О внесении изменений в приказ Министра обороны Республики Казахстан от 3 июля 2000 года N 182 "Об утверждении и введении в действие Правил отбывания уголовных наказаний осужденными военнослужащими", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 ноября 2000 года N 1298
Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 6 ноября 2003 года N 378. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 декабря 2003 года N 2588. Утратил силу приказом Министра обороны Республики Казахстан от 26 ноября 2014 года № 552
Сноска. Утратил силу приказом Министра обороны РК от 26.11.2014  № 552 (вводится в действие с 01.01.2015).
В связи с принятием Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Уголовный, Уголовно-процессуальный и Уголовно-исполнительный кодексы Республики Казахстан" приказываю:
1. В приказ Министра обороны Республики Казахстан от 3 июля 2000 года N 182 "Об утверждении и введении в действие Правил отбывания уголовных наказаний осужденными военнослужащими" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 ноября 2000 года N 1298) внести следующие изменения:
в пункте 1 указанного Приказа слова "Вооруженных Сил Республики Казахстан" исключить;
в Правилах отбывания уголовных наказаний осужденными военнослужащими, утвержденных указанным приказом:
1) в заголовке слова "Вооруженных Сил Республики Казахстан" исключить;
2) в пункте 4 слова "в Вооруженных Силах Республики Казахстан" исключить;
3) в пункте 9:
в подпункте 1) слова " - Департаментом кадров и военного образования Министерства обороны Республики Казахстан" заменить словами " - кадровыми органами;";
в подпункте 2) слова " - Департаментом организационно-мобилизационной работы Генерального штаба ВС РК;" заменить словами " - организационно-мобилизационными органами;";
в подпункте 3) слова " - Главное управление военной полиции ВС РК," заменить словами " - органами военной полиции". Слова "Управлением службы войск Генерального штаба ВС РК и" исключить;
в подпункте 4) слова " - Управлением службы войск Генерального штаба ВС РК" заменить словами " - Главным управлением службы войск Вооруженных Сил Республики Казахстан.";
4) в подпункте 6) пункта 12 слова "Вооруженных Силах" исключить. Слово "Республики" заменить словом "Республике";

Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2000 жылғы 22 қарашада N 1298 болып тіркелген "Сотталған Әскери қызметшілердің қылмыстық жазаларын өтеу ережесін бекіту және күшіне енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2000 жылғы 3 шілдедегі N 182 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрінің 2003 жылғы 6 қарашадағы N 378 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 1 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 2588. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2014 жылғы 26 қарашадағы № 552 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қорғаныс министрінің 26.11.2014 № 552 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасының Қылмыстық Қылмыстық-процессуалдық және Қылмыстық-атқару кодекстеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының қабылдануына байланысты БҰЙЫРАМЫН:
1. "Сотталған Әскери қызметшілердің қылмыстық жазаларын өтеу ережесін бекіту және күшіне енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2000 жылғы 3 шілдедегі N 182 бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2000 жылғы 22 қарашада N 1298 болып тіркелген).
Көрсетілген бұйрықтың 1-тармағындағы "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің" деген сөздер алынып тасталсын;
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген Сотталған Әскери қызметшілердің қылмыстық жазаларын өтеу ережесінде:
1) тақырыбындағы "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің" деген сөздер алынып тасталсын;
2) 4-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерінде" деген сөздер алынып тасталсын;
3) 9-тармақтағы:
1) тармақшадағы "-Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Кадрлар және Әскери білім беру департаменті" деген сөздер "- кадр органдары;" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "- ҚР ҚК Бас штабы ұйымдастыру-жұмылдыру жұмыстары департаменті;" деген сөздер "- ұйымдастыру-жұмылдыру органдары;" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "ҚР ҚК Әскери полициясы бас басқармасы," деген сөздер "- әскери полиция органдары" деген сөздермен ауыстырылсын. "ҚР ҚК Бас штабының Әскерлер қызметі басқармасы және" деген сөздер алынып тасталсын;
4) тармақшадағы "- ҚР ҚК Бас штабының Әскерлер қызметі басқармасы" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің Әскерлер қызметі бас басқармасы." деген сөздермен ауыстырылсын;
4) 12-тармақтың 6) тармақшасындағы "Қарулы Күштерінде" деген сөздер алынып тасталсын. "Республикасының" деген сөз "Республикасында" деген сөздермен ауыстырылсын;

5) в подпункте 2) пункта 14 слова "или совместно с пресс-службой Департамента воспитательной и социально-правовой работы МО РК" исключить;
6) в подпункте 1) пункта 35 слова "или возложено исполнение определенных обязанностей" исключить;
7) в пункте 36:
в подпункте 1) слова "и возложенных на него судом" исключить;
в подпункте 4) слова "и других, если они возложены судом на осужденного" исключить;
8) в пункте 40:
в подпункте 2) слова "а также если он уклонился от исполнения возложенных на него судом обязанностей," исключить;
в подпункте 3) слова "неисполнения возложенных судом обязанностей, равно," исключить;
абзац второй подпункта 3) исключить;
в абзаце третьем подпункта 3) слова "десяти суток с момента" заменить словами "установленного законодательством срока";
9) в подпункте 1) пункта 44 слово "указаний" заменить словом ", указанный".
2. Приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Приказ довести до отдельной воинской части.
Генерал армии

5) 14-тармақтың 2) тармақшасындағы "немесе ҚР ҚМ Тәрбие және әлеуметтік-құқықтық жұмыстар департаментінің баспасөз қызметімен бірлесіп" деген сөздер алынып тасталсын;
6) 35-тармақтың 1) тармақшасындағы "немесе белгіленген міндеттерді орындау жүктелсе" деген сөздер алынып тасталсын;
7) 36-тармақта:
1) тармақшадағы "және оған сот жүктеген" деген сөздер алынып тасталсын;
4) тармақшадағы "егер олар сотталушыға сотпен жүктелген  басқа да" деген сөздер алынып тасталсын;
8) 40-тармақта:
2) тармақшадағы "сондай-ақ, егер ол өзіне сот жүктеген міндеттерді орындаудан жалтарса," деген сөздер алынып тасталсын;
3) тармақшадағы "сот жүктеген міндеттерді орындамау сол сияқты," деген сөздер алынып тасталсын;
3) тармақшаның екінші абзацы алынып тасталсын;
3) тармақшаның үшінші абзацындағы "сәтінен бастап он тәулік" деген сөздер "заңнамада белгіленген мерзім" деген сөздермен ауыстырылсын;
9) 44-тармақтың 1) тармақшасындағы "нұсқаулар" деген сөз "көрсетілген" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
3. Бұйрық жекелеген Әскери бөлімдерге жеткізілсін.
Армия генералы