О внесении дополнения N 21 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2012
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 2 декабря 2003 года N 189. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 декабря 2003 года N 2594. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
51. Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 2 декабря 2003 года N 189 "О внесении дополнения N 21 в приказ Министра экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2012" ...".
--------------------------------------------------------------------
Приказываю:
1. Внести в  приказ  Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2012 ( N 5  от 1 октября 2002 года - зарегистрированный за N 2013,  N 10  от 17 октября 2002 года - зарегистрированный за N 2018,  N 27  от 25 ноября 2002 года - зарегистрированный за N 2094,  N 37  от 6 декабря 2002 года - зарегистрированный за N 2101,  N 43  от 14 декабря 2002 года - зарегистрированный за N 2086,  N 52  от 6 января 2003 года - зарегистрированный за N 2119,  N 10  от 21 января 2003 года - зарегистрированный за N 2170,  N 15  от 27 января 2003 года - зарегистрированный за N 2184,  N 41  от 11 марта 2003 года - зарегистрированный за N 2223,  N 62  от 9 апреля 2003 года - зарегистрированный за N 2263,  N 78  от 5 мая 2003 года - зарегистрированный за N 2267,  N 101  от 13 июня 2003 года - зарегистрированный за N 2393,  N 109  от 30 июня 2003 года - зарегистрированный за N 2408,  N 127  от 22 июля 2003 года - зарегистрированный за N 2442,  N 133  от 29 июля 2003 года - зарегистрированный за N 2446,  N 134  от 30 июля 2003 года  - зарегистрированный за N 2421,  N 149  от 16 сентября 2003 года - зарегистрированный за N 2522,  N 153  от 22 сентября 2003 года - зарегистрированный за N 2504) следующее дополнение:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:

"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 23 қыркүйекте N 2012 тіркелген N 3 бұйрығына N 21 толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 2 желтоқсандағы N 189 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2003 жылғы 5 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 2594. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
51. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 2 желтоқсандағы N 189 (тіркелген N 2594) "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 23 қыркүйектегі N 3 "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы, тіркелген N 2012" бұйрығына N 21 толықтыру енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
Бұйырамын:
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 23 қыркүйекте N 2012 тіркелген N 3 бұйрығына   (N 2013 тіркелген 2002 жылғы 1 қазандағы N 5, N 2018 тіркелген 2002 жылғы 17 қазандағы N 10, N 2094 тіркелген 2002 жылғы 25 қарашадағы N 27, N 2101 тіркелген 2002 жылғы 6 желтоқсандағы N 37, N 2086 тіркелген 2002 жылғы 14 желтоқсандағы N 43, N 2119 тіркелген 2003 жылғы 6 қаңтардағы N 52, N 2170 тіркелген 2003 жылғы 21 қаңтардағы N 10, N 2184 тіркелген 2003 жылғы 27 қаңтардағы N 15, N 2223 тіркелген 2003 жылғы 11 наурыздағы N 41, N 2263 тіркелген 2003 жылғы 9 сәуірдегі N 62, N 2267 тіркелген 2003 жылғы 5 мамырдағы N 78, N 2393 тіркелген 2003 жылғы 13 маусымдағы N 101, N 2408 тіркелген 2003 жылғы 30 маусымдағы N 109, N 2442 тіркелген 2003 жылғы 22 шілдедегі N 127, N 2446 тіркелген 2003 жылғы 29 шілдедегі N 133, N 2421 тіркелген 2003 жылғы 30 шілдедегі N 134, N 2522 тіркелген 2003 жылғы 16 қыркүйектегі N 149, N 2504 тіркелген 2003 жылғы 22 қыркүйектегі N 153) мынадай толықтыру өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
шығыстардың функционалдық сыныптамасында:

в функциональной группе 13 "Прочие" в подфункции 9 "Прочие":
по администратору программ 274 "Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой 074 следующего содержания:
"074 Долевое участие в строительстве и приобретение жилья для работников центральных государственных органов".
2. Департаменту методологии бюджетного процесса и функционального анализа (Д. М. Шаженова) совместно с Юридическим управлением (М. Д. Айтенов) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр

13 "Өзге де" функционалдық тобында 9 "Өзге де" кіші функциясында:
274 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығының және көліктің атқарушы органы" бағдарламалар әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 074 бағдарламасымен толықтырылсын:
"074 Орталық мемлекеттік органдар қызметкерлері үшін тұрғын-үй құрылысына үлестік қатысу және сатып алу".
2. Бюджеттік процесс әдіснамасы және функционалдық талдау департаменті (Д.М.Шаженова) Құқықтық басқармасымен (М.Д.Әйтенов) бірге Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне осы бұйрықтың мемлекеттік тіркеуден өтуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық ол Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеу күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр