имеющиеся в наличии
для продажи, выпущенные организациями-
резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций
1452  1 5 2  Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций
1452  1 5 3  Ценные бумаги в ДВВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций
1452  1 6 1  Ценные бумаги в тенге, имеющиеся в наличии
для продажи, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1452  1 6 2  Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1452  1 6 3  Ценные бумаги в ДВВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1452  1 7 1  Ценные бумаги в тенге, имеющиеся в наличии
для продажи, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1452  1 7 2  Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1452  1 7 3  Ценные бумаги в ДВВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1452  2 1 2  Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные Правительством
иностранного государства
1452  2 1 3  Ценные бумаги в ДВВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные Правительством
иностранного государства
1452  2 2 2  Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные местными органами власти
иностранного государства
1452  2 2 3  Ценные бумаги в ДВВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные местными органами власти
иностранного государства
1452  2 3 2  Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные иностранными центральными
банками
1452  2 3 3  Ценные бумаги в ДВВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные иностранными центральными
банками
1452  2 4 2  Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные банками-нерезидентами

1452 1 3 1 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi шығарған сатуға
арналған қолда бар теңгемен бағалы қағаздар
1452 1 3 2 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi шығарған сатуға
арналған қолда бар ЕАВ-ғы бағалы қағаздар
1452 1 4 1 Резидент банктер шығарған сатуға арналған қолда бар
теңгемен бағалы қағаздар
1452 1 4 2 Резидент банктер шығарған сатуға арналған қолда бар
ЕАВ-ғы бағалы қағаздар
1452 1 4 3 Резидент банктер шығарған сатуға арналған қолда бар
ВБТ-гi бағалы қағаздар
1452 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар шығарған сатуға арналған қолда бар
теңгемен бағалы қағаздар
1452 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар шығарған сатуға арналған қолда бар
ЕАВ-ғы бағалы қағаздар
1452 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар шығарған сатуға арналған қолда бар
ЕАВ-ғы бағалы қағаздар
1452 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған
сатуға арналған қолда бар теңгемен бағалы қағаздар
1452 1 6 2 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған
сатуға арналған қолда бар ЕАВ-ғы бағалы қағаздар
1452 1 6 3 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған
сатуға арналған қолда бар ВБТ-гi бағалы қағаздар
1452 1 7 1 Мемлекеттік eмec қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған
сатуға арналған қолда бар теңгемен бағалы қағаздар
1452 1 7 2 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған
сатуға арналған қолда бар ЕАВ-ғы бағалы қағаздар
1452 1 7 3 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған
сатуға арналған қолда бар ВБТ-гi бағалы қағаздар
1452 2 1 2 Шетелдiк мемлекеттiң Үкiметi шығарған сатуға арналған
қолда бар бар ЕАВ-ғы бағалы қағаздар
1452 2 1 3 Шетелдiк мемлекеттiң Үкiметi шығарған сатуға арналған
қолда бар ВБТ-гi бағалы қағаздар
1452 2 2 2 Шетелдiк мемлекеттiң жергiлiктi билiк органдары шығарған
сатуға арналған қолда бар ЕАВ-ғы бағалы қағаздар
1452 2 2 3 Шетелдiк мемлекеттiң жергiлiктi билiк органдары шығарған
сатуға арналған қолда бар ВБТ-гi бағалы қағаздар
1452 2 3 2 Шетелдiк орталық банктер шығарған сатуға арналған қолда
бар ЕАВ-ғы бағалы қағаздар
1452 2 3 3 Шетелдiк орталық банктер шығарған сатуға арналған қолда
бар BБТ-гi бағалы қағаздар
1452 2 4 2 Резидент емес банктер шығарған сатуға арналған қолда бар
ЕАВ-ғы бағалы қағаздар

1452  2 4 3  Ценные бумаги в ДВВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные банками-нерезидентами
1452  2 5 2  Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные организациями-
нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1452  2 5 3  Ценные бумаги в ДВВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные организациями-
нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1452  2 6 2  Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями иностранного
государства
1452  2 6 3  Ценные бумаги в ДВВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями иностранного
государства
1452  2 7 2  Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями иностранного
государства
1452  2 7 3  Ценные бумаги в ДВВ, имеющиеся в наличии для
продажи, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями иностранного
государства
1460       Общие резервы (провизии)
1462  0 0 0 Общие резервы (провизии) на покрытие убытков
по дебиторской задолженности, связанной с
банковской деятельностью
1463  0 0 0 Общие резервы (провизии) на покрытие убытков
по дебиторской задолженности, связанной с
небанковской деятельностью
1464  0 0 0 Общие резервы (провизии) на покрытие убытков
по ценным бумагам
1465  0 0 0 Общие резервы (провизии) на покрытие убытков
от кредитной деятельности организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций
1467  0 0 0 Общие резервы (провизии) на покрытие убытков
по вкладам, размещенным в банках и организациях,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций
1468  0 0 0 Общие резервы (провизии) на покрытие убытков
по условным обязательствам
1469  0 0 0 Общие резервы (провизии) на покрытие убытков
от прочей банковской деятельности
1470       Инвестиции организации, осуществляющей отдельные
виды банковских операций, в капитал и суборди-
нированный долг
1471  0 0 0 Инвестиции в дочерние организации
1471  1 5 1  Инвестиции в тенге в дочерние организации-
резиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций
1471  1 7 1  Инвестиции в тенге в дочерние негосударствен-
ные нефинансовые организации-резиденты
1471  1 8 1  Инвестиции в тенге в дочерние некоммерческие
организации-резиденты, обслуживающие домашние
хозяйства
1471  2 5 1  Инвестиции в тенге в дочерние организации-
нерезиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций
1471  2 5 2  Инвестиции в СКВ в дочерние организации-
нерезиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций

1452 2 4 3 Резидент емес банктер шығарған сатуға арналған қолда бар
ВБТ-гi бағалы қағаздар
1452 2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар шығарған сатуға арналған қолда бар
ЕАВ-ғы бағалы қағаздар
1452 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар шығарған сатуға арналған қолда бар
ВБТ-гi бағалы қағаздар
1452 2 6 2 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдары
шығарған сатуға арналған қолда бар ЕАВ-ғы бағалы қағаздар
1452 2 6 3 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдары
шығарған сатуға арналған қолда бар ВБТ-гi бағалы қағаздар
1452 2 7 2 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдары шығарған сатуға арналған қолда бар ЕАВ-ғы бағалы
қағаздар
1452 2 7 3 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдары шығарған сатуға арналған қолда бар ВБТ-гi бағалы
қағаздар
1460       Жалпы резервтер (провизиялар)
1462 0 0 0 Банк қызметiне байланысты дебиторлық берешек бойынша
шығындарды жабуға арналған жалпы резервтер (провизиялар)
1463 0 0 0 Банктiк емес қызметке байланысты дебиторлық берешек
бойынша шығындарды жабуға арналған жалпы резервтер
(провизиялар)
1464 0 0 0 Бағалы қағаздар бойынша шығындарды жабуға арналған жалпы
резервтер (провизиялар)
1465 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның кредиттiк қызметi салдарынан болған шығындарды
жабуға арналған жалпы резервтер (провизиялар)
1467 0 0 0 Банктерде және банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымдарда орналастырылған салымдар
бойынша шығындарды жабуға арналған жалпы резервтер
(провизиялар)
1468 0 0 0 Шартты мiндеттемелер бойынша шығындарды жабуға арналған
жалпы резервтер (провизиялар)
1469 0 0 0 Басқа банк қызметiнiң нәтижесiнде болған шығындарды
жабуға арналған жалпы резервтер (провизиялар)
1470       Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымның капиталға және реттелген борышқа инвестициялары
1471 0 0 0 Еншiлес ұйымдарға инвестициялар
1471 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген тyрлерiн жүзеге асыратын
еншiлес резидент ұйымдарға теңгемен инвестициялар
1471 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес еншiлес резидент ұйымдарға
теңгемен инвестициялар
1471 1 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
еншiлес резидент ұйымдарға теңгемен инвестициялар
1471 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
еншiлес резидент емес ұйымдарға теңгемен инвестициялар
1471 2 5 2 Банк операцияларының жекелеген тyрлерiн жүзеге асыратын
еншiлес резидент емес ұйымдарға ЕАВ-ғы инвестициялар

1471  2 5 3  Инвестиции в ДВВ в дочерние организации-
нерезиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций
1471  2 7 1  Инвестиции в тенге в дочерние негосударствен-
ные нефинансовые организации иностранного
государства
1471  2 7 2  Инвестиции в СКВ в дочерние негосударствен-
ные нефинансовые организации иностранного
государства
1471  2 7 3  Инвестиции в ДВВ в дочерние негосударствен-
ные нефинансовые организации иностранного
государства
1471  2 8 1  Инвестиции в тенге в дочерние некоммерческие
организации-нерезиденты, обслуживающие
домашние хозяйства
1471  2 8 2  Инвестиции в СКВ в дочерние некоммерческие
организации-нерезиденты, обслуживающие
домашние хозяйства
1471  2 8 3  Инвестиции в ДВВ в дочерние некоммерческие
организации-нерезиденты, обслуживающие
домашние хозяйства
1472  0 0 0 Инвестиции в зависимые организации
1472  1 4 1  Инвестиции в тенге в зависимые банки-резиденты
1472  1 5 1  Инвестиции в тенге в зависимые организации-
резиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций
1472  1 6 1  Инвестиции в тенге в зависимые государственные
нефинансовые организации-резиденты
1472  1 7 1  Инвестиции в тенге в зависимые негосударствен-
ные нефинансовые организации-резиденты
1472  1 8 1  Инвестиции в тенге в зависимые некоммерческие
организации-резиденты, обслуживающие домашние
хозяйства
1472  2 4 1  Инвестиции в тенге в зависимые банки-
нерезиденты
1472  2 4 2  Инвестиции в СКВ в зависимые банки-нерезиденты
1472  2 4 3  Инвестиции в ДВВ в зависимые банки-нерезиденты
1472  2 5 1  Инвестиции в тенге в зависимые организации-
нерезиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций
1472  2 5 2  Инвестиции в СКВ в зависимые организации-
нерезиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций
1472  2 5 3  Инвестиции в ДВВ в зависимые организации-
нерезиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций
1472  2 6 1  Инвестиции в тенге в зависимые государственные
нефинансовые организации иностранного
государства
1472  2 6 2  Инвестиции в СКВ в зависимые государственные
нефинансовые организации иностранного
государства
1472  2 6 3  Инвестиции в ДВВ в зависимые государственные
нефинансовые организации иностранного
государства
1472  2 7 1  Инвестиции в тенге в зависимые негосударствен-
ные нефинансовые организации иностранного
государства
1472  2 7 2  Инвестиции в СКВ в зависимые негосударственные
нефинансовые организации иностранного
государства
1472  2 7 3  Инвестиции в ДВВ в зависимые негосударственные
нефинансовые организации иностранного
государства
1472  2 8 1  Инвестиции в тенге в зависимые некоммерческие
организации-нерезиденты, обслуживающие
домашние хозяйства

1471 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
еншiлес резидент емес ұйымдарға ВБТ-гi инвестициялар
1471 2 7 1 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарына еншiлес ұйымдарға теңгемен инвестициялар
1471 2 7 2 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарына еншiлес ұйымдарға ЕАВ-ғы инвестициялар
1471 2 7 3 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарына еншiлес ұйымдарға БВТ-гi инвестициялар
1471 2 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
еншiлес резидент емес ұйымдарға теңгемен инвестициялар
1471 2 8 2 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
еншiлес резидент емес ұйымдарға ЕАВ-ғы инвестициялар
1471 2 8 3 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
еншiлес резидент емес ұйымдарға БВТ-гi инвестициялар
1472 0 0 0 Тәуелдi ұйымдарға инвестициялар
1472 1 4 1 Тәуелдi резидент банктерге теңгемен инвестициялар
1472 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
тәуелдi резидент ұйымдарға теңгемен инвестициялар
1472 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес тәуелдi резидент ұйымдарға
теңгемен инвестициялар
1472 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес тәуелдi резидент ұйымдарға
теңгемен инвестициялар
1472 1 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
тәуелдi резидент ұйымдарға теңгемен инвестициялар
1472 2 4 1 Тәуелдi резидент емес банктерге теңгемен инвестициялар
1472 2 4 2 Тәуелдi резидент емес банктерге ЕАВ-ғы инвестициялар
1472 2 4 3 Тәуелдi резидент емес банктерге ВБТ-гi инвестициялар
1472 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
тәуелдi резидент емес ұйымдарға теңгемен инвестициялар
1472 2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
тәуелдi резидент емес ұйымдарға ЕАВ-ғы инвестициялар
1472 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
тәуелдi резидент емес ұйымдарға ВБТ-гi инвестициялар
1472 2 6 1 Шетелдiк мемлекеттiң тәуелдi мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен инвестициялар
1472 2 6 2 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес тәуелдi
ұйымдарына ЕАВ-ғы инвестициялар
1472 2 6 3 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес тәуелдi
ұйымдарына ВБТ-гi инвестициялар
1472 2 7 1 Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттiк емес қаржылық емес
тәуелдi ұйымдарына теңгемен инвестициялар
1472 2 7 2 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
тәуелдi ұйымдарына ЕАВ-ғы инвестициялар
1472 2 7 3 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
тәуелдi ұйымдарына ВБТ-гi инвестициялар
1472 2 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
тәуелдi резидент емес ұйымдарға теңгемен инвестициялар

1472  2 8 2  Инвестиции в СКВ в зависимые некоммерческие
организации-нерезиденты, обслуживающие
домашние хозяйства
1472  2 8 3  Инвестиции в ДВВ в зависимые некоммерческие
организации-нерезиденты, обслуживающие
домашние хозяйства
1475  0 0 0 Инвестиции в субординированный долг
1475  1 4 1  Инвестиции в тенге в субординированный долг
других банков-резидентов
1475  1 5 1  Инвестиции в тенге в субординированный долг
организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
1475  1 6 1  Инвестиции в тенге в субординированный долг
государственных нефинансовых организаций-
резидентов
1475  1 7 1  Инвестиции в тенге в субординированный долг
негосударственных нефинансовых организаций-
резидентов
1475  1 8 1  Инвестиции в тенге в субординированный долг
некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
1475  2 4 1  Инвестиции в тенге в субординированный долг
банков-нерезидентов
1475  2 4 2  Инвестиции в СКВ в субординированный долг
банков-нерезидентов
1475  2 4 3  Инвестиции в ДВВ в субординированный долг
банков-нерезидентов
1475  2 5 1  Инвестиции в тенге в субординированный долг
организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
1475  2 5 2  Инвестиции в СКВ в субординированный долг
организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
1475  2 5 3  Инвестиции в ДВВ в субординированный долг
организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
1475  2 6 1  Инвестиции в тенге в субординированный долг
государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
1475  2 6 2  Инвестиции в СКВ в субординированный долг
государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
1475  2 6 3  Инвестиции в ДВВ в субординированный долг
государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
1475  2 7 1  Инвестиции в тенге в субординированный долг
негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
1475  2 7 2  Инвестиции в СКВ в субординированный долг
негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
1475  2 7 3  Инвестиции в ДВВ в субординированный долг
негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
1475  2 8 1  Инвестиции в тенге в субординированный долг
некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
1475  2 8 2  Инвестиции в СКВ в субординированный долг
некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
1475  2 8 3  Инвестиции в ДВВ в субординированный долг
некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства

1472 2 8 2 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
тәуелдi резидент емес ұйымдарға ЕАВ-ғы инвестициялар
1472 2 8 3 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
тәуелдi резидент емес ұйымдарға ВБТ-гi инвестициялар
1475 0 0 0 Реттелген борышқа инвестициялар
1475 1 4 1 Басқа резидент банктердiң реттелген борышқа теңгемен
инвестициялар
1475 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың реттелген борышқа теңгемен
инвестициялар
1475 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың реттелген
борышқа теңгемен инвестициялар
1475 1 7 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың реттелген
борышқа теңгемен инвестициялар
1475 1 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың реттелген борышқа теңгемен
инвестициялар
1475 2 4 1 Резидент емес банктердiң реттелген борышқа теңгемен
инвестициялар
1475 2 4 2 Резидент емес банктердiң реттелген борышқа ЕАВ-ғы
инвестициялар
1475 2 4 3 Резидент емес банктердiң реттелген борышқа ВБТ-гi
инвестициялар
1475 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың реттелген борышқа теңгемен
инвестициялар
1475 2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың реттелген борышқа ЕАВ-ғы
инвестициялар
1475 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың реттелген борышқа ВБТ-гі
инвестициялар
1475 2 6 1 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарының реттелген борышқа теңгемен инвестициялар
1475 2 6 2 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарының реттелген борышқа ЕАВ-ғы инвестициялар
1475 2 6 3 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарының реттелген борышқа ВБТ-гi инвестициялар
1475 2 7 1 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының реттелген борышқа теңгемен инвестициялар
1475 2 7 2 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының реттелген борышқа ЕАВ-ғы инвестициялар
1475 2 7 3 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының реттелген борышқа ВБТ-гi инвестициялар
1475 2 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың реттелген борышқа теңгемен
инвестициялар
1475 2 8 2 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың реттелген борышқа ЕАВ-ғы
инвестициялар
1475 2 8 3 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың реттелген борышқа ВБТ-гi
инвестициялар

1476  0 0 0  Прочие инвестиции
1476  1 4 1  Прочие инвестиции в тенге в банки-резиденты
1476  1 5 1  Прочие инвестиции в тенге в организации-
резиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций
1476  1 6 1  Прочие инвестиции в тенге в государственные
нефинансовые организации-резиденты
1476  1 7 1  Прочие инвестиции в тенге в негосударственные
нефинансовые организации-резиденты
1476  1 8 1  Прочие инвестиции в тенге в некоммерческие
организации-резиденты, обслуживающие домашние
хозяйства
1476  2 4 1  Прочие инвестиции в тенге в банки-нерезиденты
1476  2 4 2  Прочие инвестиции в СКВ в банки-нерезиденты
1476  2 4 3  Прочие инвестиции в ДВВ в банки-нерезиденты
1476  2 5 1  Прочие инвестиции в тенге в организации-
нерезиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций
1476  2 5 2  Прочие инвестиции в СКВ в организации-
нерезиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций
1476  2 5 3  Прочие инвестиции в ДВВ в организации-
нерезиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций
1476  2 6 1  Прочие инвестиции в тенге в государственные
нефинансовые организации иностранного
государства
1476  2 6 2  Прочие инвестиции в СКВ в государственные
нефинансовые организации иностранного
государства
1476  2 6 3  Прочие инвестиции в ДВВ в государственные
нефинансовые организации иностранного
государства
1476  2 7 1  Прочие инвестиции в тенге в негосударственные
нефинансовые организации иностранного
государства
1476  2 7 2  Прочие инвестиции в СКВ в негосударственные
нефинансовые организации иностранного
государства
1476  2 7 3  Прочие инвестиции в ДВВ в негосударственные
нефинансовые организации иностранного
государства
1476  2 8 1  Прочие инвестиции в тенге в некоммерческие
организации-нерезиденты, обслуживающие домашние
хозяйства
1476  2 8 2  Прочие инвестиции в СКВ в некоммерческие
организации-нерезиденты, обслуживающие домашние
хозяйства
1476  2 8 3  Прочие инвестиции в ДВВ в некоммерческие
организации-нерезиденты, обслуживающие домашние
хозяйства
1550       Расчеты по платежам
1551  0 0 0 Расчеты с банками
1551  1 3 1  Расчеты с Национальным Банком Республики
Казахстан в тенге
1551  1 3 2  Расчеты с Национальным Банком Республики
Казахстан в СКВ
1551  1 3 3  Расчеты с Национальным Банком Республики
Казахстан в ДВВ
1551  1 4 1  Расчеты с банками-резидентами в тенге
1551  1 4 2  Расчеты с банками-резидентами в СКВ
1551  1 4 3  Расчеты с банками-резидентами в ДВВ
1551  2 4 1  Расчеты с банками-нерезидентами в тенге

1476 0 0 0 Басқа да инвестициялар
1476 1 4 1 Резидент банктерге теңгемен басқа да инвестициялар
1476 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарға теңгемен басқа да инвестициялар
1476 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен
басқа да инвестициялар
1476 1 7 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен
басқа да инвестициялар
1476 1 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдарға теңгемен басқа да инвестициялар
1476 2 4 1 Резидент емес банктерге теңгемен басқа да инвестициялар
1476 2 4 2 Резидент емес банктерге ЕАВ-ғы басқа да инвестициялар
1476 2 4 3 Резидент емес банктерге ВБТ-гi басқа да инвестициялар
1476 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарға теңгемен басқа да инвестициялар
1476 2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарға ЕАВ-ғы басқа да инвестициялар
1476 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарға ВБТ-гi басқа да инвестициялар
1476 2 6 1 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен басқа да инвестициялар
1476 2 6 2 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-ғы басқа да инвестициялар
1476 2 6 3 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-гi басқа да инвестициялар
1476 2 7 1 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен басқа да инвестициялар
1476 2 7 2 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-ғы басқа да инвестициялар
1476 2 7 3 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-гi басқа да инвестициялар
1476 2 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға теңгемен басқа да инвестициялар
1476 2 8 2 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға ЕАВ-ғы басқа да инвестициялар
1476 2 8 3 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға ВБТ-гi басқа да инвестициялар
1550       Төлемдер бойынша есеп айырысу
1551 0 0 0 Банктермен есеп айырысу
1551 1 3 1 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен теңгемен есеп
айырысулар
1551 1 3 2 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен ЕАВ-да есеп
айырысулар
1551 1 3 3 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен ВБТ-де есеп
айырысулар
1551 1 4 1 Резидент банктермен теңгемен есеп айырысулар
1551 1 4 2 Резидент банктермен ЕАВ-да есеп айырысулар
1551 1 4 3 Резидент банктермен ВБТ-де есеп айырысулар
1551 2 4 1 Резидент емес банктермен теңгемен есеп айырысулар

1551  2 4 2  Расчеты с банками-нерезидентами в СКВ
1551  2 4 3  Расчеты с банками-нерезидентами в ДВВ
1552  0 0 0  Расчеты с клиентами
1552  1 5 1  Расчеты в тенге с организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций
1552  1 5 2  Расчеты в СКВ с организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций
1552  1 5 3  Расчеты в ДВВ с организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций
1552  1 6 1  Расчеты в тенге с государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1552  1 6 2  Расчеты в СКВ с государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1552  1 6 3  Расчеты в ДВВ с государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1552  1 7 1  Расчеты в тенге с негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1552  1 7 2  Расчеты в СКВ с негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1552  1 7 3  Расчеты в ДВВ с негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1552  1 8 1  Расчеты в тенге с некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
1552  1 8 2  Расчеты в СКВ с некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
1552  1 8 3  Расчеты в ДВВ с некоммерческими организациями-
резидентами, обслуживающими домашние хозяйства
1552  1 9 1  Расчеты в тенге с домашними хозяйствами-
резидентами
1552  1 9 2  Расчеты в СКВ с домашними хозяйствами-
резидентами
1552  1 9 3  Расчеты в ДВВ с домашними хозяйствами-
резидентами
1552  2 0 1  Расчеты в тенге с нерезидентами
1552  2 0 2  Расчеты в СКВ с нерезидентами
1552  2 0 3  Расчеты в ДВВ с нерезидентами
1600       Товарно-материальные запасы
1602  0 0 0  Прочие товарно-материальные запасы
1650/      Основные средства и нематериальные активы
1690
1651  0 0 0 Строящиеся (устанавливаемые) основные средства
1652  0 0 0 Земля, здания и сооружения
1653  0 0 0 Компьютерное оборудование
1654  0 0 0 Прочие основные средства
1655  0 0 0 Основные средства, принятые в финансовый лизинг
1656  0 0 0 Основные средства, предназначенные для сдачи в
аренду
1657  0 0 0 Капитальные затраты по арендованным зданиям
1658  0 0 0 Транспортные средства
1659  0 0 0 Нематериальные активы
1660  0 0 0 Нематериальные активы, создаваемые (разрабаты-
ваемые) собственными силами
1692  0 0 0 Начисленная амортизация по зданиям и
сооружениям
1693  0 0 0 Начисленная амортизация по компьютерному
оборудованию
1694  0 0 0 Начисленная амортизация по прочим основным
средствам
1695  0 0 0 Начисленная амортизация по основным средствам,
полученным по финансовому лизингу

1551 2 4 2 Резидент емес банктермен EAB-да есеп айырысулар
1551 2 4 3 Резидент емес банктермен ВБТ-де есеп айырысулар
1552 0 0 0 Клиенттермен есеп айырысу
1552 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен теңгемен есеп айырысу
1552 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен ЕАВ-да есеп айырысу
1552 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен ВБТ-де есеп айырысу
1552 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдармен теңгемен
есеп айырысу
1552 1 6 2 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдармен ЕАВ-да
есеп айырысу
1552 1 6 3 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдармен ВБТ-де
есеп айырысу
1552 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
теңгемен есеп айырысу
1552 1 7 2 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ЕАВ-да есеп айырысу
1552 1 7 3 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ВБТ-гi есеп айырысу
1552 1 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдармен теңгемен есеп айырысу
1552 1 8 2 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдармен ЕАВ-да есеп айырысу
1552 1 8 3 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдармен ВБТ-де есеп айырысу
1552 1 9 1 Үй шаруашылықтармен-резиденттермен теңгемен есеп
айырысу
1552 1 9 2 Yй шаруашылықтармен-резиденттермен ЕАВ-да есеп айырысу
1552 1 9 3 Үй шаруашылықтармен-резиденттермен ВБТ-де есеп айырысу
1552 2 0 1 Резидент еместермен теңгемен есеп айырысу
1552 2 0 2 Резидент еместермен ЕАВ-да есеп айырысу
1557 2 0 3 Резидент еместермен ВБТ-де есеп айырысу
1600       Тауар-материалдық қорлар
1602 0 0 0 Басқа да тауар-материалдық қорлар
1650/1690  Негiзгi құрал-жабдықтар және материалдық емес активтер
1651 0 0 0 Құрылысы салынатын (қойылатын) негiзгi құрал-жабдықтар
1652 0 0 0 Жер, үйлер және ғимараттар
1653 0 0 0 Компьютер жабдықтары
1654 0 0 0 Басқа да негiзгi құрал-жабдықтар
1655 0 0 0 Қаржы лизингiне қабылданған негiзгi құрал-жабдықтар
1656 0 0 0 Жалға беруге арналған негiзгi құрал-жабдықтар
1657 0 0 0 Жалға берiлген үйлер бойынша жұмсалатын күрделi шығындар
1658 0 0 0 Көлiк құралдары
1659 0 0 0 Материалдық емес активтер
1660 0 0 0 Өз күшiмен құрылған (әзiрленген) материалдық емес
активтер
1692 0 0 0 Үйлер және ғимараттар бойынша есептелген амортизация
1693 0 0 0 Компьютер жабдықтары бойынша есептелген амортизация
1694 0 0 0 Басқа да негiзгi құралдар бойынша есептелген амортизация
1695 0 0 0 Қаржы лизингi бойынша алынған негiзгi құрал-жабдықтар
бойынша есептелген амортизация

1696  0 0 0 Начисленная амортизация по основным средствам,
предназначенным для сдачи в аренду
1697  0 0 0 Начисленная амортизация по капитальным затратам
по арендованным зданиям
1698  0 0 0 Начисленная амортизация по транспортным
средствам
1699  0 0 0 Начисленная амортизация по нематериальным
активам
1700       Начисленные доходы, связанные с получением
вознаграждения
1705  0 0 0 Начисленные доходы по корреспондентским счетам
1705  1 3 1  Начисленные доходы по корреспондентским счетам
в Национальном Банке Республики Казахстан
в тенге
1705  1 3 2  Начисленные доходы по корреспондентским счетам
в Национальном Банке Республики Казахстан
в СКВ
1705  1 3 3  Начисленные доходы по корреспондентским счетам
в Национальном Банке Республики Казахстан в
ДВВ
1705  1 4 1  Начисленные доходы по корреспондентским счетам
в банках-резидентах в тенге
1705  1 4 2  Начисленные доходы по корреспондентским счетам
в банках-резидентах в СКВ
1705  1 4 3  Начисленные доходы по корреспондентским счетам
в банках-резидентах в ДВВ
1705  2 4 1  Начисленные доходы по корреспондентским счетам
в банках-нерезидентах в тенге
1705  2 4 2  Начисленные доходы по корреспондентским счетам
в банках-нерезидентах в СКВ
1705  2 4 3  Начисленные доходы по корреспондентским счетам
в банках-нерезидентах в ДВВ
1710  0 0 0 Начисленные доходы по вкладам, размещенным в
Национальном Банке Республики Казахстан
1710  1 3 1  Начисленные доходы по вкладам, размещенным в
Национальном Банке Республики Казахстан в тенге
1710  1 3 2  Начисленные доходы по вкладам, размещенным в
Национальном Банке Республики Казахстан в СКВ
1710  1 3 3  Начисленные доходы по вкладам, размещенным в
Национальном Банке Республики Казахстан в
ДВВ
1725  0 0 0 Начисленные доходы по вкладам, размещенным в
банках и организациях, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
1725  1 4 1  Начисленные доходы по вкладам, размещенным в
банках-резидентах в тенге
1725  1 4 2  Начисленные доходы по вкладам, размещенным в
банках-резидентах в СКВ
1725  1 4 3  Начисленные доходы по вкладам, размещенным в
банках-резидентах в ДВВ
1725  1 5 1  Начисленные доходы по вкладам, размещенным в
организациях-резидентах, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, в тенге
1725  1 5 2  Начисленные доходы по вкладам, размещенным в
организациях-резидентах, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, в СКВ
1725  1 5 3  Начисленные доходы по вкладам, размещенным в
организациях-резидентах, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, в ДВВ

1696 0 0 0 Жалға беруге арналған негiзгi құрал-жабдықтар бойынша
есептелген амортизация
1697 0 0 0 Жалға берiлген үйлерге жұмсалатын күрделi шығындар
бойынша есептелген амортизация
1698 0 0 0 Көлiк құралдары бойынша есептелген амортизация
1699 0 0 0 Материалдық емес активтер бойынша есептелген амортизация
1700       Сыйақы алуға байланысты есептелген кiрiстер
1705 0 0 0 Корреспонденттiк шоттар бойынша есептелген кiрiстер
1705 1 3 1 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнде
корреспонденттiк шоттар бойынша теңгемен есептелген
кiрiстер
1705 1 3 2 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнде
корреспонденттiк шоттар бойынша ЕАВ-да есептелген
кiрiстер
1705 1 3 3 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнде
корреспонденттiк шоттар бойынша ВБТ-де есептелген
кiрiстер
1705 1 4 1 Резидент банктерде корреспонденттiк шоттар бойынша
теңгемен есептелген кiрiстер
1705 1 4 2 Резидент банктерде корреспонденттiк шоттар бойынша ЕАВ-да
есептелген кiрiстер
1705 1 4 3 Резидент банктерде корреспонденттiк шоттар бойынша ВБТ-де
есептелген кiрiстер
1705 2 4 1 Резидент емес банктерде корреспонденттiк шоттар бойынша
теңгемен есептелген кiрiстер
1705 2 4 2 Резидент емес банктерде корреспонденттiк шоттар бойынша
ЕАВ-да есептелген кiрiстер
1705 2 4 3 Резидент емес банктерде корреспонденттiк шоттар бойынша
ВБТ-де есептелген кiрiстер
1710 0 0 0 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнде орналастырылған
салымдар бойынша есептелген кiрiстер
1710 1 3 1 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнде
орналастырылған салымдар бойынша теңгемен есептелген
кiрiстер
1710 1 3 2 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнде
орналастырылған салымдар бойынша EAB-да есептелген
кiрiстер
1710 1 3 3 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнде
орналастырылған салымдар бойынша ВБТ-де есептелген
кірістер
1725 0 0 0 Банктерде және банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымдарда орналастырылған салымдар
бойынша теңгемен есептелген кiрiстер
1725 1 4 1 Резидент банктерде орналастырылған cалымдар бойынша
теңгемен есептелген кiрiстер
1725 1 4 2 Резидент банктерде орналастырылған салымдар бойынша
ЕАВ-да есептелген кiрiстер
1725 1 4 3 Резидент банктерде орналастырылған салымдар бойынша
ВБТ-де есептелген кiрiстер
1725 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда орналастырылған салымдар бойынша
теңгемен есептелген кiрiстер
1725 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда орналастырылған салымдар бойынша
EAB-да есептелген кiрiстер
1725 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда орналастырылған салымдар бойынша
ВБТ-де есептелген кiрiстер

1725  2 4 1  Начисленные доходы по вкладам, размещенным в
банках-нерезидентах в тенге
1725  2 4 2  Начисленные доходы по вкладам, размещенным в
банках-нерезидентах в СКВ
1725  2 4 3  Начисленные доходы по вкладам, размещенным в
банках-нерезидентах в ДВВ
1725  2 5 1  Начисленные доходы по вкладам, размещенным в
организациях-нерезидентах, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, в тенге
1725  2 5 2  Начисленные доходы по вкладам, размещенным в
организациях-нерезидентах, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, в СКВ
1725  2 5 3  Начисленные доходы по вкладам, размещенным в
организациях-нерезидентах, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, в ДВВ
1726  0 0 0 Просроченное вознаграждение по вкладам,
размещенным в банках и организациях,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций
1726  1 4 1  Просроченное вознаграждение по вкладам,
размещенным в банках-резидентах в тенге
1726  1 4 2  Просроченное вознаграждение по вкладам,
размещенным в банках-резидентах в СКВ
1726  1 4 3  Просроченное вознаграждение по вкладам,
размещенным в банках-резидентах в ДВВ
1726  1 5 1  Просроченное вознаграждение по вкладам,
размещенным в организациях-резидентах,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций, в тенге
1726  1 5 2  Просроченное вознаграждение по вкладам,
размещенным в организациях-резидентах,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций, в СКВ
1726  1 5 3  Просроченное вознаграждение по вкладам,
размещенным в организациях-резидентах,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций, в ДВВ
1726  2 4 1  Просроченное вознаграждение по вкладам,
размещенным в банках-нерезидентах в тенге
1726  2 4 2  Просроченное вознаграждение по вкладам,
размещенным в банках-нерезидентах в СКВ
1726  2 4 3  Просроченное вознаграждение по вкладам,
размещенным в банках-нерезидентах в ДВВ
1726  2 5 1  Просроченное вознаграждение по вкладам,
размещенным в организациях-нерезидентах,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций, в тенге
1726  2 5 2  Просроченное вознаграждение по вкладам,
размещенным в организациях-нерезидентах,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций, в СКВ
1726  2 5 3  Просроченное вознаграждение по вкладам,
размещенным в организациях-нерезидентах,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций, в ДВВ
1730  0 0 0 Начисленные доходы по займам и финансовому
лизингу, предоставленным банкам и
организациям, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1730  1 4 1  Начисленные доходы по займам и финансовому
лизингу, предоставленным банкам-резидентам в
тенге

1725 2 4 1 Резидент емес банктерде орналастырылған салымдар бойынша
теңгемен есептелген кiрістер
1725 2 4 2 Резидент емес банктерде орналастырылған салымдар бойынша
EAB-да есептеген кiрістер
1725 2 4 3 Резидент емес банктерде орналастырылған салымдар бойынша
ВБТ-де есептелген кiрiстер
1725 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда орналастырылған салымдар бойынша
теңгемен есептелген кiрiстер
1725 2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда орналастырылған салымдар бойынша
ЕАВ-да есептелген кiрiстер
1725 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда орналастырылған салымдар бойынша
ВБТ-де есептелген кiрiстер
1726 0 0 0 Банктерде және банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымдарда орналастырылған салымдар
бойынша мерзiмi өткен сыйақы
1726 1 4 1 Резидент банктерде орналастырылған салымдар бойынша
мерзiмi өткен теңгемен сыйақы
1726 1 4 2 Резидент банктерде орналастырылған салымдар бойынша
мерзiмi өткен ЕАВ-ғы сыйақы
1726 1 4 3 Резидент банктерде орналастырылған салымдар бойынша
мерзiмi өткен ВБТ-гi сыйақы
1726 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда орналастырылған салымдар бойынша
мерзiмi өткен теңгемен сыйақы
1726 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда орналастырылған салымдар бойынша
мерзiмi өткен ЕАВ-ғы сыйақы
1726 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда орналастырылған салымдар бойынша
мерзiмi өткен ВБТ-гi сыйақы
1726 2 4 1 Резидент емес банктерде орналастырылған салымдар бойынша
мерзiмi өткен теңгемен сыйақы
1726 2 4 2 Резидент емес банктерде орналастырылған салымдар бойынша
мерзiмi өткен ЕАВ-ғы сыйақы
1726 2 4 3 Резидент емес банктерде орналастырылған салымдар бойынша
мерзiмi өткен ВБТ-гi сыйақы
1726 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда орналастырылған салымдар бойынша
мерзiмi өткен теңгемен сыйақы
1726 2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда орналастырылған салымдар бойынша
мерзiмi өткен ЕАВ-ғы сыйақы
1726 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда орналастырылған салымдар бойынша
мерзiмi өткен ВБТ-гi сыйақы
1730 0 0 0 Банктерге және банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымдарға берiлген заемдар мен қаржы
лизингi бойынша есептелген кiрiстер
1730 1 4 1 Резидент банктерге берiлген заемдар мен қаржы лизингi
бойынша теңгемен есептелген кiрiстер

1730  1 5 1  Начисленные доходы по займам и финансовому
лизингу, предоставленным организациям-
резидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций, в тенге
1730  2 4 1  Начисленные доходы по займам и финансовому
лизингу, предоставленным банкам-нерезидентам
в тенге
1730  2 5 1  Начисленные доходы по займам и финансовому
лизингу, предоставленным организациям-
нерезидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций, в тенге
1731  0 0 0 Просроченное вознаграждение по займам и
финансовому лизингу, предоставленным банкам и
организациям, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1731  1 4 1  Просроченное вознаграждение по займам и
финансовому лизингу в тенге, предоставленным
банкам-резидентам
1731  1 5 1  Просроченное вознаграждение по займам и
финансовому лизингу в тенге, предоставленным
организациям-резидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
1731  2 4 1  Просроченное вознаграждение по займам и
финансовому лизингу в тенге, предоставленным
банкам-нерезидентам
1731  2 5 1  Просроченное вознаграждение по займам и
финансовому лизингу в тенге, предоставленным
организациям-нерезидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
1732  0 0 0 Начисленные доходы по займам, предоставленным
банкам и организациям, осуществляющим отдельные
виды банковских операций, по операциям
"Обратное РЕПО"
1732  1 3 1  Начисленные доходы по займам в тенге,
предоставленным Национальному Банку Республики
Казахстан по операциям "Обратное РЕПО"
1732  1 3 2  Начисленные доходы по займам в СКВ,
предоставленным Национальному Банку Республики
Казахстан по операциям "Обратное РЕПО"
1732  1 4 1  Начисленные доходы по займам в тенге,
предоставленным банкам-резидентам по операциям
"Обратное РЕПО"
1732  1 4 2  Начисленные доходы по займам в СКВ,
предоставленным банкам-резидентам по операциям
"Обратное РЕПО"
1732  1 4 3  Начисленные доходы по займам в ДВВ,
предоставленным банкам-резидентам по операциям
"Обратное РЕПО"
1732  1 5 1  Начисленные доходы по займам в тенге,
предоставленным организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских
операций, по операциям "Обратное РЕПО"
1732  1 5 2  Начисленные доходы по займам в СКВ,
предоставленным организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских
операций, по операциям "Обратное РЕПО"
1732  1 5 3  Начисленные доходы по займам в ДВВ,
предоставленным организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских
операций, по операциям "Обратное РЕПО"
1732  2 4 1  Начисленные доходы по займам в тенге,
предоставленным банкам-нерезидентам по
операциям "Обратное РЕПО"

1730 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарға берiлген заемдар мен қаржы лизингi
бойынша теңгемен есептелген кiрiстер
1730 2 4 1 Резидент емес банктерге берiлген заемдар мен қаржы
лизингi бойынша теңгемен есептелген кiрiстер
1730 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарға берiлген заемдар мен қаржы
лизингi бойынша теңгемен есептелген кiрiстер
1731 0 0 0 Банктерге және банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымдарға берiлген заемдар мен қаржы
лизингi бойынша мерзiмi өткен сыйақы
1731 1 4 1 Резидент банктерге теңгемен берiлген заемдар мен қаржы
лизингi бойынша мерзiмi өткен сыйақы
1731 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүйеге асыратын
резидент ұйымдарға теңгемен берiлген заемдар мен қаржы
лизингi бойынша мерзiмi өткен сыйақы
1731 2 4 1 Резидент банктерге теңгемен берiлген заемдар мен қаржы
лизингi бойынша мерзiмi өткен сыйақы
1731 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарға теңгемен берiлген заемдар мен
қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен сыйақы
1732 0 0 0 Банкiлерге және банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымдарға "Кepi РЕПО" операциялары
бойынша берiлген заемдар бойынша есептелген кiрiстер
1732 1 3 1 "Кеpi РЕПО" операциялары бойынша Қазақстан
Республикасының Ұлттық Банкiге берiлген теңгедегi заемдар
бойынша есептелген кiрiстер
1732 1 3 2 "Кеpi РЕПО" операциялары бойынша Қазақстан
Республикасының Ұлттық Банкiге берiлген ЕАВ-дағы заемдар
бойынша есептелген кiрiстер
1732 1 4 1 "Кеpi РЕПО" операциялары бойынша резидент банктерге
берiлген теңгедегi заемдар бойынша есептелген кiрiстер
1732 1 4 2 "Кеpi РЕПО" операциялары бойынша резидент банктерге
берiлген ЕАВ-дағы заемдар бойынша есептелген кiрiстер
1732 1 4 3 "Кеpi РЕПО" операциялары бойынша резидент банктерге
берiлген ВБТ-дегi заемдар бойынша есептелген кiрiстер
1732 1 5 1 "Кеpi РЕПО" операциялары бойынша резидент банк
операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдарға берiлген теңгедегi заемдар бойынша есептелген
кiрiстер
1732 1 5 2 "Кеpi РЕПО" операциялары бойынша резидент банк
операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдарға берiлген ЕАВ-ғы заемдар бойынша есептелген
кiрiстер
1732 1 5 3 "Кеpi РЕПО" операциялары бойынша резидент банк
операцияларының жекелеген түрлерiн жүзуге асыратын
ұйымдарға берiлген ВБТ-гi заемдар бойынша есептелген
кiрiстер
1732 2 4 1 "Кеpi РЕПО" операциялары бойынша резидент емес банктерге
берiлген теңгедегi заемдар бойынша есептелген кiрiстер

1732  2 4 2  Начисленные доходы по займам в СКВ,
предоставленным банкам-нерезидентам по
операциям "Обратное РЕПО"
1732  2 4 3  Начисленные доходы по займам в ДВВ,
предоставленным банкам-нерезидентам по
операциям "Обратное РЕПО"
1732  2 5 1  Начисленные доходы по займам в тенге,
предоставленным организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских
операций, по операциям "Обратное РЕПО"
1732  2 5 2  Начисленные доходы по займам в СКВ,
предоставленным организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских
операций, по операциям "Обратное РЕПО"
1732  2 5 3  Начисленные доходы по займам в ДВВ,
предоставленным организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских
операций, по операциям "Обратное РЕПО"
1740  0 0 0 Начисленные доходы по займам и финансовому
лизингу, предоставленным клиентам
1740  1 6 1  Начисленные доходы по займам и финансовому
лизингу, предоставленным государственным
нефинансовым организациям-резидентам в тенге
1740  1 7 1  Начисленные доходы по займам и финансовому
лизингу, предоставленным негосударственным
нефинансовым организациям-резидентам в тенге
1740  1 8 1  Начисленные доходы по займам и финансовому
лизингу, предоставленным некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим
домашние хозяйства в тенге
1740  1 9 1  Начисленные доходы по займам и финансовому
лизингу, предоставленным домашним хозяйствам-
резидентам в тенге
1740  2 6 1  Начисленные доходы по займам и финансовому
лизингу, предоставленным государственным
нефинансовым организациям иностранного
государства в тенге
1740  2 7 1  Начисленные доходы по займам и финансовому
лизингу, предоставленным негосударственным
нефинансовым организациям иностранного
государства в тенге
1740  2 8 1  Начисленные доходы по займам и финансовому
лизингу, предоставленным некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим
домашние хозяйства в тенге
1740  2 9 1  Начисленные доходы по займам и финансовому
лизингу, предоставленным домашним хозяйствам-
нерезидентам в тенге
1741  0 0 0 Просроченное вознаграждение по займам и
финансовому лизингу, предоставленным клиентам
1741  1 6 1  Просроченное вознаграждение по займам и
финансовому лизингу в тенге, предоставленным
государственным нефинансовым организациям-
резидентам
1741  1 7 1  Просроченное вознаграждение по займам и
финансовому лизингу в тенге, предоставленным
негосударственным нефинансовым организациям-
резидентам
1741  1 8 1  Просроченное вознаграждение по займам и
финансовому лизингу в тенге, предоставленным
некоммерческим организациям-резидентам,
обслуживающим домашние хозяйства

1732 2 4 2 "Кеpi РЕПО" операциялары бойынша резидент емес банктерге
берiлген ЕАВ-ғы заемдар бойынша есептелген кiрiстер
1732 2 4 3 "Кеpi РЕПО" операциялары бойынша резидент емес банктерге
берiлген ВБТ-гi заемдар бойынша есептелген кiрiстер
1732 2 5 1 "Кеpi РЕПО" операциялары бойынша резидент емес банк
операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдарға берiлген теңгедегi заемдар бойынша есептелген
кiрiстер
1732 2 5 2 "Кеpi РЕПО" операциялары бойынша резидент емес банк
операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдарға берiлген ЕАВ-ғы заемдар бойынша есептелген
кiрiстер
1732 2 5 3 "Кеpi РЕПО" операциялары бойынша резидент емес банк
операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдарға берiлген ВБТ-дегi заемдар бойынша есептелген
кiрiстер
1740 0 0 0 Клиенттерге берiлген заемдар мен қаржы лизингi бойынша
есептелген кiрiстер
1740 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгедегi
берiлген заемдар және қаржы лизингi бойынша есептелген
кiрiстер
1740 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен берiлген заемдар және қаржы лизингi бойынша
есептелген кiрiстер
1740 1 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдарға теңгемен берiлген заемдар және қаржы
лизингi бойынша есептелген кiрiстер
1740 1 9 1 Үй шаруашылықтарына-резиденттерге теңгемен берiлген
заемдар және қаржы лизингi бойынша есептелген кiрiстер
1740 2 6 1 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берiлген заемдар және қаржы лизингi
бойынша есептелген кiрiстер
1740 2 7 1 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берiлген заемдар және қаржы лизингi
бойынша есептелген кiрiстер
1740 2 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға теңгемен берiлген заемдар және
қаржы лизингi бойынша есептелген кiрiстер
1740 2 9 1 Yй шаруашылықтарына-резидент еместерге теңгемен берiлген
заемдар және қаржы лизингi бойынша есептелген кiрiстерге
1741 0 0 0 Клиенттерге берiлген заемдар мен қаржы лизингi бойынша
мерзiмi өткен сыйақы
1741 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен
берiлген заемдар және қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен
сыйақы
1741 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен берiлген заемдар және қаржы лизингi бойынша
мерзiмi өткен сыйақы
1741 1 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға теңгемен берiлген заемдар және қаржы
лизингi бойынша мерзiмi өткен сыйақы

1741  1 9 1  Просроченное вознаграждение по займам и
финансовому лизингу в тенге, предоставленным
домашним хозяйствам-резидентам
1741  2 6 1  Просроченное вознаграждение по займам и
финансовому лизингу в тенге, предоставленным
государственным нефинансовым организациям
иностранного государства
1741  2 7 1  Просроченное вознаграждение по займам и
финансовому лизингу в тенге, предоставленным
негосударственным нефинансовым организациям
иностранного государства
1741  2 8 1  Просроченное вознаграждение по займам и
финансовому лизингу в тенге, предоставленным
некоммерческим организациям-нерезидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1741  2 9 1  Просроченное вознаграждение по займам и
финансовому лизингу в тенге, предоставленным
домашним хозяйствам-нерезидентам
1742  0 0 0 Начисленные доходы по займам, предоставленным
клиентам по операциям "Обратное РЕПО"
1742  1 6 1  Начисленные доходы по займам в тенге,
предоставленным государственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям "Обратное
РЕПО"
1742  1 6 2  Начисленные доходы по займам в СКВ,
предоставленным государственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям "Обратное
РЕПО"
1742  1 6 3  Начисленные доходы по займам в ДВВ,
предоставленным государственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям "Обратное
РЕПО"
1742  1 7 1  Начисленные доходы по займам в тенге,
предоставленным негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям "Обратное
РЕПО"
1742  1 7 2  Начисленные доходы по займам в СКВ,
предоставленным негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям "Обратное
РЕПО"
1742  1 7 3  Начисленные доходы по займам в ДВВ,
предоставленным негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям "Обратное
РЕПО"
1742  1 8 1  Начисленные доходы по займам в тенге,
предоставленным некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства,
по операциям "Обратное РЕПО"
1742  1 8 2  Начисленные доходы по займам в СКВ,
предоставленным некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства,
по операциям "Обратное РЕПО"
1742  1 8 3  Начисленные доходы по займам в ДВВ,
предоставленным некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства,
по операциям "Обратное РЕПО"
1742  1 9 1  Начисленные доходы по займам в тенге,
предоставленным домашним хозяйствам-резидентам
по операциям "Обратное РЕПО"
1742  1 9 2  Начисленные доходы по займам в СКВ,
предоставленным домашним хозяйствам-резидентам
по операциям "Обратное РЕПО"
1742  1 9 3  Начисленные доходы по займам в ДВВ,
предоставленным домашним хозяйствам-резидентам
по операциям "Обратное РЕПО"

1741 1 9 1 Үй шаруашылықтарына-резиденттерге теңгемен берiлген
заемдар және қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен сыйақы
1741 2 6 1 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берiлген заемдар және қаржы лизингi
бойынша мерзiмi өткен сыйақы
1741 2 7 1 Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берiлген заемдар және қаржы лизингi
бойынша мерзiмi өткен сыйақы
1741 2 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға теңгемен берiлген заемдар және
қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен сыйақы
1741 2 9 1 Yй шаруашылықтарына-резидент еместерге теңгемен берiлген
заемдар және қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен сыйақы
1742 0 0 0 Клиенттерге "Керi РЕПО" операциялары бойынша берiлген
заемдар бойынша есептелген кiрiстер
1742 1 6 1 "Кеpi РЕПО" операциялары бойынша мемлекеттiк қаржылық
емес резидент ұйымдарға берiлген теңгедегi заемдар
бойынша есептелген кiрiстер
1742 1 6 2 "Кеpi РЕПО" операциялары бойынша мемлекеттiк қаржылық
емес резидент ұйымдарға берiлген EAB-дағы заемдар
бойынша есептелген кiрiстер
1742 1 6 3 "Кеpi РЕПО" операциялары бойынша мемлекеттiк қаржылық
емес резидент ұйымдарға берiлген ВБТ-дегi заемдар бойынша
есептелген кiрiстер
1742 1 7 1 "Кеpi РЕПО" операциялары бойынша мемлекеттiк емес
қаржылық емес резидент ұйымдарға берiлген теңгедегi
заемдар бойынша есептелген кiрiстер
1742 1 7 2 "Кеpi РЕПО" операциялары бойынша мемлекеттiк емес
қаржылық емес резидент ұйымдарға берiлген ЕАВ-дағы
заемдар бойынша есептелген кiрiстер
1742 1 7 3 "Кеpi РЕПО" операциялары бойынша мемлекеттiк емес
қаржылық емес резидент ұйымдарға берiлген ВБТ-дегi
заемдар бойынша есептелген кiрiстер
1742 1 8 1 "Кеpi РЕПО" операциялары бойынша үй шаруашылығына
қызмет көрсететiн коммерциялық емес резидент ұйымдарға
берiлген теңгедегi заемдар бойынша есептелген кiрiстер
1742 1 8 2 "Кеpi РЕПО" операциялары бойынша үй шаруашылығына
қызмет көрсететiн коммерциялық емес резидент ұйымдарға
берiлген ЕАВ-дағы заемдар бойынша есептелген кiрiстер
1742 1 8 3 "Кеpi РЕПО" операциялары бойынша үй шаруашылығына
қызмет көрсететiн коммерциялық емес резидент ұйымдарға
берiлген ББТ-дегi заемдар бойынша есептелген кiрiстер
1742 1 9 1 "Керi PEПO" операциялары бойынша үй шаруашылықтарына-
резиденттерге берiлген теңгедегi заемдар бойынша
есептелген кiрiстер
1742 1 9 2 "Кеpi РЕПО" операциялары бойынша үй шаруашылықтарына-
резиденттерге берiлген EAВ-дағы заемдар бойынша
есептелген кiрiстер
1742 1 9 3 "Кеpi РЕПО" операциялары бойынша үй шаруашылықтарына-
резиденттерге берiлген ВБТ-дегi заемдар бойынша
есептелген кiрiстер

1742  2 6 1  Начисленные доходы по займам в тенге,
предоставленным государственным нефинансовым
организациям иностранного государства по
операциям "Обратное РЕПО"
1742  2 6 2  Начисленные доходы по займам в СКВ,
предоставленным государственным нефинансовым
организациям иностранного государства по
операциям "Обратное РЕПО"
1742  2 6 3  Начисленные доходы по займам в ДВВ,
предоставленным государственным нефинансовым
организациям иностранного государства по
операциям "Обратное РЕПО"
1742  2 7 1  Начисленные доходы по займам в тенге,
предоставленным негосударственным нефинансовым
организациям-нерезидентам по операциям
"Обратное РЕПО"
1742  2 7 2  Начисленные доходы по займам в СКВ,
предоставленным негосударственным нефинансовым
организациям-нерезидентам по операциям
"Обратное РЕПО"
1742  2 7 3  Начисленные доходы по займам в ДВВ,
предоставленным негосударственным нефинансовым
организациям-нерезидентам по операциям
"Обратное РЕПО"
1742  2 8 1  Начисленные доходы по займам в тенге,
предоставленным некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние
хозяйства, по операциям "Обратное РЕПО"
1742  2 8 2  Начисленные доходы по займам в СКВ,
предоставленным некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние
хозяйства, по операциям "Обратное РЕПО"
1742  2 8 3  Начисленные доходы по займам в ДВВ,
предоставленным некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние
хозяйства, по операциям "Обратное РЕПО"
1742  2 9 1  Начисленные доходы по займам в тенге,
предоставленным домашним хозяйствам-
нерезидентам по операциям "Обратное РЕПО"
1742  2 9 2  Начисленные доходы по займам в СКВ,
предоставленным домашним хозяйствам-
нерезидентам по операциям "Обратное РЕПО"
1742  2 9 3  Начисленные доходы по займам в ДВВ,
предоставленным домашним хозяйствам-
нерезидентам по операциям "Обратное РЕПО"
1745  0 0 0 Начисленные доходы по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения
1745  1 1 1  Начисленные доходы по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
Правительством Республики Казахстан в тенге
1745  1 1 2  Начисленные доходы по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
Правительством Республики Казахстан в СКВ
1745  1 2 1  Начисленные доходы по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
местными органами власти Республики Казахстан
в тенге
1745  1 2 2  Начисленные доходы по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
местными органами власти Республики Казахстан
в СКВ
1745  1 3 1  Начисленные доходы по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
Национальным Банком Республики Казахстан в
тенге

1742 2 6 1 "Керi РЕПО" операциялары бойынша шетелдiк мемлекеттiң
мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарына берiлген теңгедегi
заемдар бойынша есептелген кiрiстер
1742 2 6 2 "Кеpi РЕПО" операциялары бойынша шетелдiк мемлекеттiң
мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарына берiлген EAB-дағы
заемдар бойынша есептелген кiрiстер
1742 2 6 3 "Кеpi РЕПО" операциялары бойынша шетелдiк мемлекеттiң
мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарына берiлген ВБТ-дегi
заемдар бойынша есептелген кiрiстер
1742 2 7 1 "Кеpi РЕПО" операциялары бойынша шетелдiк мемлекеттiң
мемлекеттiк емес қаржылық емес ұйымдарына берiлген
теңгедегi заемдар бойынша есептелген кiрiстер
1742 2 7 2 "Кеpi РЕПО" операциялары бойынша шетелдiк мемлекеттiң
мемлекеттiк емес қаржылық емес ұйымдарына берiлген
EAB-дағы кiрiстер
1747 2 7 3 "Кеpi РЕПО" операциялары бойынша шетелдiк мемлекеттiң
мемлекеттiк емес қаржылық емес ұйымдарына берiлген
ВБТ-дегi заемдар бойынша есептелген кiрiстер
1742 2 8 1 "Кеpi РЕПО" операциялары бойынша үй шаруашылығына
қызмет көрсететiн коммерциялық емес резидент емес
ұйымдарға берiлген теңгедегi заемдар бойынша есептелген
кiрiстер
1742 2 8 2 "Кеpi РЕПО" операциялары бойынша үй шаруашылығына
қызмет көрсететiн коммерциялық емес резидент емес
ұйымдарға берiлген ЕАВ-дағы заемдар бойынша есептелген
кiрiстер
1742 2 8 3 "Кеpi РЕПО" операциялары бойынша үй шаруашылығына
қызмет көрсететiн коммерциялық емес резидент емес
ұйымдарға берiлген ВБТ-дегi заемдар бойынша есептелген
кiрiстер
1742 2 9 1 "Кеpi РЕПО" операциялары бойынша үй шаруашылықтарына-
резидент еместерге берiлген теңгедегi заемдар бойынша
есептелген кiрiстер
1742 2 9 2 "Керi PEПO" операциялары бойынша үй шаруашылықтарына-
резидент еместерге берiлген EAB-дағы заемдар бойынша
есептелген кiрiстер
1742 2 9 3 "Кеpi РЕПО" операциялары бойынша резидент емес үй
шаруашылықтарына ВБТ-мен берiлген заемдар бойынша
есептелген кiрiстер
1745 0 0 0 Өтелгенге дейiн ұсталатын бағалы қағаздар бойынша
есептелген кiрiстер
1745 1 1 1 Өтелгенге дейiн ұсталатын және Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң теңгемен шығарған бағалы қағаздары бойынша
есептелген кiрiстер
1745 1 1 2 Өтелгенге дейiн ұсталатын және Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң ЕАВ-мен шығарған бағалы қағаздары бойынша
есептелген кiрiстер
1745 1 2 1 Өтелгенге дейiн ұсталатын және Қазақстан Республикасының
жергiлiктi өкiмет органдарының теңгемен шығарған бағалы
қағаздары бойынша есептелген кiрiстер
1745 1 2 2 Өтелгенге дейiн ұсталатын және Қазақстан Республикасының
жергiлiктi өкiмет органдарының EAB-мен шығарған бағалы
қағаздары бойынша есептелген кiрiстер
1745 1 3 1 Өтелгенге дейiн ұсталатын және Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкiнiң теңгемен шығарған бағалы қағаздары
бойынша есептелген кiрiстер

1745  1 3 2  Начисленные доходы по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
Национальным Банком Республики Казахстан
в СКВ
1745  1 4 1  Начисленные доходы по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
банками-резидентами в тенге
1745  1 4 2  Начисленные доходы по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
банками-резидентами в СКВ
1745  1 4 3  Начисленные доходы по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
банками-резидентами в ДВВ
1745  1 5 1  Начисленные доходы по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения, выпущенным
организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций в тенге
1745  1 5 2  Начисленные доходы по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций в СКВ
1745  1 5 3  Начисленные доходы по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций в ДВВ
1745  1 6 1  Начисленные доходы по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
государственными нефинансовыми организациями-
резидентами в тенге
1745  1 6 2  Начисленные доходы по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
государственными нефинансовыми организациями-
резидентами в СКВ
1745  1 6 3  Начисленные доходы по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
государственными нефинансовыми организациями-
резидентами в ДВВ
1745  1 7 1  Начисленные доходы по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
негосударственными нефинансовыми организациями-
резидентами в тенге
1745  1 7 2  Начисленные доходы по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
негосударственными нефинансовыми организациями-
резидентами в СКВ
1745  1 7 3  Начисленные доходы по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
негосударственными нефинансовыми организациями-
резидентами в ДВВ
1745  2 1 2  Начисленные доходы по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
Правительством иностранного государства в СКВ
1745  2 1 3  Начисленные доходы по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
Правительством иностранного государства в ДВВ
1745  2 2 2  Начисленные доходы по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным местными
органами власти иностранного государства в СКВ
1745  2 2 3  Начисленные доходы по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным местными
органами власти иностранного государства в ДВВ
1745  2 3 2  Начисленные доходы по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
иностранными центральными банками в СКВ

1745 1 3 2 Өтелгенге дейiн ұсталатын және Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкiнiң ЕАВ-мен шығарған бағалы қағаздары
бойынша есептелген кiрiстер
1745 1 4 1 Өтелгенге дейiн ұсталатын және резидент банктердiң
теңгемен шығарған бағалы қағаздары бойынша есептелген
кiрiстер
1745 1 4 2 Өтелгенге дейiн ұсталатын және резидент банктердiң
EAB-мен шығарған бағалы қағаздары бойынша есептелген
кiрiстер
1745 1 4 3 Өтелгенге дейiн ұсталатын және резидент банктердiң
ВБТ-мен шығарған бағалы қағаздары бойынша есептелген
кiрiстер
1745 1 5 1 Өтелгенге дейiн ұсталатын және банк операцияларының
жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын резидент ұйымдардың
теңгемен шығарған бағалы қағаздары бойынша есептелген
кiрiстер
1745 1 5 2 Өтелгенге дейiн ұсталатын және банк операцияларының
жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын резидент ұйымдардың
EAB-мен шығарған бағалы қағаздары бойынша есептелген
кiрiстер
1745 1 5 3 Өтелгенге дейiн ұсталатын және банк операцияларының
жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын резидент ұйымдардың
ВБТ-мен шығарған бағалы қағаздары бойынша есептелген
кiрiстер
1745 1 6 1 Өтелгенге дейiн ұсталатын және мемлекеттiк қаржылық емес
резидент ұйымдардың теңгемен шығарған бағалы қағаздары
бойынша есептелген кiрiстер
1745 1 6 2 Өтелгенге дейiн ұсталатын және мемлекеттiк қаржылық емес
резидент ұйымдардың EAВ-мен шығарған бағалы қағаздары
бойынша есептелген кiрiстер
1745 1 6 3 Өтелгенге дейiн ұсталатын және мемлекеттiк қаржылық емес
резидент ұйымдардың ВБТ-мен шығарған бағалы қағаздары
бойынша есептелген кiрiстер
1745 1 7 1 Өтелгенге дейiн ұсталатын және мемлекеттiк емес қаржылық
емес резидент ұйымдардың теңгемен шығарған бағалы
қағаздары бойынша есептелген кiрiстер
1745 1 7 2 Өтелгенге дейiн ұсталатын және мемлекеттiк емес қаржылық
емес резидент ұйымдардың ЕАВ-мен шығарған бағалы
қағаздары бойынша есептелген кiрiстер
1745 1 7 3 Өтелгенге дейiн ұсталатын және мемлекеттiк емес қаржылық
емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен шығарған бағалы
қағаздары бойынша есептелген кiрiстер
1745 2 1 2 Өтелгенге дейiн ұсталатын және шет мемлекеттiң үкiметi
ЕАВ-мен шығарған бағалы қағаздары бойынша есептелген
кiрiстер
1745 2 1 3 Өтелгенге дейiн ұсталатын және шет мемлекеттiң үкiметi
ВБТ-мен шығарған бағалы қағаздары бойынша есептелген
кiрiстер
1745 2 2 2 Өтелгенге дейiн ұсталатын және шет мемлекеттiң жергiлiктi
өкiмет органдары EAB-мен шығарған бағалы қағаздары
бойынша есептелген кiрiстер
1745 2 2 3 Өтелгенге дейiн ұсталатын және шет мемлекеттiң жергілiктi
өкiмет органдары ВБТ-мен шығарған бағалы қағаздары
бойынша есептелген кiрiстер
1745 2 3 2 Өтелгенге дейiн ұсталатын және шетелдiк орталық
банктердiң ЕАВ-мен шығарған бағалы қағаздары бойынша
есептелген кiрiстер

1745  2 3 3  Начисленные доходы по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
иностранными центральными банками в ДВВ
1745  2 4 2  Начисленные доходы в СКВ по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
банками-нерезидентами
1745  2 4 3  Начисленные доходы в ДВВ по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
банками-нерезидентами
1745  2 5 2  Начисленные доходы в СКВ по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
1745  2 5 3  Начисленные доходы в ДВВ по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
1745  2 6 2  Начисленные доходы в СКВ по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
1745  2 6 3  Начисленные доходы в ДВВ по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
1745  2 7 2  Начисленные доходы в СКВ по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
негосударственными нефинансовыми
организациями-нерезидентами
1745  2 7 3  Начисленные доходы в ДВВ по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения и выпущенным
негосударственными нефинансовыми
организациями-нерезидентами
1747  0 0 0 Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг
1747  1 4 1  Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг банков-резидентов в
тенге
1747  1 5 1  Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций в тенге
1747  1 6 1  Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг государственных
нефинансовых организаций-резидентов в тенге
1747  1 7 1  Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов в тенге
1747  1 8 1  Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства в тенге
1747  2 4 1  Начисленные доходы в тенге по инвестициям в
капитал и субординированный долг банков-
нерезидентов
1747  2 4 2  Начисленные доходы в СКВ по инвестициям в
капитал и субординированный долг банков-
нерезидентов
1747  2 4 3  Начисленные доходы в ДВВ по инвестициям в
капитал и субординированный долг банков-
нерезидентов

1745 2 3 3 Өтелгенге дейiн ұсталатын және шетелдiк орталық
банктердiң ВБТ-мен шығарған бағалы қағаздары бойынша
есептелген кiрiстер
1745 2 4 2 Өтелгенге дейiн ұсталатын және резидент емес банктердiң
EAB-мен шығарған бағалы қағаздары бойынша есептелген
кiрiстер
1745 2 4 3 Өтелгенге дейiн ұсталатын және резидент емес банктердiң
ВБТ-мен шығарған бағалы қағаздары бойынша есептелген
кiрiстер
1745 2 5 2 Өтелгенге дейiн ұсталатын және банк операцияларының
жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдардың ЕАВ-мен шығарған бағалы қағаздары бойынша
есептелген кiрiстер
1745 2 5 3 Өтелгенге дейiн ұсталатын және банк операцияларының
жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдардың ВБТ-мен шығарған бағалы қағаздары бойынша
есептелген кiрiстер
1745 2 6 2 Өтелгенге дейiн ұсталатын және шет мемлекеттердiң
мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарының EAB-мен
шығарған бағалы қағаздары бойынша есептелген кiрiстер
1745 2 6 3 Өтелгенге дейiн ұсталатын және шет мемлекеттердiң
мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарының ВБТ-мен шығарған
бағалы қағаздары бойынша есептелген кiрiстер
1745 2 7 2 Өтелгенге дейiн ұсталатын және резидент емес мемлекеттiк
емес қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен шығарған бағалы
қағаздары бойынша есептелген кiрiстер
1745 2 7 3 Өтелгенге дейiн ұсталатын және резидент емес мемлекеттiк
емес қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен шығарған бағалы
қағаздары бойынша есептелген кiрiстер
1747 0 0 0 Капиталға және реттелген борышқа салынған инвестициялар
бойынша есептелген кiрiстер
1747 1 4 1 Резидент банктердiң капиталға және реттелген борышқа
салынған инвестициялары бойынша теңгемен есептелген
кiрiстер
1747 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың капиталға және реттелген борышқа
салынған инвестициялары бойынша теңгемен есептелген
кiрiстер
1747 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың капиталға
және реттелген борышқа салынған инвестициялары бойынша
теңгемен есептелген кiрiстер
1747 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
капиталға және реттелген борышқа салынған инвестициялары
бойынша теңгемен есептелген кiрiстер
1747 1 8 1 Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың капиталға және реттелген борышқа
салынған инвестициялары бойынша теңгемен есептелген
кiрiстер
1747 2 4 1 Резидент емес банктердiң капиталға және реттелген борышқа
салынған инвестициялары бойынша теңгемен есептелген
кiрiстер
1747 2 4 2 Резидент емес бюджеттердiң капиталға және реттелген
борышқа салынған инвестициялары бойынша ЕАВ-мен
есептелген кiрiстер
1747 2 4 3 Резидент емес банктердiң капиталға және реттелген борышқа
салынған инвестициялары бойынша ВБТ-мен есептелген
кiрiстер

1747  2 5 1  Начисленные доходы в тенге но инвестициям в
капитал и субординированный долг организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
1747  2 5 2  Начисленные доходы в СКВ по инвестициям в
капитал и субординированный долг организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
1747  2 5 3  Начисленные доходы в ДВВ по инвестициям в
капитал и субординированный долг организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
1747  2 6 1  Начисленные доходы в тенге по инвестициям в
капитал и субординированный долг
государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
1747  2 6 2  Начисленные доходы в СКВ по инвестициям в
капитал и субординированный долг
государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
1747  2 6 3  Начисленные доходы в ДВВ по инвестициям в
капитал и субординированный долг
государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
1747  2 7 1  Начисленные доходы в тенге по инвестициям в
капитал и субординированный долг
негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
1747  2 7 2  Начисленные доходы в СКВ по инвестициям в
капитал и субординированный долг
негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
1747  2 7 3  Начисленные доходы в ДВВ по инвестициям в
капитал и субординированный долг
негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
1747  2 8 1  Начисленные доходы по инвестициям в капитал
и субординированный долг некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства в тенге
1747  2 8 2  Начисленные доходы по инвестициям в капитал
и субординированный долг некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства в СКВ
1747  2 8 3  Начисленные доходы по инвестициям в капитал
и субординированный долг некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства в ДВВ
1749  0 0 0 Прочее просроченное вознаграждение
1749  1 4 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге
по операциям с банками-резидентами
1749  1 4 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по
операциям с банками-резидентами
1749  1 4 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по
операциям с банками-резидентами
1749  1 5 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге
по операциям с организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций

1747 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың капиталға және реттелген борышқа
салынған инвестициялары бойынша теңгемен есептелген
кiрiстер
1747 2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың капиталға және реттелген борышқа
салынған инвестициялары бойынша ЕАВ-мен есептелген
кiрiстер
1747 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың капиталға және реттелген борышқа
салынған инвестициялары бойынша ВБТ-мен есептелген
кiрiстер
1747 2 6 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарының
капиталға және реттелген борышқа салынған инвестициялары
бойынша теңгемен есептелген кiрiстер
1747 2 6 2 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарының
капиталға және реттелген борышқа салынған инвестициялары
бойынша ЕАВ-мен есептелген кiрiстер
1747 2 6 3 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарының
капиталға және реттелген борышқа салынған инвестициялары
бойынша ВБТ-мен есептелген кiрiстер
1747 2 7 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының капиталға және реттелген борышқа салынған
инвестициялары бойынша теңгемен есептелген кiрiстер
1747 2 7 2 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының капиталға және реттелген борышқа салынған
инвестициялары бойынша ЕАВ-мен есептелген кiрiстер
1747 2 7 3 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының капиталға және реттелген борышқа салынған
инвестициялары бойынша ВБТ-мен есептелген кiрiстер
1747 2 8 1 Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн резидент емес
коммерциялық емес ұйымдардың капиталға және реттелген
борышқа салынған инвестициялары бойынша теңгемен
есептелген кiрiстер
1747 2 8 2 Yй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн резидент емес
коммерциялық емес ұйымдардың капиталға және реттелген
борышқа салынған инвестициялары бойынша EAB-мен
есептелген кiрiстер
1747 2 8 3 Yй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн резидент емес
коммерциялық емес ұйымдардың капиталға және реттелген
борышқа салынған инвестициялары бойынша ВБТ-мен
есептелген кiрiстер
1749 0 0 0 Басқа да мерзiмi өткен сыйақы
1749 1 4 1 Резидент банктермен жүргiзiлетiн операциялар бойынша
теңгедегi басқа да мерзiмi өткен сыйақы
1749 1 4 2 Резидент банктермен жүргiзiлетiн операциялар бойынша
EAB-дағы басқа да мерзiмi өткен сыйақы
1749 1 4 3 Резидент банктермен жүргiзiлетiн операциялар бойынша
ВБТ-дегi басқа да мерзiмi өткен сыйақы
1749 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен жүргiзiлетiн операциялар бойынша
теңгедегi басқа да мерзiмi өткен сыйақы

1749  1 5 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по
операциям с организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций
1749  1 5 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по
операциям с организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций
1749  1 6 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге
по операциям с государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1749  1 6 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по
операциям с государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1749  1 6 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по
операциям с государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1749  1 7 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1749  1 7 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по
операциям с негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1749  1 7 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по
операциям с негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1749  1 8 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с некоммерческими организациями-
резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства
1749  1 8 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по
операциям с некоммерческими организациями-
резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства
1749  1 8 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по
операциям с некоммерческими организациями-
резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства
1749  1 9 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с домашними хозяйствами-резидентами
1749  1 9 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по
операциям с домашними хозяйствами-резидентами
1749  1 9 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по
операциям с домашними хозяйствами-резидентами
1749  2 0 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с нерезидентами
1749  2 0 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по
операциям с нерезидентами
1749  2 0 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по
операциям с нерезидентами
1750       Предоплата вознаграждения и расходов
1751  0 0 0 Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам
1751  1 1 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в тенге от Правительства Республики
Казахстан
1751  1 1 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в СКВ от Правительства Республики
Казахстан

1749 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен жүргiзiлетiн операциялар бойынша
EAB-дағы басқа да мерзiмi өткен сыйақы
1749 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен жүргiзiлетiн операциялар бойынша
ВБТ-дегi басқа да мерзiмi өткен сыйақы
1749 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдармен
жүргiзiлетiн операциялар бойынша теңгедегi басқа да
мерзiмi өткен сыйақы
1749 1 6 2 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдармен
жүргiзiлетiн операциялар бойынша EAB-дағы басқа да
мерзiмi өткен сыйақы
1749 1 6 3 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдармен
жүргiзiлетiн операциялар бойынша ВБТ-дегi басқа да
мерзiмi өткен сыйақы
1749 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
жүргiзiлетiн операциялар бойынша теңгедегi басқа да
мерзiмi өткен сыйақы
1749 1 7 2 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
жүргiзiлетiн операциялар бойынша ЕАВ-дағы басқа да
мерзiмi өткен сыйақы
1749 1 7 3 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
жүргiзiлетiн операциялар бойынша ВБТ-дегi басқа да
мерзiмi өткен сыйақы
1749 1 8 1 Yй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдармен жүргiзiлетiн операциялар бойынша
теңгедегi басқа да мерзiмi өткен сыйақы
1749 1 8 2 Yй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдармен жүргiзiлетiн операциялар бойынша
ЕАВ-дағы басқа да мерзiмi өткен сыйақы
1749 1 8 3 Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдармен жүргiзiлетiн операциялар бойынша
ВБТ-дегi басқа да мерзiмi өткен сыйақы
1749 1 9 1 Резидент ретiндегi үй шаруашылықтарымен жүргiзiлетiн
операциялар бойынша теңгедегi басқа да мерзiмi өткен
сыйақы
1749 1 9 2 Резидент ретiндегi үй шаруашылықтарымен жүргiзiлетiн
операциялар бойынша EAB-дағы басқа да мерзiмi өткен
сыйақы
1749 1 9 3 Резидент ретiндегi үй шаруашылықтарымен жүргiзiлетiн
операциялар бойынша теңгедегi басқа да мерзiмi өткен
сыйақы
1749 2 0 1 Резидент еместермен жүргiзiлетiн операциялар бойынша
теңгедегі басқа да мерзiмi өткен сыйақы
1749 2 0 2 Резидент еместермен жүргiзiлетiн операциялар бойынша
EAB-дағы басқа да мерзiмi өткен сыйақы
1749 2 0 3 Резидент еместермен жүргiзiлетiн операциялар бойынша
ВБТ-дегi басқа да мерзiмi өткен сыйақы
1750       Сыйақының және шығыстардың алдын ала жасалған төлемi
1751 0 0 0 Алынған заемдар мен салымдар бойынша сыйақының алдын ала
төлемi
1751 1 1 1 Қазақстан Республикасы Үкiметiнен теңгемен алынған
заемдар мен салымдар бойынша сыйақының алдын ала төлемi
1751 1 1 2 Қазақстан Республикасы Үкiметiнен ЕАВ-мен алынған
заемдар мен салымдар бойынша сыйақының алдын ала төлемi

1751  1 1 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в ДВВ от Правительства Республики
Казахстан
1751  1 2 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в тенге от местных органов власти
Республики Казахстан
1751  1 2 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в СКВ от местных органов власти
Республики Казахстан
1751  1 2 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в ДВВ от местных органов власти
Республики Казахстан
1751  1 3 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в тенге от Национального Банка
Республики Казахстан
1751  1 3 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в СКВ от Национального Банка
Республики Казахстан
1751  1 3 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в ДВВ от Национального Банка
Республики Казахстан
1751  1 4 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в тенге от банков-резидентов
1751  1 4 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в СКВ от банков-резидентов
1751  1 4 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в ДВВ от банков-резидентов
1751  1 5 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в тенге от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций
1751  1 5 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в СКВ от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций
1751  1 5 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в ДВВ от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций
1751  1 6 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в тенге от государственных
нефинансовых организаций-резидентов
1751  1 6 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в СКВ от государственных нефинансовых
организаций-резидентов
1751  1 6 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в ДВВ от государственных нефинансовых
организаций-резидентов
1751  1 7 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в тенге от негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
1751  1 7 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в СКВ от негосударственных
нефинансовые организаций-резидентов
1751  1 7 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в ДВВ от негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
1751  1 8 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в тенге от некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства

1751 1 1 3 Қазақстан Республикасы Үкiметiнен ВБТ-мен алынған заемдар
мен салымдар бойынша сыйақының алдын ала төлемi
1751 1 2 1 Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiмет органдарынан
теңгемен алынған заемдар мен салымдар бойынша сыйақының
алдын ала төлемi
1751 1 2 2 Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiмет органдарынан
ЕАВ-мен алынған заемдар мен салымдар бойынша сыйақының
алдын ала төлемi
1751 1 2 3 Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiмет органдарынан
ВБТ-мен алынған заемдар мен салымдар бойынша сыйақының
алдын ала төлемi
1751 1 3 1 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен теңгемен
алынған заемдар мен салымдар бойынша сыйақының алдын
ала төлемi
1751 1 3 2 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен EAВ-мен
алынған заемдар мен салымдар бойынша сыйақының алдын
ала төлемi
1751 1 3 3 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен ВБТ-мен
алынған заемдар мен салымдар бойынша сыйақының алдын
ала төлемi
1751 1 4 1 Резидент банктерден теңгемен алынған заемдар мен салымдар
бойынша алдын ала сыйақы төлемi
1751 1 4 2 Резидент банктерден ЕАВ-мен алынған заемдар мен салымдар
бойынша алдын ала сыйақы төлемi
1751 1 4 3 Резидент банктерден ВБТ-мен алынған заемдар мен салымдар
бойынша алдын ала сыйақы төлемi
1751 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан алынған теңгемен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемi
1751 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан алынған EAB-мен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемi
1751 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан алынған ВБТ-мен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемi
1751 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардан теңгемен
алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы
төлемi
1751 1 6 2 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардан EAB-мен
алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы
төлемi
1751 1 6 3 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардан ВБТ-мен
алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы
төлемi
1751 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
теңгемен алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала
сыйақы төлемi
1751 1 7 2 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
ЕАВ-мен алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала
сыйақы төлемi
1751 1 7 3 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
ВБТ-мен алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала
сыйақы төлемi
1751 1 8 1 Yй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардан теңгемен алынған заемдар мен салымдар
бойынша алдын ала сыйақы төлемi

1751  1 8 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в СКВ от некоммерческих организаций-
резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1751  1 8 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в ДВВ от некоммерческих организаций-
резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1751  1 9 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в тенге от домашних хозяйств-
резидентов
1751  1 9 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в СКВ от домашних хозяйств-резидентов
1751  1 9 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в ДВВ от домашних хозяйств-резидентов
1751  2 1 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в тенге от Правительства иностранного
государства
1751  2 1 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в СКВ от Правительства иностранного
государства
1751  2 1 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в ДВВ от Правительства иностранного
государства
1751  2 2 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в тенге от местных органов власти
иностранного государства
1751  2 2 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в СКВ от местных органов власти
иностранного государства
1751  2 2 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в ДВВ от местных органов власти
иностранного государства
1751  2 3 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в тенге от иностранных центральных
банков
1751  2 3 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в СКВ от иностранных центральных
банков
1751  2 3 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в ДВВ от иностранных центральных
банков
1751  2 4 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в тенге от банков-нерезидентов
1751  2 4 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в СКВ от банков-нерезидентов
1751  2 4 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в ДВВ от банков-нерезидентов
1751  2 5 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в тенге от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций
1751  2 5 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в СКВ от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций
1751  2 5 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в ДВВ от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций
1751  2 6 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в тенге от государственных
нефинансовых организаций иностранного
государства

1751 1 8 2 Yй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардан ЕАВ-мен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемi
1751 1 8 3 Yй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардан ВБТ-мен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемi
1751 1 9 1 Резидент ретiндегi үй шаруашылықтарынан теңгемен алынған
заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемi
1751 1 9 2 Резидент ретiндегi үй шаруашылықтарынан ЕАВ-мен алынған
заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемi
1751 1 9 3 Резидент ретiндегi үй шаруашылықтарынан ВБТ-мен алынған
заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемi
1751 2 1 1 Шет мемлекет үкiметiнен теңгемен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемi
1751 2 1 2 Шет мемлекет үкiметiнен ЕАВ-мен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемi
1751 2 1 3 Шет мемлекет үкiметiнен ВБТ-мен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемi
1751 2 2 1 Шет мемлекеттiң жергiлiктi өкiмет органдарынан теңгемен
алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы
төлемi
1751 2 2 2 Шет мемлекеттiң жергiлiктi өкiмет органдарынан ЕАВ-мен
алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы
төлемi
1751 2 2 3 Шет мемлекеттiң жергiлiктi өкiмет органдарынан ВБТ-мен
алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы
төлемi
1751 2 3 1 Шетелдiк орталық банктерден теңгемен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемi
1751 2 3 2 Шетелдiк орталық банктерден ЕАВ-мен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемi
1751 2 3 3 Шетелдiк орталық банктерден ВБТ-мен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемi
1751 2 4 1 Резидент емес банктерден теңгемен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемi
1751 2 4 2 Резидент емес банктерден ЕАВ-мен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемi
1751 2 4 3 Резидент емес банктерден ВБТ-мен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемi
1751 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан алынған теңгемен алынған заемдар
мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемi
1751 2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан алынған EAB-мен алынған заемдар
мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемi
1751 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан алынған ВБТ-мен алынған заемдар
мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемi
1751 2 6 1 Шет мемлекеттің мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарынан
теңгемен алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала
сыйақы төлемi

1751  2 6 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в СКВ от государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1751  2 6 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в ДВВ от государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1751  2 7 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в тенге от негосударственных
нефинансовых организаций иностранного
государства
1751  2 7 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в СКВ от негосударственных
нефинансовых организаций иностранного
государства
1751  2 7 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в ДВВ от негосударственных
нефинансовых организаций иностранного
государства
1751  2 8 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в тенге от некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
1751  2 8 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в СКВ от некоммерческих организаций-
нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1751  2 8 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в ДВВ от некоммерческих организаций-
нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1751  2 9 1  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в тенге от домашних хозяйств-
нерезидентов
1751  2 9 2  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в СКВ от домашних хозяйств-
нерезидентов
1751  2 9 3  Предоплата вознаграждения по полученным займам
и вкладам в ДВВ от домашних хозяйств-
нерезидентов
1791  0 0 0 Прочие предоплаты
1791  1 1 1  Прочие предоплаты по операциям с Правительством
Республики Казахстан в тенге
1791  1 1 2  Прочие предоплаты по операциям с Правительством
Республики Казахстан в СКВ
1791  1 1 3  Прочие предоплаты по операциям с Правительством
Республики Казахстан в ДВВ
1791  1 2 1  Прочие предоплаты по операциям с местными
органами власти Республики Казахстан в тенге
1791  1 2 2  Прочие предоплаты по операциям с местными
органами власти Республики Казахстан в СКВ
1791  1 2 3  Прочие предоплаты по операциям с местными
органами власти Республики Казахстан в ДВВ
1791  1 3 1  Прочие предоплаты по операциям с Национальным
Банком Республики Казахстан в тенге
1791  1 3 2  Прочие предоплаты по операциям с Национальным
Банком Республики Казахстан в СКВ
1791  1 3 3  Прочие предоплаты по операциям с Национальным
Банком Республики Казахстан в ДВВ

1751 2 6 2 Шет мемлекеттiң мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарынан
ЕАВ-мен алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала
сыйақы төлемi
1751 2 6 3 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарынан
ВБТ-мен алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала
сыйақы төлемi
1751 2 7 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарынан теңгемен алынған заемдар мен салымдар
бойынша алдын ала сыйақы төлемi
1751 2 7 2 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарынан EAB-мен алынған заемдар мен салымдар
бойынша алдын ала сыйақы төлемi
1751 2 7 3 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарынан ВБТ-мен алынған заемдар мен салымдар
бойынша алдын ала сыйақы төлемi
1751 2 8 1 Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн резидент емес
коммерциялық емес ұйымдардан теңгемен алынған заемдар
мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемi
1751 2 8 2 Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн резидент емес
коммерциялық емес ұйымдардан ЕАВ-мен алынған заемдар
мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемi
1751 2 8 3 Yй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн резидент емес
коммерциялық емес ұйымдардан ВБТ-мен алынған заемдар
мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемi
1751 2 9 1 Резидент емес үй шаруашылықтарынан теңгемен алынған
заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемi
1751 2 9 2 Резидент емес үй шаруашылықтарынан ЕАВ-мен алынған
заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемi
1751 2 9 3 Резидент емес үй шаруашылықтарынан ВБТ-мен алынған
заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемi
1791 0 0 0 Басқа да алдын ала төлемдер
1791 1 1 1 Қазақстан Республикасының Yкiметiмен теңгемен
жүргiзiлетiн операциялар бойынша басқа да алдын ала
төлемдер
1791 1 1 2 Қазақстан Республикасының Yкiметiмен EAB-мен жүргiзiлетiн
операциялар, бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1791 1 1 3 Қазақстан Республикасының Үкiметiмен ДБТ-мен жүргiзiлетiн
операциялар бойынша басқа да алдын ала өкімет
органдарымен теңгемен жүргiзiлетiн операциялар бойынша
басқа да алдын ала төлемдер
1791 1 2 2 Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiмет органдарымен
ЕАВ-мен жүргiзiлетiн операциялар бойынша басқа да алдын
ала төлемдер
1791 1 2 3 Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiмет органдарымен
ДБТ-мен жүргiзiлетiн операциялар бойынша басқа да алдын
ала төлемдер
1791 1 3 1 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен теңгемен
жүргiзiлетiн операциялар бойынша басқа да алдын ала
төлемдер
1791 1 3 2 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен ЕАВ-мен
жүргiзiлетiн операциялар бойынша басқа да алдын ала
төлемдер
1791 1 3 3 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен ВБТ-мен
жүргiзiлетiн операциялар бойынша басқа да алдын ала
төлемдер

1791  1 4 1  Прочие предоплаты по операциям с банками-
резидентами в тенге
1791  1 4 2  Прочие предоплаты по операциям с банками-
резидентами в СКВ
1791  1 4 3  Прочие предоплаты по операциям с банками-
резидентами в ДВВ
1791  1 5 1  Прочие предоплаты по операциям с
организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций, в тенге
1791  1 5 2  Прочие предоплаты по операциям с
организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций, в СКВ
1791  1 5 3  Прочие предоплаты по операциям с
организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций, в ДВВ
1791  1 6 1  Прочие предоплаты по операциям с
государственными нефинансовыми
организациями-резидентами в тенге
1791  1 6 2  Прочие предоплаты по операциям с
государственными нефинансовыми организациями-
резидентами в СКВ
1791  1 6 3  Прочие предоплаты по операциям с
государственными нефинансовыми организациями-
резидентами в ДВВ
1791  1 7 1  Прочие предоплаты по операциям с
негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами в тенге
1791  1 7 2  Прочие предоплаты по операциям с
негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами в СКВ
1791  1 7 3  Прочие предоплаты по операциям с
негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами в ДВВ
1791  1 8 1  Прочие предоплаты по операциям с
некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства, в тенге
1791  1 8 2  Прочие предоплаты по операциям с
некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства, в СКВ
1791  1 8 3  Прочие предоплаты по операциям с
некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства, в ДВВ
1791  1 9 1  Прочие предоплаты по операциям с домашними
хозяйствами-резидентами в тенге
1791  1 9 2  Прочие предоплаты по операциям с домашними
хозяйствами-резидентами в СКВ
1791  1 9 3  Прочие предоплаты по операциям с домашними
хозяйствами-резидентами в ДВВ
1791  2 1 1  Прочие предоплаты по операциям с
Правительством иностранного государства
в тенге
1791  2 1 2  Прочие предоплаты по операциям с
Правительством иностранного государства в СКВ

