О внесении изменения и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 3 мая 1999 года N 177 "Об утверждении Правил о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, депозитных сумм и страховых выплат государственных учреждений", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 771
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 15 сентября 2003 года N 342. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 октября 2003 года N 2523. Утратил силу - приказом Министра финансов РК от 12 марта 2005 года N 78 (V053497) (действует до 1 января 2006 года)
Приказываю:
1. Внести в приказ  Министра финансов Республики Казахстан от 3 мая 1999 года N 177 "Об утверждении Правил о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, депозитных сумм и страховых выплат государственных учреждений" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 мая 1999 года N 771), опубликованный в журнале "Бюллетень нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан", 1999 год, N 10, (внесены изменения приказами Министра финансов Республики Казахстан: от 14 сентября 1999 года N 496 - зарегистрирован за N 919, от 18 октября 1999 года N 570 - зарегистрирован за N 941, от 8 декабря 1999 года N 650 - зарегистрирован за N 1019, от 20 июля 2000 года N 331 - зарегистрирован за N 122, от 24 ноября 2000 года N 496  - зарегистрирован за N 919, от 7 апреля 2001 года N 177 - зарегистрирован за N 1484, от 28 мая 2001 года N 278 - зарегистрирован за N 1556, от 15 августа 2001 года N 381 - зарегистрирован за N 1649, от 19 декабря 2001 года N 537 - зарегистрирован за N 1704, от 4 марта 2002 года N 88 - зарегистрирован за N 1802, от 1 июля 2002 года N 302 - зарегистрирован за N 1932, от 15 июля 2002 года N 324 - зарегистрирован за N 1927, от 5 октября 2002 года N 478 - зарегистрирован за N 2028, от 1 ноября 2002 года N 552 - зарегистрирован за N 2046, от 25 декабря 2002 года N 638 - зарегистрирован за N 2130, от 8 мая 2003 года N 191 - зарегистрирован за N 2326, от 4 июля 2003 года N 254 - зарегистрирован за N 2414) следующие изменение и дополнения:
в Правилах о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, депозитных сумм и страховых выплат государственных учреждений, утвержденных указанным приказом:

Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 771 тіркелген "Ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан, демеушілік және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, мемлекеттік мекемелердің депозиттік сомалары мен сақтандыру төлемдерiн қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртібі туралы қағиданы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 3 мамырдағы N 177 бұйрығына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің 2003 жылғы 15 қыркүйектегі N 342 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 1 қазанда тіркелді. Тіркеу N 2523. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2005 жылғы 12 наурыздағы N 78 Бұйрығымен (V053497)
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан, демеушілік және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, мемлекеттік мекемелердің депозиттік сомалары мен сақтандыру төлемдерiн қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртібі туралы қағиданы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 1999 жылғы 3 мамырдағы N 177  бұйрығына  (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1999 жылғы 27 мамырда N 771 бұйрықпен тіркелген), "Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілерінің бюллетені" журналында жарияланған 1999 жыл, N 10 (Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің мынадай бұйрықтарымен өзгерістер енгізілді: 1999 жылғы 14 қыркүйек N 496 - N 919 тіркелген, 1999 жылғы 18 қазан N 570 - 1999 жылғы 8 желтоқсандағы N 650 - N 1019 тіркелген, 2000 жылғы 20 шілдедегі N 331 - N 122 тіркелген, 2000 жылғы 24 қарашадағы N 496 - N 919 тіркелген, 2001 жылғы 7 сәуірдегі N 177 - N 1484 тіркелген, 2001 жылғы 28 мамырдағы N 278 - N 1556 тіркелген, 2001 жылғы 15 тамыз N 381 - N 1649 тіркелген, 2001 жылғы 19 желтоқсан N 537 - N 1704, 2002 жылғы 4 наурыз N 88 - N 1802 тіркелген, 2002 жылғы 1 шілде N 302 - N 1932, 2002 жылғы 15 шілде N 324 - N 1927, 2002 жылғы 15 шілде N 324 - N 1927, 2002 жылғы 5 қазан N 478 - N 2028, 2002 жылғы 1 қараша N 552 - N 2046 тіркелген, 2002 жылғы 25 желтоқсан N 638 - N 2130, 2003 жылғы 8 мамыр N 191 - N 2326 тіркелген, 2003 жылғы 4 шілдедегі N 254 - N 2414 тіркелген) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан, демеушілік және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, мемлекеттік мекемелердің депозиттік сомалары мен сақтандыру төлемдерiн қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртібі туралы қағидада:

абзац второй пункта 23-1 исключить;
в приложении N 1 "Перечень платных услуг государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета" к указанным Правилам:
в разделе "Услуги, предоставляемые санитарно-эпидемиологическими учреждениями":
по кодам платных услуг 17 и 18:
графы 1-6 после строки "МБ 5 2 254 039 030" дополнить строкой следующего содержания:
"МБ 5 2 278 030 030";
по коду платных услуг 19:
графу 9 после цифр "112" дополнить цифрами ", 113";
графы 1-6 после строки "МБ 5 2 254 039 030" дополнить строкой следующего содержания:
"МБ 5 2 278 030 030".
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр

23-1-тармақтың екінші абзацы алынып тасталсын;
көрсетілген бұйрыққа N 1 "Мемлекеттік бюджеттің қаражаты есебінен ұсталатын мемлекеттік мекемелердің ақылы қызметтерінің тізбесі" қосымшада:
"Санитарлық-эпидемиологиялық мекемелермен ұсынылатын қызметтер" бөлімінде:
ақылы қызметтердің 17 және 18 кодтары бойынша:
1-6-бағандар "ЖБ 5 2 254 039 030" деген жолдардан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"ЖБ 5 2 278 030 030";
ақылы қызметтердің 19-коды бойынша:
9-баған "112" деген сандардан кейін ", 113" деген сандармен толықтырылсын;
1-6-бағандар "ЖБ 5 2 254 039 030" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"ЖБ 5 2 278 030 030".
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Министрдің міндетін атқарушы