О признании утратившими силу постановлений Акимата области
Постановление Акимата Алматинской области от 17 июня 2003 года за N 50. Зарегистрировано Управлением юстиции Алматинской области от 4 июля 2003 года за N 1240.
Примечание РЦПИ: На основании письма Департамента юстиции Алматинской области от 24 декабря 2004 года N 2-23/и-6065 постановление не подлежит государственной регистрации нормативных правовых актов, предусмотренной ст.38 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" и применяется без нее.
На основании статьи 37 Закона "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148-II и в связи с преобразованием государственного учреждения "Алматинский областной отдел по координации и контролю деятельности предприятий торговли и сферы услуг" в государственное учреждение "Управление торговли и сферы услуг Алматинской области", Акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Считать утратившими силу постановления Акимата области N 4 от 24 января 2003 года "Об организации и обеспечению работ по выдаче разовых талонов на рынках Алматинской области" и N 7 от 5 марта 2003 года "О внесении изменений в постановление" N 4 от 24.01.2003 г. "Об организации и обеспечению работ по выдаче разовых талонов на рынках Алматинской области".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Акима области Б. Такенова.
Аким области                               Ш. Кулмаханов

Облыс Әкімдігі қаулылары күшінің жойылғандығын тану туралы
Алматы облысының Әкімиятының 2003 жылғы 17 маусымдағы N 50 қаулысы. Алматы облыстық Әділет басқармасында 2003 жылы 4 шілдеде N 1240 тіркелген
РҚАО-ның ескертуі: Мемлекеттік тіркеу бұзылды - мемлекеттік тіркеуге жатпайтын ретінде Алматы облыстық Әділет департаментінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 2-23/и-6065 хатымен (1998 жылғы 24 наурыздағы N 213 "Нормативтік құқықтық актілер туралы" ҚР Заңының 38 бабы).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" N 148-II Заңының 37 бабының негізінде және "Алматы облыстық сауда және қызмет көрсету салалары кәсіпорындарының қызметін бақылау және үйлестіру жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Алматы облысының сауда және қызмет көрсету салалары басқармасы" мемлекеттік мекемесі болып қайта құрылуына байланысты облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімдігінің 2003 жылғы 24 қаңтардағы "Алматы облысының базарларында бір жолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" N 4 және 2003 жылғы 5 наурыздағы "2003 жылғы 24 қаңтардағы "Алматы облысының базарларында біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" N 4 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" N 7 қаулыларының күші жойылған деп есептелсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.Тәкеновке жүктелсін.
Облыс әкімі