1791 1 4 1 Резидент банктермен теңгемен жүргiзiлетiн операциялар
бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1791 1 4 2 Резидент банктермен ЕАВ-мен жүргiзiлетiн операциялар
бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1791 1 4 3 Резидент банктермен ВБТ-мен жүргiзiлетiн операциялар
бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1791 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен теңгемен жүргізiлетiн операциялар
бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1791 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен ЕАВ-мен жүргiзiлетiн операциялар
бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1791 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен ВБТ-мен жүргiзiлетiн операциялар
бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1791 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдармен теңгемен
жүргiзiлетiн операциялар бойынша басқа да алдын ала
төлемдер
1791 1 6 2 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдармен EAB-мен
жүргiзiлетiн операциялар бойынша басқа да алдын ала
төлемдер
1791 1 6 3 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдармен ВБТ-мен
жүргiзiлетiн операциялар бойынша басқа да алдын ала
төлемдер
1791 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
теңгемен жүргiзiлетiн операциялар бойынша басқа да алдын
ала төлемдер
1791 1 7 2 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
EAB-мен жүргiзiлетiн операциялар бойынша басқа да алдын
ала төлемдер
1791 1 7 3 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ВБТ-мен жүргiзiлетiн операциялар бойынша басқа да алдын
ала төлемдер
1791 1 8 1 Yй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдармен теңгемен жүргiзiлетiн операциялар
бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1791 1 8 2 Yй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдармен ЕАВ-мен жүргiзiлетiн операциялар
бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1791 1 8 3 Yй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдармен ВБТ-мен жүргiзiлетiн операциялар
бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1791 1 9 1 Резидент ретiндегi үй шаруашылықтарымен теңгемен
жүргiзiлетiн операциялар бойынша басқа да алдын ала
төлемдер
1791 1 9 2 Резидент ретiндегi үй шаруашылықтарымен EAB-мен
жүргiзiлетiн операциялар бойынша басқа да алдын ала
төлемдер
1791 1 9 3 Резидент ретiндегi үй шаруашылықтарымен ВБТ-мен
жүргiзiлетiн операциялар бойынша басқа да алдын ала
төлемдер
1791 2 1 1 Шет мемлекет үкiметiмен теңгемен жүргiзiлетiн операциялар
бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1791 2 1 2 Шет мемлекет үкiметiмен EAB-мен жүргiзiлетiн операциялар
бойынша басқа да алдын ала төлемдер

1791  2 1 3  Прочие предоплаты по операциям с
Правительством иностранного государства в ДВВ
1791  2 2 1  Прочие предоплаты по операциям с местными
органами власти иностранного государства
в тенге
1791  2 2 2  Прочие предоплаты по операциям с местными
органами власти иностранного государства в СКВ
1791  2 2 3  Прочие предоплаты по операциям с местными
органами власти иностранного государства в ДВВ
1791  2 3 1  Прочие предоплаты по операциям с иностранными
центральными банками в тенге
1791  2 3 2  Прочие предоплаты по операциям с иностранными
центральными банками в СКВ
1791  2 3 3  Прочие предоплаты по операциям с иностранными
центральными банками в ДВВ
1791  2 4 1  Прочие предоплаты по операциям с банками-
нерезидентами в тенге
1791  2 4 2  Прочие предоплаты по операциям с банками-
нерезидентами в СКВ
1791  2 4 3  Прочие предоплаты по операциям с банками-
нерезидентами в ДВВ
1791  2 5 1  Прочие предоплаты по операциям с
организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций в тенге
1791  2 5 2  Прочие предоплаты по операциям с организациями-
нерезидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций в СКВ
1791  2 5 3  Прочие предоплаты по операциям с организациями-
нерезидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций в ДВВ
1791  2 6 1  Прочие предоплаты по операциям с
государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства в тенге
1791  2 6 2  Прочие предоплаты по операциям с
государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства в СКВ
1791  2 6 3  Прочие предоплаты по операциям с
государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства в ДВВ
1791  2 7 1  Прочие предоплаты по операциям с негосударст-
венными нефинансовыми организациями
иностранного государства в тенге
1791  2 7 2  Прочие предоплаты по операциям с негосударст-
венными нефинансовыми организациями
иностранного государства в СКВ
1791  2 7 3  Прочие предоплаты по операциям с негосударст-
венными нефинансовыми организациями
иностранного государства в ДВВ
1791  2 8 1  Прочие предоплаты по операциям с
некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства в тенге

1791 2 1 3 Шет мемлекет үкiметiмен ВБТ-мен жүргiзiлетiн операциялар
бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1791 2 2 1 Шет мемлекет жергiлiктi өкiмет органдарымен теңгемен
жүргiзiлетiн операциялар бойынша басқа да алдын ала
төлемдер
1791 2 2 2 Шет мемлекет жергiлiктi өкiмет органдарымен EAB-мен
жүргiзiлетiн операциялар бойынша басқа да алдын ала
төлемдер
1791 2 2 3 Шет мемлекет жергiлiктi өкiмет органдарымен ВБТ-мен
жүргiзiлетiн операциялар бойынша басқа да алдын ала
төлемдер
1791 2 3 1 Шетелдiк орталық банктермен теңгемен жүргiзiлетiн
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1791 2 3 2 Шетелдiк орталық банктермен ЕАВ-мен жүргiзiлетiн
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1791 2 3 3 Шетелдiк орталық банктермен ВБТ-мен жүргiзiлетiн
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1791 2 4 1 Резидент емес банктермен теңгемен жүргiзiлетiн
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1791 2 4 2 Резидент емес банктермен ЕАВ-мен жүргiзiлетiн операциялар
бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1791 2 4 3 Резидент емес банктермен ВБТ-мен жүргiзiлетiн операциялар
бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1791 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен теңгемен жүргiзiлетiн
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1791 2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен EAB-мен жүргiзiлетiн операциялар
бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1791 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен ВБТ-мен жүргiзiлетiн операциялар
бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1791 2 6 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарымен
теңгемен жүргiзiлетiн операциялар бойынша басқа да алдын
ала төлемдер
1791 2 6 2 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарымен
EAB-мен жүргiзiлетiн операциялар бойынша басқа да алдын
ала төлемдер
1791 2 6 3 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарымен
ВБТ-мен жүргiзiлетiн операциялар бойынша басқа да алдын
ала төлемдер
1791 2 7 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарымен теңгемен жүргiзiлетiн операциялар бойынша
басқа да алдын ала төлемдер
1791 2 7 2 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарымен EAB-мен жүргiзiлетiн операциялар бойынша
басқа да алдын ала төлемдер
1791 2 7 3 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарымен ВБТ-мен жүргiзiлетiн операциялар бойынша
басқа да алдын ала төлемдер
1791 2 8 1 Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн резидент емес
коммерциялық емес ұйымдармен теңгемен жүргiзiлетiн
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер

1791  2 8 2  Прочие предоплаты по операциям с
некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства в СКВ
1791  2 8 3  Прочие предоплаты по операциям с
некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства в ДВВ
1791  2 9 1  Прочие предоплаты по операциям с домашними
хозяйствами-нерезидентами в тенге
1791  2 9 2  Прочие предоплаты по операциям с домашними
хозяйствами-нерезидентами в СКВ
1791  2 9 3  Прочие предоплаты по операциям с домашними
хозяйствами-нерезидентами в ДВВ
1800       Разница между номинальной стоимостью ценных
бумаг и их ценой приобретения/реализации
1802  0 0 0 Сумма амортизации ценных бумаг, удерживаемых до
погашения, в виде разницы между номинальной
стоимостью и ценой приобретения
1803  0 0 0 Расходы будущих периодов по выпущенным в
обращение облигациям в виде разницы между их
номинальной стоимостью и ценой реализации
1804  0 0 0 Требования организации, осуществляющей отдельные
виды банковских операций, к эмитенту ценных
бумаг, удерживаемых до погашения, в виде разницы
между их номинальной стоимостью и ценой
приобретения
1805  0 0 0 Сумма амортизации выпущенных в обращение
облигаций в виде разницы между их номинальной
стоимостью и ценой приобретения
1810       Начисленные комиссионные доходы
1811  0 0 0 Начисленные комиссионные доходы за услуги
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций по переводным операциям
1811  1 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, по переводным операциям,
предоставленные резидентам
1811  2 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, по переводным операциям,
предоставленные нерезидентам
1813  0 0 0 Начисленные комиссионные доходы за услуги
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, по купле-продаже ценных
бумаг
1813  1 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, по купле-продаже ценных
бумаг, предоставленные резидентам
1813  2 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, по купле-продаже ценных
бумаг, предоставленные нерезидентам

1791 2 8 2 Yй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн резидент емес
коммерциялық емес ұйымдармен EAB-мен жүргiзiлетiн
операциялар бойынша басқа да алдың ала төлемдер
1791 2 8 3 Yй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн резидент емес
коммерциялық емес ұйымдармен ВБТ-мен жүргiзiлетiн
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1791 2 9 1 Резидент емес үй шаруашылықтарымен теңгемен жүргiзiлетін
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1791 2 9 2 Резидент емес үй шаруашылықтарымен EAB-мен жүргiзiлетiн
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1791 2 9 3 Резидент емес үй шаруашылықтарымен ВБТ-мен жүргiзiлетiн
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1800       Бағалы қағаздардың номиналды құны мен оларды сатып
алу/сату бағасының арасындағы айырмашылық
1802 0 0 0 Өтеуге дейiн ұсталынатын бағалы қағаздардың номиналды
құны мен сатып алу бағасы арасындағы айырмашылық
түрiндегi амортизация сомасы
1803 0 0 0 Айналысқа шығарылған облигациялар бойынша олардың
номиналды құны мен сату бағасы арасындағы айырмашылық
түрiндегi болашақ кезеңдердегi шығыстар
1804 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның өтелгенге дейiн ұсталынатын бағалы қағаздардың
эмитентiне олардың номиналды құны мен сатып алу бағасы
арасындағы айырмашылық түрiндегі талаптары
1805 0 0 0 Айналысқа шығарылған облигациялардың олардың номиналды
құны мен сатып алу бағасы арасындағы айырмашылық
түрiндегi амортизация сомасы
1810       Есептелген комиссиялық кiрiстер
1811 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға аударым операциялары бойынша көрсеткен қызметтерi
үшiн есептелген комиссиялық кiрiстер
1811 1 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға резиденттерге аударым операциялары бойынша
көрсеткен қызметтерi үшiн есептелген комиссиялық кiрiстер
1811 2 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға резидент еместерге аударым операциялары бойынша
көрсеткен қызметтерi үшiн есептелген комиссиялық кiрiстер
1813 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға бағалы қағаздарды сатып алу-сату операциялары
бойынша көрсеткен қызметтерi үшiн есептелген комиссиялық
кiрiстер
1813 1 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның бағалы қағаздарды сатып алу-сату операциялары
бойынша резиденттерге көрсеткен қызметтерi үшiн
есептелген комиссиялық кiрiстер
1813 2 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның бағалы қағаздар сатып алу-сату операциялары
бойынша резидент еместерге көрсеткен қызметтерi үшiн
есептелген комиссиялық кiрiстер

1814  0 0 0 Начисленные комиссионные доходы за услуги
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, по купле-продаже
иностранной валюты
1814  1 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, по купле-продаже
иностранной валюты, предоставленные резидентам
1814  2 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, по купле-продаже
иностранной валюты, предоставленные нерезидентам
1817  0 0 0 Начисленные комиссионные доходы за услуги
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, по приему вкладов,
открытию и ведению банковских счетов клиентов
1817  1 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, по приему вкладов,
открытию и ведению банковских счетов
клиентов, предоставленные резидентам
1817  2 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, по приему вкладов,
открытию и ведению банковских счетов клиентов,
предоставленные нерезидентам
1818  0 0 0 Начисленные прочие комиссионные доходы
1818  1 0 0  Начисленные прочие комиссионные доходы за
услуги организации, осуществляющей отдельные
виды банковских операций, предоставленные
резидентам
1818  2 0 0  Начисленные прочие комиссионные доходы за
услуги организации, осуществляющей отдельные
виды банковских операций, предоставленные
нерезидентам
1820  0 0 0 Начисленные комиссионные доходы организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, за акцепт платежных документов
1820  1 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, за акцепт платежных
документов, предоставленные резидентам
1820  2 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, за акцепт платежных
документов, предоставленные нерезидентам
1821  0 0 0 Начисленные комиссионные доходы за услуги
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, по кассовым операциям
1821  1 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, по кассовым операциям,
предоставленные резидентам
1821  2 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, по кассовым операциям,
предоставленные нерезидентам

1814 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға шетел валютасын сатып алу-сату бойынша көрсеткен
қызметтерi үшiн есептелген комиссиялық кiрiстер
1814 1 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның шетел валютасын сатып алу-сату бойынша
резиденттерге көрсеткен қызметтерi үшiн есептелген
комиссиялық кiрiстер
1814 2 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның шетел валютасын сатып алу-сату бойынша резидент
еместерге көрсеткен қызметтерi үшiн есептелген
комиссиялық кiрiстер
1817 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға клиенттердiң салымдарын қабылдау, банк шоттарын
ашу және жүргiзу бойынша көрсеткен қызметтерi үшiн
есептелген комиссиялық кiрiстер
1817 1 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға клиенттердiң салымдарын қабылдау, банк шоттарын
ашу және жүргiзу бойынша резиденттерге көрсеткен
қызметтерi үшiн есептелген комиссиялық кiрiстер
1817 2 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға клиенттердiң салымдарын қабылдау, банк шоттарын
ашу және жүргiзу бойынша резидент еместерге көрсеткен
қызметтерi үшiн есептелген комиссиялық кiрiстер
1818 0 0 0 Есептелген басқа да комиссиялық кiрiстер
1818 1 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның резиденттерге көрсеткен қызметтерi үшiн
есептелген басқа да комиссиялық кiрiстер
1818 2 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның резидент еместерге көрсеткен қызметтерi үшiн
есептелген басқа да комиссиялық кiрiстер
1820 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға төлем құжаттарын акцептегенi үшiн есептелген
комиссиялық кiрiстер
1820 1 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға төлем құжаттарын акцептеу бойынша резиденттерге
көрсеткен қызметтерi үшiн есептелген комиссиялық кiрiстер
1820 2 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға төлем құжаттарын акцептеу бойынша резидент
еместерге көрсеткен қызметтерi үшiн есептелген
комиссиялық кiрiстер
1821 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға кассалық операциялар бойынша көрсеткен қызметтерi
үшiн есептелген комиссиялық кiрiстер
1821 1 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға кассалық операциялар бойынша резиденттерге
көрсеткен қызметтерi үшiн есептелген комиссиялық кiрiстер
1821 2 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға кассалық операциялар бойынша резидент еместерге
көрсеткен қызметтерi үшiн есептелген комиссиялық кiрiстер

1822  0 0 0 Начисленные комиссионные доходы по
документарным расчетам
1822  1 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, по документарным
расчетам, предоставленные резидентам
1822  2 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, по документарным
расчетам, предоставление нерезидентам
1824  0 0 0 Начисленные комиссионные доходы за услуги
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, по факторинговым
операциям
1824  1 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, по факторинговым
операциям, предоставленные резидентам
1824  2 0 0  Начисленные комиссионные доходы за услуги
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, по факторинговым
операциям, предоставленные нерезидентам
1830       Просроченные комиссионные доходы
1831  0 0 0 Просроченные комиссионные доходы за услуги
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, по переводным операциям
1831  1 0 0  Просроченные комиссионные доходы за услуги
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, по переводным операциям,
предоставленные резидентам
1831  2 0 0  Просроченные комиссионные доходы за услуги
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, по переводным операциям,
предоставленные нерезидентам
1833  0 0 0 Просроченные комиссионные доходы за услуги
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, по купле-продаже ценных
бумаг
1833  1 0 0  Просроченные комиссионные доходы за услуги
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, по купле-продаже ценных
бумаг, предоставленные резидентам
1833  2 0 0  Просроченные комиссионные доходы за услуги
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, по купле-продаже ценных
бумаг, предоставленные нерезидентам
1834  0 0 0 Просроченные комиссионные доходы за услуги
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, по купле-продаже
иностранной валюты
1834  1 0 0  Просроченные комиссионные доходы за услуги
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, по купле-продаже
иностранной валюты, предоставленные резидентам
1834  2 0 0  Просроченные комиссионные доходы за услуги
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, по купле-продаже
иностранной валюты, предоставленные
нерезидентам

1822 0 0 0 Құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша есептелген
комиссиялық кiрiстер
1822 1 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
резиденттерге көрсеткен қызметтерi үшiн есептелген
комиссиялық кiрiстер
1822 2 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
резидент еместерге көрсеткен қызметтерi үшiн есептелген
комиссиялық кiрiстер
1824 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға факторинг операциялары бойынша есептелген
комиссиялық кiрiстер
1824 1 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға факторинг операциялары бойынша резиденттерге
көрсеткен қызметтерi үшiн есептелген комиссиялық кiрiстер
1824 2 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға факторинг операциялары бойынша резидент еместерге
көрсеткен қызметтерi үшiн есептелген комиссиялық кiрiстер
1830       Мерзiмi өткен комиссиялық кiрiстер
1831 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға аударым операциялары бойынша көрсеткен қызметтерi
үшiн мерзiмi өткен комиссиялық кiрiстер
1831 1 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға аударым операциялары бойынша резиденттерге
көрсеткен қызметтерi үшiн мерзiмi өткен комиссиялық
кiрiстер
1831 2 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға аударым операциялары бойынша резидент еместерге
көрсеткен қызметтерi үшiн мерзiмi өткен комиссиялық
кiрiстер
1833 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға бағалы қағаздар сатып алу-сату бойынша көрсеткен
қызметтерi үшiн мерзiмi өткен комиссиялық кiрiстер
1833 1 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға бағалы қағаздар сатып алу-сату бойынша
резиденттерге көрсеткен қызметтерi үшiн мерзiмi өткен
комиссиялық кiрiстер
1833 2 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға бағалы қағаздар сатып алу-сату бойынша резидент
еместерге көрсеткен қызметтерi үшiн мерзiмi өткен
комиссиялық кiрiстер
1834 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға шетел валютасын сатып алу-сату бойынша көрсеткен
қызметтерi үшiн мерзiмi өткен комиссиялық кiрiстер
1834 1 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға шетел валютасын сатып алу-сату бойынша
резиденттерге көрсеткен қызметтерi үшiн мерзiмi өткен
комиссиялық кiрiстер
1834 2 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға шетел валютасын сатып алу-сату бойынша резидент
еместерге көрсеткен қызметтерi үшiн мерзiмi өткен
комиссиялық кiрiстер

1844  0 0 0 Просроченные комиссионные доходы за услуги
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, по факторинговым операциям
1844  1 0 0  Просроченные комиссионные доходы за услуги
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, по факторинговым
операциям, предоставленные резидентам
1844  2 0 0  Просроченные комиссионные доходы за услуги
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, по факторинговым
операциям, предоставленные нерезидентам
1850       Прочие дебиторы организации, осуществляющей
отдельные виды банковских операций
1851  0 0 0  Расчеты по налогам и другим обязательным
платежам в бюджет
1851  1 1 1  Расчеты по налогам и другим обязательным
платежам в республиканский бюджет
1851  1 2 1  Расчеты по налогам и другим обязательным
платежам в местные бюджеты
1852  0 0 0 Расчеты с брокерами
1852  1 5 1  Расчеты с брокерами (резидентами) в тенге
1852  2 5 1  Расчеты с брокерами (нерезидентами) в тенге
1852  2 5 2  Расчеты с брокерами (нерезидентами) в СКВ
1852  2 5 3  Расчеты с брокерами (нерезидентами) в ДВВ
1853  0 0 0 Расчеты с акционерами (участниками
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций) (по дивидендам)
1853  1 4 1  Расчеты с банками-резидентами (по дивидендам)
в тенге
1853  1 5 1  Расчеты с организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций (по дивидендам), в тенге
1853  1 6 1  Расчеты с государственными нефинансовыми
организациями-резидентами (по дивидендам) в
тенге
1853  1 7 1  Расчеты с негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами (по дивидендам) в
тенге
1853  1 8 1  Расчеты с некоммерческими организациями-
резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства (по дивидендам) в тенге
1853  1 9 1  Расчеты с домашними хозяйствами-резидентами
(по дивидендам) в тенге
1853  2 0 1  Расчеты с нерезидентами (по дивидендам) в
тенге
1853  2 0 2  Расчеты с нерезидентами (по дивидендам) в СКВ
1853  2 0 3  Расчеты с нерезидентами (по дивидендам) в ДВВ
1854  0 0 0 Расчеты с работниками организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций
1855  0 0 0 Дебиторы по документарным расчетам
1855  1 4 1  Дебиторы (банки-резиденты) по документарным
расчетам в тенге
1855  1 4 2  Дебиторы (банки-резиденты) по документарным
расчетам в СКВ

1844 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға факторинг операциялары бойынша есептелген басқа да
комиссиялық кiрiстер
1844 1 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға факторинг операциялары бойынша резиденттерге
көрсеткен қызметтерi үшiн есептелген басқа да комиссиялық
кiрiстер
1844 2 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға факторинг операциялары бойынша резидент еместерге
көрсеткен қызметтерi үшiн есептелген басқа да комиссиялық
кiрiстер
1850       Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның басқа да дебиторлары
1851 0 0 0 Бюджетке төленетiн салықтар мен басқа да мiндеттi
төлемдер бойынша есеп айырысу
1851 1 1 1 Республикалық бюджетке төленетiн салықтар мен басқа да
мiндеттi төлемдер бойынша есеп айырысу
1851 1 2 1 Жергiлiктi бюджетке төленетiн салықтар мен басқа да
мiндеттi төлемдер бойынша есеп айырысу
1852 0 0 0 Брокерлермен есеп айырысу
1852 1 5 1 Брокерлермен (резиденттермен) теңгемен есеп айырысу
1852 2 5 1 Брокерлермен (резидент еместермен) теңгемен есеп айырысу
1852 2 5 2 Брокерлермен (резидент еместермен) ЕАВ-мен есеп айырысу
1852 2 5 3 Брокерлермен (резидент еместермен) ВБТ-мен есеп айырысу
1853 0 0 0 Акционерлермен (банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымның мүшелерiмен) (дивидендтер
бойынша) есеп айырысу
1853 1 4 1 Резидент банктермен (дивидендтер бойынша) теңгемен есеп
айырысу
1853 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен (дивидендтер бойынша) теңгемен есеп
айырысу
1853 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдармен
(дивидендтер бойынша) теңгемен есеп айырысу
1853 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
(дивидендтер бойынша) теңгемен есеп айырысу
1853 1 8 1 Yй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдармен (дивидендтер бойынша) теңгемен есеп
айырысу
1853 1 9 1 Резидент ретiндегi үй шаруашылықтарымен (дивидендтер
бойынша) теңгемен есеп айырысу
1853 2 0 1 Резидент еместермен (дивидендтер бойынша) теңгемен есеп
айырысу
1853 2 0 2 Резидент еместермен (дивидендтер бойынша) EAB-мен есеп
айырысу
1853 2 0 3 Резидент еместермен (дивидендтер бойынша) ВБТ-мен есеп
айырысу
1854 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның қызметкерлерiмен есеп айырысу
1855 0 0 0 Құжаттандырылған есеп айырысу бойынша дебиторлар
1855 1 4 1 Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (резидент банктер)
1855 1 4 2 ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (резидент банктер)

1855  1 4 3  Дебиторы (банки-резиденты) по документарным
расчетам в ДВВ
1855  1 5 1  Дебиторы (организации-резиденты,
осуществляющие отдельные виды банковских
операций) по документарным расчетам в тенге
1855  1 5 2  Дебиторы (организации-резиденты,
осуществляющие отдельные виды банковских
операций) по документарным расчетам в СКВ
1855  1 5 3  Дебиторы (организации-резиденты,
осуществляющие отдельные виды банковских
операций) по документарным расчетам в ДВВ
1855  1 6 1  Дебиторы (государственные нефинансовые
организации-резиденты) по документарным
расчетам в тенге
1855  1 6 2  Дебиторы (государственные нефинансовые
организации-резиденты) по документарным
расчетам в СКВ
1855  1 6 3  Дебиторы (государственные нефинансовые
организации-резиденты) по документарным
расчетам в ДВВ
1855  1 7 1  Дебиторы (негосударственные нефинансовые
организации-резиденты) по документарным
расчетам в тенге
1855  1 7 2  Дебиторы (негосударственные нефинансовые
организации-резиденты) по документарным
расчетам в СКВ
1855  1 7 3  Дебиторы (негосударственные нефинансовые
организации-резиденты) по документарным
расчетам в ДВВ
1855  1 8 1  Дебиторы (некоммерческие организации-
резиденты, обслуживающие домашние хозяйства)
по документарным расчетам в тенге
1855  1 8 2  Дебиторы (некоммерческие организации-
резиденты, обслуживающие домашние хозяйства)
по документарным расчетам в СКВ
1855  1 8 3  Дебиторы (некоммерческие организации-
резиденты, обслуживающие домашние хозяйства)
по документарным расчетам в ДВВ
1855  1 9 1  Дебиторы (домашние хозяйства-резиденты) по
документарным расчетам в тенге
1855  1 9 2  Дебиторы (домашние хозяйства-резиденты) по
документарным расчетам в СКВ
1855  1 9 3  Дебиторы (домашние хозяйства-резиденты) по
документарным расчетам в ДВВ
1855  2 0 1  Дебиторы (нерезиденты) по документарным
расчетам в тенге
1855  2 0 2  Дебиторы (нерезиденты) по документарным
расчетам в СКВ
1855  2 0 3  Дебиторы (нерезиденты) по документарным
расчетам в ДВВ
1856  0 0 0 Дебиторы по капитальным вложениям
1856  1 4 1  Дебиторы (банки-резиденты) по капитальным
вложениям в тенге
1856  1 5 1  Дебиторы (организации-резиденты,
осуществляющие отдельные виды банковских
операций) по капитальным вложениям в тенге
1856  1 6 1  Дебиторы (государственные нефинансовые
организаций по капитальным вложениям в
тенге

1855 1 4 3 ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (резидент банктер)
1855 1 5 1 Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымдар)
1855 1 5 2 ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымдар)
1855 1 5 3 ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын резидент ұйымдар)
1855 1 6 1 Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар)
1855 1 6 2 EAB-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар)
1855 1 6 3 ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар)
1855 1 7 1 Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент
ұйымдар)
1855 1 7 2 EAB-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент
ұйымдap)
1855 1 7 3 ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент
ұйымдар)
1855 1 8 1 Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (үй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн
коммерциялық емес резидент ұйымдар)
1855 1 8 2 EAB-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (үй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн
коммерциялық емес резидент ұйымдар)
1855 1 8 3 ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (үй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн
коммерциялық емес резидент ұйымдар)
1855 1 9 1 Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (резидент ретiндегi үй шаруашылықтары)
1855 1 9 2 EAB-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (резидент ретiндегi үй шаруашылықтары)
1855 1 9 3 ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (резидент ретiндегi үй шаруашылықтары)
1855 2 0 1 Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (резиденттер емес)
1855 2 0 2 EAB-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (резиденттер емес)
1855 2 0 3 ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (резиденттер емес)
1856 0 0 0 Күрделi салымдар бойынша дебиторлар
1856 1 4 1 Теңгедегi күрделi салымдар бойынша дебиторлар (резидент
банктер)
1856 1 5 1 Теңгедегi күрделi салымдар бойынша дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар)
1856 1 6 1 Теңгедегi күрделi салымдар бойынша дебиторлар
(мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдар)

1856  1 7 1  Дебиторы (негосударственные нефинансовые
организации) по капитальным вложениям в тенге
1856  1 8 1  Дебиторы (некоммерческие организации,
обслуживающие домашние хозяйства) по
капитальным вложениям в тенге
1856  1 9 1  Дебиторы (домашние хозяйства) по капитальным
вложениям в тенге
1856  2 0 1  Дебиторы (нерезиденты) по капитальным
вложениям в тенге
1856  2 0 2  Дебиторы (нерезиденты) по капитальным
вложениям в СКВ
1856  2 0 3  Дебиторы (нерезиденты) по капитальным
вложениям в ДВВ
1857  0 0 0 Досрочный подоходный налог
1860  0 0 0 Прочие дебиторы по банковской деятельности
1860  1 3 1  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(Национальный Банк Республики Казахстан) в
тенге
1860  1 3 2  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(Национальный Банк Республики Казахстан) в
СКВ
1860  1 3 3  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(Национальный Банк Республики Казахстан) в
ДВВ
1860  1 4 1  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(банки-резиденты) в тенге
1860  1 4 2  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(банки-резиденты) в СКВ
1860  1 4 3  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(банки-резиденты) в ДВВ
1860  1 5 1  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(организации-резиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) в тенге
1860  1 5 2  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(организации-резиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) в СКВ
1860  1 5 3  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(организации-резиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) в ДВВ
1860  1 6 1  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(государственные нефинансовые организации-
резиденты) в тенге
1860  1 6 2  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(государственные нефинансовые организации-
резиденты) в СКВ
1860  1 6 3  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(государственные нефинансовые организации-
резиденты) в ДВВ
1860  1 7 1  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(негосударственные нефинансовые организации-
резиденты) в тенге
1860  1 7 2  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(негосударственные нефинансовые организации-
резиденты) в СКВ
1860  1 7 3  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(негосударственные нефинансовые организации-
резиденты) в ДВВ
1860  1 8 1  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(некоммерческие организации-резиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) в тенге
1860  1 8 2  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(некоммерческие организации-резиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) в СКВ
1860  1 8 3  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(некоммерческие организации-резиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) в ДВВ

1856 1 7 1 Теңгедегi күрделi салымдар бойынша дебиторлар
(мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдар)
1856 1 8 1 Теңгедегi күрделi салымдар бойынша дебиторлар (үй
шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
ұйымдар)
1856 1 9 1 Теңгедегi күрделi салымдар бойынша дебиторлар (үй
шаруашылықтары)
1856 2 0 1 Теңгедегi күрделi салымдар бойынша дебиторлар
(резиденттер емес)
1856 2 0 2 ЕАВ-дағы күрделi салымдар бойынша дебиторлар
(резиденттер емес)
1856 2 0 3 ВБТ-дағы күрделi салымдар бойынша дебиторлар
(резиденттер емес)
1857 0 0 0 Мерзiмiнен бұрын салынатын табыс салығы
1860 0 0 0 Банк қызметi бойынша басқа да дебиторлар
1860 1 3 1 Теңгедегi банк қызметi бойынша басқа да дебиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi)
1860 1 3 2 EAB-дағы банк қызметi бойынша басқа да дебиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi)
1860 1 3 3 ВБТ-мен банк қызметi бойынша басқа да дебиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi)
1860 1 4 1 Теңгедегi банк қызметi бойынша басқа да дебиторлар
(резидент банктер)
1860 1 4 2 ЕАВ-дағы банк қызметi бойынша басқа да дебиторлар
(резидент банктер)
1860 1 4 3 ВБТ-мен банк қызметi бойынша басқа да дебиторлар
(резидент банктер)
1860 1 5 1 Теңгедегi банк қызметi бойынша басқа да дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар)
1860 1 5 2 EAB-дағы банк қызметi бойынша басқа да дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар)
1860 1 5 3 ВБТ-дегi банк қызметi бойынша басқа да дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар)
1860 1 6 1 Теңгедегi банк қызметi бойынша басқа да дебиторлар
(мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар)
1860 1 6 2 EAB-дағы банк қызметi бойынша басқа да дебиторлар
(мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар)
1860 1 6 3 ВБТ-дегi банк қызметi бойынша басқа да дебиторлар
(мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар)
1860 1 7 1 Теңгедегi банк қызметi бойынша басқа да дебиторлар
(мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
1860 1 7 2 ЕАВ-дағы банк қызметi бойынша басқа да дебиторлар
(мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
1860 1 7 3 ВБТ-дегі банк қызметi бойынша басқа да дебиторлар
(мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
1860 1 8 1 Теңгедегі банк қызметi бойынша басқа да дебиторлар (үй
шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
1860 1 8 2 EAB-дағы банк қызметi бойынша басқа да дебиторлар (үй
шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
1860 1 8 3 ВБТ-дегi банк қызметi бойынша басқа да дебиторлар (үй
шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдар)

1860  1 9 1  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(домашние хозяйства-резиденты) в тенге
1860  1 9 2  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(домашние хозяйства-резиденты) в СКВ
1860  1 9 3  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(домашние хозяйства-резиденты) в ДВВ
1860  2 0 1  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(нерезиденты) в тенге
1860  2 0 2  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(нерезиденты) в СКВ
1860  2 0 3  Прочие дебиторы по банковской деятельности
(нерезиденты) в ДВВ
1865  0 0 0 Положительная разница от переоценки (курсовой
разницы) производных финансовых инструментов
1867  0 0 0 Прочие дебиторы по небанковской деятельности
1867  1 4 1  Прочие дебиторы по небанковской деятельности
(Национальный Банк Республики Казахстан)
в тенге
1867  1 4 2  Прочие дебиторы по небанковской деятельности
(Национальный Банк Республики Казахстан) в СКВ
1867  1 4 3  Прочие дебиторы по небанковской деятельности
(Национальный Банк Республики Казахстан) в ДВВ
1867  1 4 1  Прочие дебиторы по небанковской деятельности
(банки-резиденты) в тенге
1867  1 4 2  Прочие дебиторы по небанковской деятельности
(банки-резиденты) в СКВ
1867  1 4 3  Прочие дебиторы по небанковской деятельности
(банки-резиденты) в ДВВ
1867  1 5 1  Прочие дебиторы по небанковской деятельности
(организации-резиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) в тенге
1867  1 5 2  Прочие дебиторы по, небанковской деятельности
(организации-резиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) в СКВ
1867  1 5 3  Прочие дебиторы по небанковской деятельности
(организации-резиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) в ДВВ
1867  1 6 1  Прочие дебиторы по небанковской деятельности
(государственные нефинансовые организации-
резиденты) в тенге
1867  1 6 2  Прочие дебиторы по небанковской деятельности
(государственные нефинансовые организации-
резиденты) в СКВ
1867  1 6 3  Прочие дебиторы по небанковской деятельности
(государственные нефинансовые организации-
резиденты) в ДВВ
1867  1 7 1  Прочие дебиторы по небанковской деятельности
(негосударственные нефинансовые организации-
резиденты) в тенге
1867  1 7 2  Прочие дебиторы по небанковской деятельности
(негосударственные нефинансовые организации-
резиденты) в СКВ
1867  1 7 3  Прочие дебиторы по небанковской деятельности
(негосударственные нефинансовые организации-
резиденты) в ДВВ
1867  1 8 1  Прочие дебиторы по небанковской деятельности
(некоммерческие организации-резиденты, обслу-
живающие домашние хозяйства) в тенге

1860 1 9 1 Теңгедегi банк қызметi бойынша басқа да дебиторлар
(резидент ретiндегi үй шаруашылықтары)
1860 1 9 2 ЕАВ-дағы банк қызметi бойынша басқа да дебиторлар
(резидент ретiндегi үй шаруашылықтары)
1860 1 9 3 ВБТ-дегi банк қызметi бойынша басқа да дебиторлар
(резидент ретiндегi үй шаруашылықтары)
1860 2 0 1 Теңгедегi банк қызметi бойынша басқа да дебиторлар
(резидент еместер)
1860 2 0 2 ЕАВ-дағы банк қызметi бойынша басқа да дебиторлар
(резидент еместер)
1860 2 0 3 ВБТ-дегi банк қызметi бойынша басқа да дебиторлар
(резидент еместер)
1865 0 0 0 Туынды қаржы құралдарын қайта бағалаудан (бағам
айырмашылығынан) болған оң айырмашылық
1867 0 0 0 Банктiк емес қызмет бойынша басқа да дебиторлар
1867 1 4 1 Теңгедегi банктiк емес қызмет бойынша басқа да дебиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi)
1867 1 4 2 EAB-дағы банктiк емес қызмет бойынша басқа да дебиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi)
1867 1 4 3 ВБТ-дегi банктiк емес қызмет бойынша басқа да дебиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi)
1867 1 4 1 Теңгедегi банктiк емес қызмет бойынша басқа да дебиторлар
(резидент банктер)
1867 1 4 2 ЕАВ-дағы банктiк емес қызмет бойынша басқа да дебиторлар
(резидент банктер)
1867 1 4 3 ВБТ-дегi банктiк емес қызмет бойынша басқа да дебиторлар
(резидент банктер)
1867 1 5 1 Теңгедегi банктiк емес қызмет бойынша басқа да дебиторлар
(банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар)
1867 1 5 2 ЕАВ-дағы банктiк емес қызмет бойынша басқа да дебиторлар
(банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар)
1867 1 5 3 ВБТ-дегi банктiк емес қызмет бойынша басқа да дебиторлар
(банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар)
1867 1 6 1 Теңгедегi банктiк емес қызмет бойынша басқа да дебиторлар
(мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар)
1867 1 6 2 ЕАВ-дағы банктiк емес қызмет бойынша басқа да дебиторлар
(мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар)
1867 1 6 3 ВБТ-дегі банктiк емес қызмет бойынша басқа да дебиторлар
(мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар)
1867 1 7 1 Теңгедегi банктiк емес қызмет бойынша басқа да дебиторлар
(мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
1867 1 7 2 ЕАВ-дағы банктiк емес қызмет бойынша басқа да дебиторлар
(мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
1867 1 7 3 ВБТ-дегi банктiк емес қызмет бойынша басқа да дебиторлар
(мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
1867 1 8 1 Теңгедегi банктiк емес қызмет бойынша басқа да дебиторлар
(үй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдар)

1867  1 8 2  Прочие дебиторы по небанковской деятельности
(некоммерческие организации-резиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) в СКВ
1867  1 8 3  Прочие дебиторы по небанковской деятельности
(некоммерческие организации-резиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) в ДВВ
1867  1 9 1  Прочие дебиторы по небанковской деятельности
(домашние хозяйства-резиденты) в тенге
1867  1 9 2  Прочие дебиторы по небанковской деятельности
(домашние хозяйства-резиденты) в СКВ
1867  1 9 3  Прочие дебиторы по небанковской деятельности
(домашние хозяйства-резиденты) в ДВВ
1867  2 0 1  Прочие дебиторы по небанковской деятельности
(нерезиденты) в тенге
1867  2 0 2  Прочие дебиторы по небанковской деятельности
(нерезиденты) в СКВ
1867  2 0 3  Прочие дебиторы по небанковской деятельности
(нерезиденты) в ДВВ
1868  0 0 0 Начисленное вознаграждение организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по документарным расчетам
1868  1 4 1  Начисленное вознаграждение организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, за оказанные услуги по документарным
расчетам банкам-резидентам в тенге
1868  1 4 2  Начисленное вознаграждение организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, за оказанные услуги по документарным
расчетам банкам-резидентам в СКВ
1868  1 4 3  Начисленное вознаграждение организации,
осуществляющей отдельные виды банкирских
операций, за оказанные услуги по документарным
расчетам банкам-резидентам в ДВВ
1868  1 5 1  Начисленное вознаграждение организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, за оказанные услуги по документарным
расчетам организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских
операций в тенге
1868  1 5 2  Начисленное вознаграждение организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, за оказанные услуги по документарным
расчетам организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских
операций в СКВ
1868  1 5 3  Начисленное вознаграждение организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, за оказанные услуги по документарным
расчетам организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских
операций в ДВВ
1868  1 6 1  Начисленное вознаграждение организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, за оказанные услуги по документарным
расчетам государственным нефинансовым
организациям-резидентам в тенге
1868  1 6 2  Начисленное вознаграждение организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, за оказанные услуги по документарным
расчетам государственным нефинансовым
организациям-резидентам в СКВ

1867 1 8 2 EAB-дағы банктiк емес қызмет бойынша басқа да дебиторлар
(үй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
1867 1 8 3 ВБТ-дегi банктiк емес қызмет бойынша басқа да дебиторлар
(үй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
1867 1 9 1 Теңгедегi банктiк емес қызмет бойынша басқа да дебиторлар
(резидент ретiндегi үй шаруашылықтары)
1867 1 9 2 ЕАВ-дағы банктiк емес қызмет бойынша басқа да дебиторлар
(резидент ретiндегi үй шаруашылықтары)
1867 1 9 3 ВБТ-дегі банктiк емес қызмет бойынша басқа да дебиторлар
(резидент ретiндегi үй шаруашылықтары)
1867 2 0 1 Теңгедегi банктiк емес қызмет бойынша басқа да дебиторлар
(резиденттер емес)
1867 2 0 2 EAB-дағы банктiк емес қызмет бойынша басқа да дебиторлар
(резиденттер eмec)
1867 2 0 3 ВБТ-дегi банктiк емес қызмет бойынша басқа да дебиторлар
(резиденттер емес)
1868 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға құжаттандырылған есеп айырысу бойынша есептелген
сыйақы
1868 1 4 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға теңгемен құжаттандырылған есеп айырысу бойынша
есептелген сыйақы
1868 1 4 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысу бойынша
резидент банктерге қызмет көрсеткенi үшiн есептелген
сыйақы
1868 1 4 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысу бойынша
резидент банктерге қызмет көрсеткенi үшiн есептелген
сыйақы
1868 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға теңгемен құжаттандырылған есеп айырысу бойынша
банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарға қызмет көрсеткенi үшiн есептелген
сыйақы
1868 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысу бойынша
банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарға қызмет көрсеткенi үшiн есептелген
сыйақы
1868 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысу бойынша
банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарға қызмет көрсеткенi үшiн есептелген
сыйақы
1868 1 6 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға теңгемен құжаттандырылған есеп айырысу бойынша
мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарға қызмет
көрсеткенi үшiн есептелген сыйақы
1868 1 6 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысу бойынша
мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарға қызмет
көрсеткенi үшiн есептелген сыйақы

1868  1 6 3  Начисленное вознаграждение организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, за оказанные услуги по документарным
расчетам государственным нефинансовым
организациям-резидентам в ДВВ
1868  1 7 1  Начисленное вознаграждение организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, за оказанные услуги по документарным
расчетам негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам в тенге
1868  1 7 2  Начисленное вознаграждение организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, за оказанные услуги по документарным
расчетам негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам в СКВ
1868  1 7 3  Начисленное вознаграждение организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, за оказанные услуги по документарным
расчетам негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам в ДВВ
1868  1 8 1  Начисленное вознаграждение организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, за оказанные услуги по документарным
расчетам некоммерческим организациям-резидентам,
обслуживающим домашние хозяйства в тенге
1868  1 8 2  Начисленное вознаграждение организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, за оказанные услуги по документарным
расчетам некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
в СКВ
1868  1 8 3  Начисленное вознаграждение организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, за оказанные услуги по документарным
расчетам некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
в ДВВ
1868  1 9 1  Начисленное вознаграждение организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, за оказанные услуги по документарным
расчетам домашним хозяйствам-резидентам в тенге
1868  1 9 2  Начисленное вознаграждение организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, за оказанные услуги по документарным
расчетам домашним хозяйствам-резидентам в СКВ
1868  1 9 3  Начисленное вознаграждение организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, за оказанные услуги по документарным
расчетам домашним хозяйствам-резидентам в ДВВ
1868  2 0 1  Начисленное вознаграждение организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, за оказанные услуги по документарным
расчетам нерезидентам в тенге
1868  2 0 2  Начисленное вознаграждение организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, за оказанные услуги по документарным
расчетам нерезидентам в СКВ
1868  2 0 3  Начисленное вознаграждение организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, за оказанные услуги по документарным
расчетам нерезидентам в ДВВ

1868 1 6 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысу бойынша
мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарға қызмет
көрсеткені үшiн есептелген сыйақы
1868 1 7 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға теңгемен құжаттандырылған есеп айырысу бойынша
мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарға қызмет
көрсеткенi үшін есептелген сыйақы
1868 1 7 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысу бойынша
мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарға қызмет
көрсеткенi үшiн есептелген сыйақы
1868 1 7 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысу бойынша
мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарға қызмет
көрсеткенi үшiн есептелген сыйақы
1868 1 8 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға теңгемен құжаттандырылған есеп айырысу бойынша
үй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдарға қызмет көрсеткенi үшiн есептелген
сыйақы
1868 1 8 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға EAB-мен құжаттандырылған есеп айырысу бойынша
үй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдарға қызмет көрсеткенi үшiн есептелген
сыйақы
1868 1 8 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысу бойынша үй
шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдарға қызмет көрсеткенi үшiн есептелген
сыйақы
1868 1 9 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға теңгемен құжаттандырылған есеп айырысу бойынша
резидент ретiндегi үй шаруашылықтарына қызмет көрсеткенi
үшiн есептелген сыйақы
1868 1 9 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға EAB-мен құжаттандырылған есеп айырысу бойынша
резидент ретiндегi үй шаруашылықтарына қызмет көрсеткенi
үшiн есептелген сыйақы
1868 1 9 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысу бойынша
резидент ретiндегi үй шаруашылықтарына қызмет көрсеткенi
үшiн есептелген сыйақы
1868 2 0 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға теңгемен құжаттандырылған есеп айырысу бойынша
резидент еместерге қызмет көрсеткенi үшiн есептелген
сыйақы
1868 2 0 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға EAB-мен құжаттандырылған есеп айырысу бойынша
резидент еместерге қызмет көрсеткенi үшiн есептелген
сыйақы
1868 2 0 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымға ВБТ-мен құжаттандырылған eceп айырысу бойынша
резидент еместерге қызмет көрсеткенi үшiн есептелген
сыйақы

