О внесении изменения и дополнений в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 3 мая 1999 года N 177 "Об утверждении Правил о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, депозитных сумм и страховых выплат государственных учреждений", зарегистрированный за N 771
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 9 февраля 2004 года N 68. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 февраля 2004 года N 2716. Утратил силу - приказом Министра финансов РК от 12 марта 2005 года N 78 (V053497) (действует до 1 января 2006 года)
Приказываю:
1. Внести в приказ  Министерства финансов Республики Казахстан от 3 мая 1999 года N 177 "Об утверждении Правил о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, депозитных сумм и страховых выплат государственных учреждений" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 771, опубликованный в журнале "Бюллетень нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан", 1999 год, N 10), (внесены изменения приказами Министра финансов Республики Казахстан: от 14 сентября 1999 года N 496 - зарегистрирован за N 919, от 18 октября 1999 года N 570 - зарегистрирован за N 941, от 8 декабря 1999 года N 650 - зарегистрирован за N 1019, от 20 июля 2000 года N 331 - зарегистрирован за N 1228, от 24 ноября 2000 года N 496 - зарегистрирован за N 1305, от 7 апреля 2001 года N 177 - зарегистрирован за N 1484, от 28 мая 2001 года N 278 - зарегистрирован за N 1556, от 15 августа 2001 года N 381 - зарегистрирован за N 1649, от 19 декабря 2001 года N 537 - зарегистрирован за N 1704, от 4 марта 2002 года N 88 - зарегистрирован за N 1802, от 1 июля 2002 года N 302 - зарегистрирован за N 1932, от 15 июля 2002 года N 324 - зарегистрирован за N 1927, от 5 октября 2002 года N 478 - зарегистрирован за N 2028, от 1 ноября 2002 года N 552 - зарегистрирован за N 2046, от 25 декабря 2002 года N 638 - зарегистрирован за N 2130, от 8 мая 2003 года N 191 - зарегистрирован за N 2326, от 4 июля 2003 года N 254 - зарегистрирован за N 2414, от 15 сентября 2003 года N 342 - зарегистрирован за N 2523, от 4 декабря 2003 года N 417 - зарегистрирован за N 2620) следующие изменения и дополнения:
в Правилах о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, депозитных сумм и страховых выплат государственных учреждений, утвержденных указанным приказом:
в приложении N 1 "Перечень платных услуг государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета" к указанным Правилам:
в разделе "Услуги, предоставляемые государственными учреждениями образования":
по коду платных услуг 1:

N 771 тіркелген "Ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан, демеушілік және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, мемлекеттік мекемелердің депозиттік сомалары мен сақтандыру төлемдерін қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртібі туралы қағиданы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 3 мамырдағы N 177 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2004 жылғы 9 ақпандағы N 68 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 26 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 2716. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2005 жылғы 12 наурыздағы N 78 Бұйрығымен (V053497)
Бұйырамын:
1. "Ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан, демеушілік және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, мемлекеттік мекемелердің депозиттік сомалары мен сақтандыру төлемдерін қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртібі туралы қағиданы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 3 мамырдағы N 177  бұйрығына  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 771 тіркелген, "Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілерінің бюллетені" журналында жарияланған 1999 жыл, N 10), (Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің мына бұйрықтарымен өзгерістер енгізілген: 1999 жылғы 14 қыркүйектегі N 496 - N 919 тіркелген, 1999 жылғы 18 қазандағы N 570 - N 941 тіркелген, 1999 жылғы 8 желтоқсандағы N 650 - N 1019 тіркелген, 2000 жылғы 20 шілдедегі N 331 - N 1228 тіркелген, 2000 жылғы 24 қарашадағы N 496 - N 1305 тіркелген, 2001 жылғы 7 сәуірдегі N 177 - N 1484 тіркелген, 2001 жылғы 28 мамырдағы N 278 - 1556 тіркелген, 2001 жылғы 15 тамыздағы N 381 - N 1649 тіркелген, 2001 жылғы 19 желтоқсандағы N 537 - N 1704 тіркелген, 2002 жылғы 4 наурыздағы N 88 - N 1802 тіркелген, 2002 жылғы 1 шілдедегі N 302 - N 1932 тіркелген, 2002 жылғы 15 шілдедегі N 324 - N 1927 тіркелген, 2002 жылғы 5 қазандағы N 478 - N 2028 тіркелген, 2002 жылғы 1 қарашадағы N 552 - N 2046 тіркелген, 2002 жылғы 25 желтоқсандағы N 638 - 2130 тіркелген, 2003 жылғы 8 мамырдағы N 191 - N 2326 тіркелген, 2003 жылғы 4 шілдедегі N 254 - N 2414 тіркелген, 2003 жылғы 15 қыркүйектегі N 342 - N 2523 тіркелген, 2003 жылғы 4 желтоқсандағы N 417 - N 2620 тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан, демеушілік және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, мемлекеттік мекемелердің депозиттік сомалары мен сақтандыру төлемдерін қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртібі туралы қағидада:
көрсетілген Қағидаға "Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын мемлекеттік мекемелердің ақылы қызметтерінің тізбесі" N 1 қосымшасында:
Білім берудің мемлекеттік мекемелерімен ұсынылатын қызметтер" бөлігінде:
ақылы қызметтердің 1-коды бойынша:

в графах 1-6:
строки:
"РБ 4 2 225 031 030, 031, 032, 033, 034, 035, 036
РБ 4 2 613 031 030, 031, 032
РБ 4 6 225 073 030
РБ 4 9 225 044 030
РБ 4 9 225 049 030, 032
МБ 4 2 263 020 030, 032, 033, 034, 035
МБ 4 3 263 031 030, 031
МБ 4 9 263 052 00
МБ 6 1 263 033 030
МБ 4 2 263 061 030 (если по данной программе форма финансирования определена "содержание")"
изложить соответственно в следующей редакции:
"РБ 4 2 225 009 000
РБ 4 2 613 008 100
РБ 4 6 225 020 104
РБ 4 2 225 016 000
РБ 4 9 225 017 000
МБ 4 2 263 004 100, 101, 102, 103, 104
МБ 4 3 263 011 100, 101
МБ 4 9 263 015 000
МБ 6 1 263 018 100
МБ 4 2 263 008 100 (если по данной программе форма финансирования определена "содержание")";
по кодам платных услуг 2, 3, 4, 5:
в графах 1-6:
строки:
"РБ 4 2 225 031 030, 031, 032, 033, 034, 035, 036
РБ 4 2 613 031 030, 031, 032
РБ 4 6 225 073 030
РБ 4 9 225 044 030
РБ 4 9 225 049 030, 032
МБ 4 2 263 020 030, 032, 033, 034, 035
МБ 4 3 263 031 030, 031
МБ 4 9 263 052 000
МБ 6 1 263 033 030
МБ 4 2 263 061 030 (если по данной программе форма финансирования определена "содержание")"
изложить соответственно в следующей редакции:
"РБ 4 2 225 009 000
РБ 4 2 613 008 100
РБ 4 6 225 020 104
РБ 4 2 225 016 000
РБ 4 9 225 017 000
МБ 4 2 263 004 100, 101, 102, 103, 104
МБ 4 3 263 011 100, 101
МБ 4 9 263 015 000
МБ 6 1 263 018 100
МБ 4 2 263 008 100 (если по данной программе форма финансирования определена "содержание")";
по коду платных услуг 6:
в графах 1-6:
строки:
"РБ 4 2 225 031 030, 031, 032, 033, 034, 035, 036
РБ 4 2 613 031 030, 031, 032
РБ 4 9 225 044 030
МБ 4 2 263 020 030, 032, 033, 034, 035
МБ 4 3 263 031 030, 031
МБ 4 9 263 052 000
МБ 6 1 263 033 030
МБ 4 2 263 061 030 (если по данной программе форма финансирования определена "содержание")"
изложить соответственно в следующей редакции:
"РБ 4 2 225 009 000
РБ 4 2 613 008 100
РБ 4 2 225 016 000
МБ 4 2 263 004 100, 101, 102, 103, 104
МБ 4 3 263 011 100, 101
МБ 4 9 263 015 000
МБ 6 1 263 018 100
МБ 4 2 263 008 100 (если по данной программе форма финансирования определена "содержание")";
по коду платных услуг 7:
в графах 1-6:
строки:
"РБ 4 2 225 031 030, 031, 032, 033, 034, 035, 036
РБ 4 2 613 031 030, 031, 032
РБ 4 9 225 044 030
РБ 4 9 225 049 030, 032
МБ 4 2 263 020 030, 032, 033, 034, 035
МБ 4 3 263 031 030, 031
МБ 4 9 263 052 000
МБ 4 2 263 061 030 (если по данной программе форма финансирования определена "содержание")"
изложить соответственно в следующей редакции:
"РБ 4 2 225 009 000
РБ 4 2 613 008 100
РБ 4 2 225 016 000
РБ 4 9 225 017 000
МБ 4 2 263 004 100, 101, 102, 103, 104
МБ 4 3 263 011 100, 101
МБ 4 9 263 015 000
МБ 4 2 263 008 100 (если по данной программе форма финансирования определена "содержание")";
строку "МБ 6 1 263 033 030" исключить;
в графе 9 слова "То же" заменить словами "На питание обучающихся";
по коду платных услуг 8:
в графах 1-6:
строки:
"РБ 4 2 225 031 030, 031, 032, 033, 034, 035, 036
РБ 4 2 613 031 030, 031, 032
РБ 4 6 225 073 030
РБ 4 9 225 044 030
РБ 4 9 225 049 030, 032
МБ 4 2 263 020 030, 032, 033, 034, 035
МБ 4 3 263 031 030, 031
МБ 4 9 263 052 000
МБ 6 1 263 033 030
МБ 4 2 263 061 030 (если по данной программе форма финансирования определена "содержание")"
изложить соответственно в следующей редакции:
"РБ 4 2 225 009 000
РБ 4 2 613 008 100
РБ 4 6 225 020 104
РБ 4 2 225 016 000
РБ 4 9 225 017 000
МБ 4 2 263 004 100, 101, 102, 103, 104
МБ 4 3 263 011 100, 101
МБ 4 9 263 015 000
МБ 6 1 263 018 100
МБ 4 2 263 008 100 (если по данной программе форма финансирования определена "содержание")";

1-6-бағандарда:
"РБ 4 2 225 031 030, 031, 032, 033, 034, 035, 036
РБ 4 2 613 031 030, 031, 032
РБ 4 6 225 073 030
РБ 4 9 225 044 030
РБ 4 9 225 049 030, 032
ЖБ 4 2 263 020 030, 032, 033, 034, 035
ЖБ 4 3 263 031 030, 031
ЖБ 4 9 263 052 000
ЖБ 6 1 263 033 030
ЖБ 4 2 263 061 030 (егер бұл бағдарлама бойынша қаржыландыру нысаны анықталса "ұстау")" деген жолдар
тиісінше мынадай редакцияда жазылсын:
"РБ 4 2 225 009 000
РБ 4 2 613 008 100
РБ 4 6 225 020 104
РБ 4 2 225 016 000
РБ 4 9 225 017 000
ЖБ 4 2 263 004 100, 101, 102, 103, 104
ЖБ 4 3 263 011 100, 101
ЖБ 4 9 263 015 000
ЖБ 6 1 263 018 100
ЖБ 4 2 263 008 100 (егер бұл бағдарлама бойынша қаржыландыру нысаны анықталса "ұстау")";
ақылы қызметтердің 2, 3, 4, 5-жолдары бойынша:
1-6-бағандарда:
РБ 4 2 225 031 030, 031, 032, 033, 034, 035, 036
РБ 4 2 613 031 030, 031, 032
РБ 4 6 225 073 030
ЖБ 4 9 225 044 030
ЖБ 4 9 225 049 030, 032
ЖБ 4 2 263 020 030, 032, 033, 034, 035
ЖБ 4 3 263 031 030, 031
ЖБ 4 9 263 052 000
ЖБ 6 1 263 033 030
ЖБ 4 2 263 061 030 (егер бұл бағдарлама бойынша қаржыландыру нысаны анықталса "ұстау")" деген жолдар
тиісінше мынадай редакцияда жазылсын:
"РБ 4 2 225 009 000
РБ 4 2 613 008 100
РБ 4 6 225 020 104
РБ 4 2 225 016 000
РБ 4 9 225 017 000
ЖБ 4 2 004 100, 101, 102, 103, 104
ЖБ 4 3 263 011 100, 101
ЖБ 4 9 263 015 000
ЖБ 6 1 263 018 100
ЖБ 4 2 263 008 100 (егер бұл бағдарлама бойынша қаржыландыру нысаны анықталса "ұстау")";
ақылы қызметтердің 6-коды бойынша:
1-6-бағандарда:
"РБ 4 2 225 031 030, 031, 032, 033, 034, 035, 036
РБ 4 2 613 031 030, 031, 032
РБ 4 9 225 044 030
ЖБ 4 2 263 020 030, 032, 033, 034, 035
ЖБ 4 3 263 031 030, 031
ЖБ 4 9 263 052 000
ЖБ 6 1 263 033 030
ЖБ 4 2 263 061 030 (егер бұл бағдарлама бойынша қаржыландыру нысаны анықталса "ұстау")" деген жолдар
тиісінше мынадай редакцияда жазылсын:
"РБ 4 2 225 009 000
РБ 4 2 613 008 100
РБ 4 2 225 016 000
ЖБ 4 2 263 004 100, 101, 102, 103, 104
ЖБ 4 3 263 011 100, 101
ЖБ 4 9 263 015 000
ЖБ 6 1 263 018 100
ЖБ 4 2 263 008 100 (егер бұл бағдарлама бойынша қаржыландыру нысаны анықталса "ұстау")";
ақылы қызметтердің 7-коды бойынша:
1-6-бағандарда:
"РБ 4 2 225 031 030, 031, 032, 033, 034, 035, 036
РБ 4 2 613 031 030, 031, 032
РБ 4 9 225 044 030
РБ 4 9 225 049 030, 032
ЖБ 4 2 263 020 030, 032, 033, 034, 035
ЖБ 4 3 263 031 030, 031
ЖБ 4 9 263 052 000
ЖБ 6 1 263 033 030
ЖБ 4 2 263 061 030 (егер бұл бағдарлама бойынша қаржыландыру нысаны анықталса "ұстау")" деген жолдар
тиісінше мынадай редакцияда жазылсын:
"РБ 4 2 225 009 000
РБ 4 2 613 008 100
РБ 4 2 225 016 000
РБ 4 9 225 017 000
ЖБ 4 2 263 004 100, 101,102, 103, 104
ЖБ 4 3 263 011 100, 101
ЖБ 4 9 263 015 000
ЖБ 4 2 263 008 100 (егер бұл бағдарлама бойынша қаржыландыру нысаны анықталса "ұстау")";
"ЖБ 6 1 263 033 030" деген жол алынып тасталсын;
9-бағанда "Бұл да" деген сөздер "Оқушылардың тамақтануына" деген сөздермен ауыстырылсын;
ақылы қызметтердің 8-коды бойынша:
1-6-бағандарда:
"РБ 4 2 225 031 030, 031, 032, 033, 034, 035, 036
РБ 4 2 613 031 030, 031, 032
РБ 4 6 225 073 030
РБ 4 9 225 044 030
РБ 4 9 225 049 030, 032
ЖБ 4 2 263 020 030, 032, 033, 034, 035
ЖБ 4 3 263 031 030, 031
ЖБ 4 9 263 052 000
ЖБ 6 1 263 033 030
ЖБ 4 2 263 061 030 (егер бұл бағдарлама бойынша қаржыландыру нысаны анықталса "ұстау")" деген жолдар
тиісінше мынадай редакцияда жазылсын:
"РБ 4 2 225 009 000
РБ 4 2 613 008 100
РБ 4 6 225 020 104
РБ 4 2 225 016 000
РБ 4 9 225 017 000
ЖБ 4 2 263 004 100, 101, 102, 103, 104
ЖБ 4 3 263 011 100, 101
ЖБ 4 9 263 015 000
ЖБ 6 1 263 018 100
ЖБ 4 2 263 008 100 (егер бұл бағдарлама бойынша қаржыландыру нысаны анықталса "ұстау")";

в графе 9 слова "То же" заменить словами "На укрепление учебно-материальной базы учреждений (139, 411, 421, 431); на приобретение учебного оборудования и инвентаря для работы на учебно-опытном участке (139, 411), на покрытие расходов по улучшению питания, бытового и культурного обслуживания обучающихся (131, 139, 149, 153, 411); на расширение учебно-производственных мастерских и подсобных хозяйств (139, 411); на поощрение учащихся и на оказание материальной помощи отдельным социально незащищенным слоям обучающихся (153, 159); на питание обучающихся, находящихся в школах c продленным днем и в группах продленного дня школ и школ-интернатов (131, 153); на расходы по содержанию столовых (111, 112, 121, 131, 139, 141, 144, 145, 146, 411, 431); на оплату выполненных работ обучающимися школ (159); на проведение экскурсий и школьных вечеров (138, 139, 141, 143, 144, 145, 146, 149, 159); на текущий ремонт школ, учебных корпусов и общежитий (146); на развитие пришкольного участка и на обновление оборудования школьных мастерских (139, 411); на устройство спортивных площадок (139, 146, 411, 421, 431); на выдачу стипендий и премирование отличившихся в общественно-полезном труде учащихся (159, 334); на оздоровительные мероприятия (113, 121, 132, 138, 139, 146, 149, 153, 159); на покрытие расходов по питанию участников соревнований, по оплате труда арбитров (судей) и медицинских работников (131, 149, 332); на организацию учебного процесса по дополнительным учебным программам (111, 112, 121, 136, 138, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 149, 411, 431); на оплату труда руководителей кружков (111, 112, 121, 149); на мероприятия, связанные с организацией кружков (121, 136, 138, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 149, 411, 431); на оплату труда работников, оказывающих платные образовательные услуги (111, 112, 121, 149); на установление доплат, надбавок, премий и других выплат стимулирующего характера (112, 121); на приобретение оборудования, инвентаря (в том числе мягкого) и обмундирования (139, 153, 411); на хозяйственные расходы (138, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146); на реконструкцию и капитальный ремонт зданий и сооружений (431); на оплату труда воспитателей и вспомогательного персонала лагерей отдыха (111, 112, 121, 149); на ремонт музыкальных инструментов (146); на расходы, связанные с эксплуатацией и ремонтом (146); на затраты, связанные с производственной деятельностью учебно-вспомогательных, подсобных хозяйств и учебно-опытных участков, в том числе на оплату труда работников, занятых в этой деятельности (111, 112, 121, 138, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 149, 411); на командировочные расходы (136, 137)";
по коду платных услуг 9:

9-бағанда "Бұл да" деген сөздер "Мекемелердің оқу-материалдық базасын нығайтуға" (139, 411, 421, 431); "Оқу жабдықтарын және оқу-тәжірибе учаскесіндегі жұмыс үшін мүккәмал сатып алуға (139, 411); оқушыларды тамақтандыруды, тұрмыстық және мәдени қызмет көрсетуді жақсарту жөніндегі шығыстарды жабуға (131, 139, 149, 153, 411); оқу-өндірістік шеберханаларды және көмекші шаруашылықты кеңейтуге (139, 411); оқушыларды көтермелеуге және оқушылардың әлеуметтік қорғалмаған жекелеген топтарына материалдық көмек көрсетуге (153, 159); ұзартылған күні бар мектептерге және мектептер мен мектеп-интернаттардың ұзартылған күн тобындағы білім алатындарды тамақтандыруға (131, 153), асханаларды ұстау жөнiндегi шығыстарға (111, 112, 121, 131, 139, 141, 144, 145, 146, 411, 431), мектеп оқушыларының орындаған жұмыстарына ақы төлеуге (159), экскурсиялар мен мектеп кештерiн өткiзуге (138, 139, 141, 143, 144, 145, 146, 149, 159), мектептердi, оқу корпустарын және жатақханаларды ағымдағы жөндеуге (146), мектеп жанындағы учаскенi дамытуға және мектеп шеберханаларының жабдықтарын жаңартуға (139, 411), спорт алаңдарын салуға (139, 146, 411, 421, 431), қоғамдық-пайдалы еңбекте көзге түскен оқушыларға стипендиялар мен сыйақылар беруге (159, 334), сауықтыру iс-шараларына (113, 121, 132, 138, 139, 146, 149, 153, 159), жарысқа қатысушыларды тамақтандыру, арбитрлардың (төрешілердің) және медицина қызметкерлерiнiң еңбегiне ақы төлеу жөнiндегi шығыстарды жабуға (131, 149, 332), қосымша оқу бағдарламалары бойынша оқу процесiн ұйымдастыруға (111, 112, 121, 136, 138, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 149, 411, 431), үйірмелер жетекшілерінің еңбегіне ақы төлеуге (111, 112, 121, 149); үйірмелердi ұйымдастыруға байланысты iс-шараларға (121, 136, 138, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 149, 411, 431), ақылы бiлiм беру қызметтерiн көрсететiн қызметкерлердiң еңбегiне ақы төлеуге (111, 112, 121, 149), ынталандыру сипатында қосымшаақы, үстемеақы, сыйлық және басқа да төлемдер белгiлеуге (112, 121), жабдықтар және мүккәммал (оның ішiнде жұмсақ) және киiм-кешек сатып алуға (139, 153, 411), шаруашылық шығыстарына (138, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146), ғимараттар мен құрылыстарды қайта жаңартуға және күрделi жөндеуге (431), демалыс лагерлерi тәрбиешiлерiнiң және көмекшi қызметкерлерiнiң еңбегіне ақы төлеуге (111, 112, 121, 149), музыкалық аспаптарды жөндеуге (146), пайдалануға және жөндеуге байланысты шығыстарға (146), оқу-көмекші, қосалқы шаруашылықтардың және оқу-тәжірибе учаскелерінің өндірістік қызметіне байланысты шығындарға, оның ішінде осы қызметпен айналысатын қызметкерлердің еңбегіне ақы төлеуге (111, 112, 121, 138, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 149, 411); іссапар шығыстарына (136, 137) деген сөздермен ауыстырылсын;
ақылы қызметтердің 9-коды бойынша:

МБ 6 1 263 018 100
МБ 4 2 263 008 100 (если по данной программе форма финансирования определена "содержание")";
по коду платных услуг 33:
в графах 1-6:
строки:
"РБ 4 2 225 031 030, 031, 032, 033, 034, 035, 036
РБ 4 2 613 031 030, 031, 032
РБ 4 9 225 044 030
РБ 4 9 225 049 030, 032
МБ 4 2 263 020 030, 032, 033, 034, 035
МБ 4 3 263 031 030, 031
МБ 4 9 263 052 000
МБ 6 1 263 033 030
МБ 4 2 263 061 030 (если по данной программе форма финансирования определена "содержание")"
изложить соответственно в следующей редакции:
"РБ 4 2 225 009 000
РБ 4 2 613 008 100
РБ 4 2 225 016 000
РБ 4 9 225 017 000
МБ 4 2 263 004 100, 101, 102, 103, 104
МБ 4 3 263 011 100, 101
МБ 4 9 263 015 000
МБ 6 1 263 018 100
МБ 4 2 263 008 100 (если по данной программе форма финансирования определена "содержание")";
по коду платных услуг 35:
в графах 1-6:
строку "МБ 4 3 263 031 030, 031" изложить в следующей редакции:
"МБ 4 3 263 011 100, 101";
по кодам платных услуг 36, 37:
в графах 1-6:
строки:
"РБ 4 9 225 049 030, 032
РБ 4 6 225 073 030"
изложить соответственно в следующей редакции:
"РБ 4 9 225 017 000
РБ 4 6 225 020 104";
по коду платных услуг 51:
в графах 1-6:
строку "РБ 4 5 608 10 030" изложить в следующей редакции:
"РБ 4 5 608 004 000";
в разделе "Услуги, предоставляемые государственными природными заповедниками и государственными национальными природными парками":
наименование раздела изложить в следующей редакции:
"Услуги, предоставляемые особо охраняемыми природными территориями, созданными в форме государственных учреждений";
по кодам платных услуг 10, 12:
графу 9 дополнить цифрами ", 138, 143";
в графах 1-6:
строки:
"РБ 10 5 212 723 030 (с учетом заповедного режима и особенностей режима охраны государственных природных заповедников)
РБ 10 5 694 037 030"
изложить соответственно в следующей редакции:
"РБ 10 5 212 040 100 (с учетом заповедного режима и особенностей режима охраны государственных природных заповедников)
РБ 10 5 694 007 000 (с учетом заповедного режима и особенностей режима охраны государственных природных заповедников)";
дополнить строкой следующего содержания:
"МБ 10 5 256 004 000 (с учетом заповедного режима и особенностей режима охраны государственных природных заповедников)";
в разделе "Услуги, предоставляемые санитарно-эпидемиологическими учреждениями":
по коду платных услуг 17:
в графах 1-6:
строки:
"РБ 5 2 226 051 032, 033, 034, 035, 036
РБ 5 2 694 039 030
МБ 5 2 278 030 030"
изложить соответственно в следующей редакции:
"РБ 5 2 226 006 103
РБ 5 2 694 003 000
МБ 5 2 278 002 100";
строку "МБ 5 2 254 039 030" исключить;
в графе 8 слова "санитарно-эпидемиологической станцией Медицинского центра Управления Делами Президента Республики Казахстан" заменить словами "Центром санитарно-эпидемиологической экспертизы Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан";
в графе 10:
слова "О санитарном благополучии населения" заменить словами "О санитарно-эпидемиологическом благополучии населения";
слова "Устав государственного учреждения "Акмолинский региональный центр Госсанэпиднадзора на транспорте" - (гос.регистрация в МЮ РК от 29.12.98 года N 1807-1901-У-е), Устав государственного учреждения "Центральная санэпидстанция на транспорте РК" (гос.регистрация в МЮ РК от 17.11.98 года N 4202-1910-У-е), Устав государственного учреждения "Санитарно-эпидемиологическая станция на воздушном транспорте РК" (гос.регистрация в МЮ РК от 12.02.99 года N 7814-1910-У-е), Устав государственного учреждения "Западно-региональный центр Госсанэпиднадзора на транспорте" (гос.регистрация в МЮ РК от 16.03.99 года N 2515-1904-ГУ), Устав государственного учреждения "Санитарно-эпидемиологическая станция Медицинского центра Управления Делами Президента РК" (гос.регистрация в МЮ РК от 18.02.99 года N 6298-1901-ГУ)" исключить;

ЖБ 6 1 263 018 100
ЖБ 4 2 263 008 100 (егер бұл бағдарлама бойынша қаржыландыру нысаны анықталса "ұстау")";
ақылы қызметтердің 33-коды бойынша:
1-6-бағандарда:
"РБ 4 2 225 031 030, 031, 032, 033, 034, 035, 036
РБ 4 2 613 031 030, 031, 032
РБ 4 9 225 044 030
РБ 4 9 225 049 030, 032
ЖБ 4 2 263 020 030, 032, 033, 034, 035
ЖБ 4 3 263 031 030, 031
ЖБ 4 9 263 052 000
ЖБ 6 1 263 033 030
ЖБ 4 2 263 061 030 (егер бұл бағдарлама бойынша қаржыландыру нысаны анықталса "ұстау")" деген жолдар
тиісінше мынадай редакцияда жазылсын:
РБ 4 2 225 009 000
РБ 4 2 613 008 100
РБ 4 2 225 016 000
РБ 4 9 225 017 000
ЖБ 4 2 263 004 100, 101, 102, 103, 104
ЖБ 4 3 263 011 100, 101
ЖБ 4 9 263 015 000
ЖБ 6 1 263 018 100
ЖБ 4 2 263 008 100 (егер бұл бағдарлама бойынша қаржыландыру нысаны анықталса "ұстау")";
ақылы қызметтердің 35-коды бойынша:
1-6-бағандарда:
"ЖБ 4 3 263 031 030, 031" деген жол
мынадай редакцияда жазылсын:
"ЖБ 4 3 263 011 100, 101";
ақылы қызметтердің 36, 37-кодтары бойынша:
1-6-бағандарда:
"РБ 4 9 225 049 030, 032
РБ 4 6 225 073 030" деген жолдар
тиісінше мынадай редакцияда жазылсын:
"РБ 4 9 225 017 000
РБ 4 6 225 020 104";
ақылы қызметтердің 51-коды бойынша:
1-6-бағандарда:
"РБ 4 5 608 10 030" деген жол
мынадай редакцияда жазылсын:
"РБ 4 5 608 004 000";
"Мемлекеттік табиғи қорықтар және мемлекеттік ұлттық табиғи парктер көрсететін қызметтер" бөлімінде:
бөлімнің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік мекемелер нысанында құрылған ерекше қорғалатын табиғи аумақтар көрсететін қызметтер";
ақылы қызметтердің 10, 12-кодтары бойынша:
9-баған ", 138, 143" деген сандармен толықтырылсын;
1-6-бағандарда:
"РБ 10 5 212 723 030 (қорық режимін және мемлекеттік табиғи қорықтарды қорғау режимінің ерекшеліктерін ескере отырып)
РБ 10 5 694 037 030" деген жолдар
тиісінше мынадай редакцияда жазылсын:
"РБ 10 5 212 040 100 (қорық режимін және мемлекеттік табиғи қорықтарды қорғау режимінің ерекшеліктерін ескере отырып)
РБ 10 5 694 007 000 (қорық режимін және мемлекеттік табиғи қорықтарды қорғау режимінің ерекшеліктерін ескере отырып)";
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"ЖБ 10 5 256 004 000 (қорық режимін және мемлекеттік табиғи қорықтарды қорғау режимінің ерекшеліктерін ескере отырып)";
"Санитарлық-эпидемиологиялық мекемелермен ұсынылатын қызметтер" бөлімінде:
ақылы қызметтердің 17-коды бойынша:
1-6-бағандарда:
"РБ 5 2 226 051 032, 033, 034, 035, 036
РБ 5 2 694 039 030
ЖБ 5 2 278 030 030" деген жолдар
тиісінше мынадай редакцияда жазылсын:
"РБ 5 2 226 006 103
РБ 5 2 694 003 000
ЖБ 5 2 278 002 100";
"ЖБ 5 2 254 039 030" деген жол алынып тасталсын;
8-бағанда "ҚР Президентінің Іс Басқармасы Медициналық орталығының Санитарлық-эпидемиологиялық станциясының" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Президенті Іс Басқармасының Медициналық орталығы Санитарлық-эпидемиологиялық сараптау орталығының" деген сөздермен ауыстырылсын;
10-бағанда:
"Көліктегі мемсанқадағалау Ақмола аймақтық орталығы" мемлекеттік мекеме орталығының Жарғысы - (ҚР ӘМ 29.12.98 ж. N 1807-1910-Ж-е тіркеуі), "ҚР көлігіндегі санэпидстанция орталығы" мекеменің Жарғысы (ҚР ӘМ 17.11.98 ж. N 4202-1910-Ж-е мем. тіркеуі), "ҚР Әуе көлігіндегі орталық санитарлық-эпидемиологиялық станциясы" мекеменің Жарғысы (ҚР ӘМ 12.02.99 ж. N 7814-1910-Ж-е мем. тіркеуі), "Көліктегі Батыс аумақтық мемсанэпидстанция орталығы" меммекеменің Жарғысы (ҚР ӘМ 16.03.99 ж. N 2505-1904-МЖ мем. тіркеуі), "ҚР Президентінің Іс Басқармасы Медициналық орталығының санитарлық-эпидемиологиялық станциясы" мемлекеттік мекеменің Жарғысы (ҚР ӘМ 18.02.99 ж. N 6298-1901- МЖ мем. тіркеуі) деген сөздер алынып тасталсын;

