О внесении изменений и дополнений N 18 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2012
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 16 сентября 2003 года N 149. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 октября 2003 года N 2522. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
48. Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 16 сентября 2003 года N 149 "О внесении изменений и дополнений N 18 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2012" ...".
--------------------------------------------------------------------
Приказываю:
1. Внести в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2012 ( N 5 от 1 октября 2002 года - зарегистрированный за N 2013, N 10 от 17 октября 2002 года - зарегистрированный за N 2018, N 27 от 25 ноября 2002 года - зарегистрированный за N 2094, N 37 от 6 декабря 2002 года - зарегистрированный за N 2101, N 43 от 14 декабря 2002 года - зарегистрированный за N 2086, N 52 от 6 января 2003 года - зарегистрированный за N 2119, N 10 от 21 января 2003 года - зарегистрированный за N 2170, N 15 от 27 января 2003 года - зарегистрированный за N 2184, N 41 от 11 марта 2003 года - зарегистрированный за N 2223, N 62 от 9 апреля 2003 года - зарегистрированный за N 2263, N 78 от 5 мая 2003 года - зарегистрированный за N 2267, N 101 от 13 июня 2003 года - зарегистрированный за N 2393, N 109 от 30 июня 2003 года - зарегистрированный за N 2408, N 127 от 22 июля 2003 года - зарегистрированный за N 2442, N 133 от 29 июля 2003 года - зарегистрированный за N 2446, N 134 от 30 июля 2003 года - зарегистрированный за N 2421) следующие изменения и дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:

"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 23 қыркүйекте N 2012 тіркелген N 3 бұйрығына N 18 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2003 жылғы 16 қыркүйектегі N 149 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 11 қазанда тіркелді. Тіркеу N 2522. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
48. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 16 қыркүйектегі N 149 (тіркелген N 2522) "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 23 қыркүйектегі N 3 "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы, тіркелген N 2012" бұйрығына N 18 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің N 2012 тіркелген N 3  бұйрығына  (N 2013 тіркелген 2002 жылғы 1 қазандағы N 5, N 2018 тіркелген 2002 жылғы 17 қазандағы N 10, N 2094 тіркелген 2002 жылғы 25 қарашадағы N 27, N 2101 тіркелген 2002 жылғы 6 желтоқсандағы N 37, N 2086 тіркелген 2002 жылғы 14 желтоқсандағы N 43, N 2119 тіркелген 2003 жылғы 6 қаңтардағы N 52, N 2170 тіркелген 2003 жылғы 21 қаңтардағы N 10, N 2184 тіркелген 2003 жылғы 27 қаңтардағы N 15, N 2223 тіркелген 2003 жылғы 11 наурыздағы N 41, N 2263 тіркелген 2003 жылғы 9 сәуірдегі N 62, N 2267 тіркелген 2003 жылғы 5 мамырдағы N 78, N 2393 тіркелген 2003 жылғы 13 маусымдағы N 101, N 2408 тіркелген 2003 жылғы 30 маусымдағы N 109, N 2442 тіркелген 2003 жылғы 22 шілдедегі N 127, N 2446 тіркелген 2003 жылғы 29 шілдедегі N 133, N 2421 тіркелген 2003 жылғы 30 шілдедегі N 134) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:

1) в классификации доходов бюджета:
в категории 2 "Неналоговые поступления" в классе 01 "Доходы от предпринимательской деятельности и собственности" в подклассе 3 "Прочие доходы от предпринимательской деятельности и собственности" дополнить спецификой 04 следующего содержания:
"04 Плата за продажу права аренды земельных участков";
в категории 3 "Доходы от операций с капиталом" в классе 03 "Продажа земли и нематериальных активов" в подклассе 1 "Продажа земли и нематериальных активов" дополнить спецификой 04 следующего содержания:
"04 Поступления от продажи государством земельных участков сельскохозяйственного назначения в частную собственность";
2) в функциональной классификации расходов:
в функциональной группе 1 "Государственные услуги общего характера":
в подфункции 2 "Финансовая деятельность":
по администратору программ 105 "Аппарат акима" программу 041 "Организация обеспечения работы по выдаче разовых талонов на рынках" изложить в следующей редакции:
"041 Организация обеспечения сбора местных налогов и работы по выдаче разовых талонов на рынках";
по администратору программ 276 "Генеральная дирекция специальной экономической зоны "Астана - новый город" дополнить программой 032 следующего содержания:
"032 Капитальный ремонт административных зданий Генеральной дирекции специальной экономической зоны "Астана - новый город";
по администратору программ 277 "Исполнительный орган по специальной экономической зоне "Морпорт Актау" дополнить программой 030 следующего содержания:
"030 Капитальный ремонт административных зданий исполнительного органа по специальной экономической зоне "Морпорт Актау";
в функциональной группе 5 "Здравоохранение" в подфункции 2 "Охрана здоровья населения" по администратору программ 278 "Исполнительный орган санитарно-эпидемиологического надзора, финансируемый из местного бюджета":
дополнить программами 034, 035, 036 следующего содержания:
"034 Капитальный ремонт административных зданий исполнительных органов санитарно-эпидемиологического надзора";
"035 Капитальный ремонт учреждений санитарно-эпидемиологического надзора";
"036 Укрепление материально-технической базы исполнительных органов санитарно-эпидемиологического надзора";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды" в подфункции 5 "Охрана окружающей среды" по администратору программ 256 "Исполнительный орган по природопользованию и охране окружающей среды, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой 033 следующего содержания:
"033 Капитальный ремонт административных зданий исполнительных органов по природопользованию и охране окружающей среды".