1870  0 0 0 Прочие транзитные счета
1870  1 3 1  Прочие транзитные счета организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по операциям с Национальным Банком
Республики Казахстан в тенге
1870  1 3 2  Прочие транзитные счета организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по операциям с Национальным Банком
Республики Казахстан в СКВ
1870  1 3 3  Прочие транзитные счета организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по операциям с Национальным Банком
Республики Казахстан в ДВВ
1870  1 4 1  Прочие транзитные счета организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по операциям с банками-резидентами
в тенге
1870  1 4 2  Прочие транзитные счета организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по операциям с банками-резидентами
в СКВ
1870  1 4 3  Прочие транзитные счета организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по операциям с банками-резидентами
в ДВВ
1870  1 5 1  Прочие транзитные счета организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по операциям с организациями-
резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, в тенге
1870  1 5 2  Прочие транзитные счета организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по операциям с организациями-
резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, в СКВ
1870  1 5 3  Прочие транзитные счета организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по операциям с организациями-
резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, в ДВВ
1870  1 6 1  Прочие транзитные счета организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по операциям с государственными
нефинансовыми организациями-резидентами в тенге
1870  1 6 2  Прочие транзитные счета организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по операциям с государственными
нефинансовыми организациями-резидентами в СКВ
1870  1 6 3  Прочие транзитные счета организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по операциям с государственными
нефинансовыми организациями-резидентами в ДВВ
1870  1 7 1  Прочие транзитные счета организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по операциям с негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
в тенге
1870  1 7 2  Прочие транзитные счета организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по операциям с негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами в СКВ

1870 0 0 0 Басқа да транзиттiк шоттар
1870 1 3 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен
теңгемен жүргізiлетiн операциялары бойынша басқа да
транзиттiк шоттар
1870 1 3 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен
ЕАВ-мен жүргiзiлетiн операциялары бойынша басқа да
транзиттiк шоттар
1870 1 3 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен
ВБТ-мен жүргiзiлетiн операциялары бойынша басқа да
транзиттiк шоттар
1870 1 4 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның резидент банктермен теңгемен жүргiзiлетiн
операциялары бойынша басқа да транзиттiк шоттар
1870 1 4 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның резидент банктермен ЕАВ-мен жүргiзiлетiн
операциялары бойынша басқа да транзиттiк шоттар
1870 1 4 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның резидент банктермен ВБТ-мен жүргiзiлетiн
операциялары бойынша басқа да транзиттiк шоттар
1870 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен теңгемен жүргiзiлетiн
операциялары бойынша басқа да транзиттiк шоттар
1870 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен ЕАВ-мен жүргiзiлетiн
операциялары бойынша басқа да транзиттiк шоттар
1870 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен операциялар бойынша ВБТ-ғы
басқа да транзиттiк шоттары
1870 1 6 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдармен
теңгедегi операциялар бойынша басқа да транзиттiк шоттары
1870 1 6 2 Банк операцияларының жекелеген тyрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
ЕАВ-ғы операциялар бойынша басқа да транзиттiк шоттары
1870 1 6 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдармен
ВБТ-ғы операциялар бойынша басқа да транзиттiк шоттары
1870 1 7 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент
ұйымдармен теңгедегi операциялар бойынша басқа да
транзиттiк шоттары
1870 1 7 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент
ұйымдармен ЕАВ-ғы операциялар бойынша басқа да
транзиттiк шоттары

1870  1 7 3  Прочие транзитные счета организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по операциям с негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами в ДВВ
1870  1 8 1  Прочие транзитные счета организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по операциям с некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими
домашние хозяйства, в тенге
1870  1 8 2  Прочие транзитные счета организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по операциям с некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими
домашние хозяйства, в СКВ
1870  1 8 3  Прочие транзитные счета организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по операциям с некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими
домашние хозяйства, в ДВВ
1870  1 9 1  Прочие транзитные счета организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по операциям с домашними
хозяйствами-резидентами в тенге
1870  1 9 2  Прочие транзитные счета организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по операциям с домашними
хозяйствами-резидентами в СКВ
1870  1 9 3  Прочие транзитные счета организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по операциям с домашними
хозяйствами-резидентами в ДВВ
1870  2 0 1  Прочие транзитные счета организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по операциям с нерезидентами
в тенге
1870  2 0 2  Прочие транзитные счета организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по операциям с нерезидентами в СКВ
1870  2 0 3  Прочие транзитные счета организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по операциям с нерезидентами в ДВВ
1871  0 0 0 Просроченное вознаграждение организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по документарным расчетам
1871  1 4 1  Просроченное вознаграждение организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, за оказанные услуги по документарным
расчетам банкам-резидентам в тенге
1871  1 4 2  Просроченное вознаграждение организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, за оказанные услуги по документарным
расчетам банкам-резидентам в СКВ
1871  1 4 3  Просроченное вознаграждение организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, за оказанные услуги по документарным
расчетам банкам-резидентам в ДВВ
1871  1 5 1  Просроченное вознаграждение организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, за оказанные услуги по документарным
расчетам организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских
операций в тенге

1870 1 7 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның мемлекеттік емес қаржылық емес резидент
ұйымдармен ВБТ-ғы операциялар бойынша басқа да транзиттiк
шоттары
1870 1 8 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық
емес резидент ұйымдармен операциялар бойынша теңгедегi
басқа да транзиттiк шоттары
1870 1 8 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық
емес резидент ұйымдармен операциялар бойынша ЕАВ-ғы
басқа да транзиттiк шоттары
1870 1 8 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық
емес резидент ұйымдармен операциялар бойынша ВБТ-гi
басқа да транзиттiк шоттары
1870 1 9 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның үй шаруашылығы-резиденттермен теңгедегi
операциялар бойынша басқа да транзиттiк шоттары
1870 1 9 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның үй шаруашылығы-резиденттермен ЕАВ-ғы операциялар
бойынша басқа да транзиттiк шоттары
1870 1 9 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның үй шаруашылығы-резиденттермен ВБТ-гi операциялар
бойынша басқа да транзиттiк шоттары
1870 2 0 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның резидент еместермен теңгедегi операциялар бойынша
басқа да транзиттiк шоттары
1870 2 0 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның резидент еместермен ЕАВ-ғы операциялар бойынша
басқа да транзиттiк шоттары
1870 2 0 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның резидент еместермен ВБТ-гi операциялар бойынша
басқа да транзиттiк шоттары
1871 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша мерзiмi
өткен сыйақысы
1871 1 4 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның резидент банктерге теңгемен құжаттандырылған
есеп айырысулар бойынша көрсетiлген қызмет үшiн мерзiмi
өткен сыйақысы
1871 1 4 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның резидент банктерге ЕАВ-мен құжаттандырылған
есеп айырысулар бойынша көрсетiлген қызмет үшiн мерзiмi
өткен сыйақысы
1871 1 4 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның резидент банктерге ВБТ-мен құжаттандырылған есеп
айырысулар бойынша көрсетiлген қызмет үшiн мерзiмi өткен
сыйақысы
1871 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға теңгемен құжаттандырылған
есеп айырысулар бойынша көрсетiлген қызмет үшiн мерзiмi
өткен сыйақысы

1871  1 9 2  Просроченное вознаграждение организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, за оказанные услуги по документарным
расчетам домашним хозяйствам-резидентам в СКВ
1871  1 9 3  Просроченное вознаграждение организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, за оказанные услуги по документарным
расчетам домашним хозяйствам-резидентам в ДВВ
1871  2 0 1  Просроченное вознаграждение организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, за оказанные услуги по документарным
расчетам нерезидентам в тенге
1871  2 0 2  Просроченное вознаграждение организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, за оказанные услуги по документарным
расчетам нерезидентам в СКВ
1871  2 0 3  Просроченное вознаграждение организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, за оказанные услуги по документарным
расчетам нерезидентам в ДВВ
1875  0 0 0 Специальные резервы (провизии) на покрытие
убытков по условным обязательствам
1876  0 0 0 Специальные резервы (провизии) на покрытие
убытков от прочей банковской деятельности
1877  0 0 0 Специальные резервы (провизии) на покрытие
убытков по дебиторской задолженности, связанной
с банковской деятельностью
1878  0 0 0 Специальные резервы (провизии) на покрытие
убытков по дебиторской задолженности, связанной
с небанковской деятельностью
1890       Требования по операциям с производными финансовыми
инструментами
1891  0 0 0 Требования по операциям фьючерс
1891  1 4 1  Требования в тенге к банкам-резидентам по
операциям фьючерс
1891  1 4 2  Требования в СКВ к банкам-резидентам по
операциям фьючерс
1891  1 4 3  Требования в ДВВ к банкам-резидентам по
операциям фьючерс
1891  1 5 1  Требования в тенге к организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских
операций, по операциям фьючерс
1891  1 5 2  Требования в СКВ к организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских
операций, по операциям фьючерс
1891  1 5 3  Требования в ДВВ к организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских
операций, по операциям фьючерс
1891  1 6 1  Требования в тенге к государственным
нефинансовым организациям-резидентам по
операциям фьючерс
1891  1 6 2  Требования в СКВ к государственным
нефинансовым организациям-резидентам по
операциям фьючерс
1891  1 6 3  Требования в ДВВ к государственным
нефинансовым организациям-резидентам по
операциям фьючерс
1891  1 7 1  Требования в тенге к негосударственным
нефинансовым организациям-резидентам по
операциям фьючерс

1871 1 9 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның үй шаруашылығы резиденттерге EAB-мен
құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша көрсетiлген
қызмет үшiн мерзiмi өткен сыйақысы
1871 1 9 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның үй шаруашылығы резиденттерге ВБТ-мен
құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша көрсетiлген
қызмет үшiн мерзiмi өткен сыйақысы
1871 2 0 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымның резидент еместерге теңгемен құжаттандырылған
есеп айырысулар бойынша көрсетiлген қызмет үшiн мерзiмi
өткен сыйақысы
1871 2 0 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның резидент еместерге ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп
айырысулар бойынша көрсетiлген қызмет үшiн мерзiмi өткен
сыйақысы
1871 2 0 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның резидент еместерге ВБТ-мен құжаттандырылған есеп
айырысулар бойынша көрсетiлген қызмет үшiн мерзiмi өткен
сыйақысы
1875 0 0 0 Шартты мiндеттемелер бойынша шығындарды өтеуге арналған
арнайы резервтерi (провизиялары)
1876 0 0 0 Басқа да банктiк қызметтен болған шығындарды өтеуге
арналған арнайы резервтер (провизиялар)
1877 0 0 0 Банктiк қызметке байланысты дебиторлық берешек бойынша
шығынды өтеуге арналған арнайы резервтер (провизиялар)
1878 0 0 0 Банктiк емес қызметке байланысты дебиторлық берешек
бойынша шығынды өтеуге арналған арнайы резервтер
(провизиялар)
1890       Туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша талаптар
1891 0 0 0 Фьючерс операциялары бойынша талаптар
1891 1 4 1 Фьючерс операциялары бойынша резидент банктерге теңгемен
талаптар
1891 1 4 2 Фьючерс операциялары бойынша резидент банктерге ЕАВ-мен
талаптар
1891 1 4 3 Фьючерс операциялары бойынша резидент банктерге ВБТ-мен
талаптар
1891 1 5 1 Фьючерс операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын резидент ұйымдарға
теңгемен талаптар
1891 1 5 2 Фьючерс операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын резидент ұйымдарға
ЕАВ-мен талаптар
1891 1 5 3 Фьючерс операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын резидент ұйымдарға
ВБТ-мен талаптар
1891 1 6 1 Фьючерс операциялары бойынша мемлекеттiк қаржылық емес
резидент ұйымдарға теңгемен талаптар
1891 1 6 2 Фьючерс операциялары бойынша мемлекеттiк қаржылық емес
резидент ұйымдарға ЕАВ-мен талаптар
1891 1 6 3 Фьючерс операциялары бойынша мемлекеттiк қаржылық емес
резидент ұйымдарға ВБТ-мен талаптар
1891 1 7 1 Фьючерс операциялары бойынша мемлекеттiк емес қаржылық
емес резидент ұйымдарға теңгемен талаптар

1893  1 5 3  Требования в ДВВ к организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских
операций, по опционным операциям
1893  1 6 1  Требования в тенге к государственным
нефинансовым организациям-резидентам по
опционным операциям
1893  1 6 2  Требования в СКВ к государственным
нефинансовым организациям-резидентам по
опционным операциям
1893  1 6 3  Требования в ДВВ к государственным
нефинансовым организациям-резидентам по
опционным операциям
1893  1 7 1  Требования в тенге к негосударственным
нефинансовым организациям-резидентам по
опционным операциям
1893  1 7 2  Требования в СКВ к негосударственным
нефинансовым организациям-резидентам по
опционным операциям
1893  1 7 3  Требования в ДВВ к негосударственным
нефинансовым организациям-резидентам по
опционным операциям
1893  2 0 1  Требования в тенге к нерезидентам по
опционным операциям
1893  2 0 2  Требования в СКВ к нерезидентам по опционным
операциям
1893  2 0 3  Требования в ДВВ к нерезидентам по опционным
операциям
Итого
активы
___________________________________________________________
2020       Вклады до востребования
2021  0 0 0 Вклады до востребования Национального Банка
Республики Казахстан
2021  1 3 1  Вклады до востребования Национального Банка
Республики Казахстан в тенге
2023  0 0 0 Вклады до востребования банков
2023  1 4 1  Вклады до востребования банков-резидентов в
тенге
2023  2 4 1  Вклады до востребования банков-нерезидентов в
тенге
2030       Займы, полученные от Правительства Республики
Казахстан
2034  0 0 0 Краткосрочные займы, полученные от Правительства
Республики Казахстан
2034  1 1 1  Краткосрочные займы в тенге, полученные от
Правительства Республики Казахстан
2034  1 1 2  Краткосрочные займы в СКВ, полученные от
Правительства Республики Казахстан
2034  1 1 3  Краткосрочные займы в ДВВ, полученные от
Правительства Республики Казахстан
2034  1 2 1  Краткосрочные займы в тенге, полученные
от местных органов власти Республики Казахстан
2034  1 2 2  Краткосрочные займы в СКВ, полученные от
местных органов власти Республики Казахстан
2034  1 2 3  Краткосрочные займы в ДВВ, полученные от
местных органов власти Республики Казахстан
2036  0 0 0 Долгосрочные займы, полученные от Правительства
Республики Казахстан
2036  1 1 1  Долгосрочные займы в тенге, полученные от
Правительства Республики Казахстан
2036  1 1 2  Долгосрочные займы в СКВ, полученные от
Правительства Республики Казахстан
2036  1 1 3  Долгосрочные займы в ДВВ, полученные от
Правительства Республики Казахстан
2036  1 2 1  Долгосрочные займы в тенге, полученные от
местных органов власти Республики Казахстан

1893 1 5 3 Опциондық операциялар бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын резидент ұйымдарға
ВБТ-мен талаптар
1893 1 6 1 Опциондық операциялар бойынша мемлекеттiк қаржылық емес
резидент ұйымдарға теңгемен талаптар
1893 1 6 2 Опциондық операциялар бойынша мемлекеттiк қаржылық емес
резидент ұйымдарға ЕАВ-мен талаптар
1893 1 6 3 Опциондық операциялар бойынша мемлекеттiк қаржылық емес
резидент ұйымдарға ВБТ-мен талаптар
1893 1 7 1 Опциондық операциялар бойынша мемлекеттiк емес қаржылық
емес резидент ұйымдарға теңгемен талаптар
1893 1 7 2 Опциондық операциялар бойынша мемлекеттiк емес қаржылық
емес резидент ұйымдарға EAB-мен талаптар
1893 1 7 3 Опциондық операциялар бойынша мемлекеттiк емес қаржылық
емес резидент ұйымдарға ВБТ-мен талаптар
1893 2 0 1 Опциондық операциялар бойынша резидент еместерге
теңгемен талаптар
1893 2 0 2 Опциондық операциялар бойынша резидент еместерге
ЕАВ-мен талаптар
1893 2 0 3 Опциондық операциялар бойынша резидент еместерге
ВБТ-мен талаптар
Активтердiң
жиынтығы
2020       Талап ету бойынша салымдар
2021 0 0 0 Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң талап ету бойынша
салымдары
2021 1 3 1 Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң теңгемен талап
ету бойынша салымдары
2023 0 0 0 Банктердiң талап ету бойынша салымдары
2023 1 4 1 Резидент банктердiң теңгемен талап ету бойынша салымдары
2023 2 4 1 Резидент емес банктердiң теңгемен талап ету бойынша
салымдары
2030       Қазақстан Республикасының Yкiметiнен алынған заемдар
2034 0 0 0 Қазақстан Республикасының Yкiметiнен алынған қысқа
мерзiмдi заемдар
2034 1 1 1 Қазақстан Республикасының Үкiметiнен теңгемен алынған
қысқа мерзiмдi заемдар
2034 1 1 2 Қазақстан Республикасының Үкiметiнен ЕАВ-мен алынған
қысқа мерзiмдi заемдар
2034 1 1 3 Қазақстан Республикасының Yкiметiнен ВБТ-мен алынған
қысқа мерзiмдi заемдар
2034 1 2 1 Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiмет органдарынан
теңгемен алынған қысқа мерзiмдi заемдар
2034 1 2 2 Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiмет органдарынан
ЕАВ-мен алынған қысқа мерзiмдi заемдар
2034 1 2 3 Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiмет органдарынан
ВБТ-мен алынған қысқа мерзiмдi заемдар
2036 0 0 0 Қазақстан Республикасының Yкiметiнен алынған ұзақ
мерзiмдi заемдар
2036 1 1 1 Қазақстан Республикасының Үкiметiнен теңгемен алынған
ұзақ мерзiмдi заемдар
2036 1 1 2 Қазақстан Республикасының Үкiметiнен EAB-мен алынған
ұзақ мерзiмдi заемдар
2036 1 1 3 Қазақстан Республикасының Үкiметiнен ВБТ-мен алынған
ұзақ мерзiмдi заемдар
2036 1 2 1 Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiмет органдарынан
теңгемен алынған ұзақ мерзiмдi заемдар

2036  1 2 2  Долгосрочные займы в СКВ, полученные от
местных органов власти Республики Казахстан
2036  1 2 3  Долгосрочные займы в ДВВ, полученные от
местных органов власти Республики Казахстан
2038  0 0 0 Просроченная задолженность организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по займам, полученным от
Правительства Республики Казахстан
2038  1 1 1  Просроченная задолженность организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по займам в тенге, полученным от
Правительства Республики Казахстан
2038  1 1 2  Просроченная задолженность организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по займам в СКВ, полученным от
Правительства Республики Казахстан
2038  1 1 3  Просроченная задолженность организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по займам в ДВВ, полученным от
Правительства Республики Казахстан
2038  1 2 1  Просроченная задолженность организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по займам в тенге, полученным от
местных органов власти Республики Казахстан
2038  1 2 2  Просроченная задолженность организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по займам в СКВ, полученным от
местных органов власти Республики Казахстан
2038  1 2 3  Просроченная задолженность организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по займам в ДВВ, полученным от
местных органов власти Республики Казахстан
2040       Займы, полученные от международных финансовых
организаций
2044  0 0 0 Краткосрочные займы, полученные от международных
финансовых организаций
2046  0 0 0 Долгосрочные займы, полученные от международных
финансовых организаций
2048  0 0 0 Просроченная задолженность организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по займам, полученным от международных
финансовых организаций
2050       Займы, полученные от банков
2051  0 0 0 Займы, полученные от Национального Банка
Республики Казахстан
2051  1 3 1  Займы в тенге, полученные от Национального
Банка Республики Казахстан
2051  1 3 2  Займы в СКВ, полученные от Национального Банка
Республики Казахстан
2051  1 3 3  Займы в ДВВ, полученные от Национального Банка
Республики Казахстан
2053  0 0 0  Займы, полученные от банков по операциям
"РЕПО"
2053  1 3 1  Займы в тенге, полученные от Национального
Банка Республики Казахстан по операциям "РЕПО"
2053  1 3 2  Займы в СКВ, полученные от Национального Банка
Республики Казахстан по операциям "РЕПО"
2053  1 4 1  Займы в тенге, полученные от банков-резидентов
по операциям "РЕПО"
2053  1 4 2  Займы в СКВ, полученные от банков-резидентов
по операциям "РЕПО"

2036 1 2 2 Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiмет органдарынан
EAB-мен алынған ұзақ мерзiмдi заемдар
2036 1 2 3 Қазақстан Республикасының жергілiктi өкiмет органдарынан
ВБТ-мен алынған ұзақ мерзiмдi заемдар
2038 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның Қазақстан Республикасының Үкiметiнен алынған
заемдар бойынша мерзiмi өткен берешегi
2038 1 1 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның Қазақстан Республикасының Үкiметiнен теңгемен
алынған заемдар бойынша мерзiмi өткен берешегi
2038 1 1 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның Қазақстан Республикасының Үкiметiнен ЕАВ-мен
алынған заемдар бойынша мерзiмi өткен берешегi
2038 1 1 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның Қазақстан Республикасының Үкiметiнен ВБТ-мен
алынған заемдар бойынша мерзiмi өткен берешегi
2038 1 2 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiмет
органдарынан теңгемен алынған заемдар бойынша мерзiмi
өткен берешегi
2038 1 2 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiмет
органдарынан ЕАВ-мен алынған заемдар бойынша мерзiмi
өткен берешегi
2038 1 2 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiмет
органдарынан ВБТ-мен алынған заемдар бойынша мерзiмi
өткен берешегi
2040       Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемдар
2044 0 0 0 Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған қысқа мерзiмдi
заемдар
2046 0 0 0 Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған ұзақ мерзiмдi
заемдар
2048 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемдары
бойынша мерзiмi өткен берешегi
2050       Банктерден алынған заемдар
2051 0 0 0 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен алынған заемдар
2051 1 3 1 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен теңгемен
алынған заемдар
2051 1 3 2 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен EAB-мен
алынған заемдар
2051 1 3 3 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен ВБТ-мен
алынған заемдар
2053 0 0 0 "РЕПО" операциялары бойынша банктерден алынған заемдар
2053 1 3 1 "РЕПО" операциялары бойынша Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкiнен теңгемен алынған заемдар
2053 1 3 2 "РЕПО" операциялары бойынша Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкiнен ЕАВ-мен алынған заемдар
2053 1 4 1 "PEПO" операциялары бойынша pезидент банктерден теңгемен
алынған заемдар
2053 1 4 2 "PЕПO" операциялары бойынша резидент банктерден ЕАВ-мен
алынған заемдар

2053  1 4 3  Займы в ДВВ, полученные от банков-резидентов
по операциям "РЕПО"
2053  2 4 1  Займы в тенге, полученные от банков-
нерезидентов по операциям "РЕПО"
2053  2 4 2  Займы в СКВ, полученные от банков-нерезидентов
по операциям "РЕПО"
2053  2 4 3  Займы в ДВВ, полученные от банков-нерезидентов
по операциям "РЕПО"
2054  0 0 0 Краткосрочные займы, полученные от банков
2054  1 4 1  Краткосрочные займы в тенге, полученные от
банков-резидентов
2054  1 4 2  Краткосрочные займы в СКВ, полученные от
банков-резидентов
2054  1 4 3  Краткосрочные займы в ДВВ, полученные от
банков-резидентов
2054  2 4 1  Краткосрочные займы в тенге, полученные от
банков-нерезидентов
2054  2 4 2  Краткосрочные займы в СКВ, полученные от
банков-нерезидентов
2054  2 4 3  Краткосрочные займы в ДВВ, полученные от
банков-нерезидентов
2056  0 0 0 Долгосрочные займы, полученные от банков
2056  1 4 1  Долгосрочные займы в тенге, полученные от
банков-резидентов
2056  1 4 2  Долгосрочные займы в СКВ, полученные от
банков-резидентов
2056  1 4 3  Долгосрочные займы в ДВВ, полученные от
банков-резидентов
2056  2 4 1  Долгосрочные займы в тенге, полученные от
банков-нерезидентов
2056  2 4 2  Долгосрочные займы в СКВ, полученные от
банков-нерезидентов
2056  2 4 3  Долгосрочные займы в ДВВ, полученные от
банков-нерезидентов
2057  0 0 0 Финансовый лизинг, полученный от банков
2057  1 3 1  Полученный финансовый лизинг в тенге от
Национального Банка Республики Казахстан
2057  1 3 2  Полученный финансовый лизинг в СКВ от
Национального Банка Республики Казахстан
2057  1 3 3  Полученный финансовый лизинг в ДВВ от
Национального Банка Республики Казахстан
2057  1 4 1  Полученный финансовый лизинг в тенге от
банков-резидентов
2057  1 4 2  Полученный финансовый лизинг в СКВ от
банков-резидентов
2057  1 4 3  Полученный финансовый лизинг в ДВВ от
банков-резидентов
2057  2 4 1  Полученный финансовый лизинг в тенге от
банков-нерезидентов
2057  2 4 2  Полученный финансовый лизинг в СКВ от
банков-нерезидентов
2057  2 4 3  Полученный финансовый лизинг в ДВВ от
банков-нерезидентов
2058  0 0 0 Просроченная задолженность организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по займам и финансовому лизингу,
полученным от банков
2058  1 4 1  Просроченная задолженность по займам и
финансовому лизингу в тенге, полученным
от банков-резидентов
2058  1 4 2  Просроченная задолженность по займам и
финансовому лизингу в СКВ, полученным от
банков-резидентов
2058  1 4 3  Просроченная задолженность по займам и
финансовому лизингу в ДВВ, полученным от
банков-резидентов
2058  2 4 1  Просроченная задолженность по займам и
финансовому лизингу в тенге, полученным
от банков-нерезидентов

2053 1 4 3 "PЕПO" операциялары бойынша резидент банктерден ВБТ-мен
алынған заемдар
2053 2 4 1 "РЕПО" операциялары бойынша резидент емес банктерден
теңгемен алынған заемдар
2053 2 4 2 "РЕПО" операциялары бойынша резидент емес банктерден
EAВ-мен алынған заемдар
2053 2 4 3 "РЕПО" операциялары бойынша резидент емес банктерден
ВБТ-мен алынған заемдар
2054 0 0 0 Басқа банктерден алынған қысқа мерзiмдi заемдар
2054 1 4 1 Резидент банктерден теңгемен алынған қысқа мерзiмдi
заемдар
2054 1 4 2 Резидент банктерден ЕАВ-мен алынған қысқа мерзiмдi
заемдар
2054 1 4 3 Резидент банктерден ВБТ-мен алынған қысқа мерзiмдi
заемдар
2054 2 4 1 Резидент емес банктерден теңгемен алынған қысқа мерзiмдi
заемдар
2054 2 4 2 Резидент емес банктерден ЕАВ-мен алынған қысқа мерзiмдi
заемдар
2054 2 4 3 Резидент емес банктерден ВБТ-мен алынған қысқа мерзiмдi
заемдар
2056 0 0 0 Банктерден алынған ұзақ мерзiмдi заемдар
2056 1 4 1 Резидент банктерден теңгемен алынған ұзақ мерзiмдi
заемдар
2056 1 4 2 Резидент банктерден EAB-мен алынған ұзақ мерзiмдi заемдар
2056 1 4 3 Резидент банктерден ВБТ-мен алынған ұзақ мерзiмдi заемдар
2056 2 4 1 Резидент емес банктерден теңгемен алынған ұзақ мерзiмдi
заемдар
2056 2 4 2 Резидент емес банктерден EAB-мен алынған ұзақ мерзiмдi
заемдар
2056 2 4 3 Резидент емес банктерден ВБТ-мен алынған ұзақ мерзiмдi
заемдар
2057 0 0 0 Банктерден алынған қаржы лизингi
2057 1 3 1 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен теңгемен
алынған қаржы лизингi
2057 1 3 2 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен EAB-мен
алынған қаржы лизингi
2057 1 3 3 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен ВБТ-мен
алынған қаржы лизингi
2057 1 4 1 Резидент банктерден теңгемен алынған қаржы лизингi
2057 1 4 2 Резидент банктерден ЕАВ-мен алынған қаржы лизингi
2057 1 4 3 Резидент банктерден ВБТ-мен алынған қаржы лизингi
2057 2 4 1 Резидент емес банктерден теңгемен алынған қаржы лизингi
2057 2 4 2 Резидент емес банктерден ЕАБ-мен алынған қаржы лизингi
2057 2 4 3 Резидент емес банктерден ВБТ-мен алынған қаржы лизингi
2058 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның банктерден алынған заемдар және қаржы лизингi
бойынша мерзiмi өткен берешегi
2058 1 4 1 Резидент банктерден теңгемен алынған заемдар және қаржы
лизингi бойынша мерзiмi өткен берешек
2058 1 4 2 Резидент банктерден EAB-мен алынған заемдар және қаржы
лизингi бойынша мерзiмi өткен берешек
2058 1 4 3 Резидент банктерден ВБТ-мен алынған заемдар және қаржы
лизингi бойынша мерзiмi өткен берешек
2058 2 4 1 Резидент емес банктерден теңгемен алынған заемдар және
қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен берешек

2058  2 4 2  Просроченная задолженность по займам и
финансовому лизингу в СКВ, полученным от
банков-нерезидентов
2058  2 4 3  Просроченная задолженность по займам и
финансовому лизингу в ДВВ, полученным от
банков-нерезидентов
2059  0 0 0  Просроченная задолженность организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по займам и финансовому лизингу,
полученным от Национального Банка
Республики Казахстан
2059  1 3 1  Просроченная задолженность организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по займам и финансовому лизингу
в тенге, полученным от Национального Банка
Республики Казахстан
2059  1 3 2  Просроченная задолженность организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по займам и финансовому лизингу
в СКВ, полученным от Национального Банка
Республики Казахстан
2059  1 3 3  Просроченная задолженность организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по займам и финансовому лизингу
в ДВВ, полученным от Национального Банка
Республики Казахстан
2060       Займы, полученные от организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2064  0 0 0 Краткосрочные займы, полученные от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2064  1 5 1  Краткосрочные займы в тенге, полученные от
организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2064  1 5 2  Краткосрочные займы в СКВ, полученные от
организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2064  1 5 3  Краткосрочные займы в ДВВ, полученные от
организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2064  2 5 1  Краткосрочные займы в тенге, полученные
от организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2064  2 5 2  Краткосрочные займы в СКВ, полученные от
организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2064  2 5 3  Краткосрочные займы в ДВВ, полученные от
организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2066  0 0 0 Долгосрочные займы, полученные от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2066  1 5 1  Долгосрочные займы в тенге, полученные от
организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2066  1 5 2  Долгосрочные займы в СКВ, полученные от
организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2066  1 5 3  Долгосрочные займы в ДВВ, полученные от
организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2066  2 5 1  Долгосрочные займы в тенге, полученные от
организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций

2058 2 4 2 Резидент емес банктерден ЕАВ-мен алынған заемдар және
қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен берешек
2058 2 4 3 Резидент емес банктерден ВБТ-мен алынған заемдар және
қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен берешек
2059 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен
алынған заемдары және қаржы лизингi бойынша мерзiмi
өткен берешегi
2059 1 3 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен
теңгемен алынған заемдары және қаржы лизингi бойынша
мерзiмi өткен берешегi
2059 1 3 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен
EAB-мен алынған заемдары және қаржы лизингi бойынша
мерзiмi өткен берешегi
2059 1 3 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен
ВБТ-мен алынған заемдары және қаржы лизингi бойынша
мерзiмi өткен берешегi
2060       Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдардан алынған заемдар
2064 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдардан алынған қысқа мерзiмдi заемдар
2064 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан теңгемен алынған қысқа мерзiмдi
заемдар
2064 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан ЕАВ-мен алынған қысқа мерзiмдi
заемдар
2064 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан ВБТ-мен алынған қысқа мерзімді
заемдар
2064 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент eмec ұйымдардан теңгемен алынған қысқа мерзiмдi
заемдар
2064 2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан ЕАВ-мен алынған қысқа мерзiмдi
заемдар
2064 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан ВБТ-мен алынған қысқа мерзiмдi
заемдар
2066 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдардан алынған ұзақ мерзiмдi заемдар
2066 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан теңгемен алынған ұзақ мерзiмдi
заемдар
2066 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан EAB-мен алынған ұзақ мерзiмдi заемдар
2066 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан ВБТ-мен алынған ұзақ мерзiмдi заемдар
2066 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан теңгемен алынған ұзақ мерзiмдi
заемдар

2066  2 5 2  Долгосрочные займы в СКВ, полученные от
организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2066  2 5 3  Долгосрочные займы в ДВВ, полученные от
организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2067  0 0 0 Финансовый лизинг, полученный от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2067  1 5 1  Полученный финансовый лизинг в тенге от
организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2067  1 5 2  Полученный финансовый лизинг в СКВ от
организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2067  1 5 3  Полученный финансовый лизинг в ДВВ от
организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2067  2 5 1  Полученный финансовый лизинг в тенге от
организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2067  2 5 2  Полученный финансовый лизинг в СКВ от
организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2067  2 5 3  Полученный финансовый лизинг в ДВВ от
организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2068  0 0 0 Просроченная задолженность организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по займам и финансовому лизингу,
полученным от организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2068  1 5 1  Просроченная задолженность организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по займам и финансовому лизингу
в тенге, полученным от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2068  1 5 2  Просроченная задолженность организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по займам и финансовому лизингу
в СКВ, полученным от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2068  1 5 3  Просроченная задолженность организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по займам и финансовому лизингу
в ДВВ, полученным от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2068  2 5 1  Просроченная задолженность организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по займам и финансовому лизингу
в тенге, полученным от организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2068  2 5 2  Просроченная задолженность организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по займам и финансовому лизингу
в СКВ, полученным от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2068  2 5 3  Просроченная задолженность организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по займам и финансовому лизингу в
ДВВ, полученным от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2120       Срочные вклады

2066 2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан ЕАВ-мен алынған ұзақ мерзiмдi
заемдар
2066 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан ВБТ-мен алынған ұзақ мерзiмдi
заемдар
2067 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдардан алынған қаржы лизингi
2067 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан теңгемен алынған қаржы лизингi
2067 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан ЕАВ-мен алынған қаржы лизингi
2067 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан ВБТ-мен алынған қаржы лизингi
2067 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан теңгемен алынған қаржы лизингi
2067 2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан ЕАВ-мен алынған қаржы лизингi
2067 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан ВБТ-мен алынған қаржы лизингi
2068 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын ұйымдардан алынған заемдар және қаржы лизингі
бойынша мерзімі өткен берешегі
2068 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан теңгемен алынған заемдар
және қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен берешегi
2068 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан ЕАВ-мен алынған заемдар
және қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен берешегi
2068 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан ВБТ-мен алынған заемдар
және қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен берешегi
2068 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан теңгемен алынған
заемдар және қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен берешегi
2068 2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан EAB-мен алынған заемдар
және қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен берешегi
2068 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан ВБТ-мен алынған заемдар
және қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен берешегi
2120       Мерзiмдi салымдар

2123  0 0 0 Краткосрочные вклады банков и организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций (до одного месяца)
2123  1 4 1  Краткосрочные вклады в тенге банков-
резидентов (до одного месяца)
2123  1 5 1  Краткосрочные вклады в тенге организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций (до одного месяца)
2123  2 4 1  Краткосрочные вклады в тенге банков-
нерезидентов (до одного месяца)
2123  2 5 1  Краткосрочные вклады в тенге организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций (до одного месяца)
2124  0 0 0  Краткосрочные вклады банков и организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций (до одного года)
2124  1 4 1  Краткосрочные вклады в тенге банков-резидентов
(до одного года)
2124  1 5 1  Краткосрочные вклады в тенге организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций (до одного года)
2124  2 4 1  Краткосрочные вклады в тенге банков-
нерезидентов (до одного года)
2124  2 5 1  Краткосрочные вклады в тенге организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций (до одного года)
2127  0 0 0 Долгосрочные вклады банков и организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2127  1 4 1  Долгосрочные вклады в тенге банков-резидентов
2127  1 5 1  Долгосрочные вклады в тенге организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2127  2 4 1  Долгосрочные вклады в тенге банков-
нерезидентов
2127  2 5 1  Долгосрочные вклады в тенге организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2133  0 0 0  Условные вклады банков и организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2133  1 4 1  Условные вклады в тенге банков-резидентов
2133  1 5 1  Условные вклады в тенге организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2133  2 4 1  Условные вклады в тенге банков-нерезидентов
2133  2 5 1  Условные вклады в тенге организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2135  0 0 0 Просроченная задолженность организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по вкладам банков и организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2135  1 4 1  Просроченная задолженность организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по вкладам банков-резидентов в тенге
2135  1 5 1  Просроченная задолженность организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по вкладам организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций, в тенге

2123 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдардың қысқа мерзiмдi салымдары (бiр айға дейiн)
2123 1 4 1 Резидент банктердiң теңгемен қысқа мерзiмдi салымдары
(бiр айға дейiн)
2123 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгемен қысқа мерзiмдi салымдары
(бiр айға дейiн)
2123 2 4 1 Резидент емес банктердiң теңгемен қысқа мерзiмдi
салымдары (бiр айға дейiн)
2123 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгемен қысқа мерзiмдi
салымдары (бiр айға дейiн)
2124 0 0 0 Банктердiң және банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымдардың қысқа мерзiмдi салымдары
(бiр жылға дейiн)
2124 1 4 1 Резидент банктердің теңгемен қысқа мерзімді салымдары
(бiр жылға дейiн)
2124 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгемен қысқа мерзiмдi салымдары
(бiр жылға дейiн)
2124 2 4 1 Резидент емес банктердiң теңгемен қысқа мерзiмдi
салымдары (бiр жылға дейiн)
2124 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгемен қысқа мерзiмдi
салымдары (бiр жылға дейiн)
2127 0 0 0 Банктердiң және банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымдардың ұзақ мерзiмдi салымдары
2127 1 4 1 Резидент банктердiң теңгемен ұзақ мерзiмдi салымдары
2127 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгемен ұзақ мерзімді салымдары
2127 2 4 1 Резидент емес банктердiң теңгемен ұзақ мерзiмдi салымдары
2127 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгемен ұзақ мерзiмдi салымдары
2133 0 0 0 Банктердiң және банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымдардың шартты салымдары
2133 1 4 1 Резидент банктердiң теңгемен шартты салымдары
2133 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгемен шартты салымдары
2133 2 4 1 Резидент емес банктердiң теңгемен шартты салымдары
2133 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгемен шартты салымдары
2135 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымның банктердiң және банк операцияларының жекелеген
түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың салымдары бойынша
берешегi
2135 1 4 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент банктердiң теңгемен салымдары бойынша
берешегi
2135 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың теңгемен салымдары бойынша
берешегi

2135  2 4 1  Просроченная задолженность организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по вкладам банков-нерезидентов
в тенге
2135  2 5 1  Просроченная задолженность организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по вкладам организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций, в тенге
2200       Обязательства перед клиентами
2201  0 0 0 Деньги республиканского бюджета
2201  1 1 1  Деньги республиканского бюджета (тенге)
2202  0 0 0 Деньги местного бюджета
2202  1 2 1  Деньги местного бюджета (тенге)
2203  0 0 0 Текущие счета клиентов
2203  1 5 1  Текущий счет в тенге организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2203  1 6 1  Текущий счет в тенге государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2203  1 7 1  Текущий счет в тенге негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2203  1 8 1  Текущий счет в тенге некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2203  1 9 1  Текущий счет в тенге домашних хозяйств-
резидентов
2203  2 5 1  Текущие счета в тенге организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2203  2 6 1  Текущие счета в тенге государственных
нефинансовых организаций иностранного
государства
2203  2 7 1  Текущие счета в тенге негосударственных
нефинансовых организаций иностранного
государства
2203  2 8 1  Текущие счета в тенге некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2203  2 9 1  Текущие счета в тенге домашних хозяйств-
нерезидентов
2211  0 0 0 Вклады до востребования клиентов
2211  1 5 1  Вклады до востребования в тенге организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2211  1 6 1  Вклады до востребования в тенге
государственных нефинансовых организаций-
резидентов
2211  1 7 1  Вклады до востребования в тенге
негосударственных нефинансовых организаций-
резидентов
2211  1 8 1  Вклады до востребования в тенге
некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2211  1 9 1  Вклады до востребования в тенге домашних
хозяйств-резидентов
2211  2 5 1  Вклады до востребования в тенге организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2211  2 6 1  Вклады до востребования в тенге
государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2211  2 7 1  Вклады до востребования в тенге
негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2211  2 8 1  Вклады до востребования в тенге некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства

2135 2 4 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент емес банктердiң теңгемен салымдары
бойынша берешегi
2135 2 5 1 Банк oперацияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың теңгемен салымдары
бойынша берешегi
2200       Клиенттер алдындағы мiндеттемелер
2201 0 0 0 Республикалық бюджеттiң ақшасы
2201 1 1 1 Республикалық бюджеттiң ақшасы (теңге)
2202 0 0 0 Жергiлiктi бюджеттiң ақшасы
2202 1 2 1 Жергiлiктi бюджеттiң ақшасы (теңге)
2203 0 0 0 Клиенттердiң ағымдағы шоттары
2203 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгемен ағымдағы есепшоты
2203 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
ағымдағы есепшоты
2203 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен ағымдағы есепшоты
2203 1 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен ағымдағы есепшоты
2203 1 9 1 Резидент үй шаруашылықтарының теңгемен ағымдағы есепшоты
2203 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгемен ағымдағы есепшоты
2203 2 6 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарының
теңгемен ағымдағы есепшоты
2203 2 7 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен ағымдағы есепшоты
2203 2 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен ағымдағы есепшоты
2203 2 9 1 Резидент емес үй шаруашылықтарының теңгемен ағымдағы
есепшоты
2211 0 0 0 Клиенттердiң талап ету салымдары
2211 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгемен талап ету салымдары
2211 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
талап eту салымдары
2211 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен талап ету салымдары
2211 1 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен талап ету салымдары
2211 1 9 1 Резидент үй шаруашылықтарының теңгемен талап ету
салымдары
2211 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгемен талап ету салымдары
2211 2 6 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарының
теңгемен талап ету салымдары
2211 2 7 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен талап ету салымдары
2211 2 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен талап ету салымдары

2211  2 9 1  Вклады до востребования в тенге домашних
хозяйств-нерезидентов
2215  0 0 0 Краткосрочные вклады клиентов
2215  1 6 1  Краткосрочные вклады в тенге государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2215  1 7 1  Краткосрочные вклады в тенге негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2215  1 8 1  Краткосрочные вклады в тенге некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2215  1 9 1  Краткосрочные вклады в тенге домашних
хозяйств-резидентов
2215  2 6 1  Краткосрочные вклады в тенге государственных
нефинансовых организаций иностранного
государства
2215  2 7 1  Краткосрочные вклады в тенге негосударственных
нефинансовых организаций иностранного
государства
2215  2 8 1  Краткосрочные вклады в тенге некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2215  2 9 1  Краткосрочные вклады в тенге домашних
хозяйств-нерезидентов
2217  0 0 0 Долгосрочные вклады клиентов
2217  1 6 1  Долгосрочные вклады в тенге государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2217  1 7 1  Долгосрочные вклады в тенге негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2217  1 8 1  Долгосрочные вклады в тенге некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2217  1 9 1  Долгосрочные вклады в тенге домашних
хозяйств-резидентов
2217  2 6 1  Долгосрочные вклады в тенге государственных
нефинансовых организаций иностранного
государства
2217  2 7 1  Долгосрочные вклады в тенге негосударственных
нефинансовых организаций иностранного
государства
2217  2 8 1  Долгосрочные вклады в тенге некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2217  2 9 1  Долгосрочные вклады в тенге домашних
хозяйств-нерезидентов
2219  0 0 0 Условные вклады клиентов
2219  1 6 1  Условные вклады в тенге государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2219  1 7 1  Условные вклады в тенге негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2219  1 8 1  Условные вклады в тенге некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2219  1 9 1  Условные вклады в тенге домашних хозяйств-
резидентов
2219  2 6 1  Условные вклады в тенге государственных
нефинансовых организаций иностранного
государства
2219  2 7 1  Условные вклады в тенге негосударственных
нефинансовых организаций иностранного
государства
2219  2 8 1  Условные вклады в тенге некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2219  2 9 1  Условные вклады в тенге домашних хозяйств-
нерезидентов
2221  0 0 0 Специальные вклады клиентов
2221  1 4 1  Специальные вклады в тенге банков-резидентов

2211 2 9 1 Резидент емес үй шаруашылықтарының теңгемен талап ету
салымдары
2215 0 0 0 Клиенттердiң қысқа мерзiмдi салымдары
2215 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
қысқа мерзiмдi салымдары
2215 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен қысқа мерзiмдi салымдары
2215 1 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен қысқа мерзiмдi салымдары
2215 1 9 1 Резидент үй шаруашылықтарының теңгемен қысқа мерзiмдi
салымдары
2215 2 6 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарының
теңгемен қысқа мерзiмдi салымдары
2215 2 7 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен қысқа мерзiмдi салымдары
2215 2 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен қысқа мерзiмдi
салымдары
2215 2 9 1 Резидент емес үй шаруашылықтарының теңгемен қысқа
мерзiмдi салымдары
2217 0 0 0 Клиенттердiң ұзақ мерзiмдi салымдары
2217 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
ұзақ мерзiмдi салымдары
2217 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен ұзақ мерзiмдi салымдары
2217 1 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен ұзақ мерзiмдi салымдары
2217 1 9 1 Резидент үй шаруашылықтарының теңгемен ұзақ мерзiмдi
салымдары
2217 2 6 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қарсылық емес ұйымдарының
теңгемен ұзақ мерзiмдi салымдары
2217 2 7 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен ұзақ мерзiмдi салымдары
2217 2 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен ұзақ мерзiмдi салымдары
2217 2 9 1 Резидент емес үй шаруашылықтарының теңгемен ұзақ мерзiмдi
салымдары
2219 0 0 0 Клиенттердiң шартты салымдары
2219 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
шартты салымдары
2219 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен шартты салымдары
2219 1 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен шартты салымдары
2219 1 9 1 Резидент үй шаруашылықтарының теңгемен шартты
салымдары
2219 2 6 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарының
теңгемен шартты салымдары
2219 2 7 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен шартты салымдары
2219 2 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен шартты салымдары
2219 2 9 1 Резидент емес үй шаруашылықтарының теңгемен шартты
салымдары
2221 0 0 0 Клиенттердiң арнайы салымдары
2221 1 4 1 Резидент банктердiң теңгемен арнайы салымдары

2221  1 5 1  Специальные вклады в тенге организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2221  1 6 1  Специальные вклады в тенге государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2221  1 7 1  Специальные вклады в тенге негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2221  1 8 1  Специальные вклады в тенге некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2221  1 9 1  Специальные вклады в тенге домашних хозяйств-
резидентов
2221  2 4 1  Специальные вклады в тенге банков-нерезидентов
2221  2 5 1  Специальные вклады в тенге организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2221  2 6 1  Специальные вклады в тенге государственных
нефинансовых организаций иностранного
государства
2221  2 7 1  Специальные вклады в тенге негосударственных
нефинансовых организаций иностранного
государства
2221  2 8 1  Специальные вклады в тенге некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2221  2 9 1  Специальные вклады в тенге домашних
хозяйств-нерезидентов
2224  0 0 0 Просроченная задолженность организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по вкладам до востребования клиентов
2224  1 5 1  Просроченная задолженность организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по вкладам до востребования
организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, в
тенге
2224  1 6 1  Просроченная задолженность организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по вкладам до востребования
государственных нефинансовых организаций-
резидентов в тенге
2224  1 7 1  Просроченная задолженность организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по вкладам до востребования
негосударственных нефинансовых организаций-
резидентов в тенге
2224  1 8 1  Просроченная задолженность организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по вкладам до востребования
некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства, в тенге
2224  1 9 1  Просроченная задолженность организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по вкладам до востребования
домашних хозяйств-резидентов в тенге
2224  2 5 1  Просроченная задолженность организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по вкладам до востребования
организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций в тенге
2224  2 6 1  Просроченная задолженность организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по вкладам до востребования
государственных нефинансовых организаций
иностранного государства в тенге

2221 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгемен арнайы салымдары
2221 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
арнайы салымдары
2221 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен арнайы салымдары
2221 1 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен арнайы салымдары
2221 1 9 1 Резидент үй шаруашылықтарының теңгемен арнайы салымдары
2221 2 4 1 Резидент емес банктердiң теңгемен арнайы салымдары
2221 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгемен арнайы салымдары
2221 2 6 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарының
теңгемен арнайы салымдары
2221 2 7 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен арнайы салымдары
2221 2 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың арнайы салымдары теңгемен
2221 2 9 1 Резидент емес үй шаруашылықтарының теңгемен арнайы
салымдары
2224 0 0 0 Клиенттердiң талап ету салымдары бойынша банк
операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның мерзiмi өткен берешегi
2224 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдардың талап ету салымдары бойынша банк
операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның теңгемен мерзiмi өткен берешегi
2224 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
талап ету салымдары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымның мерзiмi өткен
берешегi
2224 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен талап ету салымдары бойынша банк
операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның мерзiмi өткен берешегi
2224 1 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен талап ету салымдары бойынша
банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның мерзiмi өткен берешегi
2224 1 9 1 Резидент үй шаруашылықтарының теңгемен талап ету
салымдары бойынша банк операцияларының жекелеген
түрлерiн жүзеге асыратын ұйымның мерзiмi өткен берешегi
2224 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгемен талап eту салымдары
бойынша банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын ұйымның мерзiмi өткен берешегi
2224 2 6 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарының
теңгемен талап ету салымдары бойынша банк
операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның мерзiмi өткен берешегi

2227  2 7 1  Полученный финансовый лизинг в тенге от
негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2228  0 0 0 Указания, не исполненные в срок организацией,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций
2228  1 5 1  Указания организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций, в тенге, не исполненные в срок
организацией, осуществляющей отдельные
виды банковских операций
2228  1 6 1  Указания государственных нефинансовых
организаций-резидентов в тенге, не исполненные
в срок организацией, осуществляющей отдельные
виды банковских операций
2228  1 7 1  Указания негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов в тенге, не исполненные
в срок организацией, осуществляющей отдельные
виды банковских операций
2228  1 8 1  Указания некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства, в тенге, не
исполненные в срок организацией, осуществляющей
отдельные виды банковских операций
2228  1 9 1  Указания домашних хозяйств-резидентов в тенге,
не исполненные в срок организацией,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций
2228  2 5 1  Указания организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций в тенге, не исполненные в срок
организацией, осуществляющей отдельные виды
банковских операций
2228  2 6 1  Указания государственных нефинансовых
организаций иностранного государства в тенге,
не исполненные в срок организацией,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций
2228  2 7 1  Указания негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства в тенге,
не исполненные в срок организацией,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций
2228  2 8 1  Указания некоммерческих организаций-
нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства в тенге, не исполненные в срок
организацией, осуществляющей отдельные виды
банковских операций
2228  2 9 1  Указания домашних хозяйств-нерезидентов в
тенге, не исполненные в срок организацией,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций
2229  0 0 0 Прочие вклады клиентов
2229  1 4 1  Прочие вклады в тенге банков-резидентов
2229  1 5 1  Прочие вклады в тенге организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2229  1 6 1  Прочие вклады в тенге государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2229  1 7 1  Прочие вклады в тенге негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2229  1 8 1  Прочие вклады в тенге некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2229  1 9 1  Прочие вклады в тенге домашних хозяйств-
резидентов
2229  2 4 1  Прочие вклады в тенге банков-нерезидентов

2227 2 7 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарынан теңгемен алынған қаржы лизингi
2228 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйым мерзiмiнде орындамаған нұсқаулар
2228 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгедегi, банк операцияларының
жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйым мерзiмiнде
орындамаған нұсқаулары
2228 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгедегi,
банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйым мерзiмiнде орындамаған нұсқаулары
2228 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгедегi, банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын ұйым мерзiмiнде орындамаған нұсқаулары
2228 1 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгедегi, банк операцияларының
жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйым мерзiмiнде
орындамаған нұсқаулары
2228 1 9 1 Резидент үй шаруашылықтарының теңгедегі, банк
операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйым
мерзiмiнде орындамаған нұсқаулары
2228 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгедегi, банк операцияларының
жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйым мерзiмiнде
орындамаған нұсқаулары
2228 2 6 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарының
теңгедегi, банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын ұйым мерзiмiнде орындамаған нұсқаулары
2228 2 7 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгедегi, банк операцияларының жекелеген
түрлерiн жүзеге асыратын ұйым мерзiмiнде орындамаған
нұсқаулары
2228 2 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгедегi, банк операцияларының
жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйым мерзiмiнде
орындамаған нұсқаулары
2228 2 9 1 Резидент емес үй шаруашылықтарының теңгедегi, банк
операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйым
мерзiмiнде орындамаған нұсқаулары
2229 0 0 0 Клиенттердiң басқа да салымдары
2229 1 4 1 Резидент банктердiң теңгемен басқа да салымдары
2229 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгемен басқа да салымдары
2229 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
басқа да салымдары
2229 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен басқа да салымдары
2229 1 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен басқа да салымдары
2229 1 9 1 Резидент үй шаруашылықтарының теңгемен басқа да
салымдары
2229 2 4 1 Резидент емес банктердiң теңгемен басқа да салымдары

2229  2 5 1  Прочие вклады в тенге организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2229  2 6 1  Прочие вклады в тенге государственных
нефинансовых организаций иностранного
государства
2229  2 7 1  Прочие вклады в тенге негосударственных
нефинансовых организаций иностранного
государства
2229  2 8 1  Прочие вклады в тенге некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2229  2 9 1  Прочие вклады в тенге домашних хозяйств-
нерезидентов
2230  0 0 0 Просроченная задолженность по полученному
финансовому лизингу
2230  1 6 1  Просроченная задолженность по полученному
финансовому лизингу в тенге от
государственных нефинансовых организаций-
резидентов
2230  1 7 1  Просроченная задолженность по полученному
финансовому лизингу в тенге от
негосударственных нефинансовых организаций-
резидентов
2230  2 6 1  Просроченная задолженность по полученному
финансовому лизингу в тенге от
государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2230  2 7 1  Просроченная задолженность по полученному
финансовому лизингу в тенге от
негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2231  0 0 0 Займы, полученные от клиентов по операциям
"РЕПО"
2231  1 5 1 Займы в тенге, полученные от организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций по операциям "РЕПО"
2231  1 5 2  Займы в СКВ, полученные от организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций по операциям "РЕПО"
2231  1 5 3  Займы в ДВВ, полученные от организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций по операциям "РЕПО"
2231  1 6 1  Займы в тенге, полученные от государственных
нефинансовых организаций-резидентов по
операциям "РЕПО"
2231  1 6 2  Займы в СКВ, полученные от государственных
нефинансовых организаций-резидентов по
операциям "РЕПО"
2231  1 6 3  Займы в ДВВ, полученные от государственных
нефинансовых организаций-резидентов по
операциям "РЕПО"
2231  1 7 1  Займы в тенге, полученные от негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов по
операциям "РЕПО"
2231  1 7 2  Займы в СКВ, полученные от негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов по
операциям "РЕПО"
2231  1 7 3  Займы в ДВВ, полученные от негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов по
операциям "РЕПО"
2231  1 8 1  Займы в тенге, полученные от некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства по операциям "РЕПО"
2231  1 8 2  Займы в СКВ, полученные от некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства по операциям "РЕПО"

2229 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгемен басқа да салымдары
2229 2 6 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарының
теңгемен басқа да салымдары
2229 2 7 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен басқа да салымдары
2229 2 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен басқа да салымдары
2229 2 9 1 Резидент емес үй шаруашылықтарының теңгемен басқа да
салымдары
2230 0 0 0 Алынған қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен берешек
2230 1 6 1 Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардан теңгемен
алынған қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен берешек
2230 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
теңгемен алынған қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен
берешек
2230 2 6 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарынан
теңгемен алынған қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен
берешек
2230 2 7 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарынан теңгемен алынған қаржы лизингi бойынша
мерзiмi өткен берешек
2231 0 0 0 Клиенттерден "РЕПО" операциялары бойынша алынған заемдар
2231 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан "РЕПО" операциялары бойынша
теңгемен алынған заемдар
2231 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан "РЕПО" операциялары бойынша EAB-мен
алынған заемдар
2231 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың "РЕПО" операциялары бойынша ВБТ-мен
алынған заемдар
2231 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардан "РЕПО"
операциялары бойынша теңгемен алынған заемдар
2231 1 6 2 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардан "РЕПО"
операциялары бойынша ЕАВ-мен алынған заемдар
2231 1 6 3 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардан "РЕПО"
операциялары бойынша ВБТ-мен алынған заемдар
2231 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
"РЕПО" операциялары бойынша теңгемен алынған заемдар
2231 1 7 2 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
"РЕПО" операциялары бойынша ЕАВ-мен алынған заемдар
2231 1 7 3 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
"PEПO" операциялары бойынша ВБТ-мен алынған заемдар
2231 1 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардан "PEПO" операциялары бойынша
теңгемен алынған заемдар
2231 1 8 2 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардан "РЕПО" операциялары бойынша EAB-мен
алынған заемдар

2231  1 8 3  Займы в ДВВ, полученные от некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства по операциям "РЕПО"
2231  1 9 1  Займы в тенге, полученные от домашних
хозяйств-резидентов по операциям "РЕПО"
2231  1 9 2  Займы в СКВ, полученные от домашних хозяйств-
резидентов по операциям "РЕПО"
2231  1 9 3  Займы в ДВВ, полученные от домашних хозяйств-
резидентов по операциям "РЕПО"
2231  2 5 1  Займы в тенге, полученные от организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций по операциям "РЕПО"
2231  2 5 2  Займы в СКВ, полученные от организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций по операциям "РЕПО"
2231  2 5 3  Займы в ДВВ, полученные от организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций по операциям "РЕПО"
2231  2 6 1  Займы в тенге, полученные от государственных
нефинансовых организаций иностранного
государства по операциям "РЕПО"
2231  2 6 2  Займы в СКВ, полученные от государственных
нефинансовых организаций иностранного
государства по операциям "РЕПО"
2231  2 6 3  Займы в ДВВ, полученные от государственных
нефинансовых организаций иностранного
государства по операциям "РЕПО"
2231  2 7 1  Займы в тенге, полученные от негосударственных
нефинансовых организаций-нерезидентов по
oперациям "РЕПО"
2231  2 7 2  Займы в СКВ, полученные от негосударственных
нефинансовых организаций-нерезидентов по
операциям "РЕПО"
2231  2 7 3  Займы в ДВВ, полученные от негосударственных
нефинансовых организаций-нерезидентов по
операциям "РЕПО"
2231  2 8 1  Займы в тенге, полученные от некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства по операциям "РЕПО"
2231  2 8 2  Займы в СКВ, полученные от некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства по операциям "РЕПО"
2231  2 8 3  Займы в ДВВ, полученные от некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства по операциям "РЕПО"
2231  2 9 1  Займы в тенге, полученные от домашних
хозяйств-нерезидентов по операциям "РЕПО"
2231  2 9 2  Займы в СКВ, полученные от домашних
хозяйств-нерезидентов по операциям "РЕПО"
2231  2 9 3  Займы в ДВВ, полученные от домашних
хозяйств-нерезидентов по операциям "РЕПО"
2300       Выпущенные в обращение ценные бумаги
2301  0 0 0 Выпущенные в обращение облигации
2301  1 4 1  Выпущенные в обращение облигации в тенге
у банков-резидентов
2301  1 4 2  Выпущенные в обращение облигации в СКВ у
банков-резидентов
2301  1 4 3  Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у
банков-резидентов

2231 1 8 3 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардан "РЕПО" операциялары бойынша ВБТ-мен
алынған заемдар
2231 1 9 1 Резидент үй шаруашылықтарынан "РЕПО" операциялары
бойынша теңгемен алынған заемдар
2231 1 9 2 Резидент үй шаруашылықтарынан "РЕПО" операциялары
бойынша ЕАВ-мен алынған заемдар
2231 1 9 3 Резидент үй шаруашылықтарынан "PEПO" операциялары
бойынша ВБТ-мен алынған заемдар
2231 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан "РЕПО" операциялары бойынша
теңгемен алынған заемдар
2231 2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан "РЕПО" операциялары бойынша
EAB-мен алынған заемдар
2231 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан "PEПO" операциялары бойынша
ВБТ-мен алынған заемдар
2231 2 6 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарынан
"РЕПО" операциялары бойынша теңгемен алынған заемдар
2231 2 6 2 Шет мемлекеттің мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарынан
"PEПO" операциялары бойынша ЕАВ-мен алынған заемдар
2231 2 6 3 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарынан
"PEПO" операциялары бойынша ВБТ-мен алынған заемдар
2231 2 7 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарынан "PEПO" операциялары бойынша теңгемен
алынған заемдар
2231 2 7 2 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарынан "РЕПО" операциялары бойынша ЕАВ-мен
алынған заемдар
2231 2 7 3 Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан "РЕПО" операциялары бойынша ВБТ-мен алынған
заемдар
2231 2 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардан "РЕПO" операциялары бойынша
теңгемен алынған заемдар
2231 2 8 2 Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардан "РЕПO" операциялары бойынша
ЕАВ-мен алынған заемдар
2231 2 8 3 Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардан "РЕПО" операциялары бойынша
ВБТ-мен алынған заемдар
2231 2 9 1 Резидент емес үй шаруашылықтарынан "PEПО" операциялары
бойынша теңгемен алынған заемдар
2231 2 9 2 Резидент емес үй шаруашылықтарынан "РЕПО" операциялары
бойынша ЕАВ-мен алынған заемдар
2231 2 9 3 Резидент емес үй шаруашылықтарынан "РЕПО" операциялары
бойынша ВБТ-мен алынған заемдар
2300       Айналысқа шығарылған бағалы қағаздар
2301 0 0 0 Айналысқа шығарылған облигациялар
2301 1 4 1 Резидент банктерде теңгемен айналысқа шығарылған
облигациялар
2301 1 4 2 Резидент банктерде ЕАВ-мен айналысқа шығарылған
облигациялар
2101 1 4 3 Резидент банктерде BБТ-мен айналысқа шығарылған
облигациялар

2301  1 5 1  Выпущенные в обращение облигации в тенге у
организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2301  1 5 2  Выпущенные в обращение облигации в СКВ у
организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2301  1 5 3  Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у
организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2301  1 6 1  Выпущенные в обращение облигации в тенге
у государственных нефинансовых организаций-
резидентов
2301  1 6 2  Выпущенные в обращение облигации в СКВ у
государственных нефинансовых организаций-
резидентов
2301  1 6 3  Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у
государственных нефинансовых организаций-
резидентов
2301  1 7 1  Выпущенные в обращение облигации в тенге
у негосударственных нефинансовых организаций-
резидентов
2301  1 7 2  Выпущенные в обращение облигации в СКВ у
негосударственных нефинансовых организаций-
резидентов
2301  1 7 3  Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у
негосударственных нефинансовых организаций-
резидентов
2301  1 8 1  Выпущенные в обращение облигации в тенге у
некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2301  1 8 2  Выпущенные в обращение облигации в СКВ у
некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2301  1 8 3  Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у
некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2301  1 9 1  Выпущенные в обращение облигации в тенге у
домашних хозяйств-резидентов
2301  1 9 2  Выпущенные в обращение облигации в СКВ у
домашних хозяйств-резидентов
2301  1 9 3  Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у
домашних хозяйств-резидентов
2301  2 4 1  Выпущенные в обращение облигации в тенге у
банков-нерезидентов
2301  2 4 2  Выпущенные в обращение облигации в СКВ у
банков-нерезидентов
2301  2 4 3  Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у
банков-нерезидентов
2301  2 5 1  Выпущенные в обращение облигации в тенге у
организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2301  2 5 2  Выпущенные в обращение облигации в СКВ у
организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2301  2 5 3  Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у
организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2301  2 6 1  Выпущенные в обращение облигации в тенге у
государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2301  2 6 2  Выпущенные в обращение облигации в СКВ у
государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2301  2 6 3  Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у
государственных нефинансовых организаций
иностранного государства

2301 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда теңгемен айналысқа шығарылған
облигациялар
2301 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда ЕАВ-мен айналысқа шығарылған
облигациялар
2301 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда ВБТ-мен айналысқа шығарылған
облигациялар
2301 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарда теңгемен
айналысқа шығарылған облигациялар
2301 1 6 2 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарда ЕАВ-мен
айналысқа шығарылған облигациялар
2301 1 6 3 Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарда BБT-мен
айналысқа шығарылған облигациялар
2301 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарда
теңгемен айналысқа шығарылған облигациялар
2301 1 7 2 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарда ЕАВ-мен
айналысқа шығарылған облигациялар
2301 1 7 3 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарда
ВБТ-мен айналысқа шығарылған облигациялар
2301 1 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдарда теңгемен айналысқа шығарылған
облигациялар
2301 1 8 2 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдарда ЕАВ-мен айналысқа шығарылған
облигациялар
2301 1 8 3 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдарда ВБТ-мен айналысқа шығарылған
облигациялар
2301 1 9 1 Резидент үй шаруашылығында теңгемен айналысқа
шығарылған облигациялар
2301 1 9 2 Резидент үй шаруашылығында ЕАВ-мен айналысқа
шығарылған облигациялар
2301 1 9 3 Резидент үй шаруашылығында ВБТ-мен айналысқа
шығарылған облигациялар
2301 2 4 1 Резидент емес банктерде теңгемен айналысқа шығарылған
облигациялар
2301 2 4 2 Резидент емес банктерде EAB-мен айналысқа шығарылған
облигациялар
2301 2 4 3 Резидент емес банктерде ВБТ-мен айналысқа шығарылған
облигациялар
2301 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда теңгемен айналысқа шығарылған
облигациялар
2301 2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда EAB-мен айналысқа шығарылған
облигациялар
2301 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда ВБТ-мен айналысқа шығарылған
облигациялар
2301 2 6 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарында
теңгемен айналысқа шығарылған облигациялар
2301 2 6 2 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарында
ЕАВ-мен айналысқа шығарылған облигациялар
2301 2 6 3 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарында
ВБТ-мен айналысқа шығарылған облигациялар

2301  2 7 1  Выпущенные в обращение облигации в тенге
у негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2301  2 7 2  Выпущенные в обращение облигации в СКВ у
негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2301  2 7 3  Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у
негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2301  2 8 1  Выпущенные в обращение облигации в тенге у
некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2301  2 8 2  Выпущенные в обращение облигации в СКВ у
некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2301  2 8 3  Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у
некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2301  2 9 1  Выпущенные в обращение облигации в тенге у
домашних хозяйств-нерезидентов
2301  2 9 2  Выпущенные в обращение облигации в СКВ у
домашних хозяйств-нерезидентов
2301  2 9 3  Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у
домашних хозяйств-нерезидентов
2303  0 0 0 Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги
2303  1 4 1  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги
в тенге у банков-резидентов
2303  1 4 2  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги
в СКВ у банков-резидентов
2303  1 4 3  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги
в ДВВ у банков-резидентов
2303  1 5 1  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги
в тенге у организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2303  1 5 2  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги
в СКВ у организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2303  1 5 3  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги
в ДВВ у организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2303  1 6 1  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в
тенге у государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2303  1 6 2  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в
СКВ у государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2303  1 6 3  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в
ДВВ у государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2303  1 7 1  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в
тенге у негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2303  1 7 2  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в
СКВ у негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2303  1 7 3  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в
ДВВ у негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2303  1 8 1  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в
тенге у некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства

2301 2 7 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарында теңгемен айналысқа шығарылған облигациялар
2301 2 7 2 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарында ЕАВ-мен айналысқа шығарылған облигациялар
2301 2 7 3 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарында ВБТ-мен айналысқа шығарылған облигациялар
2301 2 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарда теңгемен айналысқа шығарылған
облигациялар
2301 2 8 2 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарда EAB-мен айналысқа шығарылған
облигациялар
2301 2 8 3 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарда ВБТ-мен айналысқа шығарылған
облигациялар
2301 2 9 1 Резидент емес үй шаруашылығында теңгемен айналысқа
шығарылған облигациялар
2301 2 9 2 Резидент емес үй шаруашылығында ЕАВ-мен айналысқа
шығарылған облигациялар
2301 2 9 3 Резидент емес үй шаруашылығында ВБТ-мен айналысқа
шығарылған облигациялар
2303 0 0 0 Айналысқа шығарылған басқа да бағалы қағаздар
2303 1 4 1 Резидент банктерде теңгемен айналысқа шығарылған басқа
бағалы қағаздар
2303 1 4 2 Резидент банктерде ЕАВ-мен айналысқа шығарылған басқа
бағалы қағаздар
2303 1 4 3 Резидент банктерде ВБТ-мен айналысқа шығарылған басқа
бағалы қағаздар
2303 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда теңгемен айналысқа шығарылған басқа
бағалы қағаздар
2303 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда EAB-мен айналысқа шығарылған басқа
бағалы қағаздар
2303 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда ВБТ-мен айналысқа шығарылған басқа
бағалы қағаздар
2303 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарда теңгемен
айналысқа шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 6 2 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарда ЕАВ-мен
айналысқа шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 6 3 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарда ВБТ-мен
айналысқа шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарда
теңгемен айналысқа шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 7 2 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарда
ЕАВ-мен айналысқа шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 7 3 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарда
ВБТ-мен айналысқа шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдарда теңгемен айналысқа шығарылған басқа
бағалы қағаздар

2303  1 8 2  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в
СКВ у некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2303  1 8 3  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в
ДВВ у некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2303  1 9 1  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в
тенге у домашних хозяйств-резидентов
2303  1 9 2  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в
СКВ у домашних хозяйств-резидентов
2303  1 9 3  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в
ДВВ у домашних хозяйств-резидентов
2303  2 4 1  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в
тенге у банков-нерезидентов
2303  2 4 2  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в
СКВ у банков-нерезидентов
2303  2 4 3  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в
ДВВ у банков-нерезидентов
2303  2 5 1  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в
тенге у организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2303  2 5 2  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в
СКВ у организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2303  2 5 3  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в
ДВВ у организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2303  2 6 1  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в
тенге у государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2303  2 6 2  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в
СКВ у государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2303  2 6 3  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в
ДВВ у государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2303  2 7 1  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в
тенге у негосударственных нефинансовых орга-
низаций иностранного государства
2303  2 7 2  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в
СКВ у негосударственных нефинансовых орга-
низаций иностранного государства
2303  2 7 3  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в
ДВВ у негосударственных нефинансовых орга-
низаций иностранного государства
2303  2 8 1  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в
тенге у некоммерческих организаций-
нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2303  2 8 2  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в
СКВ у некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2303  2 8 3  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в
ДВВ у некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2303  2 9 1  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в
тенге у домашних хозяйств-нерезидентов

2303 1 8 2 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдарда ЕАВ-мен айналысқа шығарылған басқа
бағалы қағаздар
2303 1 8 3 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдарда ВБТ-мен айналысқа шығарылған басқа
бағалы қағаздар
2303 1 9 1 Резидент үй шаруашылығында теңгемен айналысқа
шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 9 2 Резидент үй шаруашылығында ЕАВ-мен айналысқа
шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 9 3 Резидент үй шаруашылығында ВБТ-мен айналысқа
шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 2 4 1 Резидент емес банктерде теңгемен айналысқа шығарылған
басқа бағалы қағаздар
2303 2 4 2 Резидент емес банктерде ЕАВ-мен айналысқа шығарылған
басқа бағалы қағаздар
2303 2 4 3 Резидент емес банктерде ВБТ-мен айналысқа шығарылған
басқа бағалы қағаздар
2303 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда теңгемен айналысқа шығарылған
басқа бағалы қағаздар
2303 2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда ЕАВ-мен айналысқа шығарылған
басқа бағалы қағаздар
2303 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда ВБТ-мен айналысқа шығарылған
басқа бағалы қағаздар
2303 2 6 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарында
теңгемен айналысқа шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 2 6 2 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарында
EAB-мен айналысқа шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 2 6 3 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарында
ВБТ-мен айналысқа шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 2 7 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарында теңгемен айналысқа шығарылған басқа бағалы
қағаздар
2303 2 7 2 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарында ЕАВ-мен айналысқа шығарылған басқа бағалы
қағаздар
2303 2 7 3 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарында ВБТ-мен айналысқа шығарылған басқа бағалы
қағаздар
2303 2 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарда теңгемен айналысқа шығарылған
басқа бағалы қағаздар
2303 2 8 2 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарда ЕАВ-мен айналысқа шығарылған
басқа бағалы қағаздар
2303 2 8 3 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарда ВБТ-мен айналысқа шығарылған
басқа бағалы қағаздар
2303 2 9 1 Резидент емес үй шаруашылығында теңгемен айналысқа
шығарылған басқа бағалы қағаздар

2303  2 9 2  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги
в СКВ у домашних хозяйств-нерезидентов
2303  2 9 3  Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в
ДВВ у домашних хозяйств-нерезидентов
2400       Субординированные долги
2401  0 0 0 Субординированный долг со сроком погашения
менее пяти лет
2401  1 4 1  Субординированный долг в тенге со сроком
погашения менее пяти лет перед банками-
резидентами
2401  1 5 1  Субординированный долг в тенге со сроком
погашения менее пяти лет перед
организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
2401  1 6 1  Субординированный долг в тенге со сроком
погашения менее пяти лет перед государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
2401  1 7 1  Субординированный долг в тенге со сроком
погашения менее пяти лет перед
негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2401  1 8 1  Субординированный долг в тенге со сроком
погашения менее пяти лет перед некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
2401  1 9 1  Субординированный долг в тенге со сроком
погашения менее пяти лет перед домашними
хозяйствами-резидентами
2401  2 4 1  Субординированный долг в тенге со сроком
погашения менее пяти лет перед банками-
нерезидентами
2401  2 5 1  Субординированный долг в тенге со сроком
погашения менее пяти лет перед организациями-
нерезидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций
2401  2 6 1  Субординированный долг в тенге со сроком
погашения менее пяти лет перед государственными
нефинансовыми организациями иностранного
государства
2401  2 7 1  Субординированный долг в тенге со сроком
погашения менее пяти лет перед
негосударственными нефинансовыми организациями-
нерезидентами
2401  2 8 1  Субординированный долг в тенге со сроком
погашения менее пяти лет перед организациями-
нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства
2401  2 9 1  Субординированный долг в тенге со сроком
погашения менее пяти лет перед домашними
хозяйствами-нерезидентами
2402  0 0 0 Субординированный долг со сроком погашения
более пяти лет
2402  1 4 1  Субординированный долг в тенге со сроком
погашения более пяти лет перед банками-
резидентами
2402  1 5 1  Субординированный долг в тенге со сроком
погашения более пяти лет перед
организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
2402  1 6 1  Субординированный долг в тенге со сроком
погашения более пяти лет перед государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
2402  1 7 1  Субординированный долг в тенге со сроком
погашения более пяти лет перед
негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами

2303 2 9 2 Резидент емес үй шаруашылығында ЕАВ-мен айналысқа
шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 2 9 3 Резидент емес үй шаруашылығында ВБТ-мен айналысқа
шығарылған басқа бағалы қағаздар
2400       Реттелген борыш
2401 0 0 0 Өтеу мерзiмi бес жылға жетпейтiн реттелген борыш
2401 1 4 1 Резидент банктер алдындағы өтеу мерзiмi бес жылға
жетпейтiн теңгемен реттелген борыш
2401 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар алдындағы өтеу мерзiмi бес жылға
жетпейтiн теңгемен реттелген борыш
2401 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
өтеу мерзiмi бес жылға жетпейтiн теңгемен реттелген борыш
2401 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы өтеу мерзiмi бес жылға жетпейтiн теңгемен
реттелген борыш
2401 1 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы өтеу мерзiмi бес жылға
жетпейтiн теңгемен реттелген борыш
2401 1 9 1 Резидент үй шаруашылықтары алдындағы өтеу мерзiмi бес
жылға жетпейтiн теңгемен реттелген борыш
2401 2 4 1 Резидент емес банктер алдындағы өтеу мерзiмi бес жылға
жетпейтiн теңгемен реттелген борыш
2401 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес банктер алдындағы өтеу мерзiмi бес
жылға жетпейтін теңгемен реттелген борыш
2401 2 6 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдары
алдындағы өтеу мерзiмi бес жылға жетпейтiн теңгемен
реттелген борыш
2401 2 7 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес ұйымдары
алдындағы өтеу мерзiмi бес жылға жетпейтiн теңгемен
реттелген борыш
2401 2 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн резидент емес ұйымдар
алдындағы өтеу мерзiмi бес жылға жетпейтін теңгемен
реттелген борыш
2401 2 9 1 Резидент емес үй шаруашылықтары алдындағы өтеу мерзiмi
бес жылға жетпейтiн теңгемен реттелген борыш
2402 0 0 0 Өтеу мерзiмi бес жылдан асатын реттелген борыш
2402 1 4 1 Резидент банктер алдындағы өтеу мерзiмi бес жылдан астам
теңгемен реттелген борыш
2402 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар алдындағы өтеу мерзiмi бес жылдан астам
теңгемен реттелген борыш
2402 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
өтеу мерзiмi бес жылдан астам теңгемен реттелген борыш
2402 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы өтеу мерзiмi бес жылдан астам теңгемен
реттелген борыш

2402  1 8 1  Субординированный долг в тенге со сроком
погашения более пяти лет перед некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
2402  1 9 1  Субординированный долг в тенге со сроком
погашения более пяти лет перед домашними
хозяйствами-резидентами
2402  2 4 1  Субординированный долг в тенге со сроком
погашения более пяти лет перед банками-
нерезидентами
2402  2 5 1  Субординированный долг в тенге со сроком
погашения более пяти лет перед организациями-
нерезидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций
2402  2 6 1  Субординированный долг в тенге со сроком
погашения более пяти лет перед государственными
нефинансовыми организациями иностранного
государства
2402  2 7 1  Субординированный долг в тенге со сроком
погашения более пяти лет перед
негосударственными нефинансовыми организациями-
нерезидентами
2402  2 8 1  Субординированный долг в тенге со сроком
погашения более пяти лет перед организациями-
нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства
2402  2 9 1  Субординированный долг в тенге со сроком
погашения более пяти лет перед домашними
хозяйствами-нерезидентами
2550       Расчеты по платежам
2551  0 0 0 Расчеты с банками
2551  1 3 1  Расчеты с Национальным Банком Республики
Казахстан в тенге
2551  1 3 2  Расчеты с Национальным Банком Республики
Казахстан в СКВ
2551  1 3 3  Расчеты с Национальным Банком Республики
Казахстан в ДВЕ
2551  1 4 1  Расчеты в тенге с банками-резидентами
2551  1 4 2  Расчеты в СКВ с банками-резидентами
2551  1 4 3  Расчеты в ДВВ с банками-резидентами
2551  2 4 1  Расчеты в тенге с банками-нерезидентами
2551  2 4 2  Расчеты в СКВ с банками-нерезидентами
2551  2 4 3  Расчеты в ДВВ с банками-нерезидентами
2552  0 0 0  Расчеты с клиентами
2552  1 5 1  Расчеты в тенге с организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций
2552  1 5 2  Расчеты в СКВ с организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций
2552  1 5 3  Расчеты в ДВВ с организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций
2552  1 6 1  Расчеты в тенге с государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
2552  1 6 2  Расчеты в СКВ с государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
2552  1 6 3  Расчеты в ДВВ с государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
2552  1 7 1  Расчеты в тенге с негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
2552  1 7 2  Расчеты в СКВ с негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
2552  1 7 3  Расчеты в ДВВ с негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами

2402 1 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы өтеу мерзiмi бес жылдан астам
теңгемен реттелген борыш
2402 1 9 1 Резиденттердiң үй шаруашылығы алдындағы өтеу мерзiмi бес
жылдан астам теңгемен реттелген борыш
2402 2 4 1 Резидент емес банктер алдындағы өтеу мерзiмi бес жылдан
астам теңгемен реттелген борыш
2402 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес банктер алдындағы өтеу мерзiмi бес жылдан
астам теңгемен реттелген борыш
2402 2 6 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдары
алдындағы өтеу мерзiмi бес жылдан астам теңгемен
реттелген борыш
2402 2 7 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес ұйымдары
алдындағы өтеу мерзiмi бес жылдан астам теңгемен
реттелген борыш
2402 2 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн резидент емес банктер
алдындағы өтеу мерзiмi бес жылдан астам теңгемен
реттелген борыш
2402 2 9 1 Резидент емес үй шаруашылықтары алдындағы өтеу мерзiмi
бec жылдан астам теңгемен реттелген борыш
2550       Төлемдер бойынша есеп айырысу
2551 0 0 0 Банктермен есеп айырысу
2551 1 3 1 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен теңгемен есеп
айырысу
2551 1 3 2 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен EAB-мен есеп
айырысу
2551 1 3 3 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен ВБТ-мен есеп
айырысу
2551 1 4 1 Резидент банктермен теңгемен есеп айырысу
2551 1 4 2 Резидент банктермен ЕАВ-мен есеп айырысу
2551 1 4 3 Резидент банктермен ВБТ-мен есеп айырысу
2551 2 4 1 Резидент банктермен теңгемен есеп айырысу
2551 2 4 2 Резидент емес банктермен ЕАВ-мен есеп айырысу
2551 2 4 3 Резидент емес банктермен ВБТ-мен есеп айырысу
2552 0 0 0 Клиенттермен есеп айырысу
2552 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен теңгемен есеп айырысу
2552 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен EAB-мен есеп айырысу
2552 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен ВБТ-мен есеп айырысу
2552 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдармен теңгемен
есеп айырысу
2552 1 6 2 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдармен EAB-мен
есеп айырысу
2552 1 6 3 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдармен ВБТ-мен
есеп айырысу
2552 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
теңгемен есеп айырысу
2552 1 7 2 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ЕАВ-мен есеп айырысу
2552 1 7 3 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ВБТ-мен есеп айырысу

2552  1 8 1  Расчеты в тенге с некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
2552  1 8 2  Расчеты в СКВ с некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
2552  1 8 3  Расчеты в ДВВ с некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
2552  1 9 1  Расчеты в тенге с домашними хозяйствами-
резидентами
2552  1 9 2  Расчеты в СКВ с домашними хозяйствами-
резидентами
2552  1 9 3  Расчеты в ДВВ с домашними хозяйствами-
резидентами
2552  2 0 1  Расчеты в тенге с нерезидентами
2552  2 0 2  Расчеты в СКВ с нерезидентами
2552  2 0 3  Расчеты в ДВВ с нерезидентами
2700       Начисленные расходы, связанные с выплатой возна-
граждения
2702  0 0 0 Начисленные расходы по вкладам до востребования
банков и организаций, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2702  1 3 1  Начисленные расходы по вкладам до востребования
Национального Банка Республики Казахстан
в тенге
2702  1 4 1  Начисленные расходы по вкладам до востребования
банков-резидентов в тенге
2702  1 5 1  Начисленные расходы по вкладам до востребования
организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, в тенге
2702  2 4 1  Начисленные расходы по вкладам до востребования
других банков-нерезидентов в тенге
2702  2 5 1  Начисленные расходы по вкладам до востребования
организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, в тенге
2703  0 0 0 Начисленные расходы по займам, полученным от
Правительства Республики Казахстан
2703  1 1 1  Начисленные расходы по займам в тенге,
полученным от Правительства Республики
Казахстан
2703  1 1 2  Начисленные расходы по займам в СКВ, полученным
от Правительства Республики Казахстан
2703  1 1 3  Начисленные расходы по займам в ДВВ, полученным
от Правительства Республики Казахстан
2703  1 2 1  Начисленные расходы по займам в тенге,
полученным от местных органов власти Республики
Казахстан
2703  1 2 2  Начисленные расходы по займам в СКВ, полученным
от местных органов власти Республики Казахстан
2703  1 2 3  Начисленные расходы по займам в ДВВ, полученным
от местных органов власти Республики Казахстан
2704  0 0 0 Начисленные расходы по займам, полученным от
международных финансовых организаций
2705  0 0 0 Начисленные расходы по займам и финансовому
лизингу, полученным от банков
2705  1 3 1  Начисленные расходы по займам и финансовому
лизингу, полученным от Национального Банка
Республики Казахстан в тенге
2705  1 3 2  Начисленные расходы по займам и финансовому
лизингу, полученным от Национального Банка
Республики Казахстан в СКВ

2552 1 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдармен теңгемен есеп айырысу
2552 1 8 2 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдармен EAB-мен есеп айырысу
2552 1 8 3 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдармен ВБТ-мен есеп айырысу
2552 1 9 1 Резидент үй шаруашылығымен теңгемен есеп айырысу
2552 1 9 2 Резидент үй шаруашылығымен ЕАВ-мен есеп айырысу
2552 1 9 3 Резидент үй шаруашылығымен ВБТ-мен есеп айырысу
2552 2 0 1 Резидент еместермен теңгемен есеп айырысу
2552 2 0 2 Резидент еместермен EAB-мен теңгемен есеп айырысу
2552 2 0 3 Резидент еместермен ВБТ-мен теңгемен есеп айырысу
2700       Сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар
2702 0 0 0 Банктердiң және банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүйеге асыратын ұйымдардың талап ету салымдары бойынша
есептелген шығыстар
2702 1 3 1 Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң теңгемен талап ету
салымдары бойынша есептелген шығыстар
2702 1 4 1 Резидент банктердiң теңгемен талап ету салымдары бойынша
есептелген шығыстар
2702 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгемен талап ету салымдары бойынша
есептелген шығыстар
2702 2 4 1 Резидент емес басқа банктердiң теңгемен талап ету
салымдары бойынша есептелген шығыстар
2702 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгемен талап ету салымдары
бойынша есептелген шығыстар
2703 0 0 0 Қазақстан Республикасының Үкiметiнен алынған заемдар
бойынша есептелген шығыстар
2703 1 1 1 Қазақстан Республикасының Үкiметiнен теңгемен алынған
заемдар бойынша есептелген шығыстар
2703 1 1 2 Қазақстан Республикасының Үкiметiнен EAB-мен алынған
заемдар бойынша есептелген шығыстар
2703 1 1 3 Қазақстан Республикасының Үкiметiнен ВБТ-мен алынған
заемдар бойынша есептелген шығыстар
2703 1 2 1 Қазақстан Республикасы жергiлiктi өкiмет органдарынан
теңгемен алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар
2703 1 2 2 Қазақстан Республикасы жергiлiктi өкiмет органдарынан
EAB-мен алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар
2703 1 2 3 Қазақстан Республикасы жергiлiктi өкiмет органдарынан
ВБТ-мен алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар
2704 0 0 0 Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемдар бойынша
есептелген шығыстар
2705 0 0 0 Банктерден алынған заемдар және қаржы лизингi бойынша
есептелген шығыстар
2705 1 3 1 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен теңгемен
алынған заемдар және қаржы лизингi бойынша есептелген
шығыстар
2705 1 3 2 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен EAB-мен
алынған заемдар және қаржы лизингi бойынша есептелген
шығыстар

2705  1 3 3  Начисленные расходы по займам и финансовому
лизингу, полученным от Национального Банка
Республики Казахстан в ДВВ
2705  1 4 1  Начисленные расходы по займам и финансовому
лизингу, полученным от других банков-
резидентов, в тенге
2705  1 4 2  Начисленные расходы по займам и финансовому
лизингу, полученным от других банков-
резидентов, в СКВ
2705  1 4 3  Начисленные расходы по займам и финансовому
лизингу, полученным от других банков-
резидентов, в ДВВ
2705  2 4 1  Начисленные расходы по займам и финансовому
лизингу, полученным от других банков-
нерезидентов, в тенге
2705  2 4 2  Начисленные расходы по займам и финансовому
лизингу, полученным от других банков-
нерезидентов, в СКВ
2705  2 4 3  Начисленные расходы по займам и финансовому
лизингу, полученным от других банков-
нерезидентов, в ДВВ
2706  0 0 0 Начисленные расходы по займам и финансовому
лизингу, полученным от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2706  1 5 1  Начисленные расходы по займам и финансовому
лизингу, полученным от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций, в тенге
2706  1 5 2  Начисленные расходы по займам и финансовому
лизингу, полученным от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций, в СКВ
2706  1 5 3  Начисленные расходы по займам и финансовому
лизингу, полученным от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций, в ДВВ
2706  2 5 1  Начисленные расходы по займам и финансовому
лизингу, полученным от организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, в тенге
2706  2 5 2  Начисленные расходы по займам и финансовому
лизингу, полученным от организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, в СКВ
2706  2 5 3  Начисленные расходы по займам и финансовому
лизингу, полученным от организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, в ДВВ
2707  0 0 0 Начисленные расходы по займам, полученным от
банков и организаций, осуществляющих отдельные
виды банковских операций, по операциям "РЕПО"
2707  1 3 1  Начисленные расходы по займам в тенге,
полученным от Национального Банка Республики
Казахстан по операциям "РЕПО"
2707  1 3 2  Начисленные расходы по займам в СКВ, полученным
от Национального Банка Республики Казахстан по
операциям "РЕПО"
2707  1 4 1  Начисленные расходы по займам в тенге,
полученным от банков-резидентов по операциям
"РЕПО"
2707  1 4 2  Начисленные расходы по займам в СКВ, полученным
от банков-резидентов по операциям "РЕПО"

2705 1 3 3 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен ВБТ-мен
алынған заемдар және қаржы лизингi бойынша есептелген
шығыстар
2705 1 4 1 Резидент басқа банктерден теңгемен алынған заемдар және
қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2705 1 4 2 Резидент басқа банктерден EAB-мен алынған заемдар және
қаржы лизингi бойынша есептелген шығыстар
2705 1 4 3 Резидент басқа банктерден ВБТ-мен алынған заемдар және
қаржы лизингi бойынша есептелген шығыстар
2705 2 4 1 Резидент емес басқа банктерден теңгемен алынған заемдар
және қаржы лизингi бойынша есептелген шығыстар
2705 2 4 2 Резидент емес басқа банктерден EAB-мен алынған заемдар,
және қаржы лизингi бойынша есептелген шығыстар
2705 2 4 3 Резидент емес басқа банктерден ВБТ-мен алынған заемдар
және қаржы лизингi бойынша есептелген шығыстар
2706 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдардан алынған заемдар және қаржы лизингi бойынша
есептелген шығыстар
2706 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан теңгемен алынған заемдар және қаржы
лизингi бойынша есептелген шығыстар
2706 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан ЕАВ-мен алынған заемдар және қаржы
лизингi бойынша есептелген шығыстар
2706 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан ВБТ-мен алынған заемдар және қаржы
лизингi бойынша есептелген шығыстар
2706 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан теңгемен алынған заемдар және
қаржы лизингi бойынша есептелген шығыстар
2706 2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан EAB-мен алынған заемдар және
қаржы лизингi бойынша есептелген шығыстар
2706 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан ВБТ-мен алынған заемдар және
қаржы лизингi бойынша есептелген шығыстар
2707 0 0 0 "PEПO" операциялары бойынша банктерден және банк
операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдардан алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар
2707 1 3 1 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен "PEПO"
операциялары бойынша теңгемен алынған заемдар бойынша
есептелген шығыстар
2707 1 3 2 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен "РЕПО"
операциялары бойынша EAB-мен алынған заемдар бойынша
есептелген шығыстар
2707 1 4 1 Резидент банктерден "РЕПО" операциялары бойынша
теңгемен алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар
2707 1 4 2 Резидент банктерден "РЕПО" операциялары бойынша ЕАВ-мен
алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар

2707  1 4 3  Начисленные расходы по займам в ДВВ, полученным
от банков-резидентов по операциям "РЕПО"
2707  1 5 1  Начисленные расходы по займам в тенге,
полученным от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций, по операциям "РЕПО"
2707  1 5 2  Начисленные расходы по займам в СКВ, полученным
от организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, по
операциям "РЕПО"
2707  1 5 3  Начисленные расходы по займам в ДВВ, полученным
от организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, по
операциям "РЕПО"
2707  2 4 1  Начисленные расходы по займам в тенге,
полученным от банков-нерезидентов по операциям
"РЕПО"
2707  2 4 2  Начисленные расходы по займам в СКВ, полученным
от банков-нерезидентов по операциям "РЕПО"
2707  2 4 3  Начисленные расходы по займам в ДВВ, полученным
от банков-нерезидентов по операциям "РЕПО"
2707  2 5 1  Начисленные расходы по займам в тенге,
полученным от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций, по операциям "РЕПО"
2707  2 5 2  Начисленные расходы по займам в СКВ, полученным
от организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, по
операциям "РЕПО"
2707  2 5 3  Начисленные расходы по займам в ДВВ, полученным
от организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, по
операциям "РЕПО"
2712  0 0 0  Начисленные расходы по срочным вкладам,
полученным от банков и организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2712  1 4 1  Начисленные расходы по срочным вкладам в тенге,
полученным от банков-резидентов
2712  1 5 1  Начисленные расходы по срочным вкладам в тенге,
полученным от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2712  2 4 1  Начисленные расходы по срочным вкладам в тенге,
полученным от банков-нерезидентов
2712  2 5 1  Начисленные расходы по срочным вкладам в тенге,
полученным от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2714  0 0 0  Начисленные расходы по условным вкладам банков
и организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2714  1 4 1  Начисленные расходы по условным вкладам в
тенге банков-резидентов
2714  1 5 1  Начисленные расходы по условным вкладам в
тенге организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2714  2 4 1  Начисленные расходы по условным вкладам в
тенге банков-нерезидентов

2707 1 4 3 Резидент банктерден "РЕПО" операциялары бойынша ВБТ-мен
алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар
2707 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан "РЕПО" операциялары бойынша
теңгемен алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар
2707 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан "РЕПО" операциялары бойынша ЕАВ-мен
алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар
2707 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан "РЕПО" операциялары бойынша ВБТ-мен
алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар
2707 2 4 1 Резидент емес банктерден "РЕПО" операциялары бойынша
теңгемен алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар
2707 2 4 2 Резидент емес банктерден "РЕПО" операциялары бойынша
ЕАВ-мен алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар
2707 2 4 3 Резидент емес банктерден "РЕПО" операциялары бойынша
ВБТ-мен алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар
2707 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан "РЕПО" операциялары бойынша
теңгемен алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар
2707 2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан "РЕПО" операциялары бойынша
EAB-мен алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар
2707 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан "РЕПО" операциялары бойынша
ВБТ-мен алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар
2712 0 0 0 Банктерден және банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымдардан алынған мерзiмдiк салымдар
бойынша есептелген шығыстар
2712 1 4 1 Резидент банктерден алынған теңгедегi мерзiмдiк салымдар
бойынша есептелген шығыстар
2712 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан алынған мерзiмдiк салымдар бойынша
есептелген шығыстар
2712 2 4 1 Резидент емес банктерден алынған теңгедегі мерзiмдiк
салымдар бойынша есептелген шығыстар
2712 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан алынған мерзiмдiк салымдар
бойынша есептелген шығыстар
2714 0 0 0 Банктердiң және банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымдардың шартты салымдары бойынша
есептелген шығыстар
2714 1 4 1 Резидент банктердiң теңгемен шартты салымдары бойынша
есептелген шығыстар
2714 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгемен шартты салымдары бойынша
есептелген шығыстар
2714 2 4 1 Резидент емес банктердiң теңгемен шартты салымдары
бойынша есептелген шығыстар

2714  2 5 1  Начисленные расходы по условным вкладам в
тенге организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2716  0 0 0 Начисленные расходы по аудиту и
консультационным услугам
2716  1 0 0  Начисленные расходы по аудиту и
консультационным услугам, предоставленные
резидентами
2716  2 0 0  Начисленные расходы по аудиту и
консультационным услугам, предоставленные
нерезидентами
2718  0 0 0 Начисленные расходы по текущим счетам клиентов
2718  1 5 1  Начисленные расходы по текущим счетам в тенге
организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2718  1 6 1  Начисленные расходы по текущим счетам в тенге
государственных нефинансовых организаций-
резидентов
2718  1 7 1  Начисленные расходы по текущим счетам в тенге
негосударственных нефинансовых организаций-
резидентов
2718  1 8 1  Начисленные расходы по текущим счетам в тенге
некоммерческих организаций-резидентов, обслу-
живающих домашние хозяйства
2718  1 9 1  Начисленные расходы по текущим счетам в тенге
домашних хозяйств-резидентов
2718  2 5 1  Начисленные расходы по текущим счетам в тенге
организаций-нерезидентов, осуществляющих от-
дельные виды банковских операций
2718  2 6 1  Начисленные расходы по текущим счетам в тенге
государственных нефинансовых организаций ино-
странного государства
2718  2 7 1  Начисленные расходы по текущим счетам в тенге
негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2718  2 8 1  Начисленные расходы по текущим счетам в тенге
некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2718  2 9 1  Начисленные расходы по текущим счетам в тенге
домашних хозяйств-нерезидентов
2719  0 0 0 Начисленные расходы по условным вкладам
клиентов
2719  1 6 1  Начисленные расходы по условным вкладам в
тенге государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2719  1 7 1  Начисленные расходы по условным вкладам в
тенге негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2719  1 8 1  Начисленные расходы по условным вкладам в
тенге некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2719  1 9 1  Начисленные расходы по условным вкладам в
тенге домашних хозяйств-резидентов
2719  2 6 1  Начисленные расходы по условным вкладам в
тенге государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2719  2 7 1  Начисленные расходы по условным вкладам в
тенге негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2719  2 8 1  Начисленные расходы по условным вкладам в
тенге некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства

2714 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгемен шартты салымдары
бойынша есептелген шығыстар
2716 0 0 0 Аудит және консультациялық қызмет көрсетулер бойынша
есептелген шығыстар
2716 1 0 0 Резиденттер көрсеткен аудит және консультациялық
қызметтер бойынша есептелген шығыстар
2716 2 0 0 Резидент еместер көрсеткен аудит және консультациялық
қызметтер бойынша есептелген шығыстар
2718 0 0 0 Клиенттердiң ағымдағы шоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгемен ағымдағы шоттары бойынша
есептелген шығыстар
2718 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
ағымдағы шоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен ағымдағы шоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 1 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен ағымдағы шоттары бойынша
есептелген шығыстар
2718 1 9 1 Резидент үй шаруашылықтарының теңгемен ағымдағы шоттары
бойынша есептелген шығыстар
2718 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгемен ағымдағы шоттары
бойынша есептелген шығыстар
2718 2 6 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарының
теңгемен ағымдағы шоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 2 7 1 Шет мемлекеттің мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен ағымдағы шоттары бойынша
есептелген шығыстар
2718 2 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен ағымдағы шоттары
бойынша есептелген шығыстар
2718 2 9 1 Резидент емес үй шаруашылықтарының теңгемен ағымдағы
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2719 0 0 0 Клиенттердiң шартты салымдары бойынша есептелген шығыстар
2719 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
шартты салымдары бойынша есептелген шығыстар
2719 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен шартты салымдары бойынша есептелген шығыстар
2719 1 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен шартты салымдары бойынша
есептелген шығыстар
2719 1 9 1 Резидент үй шаруашылықтарының теңгемен шартты
салымдары бойынша есептелген шығыстар
2719 2 6 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарының
теңгемен шартты салымдары бойынша есептелген шығыстар
2719 2 7 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен шартты салымдары бойынша
есептелген шығыстар
2719 2 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен шартты салымдары
бойынша есептелген шығыстар

2719  2 9 1  Начисленные расходы по условным вкладам в
тенге домашних хозяйств-нерезидентов
2720  0 0 0 Начисленные расходы по вкладам до востребования
клиентов
2720  1 6 1  Начисленные расходы по вкладам до
востребования государственных нефинансовых
организаций-резидентов в тенге
2720  1 7 1  Начисленные расходы по вкладам до востребования
негосударственных нефинансовых организаций-
резидентов в тенге
2720  1 8 1  Начисленные расходы по вкладам до востребования
некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства в тенге
2720  1 9 1  Начисленные расходы по вкладам до востребования
домашних хозяйств-резидентов в тенге
2720  2 6 1  Начисленные расходы по вкладам до востребования
государственных нефинансовых организаций
иностранного государства в тенге
2720  2 7 1  Начисленные расходы по вкладам до востребования
негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства в тенге
2720  2 8 1  Начисленные расходы по вкладам до востребования
некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства в тенге
2720  2 9 1  Начисленные расходы по вкладам до востребования
домашних хозяйств-нерезидентов в тенге
2721  0 0 0 Начисленные расходы по срочным вкладам клиентов
2721  1 6 1  Начисленные расходы по срочным вкладам госу-
дарственных нефинансовых организаций-
резидентов в тенге
2721  1 7 1  Начисленные расходы по срочным вкладам него-
сударственных нефинансовых организаций-
резидентов в тенге
2721  1 8 1  Начисленные расходы по срочным вкладам
некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства в тенге
2721  1 9 1  Начисленные расходы по срочным вкладам
домашних хозяйств-резидентов в тенге
2721  2 6 1  Начисленные расходы по срочным вкладам
государственных нефинансовых организаций
иностранного государства в тенге
2721  2 7 1  Начисленные расходы по срочным вкладам
негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства в тенге
2721  2 8 1  Начисленные расходы по срочным вкладам
некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства в тенге
2721  2 9 1  Начисленные расходы по срочным вкладам
домашних хозяйств-нерезидентов в тенге
2724  0 0 0 Начисленные расходы по займам, полученным
от клиентов по операциям "РЕПО"
2724  1 6 1  Начисленные расходы по займам в тенге,
полученным от государственных нефинансовых
организаций-резидентов по операциям "РЕПО"
2724  1 6 2  Начисленные расходы по займам в СКВ,
полученным от государственных нефинансовых
организаций-резидентов по операциям "РЕПО"

2719 2 9 1 Резидент емес үй шаруашылықтарының теңгемен шартты
салымдары бойынша есептелген шығыстар
2720 0 0 0 Клиенттердiң талап ету салымдары бойынша есептелген
шығыстар
2720 1 6 1 Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
талап ету салымдары бойынша есептелген шығыстар
2720 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен талап ету салымдары бойынша есептелген шығыстар
2720 1 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен талап ету салымдары бойынша
есептелген шығыстар
2720 1 9 1 Резидент үй шаруашылықтарының теңгемен талап ету
салымдары бойынша есептелген шығыстар
2720 2 6 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарының
теңгемен талап ету салымдары бойынша есептелген шығыстар
2720 2 7 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен талап ету салымдары бойынша
есептелген шығыстар
2720 2 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен талап ету салымдары
бойынша есептелген шығыстар
2720 2 9 1 Резидент үй шаруашылықтарының теңгемен талап ету
салымдары бойынша есептелген шығыстар
2721 0 0 0 Клиенттердiң мерзiмдiк салымдары бойынша есептелген
шығыстар
2721 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
мерзiмдiк салымдары бойынша есептелген шығыстар
2721 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен мерзiмдiк салымдары бойынша есептелген шығыстар
2721 1 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен мерзiмдiк салымдары бойынша
есептелген шығыстар
2721 1 9 1 Резидент үй шаруашылықтарының теңгемен мерзiмдiк
салымдары бойынша есептелген шығыстар
2721 2 6 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарының
теңгемен мерзiмдiк салымдары бойынша есептелген шығыстар
2721 2 7 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен мерзiмдiк салымдары бойынша
есептелген шығыстар
2721 2 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен мерзiмдiк салымдары
бойынша есептелген шығыстар
2721 2 9 1 Резидент емес үй шаруашылықтарының теңгемен мерзiмдiк
салымдары бойынша есептелген шығыстар
2724 0 0 0 "РЕПО" операциялары бойынша клиенттерден алынған заемдар
бойынша есептелген шығыстар
2724 1 6 1 "PEПO" операциялары бойынша мемлекеттiк қаржылық емес
резидент ұйымдардан алынған теңгедегi заемдар бойынша
есептелген шығыстар
2724 1 6 2 "PEПO" операциялары бойынша мемлекеттiк қаржылық емес
резидент ұйымдардан алынған ЕАВ-дағы заемдар бойынша
есептелген шығыстар

2724  1 6 3  Начисленные расходы по займам в ДВВ,
полученным от государственных нефинансовых
организаций-резидентов по операциям "РЕПО"
2724  1 7 1  Начисленные расходы по займам в тенге,
полученным от негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов по операциям "РЕПО"
2724  1 7 2  Начисленные расходы по займам в СКВ,
полученным от негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов по операциям "РЕПО"
2724  1 7 3  Начисленные расходы по займам в ДВВ,
полученным от негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов по операциям "РЕПО"
2724  1 8 1  Начисленные расходы по займам в тенге,
полученным от некоммерческих организаций-
резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
по операциям "РЕПО"
2724  1 8 2  Начисленные расходы по займам в СКВ,
полученным от некоммерческих организаций-
резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
по операциям "РЕПО"
2724  1 8 3  Начисленные расходы по займам в ДВВ,
полученным от некоммерческих организаций-
резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
по операциям "РЕПО"
2724  1 9 1  Начисленные расходы по займам в тенге,
полученным от домашних хозяйств-резидентов
по операциям "РЕПО"
2724  1 9 2  Начисленные расходы по займам в СКВ,
полученным от домашних хозяйств-резидентов
по операциям "РЕПО"
2724  1 9 3  Начисленные расходы по займам в ДВВ,
полученным от домашних хозяйств-резидентов по
операциям "РЕПО"
2724  2 6 1  Начисленные расходы по займам в тенге,
полученным от государственных нефинансовых
организаций иностранного государства по
операциям "РЕПО"
2724  2 6 2  Начисленные расходы по займам в СКВ,
полученным от государственных нефинансовых
организаций иностранного государства по
операциям "РЕПО"
2724  2 6 3  Начисленные расходы по займам в ДВВ,
полученным от государственных нефинансовых
организаций иностранного государства по
операциям "РЕПО"
2724  2 7 1  Начисленные расходы по займам в тенге,
полученным от негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства по
операциям "РЕПО"
2724  2 7 2  Начисленные расходы по займам в СКВ,
полученным от негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства по
операциям "РЕПО"
2724  2 7 3  Начисленные расходы по займам в ДВВ,
полученным от негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства по
операциям "РЕПО"
2724  2 8 1  Начисленные расходы по займам в тенге,
полученным от некоммерческих организаций-
нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
по операциям "РЕПО"
2724  2 8 2  Начисленные расходы по займам в СКВ, полученным
от некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства по операциям
"РЕПО"

2724 1 6 3 "РЕПО" операциялары бойынша мемлекеттiк қаржылық емес
резидент ұйымдардан алынған ВБТ-дағы заемдар бойынша
есептелген шығыстар
2724 1 7 1 "PEПO" операциялары бойынша мемлекеттiк емес қаржылық
емес резидент ұйымдардан алынған теңгедегi заемдар
бойынша есептелген шығыстар
2724 1 7 2 "РЕПО" операциялары бойынша мемлекеттiк емес қаржылық
емес резидент ұйымдардан алынған ЕАВ-дағы заемдар
бойынша есептелген шығыстар
2724 1 7 3 "РЕПО" операциялары бойынша мемлекеттiк емес қаржылық
емес резидент ұйымдардан алынған ВБТ-дағы заемдар
бойынша есептелген шығыстар
2724 1 8 1 "РЕПО" операциялары бойынша үй шаруашылығына қызмет
көрсететiн коммерциялық емес резидент ұйымдардан алынған
теңгедегi заемдар бойынша есептелген шығыстар
2724 1 8 2 "РЕПО" операциялары бойынша үй шаруашылығына қызмет
көрсететiн коммерциялық емес резидент ұйымдардан алынған
EAB-дағы заемдар бойынша есептелген шығыстар
2724 1 8 3 "РЕПО" операциялары бойынша үй шаруашылығына қызмет
көрсететiн коммерциялық емес резидент ұйымдардан алынған
ВБТ-дағы заемдар бойынша есептелген шығыстар
2724 1 9 1 "РЕПО" операциялары бойынша резидент үй
шаруашылықтарынан алынған теңгедегi заемдар бойынша
есептелген шығыстар
2724 1 9 2 "РЕПО" операциялары бойынша резидент үй
шаруашылықтарынан алынған ЕАВ-дағы заемдар бойынша
есептелген шығыстар
2724 1 9 3 "РЕПО" операциялары бойынша резидент үй
шаруашылықтарынан алынған ВБТ-дағы заемдар бойынша
есептелген шығыстар
2724 2 6 1 "РЕПО" операциялары бойынша резидент үй
шаруашылықтарынан алынған ЕАВ-дағы заемдар бойынша
есептелген шығыстар
2724 2 6 2 "РЕПО" операциялары бойынша шет мемлекеттiң мемлекеттiк
қаржылық емес ұйымдарынан алынған EAB-дағы заемдар
бойынша есептелген шығыстар
2724 2 6 3 "РЕПО" операциялары бойынша шет мемлекеттiң мемлекеттiк
қаржылық емес ұйымдарынан алынған ВБТ-дағы заемдар
бойынша есептелген шығыстар
2724 2 7 1 "РЕПО" операциялары бойынша шет мемлекеттiң мемлекеттiк
емес қаржылық емес ұйымдарынан теңгемен алынған заемдар
бойынша есептелген шығыстар
2724 2 7 2 "РЕПО" операциялары бойынша шет мемлекеттiң мемлекеттiк
емес қаржылық емес ұйымдарынан алынған ЕАВ-дағы заемдар
бойынша есептелген шығыстар
2724 2 7 3 "РЕПО" операциялары бойынша шет мемлекеттiң мемлекеттiк
емес қаржылық емес ұйымдарынан алынған ВБТ-дағы заемдар
бойынша есептелген шығыстар
2724 2 8 1 "РЕПО" операциялары бойынша үй шаруашылықтарына қызмет
көрсететiн коммерциялық емес резидент емес ұйымдардан
алынған теңгeдегi заемдар бойынша есептелген шығыстар
2724 2 8 2 "PЕПО" операциялары бойынша үй шаруашылықтарына
қызмет көрсететiн коммерциялық емес резидент емес
ұйымдардан алынған EAВ-дағы заемдар бойынша есептелген
шығыстар

2724  2 8 3  Начисленные расходы по займам в ДВВ, полученным
от некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства по операциям
"РЕПО"
2724  2 9 1  Начисленные расходы по займам в тенге,
полученным от домашних хозяйств-нерезидентов
по операциям "РЕПО"
2724  2 9 2  Начисленные расходы по займам в СКВ, полученным
от домашних хозяйств-нерезидентов по операциям
"РЕПО"
2724  2 9 3  Начисленные расходы по займам в ДВВ, полученным
от домашних хозяйств-нерезидентов по операциям
"РЕПО"
2730  0 0 0 Начисленные расходы по выпущенным в обращение
прочим ценным бумагам
2730  1 4 1  Начисленные расходы по выпущенным в обращение
другим ценным бумагам в тенге у других банков-
резидентов
2730  1 4 2  Начисленные расходы по выпущенным в обращение
другим ценным бумагам в СКВ у других банков-
резидентов
2730  1 4 3  Начисленные расходы по выпущенным в обращение
другим ценным бумагам в ДВВ у других банков-
резидентов
2730  1 5 1  Начисленные расходы по выпущенным в обращение
другим ценным бумагам в тенге у организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2730  1 5 2  Начисленные расходы по выпущенным в обращение
другим ценным бумагам в СКВ у организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2730  1 5 3  Начисленные расходы по выпущенным в обращение
другим ценным бумагам в ДВВ у организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2730  1 6 1  Начисленные расходы по выпущенным в обраще-
ние другим ценным бумагам в тенге у
государственных нефинансовых организаций-
резидентов
2730  1 6 2  Начисленные расходы по выпущенным в обращение
другим ценным бумагам в СКВ у государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2730  1 6 3  Начисленные расходы по выпущенным в обращение
другим ценным бумагам в ДВВ у государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2730  1 7 1  Начисленные расходы по выпущенным в обращение
другим ценным бумагам в тенге у негосудар-
ственных нефинансовых организаций-резидентов
2730  1 7 2  Начисленные расходы по выпущенным в обращение
другим ценным бумагам в СКВ у негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2730  1 7 3  Начисленные расходы по выпущенным в обращение
другим ценным бумагам в ДВВ у негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2730  1 8 1  Начисленные расходы по выпущенным в обращение
другим ценным бумагам в тенге у некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2730  1 8 2  Начисленные расходы по выпущенным в обращение
другим ценным бумагам в СКВ у некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства

2724 2 8 3 "РЕПО" операциялары бойынша үй шаруашылықтарына
қызмет көрсететiн коммерциялық емес резидент емес
ұйымдардан алынған BБT-дағы заемдар бойынша есептелген
шығыстар
2724 2 9 1 "РЕПО" операциялары бойынша резидент емес үй
шаруашылықтарынан алынған теңгедегi заемдар бойынша
есептелген шығыстар
2724 2 9 2 "РЕПО" операциялары бойынша резидент емес үй
шаруашылықтарынан алынған EAB-дағы заемдар бойынша
есептелген шығыстар
2724 2 9 3 "РЕПО" операциялары бойынша резидент емес үй
шаруашылықтарынан алынған ВБТ-дағы заемдар бойынша
есептелген шығыстар
2730 0 0 0 Айналысқа шығарылған басқа бағалы қағаздар бойынша
есептелген шығыстар
2730 1 4 1 Резидент басқа банктерде теңгемен айналысқа шығарылған
басқа бағалы қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 1 4 2 Резидент басқа банктерде ЕАВ-мен айналысқа шығарылған
басқа бағалы қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 1 4 3 Резидент басқа банктерде ВБТ-мен айналысқа шығарылған
басқа бағалы қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда теңгемен айналысқа шығарылған басқа
бағалы қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда EAB-мен айналысқа шығарылған басқа
бағалы қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда ВБТ-мен айналысқа шығарылған басқа
бағалы қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарда теңгемен
айналысқа шығарылған басқа бағалы қағаздар бойынша
есептелген шығыстар
2730 1 6 2 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарда ЕАВ-мен
айналысқа шығарылған басқа бағалы қағаздар бойынша
есептелген шығыстар
2730 1 6 3 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарда ВБТ-мен
айналысқа шығарылған басқа бағалы қағаздар бойынша
есептелген шығыстар
2730 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарда
теңгемен айналысқа шығарылған басқа бағалы қағаздар
бойынша есептелген шығыстар
2730 1 7 2 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарда
EAB-мен айналысқа шығарылған басқа бағалы қағаздар
бойынша есептелген шығыстар
2730 1 7 3 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарда
ВБТ-мен айналысқа шығарылған басқа бағалы қағаздар
бойынша есептелген шығыстар
2730 1 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдарда теңгемен айналысқа шығарылған басқа
бағалы қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 1 8 2 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдарда EAB-мен айналысқа шығарылған басқа
бағалы қағаздар бойынша есептелген шығыстар

2730  2 8 3  Начисленные расходы по выпущенным в обращение
другим ценным бумагам в ДВВ у некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2730  2 9 1  Начисленные расходы по выпущенным в обращение
другим ценным бумагам в тенге у домашних
хозяйств-нерезидентов
2730  2 9 2  Начисленные расходы по выпущенным в обращение
другим ценным бумагам в СКВ у домашних
хозяйств-нерезидентов
2730  2 9 3  Начисленные расходы по выпущенным в обращение
другим ценным бумагам в ДВВ у домашних
хозяйств-нерезидентов
2740  0 0 0 Начисленные расходы по субординированному долгу
2740  1 4 1  Начисленные расходы по субординированным
долгам в тенге перед банками-резидентами
2740  1 5 1  Начисленные расходы по субординированным долгам
перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций в тенге
2740  1 6 1  Начисленные расходы по субординированным долгам
в тенге перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2740  1 7 1  Начисленные расходы по субординированным долгам
в тенге перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2740  1 8 1  Начисленные расходы по субординированным долгам
в тенге перед некоммерческими организациями-
резидентами, обслуживающими домашние хозяйства
2740  1 9 1  Начисленные расходы по субординированным долгам
в тенге перед домашними хозяйствами-резидентами
2740  2 4 1  Начисленные расходы по субординированным долгам
в тенге перед банками-нерезидентами
2740  2 5 1  Начисленные расходы по субординированным долгам
в тенге перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций
2740  2 6 1  Начисленные расходы по субординированным
долгам в тенге перед государственными нефинан-
совыми организациями иностранного государства
2740  2 7 1  Начисленные расходы по субординированным
долгам в тенге перед негосударственными
нефинансовыми организациями-нерезидентами
2740  2 8 1  Начисленные расходы по субординированным
долгам в тенге перед некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
2740  2 9 1  Начисленные расходы по субординированным
долгам в тенге перед домашними хозяйствами-
нерезидентами
2741  0 0 0 Просроченное вознаграждение по полученным займам
и финансовому лизингу
2741  1 1 1  Просроченное вознаграждение по полученным
займам в тенге от Правительства Республики
Казахстан
2741  1 1 2  Просроченное вознаграждение по полученным
займам в СКВ от Правительства Республики
Казахстан
2741  1 1 3  Просроченное вознаграждение по полученным
займам в ДВВ от Правительства Республики
Казахстан

2730 2 8 3 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен айналысқа шығарылған
басқа бағалы қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 2 9 1 Резидент емес үй шаруашылығында теңгемен айналысқа
шығарылған басқа бағалы қағаздар бойынша есептелген
шығыстар
2730 2 9 2 Резидент емес үй шаруашылығында ЕАВ-мен айналысқа
шығарылған басқа бағалы қағаздар бойынша есептелген
шығыстар
2730 2 9 3 Резидент емес үй шаруашылығында ВБТ-мен айналысқа
шығарылған басқа бағалы қағаздар бойынша есептелген
шығыстар
2740 0 0 0 Реттелген борыш бойынша есептелген шығыстар
2740 1 4 1 Резидент банктер алдындағы теңгемен реттелген борыштар
бойынша есептелген шығыстар
2740 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар алдындағы теңгемен реттелген борыштар
бойынша есептелген шығыстар
2740 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
теңгемен реттелген борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы теңгемен реттелген борыштар бойынша есептелген
шығыстар
2740 1 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы теңгемен реттелген борыштар
бойынша есептелген шығыстар
2740 1 9 1 Резидент үй шаруашылықтары алдындағы теңгемен реттелген
борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 2 4 1 Резидент емес банктер алдындағы теңгемен реттелген
борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар алдындағы теңгемен реттелген
борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 2 6 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдары
алдындағы теңгемен реттелген борыштар бойынша есептелген
шығыстар
2740 2 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент емес ұйымдар
алдындағы теңгемен реттелген борыштар бойынша есептелген
шығыстар
2740 2 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы теңгемен реттелген
борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 2 9 1 Резидент емес үй шаруашылықтары алдындағы теңгемен
реттелген борыштар бойынша есептелген шығыстар
2741 0 0 0 Алынған заемдар және қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен
сыйақы
2741 1 1 1 Қазақстан Республикасының Үкiметiнен теңгемен алынған
заемдар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2741 1 1 2 Қазақстан Республикасының Yкiметiнен ЕАВ-мен алынған
заемдар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2741 1 1 3 Қазақстан Республикасының Yкiметiнен ВБТ-мен алынған
заемдар бойынша мерзiмi өткен сыйақы

2741  1 2 1  Просроченное вознаграждение по полученным
займам в тенге от местных органов власти
Республики Казахстан
2741  1 2 2  Просроченное вознаграждение по полученным
займам в СКВ от местных органов власти
Республики Казахстан
2741  1 2 3  Просроченное вознаграждение по полученным
займам в ДВВ от местных органов власти
Республики Казахстан
2741  1 3 1  Просроченное вознаграждение по полученным
займам и финансовому лизингу в тенге от
Национального Банка Республики Казахстан
2741  1 3 2  Просроченное вознаграждение по полученным
займам и финансовому лизингу в СКВ от
Национального Банка Республики Казахстан
2741  1 3 3  Просроченное вознаграждение по полученным
займам и финансовому лизингу в ДВВ от
Национального Банка Республики Казахстан
2741  1 4 1  Просроченное вознаграждение по полученным
займам и финансовому лизингу в тенге от
банков-резидентов
2741  1 4 2  Просроченное вознаграждение по полученным
займам и финансовому лизингу в СКВ от
банков-резидентов
2741  1 4 3  Просроченное вознаграждение по полученным
займам и финансовому лизингу в ДВВ от банков-
резидентов
2741  1 5 1  Просроченное вознаграждение по полученным
займам и финансовому лизингу в тенге от
организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2741  1 5 2  Просроченное вознаграждение по полученным
займам и финансовому лизингу в СКВ от
организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2741  1 5 3  Просроченное вознаграждение по полученным
займам и финансовому лизингу в ДВВ от
организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2741  1 6 1  Просроченное вознаграждение по полученным
займам и финансовому лизингу в тенге от
государственных нефинансовых организаций-
резидентов
2741  1 6 2  Просроченное вознаграждение по полученным
займам и финансовому лизингу в СКВ от
государственных нефинансовых организаций-
резидентов
2741  1 6 3  Просроченное вознаграждение по полученным
займам и финансовому лизингу в ДВВ от
государственных нефинансовых организаций-
резидентов
2741  1 7 1  Просроченное вознаграждение по полученным
займам и финансовому лизингу в тенге от
негосударственных нефинансовых организаций-
резидентов
2741  1 7 2  Просроченное вознаграждение по полученным
займам и финансовому лизингу в СКВ от
негосударственных нефинансовых организаций-
резидентов
2741  1 7 3  Просроченное вознаграждение по полученным
займам и финансовому лизингу в ДВВ от
негосударственных нефинансовых организаций-
резидентов
2741  2 4 1  Просроченное вознаграждение по полученным
займам и финансовому лизингу в тенге от
банков-нерезидентов

2741 1 2 1 Қазақстан Республикасы жергiлiктi өкiмет органдарынан
теңгемен алынған заем бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2741 1 2 2 Қазақстан Республикасы жергiлiктi өкiмет органдарынан
EAB-мен алынған заем бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2741 1 2 3 Қазақстан Республикасы жергiлiктi өкiмет органдарынан
ВБТ-мен алынған заем бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2741 1 3 1 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен теңгемен
алынған заем және қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен
сыйақы
2741 1 3 2 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен ЕАВ-мен
алынған заем және қаржы лизингі бойынша мерзiмi өткен
сыйақы
2741 1 3 3 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен ВБТ-мен
алынған заем және қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен
сыйақы
2741 1 4 1 Резидент банктерден теңгемен алынған заем және қаржы
лизингi бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2741 1 4 2 Резидент банктерден ЕАВ-мен алынған заем және қаржы
лизингi бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2741 1 4 3 Резидент банктерден ВБТ-мен алынған заем және қаржы
лизингi бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2741 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан теңгемен алынған заем және қаржы
лизингi бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2741 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан ЕАВ-мен алынған заем және қаржы
лизингi бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2741 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан ВБТ-мен алынған заем және қаржы
лизингi бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2741 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардан теңгемен
алынған заем және қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен
сыйақы
2741 1 6 2 Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардан EAB-мен
алынған заем және қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен
сыйақы
2741 1 6 3 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардан ВБТ-мен
алынған заем және қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен
сыйақы
2741 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
теңгемен алынған заем және қаржы лизингi бойынша мерзiмi
өткен сыйақы
2741 1 7 2 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
ЕАВ-мен алынған заем және қаржы лизингi бойынша мерзiмi
өткен сыйақы
2741 1 7 3 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
ВБТ-мен алынған заем және қаржы лизингi бойынша мерзiмi
өткен сыйақы
2741 2 4 1 Резидент емес банктерден теңгемен алынған заем және қаржы
лизингi бойынша мерзiмi өткен сыйақы

2741  2 4 2  Просроченное вознаграждение по полученным
займам и финансовому лизингу в СКВ от банков-
нерезидентов
2741  2 4 3  Просроченное вознаграждение по полученным
займам и финансовому лизингу в ДВВ от банков-
нерезидентов
2741  2 5 1  Просроченное вознаграждение по полученным
займам и финансовому лизингу в тенге от
организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2741  2 5 2  Просроченное вознаграждение по полученным
займам и финансовому лизингу в СКВ от
организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2741  2 5 3  Просроченное вознаграждение по полученным
займам и финансовому лизингу в ДВВ от
организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2741  2 6 1  Просроченное вознаграждение по полученным
займам и финансовому лизингу в тенге от
государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2741  2 6 2  Просроченное вознаграждение по полученным
займам и финансовому лизингу в СКВ от
государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2741  2 6 3  Просроченное вознаграждение по полученным
займам и финансовому лизингу в ДВВ от
государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2741  2 7 1  Просроченное вознаграждение по полученным
займам и финансовому лизингу в тенге от
негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2741  2 7 2  Просроченное вознаграждение по полученным
займам и финансовому лизингу в СКВ от
негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2741  2 7 3  Просроченное вознаграждение по полученным
займам и финансовому лизингу в ДВВ от
негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2742  0 0 0 Просроченное вознаграждение по вкладам до
востребования
2742  1 3 1  Просроченное вознаграждение по вкладам до
востребования Национального Банка Республики
Казахстан в тенге
2742  1 4 1  Просроченное вознаграждение по вкладам до
востребования банков-резидентов в тенге
2742  1 5 1  Просроченное вознаграждение по вкладам до
востребования организаций-резидентов,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций, в тенге
2742  1 6 1  Просроченное вознаграждение по вкладам до
востребования государственных нефинансовых
организаций-резидентов в тенге
2742  1 7 1  Просроченное вознаграждение по вкладам до
востребования негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов в тенге
2742  1 8 1  Просроченное вознаграждение по вкладам до
востребования некоммерческих организаций-
резидентов, обслуживающих домашние хозяйства,
в тенге
2742  1 9 1  Просроченное вознаграждение по вкладам до
востребования домашних хозяйств-резидентов в
тенге

2741 2 4 2 Резидент емес банктерден EAB-мен алынған заем және қаржы
лизингi бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2741 2 4 3 Резидент емес банктерден ВБТ-мен алынған заем және қаржы
лизингi бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2741 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан теңгемен алынған заем және қаржы
лизингi бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2741 2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан ЕАВ-мен алынған заем және
қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2741 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан ВБТ-мен алынған заем және қаржы
лизингi бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2741 2 6 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарынан
теңгемен алынған заем және қаржы лизингi бойынша мерзiмi
өткен сыйақы
2741 2 6 2 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарынан
ЕАВ-мен алынған заем және қаржы лизингi бойынша мерзiмi
өткен сыйақы
2741 2 6 3 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарынан
ВБТ-мен алынған заем және қаржы лизингi бойынша мерзiмi
өткен сыйақы
2741 2 7 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарынан теңгемен алынған заем және қаржы лизингi
бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2741 2 7 2 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарынан EAB-мен алынған заем және қаржы лизингi
бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2741 2 7 3 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарынан ВБТ-мен алынған заем және қаржы лизингi
бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2742 0 0 0 Талап ету салымдары бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2742 1 3 1 Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң теңгемен талап ету
салымдары бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2742 1 4 1 Резидент банктердiң теңгемен талап ету салымдары бойынша
мерзiмi өткен сыйақы
2742 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгемен талап ету салымдары бойынша
мерзiмi өткен сыйақы
2742 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
талап ету салымдары бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2742 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен талап ету салымдары бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2742 1 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен талап ету салымдары бойынша
мерзімі өткен сыйақы
2742 1 9 1 Резидент үй шаруашылықтарының теңгемен талап ету
салымдары бойынша мерзiмi өткен сыйақы

2742  2 4 1  Просроченное вознаграждение по вкладам до
востребования банков-нерезидентов в тенге
2742  2 5 1  Просроченное вознаграждение по вкладам до
востребования организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций в тенге
2742  2 6 1  Просроченное вознаграждение по вкладам до
востребования государственных нефинансовых
организаций иностранного государства в тенге
2742  2 7 1  Просроченное вознаграждение по вкладам до
востребования негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства в тенге
2742  2 8 1  Просроченное вознаграждение по вкладам до
востребования некоммерческих организаций-
нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства в тенге
2742  2 9 1  Просроченное вознаграждение по вкладам до
востребования домашних хозяйств-нерезидентов
в тенге
2743  0 0 0 Просроченное вознаграждение по срочным вкладам
2743  1 4 1  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам
банков-резидентов в тенге
2743  1 5 1  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам
организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, в тенге
2743  1 6 1  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам
государственных нефинансовых организаций-
резидентов в тенге
2743  1 7 1  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам
негосударственных нефинансовых организаций-
резидентов в тенге
2743  1 8 1  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам
некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства, в тенге
2743  1 9 1  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам
домашних хозяйств-резидентов в тенге
2743  2 4 1  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам
банков-нерезидентов в тенге
2743  2 5 1  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам
организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций в тенге
2743  2 6 1  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам
государственных нефинансовых организаций
иностранного государства в тенге
2743  2 7 1  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам
негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства в тенге
2743  2 8 1  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам
некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства в тенге
2743  2 9 1  Просроченное вознаграждение по срочным вкладам
домашних хозяйств-нерезидентов в тенге
2744  0 0 0 Просроченное вознаграждение по выпущенным в
обращение ценным бумагам
2744  1 4 1  Просроченное вознаграждение по выпущенным в
обращение ценным бумагам в тенге у банков-
резидентов
2744  1 4 2  Просроченное вознаграждение по выпущенным в
обращение ценным бумагам в СКВ у банков-
резидентов

2742 2 4 1 Резидент емес банктердiң теңгемен талап ету салымдары
бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2742 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгемен талап ету салымдары
бойынша мерзiмi өткeн сыйақы
2742 2 6 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарының
теңгемен талап ету салымдары бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2742 2 7 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен талап ету салымдары бойынша мерзiмi
өткен сыйақы
2742 2 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен талап ету салымдары
бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2742 2 9 1 Резидент емес үй шаруашылықтарының теңгемен талап ету
салымдары бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2743 0 0 0 Мерзiмдi салымдар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2743 1 4 1 Резидент-банктердiң теңгемен мерзiмдi салымдары бойынша
мерзiмi өткен сыйақы
2743 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгемен мерзiмдi салымдары бойынша
мерзiмi өткен сыйақы
2743 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
мерзiмдi салымдары бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2743 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен мерзiмдi салымдары бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2743 1 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен мерзiмдi салымдары бойынша
мерзiмi өткен сыйақы
2743 1 9 1 Резидент үй шаруашылықтарының теңгемен мерзiмдi
салымдары бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2743 2 4 1 Резидент емес банктердiң теңгемен мерзiмдi салымдары
бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2743 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгемен мерзiмдi салымдары
бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2743 2 6 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарының
теңгемен мерзiмдi салымдары бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2743 2 7 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен мерзiмдi салымдары бойынша мерзiмi
өткен сыйақы
2743 2 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен мерзiмді салымдары
бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2743 2 9 1 Резидент емес үй шаруашылықтарының теңгемен мерзiмдi
салымдары бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2744 0 0 0 Айналысқа шығарылған бағалы қағаздар бойынша мерзiмi
өткен сыйақы
2744 1 4 1 Резидент банктердегi айналысқа шығарылған теңгедегi
бағалы қағаздар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2744 1 4 2 Резидент банктердегi айналысқа шығарылған ЕАВ-дағы бағалы
қағаздар бойынша мерзiмi өткен сыйақы

2744  1 4 3  Просроченное вознаграждение по выпущенным в
обращение ценным бумагам в ДВВ у банков-
резидентов
2744  1 5 1  Просроченное вознаграждение по выпущенным в
обращение ценным бумагам в тенге у организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2744  1 5 2  Просроченное вознаграждение по выпущенным в
обращение ценным бумагам в СКВ у организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2744  1 5 3  Просроченное вознаграждение по выпущенным в
обращение ценным бумагам в ДВВ у организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды,
банковских операций
2744  1 6 1  Просроченное вознаграждение по выпущенным в
обращение ценным бумагам в тенге у государст-
венных нефинансовых организаций-резидентов
2744  1 6 2  Просроченное вознаграждение по выпущенным в
обращение ценным бумагам в СКВ у государст-
венных нефинансовых организаций-резидентов
2744  1 6 3  Просроченное вознаграждение по выпущенным в
обращение ценным бумагам в ДВВ у государст-
венных нефинансовых организаций-резидентов
2744  1 7 1  Просроченное вознаграждение по выпущенным в
обращение ценным бумагам в тенге у негосудар-
ственных нефинансовых организаций-резидентов
2744  1 7 2  Просроченное вознаграждение по выпущенным в
обращение ценным бумагам в СКВ у негосударст-
венных нефинансовых организаций-резидентов
2744  1 7 3  Просроченное вознаграждение по выпущенным в
обращение ценным бумагам в ДВВ у негосударст-
венных нефинансовых организаций-резидентов
2744  1 8 1  Просроченное вознаграждение по выпущенным в
обращение ценным бумагам в тенге у некоммер-
ческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2744  1 8 2  Просроченное вознаграждение по выпущенным в
обращение ценным бумагам в СКВ у некоммерче-
ских организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2744  1 8 3  Просроченное вознаграждение по выпущенным в
обращение ценным бумагам в ДВВ у некоммерче-
ских организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2744  1 9 1  Просроченное вознаграждение по выпущенным в
обращение ценным бумагам в тенге у домашних
хозяйств-резидентов
2744  1 9 2  Просроченное вознаграждение по выпущенным в
обращение ценным бумагам в СКВ у домашних
хозяйств-резидентов
2744  1 9 3  Просроченное вознаграждение по выпущенным в
обращение ценным бумагам в ДВВ у домашних
хозяйств-резидентов
2744  2 4 1  Просроченное вознаграждение по выпущенным в
обращение ценным бумагам в тенге у банков-
нерезидентов
2744  2 4 2  Просроченное вознаграждение по выпущенным в
обращение ценным бумагам в СКВ у банков-
нерезидентов
2744  2 4 3  Просроченное вознаграждение по выпущенным в
обращение ценным бумагам в ДВВ у банков-
нерезидентов

2744 1 4 3 Резидент банктердегi айналысқа шығарылған ВБТ-дегi бағалы
қағаздар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2744 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда айналысқа шығарылған теңгедегi бағалы
қағаздар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2744 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда айналысқа шығарылған ЕАВ-дағы бағалы
қағаздар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2744 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда айналысқа шығарылған ВБТ-дегi бағалы
қағаздар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2744 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарда айналысқа
шығарылған теңгедегi бағалы қағаздар бойынша мерзiмi
өткен сыйақы
2744 1 6 2 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарда айналысқа
шығарылған ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша мерзiмi өткен
сыйақы
2744 1 6 3 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарда айналысқа
шығарылған ВБТ-дегі бағалы қағаздар бойынша мерзiмi өткен
сыйақы
2744 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарда
айналысқа шығарылған теңгедегi бағалы қағаздар бойынша
мерзiмi өткен сыйақы
2744 1 7 2 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарда
айналысқа шығарылған ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша
мерзiмi өткен сыйақы
2744 1 7 3 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарда
айналысқа шығарылған ВБТ-дегi бағалы қағаздар бойынша
мерзiмi өткен сыйақы
2744 1 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдарда теңгемен айналысқа шығарылған бағалы
қағаздар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2744 1 8 2 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдарда ЕАВ-мен айналысқа шығарылған бағалы
қағаздар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2744 1 8 3 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдарда ВБТ-мен айналысқа шығарылған бағалы
қағаздар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2744 1 9 1 Резидент үй шаруашылығында теңгемен айналысқа
шығарылған бағалы қағаздар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2744 1 9 2 Резидент үй шаруашылығында EAB-мен айналысқа
шығарылған бағалы қағаздар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2744 1 9 3 Резидент үй шаруашылығында ВБТ-мен айналысқа
шығарылған бағалы қағаздар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2744 2 4 1 Резидент емес банктерде теңгемен айналысқа шығарылған
бағалы қағаздар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2744 2 4 2 Резидент емес банктерде ЕАВ-мен айналысқа шығарылған
бағалы қағаздар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2744 2 4 3 Резидент емес банктерде ВБТ-мен айналысқа шығарылған
бағалы қағаздар бойынша мерзiмi өткен сыйақы

2745  1 6 3  Начисленные расходы по полученному финансовому
лизингу в ДВВ от государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2745  1 7 1  Начисленные расходы по полученному финансовому
лизингу в тенге от негосударственных нефи-
нансовых организаций-резидентов
2745  1 7 2  Начисленные расходы по полученному финансовому
лизингу в СКВ от негосударственных нефи-
нансовых организаций-резидентов
2745  1 7 3  Начисленные расходы по полученному финансовому
лизингу в ДВВ от негосударственных нефи-
нансовых организаций-резидентов
2745  2 6 1  Начисленные расходы по полученному финансовому
лизингу в тенге от государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2745  2 6 2  Начисленные расходы по полученному финансовому
лизингу в СКВ от государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2745  2 6 3  Начисленные расходы по полученному финансовому
лизингу в ДВВ от государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2745  2 7 1  Начисленные расходы по полученному финансовому
лизингу в тенге от негосударственных нефи-
нансовых организаций иностранного государства
2745  2 7 2  Начисленные расходы по полученному финансовому
лизингу в СКВ от негосударственных нефи-
нансовых организаций иностранного государства
2745  2 7 3  Начисленные расходы по полученному финансовому
лизингу в ДВВ от негосударственных нефи-
нансовых организаций иностранного государства
2746  0 0 0 Просроченное вознаграждение по условным вкладам
2746  1 4 1  Просроченное вознаграждение по условным вкладам
в тенге банков-резидентов
2746  1 5 1  Просроченное вознаграждение по условным вкладам
в тенге организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2746  1 6 1  Просроченное вознаграждение по условным вкладам
в тенге государственных нефинансовых организа-
ций-резидентов
2746  1 7 1  Просроченное вознаграждение по условным вкладам
в тенге негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2746  1 8 1  Просроченное вознаграждение по условным вкладам
в тенге некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2746  1 9 1  Просроченное вознаграждение по условным вкладам
в тенге домашних хозяйств-резидентов
2746  2 4 1  Просроченное вознаграждение по условным вкладам
в тенге банков-нерезидентов
2746  2 5 1  Просроченное вознаграждение по условным вкладам
в тенге организаций-нерезидентов, осуществляю-
щих отдельные виды банковских операций
2746  2 6 1  Просроченное вознаграждение по условным вкладам
в тенге государственных нефинансовых организа-
ций иностранного государства
2746  2 7 1  Просроченное вознаграждение по условным вкладам
в тенге негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства

2745 1 6 3 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарда ВБТ-мен
алынған қаржы лизингi бойынша есептелген шығыстар
2745 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
теңгемен алынған қаржы лизингi бойынша есептелген
шығыстар
2745 1 7 2 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
EAB-мен алынған қаржы лизингi бойынша есептелген шығыстар
2745 1 7 3 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
ВБТ-мен алынған қаржы лизингi бойынша есептелген шығыстар
2745 2 6 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарынан
теңгемен алынған қаржы лизингi бойынша есептелген
шығыстар
2745 2 6 2 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарынан
ЕАВ-мен алынған қаржы лизингi бойынша есептелген
шығыстар
2745 2 6 3 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарынан
ВБТ-мен алынған қаржы лизингi бойынша есептелген
шығыстар
2745 2 7 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарынан теңгемен алынған қаржы лизингi бойынша
есептелген шығыстар
2745 2 7 2 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының EAB-мен алынған қаржы лизингі бойынша
есептелген шығыстары
2745 2 7 3 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен алынған қаржы лизингi бойынша
есептелген шығыстар
2746 0 0 0 Шартты салымдар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2746 1 4 1 Резидент банктердiң теңгемен шартты салымдары бойынша
мерзiмi өткен сыйақы
2746 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгемен шартты салымдары бойынша
мерзiмi өткен сыйақы
2746 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
шартты салымдары бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2746 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен шартты салымдары бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2746 1 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен шартты салымдары бойынша
мерзiмi өткен сыйақы
2746 1 9 1 Резидент үй шаруашылықтарының теңгемен шартты
салымдары бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2746 2 4 1 Резидент банктердiң теңгемен шартты салымдары бойынша
мерзiмi өткен сыйақы
2746 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгемен шартты салымдары
бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2746 2 6 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарының
теңгемен шартты салымдары бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2746 2 7 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен шартты салымдары бойынша мерзiмi
өткен сыйақы

2746  2 8 1  Просроченное вознаграждение по условным вкладам
в тенге некоммерческих организаций-нерезиден-
тов, обслуживающих домашние хозяйства
2746  2 9 1  Просроченное вознаграждение по условным вкладам
в тенге домашних хозяйств-нерезидентов
2748  0 0 0 Просроченное вознаграждение по текущим счетам
2748  1 5 1  Просроченное вознаграждение по текущим счетам в
тенге организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2748  1 6 1  Просроченное вознаграждение по текущим счетам в
тенге государственных нефинансовых организаций-
резидентов
2748  1 7 1  Просроченное вознаграждение по текущим счетам в
тенге негосударственных нефинансовых органи-
заций-резидентов
2748  1 8 1  Просроченное вознаграждение по текущим счетам в
тенге некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2748  1 9 1  Просроченное вознаграждение по текущим счетам в
тенге домашних хозяйств-резидентов
2748  2 5 1  Просроченное вознаграждение по текущим счетам в
тенге организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2748  2 6 1  Просроченное вознаграждение по текущим счетам в
тенге государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2748  2 7 1  Просроченное вознаграждение по текущим счетам в
тенге негосударственных нефинансовых органи-
заций иностранного государства
2748  2 8 1  Просроченное вознаграждение по текущим счетам в
тенге некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2748  2 9 1  Просроченное вознаграждение по текущим счетам в
тенге домашних хозяйств-нерезидентов
2749  0 0 0 Прочее просроченное вознаграждение
2749  1 1 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с Правительством Республики Казахстан
2749  1 1 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по
операциям с Правительством Республики Казахстан
2749  1 1 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по
операциям с Правительством Республики Казахстан
2749  1 2 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с местными органами власти Республики
Казахстан
2749  1 2 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по
операциям с местными органами власти Республики
Казахстан
2749  1 2 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по
операциям с местными органами власти Республики
Казахстан
2749  1 3 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с Национальным Банком Республики
Казахстан
2749  1 3 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по
операциям с Национальным Банком Республики
Казахстан
2749  1 3 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по
операциям с Национальным Банком Республики
Казахстан

2746 2 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен шартты салымдары
бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2746 2 9 1 Резидент емес үй шаруашылықтарының теңгемен шартты
салымдары бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2748 0 0 0 Ағымдағы шоттар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2748 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгемен ағымдағы шоттары бойынша
мерзiмi өткен сыйақы
2748 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
ағымдағы шоттары бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2748 1 7 1 Мемлекеттiк емес қapжылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен ағымдағы шоттары бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2748 1 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен ағымдағы шоттары бойынша
мерзiмi өткен сыйақы
2748 1 9 1 Резидент үй шаруашылықтарының теңгемен ағымдағы шоттары
бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2748 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгемен ағымдағы шоттары
бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2748 2 6 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарының
теңгемен ағымдағы шоттары бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2748 2 7 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен ағымдағы шоттары бойынша мерзiмi
өткен сыйақы
2748 2 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен ағымдағы шоттары
бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2748 2 9 1 Резидент емес үй шаруашылықтарының теңгемен ағымдағы
шоттары бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2749 0 0 0 Басқа да мерзiмi өткен сыйақы
2749 1 1 1 Қазақстан Республикасы Үкiметiмен операциялар бойынша
басқа да мерзiмi өткен теңгедегi сыйақы
2749 1 1 2 Қазақстан Республикасы Yкiметiмен операциялар бойынша
басқа да мерзiмi өткен EAB-дағы сыйақы
2749 1 1 3 Қазақстан Республикасы Үкiметiмен операциялар бойынша
басқа да мерзiмi өткен ВБТ-iндегi сыйақы
2749 1 2 1 Қазақстан Республикасының жергiлiктi органдарымен
операциялар бойынша басқа да мерзiмi өткен теңгедегi
сыйақы
2749 1 2 2 Қазақстан Республикасының жергiлiктi органдарымен
операциялар бойынша басқа да мерзiмi өткен ЕАВ-дағы
сыйақы
2749 1 2 3 Қазақстан Республикасының жергiлiктi органдарымен
операциялар бойынша басқа да мерзiмi өткен ВБТ-iндегi
сыйақы
2749 1 3 1 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен операциялар
бойынша басқа да мерзiмi өткен теңгедегi сыйақы
2749 1 3 2 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен операциялар
бойынша басқа да мерзiмi өткен EAB-дағы сыйақы
2749 1 3 3 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен операциялар
бойынша басқа да мерзiмi өткен ВБТ-iндегi сыйақы

2749  1 4 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге
по операциям с банками-резидентами
2749  1 4 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по
операциям с банками-резидентами
2749  1 4 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по
операциям с банками-резидентами
2749  1 5 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с организациями-резидентами, осуще-
ствляющими отдельные виды банковских операций
2749  1 5 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по
операциям с организациями-резидентами, осуще-
ствляющими отдельные виды банковских операций
2749  1 5 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по
операциям с организациями-резидентами, осуще-
ствляющими отдельные виды банковских операций
2749  1 6 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2749  1 6 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по
операциям с государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2749  1 6 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по
операциям с государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2749  1 7 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2749  1 7 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по
операциям с негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2749  1 7 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по
операциям с негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2749  1 8 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с некоммерческими организациями-
резидентами, обслуживающими домашние хозяйства
2749  1 8 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по
операциям с некоммерческими организациями-
резидентами, обслуживающими домашние хозяйства
2749  1 8 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по
операциям с некоммерческими организациями-
резидентами, обслуживающими домашние хозяйства
2749  1 9 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с домашними хозяйствами-резидентами
2749  1 9 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по
операциям с домашними хозяйствами-резидентами
2749  1 9 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по
операциям с домашними хозяйствами-резидентами
2749  2 4 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с банками-нерезидентами
2749  2 4 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по
операциям с банками-нерезидентами
2749  2 4 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по
операциям с банками-нерезидентами
2749  2 5 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с организациями-нерезидентами, осу-
ществляющими, отдельные виды банковских опе-
раций

2749 1 4 1 Резидент банктермен операциялар бойынша басқа да мерзiмi
өткен теңгедегi сыйақы
2749 1 4 2 Резидент банктермен операциялар бойынша басқа да мерзiмi
өткен EAВ-дағы сыйақы
2749 1 4 3 Резидент банктермен операциялар бойынша басқа да мерзiмi
өткен ВБТ-iндегi сыйақы
2749 1 5 1 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен операциялар бойынша басқа да мерзiмi
өткен теңгедегi сыйақы
2749 1 5 2 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен операциялар бойынша басқа да мерзiмi
өткен EAB-дағы сыйақы
2749 1 5 3 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен операциялар бойынша басқа да мерзiмi
өткен ВБТ-iндегi сыйақы
2749 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдармен
операциялар бойынша басқа да мерзiмi өткен теңгедегi
сыйақы
2749 1 6 2 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдармен
операциялар бойынша басқа да мерзiмi өткен EAB-дағы
сыйақы
2749 1 6 3 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдармен
операциялар бойынша басқа да мерзiмi өткен ВБТ-iндегi
сыйақы
2749 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
операциялар бойынша басқа да мерзiмi өткен теңгедегi
сыйақы
2749 1 7 2 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
операциялар бойынша басқа да мерзiмi өткен ЕАВ-дағы
сыйақы
2749 1 7 3 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
операциялар бойынша басқа да мерзiмi өткен ВБТ-iндегi
сыйақы
2749 1 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдармен операциялар бойынша басқа да мерзiмi
өткен теңгедегi сыйақы
2749 1 8 2 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдармен операциялар бойынша басқа да мерзiмi
өткен EAB-дағы сыйақы
2749 1 8 3 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдармен операциялар бойынша басқа да мерзiмi
өткен ВБТ-iндегi сыйақы
2749 1 9 1 Резидент үй шаруашылықтарымен операциялар бойынша басқа
да мерзiмi өткен теңгедегi сыйақы
2749 1 9 2 Резидент үй шаруашылықтарымен операциялар бойынша басқа
да мерзiмi өткен EAB-мен сыйақы
2749 1 9 3 Резидент үй шаруашылықтарымен операциялар бойынша басқа
да мерзiмi өткен ВБТ-мен сыйақы
2749 2 4 1 Резидент емес банктермен операциялар бойынша басқа да
мерзiмi өткен теңгемен сыйақы
2749 2 4 2 Резидент емес банктермен операциялар бойынша басқа да
мерзiмi өткен ЕАВ-мен сыйақы
2749 2 4 3 Резидент емес банктермен операциялар бойынша басқа да
мерзiмi өткен ВБТ-мен сыйақы
2749 2 5 1 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен операциялар бойынша басқа да
мерзiмi өткен теңгемен сыйақы

2749  2 5 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по
операциям с организациями-нерезидентами, осу-
ществляющими отдельные виды банковских опе-
раций
2749  2 5 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по
операциям с организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций
2749  2 6 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
2749  2 6 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по
операциям с государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
2749  2 6 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по
операциям с государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
2749  2 7 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с негосударственными нефинансовыми
организациями-нерезидентами
2749  2 7 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по
операциям с негосударственными нефинансовыми
организациями-нерезидентами
2749  2 7 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по
операциям с негосударственными нефинансовыми
организациями-нерезидентами
2749  2 8 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с некоммерческими организациями-
нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства
2749  2 8 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по
операциям с некоммерческими организациями-
нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства
2749  2 8 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по
операциям с некоммерческими организациями-
нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства
2749  2 9 1  Прочее просроченное вознаграждение в тенге по
операциям с домашними хозяйствами-нерезидентами
2749  2 9 2  Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по
операциям с домашними хозяйствами-нерезидентами
2749  2 9 3  Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по
операциям с домашними хозяйствами-нерезидентами
2750       Предоплата вознаграждения и доходов
2751  0 0 0 Предоплата вознаграждения по предоставленным
займам
2751  1 4 1  Предоплата вознаграждения по предоставленным
займам в тенге другим банкам-резидентам
2751  1 5 1  Предоплата вознаграждения по предоставленным
займам в тенге организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских
операций
2751  1 6 1  Предоплата вознаграждения по предоставленным
займам в тенге государственным нефинансовым
организациям-резидентам
2751  1 7 1  Предоплата вознаграждения по предоставленным
займам в тенге негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам
2751  1 8 1  Предоплата вознаграждения по предоставленным
займам в тенге некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства

2749 2 5 2 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен операциялар бойынша басқа да
мерзiмi өткен EAB-мен сыйақы
2749 2 5 3 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен операциялар бойынша басқа да
мерзiмi өткен ВБТ-мен сыйақы
2749 2 6 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдармен
операциялар бойынша басқа да мерзiмi өткен теңгемен
сыйақы
2749 2 6 2 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдармен
операциялар бойынша басқа да мерзiмi өткен EAB-мен сыйақы
2749 2 6 3 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдармен
операциялар бойынша басқа да мерзiмi өткен ВБТ-мен сыйақы
2749 2 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент емес ұйымдармен
операциялар бойынша басқа да мерзiмi өткен теңгемен
сыйақы
2749 2 7 2 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент емес ұйымдармен
операциялар бойынша басқа да мерзiмi өткен EAB-мен сыйақы
2749 2 7 3 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент емес ұйымдармен
операциялар бойынша басқа да мерзiмi өткен ВБТ-мен сыйақы
2749 2 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен операциялар бойынша басқа да
мерзiмi өткен теңгемен сыйақы
2749 2 8 2 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен операциялар бойынша басқа да
мерзiмi өткен ЕАВ-мен сыйақы
2749 2 8 3 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен операциялар бойынша басқа да
мерзiмi өткен ВБТ-мен сыйақы
2749 2 9 1 Резидент емес үй шаруашылықтарымен операциялар бойынша
басқа да мерзiмi өткен теңгемен сыйақы
2749 2 9 2 Резидент емес үй шаруашылықтарымен операциялар бойынша
басқа да мерзiмi өткен EAB-мен сыйақы
2749 2 9 3 Резидент емес үй шаруашылықтарымен операциялар бойынша
басқа да мерзiмi өткен ВБТ-мен сыйақы
2750       Алдын ала сыйақы және кiрiс төлемдерi
2751 0 0 0 Берiлген заемдар бойынша алдын ала сыйақы
2751 1 4 1 Басқа резидент банктерге теңгемен берiлген заемдар
бойынша алдын ала сыйақы
2751 1 5 1 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарға теңгемен берiлген заемдар бойынша
алдын ала сыйақы
2751 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен
берiлген заемдар бойынша алдын ала сыйақы
2751 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен берiлген заемдар бойынша алдын ала сыйақы
2751 1 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдарға теңгемен берiлген заемдар бойынша
алдын ала сыйақы

2751  1 9 1  Предоплата вознаграждения по предоставленным
займам в тенге домашним хозяйствам-резидентам
2751  2 4 1  Предоплата вознаграждения по предоставленным
займам в тенге банкам-нерезидентам
2751  2 5 1  Предоплата вознаграждения по предоставленным
займам в тенге организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских
операций
2751  2 6 1  Предоплата вознаграждения по предоставленным
займам в тенге государственным нефинансовым
организациям иностранного государства
2751  2 7 1  Предоплата вознаграждения по предоставленным
займам в тенге негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства
2751  2 8 1  Предоплата вознаграждения по предоставленным
займам в тенге некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
2751  2 9 1  Предоплата вознаграждения по предоставленным
займам в тенге домашним хозяйствам-нерезидентам
2752  0 0 0 Предоплата вознаграждения по размещенным вкладам
2752  1 3 1  Предоплата вознаграждения в тенге по вкладам,
размещенным в Национальном Банке Республики
Казахстан
2752  1 3 2  Предоплата вознаграждения в СКВ по вкладам,
размещенным в Национальном Банке Республики
Казахстан
2752  1 3 3  Предоплата вознаграждения в ДВВ по вкладам,
размещенным в Национальном Банке Республики
Казахстан
2752  1 4 1  Предоплата вознаграждения в тенге по вкладам,
размещенным в банках-резидентах
2752  1 4 2  Предоплата вознаграждения в СКВ по вкладам,
размещенным в банках-резидентах
2752  1 4 3  Предоплата вознаграждения в ДВВ по вкладам,
размещенным в банках-резидентах
2752  1 5 1  Предоплата вознаграждения в тенге по вкладам,
размещенным в организациях-резидентах,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2752  1 5 2  Предоплата вознаграждения в СКВ по вкладам,
размещенным в организациях-резидентах,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2752  1 5 3  Предоплата вознаграждения в ДВВ по вкладам,
размещенным в организациях-резидентах, осуще-
ствляющих отдельные виды банковских операций
2752  2 4 1  Предоплата вознаграждения в тенге по вкладам,
размещенным в банках-нерезидентах
2752  2 4 2  Предоплата вознаграждения в СКВ по вкладам,
размещенным в банках-нерезидентах
2752  2 4 3  Предоплата вознаграждения в ДВВ по вкладам,
размещенным в банках-нерезидентах
2752  2 5 1  Предоплата вознаграждения в тенге по вкладам,
размещенным в организациях-нерезидентах, осу-
ществляющих отдельные виды банковских операций
2752  2 5 2  Предоплата вознаграждения в СКВ по вкладам,
размещенным в организациях-нерезидентах, осу-
ществляющих отдельные виды банковских операций

2751 1 9 1 Резидент үй шаруашылықтарына теңгемен берiлген заемдар
бойынша алдын ала сыйақы
2751 2 4 1 Резидент емес банктерге теңгемен берiлген заемдар бойынша
алдын ала сыйақы
2751 2 5 1 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарға теңгемен берiлген заемдар бойынша
алдын ала сыйақы
2751 2 6 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарына
теңгемен берiлген заемдар бойынша алдың ала сыйақы
2751 2 7 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берiлген заемдар бойынша алдын ала
сыйақы
2751 2 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға теңгемен берiлген заемдар бойынша
алдын ала сыйақы
2751 2 9 1 Резидент емес үй шаруашылықтарына теңгемен берiлген
заемдар бойынша алдын ала сыйақы
2752 0 0 0 Орналастырылған салымдар бойынша алдын ала сыйақы
2752 1 3 1 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнде
орналастырылған салымдар бойынша теңгемен алдын ала
сыйақы
2752 1 3 2 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнде
орналастырылған салымдар бойынша ЕАВ-мен алдын ала
сыйақы
2752 1 3 3 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнде
орналастырылған салымдар бойынша ВБТ-мен алдын ала
сыйақы
2752 1 4 1 Резидент банктерде орналастырылған салымдар бойынша
теңгемен алдын ала сыйақы
2752 1 4 2 Резидент банктерде орналастырылған салымдар бойынша
EAB-мен алдын ала сыйақы
2752 1 4 3 Резидент банктерде орналастырылған салымдар бойынша
ВБТ-мен алдын ала сыйақы
2752 1 5 1 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда орналастырылған салымдар бойынша
теңгемен алдын ала сыйақы
2752 1 5 2 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда орналастырылған салымдар бойынша
EAВ-мен алдын ала сыйақы
2752 1 5 3 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда орналастырылған салымдар бойынша
ВБТ-мен алдын ала сыйақы
2752 2 4 1 Резидент емес банктерде орналастырылған салымдар бойынша
теңгемен алдын ала сыйақы
2752 2 4 2 Резидент емес банктерде орналастырылған салымдар бойынша
EAB-мен алдын ала сыйақы
2752 2 4 3 Резидент емес банктерде орналастырылған салымдар бойынша
ВБТ-мен алдын ала сыйақы
2752 2 5 1 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда орналастырылған салымдар бойынша
теңгемен алдын ала сыйақы
2752 2 5 2 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда орналастырылған салымдар бойынша
EAB-мен алдын ала сыйақы

2752  2 5 3  Предоплата вознаграждения в ДВВ по вкладам,
размещенным в организациях-нерезидентах, осу-
ществляющих отдельные виды банковских операций
2753  0 0 0 Дисконт по учтенным векселям
2753  1 4 1  Дисконт по учтенным векселям в тенге банков-
резидентов
2753  1 5 1  Дисконт по учтенным векселям в тенге организа-
ций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2753  1 6 1  Дисконт по учтенным векселям в тенге государст-
венных нефинансовых организаций-резидентов
2753  1 7 1  Дисконт по учтенным векселям в тенге негосудар-
ственных нефинансовых организаций-резидентов
2753  1 8 1  Дисконт по учтенным векселям в тенге некоммер-
ческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2753  1 9 1  Дисконт по учтенным векселям в тенге домашних
хозяйств-резидентов
2753  2 4 1  Дисконт по учтенным векселям в тенге банков-
нерезидентов
2753  2 5 1  Дисконт по учтенным векселям в тенге органи-
заций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2753  2 6 1  Дисконт по учтенным векселям в тенге государст-
венных нефинансовых организаций иностранного
государства
2753  2 7 1  Дисконт по учтенным векселям в тенге негосудар-
ственных нефинансовых организаций иностранного
государства
2753  2 8 1  Дисконт по учтенным векселям в тенге некоммер-
ческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2753  2 9 1  Дисконт по учтенным векселям в тенге домашних
хозяйств-нерезидентов
2791  0 0 0 Прочие предоплаты
2791  1 1 1  Прочие предоплаты от Правительства Республики
Казахстан в тенге
2791  1 1 2  Прочие предоплаты от Правительства Республики
Казахстан СКВ
2791  1 1 3  Прочие предоплаты от Правительства Республики
Казахстан в ДВВ
2791  1 2 1  Прочие предоплаты от местных органов власти
Республики Казахстан в тенге
2791  1 2 2  Прочие предоплаты от местных органов власти
Республики Казахстан в СКВ
2791  1 2 3  Прочие предоплаты от местных органов власти
Республики Казахстан в ДВВ
2791  1 3 1  Прочие предоплаты от Национального Банка
Республики Казахстан в тенге
2791  1 3 2  Прочие предоплаты от Национального Банка
Республики Казахстан в СКВ
2791  1 3 3  Прочие предоплаты от Национального Банка
Республики Казахстан в ДВВ
2791  1 4 1  Прочие предоплаты от банков-резидентов в тенге
2791  1 4 2  Прочие предоплаты от банков-резидентов в СКВ
2791  1 4 3  Прочие предоплаты от банков-резидентов в ДВВ

2752 2 5 3 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда орналастырылған салымдар бойынша
ВБТ-мен алдын ала сыйақы
2753 0 0 0 Есептелген вексельдер бойынша дисконт
2753 1 4 1 Резидент банктердiң теңгемен есептелген вексельдерi
бойынша дисконт
2753 1 5 1 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгемен есептелген вексельдерi
бойынша дисконт
2753 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
есептелген вексельдерi бойынша дисконт
2753 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен есептелген вексельдерi бойынша дисконт
2753 1 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен есептелген вексельдерi
бойынша дисконт
2753 1 9 1 Резидент үй шаруашылығының теңгемен есептелген
вексельдерi бойынша дисконт
2753 2 4 1 Резидент емес банктердiң теңгемен есептелген вексельдерi
бойынша дисконт
2753 2 5 1 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың теңгемен есептелген
вексельдерi бойынша дисконт
2753 2 6 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық eмec ұйымдардың
теңгемен есептелген вексельдерi бойынша дисконт
2753 2 7 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдардың теңгемен есептелген вексельдерi бойынша
дисконт
2753 2 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен есептелген вексельдерi
бойынша дисконт
2753 2 9 1 Резидент емес үй шаруашылығының теңгемен есептелген
вексельдерi бойынша дисконт
2791 0 0 0 Басқа да алдын ала төлемдер
2791 1 1 1 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң теңгемен басқа алдын
ала төлемдерi
2791 1 1 2 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ЕАВ-мен басқа алдын ала
төлемдерi
2791 1 1 3 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ВБТ-мен басқа алдын ала
төлемдерi
2791 1 2 1 Қазақстан Республикасының жергiлiктi үкiмет органдарының
теңгемен басқа алдын ала төлемдерi
2791 1 2 2 Қазақстан Республикасының жергiлiктi үкiмет органдарының
EAB-мен басқа алдын ала төлемдерi
2791 1 2 3 Қазақстан Республикасының жергiлiктi үкiмет органдарының
ВБТ-мен басқа алдын ала төлемдерi
2791 1 3 1 Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң теңгемен басқа
алдын ала төлемдерi
2791 1 3 2 Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң ЕАВ-мен басқа
алдын ала төлемдерi
2791 1 3 3 Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң ВБТ-мен басқа
алдын ала төлемдерi
2791 1 4 1 Резидент банктердiң теңгемен басқа алдын ала төлемдерi
2791 1 4 2 Резидент банктердiң EAB-мен басқа алдын ала төлемдерi
2791 1 4 3 Резидент банктердiң ВБТ-мен басқа алдын ала төлемдерi

2791  1 5 1  Прочие предоплаты от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций, в тенге
2791  1 5 2  Прочие предоплаты от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций, в СКВ
2791  1 5 3  Прочие предоплаты от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций, в ДВВ
2791  1 6 1  Прочие предоплаты от государственных
нефинансовых организаций-резидентов в тенге
2791  1 6 2  Прочие предоплаты от государственных
нефинансовых организаций-резидентов в СКВ
2791  1 6 3  Прочие предоплаты от государственных
нефинансовых организаций-резидентов в ДВВ
2791  1 7 1  Прочие предоплаты от негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов в тенге
2791  1 7 2  Прочие предоплаты от негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов в СКВ
2791  1 7 3  Прочие предоплаты от негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов в ДВВ
2791  1 8 1  Прочие предоплаты от некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства, в тенге
2791  1 8 2  Прочие предоплаты от некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства, в СКВ
2791  1 8 3  Прочие предоплаты от некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства, в ДВВ
2791  1 9 1  Прочие предоплаты от домашних хозяйств-
резидентов в тенге
2791  1 9 2  Прочие предоплаты от домашних хозяйств-
резидентов в СКВ
2791  1 9 3  Прочие предоплаты от домашних хозяйств-
резидентов в ДВВ
2791  2 4 1  Прочие предоплаты от банков-нерезидентов
в тенге
2791  2 4 2  Прочие предоплаты от банков-нерезидентов в СКВ
2791  2 4 3  Прочие предоплаты от банков-нерезидентов в ДВВ
2791  2 5 1  Прочие предоплаты от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций в тенге
2791  2 5 2  Прочие предоплаты от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций в СКВ
2791  2 5 3  Прочие предоплаты от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций в ДВВ
2791  2 6 1  Прочие предоплаты от государственных
нефинансовых организаций иностранного
государства в тенге
2791  2 6 2  Прочие предоплаты от государственных
нефинансовых организаций иностранного
государства в СКВ
2791  2 6 3  Прочие предоплаты от государственных
нефинансовых организаций иностранного
государства в ДВВ
2791  2 7 1  Прочие предоплаты от негосударственных
нефинансовых организаций иностранного
государства в тенге
2791  2 7 2  Прочие предоплаты от негосударственных
нефинансовых организаций иностранного
государства в СКВ

2791 1 5 1 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгемен басқа алдын ала төлемдерi
2791 1 5 2 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен басқа алдын ала төлемдерi
2791 1 5 3 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ВБТ-мен басқа алдың ала төлемдерi
2791 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
басқа алдын ала төлемдерi
2791 1 6 2 Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-мен
басқа алдын ала төлемдерi
2791 1 6 3 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен
басқа алдын ала төлемдерi
2791 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен басқа алдын ала төлемдерi
2791 1 7 2 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
EAВ-мен басқа алдын ала төлемдерi
2791 1 7 3 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-мен басқа алдын ала төлемдерi
2791 1 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен басқа алдын ала төлемдері
2791 1 8 2 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың EAB-мен басқа алдын ала төлемдерi
2791 1 8 3 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ВБТ-мен басқа алдын ала төлемдерi
2791 1 9 1 Резидент үй шаруашылықтарының теңгемен басқа алдын ала
төлемдерi
2791 1 9 2 Резидент үй шаруашылықтарының ЕАВ-мен басқа алдын ала
төлемдерi
2791 1 9 3 Резидент үй шаруашылықтарының ВБТ-мен басқа алдын ала
төлемдерi
2791 2 4 1 Резидент емес банктердiң теңгемен басқа алдын ала
төлемдерi
2791 2 4 2 Резидент емес банктердiң ЕАВ-мен басқа алдын ала
төлемдерi
2791 2 4 3 Резидент емес банктердiң ВБТ-мен басқа алдын ала
төлемдерi
2791 2 5 1 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгемен басқа алдын ала
төлемдерi
2791 2 5 2 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың EAB-мен басқа алдын ала
төлемдерi
2791 2 5 3 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен басқа алдын ала
төлемдерi
2791 2 6 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарының
теңгемен басқа алдын ала төлемдерi
2791 2 6 2 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарының
ЕАВ-мен басқа алдын ала төлемдерi
2791 2 6 3 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдарының
ВБТ-мен басқа алдын ала төлемдерi
2791 2 7 1 Шет мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен басқа алдын ала төлемдерi
2791 2 7 2 Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен басқа алдын ала төлемдерi

2791  2 7 3  Прочие предоплаты от негосударственных
нефинансовых организаций иностранного
государства в ДВВ
2791  2 8 1  Прочие предоплаты от некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства в тенге
2791  2 8 2  Прочие предоплаты от некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства в СКВ
2791  2 8 3  Прочие предоплаты от некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства в ДВВ
2791  2 9 1  Прочие предоплаты от домашних хозяйств-
нерезидентов в тенге
2791  2 9 2  Прочие предоплаты от домашних хозяйств-
нерезидентов в СКВ
2791  2 9 3  Прочие предоплаты от домашних хозяйств-
нерезидентов в ДВВ
2800       Разница между номинальной стоимостью ценных
бумаг и их ценой приобретения/реализации
2802  0 0 0 Доходы будущих периодов по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения, в виде разницы
между их номинальной стоимостью и ценой
приобретения
2803  0 0 0 Разница между номинальной стоимостью
выпущенных в обращение ценных бумаг и их
ценой реализации
2804  0 0 0 Разница между номинальной стоимостью ценных
бумаг, удерживаемых до погашения, и их ценой
приобретения
2805  0 0 0 Разница между номинальной стоимостью выпущенных
в обращение облигаций и их ценой реализации
2810       Начисленные комиссионные расходы организации,
осуществляющей отдельные виды банковских операций
2811  0 0 0 Начисленные комиссионные расходы организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по услугам по переводным операциям
2811  1 0 0  Начисленные комиссионные расходы организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по услугам по переводным операциям,
предоставленные резидентами
2811  2 0 0  Начисленные комиссионные расходы организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по услугам по переводным операциям,
предоставленные нерезидентами
2813  0 0 0 Начисленные комиссионные расходы организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по услугам по купле-продаже ценных
бумаг
2813  1 0 0  Начисленные комиссионные расходы организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по услугам по купле-продаже ценных
бумаг, предоставленные резидентами
2813  2 0 0  Начисленные комиссионные расходы организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по услугам по купле-продаже ценных
бумаг, предоставленные нерезидентами
2814  0 0 0 Начисленные комиссионные расходы организации,
осуществляющей отдельные виды банковских опе-
раций, по услугам по купле-продаже иностранной
валюты

2791 2 7 3 Шетел мемлекетiнiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен басқа алдын ала төлемдерi
2791 2 8 1 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен басқа алдын ала
төлемдерi
2791 2 8 2 Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың EAВ-мен басқа алдын ала
төлемдерi
2791 2 8 3 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен басқа алдын ала
төлемдерi
2791 2 9 1 Резидент емес үй шаруашылықтарының теңгемен басқа алдын
ала төлемдерi
2791 2 9 2 Резидент емес үй шаруашылықтарының EAВ-мен басқа алдын
ала төлемдерi
2791 2 9 3 Резидент емес үй шаруашылықтарының ВБТ-мен басқа алдын
ала төлемдерi
2800       Бағалы қағаздардың номиналды құны мен оларды сатып
алу/сату бағасы арасындағы айырмашылық
2802 0 0 0 Өтеуге дейiн ұсталынатын бағалы қағаздар бойынша олардың
номиналды құны мен сатып алу бағасы арасындағы
айырмашылық түрiндегi болашақтағы кезеңдердiң кiрiстерi
2803 0 0 0 Айналысқа шығарылған бағалы қағаздардың номиналды құны
мен олардың сату бағасы арасындағы айырмашылық
2804 0 0 0 Өтеуге дейiн ұсталынатын бағалы қағаздардың номиналды
құны мен оларды сатып алу бағасы арасындағы айырмашылық
2805 0 0 0 Айналысқа шығарылған облигациялардың номиналды құны мен
олардың сату бағасы арасындағы айырмашылық
2810       Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдардың есептелген комиссиялық шығыстары
2811 0 0 0 Аударым операциялары бойынша қызметке банктiк
операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдардың есептелген комиссиялық шығыстары
2811 1 0 0 Резиденттер берген аударым операциялары бойынша қызметке
банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдардың есептелген комиссиялық шығыстары
2811 2 0 0 Резидент еместер берген аударым операциялары бойынша
қызметке банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын ұйымдардың есептелген комиссиялық шығыстары
2813 0 0 0 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын ұйымдардың бағалы қағаздарды сатып алу-сату
қызметi бойынша есептелген комиссиялық шығыстары
2813 1 0 0 Резиденттер ұсынған бағалы қағаздарды сатып алу-сату
қызметi бойынша банктiк операциялардың жекелеген
түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың есептелген
комиссиялық шығыстары
2813 2 0 0 Резидент еместер ұсынған бағалы қағаздарды сатып алу-сату
қызметi бойынша банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымдардың есептелген комиссиялық
шығыстары
2814 0 0 0 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдардың шетел валютасын сатып алу-сату қызметi бойынша
есептелген комиссиялық шығыстары

2814  1 0 0  Начисленные комиссионные расходы организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по услугам по купле-продаже
иностранной валюты, предоставленные резидентами
2814  2 0 0  Начисленные комиссионные расходы организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по услугам по купле-продаже
иностранной валюты, предоставленные
нерезидентами
2818  0 0 0 Начисленные прочие комиссионные расходы
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций
2818  1 0 0  Начисленные прочие комиссионные расходы
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, по услугам,
предоставленные резидентами
2818  2 0 0  Начисленные прочие комиссионные расходы
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, по услугам,
предоставленные нерезидентами
2830       Просроченные комиссионные расходы организации,
осуществляющей отдельные виды банковских операций
2831  0 0 0 Просроченные комиссионные расходы организа-
ции, осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по услугам по переводным операциям
2831  1 0 0  Просроченные комиссионные расходы организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по услугам по переводным операциям,
предоставленные резидентами
2831  2 0 0  Просроченные комиссионные расходы организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по услугам по переводным операциям,
предоставленные нерезидентами
2833  0 0 0 Просроченные комиссионные расходы организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по услугам по купле-продаже ценных
бумаг
2833  1 0 0  Просроченные комиссионные расходы организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по услугам по купле-продаже ценных
бумаг, предоставленные резидентами
2833  2 0 0  Просроченные комиссионные расходы организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по услугам по купле-продаже ценных
бумаг, предоставленные нерезидентами
2834  0 0 0  Просроченные комиссионные расходы организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по услугам по купле-продаже
иностранной валюты
2834  1 0 0  Просроченные комиссионные расходы организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по услугам по купле-продаже
иностранной валюты, предоставленные
резидентами
2834  2 0 0  Просроченные комиссионные расходы организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по услугам по купле-продаже
иностранной валюты, предоставленные
нерезидентами
2838  0 0 0 Просроченные прочие комиссионные расходы
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций

2814 1 0 0 Резиденттер ұсынған шетел валютасын сатып алу-сату
қызметi бойынша банктiк операциялардың жекелеген
түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың есептелген
комиссиялық шығыстары
2814 2 0 0 Резидент еместер ұсынған шетел валютасын сатып алу-сату
қызметi бойынша банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымдардың есептелген комиссиялық
шығыстары
2818 0 0 0 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдардың есептелген басқа комиссиялық шығыстары
2818 1 0 0 Резиденттер ұсынған қызметтер бойынша банктiк
операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдардың есептелген басқа комиссиялық шығыстары
2818 2 0 0 Резидент еместер ұсынған қызметтер бойынша банктiк
операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдардың есептелген басқа комиссиялық шығыстары
2830       Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдардың мерзiмi өткен комиссиялық шығыстары
2831 0 0 0 Аударым операциялары бойынша қызметке банктiк
операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдардың мерзiмi өткен комиссиялық шығыстары
2831 1 0 0 Резиденттер ұсынған аударым операциялары бойынша
қызметке банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын ұйымдардың мерзiмi өткен комиссиялық шығыстары
2831 2 0 0 Резидент еместер ұсынған аударым операциялары бойынша
қызметке банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын ұйымдардың мерзiмi өткен комиссиялық шығыстары
2833 0 0 0 Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша қызметке банктiк
операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдардың мерзiмi өткен комиссиялық шығыстары
2833 1 0 0 Резиденттер ұсынған бағалы қағаздарды сатып алу-сату
бойынша қызметке банктiк операциялардың жекелеген
түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың мерзiмi өткен
комиссиялық шығыстары
2833 2 0 0 Резидент еместер ұсынған бағалы қағаздарды сатып алу-сату
бойынша қызметке банктiк операциялардың жекелеген
түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың мерзiмi өткен
комиссиялық шығыстары
2834 0 0 0 Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша қызметке банктiк
операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдардың мерзiмi өткен комиссиялық шығыстары
2834 1 0 0 Резиденттер ұсынған шетел валютасын сатып алу-сату
бойынша қызметке банктiк операциялардың жекелеген
түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың мерзiмi өткен
комиссиялық шығыстары
2834 2 0 0 Резидент еместер ұсынған шетел валютасын сатып алу-сату
бойынша қызметке банктiк операциялардың жекелеген
түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың мерзiмi өткен
комиссиялық шығыстары
2838 0 0 0 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдардың мерзiмi өткен басқа комиссиялық шығыстары

2838  1 0 0  Просроченные прочие комиссионные расходы
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, по услугам,
предоставленные резидентами
2838  2 0 0  Просроченные прочие комиссионные расходы
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, по услугам,
предоставленные нерезидентами
2850       Прочие кредиторы
2851  0 0 0 Расчеты по налогам и другим обязательным
платежам в бюджет
2851  1 1 1  Расчеты по налогам и другим обязательным
платежам в республиканский бюджет
2851  1 2 1  Расчеты по налогам и другим обязательным
платежам в местные бюджеты
2852  0 0 0 Расчеты с брокерами
2852  1 5 1  Расчеты с брокерами (резидентами) в тенге
2852  1 5 2  Расчеты с брокерами (резидентами) в СКВ
2852  1 5 3  Расчеты с брокерами (резидентами) в ДВВ
2852  2 5 1  Расчеты с брокерами (нерезидентами) в тенге
2852  2 5 2  Расчеты с брокерами (нерезидентами) в СКВ
2852  2 5 3  Расчеты с брокерами (нерезидентами) в ДВВ
2853  0 0 0 Расчеты с акционерами (участниками
организации, осуществляющей отдельные виды
банковских операций) (по дивидендам)
2853  1 4 1  Расчеты с банками-резидентами (по дивидендам)
в тенге
2853  1 5 1  Расчеты с организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций, (по дивидендам) в тенге
2853  1 6 1  Расчеты с государственными нефинансовыми
организациями-резидентами (по дивидендам)
в тенге
2853  1 7 1  Расчеты с негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами (по дивидендам) в
тенге
2853  1 8 1  Расчеты с некоммерческими организациями-
резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства (по дивидендам) в тенге
2853  1 9 1  Расчеты с домашними хозяйствами-резидентами
(по дивидендам) в тенге
2853  2 0 1  Расчеты с нерезидентами (по дивидендам) в
тенге
2853  2 0 2  Расчеты с нерезидентами (по дивидендам) в СКВ
2853  2 0 3  Расчеты с нерезидентами (по дивидендам) в ДВВ
2854  0 0 0 Расчеты с работниками организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций
2855  0 0 0 Кредиторы по документарным расчетам
2855  1 4 1  Кредиторы (банки-резиденты) по документарным
расчетам в тенге
2855  1 4 2  Кредиторы (банки-резиденты) по документарным
расчетам в СКВ
2855  1 4 3  Кредиторы (банки-резиденты) по документарным
расчетам в ДВВ
2855  1 5 1  Кредиторы (организации-резиденты,
осуществляющие отдельные виды банковских
операций) по документарным расчетам в тенге

