"О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Алматы от 5 июля 2002 года N 3/446 "Об утверждении Положения и состава Комиссии при аппарате акима города Алматы по соблюдению порядка реализации периодических печатных изданий, публикующих материалы эротического характера"
Постановление Акимата города Алматы N 5/709 от 1 декабря 2003 года. Зарегистрировано Управлением юстиции города Алматы 18 декабря 2003 года за N 569. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы N 4/824 от 8 октября 2004 года
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан "О местном государственном управлении" от 23 января 2001 года и постановления акимата города Алматы N 1/30 от 17 января 2002 года акимат города Алматы  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  акимата города Алматы от 5 июля 2002 года N 3/446 "Об утверждении Положения и состава Комиссии при аппарате акима города Алматы по соблюдению порядка реализации периодических печатных изданий, публикующих материалы эротического характера", зарегистрированное Управлением юстиции города Алматы 19 июля 2002 года за N 461 и опубликованное в газетах "Алматы акшамы" (N 100 от 7 сентября 2002 года) и "Вечерний Алматы" (N 71 от 11 сентября 2002 года) следующее изменение: в Положении о Комиссии по соблюдению порядка реализации периодических печатных изданий при аппарате акима города Алматы, публикующих материалы эротического характера", исключить подпункт 7 пункта 7.
Аким города Алматы          В.Храпунов
Секретарь Акимата           К.Тажиева

"Алматы қаласы Әкімшілігінің 2002 жылдың 5 шілдесіндегі N 3/446 "Эротикалық сипаттағы материалдар жариялайтын мерзімді баспасөз басылымдарын тарату тәртібін сақтау жөніндегі Алматы қаласы Әкімі аппараты жанындағы Комиссияның Ережесі мен құрамын бекіту туралы" қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы"
Алматы қаласы Әкімшілігінің 2003 жылғы 01 желтоқсандағы N 5/709 қаулысы. Алматы қалалық Әділет басқармасында 2003 жылғы 18 желтоқсанда N 569 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 8 қазанында N 4/824 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңына және Алматы қаласы Әкімшілігінің 2002 жылдың 17 қаңтардағы N 1/30 қаулысына сәйкес Алматы қаласының Әкімшілігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қалалық Әділет басқармасында 2002 жылдың 19 шілдесінде тіркелген және (2002 жылғы 7 қыркүйектегі N№100) "Алматы Ақшамы" мен (2002 жылғы 11 қыркүйектегі N№71) "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған "Алматы қаласы Әкімшілігінің 2002 жылдың 5 шілдесіндегі N№3/446 "Эротикалық сипаттағы материалдар жариялайтын мерзімді баспасөз басылымдарын тарату тәртібін сақтау жөніндегі Алматы қаласы Әкімі аппараты жанындағы Комиссияның Ережесі мен құрамын бекіту туралы" қаулысына келесі өзгерту енгізілсін: эротикалық сипаттағы материалдар жариялайтын мерзімді баспасөз басылымдарын тарату тәртібін сақтау жөніндегі Алматы қаласы Әкімі аппараты жанындағы Комиссияның Ережесіндегі 7 тармақтың 7 тармақшасы алынып тасталсын.
Алматы қаласының Әкімі
Әкімшілік хатшысы