О внесении изменений в некоторые приказы Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан
Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 1 декабря 2003 года N 537. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 декабря 2003 года N 2618. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 21 сентября 2010 года № 474
Сноска. Утратил силу с 01.01.2011 приказом Министра финансов РК от 21.09.2010 № 474.
В соответствии с  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2003 года N 567 "Об утверждении Соглашения об общей Товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического сообщества", приказываю:
1. Внести в некоторые приказы Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  приказе  Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 20 мая 2003 года N 219 "О декларировании товаров и транспортных средств" (зарегистрированном в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июня 2003 года за N 2355):
в Правилах декларирования товаров, утвержденных указанным Приказом:
в пункте 21:
в абзаце сто пятидесятый слово "девятизначной" заменить на слово "десятизначной";
абзац сто восьмидесятый изложить в следующей редакции:
"Графа 33 "Код товара"
В первом подразделе указывается классификационный код товаров по ТН ВЭД ЕврАзЭС. Структурно код записывается без пробелов и иных разделительных знаков.";
2) в  приказе  Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 12 мая 2003 года N 197 "О перемещении товаров под таможенным контролем" (зарегистрированном в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 мая 2003 года за N 2318):
в Правилах контроля доставки товаров и транспортных средств, утвержденных указанным Приказом:
в пункте 9 абзац двадцать второй изложить в следующей редакции:
"Графа 33 "Код товара" - указывается код товара в соответствии с классификацией товаров по ТН ВЭД ЕврАзЭС. Структурно код записывается без пробелов и иных разделительных знаков. При невозможности определения точного кода товара по ТН ВЭД ЕврАзЭС указывается товарная позиция (код товара на уровне четвертого знака цифрового кода);";
3) в  приказе  Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 22 мая 2003 года N 232 "Об утверждении структур электронных копий таможенных документов" (зарегистрированном в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 мая 2003 года за N 2309):

Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 1 желтоқсандағы N 537 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 13 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 2618. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 21 қыркүйектегі № 474 Бұйрығымен
Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2010.09.21 № 474 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
"Еуразиялық экономикалық қоғамдастық Сыртқы экономикалық қызметінің жалпы тауар номенклатурасы туралы келісімді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 11 маусымдағы N 567  қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының кейбір бұйрықтарына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Тауарлар мен көлік құралдарын декларациялау туралы" (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2003 жылы 9 маусымда N 2355 болып тіркелген) Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 20 мамырдағы N 219  бұйрығында :
көрсетілген Бұйрықпен бекітілген Тауарларды декларациялау ережесінде:
21-тармақта:
жүз елуінші абзацта "тоғыздық белгі" сөзі "ондық белгі" сөзіне ауыстырылсын;
жүз сексенінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"33-баған "Тауардың коды"
Бірінші шағын бөлімде ЕурАзЭҚ СЭҚ ТН бойынша тауарлардың жіктеу коды көрсетіледі. Кодтың құрылымы ашық жерсіз және өзге де бөлгіш таңбаларсыз жазылады.";
2) "Тауарларды кедендік бақылаумен өткізу туралы" Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 12 мамырдағы N 197  бұйрығында (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2003 жылы 26 мамырда N 2318 болып тіркелген):
көрсетілген Бұйрықпен бекітілген Тауарлар мен көлік құралдарының жеткізілуін бақылау ережесінде:
9-тармақтағы жиырма екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"33-баған "Тауардың коды" - тауарлардың ЕурАзЭҚ СЭҚ ТН бойынша жіктемесіне сәйкес тауар коды көрсетіледі. Кодтың құрылымы ашық жерсіз және өзге де бөлгіш таңбаларсыз жазылады. Тауардың ЕурАзЭҚ СЭҚ ТН бойынша дәл кодын айқындау мүмкін болмайтын жағдайда тауар позициясы (тауардың сандық кодтың төртінші белгісі деңгейіндегі коды) көрсетіледі";
3) "Кеден құжаттарының электронды көшірмелерінің құрылымдарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 22 мамырдағы N 232  бұйрығында (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2003 жылы 24 мамырда N 2309 болып тіркелген):

в Структуре электронных копий грузовой таможенной декларации и декларации таможенной стоимости (Приложение 1) и в Структуре электронной копии документа контроля доставки (Приложение 2), утвержденных указанным Приказом:
в базах данных *.DCL, *.DBL, DECL01.DBF, DECL02.DBF, DECL03.DBF, DOBLnn.DBF, в поле G33, в графе "длина" цифру "9" заменить на цифру "10".
2. Управлению правового обеспечения Агентства таможенного контроля Республики Казахстан (Ансарова И.Ы.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Пресс-службе Агентства таможенного контроля Республики Казахстан обеспечить опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возлагается на заместителя Председателя (Абдишев Б.Т.).
5. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2004 года.
Председатель

көрсетілген Бұйрықпен бекітілген Жүк кеден декларациясы электронды көшірмелерінің құрылымында (1-қосымша) және Жеткізілуін бақылау құжаты электронды көшірмесінің құрылымында (2-қосымша):
*.DCL, *.DBL, DECL01.DBF, DECL02.DBF, DECL03.DBF, DOBLnn.DBF, деректер базаларында G33 жиегінде, "ұзындығы" бағанындағы "9" саны "10" санымен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің Құқықтық қамтамасыз ету басқармасы (И.Ы.Аңсарова) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің баспасөз қызметі осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Төрағаның орынбасарына (Б.Т.Әбдішев) жүктелсін.
5. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап туындайтын қатынастарға қолданылады.
Төраға