по кодам платных услуг 18, 19:
в графах 1-6:
строки:
"РБ 5 2 226 051 031, 032, 033, 034, 035, 036
РБ 5 2 694 039 030
МБ 5 2 278 030 030"
изложить соответственно в следующей редакции:
"РБ 5 2 226 006 102, 103
РБ 5 2 694 003 000
МБ 5 2 278 002 100";
строку "МБ 5 2 254 039 030" исключить;
по коду платных услуг 20:
в графах 1-6:
строку "РБ 5 2 226 051 031" изложить в следующей редакции:
"РБ 5 2 226 006 102";
в графе 10 слова "Устав государственного учреждения "Казахская республиканская санитарно-эпидемиологическая станция" (гос.регистрация в МЮ РК от 28.12.99 года N 5391-1910-ГУ)" исключить;
в разделе "Услуги, предоставляемые домами-интернатами для умственно-отсталых детей и домами-интернатами для престарелых и инвалидов общего типа, психоневрологическими интернатами":
по кодам платных услуг 21, 22:
в графах 1-6:
строку "МБ 6 1 258 032 030, 031, 033" изложить в следующей редакции:
"МБ 6 1 258 009 100, 101, 103";
в разделе "Услуги, предоставляемые органами судебной экспертизы":
по кодам платных услуг 26, 27:
в графах 1-6:
строку "РБ 5 9 226 037 030" изложить в следующей редакции:
"РБ 5 9 226 017 000";
в разделе "Услуги, предоставляемые психоневрологическими, туберкулезными учреждениями, Казахским республиканским лепрозорием":
по коду платных услуг 28:
в графах 1-6:
строки:
"РБ 5 3 226 036 032, 033, 036
РБ 5 3 226 038 030, 031, 032"
изложить соответственно в следующей редакции:
"РБ 5 3 226 010 000
РБ 5 3 226 011 000";
строки "МБ 5 3 254 030 000" и "МБ 5 3 254 032 000" заменить строкой "МБ 5 3 254 008 000";
в разделе "Услуги, предоставляемые государственными учреждениями уголовно-исполнительной системы":
по коду платных услуг 35:
в графах 1-6:
строки:
"РБ 3 1 201 031 031
РБ 3 6 221 040 030"
изложить соответственно в следующей редакции:
"РБ 3 1 201 005 000
РБ 3 6 221 003 000";
по коду платных услуг 36:
в графах 1-6:
строку "РБ 3 2 221 032 030" изложить в следующей редакции:
"РБ 3 9 221 002 000";
по коду платных услуг 37:
в графах 1-6:
строку "РБ 3 2 221 032 030" изложить в следующей редакции:
"РБ 3 9 221 002 000";
в графе 7:
цифры "35, 36, 37" заменить соответственно цифрами "54, 55, 56";
в разделе "Услуги, предоставляемые государственными и ведомственными архивами, содержащимися за счет государственного бюджета":
по кодам платных услуг 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45:
в графах 1-6:
строки:
"РБ 8 3 230 015 031, 030
МБ 8 3 261 030 030"
изложить соответственно в следующей редакции:
"РБ 8 1 235 006 100
МБ 8 3 261 002 000";
дополнить строкой "РБ 8 3 236 002 000";
в разделе "Услуги, предоставляемые государственными библиотеками и государственными музеями-заповедниками":
по коду платных услуг 47:

ақылы қызметтердің 18, 19-кодтары бойынша:
1-6-бағандарда:
"РБ 5 2 226 051 031, 032, 033, 034, 035, 036
РБ 5 2 694 039 030
ЖБ 5 2 278 030 030" деген жолдар
тиісінше мынадай редакцияда жазылсын:
"РБ 5 2 226 006 102, 103
РБ 5 2 694 003 000
ЖБ 5 2 278 002 100";
"ЖБ 5 2 254 039 030" деген жол алынып тасталсын,
ақылы қызметтердің 20-коды бойынша:
1-6-бағандарда:
"РБ 5 2 226 051 031" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"РБ 5 2 226 006 102";
10-бағанда "Қазақ республикалық санитарлық-эпидемиологиялық станциясы" мем.мекеменің Жарғысы (ҚР ӘМ 28.12.99 ж. N 5391-1910-МЖ мем. тіркеуі) деген сөздер алынып тасталсын;
"Ақыл-есі кем балаларға арналған интернат-үйлері және қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі интернат үйлері, психоневрологиялық интернаттар көрсететін қызметтер" бөлімінде:
ақылы қызметтердің 21, 22-кодтары бойынша:
1-6-бағандарда:
"ЖБ 6 1 258 032 030, 031, 033" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"ЖБ 6 1 258 009 100, 101, 103".
"Сот сараптамасы органдары көрсететін қызметтер" бөлімінде:
ақылы қызметтердің 26, 27-кодтары бойынша:
1-6-бағандарда:
"РБ 5 9 226 037 030" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"РБ 5 9 226 017 000".
"Психологиялық, туберкулездік мекемелер, қазақ республикалық лепрозорийі ұсынатын қызметтер" бөлімінде:
ақылы қызметтердің 28-коды бойынша:
1-6-бағандарда:
"РБ 5 3 226 036 032, 033, 036
РБ 5 3 226 038 030, 031, 032" деген жолдар
тиісінше мынадай редакцияда жазылсын:
"РБ 5 3 226 010 000
РБ 5 3 226 011 000";
"ЖБ 5 3 254 030 000" және "ЖБ 5 3 254 032 000" деген жол "ЖБ 5 3 254 008 000" деген жолмен ауыстырылсын;
"Қылмыстық-атқару жүйесінің мемлекеттік мекемелері көрсететін қызметтер" бөлімінде:
ақылы қызметтердің 35-коды бойынша:
1-6-бағандарда:
"РБ 3 1 201 031 031
РБ 3 6 221 040 030" деген жолдар
тиісінше мынадай редакцияда жазылсын:
"РБ 3 1 201 005 000
РБ 3 6 221 003 000";
ақылы қызметтердің 36-коды бойынша:
1-6-бағандарда:
"РБ 3 2 221 032 030" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"РБ 3 9 221 002 000";
ақылы қызметтердің 37-коды бойынша:
1-6-бағандарда:
"РБ 3 2 221 032 030" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"РБ 3 9 221 002 000";
7-бағанда:
"35, 36, 37" деген сандар тиісінше "54, 55, 56" деген сандармен ауыстырылсын;
"Мемлекеттік бюджет есебінен ұсталатын мемлекеттік және ведомстволық мұрағаттар ұсынатын қызметтер" бөлімінде:
ақылы қызметтердің 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45-кодтары бойынша:
"РБ 8 3 230 015 031, 030
ЖБ 8 3 261 030 030" деген жолдар
тиісінше мынадай редакцияда жазылсын:
"РБ 8 1 235 006 100
ЖБ 8 3 261 002 000";
"РБ 8 3 236 002 000" деген жолмен толықтырылсын;
"Мемлекеттік кiтапханалар және мемлекеттiк мұрағат-қорықтар көрсететiн қызметтер" бөлімінде:
ақылы қызметтердің 47-коды бойынша:

в графах 1-6:
строки:
"РБ 8 3 230 024 030, 032, 033, 034
МБ 8 3 263 045 030"
изложить соответственно в следующей редакции:
"РБ 8 3 235 013 000
МБ 8 3 263 029 000";
по коду платных услуг 48:
в графах 1-6:
строку "РБ 8 1 230 050 034, 035, 036" изложить в следующей редакции: "РБ 8 1 235 004 000";
в разделе "Услуги, предоставляемые воинскими частями Вооруженных сил, войсковыми частями Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан":
по коду платных услуг 49:
в графах 1-6:
строку "РБ 3 5 410 050 000" изложить в следующей редакции:
"РБ 3 5 410 001 000";
дополнить разделом "Услуги, предоставляемые государственными учреждениями лесного хозяйства" согласно приложению к настоящему Приказу.
2. Департаменту исполнения государственного бюджета (Л.П. Тхостова) совместно с Департаментом юридической службы (Д.В. Вагапов) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2004 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 9 февраля 2004 года N 68
"О внесении изменения и
дополнений в приказ Министерства
финансов Республики Казахстан
от 3 мая 1999 года N 177 "Об
утверждении Правил о порядке
формирования, использования и
учета средств, получаемых
от реализации платных услуг,
от спонсорской и благотворительной
помощи, депозитных сумм и
страховых выплат государственных
учреждений"
__________________________________________________________________________
Услуги, предоставляемые государственными учреждениями лесного хозяйства
__________________________________________________________________________
РБ  10  3 212 036   100    52 Средства  Средства лесных    Лесной кодекс
РБ  10  3 212 036   101       лесных    учреждений исполь- (ст.112),
МБ  10  3 257 013   000       учрежде-  зуются на:         Земельный
МБ  10  3 257 014   000       ний, по-  1) проведение ле-  кодекс (гл.13),
лучаемые  сохозяйственных    постановление
за счет   мероприятий на     Правительства
оказания  участках государ-  Республики
платных   ственного лесного  Казахстан от
услуг     фонда;             30 сентября
физичес-  2) подготовку и    2003 года
ким и     повышение квалифи- N 1003 "Об
юридичес- кации специалистов утверждении
ким лицам, для лесного и     Правил обра-
в том чи-  охотничьего       зования и
cле путем  хозяйства;        использования
участия в 3) поощрение ра-   средств государ-
конкурсе  ботников лесных    ственных учреж-
по госу-  учреждений за      дений лесного
дарствен- трудовые показа-   хозяйства"
ным заку- тели (111,112,
пкам по:  113,121,131,132,
проведе-  136,138,139,141,
нию учеб- 142,143,144,145,
ных прак- 146,149,159,411,
тик, ока- 421, 431)
занию кон-
сультаци-
онной и
техничес-
кой помо-
щи в обла-
сти лесно-
го хозяй-
ства
__________________________________________________________________________

1-6-бағандарда:
"РБ 8 3 230 024 030, 032, 033, 034
ЖБ 8 3 263 045 030" деген жолдар
тиісінше мынадай редакцияда жазылсын:
"РБ 8 3 235 013 000
ЖБ 8 3 263 029 000";
ақылы қызметтердің 48-коды бойынша:
1-6-бағандарда:
"РБ 8 1 230 050 034, 035, 036" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"РБ 8 1 235 004 000".
"Қазақстан Республикасының Қарулы күш әскери бөлiмдерi, ұлттық қауіпсiздiк комитетi Шекаралық қызмет әскери бөлімдерi көрсететiн қызметтер" бөлімінде:
ақылы қызметтердің 49-коды бойынша:
1-6-бағандарда:
"РБ 3 5 410 050 000" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"РБ 3 5 410 001 000".
осы Бұйрыққа қосымшаға сәйкес "Мемлекеттік орман шаруашылығы мекемелері көрсететін қызметтер" деген бөліммен толықтырылсын.
2. Мемлекеттік бюджетті атқару департаменті (Л.П.Тхостова) Заң қызметі департаментімен (Д.В.Вагапов) бірлесіп осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
"Ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан,
демеушілік және қайырымдылық көмек
көрсетуден алынатын қаражаттарды,
мемлекеттік мекемелердің депозиттік
сомалары мен сақтандыру төлемдерiн
қалыптастыру, пайдалану және есепке
алу тәртібі туралы қағиданы бекіту
туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің 1999 жылғы 3 мамырдағы
N 177 бұйрығына өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан
Республикасы Қаржы министрінің
2004 жылғы 9 ақпандағы N 68 бұйрығына
қосымша
Мемлекеттік орман шаруашылығы мекемелері көрсететін қызметтер
____________________________________________________________________________
РБ 10 3 212 036 100      52  Орман   Орман мекемелерінің  Орман кодексі
РБ 10 3 212 036 101          мекеме. қаражаты:            (112-б.), Жер
ЖБ 10 3 257 013 000          лерінің 1) мемлекеттік орман кодексі (13-т.),
ЖБ 10 3 257 014 000          жеке    қоры учаскелерінде   "Мемлекеттік орман
және    орман шаруашылығы    шаруашылығы меке.
заңды   іс-шараларын         мелерін құру және
тұлға.  жүргізуге;           қаражатын пайда.
ларға   2) орман және аң     лану ережесін
ақылы   аулау шаруашылығы    бекіту туралы"
қызмет. үшін мамандар        Қазақстан
тер     даярлау және білік.  Республикасы
көрсе.  тілігін арттыру;     Үкіметінің 2003
туі     3) орман мекемеле.   жылғы 30 қыркү.
есебі.  рінің қызметкерлерін йектегі N 1003
нен,    еңбек көрсеткіштері  қаулысы
оның    үшін көтермелеу
ішінде: (111, 112, 113, 121,
орман   131, 132, 136, 138,
шаруа.  139, 141, 142, 143,
шылығы  144, 145, 146, 149,
сала.   159, 411, 421, 431)
сындағы
оқу
практи.
каларын
өткізу,
кон.
сульта.
циялық
және
техни.
калық
көмек
көрсету
бойынша
мемле.
кеттік
сатып
алу
жөнін.
дегі
кон.
курсқа
қатысу
жолымен
алатын
қаражаты

РБ  10  3 212 036   100    53 Средства  Средства лесных         То же
РБ  10  3 212 036   101       лесных    учреждений исполь-
МБ  10  3 257 013   000       учрежде-  зуются на:
МБ  10  3 257 014   000       ний, по-  1) проведение ле-
лучаемые  сохозяйственных
за счет:  мероприятий на
1) оказа- участках государ-
ния плат- ственного лесного
ных услуг фонда;
физичес-  2) строительство
ким и     и содержание ле-
юридичес- сохозяйственных
ким лицам,дорог, противопо-
в том чи- жарное обустрой-
cле путем ство лесов;
участия в 3) поектно-изыс-
конкурсе  кательские работы
по госу-  в области охраны,
дарствен- защиты, пользова-
ным заку- ния лесным фондом,
пкам по:  воспроизводство
-выращи-  лесов и лесораз-
ванию по- ведения;
садочного 4) оплату услуг
материа-  внештатных сезон-
ла и сбо- ных работников
ру лесных для обеспечения
семян;    лесохозяйственной
-созданию деятельности лес-
озелени-  ных учреждений,
тельных,  работников по
защитных, осуществлению рубок
плантаци- ухода и санитарных
онных и   рубок, побочных
иных на-  лесных пользований,
саждений; а также работников,
2) реали- осуществляющих пе-
зации     реработку лесных
продукции,ресурсов;
получен-  5) приобретение
ной при   средств связи,
осуществ- транспорта, обору-
лении     дования, механизмов
рубок     и материалов про-
ухода и   тивопожарного,
санитар-  лесозащитного и
ных рубок, лесокультурного
в том чи- назначения, семян
сле для   и посадочного мате-
обеспече- риала для лесокуль-
ния насе- турных работ,
ления то- горюче-смазочных
пливом,   материалов, обмун-
побочных  дирования, оружия
лесных    и специальных
пользо-   средств защиты;
ваний     6) приобретение
оборудования и
механизмов, необ-
ходимых для пере-
работки лесных
ресурсов;
7) строительство, ре-
конструкцию и ремонт
зданий, сооружений и
иных объектов, связан-
ных с функционированием
лесных учреждений;
8) поощрение работников
лесных учреждений за
трудовые показатели

РБ 10 3 212 036 100      53  Орман   Орман мекемелерінің      Бұл да
РБ 10 3 212 036 101          мекеме. қаражаты:
ЖБ 10 3 257 013 000          лері.   1) мемлекеттік орман
ЖБ 10 3 257 014 000          нің:    қоры учаскелерінде
1) жеке орман шаруашылығы
және    іс-шараларын
заңды   жүргізуге;
тұлға.  2) орман шаруашылығы
ларға,  жолдарын салуға және
оның    ұстауға, ормандарды
ішінде  өртке қарсы
мына.   абаттандыруға;
лар:    3) орман қорын
- егу   қорғау, сақтау,
мате.   пайдалану саласын.
риалын  дағы жобалау-зерттеу
өсіру   жұмыстарына,
және    ормандар мен орман
орман   екпелерін өсіруге;
тұқым.  4) орман мекемелері.
дарын   нің орман шаруашы.
жинау;  лығы қызметін қамта.
- кө.   масыз ету үшін штат.
галдан. тан тыс маусымдық
дыру,   қызметкерлерге,
қорғау, күтім үшін кесу және
планта. санитариялық мақ.
циялық  сатта кесуді, қо.
және    сымша ағаштарды
өзге    кесуді жүзеге асыру
екпе    жөніндегі қызметкер.
ағаш.   лердің, сондай-ақ
тарын   орман ресурстарын
құру    өңдеуді жүзеге
бойынша асыратын қызметкер.
мемле.  лерге ақы төлеуге;
кеттік  5) өртке қарсы,
сатып   орман қорғау және
алу жө. орман дақылдары
ніндегі мақсатындағы байла.
кон.    ныс құралдарын,
курсқа  көлікті, жабдық.
қатысу  тарды, тетіктер мен
жолымен материалдарды,
ақылы   орман дақылдары
қызмет. жұмыстары үшін
тер     тұқымдар мен егу
көр.    материалын,
сету;   жанар-жағар май
2) кү.  материалдарын, киім
тім     кешек, қару-жарақ
үшін    пен арнайы қорғану
кесу    құралдарын сатып
және    алуға;
санита. 6) орман ресурстарын
риялық  өңдеу үшін қажетті
мақсат. жабдықтар мен тетік.
та ке.  терді сатып алуға;
суді    7) орман мекемеле.
жүзеге  рінің жұмыс істеуіне
асыру   байланысты ғимарат.
үшін    тарды, құрылыстар
алынған мен өзге де объек.
өнімді, тілерді салу, қайта
оның    жаңарту және
ішінде  жөндеуге;
халықты 8) орман мекемеле.
отынмен рінің қызметкерлерін
қамта.  еңбек көрсеткіштері
масыз   үшін көтермелеуге
ету     пайдаланылады

(111, 112, 113, 121,
131, 132, 136, 138,
139, 141, 142, 143,
144, 145, 146, 149,
159, 411, 421, 431)
__________________________________________________________________________

үшін,   (111, 112, 113, 121,
қосымша 131, 132, 136, 138,
ағаш.   139, 141, 142, 143,
тарды   144, 145, 146, 149,
сату    159, 411, 421, 431)
____________________________________________________________________________