2838 1 0 0 Резиденттер ұсынған қызметке банктiк операциялардың
жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың мерзiмi
өткен басқа комиссиялық шығыстары
2838 2 0 0 Резидент еместер ұсынған қызметке банктiк операциялардың
жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың мерзiмi
өткен басқа комиссиялық шығыстары
2850       Басқа кредиторлар
2851 0 0 0 Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер
бойынша есеп айырысулар
2851 1 1 1 Салық және республикалық бюджетке төленетiн басқа да
мiндеттi төлемдер бойынша есеп айырысулар
2851 1 2 1 Салық және жергiлiктi бюджетке төленетiн басқа да
мiндеттi төлемдер бойынша есеп айырысулар
2852 0 0 0 Брокерлермен есеп айырысу
2852 1 5 1 Брокерлермен (резиденттермен) теңгемен есеп айырысу
2852 1 5 2 Брокерлермен (резиденттермен) ЕАВ-мен есеп айырысу
2852 1 5 3 Брокерлермен (резиденттермен) ВБТ-мен есеп айырысу
2852 2 5 1 Брокерлермен (резидент еместермен) теңгемен есеп айырысу
2852 2 5 2 Брокерлермен (резидент еместермен) EAB-мен есеп айырысу
2852 2 5 3 Брокерлермен (резидент еместермен) ВБТ-мен есеп айырысу
2853 0 0 0 Акционерлермен (банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын ұйымдардың қатысушылары) (дивиденд
бойынша) есеп айырысу
2853 1 4 1 Резидент банктермен (дивиденд бойынша) теңгемен есеп
айырысу
2853 1 5 1 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен (дивиденд бойынша) теңгемен есеп
айырысу
2853 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдармен (дивиденд
бойынша) теңгемен есеп айырысу
2853 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
(дивиденд бойынша) теңгемен есеп айырысу
2853 1 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдармен (дивиденд бойынша) теңгемен есеп
айырысу
2853 1 9 1 Резидент үй шаруашылықтарымен (дивиденд бойынша)
теңгемен есеп айырысу
2853 2 0 1 Резидент еместермен (дивиденд бойынша) теңгемен есеп
айырысу
2853 2 0 2 Резидент еместермен (дивиденд бойынша) ЕАВ-мен есеп
айырысу
2853 2 0 3 Резидент еместермен (дивиденд бойынша) ВБТ-мен есеп
айырысу
2854 0 0 0 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдардың қызметкерлерiмен есеп айырысу
2855 0 0 0 Құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
2855 1 4 1 Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(резидент банктер)
2855 1 4 2 EAB-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(резидент банктер)
2855 1 4 3 ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(резидент банктер)
2855 1 5 1 Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент банктер)

2855  1 5 2  Кредиторы (организации-резиденты,
осуществляющие отдельные виды банковских
операций) по документарным расчетам в СКВ
2855  1 5 3  Кредиторы (организации-резиденты,
осуществляющие отдельные виды банковских
операций) по документарным расчетам в ДВВ
2855  1 6 1  Кредиторы (государственные нефинансовые
организации-резиденты) по документарным
расчетам в тенге
2855  1 6 2  Кредиторы (государственные нефинансовые
организации-резиденты) по документарным
расчетам в СКВ
2855  1 6 3  Кредиторы (государственные нефинансовые
организации-резиденты) по документарным
расчетам в ДВВ
2855  1 7 1  Кредиторы (негосударственные нефинансовые
организации-резиденты) по документарным
расчетам в тенге
2855  1 7 2  Кредиторы (негосударственные нефинансовые
организации-резиденты) по документарным
расчетам в СКВ
2855  1 7 3  Кредиторы (негосударственные нефинансовые
организации-резиденты) по документарным
расчетам в ДВВ
2855  1 8 1  Кредиторы (некоммерческие организации-
резиденты, обслуживающие домашние хозяйства)
по документарным расчетам в тенге
2855  1 8 2  Кредиторы (некоммерческие организации-
резиденты, обслуживающие домашние хозяйства)
по документарным расчетам в СКВ
2855  1 8 3  Кредиторы (некоммерческие организации-
резиденты, обслуживающие домашние хозяйства)
по документарным расчетам в ДВВ
2855  1 9 1  Кредиторы (домашние хозяйства-резиденты) по
документарным расчетам в тенге
2855  1 9 2  Кредиторы (домашние хозяйства-резиденты) по
документарным расчетам в СКВ
2855  1 9 3  Кредиторы (домашние хозяйства-резиденты) по
документарным расчетам в ДВВ
2855  2 0 1  Кредиторы (нерезиденты) по документарным
расчетам в тенге
2855  2 0 2  Кредиторы (нерезиденты) по документарным
расчетам в СКВ
2855  2 0 3  Кредиторы (нерезиденты) по документарным
расчетам в ДВВ
2856  0 0 0 Кредиторы по капитальным вложениям
2856  1 4 1  Кредиторы (банки-резиденты) по капитальным
вложениям в тенге
2856  1 5 1  Кредиторы (организации-резиденты,
осуществляющие отдельные виды банковских
операций) по капитальным вложениям в тенге
2856  1 6 1  Кредиторы (государственные нефинансовые
организации-резиденты) по капитальным
вложениям в тенге
2856  1 7 1  Кредиторы (негосударственные нефинансовые
организации-резиденты) по капитальным
вложениям в тенге
2856  1 8 1  Кредиторы (некоммерческие организации-
резиденты, обслуживающие домашние хозяйства)
по капитальным вложениям в тенге
2856  1 9 1  Кредиторы (домашние хозяйства-резиденты) по
капитальным вложениям в тенге

2855 1 5 2 EAB-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент банктер)
2855 1 5 3 ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент банктер)
2855 1 6 1 Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(мемлекеттiк қаржылық емес резидент банктер)
2855 1 6 2 ЕАВ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(мемлекеттiк қаржылық емес резидент банктер)
2855 1 6 3 ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(мемлекеттiк қаржылық емес резидент банктер)
2855 1 7 1 Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент банктер)
2855 1 7 2 EAB-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент банктер)
2855 1 7 3 ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент банктер)
2855 1 8 1 Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
2855 1 8 2 EAB-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
2855 1 8 3 ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
2855 1 9 1 Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(резидент үй шаруашылығы)
2855 1 9 2 ЕАВ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(резидент үй шаруашылығы)
2855 1 9 3 ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(резидент үй шаруашылықтары)
2855 2 0 1 Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(резидент еместер)
2855 2 0 2 ЕАВ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша (резидент
еместер)
2855 2 0 3 ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша (резидент
еместер)
2856 0 0 0 Күрделi салымдар бойынша кредиторлар
2856 1 4 1 Теңгемен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (резидент
банктер)
2856 1 5 1 Теңгемен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (банктiк
операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар)
2856 1 6 1 Теңгемен күрделi салымдар бойынша кредиторлар
(мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар)
2856 1 7 1 Теңгемен күрделi салымдар бойынша кредиторлар
(мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
2856 1 8 1 Теңгемен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
2856 1 9 1 Теңгемен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (резидент
үй шаруашылығы)

2856  2 0 1  Кредиторы (нерезиденты) по капитальным
вложениям в тенге
2856  2 0 2  Кредиторы (нерезиденты) по капитальным
вложениям в СКВ
2856  2 0 3  Кредиторы (нерезиденты) по капитальным
вложениям в ДВВ
2857  0 0 0 Отсроченный подоходный налог
2860  0 0 0 Прочие кредиторы по банковской деятельности
2860  1 3 1  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(Национальный Банк Республики Казахстан) в
тенге
2860  1 3 2  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(Национальный Банк Республики Казахстан) в
СКВ
2860  1 3 3  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(Национальный Банк Республики Казахстан) в
ДВВ
2860  1 4 1  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(банки-резиденты) в тенге
2860  1 4 2  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(банки-резиденты) в СКВ
2860  1 4 3  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(банки-резиденты) в ДВВ
2860  1 5 1  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(организации-резиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) в тенге
2860  1 5 2  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(организации-резиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) в СКВ
2860  1 5 3  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(организации-резиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) в ДВВ
2860  1 6 1  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(государственные нефинансовые организации-
резиденты) в тенге
2860  1 6 2  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(государственные нефинансовые организации-
резиденты) в СКВ
2860  1 6 3  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(государственные нефинансовые организации-
резиденты) в ДВВ
2860  1 7 1  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(негосударственные нефинансовые организации-
резиденты) в тенге
2860  1 7 2  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(негосударственные нефинансовые организации-
резиденты) в СКВ
2860  1 7 3  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(негосударственные нефинансовые организации-
резиденты) в ДВВ
2860  1 8 1  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(некоммерческие организации-резиденты, обслу-
живающие домашние хозяйства) в тенге
2860  1 8 2  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(некоммерческие организации-резиденты, обслу-
живающие домашние хозяйства) в СКВ
2860  1 8 3  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(некоммерческие организации-резиденты, обслу-
живающие домашние хозяйства) в ДВВ
2860  1 9 1  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(домашние хозяйства-резиденты) в тенге
2860  1 9 2  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(домашние хозяйства-резиденты) в СКВ

2856 2 0 1 Теңгемен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (резидент
еместер)
2856 2 0 2 EAB-мен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (резидент
еместер)
2856 2 0 3 ВБТ-мен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (резидент
еместер)
2857 0 0 0 Мерзiмi ұзартылған табыс салығы
2860 0 0 0 Банк қызметi бойынша басқа кредиторлар
2860 1 3 1 Банк қызметi бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi)
2860 1 3 2 Банк қызметi бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi)
2860 1 3 3 Банк қызметi бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi)
2860 1 4 1 Банк қызметi бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(резидент банктер)
2860 1 4 2 Банк қызметi бойынша EAB-мен басқа кредиторлар
(резидент банктер)
2860 1 4 3 Банк қызметi бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(резидент банктер)
2860 1 5 1 Банк қызметi бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент ұйымдар)
2860 1 5 2 Банк қызметi бойынша EAB-мен басқа кредиторлар
(банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент ұйымдар)
2860 1 5 3 Банк қызметi бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент ұйымдар)
2860 1 6 1 Банк қызметi бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар)
2860 1 6 2 Банк қызметi бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар)
2860 1 6 3 Банк қызметi бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар)
2860 1 7 1 Банк қызметi бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
2860 1 7 2 Банк қызметi бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
2860 1 7 3 Банк қызметi бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
2860 1 8 1 Банк қызметi бойынша теңгемен басқа кредиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
2860 1 8 2 Банк қызметi бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
2860 1 8 3 Банк қызметi бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
2860 1 9 1 Банк қызметi бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(резидент үй шаруашылықтары)
2860 1 9 2 Банк қызметi бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(резидент үй шаруашылықтары)

2860  1 9 3  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(домашние хозяйства-резиденты) в ДВВ
2860  2 0 1  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(нерезиденты) в тенге
2860  2 0 2  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(нерезиденты) в СКВ
2860  2 0 3  Прочие кредиторы по банковской деятельности
(нерезиденты) в ДВВ
2864  0 0 0 Обязательства организации, осуществляющей
отдельные виды банковских операций, по акцептам
2864  1 4 1  Обязательства организации, осуществляющей
отдельные виды банковских операций, перед
банками-резидентами по акцептам в тенге
2864  1 5 1  Обязательства организации, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, перед
другими организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций, по акцептам в тенге
2864  1 6 1  Обязательства организации, осуществляющей
отдельные виды банковских операций, перед
государственными нефинансовыми организациями-
резидентами по акцептам в тенге
2864  1 7 1  Обязательства организации, осуществляющей
отдельные виды банковских операций, перед
негосударственными нефинансовыми организациями
по акцептам в тенге
2864  1 8 1  Обязательства организации, осуществляющей
отдельные виды банковских операций, перед
некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства, по акцептам
в тенге
2864  1 9 1  Обязательства организации, осуществляющей
отдельные виды банковских операций, перед
домашними хозяйствами-резидентами по акцептам
в тенге
2864  2 0 1  Обязательства организации, осуществляющей
отдельные виды банковских операций, перед
нерезидентами по акцептам в тенге
2864  2 0 2  Обязательства организации, осуществляющей
отдельные виды банковских операций, перед
нерезидентами по акцептам в СКВ
2864  2 0 3  Обязательства организации, осуществляющей
отдельные виды банковских операций, перед
нерезидентами по акцептам в ДВВ
2865  0 0 0 Отрицательная разница от переоценки (курсовой
разницы) производных финансовых инструментов
2867  0 0 0 Прочие кредиторы по небанковской деятельности
2867  1 3 1  Прочие кредиторы по небанковской деятельности
(Национальный Банк Республики Казахстан) в
тенге
2867  1 3 2  Прочие кредиторы по небанковской деятельности
(Национальный Банк Республики Казахстан) в
СКВ
2867  1 3 3  Прочие кредиторы по небанковской деятельности
(Национальный Банк Республики Казахстан) в ДВВ
2867  1 4 1  Прочие кредиторы по небанковской деятельности
(банки-резиденты) в тенге
2867  1 4 2  Прочие кредиторы по небанковской деятельности
(банки-резиденты) в СКВ

2860 1 9 3 Банк қызметi бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(резидент үй шаруашылықтары)
2860 2 0 1 Банк қызметi бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(резидент еместер)
2860 2 0 2 Банк қызметi бойынша EAB-мен басқа кредиторлар
(резидент еместер)
2860 2 0 3 Банк қызметi бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(резидент еместер)
2864 0 0 0 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын ұйымдардың акцептер бойынша мiндеттемелерi
2864 1 4 1 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын ұйымдардың резидент банктер алдындағы акцептер
бойынша теңгемен мiндеттемелерi
2864 1 5 1 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын ұйымдардың банктiк операциялардың жекелеген
түрлерiн жүзеге асыратын басқа резидент банктер
алдындағы акцептер бойынша теңгемен мiндеттемелерi
2864 1 6 1 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын ұйымдардың мемлекеттiк қаржылық емес резидент
ұйымдар алдындағы акцептер бойынша теңгемен
мiндеттемелерi
2864 1 7 1 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын ұйымдардың мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдар алдындағы акцептер бойынша теңгемен
мiндеттемелерi
2864 1 8 1 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын ұйымдардың үй шаруашылығына қызмет көрсететiн
коммерциялық емес резидент ұйымдар алдындағы акцептер
бойынша теңгемен мiндеттемелерi
2864 1 9 1 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын ұйымдардың резидент үй шаруашылықтары
алдындағы акцептер бойынша теңгемен мiндеттемелерi
2864 2 0 1 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын ұйымдардың резидент еместер алдындағы акцептер
бойынша теңгемен мiндеттемелерi
2864 2 0 2 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын ұйымдардың резидент еместер алдындағы акцептер
бойынша ЕАВ-мен мiндеттемелерi
2864 2 0 3 Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын ұйымдардың резидент еместер алдындағы акцептер
бойынша BБT-мен мiндеттемелерi
2865 0 0 0 Туынды қаржы құралдарын қайта бағалаудан терiс
айырмашылық (бағам айырмашылығы)
2867 0 0 0 Банктiк емес қызмет бойынша басқа кредиторлар
2867 1 3 1 Банктiк емес қызмет бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi)
2867 1 3 2 Банктiк емес қызмет бойынша EAB-мен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi)
2867 1 3 3 Банктiк емес қызмет бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi)
2867 1 4 1 Банктiк емес қызмет бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(резидент банктер)
2867 1 4 2 Банктiк емес қызмет бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(резидент банктер)

2870  1 8 3  Прочие транзитные счета организации, осущест-
вляющей отдельные виды банковских операций,
по операциям с некоммерческими организациями-
резидентами, обслуживающими домашние хозяй-
ства, в ДВВ
2870  1 9 1  Прочие транзитные счета организации, осущест-
вляющей отдельные виды банковских операций, по
операциям с домашними хозяйствами-резидентами
в тенге
2870  1 9 2  Прочие транзитные счета организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по операциям с домашними
хозяйствами-резидентами в СКВ
2870  1 9 3  Прочие транзитные счета организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по операциям с домашними
хозяйствами-резидентами в ДВВ
2870  2 0 1  Прочие транзитные счета организации, осущест-
вляющей отдельные виды банковских операций, по
операциям с нерезидентами в тенге
2870  2 0 2  Прочие транзитные счета организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по операциям с нерезидентами в СКВ
2870  2 0 3  Прочие транзитные счета организации,
осуществляющей отдельные виды банковских
операций, по операциям с нерезидентами в ДВВ
2890      Обязательства по операциям с производными
финансовыми инструментами
2891  0 0 0 Обязательства по операциям фьючерс
2891  1 4 1  Обязательства в тенге перед другими банками-
резидентами по операциям фьючерс
2891  1 4 2  Обязательства в СКВ перед другими банками-
резидентами по операциям фьючерс
2891  1 4 3  Обязательства в ДВВ перед другими банками-
резидентами по операциям фьючерс
2891  1 5 1  Обязательства в тенге перед организациями-
резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, по операциям фьючерс
2891  1 5 2  Обязательства в СКВ перед организациями-
резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, по операциям фьючерс
2891  1 5 3  Обязательства в ДВВ перед организациями-
резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, по операциям фьючерс
2891  1 6 1  Обязательства в тенге перед государственными
нефинансовыми организациями-резидентами по
операциям фьючерс
2891  1 6 2  Обязательства в СКВ перед государственными
нефинансовыми организациями-резидентами по
операциям фьючерс
2891  1 6 3  Обязательства в ДВВ перед государственными
нефинансовыми организациями-резидентами по
oперациям фьючерс
2891  1 7 1  Обязательства в тенге перед негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами по
операциям фьючерс
2891  1 7 2  Обязательства в СКВ перед негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами по
операциям фьючерс

2870 1 8 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның үй шаруашылығына қызмет көрсететiн
коммерциялық емес резидент ұйымдармен операциялар
бойынша ВБТ-мен басқа да транзиттiк шоттары
2870 1 9 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның резидент үй шаруашылықтарымен теңгемен
операциялары бойынша басқа да транзиттiк шоттары
2870 1 9 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның резидент үй шаруашылықтарымен ЕАВ-мен
операциялары бойынша басқа да транзиттiк шоттары
2870 1 9 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның резидент үй шаруашылықтарымен ВБТ-мен
операциялары бойынша басқа да транзиттiк шоттары
2870 2 0 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерi жүзеге асыратын
ұйымның резидент еместермен теңгемен операциялары
бойынша басқа да транзиттiк шоттары
2870 2 0 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның резидент еместермен ЕАВ-мен операциялары
бойынша басқа да транзиттiк шоттары
2870 2 0 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның резидент еместермен ВБТ-мен операциялары
бойынша басқа да транзиттiк шоттары
2890       Туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
мiндеттемелер
2891 0 0 0 Фьючерс операциялары бойынша мiндеттемелер
2891 1 4 1 Басқа резидент емес банктер алдындағы фьючерс
операциялары бойынша теңгемен мiндеттемелер
2891 1 4 2 Басқа резидент емес банктер алдындағы фьючерс
операциялары бойынша ЕАВ-мен мiндеттемелер
2891 1 4 3 Басқа резидент емес банктер алдындағы фьючерс
операциялары бойынша ВБТ-мен мiндеттемелер
2891 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар алдындағы фьючерс операциялары бойынша
теңгемен мiндеттемелер
2891 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар алдындағы фьючерс операциялары бойынша
ЕАВ-мен мiндеттемелер
2891 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар алдындағы фьючерс операциялары бойынша
ВБТ-мен мiндеттемелер
2891 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
фьючерс операциялары бойынша теңгемен мiндеттемелер
2891 1 6 2 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
фьючерс операциялары бойынша ЕАВ-мен мiндеттемелер
2891 1 6 3 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
фьючерс операциялары бойынша ВБТ-мен мiндеттемелер
2891 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы фьючерс операциялары бойынша теңгемен
мiндеттемелер
2891 1 7 2 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы фьючерс операциялары бойынша EAB-мен
мiндеттемелер

2891  1 7 3  Обязательства в ДВВ перед негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами по
операциям фьючерс
2891  2 0 1  Обязательства в тенге перед нерезидентами по
операциям фьючерс
2891  2 0 2  Обязательства в СКВ перед нерезидентами по
операциям фьючерс
2891  2 0 3  Обязательства в ДВВ перед нерезидентами по
операциям фьючерс
2892  0 0 0 Обязательства по операциям форвард/спот
2892  1 4 1  Обязательства в тенге перед другими банками-
резидентами по операциям форвард/спот
2892  1 4 2  Обязательства в СКВ перед другими банками-
резидентами по операциям форвард/спот
2892  1 4 3  Обязательства в ДВВ перед другими банками-
резидентами по операциям форвард/спот
2892  1 5 1  Обязательства в тенге перед организациями-
резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, по операциям форвард/спот
2892  1 5 2  Обязательства в СКВ перед организациями-
резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, по операциям форвард/спот
2892  1 5 3  Обязательства в ДВВ перед организациями-
резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, по операциям форвард/спот
2892  1 6 1  Обязательства в тенге перед государственными
нефинансовыми организациями-резидентами по
операциям форвард/спот
2892  1 6 2  Обязательства в СКВ перед государственными
нефинансовыми организациями-резидентами по
операциям форвард/спот
2892  1 6 3  Обязательства в ДВВ перед государственными
нефинансовыми организациями-резидентами по
операциям форвард/спот
2892  1 7 1  Обязательства в тенге перед негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами по
операциям форвард/спот
2892  1 7 2  Обязательства в СКВ перед негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами по
операциям форвард/спот
2892  1 7 3  Обязательства в ДВВ перед негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами по
операциям форвард/спот
2892  2 0 1  Обязательства в тенге перед нерезидентами по
операциям форвард/спот
2892  2 0 2  Обязательства в СКВ перед нерезидентами по
операциям форвард/спот
2892  2 0 3  Обязательства в ДВВ перед нерезидентами по
операциям форвард/спот
2893  0 0 0 Обязательства по опционным операциям
2893  1 4 1  Обязательства в тенге перед другими банками-
резидентами по опционным операциям
2893  1 4 2  Обязательства в СКВ перед другими банками-
резидентами по опционным операциям
2893  1 4 3  Обязательства в ДВВ перед другими банками-
резидентами по опционным операциям

2891 1 7 3 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы фьючерс операциялары бойынша ВБТ-мен
мiндеттемелер
2891 2 0 1 Резидент еместер алдындағы фьючерс операциялары бойынша
теңгемен міндеттемелер
2891 2 0 2 Резидент еместер алдындағы фьючерс операциялары бойынша
ЕАВ-мен мiндеттемелер
2891 2 0 3 Резидент еместер алдындағы фьючерс операциялары бойынша
ВБТ-мен мiндеттемелер
2892 0 0 0 Форвард/спот операциялары бойынша мiндеттемелер
2892 1 4 1 Басқа резидент банктер алдындағы форвард/спот
операциялары бойынша теңгемен мiндеттемелер
2892 1 4 2 Басқа резидент банктер алдындағы форвард/спот
операциялары бойынша EAB-мен мiндеттемелер
2892 1 4 3 Басқа резидент банктер алдындағы форвард/спот
операциялары бойынша ВБТ-мен мiндеттемелер
2892 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар алдындағы форвард/спот операциялары
бойынша теңгемен мiндеттемелер
2892 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар алдындағы форвард/спот операциялары
бойынша ЕАВ-мен мiндеттемелер
2892 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар алдындағы форвард/спот операциялары
бойынша ВБТ-мен мiндеттемелер
2892 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
форвард/спот операциялары бойынша теңгемен мiндеттемелер
2892 1 6 2 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
форвард/спот операциялары бойынша EAB-мен мiндеттемелер
2892 1 6 3 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
форвард/спот операциялары бойынша ВБТ-мен мiндеттемелер
2892 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы форвард/спот операциялары бойынша теңгемен
мiндеттемелер
2892 1 7 2 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы форвард/спот операциялары бойынша ЕАВ-мен
мiндеттемелер
2892 1 7 3 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы форвард/спот операциялары бойынша ВБТ-мен
мiндеттемелер
2892 2 0 1 Резидент еместер алдындағы форвард/спот операциялары
бойынша теңгемен мiндеттемелер
2892 2 0 2 Резидент еместер алдындағы форвард/спот операциялары
бойынша ЕАВ-мен мiндеттемелер
2892 2 0 3 Резидент еместер алдындағы форвард/спот операциялары
бойынша ВБТ-мен мiндеттемелер
2893 0 0 0 Опцион операциялары бойынша мiндеттемелер
2893 1 4 1 Басқа резидент банктер алдындағы опцион операциялары
бойынша теңгемен мiндеттемелер
2893 1 4 2 Басқа резидент банктер алдындағы опцион операциялары
бойынша EAB-мен мiндеттемелер
2893 1 4 3 Басқа резидент банктер алдындағы опцион операциялары
бойынша ВБТ-мен мiндеттемелер

2893  1 5 1  Обязательства в тенге перед организациями-
резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, по опционным операциям
2893  1 5 2  Обязательства в СКВ перед организациями-
резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, по опционным операциям
2893  1 5 3  Обязательства в ДВВ перед организациями-
резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, по опционным операциям
2893  1 6 1  Обязательства в тенге перед государственными
нефинансовыми организациями-резидентами по
опционным операциям
2893  1 6 2  Обязательства в СКВ перед государственными
нефинансовыми организациями-резидентами по
опционным операциям
2893  1 6 3  Обязательства в ДВВ перед государственными
нефинансовыми организациями-резидентами по
опционным операциям
2893  1 7 1  Обязательства в тенге перед негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами по
опционным операциям
2893  1 7 2  Обязательства в СКВ перед негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами по
опционным операциям
2893  1 7 3  Обязательства в ДВВ перед негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами по
опционным операциям
2893  2 0 1  Обязательства в тенге перед нерезидентами по
опционным операциям
2893  2 0 2  Обязательства в СКВ перед нерезидентами по
опционным операциям
2893  2 0 3  Обязательства в ДВВ перед нерезидентами по
опционным операциям
Итого обяза-
тельства
-------------------------------------------------------------------
Правила по заполнению приложения 5 к форме 700-НО:
1. В настоящем Приложении установлена система кодировки балансовых счетов, составленная в соответствии с международной классификацией институциональных единиц (объектов экономики), методологические принципы которой определены в Руководстве Международного Валютного Фонда по составлению денежно-кредитной и финансовой статистики.
2. Основные термины и понятия, используемые в настоящем Приложении:
1) Домашние хозяйства - институциональные единицы, состоящие из физических лиц, а также из небольших групп физических лиц, проживающих совместно, объединяющих (полностью или частично) свои доходы и имущество, и совместно потребляющие определенные виды товаров и услуг (жилье, продукты питания и другое).
2) Институциональная единица - хозяйственная единица (объект), которая (ый) в соответствии с законодательством Республики Казахстан может владеть активами, принимать на себя обязательства и заниматься производственной и коммерческой деятельностью, совершать сделки с другими институциональными единицами.
3) Некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства - институциональные единицы, производящие товары или услуги, но не приносящие прибыли или иных финансовых благ институциональным единицам, контролирующим такие организации.

2893 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар алдындағы опцион операциялары бойынша
теңгемен мiндеттемелер
2893 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар айдындағы опцион операциялары бойынша
ЕАВ-мен мiндеттемелер
2893 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар алдындағы опцион операциялары бойынша
ВБТ-мен мiндеттемелер
2893 1 6 1 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
опцион операциялары бойынша теңгемен мiндеттемелер
2893 1 6 2 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
опцион операциялары бойынша ЕАВ-мен мiндеттемелер
2893 1 6 3 Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
опцион операциялары бойынша ВБТ-мен мiндеттемелер
2893 1 7 1 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы опцион операциялары бойынша теңгемен
мiндеттемелер
2893 1 7 2 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы опцион операциялары бойынша ЕАВ-мен
мiндеттемелер
2893 1 7 3 Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы опцион операциялары бойынша ВБТ-мен
мiндеттемелер
2893 2 0 1 Резидент еместер алдындағы опцион операциялары бойынша
теңгемен мiндеттемелер
2893 2 0 2 Резидент еместер алдындағы опцион операциялары бойынша
EAB-мен мiндеттемелер
2893 2 0 3 Резидент еместер алдындағы опцион операциялары бойынша
ВБТ-мен мiндеттемелер
Мiндеттемелердің
жиынтығы
700-HO нысанға 5-қосымшаны толтыру ережесi
1. Осы Қосымшада методологиялық принциптерiн Халықаралық Валюта қорының ақша-кредит және қаржылық статистика жасау жөнiндегi басшылығы белгiлеген, институционалдық бiрлiктердiң (экономика объектiлерiнiң) халықаралық жiктеулерiне сәйкес жасалынған баланстық шоттарды кодтау жүйесi белгiленген.
2. Осы Қосымшада пайдаланылатын негiзгi терминдер мен ұғымдар:
1) Үй шаруашылығы - бiрге өмiр сүретiн, өзiнiң кiрiстерi мен мүлкiн қосатын (толық немесе iшiнара) және тауарлардың белгiлi бiр түрлерi мен қызмет көрсетудi (тұрғын үй, азық-түлiк өнiмдерi және басқалары) бiрлесiп пайдаланатын жеке тұлғалардан, сондай-ақ жеке тұлғалардың шағын топтарынан тұратын институционалды бiрлiктер.
2) институционалды бiрлiктер - Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес активтерге ие бола алатын, өзiне мiндеттемелер қабылдай алатын және өндiрiстiк және коммерциялық қызметпен айналысатын, басқа институционалдық бiрлiктермен мәмiлелер жасай алатын шаруашылық бiрлiгi (объект).
3) Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес ұйымдар - тауарлар шығаратын немесе қызмет көрсететiн, бiрақ осындай ұйымдарды бақылайтын институционалды бiрлiктерге түсiм немесе өзге де қаржылық игiлiк әкелмейтiн институтционалды бiрлiктер.

4) Нефинансовые организации - институциональные единицы, основным видом деятельности которых является производство рыночных товаров и нефинансовых услуг.
5) Органы государственного управления - институциональные единицы, обладающие законодательной, судебной или исполнительной властью, которая распространяется на другие институциональные единицы, расположенные на территории Республики Казахстан.
6) Сектор экономики - подразделение экономики, которое включает в себя группу институциональных единиц, объединенных по основному виду их деятельности и организационно-правовой форме.
7) Финансовые организации - институциональные единицы, основной функцией которых является финансовое посредничество или вспомогательная финансовая деятельность, тесно связанная с финансовым посредничеством.
3. Институциональные единицы, составляющие экономику в целом, группируются в следующие пять взаимоисключающих институциональных секторов, которые использованы при кодировке балансовых счетов:
1) сектор органов государственного управления;
2) сектор финансовых организаций;
3) сектор нефинансовых организаций;
4) сектор некоммерческих организаций, обслуживающих домашние хозяйства;
5) сектор домашних хозяйств.
4. Сектор органов государственного управления включает в себя следующие подсектора:
1) правительство (далее - Правительство Республики Казахстан) - код "1";
2) местные органы управления (далее - местные органы власти) - код "2";
Код "1" означает министерства, ведомства и агентства, финансируемые из средств республиканского бюджета, научно-исследовательские институты, институциональные единицы - агенты Правительства, фонды, контролируемые органами государственного управления и финансируемые из средств республиканского бюджета, а также другие организации, находящиеся под контролем государства, выполняющие функции, свойственные государственным органам и не занимающиеся рыночным производством.
Код "2" означает институциональные единицы, осуществляющие функции управления на уровне области, города и района и организации, финансируемые из средств местного бюджета.
5. Сектор финансовых организаций включает в себя следующие подсектора:
1) центральный банк (далее - Национальный Банк Республики Казахстан или иностранные центральные банки) - код "3";
2) другие депозитные организации (далее - банки) - код "4";
3) другие финансовые организации (далее - организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций) - код "5".
Код "3" означает институциональную единицу, которая осуществляет контроль над ключевыми аспектами финансовой системы и проводит такую деятельность, как эмиссия национальной валюты, управление международными резервами, надзор за деятельностью банков и других финансовых организаций.
Код "4" означает институциональные единицы, основным видом деятельности которых является финансовое посредничество, открытие и ведение банковских счетов и привлечение вкладов независимо, являются они банками или нет. К данной группе также относятся кредитные товарищества, занимающиеся открытием и ведением банковских счетов.
Код "5" означает все остальные институциональные единицы данного сектора, которые осуществляют различные посреднические или вспомогательные финансовые услуги, или деятельность которых тесно связана с финансовым посредничеством, но сами они не выполняют функции посредников. В эту группу относятся страховые (перестраховочные) организации, негосударственные накопительные пенсионные фонды, ломбарды, обменные пункты, ипотечные компании, кредитные и сельские кредитные товарищества, брокерские и дилерские компании, инвестиционные фонды и другие финансовые организации, за исключением организаций, которые находятся под контролем государства и/или занимаются общественной либо благотворительной деятельностью.

4) Қаржылық емес ұйым - негiзгi қызметi рыноктық тауарлар шығару және қаржылық емес қызмет көрсету болып табылатын институтционалды бiрлiктер.
5) Мемлекеттiк басқару органдары - Қазақстан Республикасының аумағында орналасқан басқа да институтционалдық бiрлiктерге қолданылатын заң, сот немесе атқарушы билiкке ие болатын институтционалды бiрлiктер.
6) Экономика секторы - қызметтiң негiзгi түрi және ұйымдық-құқықтық нысандағы қызметi бойынша қосылған институтционалды бiрлiктер тобына кiретiн экономиканың бөлiмшесi.
7) Қаржылық ұйымдар - негiзгi функциясы қаржылық делдалдық немесе қаржылық делдалдықпен тығыз байланысты қосалқы қаржы қызметi болып табылатын институтционалды бiрлiктер.
3. Тұтастай алғанда экономиканы құрайтын институтционалды бiрлiктер, баланстық шоттарды кодтау кезiнде қолданылатын мынадай өзара жоққа шығаратын бес институтционалды секторларға топталады:
1) мемлекеттiк басқару органдарының секторы;
2) қаржы ұйымдарының секторы;
3) қаржылық емес ұйымдардың секторы;
4) үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес ұйымдардың секторы;
5) үй шаруашылығының секторы.
4. Мемлекеттiк басқару органдарының секторына мынадай шағын секторлар кiредi:
1) үкiмет (бұдан әрi - Қазақстан Республикасының Үкiметi) - код "1";
2) жергiлiктi басқару органдары (бұдан әрi - жергілiктi басқару органдары) код "2".
"1" код республикалық бюджеттiң қаражатынан қаржыландырылатын министрлiктердi, ведомстволар мен агенттiктердi, ғылыми-зерттеу институттарын, институтционалды бiрлiктер - Yкiмет агенттерiн, мемлекеттiк басқару органдары бақылайтын және республикалық бюджеттiң қаражатынан қаржыландырылатын қорларды, сондай-ақ мемлекеттiк органдарға тән функцияларды орындайтын және рынок өндiрісiмен айналыспайтын мемлекеттiң бақылауындағы басқа ұйымдарды бiлдiредi.
"2" код басқару функциясын облыс, қала және аудан деңгейiнде жүзеге асыратын институтционалды бiрлiктердi және жергiлiктi бюджеттiң қаражатынан қаржыландырылатын ұйымды бiлдiредi.
5. Қаржы ұйымдарының секторына мынадай шағын секторлар кiредi:
1) орталық банк (бұдан әрi - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi немесе шетелдiк орталық банктер) - код "3";
2) басқа депозиттiк ұйымдар (бұдан әрi - банктер) - код "4";
3) басқа қаржы ұйымдары (бұдан әрi - банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдар) - код "5";
"3" код қаржы жүйесiнiң басты аспектiлерiн бақылайтын және ұлттық валютаны эмиссиялау, халықаралық резервтердi басқару, банктер мен басқа да қаржы ұйымдарының қызметiн қадағалау сияқты қызметтердi жүргiзетiн институтционалды бiрлiктi бiлдiредi.
"4" код негiзгi қызметтiң түрлерi қаржылық делдалдық, банктiк шоттарды ашу және жүргізу, банктер немесе банктер еместiгiне қарамастан салымдар тарту болып табылатын институтционалды бiрлiктердi бiлдiредi. Осы топқа банктiк шоттарды ашумен және жүргiзумен айналысатын кредиттiк серiктестiктер жатады.
"5" код осы сектордың әртүрлi делдалдық немесе қосалқы қаржылық қызметтi немесе қаржылық делдалдықпен тығыз байланысты қызметтi жүзеге асыратын барлық қалған институтционалды бiрлiктердi бiлдiредi, бiрақ олар делдалдардың функцияларын орындамайды. Бұл топқа сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдары, мемлекеттiк емес жинақтаушы зейнетақы қорлары, ломбардтар, айырбастау пункттерi, ипотекалық компаниялар, кредиттiк және ауылдық кредиттiк серiктестiктер, брокер және дилер компаниялары, инвестициялық қорлар және мемлекеттiң бақылауындағы және/немесе қоғамдық не қайырымдылық қызметпен айналысатын ұйымдарды қоспағанда, басқа қаржы ұйымдары жатады.

6. Сектор нефинансовых организаций включает в себя следующие подсектора:
1) государственные нефинансовые организации - код "6";
2) негосударственные нефинансовые организации - код "7".
Код "6" означает институциональные единицы, занимающиеся в основном рыночным производством и контролируемые органами государственного управления.
Код "7" означает институциональные единицы, занимающиеся рыночным производством и неконтролируемые органами государственного управления.
7. Сектор некоммерческих организаций, обслуживающих домашние хозяйства - код "8", включает в себя институциональные единицы:
1) которые создаются ассоциациями лиц с тем, чтобы обеспечивать товарами или услугами самих членов этих ассоциаций. Такие услуги обычно предоставляются бесплатно или финансируются за счет регулярных членских взносов. К ним относят политические партии, профсоюзы, мечети, церкви (храмы) и религиозные общества, общественные, национальные культурные центры и другие;
2) основным видом деятельности которых является оказание благотворительной помощи. К ним относятся благотворительные организации и агентства по оказанию помощи пострадавшим или нуждающимся, которые создаются в благотворительных целях для обслуживания интересов членов общества. Данные некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, занимаются на нерыночной основе предоставлением товаров или услуг нуждающимся в них домашним хозяйствам. Средства таких некоммерческих организаций, обслуживающих домашние хозяйства, образуются за счет пожертвований в денежной или натуральной форме, поступающих от общественности, органов государственного управления и трансфертов от нерезидентов.
8. Сектор домашних хозяйств - код "9", означает институциональные единицы, состоящие из физических лиц, а также из небольших групп физических лиц (семьи), проживающих совместно, объединяющих (полностью или частично) свои доходы и имущество, и совместно потребляющие определенные виды товаров и услуг (жилье, продукты питания и другое). В эту группу также следует отнести физических лиц, занимающихся индивидуальной предпринимательской деятельностью без образования юридического лица.
9. Структура счета приложения содержит минимальный (обязательный) уровень детализации. Нулевое обозначение в позициях 5, 6 и 7 счетов приложения означает отсутствие необходимости детализации существующих позиций.
10. По счетам Приложения 1405000, 1425000 позицию по сектору экономики следует отражать в разрезе плательщиков по векселю.
11. По счетам Главной бухгалтерской книги 2301000, 2303000, 2401000, 2402000 в случае отсутствия возможности достоверно определить сектор экономики держателя ценной бумаги следует указывать сектор экономики номинального держателя.".

6. Қаржылық емес ұйымдардың секторына мынадай шағын секторлар кiредi:
1) мемлекеттiк қаржылық емес ұйым - "6" код;
2) мемлекеттiк емес қаржылық емес ұйым - "7" код.
"6" код негiзiнен рынок өндiрiсiмен айналысатын және мемлекеттiк басқару органдары бақылайтын институтционалды бiрлiктердi бiлдiредi.
"7" код негiзiнен рынок өндiрiсiмен айналысатын және мемлекеттiк басқару органдары бақылайтын институтционалды бiрлiктердi бiлдiредi.
7. Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн ұйымдардың секторына - "8" кодқа мынадай институтционалды бiрлiктер кiредi:
1) тұлғалардың қауымдастықтары құрылады, олар осы қауымдастықтың мүшелерiн тауарлармен немесе қызметтермен қамтамасыз етедi. Мұндай қызметтер әдетте тегiн көрсетiледi немесе жүйелi мүшелiк жарналар есебiнен қаржыландырылады. Оларға саяси партиялар, кәсiподақтар, мешiттер, шiркеулер (храмдар) және дiни қоғамдар, қоғамдық, ұлттық мәдени орталықтар және басқалары жатады;
2) қызметiнiң негiзгi түрi қайырымдылық көмек көрсету болып табылады. Оған зардап шеккендерге немесе мұқтаж көргендерге көмек көрсету жөнiндегi қайырымдылық ұйымдары мен агенттiктерi жатады, олар қоғам мүшелерiнiң мүдделерiне қызмет көрсету үшiн қайырымдылық мақсатта құрылады. Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн осы коммерциялық емес ұйымдар рыноктық емес негiзде тауарлар берумен немесе олардың үй шаруашылығына қажет қызмет көрсетумен айналысады. Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн мұндай коммерциялық емес ұйымдардың қаражаты халықтан, мемлекеттiк басқару органдарынан және резидент еместердiң трансферттерiнен ақшалай немесе заттай нысанда түскен қайырмалдықтар есебiнен құралады.
8. Yй шаруашылығы секторы - "9" код бiрге өмiр сүретiн, өзiнiң кiрiстерi мен мүлкiн қосатын (толық немесе iшiнара) және тауарлардың белгiлi бiр түрлерi мен қызмет көрсетудi (тұрғын үй, азық-түлiк өнiмдерi және басқалары) бiрлесiп пайдаланатын жеке тұлғалардан, сондай-ақ жеке тұлғалардың шағын топтарынан (отбасыларынан) тұратын институтционалды бiрлiктердi бiлдiредi. Бұл топқа заңды тұлға құрмай-ақ жеке кәсiпкерлiк қызметпен айналысатын жеке тұлғаларды жатқызу қажет.
9. Қосымшалар шотының құрылымы нақтылаудың ең аз (мiндеттi) деңгейiнен тұрады. Қосымшалардың 5, 6 және 7-шоттарының позицияларындағы нөлдiк белгiлер қазiргi бap позицияларды нақтылаудың қажет еместiгiн бiлдiредi.
10. Қосымшалардың 1405000, 1425000 шоттары бойынша экономика секторындағы позициялар вексель бойынша төлем жасаушыларға қатысты көрсетiлуi тиiс.
11. Бас бухгалтерлiк кiтаптың 2301000, 2303000, 2401000, 2402000 шоттары бойынша мүмкiндiк болмаған жағдайда бағалы қағаздар ұстаушының экономика секторын шынайы түрде анықтап, нақты ұстаушының экономика секторын көрсету қажет.".

2. Департаменту исследований и статистики (Акишев Д. Т.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С. Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в семидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата и территориальных филиалов Национального Банка Республики Казахстан.
3. Территориальным филиалам Национального Банка Республики Казахстан в трехдневный срок со дня получения настоящего постановления довести его до сведения кредитных товариществ и ипотечных компаний.
4. Департаменту информационных технологий (Молчанов С. Н.) разработать программное обеспечение для ввода, сбора и обработки приложения 5 к форме 700-НО и довести его до кредитных товариществ и ипотечных компаний.
5. Контроль над исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Айманбетову Г. 3.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении тридцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель

2. Зерттеу және статистика департаментi (Ақышев Д.Т.):
1) Заң департаментiмен (Шәрiпов С.Б.) бiрлесiп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзу шараларын қабылдасын;
2) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзiлген күннен бастап он күндiк мерзiмде оны Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi орталық аппаратының мүдделi бөлiмшелерiне және аумақтық филиалдарына жiберсiн.
3. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң аумақтық филиалдары осы қаулыны алған күннен бастап үш күндiк мерзiмде оны кредиттiк серiктестiктерге және ипотекалық компанияларға жiберсiн.
4. Ақпарат технологиясы департаментi (Молчанов С.Н.) 700-НО нысанға 5-қосымшаны енгiзу, жинау және өңдеу үшiн бағдарламалық қамтамасыз етудi әзiрлеп, оны кредиттiк серiктестiктерге және ипотекалық компанияларға жiберсiн.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Төрағасының орынбасары Г.З.Айманбетоваға жүктелсiн.
6. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап отыз күн өткеннен кейiн күшiне енедi.
Ұлттық Банк
Төрағасы