1) бюджет кірістерінің сыныптамасында:
2 "Салыққа жатпайтын түсімдер" санатындағы 01 "Кәсіпкерлік қызмет пен меншіктен түсетін басқа да кірістер" сыныбындағы 3 "Кәсіпкерлік қызмет пен меншіктен түсетін кірістер" кіші сыныбындағы мынадай мазмұндағы 04 ерекшелікпен толықтырылсын:
"04 Жер учаскесін жалға беру құқығын сатқаны үшін төлем";
3 "Капиталмен жасалған операциялардан алынатын кірістер" санатындағы 03 "Жерді және материалдық емес активтерді сату" сыныбындағы 1 "Жерді және материалдық емес активтерді сату" кіші сыныбындағы мынадай мазмұндағы 04 ерекшелікпен толықтырылсын:
"04 Ауыл шаруашылығы бағытындағы жер учаскелерін мемлекеттің меншікке сатудан түсетін түсімдері";
2) шығыстардың функционалдық сыныптамасында:
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер көрсету" функционалдық тобында 2 "Қаржылық қызмет" кіші функциясында:
105 "Әкім аппараты" бағдарламалардың әкімшісі бойынша "Рыноктарда біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты қамтамасыз ету және ұйымдастыру" 041 бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"041 Жергілікті салықтарды жинауды және рыноктарда біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты қамтамасыз етуді ұйымдастыру";
276 "Астана - жаңа қала" арнайы экономикалық аймағының бас дирекциясы" бағдарламалары әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 032 бағдарламамен толықтырылсын:
"032 "Астана - жаңа қала" арнайы экономикалық аймағының бас дирекциясының әкімшілік ғимаратын күрделі жөндеу";
277 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын "Ақтау теңіз порты" арнайы экономикалық аймағы бойынша атқарушы органы" бағдарламалардың әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 030 бағдарламамен толықтырылсын:
"030 "Ақтау теңіз порты" арнайы экономикалық аймағы бойынша атқарушы органының әкімшілік ғимаратын күрделі жөндеу";
5 "Денсаулық сақтау" функцияналдық тобында 2 "Халық денсаулығын сақтау" кіші функциясында 278 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау атқарушы органы" бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 034, 035, 036 бағдарламалармен толықтырылсын:
"034 Санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау атқарушы органдардың әкімшілік ғимаратын күрделі жөндеу";
"035 Санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау атқарушы органдардың мекемелерін күрделі жөндеу";
"036 Санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау атқарушы органдардың материалдық-техникалық базасын нығайту";
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау" функцияналдық тобында 5 "Қоршаған ортаны қорғау" кіші функциясында 256 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын табиғатты пайдалану және қоршаған ортаны қорғау жөніндегі атқарушы орган" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 033 бағдарламамен толықтырылсын:
"033 Табиғатты пайдалану және қоршаған ортаны қорғау жөніндегі атқарушы органдардың әкімшілік ғимаратын күрделі жөндеу".

2. Департаменту методологии бюджетного процесса и функционального анализа (Д. М. Шаженова) совместно с Юридическим управлением (М. Д. Айтенов) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр

2. Бюджеттік процесс әдістемесі және функционалдық талдау департаменті (Д.М.Шәженова) Заң басқармасымен (М.Д.Әйтенов) бірге Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықтың мемлекеттік тіркеуден өтуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық ол Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеу күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы