О внесении изменения в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 13 декабря 1999 года N 904-I "Об утверждении Правил по применению разрешительной системы при осуществлении международных автомобильных перевозок в Республике Казахстан" (зарегистрированный за N 1027)
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 9 февраля 2004 года N 52-I. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 февраля 2004 года N 2721. Утратил силу - приказом Министра транспорта и коммуникаций РК от 17 февраля 2005 г. N 84-I (V053507)
В целях совершенствования разрешительной системы при осуществлении международных автомобильных перевозок по территории Республики Казахстан приказываю:
1. Внести в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 13 декабря 1999 года N 904-I "Об утверждении Правил по применению разрешительной системы при осуществлении международных автомобильных перевозок в Республике Казахстан" (зарегистрированный в Министерстве юстиции 18 января 2000 года за N 1027, с изменениями и дополнениями, внесенными приказом Министра транспорта и коммуникаций от 10 июля 2001 года N 217-I "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 13 декабря 1999 года N 904-I" (зарегистрированный в Министерстве юстиции 8 августа 2001 года за N 1618) следующее изменение:
в Правилах применения разрешительной системы при осуществлении международных автомобильных перевозок по территории Республики Казахстан, утвержденных указанным приказом:
в абзаце втором пункта 5 слова "Кроме указанных специальных документов" исключить.
2. Комитету транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Мустафин К.С.) в установленном законодательством порядке представить настоящий приказ для государственной регистрации в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Кошанова Е.Ж.
4. Настоящий приказ вступает в силу с момента государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр

"Қазақстан Республикасында халықаралық автомобиль тасымалдарын жүзеге асыру кезінде рұқсат беру жүйесін қолдану жөніндегі ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 1999 жылғы 13 желтоқсандағы N 904-І бұйрығына (1027-нөмірмен тіркелген) өзгеріс енгізу туралы
Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 9 ақпандағы N 52-І бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 28 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 2721. Күші жойылды - ҚР Көлік және коммуникациялар министрінің 2005 жылғы 17 ақпандағы N 84-І (V053507) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының аумағы бойынша халықаралық автомобиль тасымалдарын жүзеге асыру кезінде рұқсат беру жүйесін жетілдіру мақсатында бұйырамын:
1. "Қазақстан Республикасында халықаралық автомобиль тасымалдарын жүзеге асыру кезінде рұқсат беру жүйесін қолдану жөніндегі ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 1999 жылғы 13 желтоқсандағы N 904-І  бұйрығына  ("Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 1999 жылғы 13 желтоқсандағы N 904-І бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Көлік және коммуникациялар министрінің 2001 жылғы 10 шілдедегі N 217-І бұйрығымен (Әділет министрлігінде 2001 жылғы 8 тамызда 1618-нөмірмен тіркелген) енгізілген өзгерістермен және толықтырулармен бірге Әділет министрлігінде 2000 жылғы 18 қаңтарда 1027-нөмірмен тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының аумағы бойынша халықаралық автомобиль тасымалдарын жүзеге асыру кезінде рұқсат беру жүйесін қолдану ережесінде:
5-тармақтың екінші абзацында "Көрсетілген арнайы құжаттарынан басқа" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Көліктік бақылау комитеті (Қ.С.Мұстафин) заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықты мемлекеттік тіркеу үшін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне ұсынсын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар вице-министрі Е.Ж.Қошановқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген сәтінен бастап күшіне енеді.
Министр