О внесении изменения и дополнений N 1 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 201 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2647
Приказ и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 3 апреля 2004 года N 54. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 апреля 2004 года N 2806. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
53. Приказ и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 3 апреля 2004 года N 54 "О внесении изменения и дополнений N 1 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 201 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2647"...".
--------------------------------------------------------------------
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 201 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2647, следующие изменение и дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 6 "Социальное обеспечение и социальная помощь" подфункцию 9 "Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения" дополнить администратором программ 215 с программой 4 следующего содержания:
"215 Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
4 Обязательства прошлых лет по предоставленным льготам по оплате проезда отдельных категорий граждан";

N 2647 тіркелген, "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 201 бұйрығына, N 1 өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2004 жылғы 3 сәуірдегі N 54 бұйырығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылғы 14 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 2806. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
53. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі міндетін атқарушының 2004 жылғы 3 сәуірдегі N 54 (тіркелген N 2806) "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 201 "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы, тіркелген N 2647" бұйрығына N 1 өзгеріс мен толықтырулар енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 201  бұйрығына , тіркелген N 2647 мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
6 "Әлеуметтiк қамсыздандыру және әлеуметтiк көмек" деген функционалдық тобында 9 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер" кіші функциясы мынадай мазмұндағы бағдарламамен 215 бағдарлама әкімшісімен толықтырылсын:
"215 Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
4 Азаматтардың жекелеген санатарына жол жүру төлемдерінің ұсынылған жеңілдіктері бойынша өткен жылдардың міндеттемелері";

в функциональной группе 8 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство" в подфункции 2 "Спорт и туризм" по администратору программ 263 "Исполнительный орган образования, культуры, спорта и туризма, финансируемый из местного бюджета" программу 26 "Проведение спортивных мероприятий на местном уровне" дополнить подпрограммами 100 и 101 следующего содержания:
"100 Организация и проведение спортивных соревнований на местном уровне";
"101 Подготовка и участие сборных команд по различным видам спорта на спортивных соревнованиях";
в функциональной группе 14 "Обслуживание долга" в подфункции 1 "Обслуживание долга" по администратору программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" по программе 13 "Обслуживание правительственного долга" по подпрограмме 101 "Выплата комиссионных за размещение займов" в графе "Дата окончания действия" цифру "01.01.2004" исключить.
2. Департаменту методологии бюджетного процесса и функционального анализа (Д.М. Шаженова) совместно с Юридическим управлением (М.Д.Айтенов) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
И.о. Министра

263 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім, мәдениет, спорт және туризм атқарушы органы" деген бағдарламаның әкімшісі бойынша 8 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік" деген функционалдық топта 2 "Спорт және туризм" кіші функциясында 26 "Жергілікті деңгейде спорттық іс-шараларды өткізу" деген бағдарлама мынадай мазмұндағы 100 және 101 кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"100 Жергілікті деңгейде спорттық жарыстарды ұйымдастыру және өткізу";
"101 Спорттық жарыстарда спорттың бірнеше түрлері бойынша құрама командаларды дайындау және қатысу";
13 "Үкіметтік борышты өтеу" бағдарламасы бойынша 217 "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі" деген бағдарламаның әкімшісі бойынша 14 "Борышты өтеу" деген функционалдық топта 1 "Борышты өтеу" деген кіші функцияда 101 "Заемдарды орналастырғаны үшін комиссиялық төлеу" деген кіші бағдарламада "Қолданылу мерзімінің аяқталуы" деген бағанда «01.01.2004» деген сандар алынып тасталсын.
2. Бюджеттік процесс әдіснамасы және функционалдық талдау департаменті (Д.М.Шәженова) Заң басқармасымен (М.Д.Әйтенов) бірге осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өтуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық ол Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Министрдің міндетін атқарушы