О внесении изменений и дополнения в приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 28 октября 2001 года N 1466 "Об утверждении форм уведомлений органов налоговой службы по исполнению налогового обязательства", зарегистрированный за N 1696
Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 16 июня 2004 года N 300. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 июля 2004 года N 2926. Утратил силу - приказом Председателя Налогового комитета МФ РК от 23 декабря 2004 года N 660 (V043362)(вступает в силу со дня гос.регистрации и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2005 года)
В соответствии со  статьей 31  Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра государственных доходов Республики Казахстан от 28 октября 2001 года N 1466 "Об утверждении форм уведомлений органов налоговой службы по исполнению налогового обязательства" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 декабря 2001 года за N 1696, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан в марте 2002 года N 11), следующие изменения и дополнение:
подпункт 3) пункта 1 исключить;
форму уведомления о сумме налогов и других обязательных платежей в бюджет, исчисленных налоговым органом, указанную в подпункте 1) пункта 1 указанного приказа изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу;
в форме уведомления о принимаемых мерах принудительного взыскания налоговой задолженности, указанной в подпункте 5) пункта 1 указанного приказа:
в строке 5) слова "дополнительной эмиссии", заменить словом "объявленных";
в форме уведомления об обращении взыскания на деньги на банковских счетах дебиторов, указанной в подпункте 6) пункта 1 указанного приказа:
в строке "Уведомление получил" после аббревиатуры "Ф.И.О." дополнить словами "наименование дебитора";
в строке "Уведомление отправлено налогоплательщику" слово "налогоплательщику" заменить словами "дебитору налогоплательщика".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации.
Председатель
Приложение к
приказу Председателя Налогового
комитета Министерства финансов
Республика Казахстан от 16.06.2004 N 300
"О внесении изменений и дополнения в
приказ Министра государственных доходов
Республика Казахстан от 28 октября
2001 года N 1466 "Об утверждении форм
уведомлений органов налоговой службы по
исполнению налогового обязательства"
Утверждено приказом Министра
государственных доходов Республики
Казахстан от 28 октября 2001 года N 1466
"Об утверждении форм уведомлений органов
налоговой службы по исполнению
налогового обязательства"
Уведомление
о сумме налогов и других обязательных платежей
в бюджет, исчисленных налоговым органом
"____" __________ 200__ год                        N ______

N 1696 тіркелген, "Салықтық міндеттемелерді орындау жөніндегі салық қызмет органдары хабардар етулерінің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрінің 2001 жылғы 28 қазандағы N 1466 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2004 жылғы 16 маусымдағы N 300 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 2 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 2926. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрлігінің Салық комитеті төрағасының 2004 жылғы 23 желтоқсандағы N 660 бұйрығымен.(V043362)
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы  Кодексінің  (Салық кодексі) 31-бабына сәйкес бұйырамын:
1. "Салықтық міндеттемелерді орындау жөніндегі салық қызмет органдары хабардар етулерінің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрінің 2001 жылғы 28 қазандағы N 1466 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2001 жылы 13 желтоқсанда N 1696 тіркелген, 2002 жылы наурызда N 11 Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге мемлекеттік органдардың нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған)  бұйрығына  мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
аталған бұйрықтың 1-тармағының 3) тармақшасы алып тасталсын;
аталған бұйрықтың 1-тармағының 1) тармақшасында көрсетілген салық органы есептеген салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің сомасы туралы хабардар ету нысаны осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
аталған бұйрықтың 1-тармағының 5) тармақшасында көрсетілген салық берешегін мәжбүрлі өндіріп алуға қабылданатын шаралар туралы хабардар ету нысанында:
5) тармақшада көрсетілген "қосымша эмиссиясын" деген сөздер "жарияланған" деген сөздермен ауыстырылсын;
аталған бұйрықтың 1-тармағының 6) тармақшасында көрсетілген дебиторлардың банктік шоттарындағы ақшаны өндіріп алудың айналымы туралы хабардар ету нысанында:
"Хабардар етуді алды" жолында "аты-жөні" деген сөздердің алдында "дебитордың атауы," деген сөздермен толықтырылсын;
"Хабардар ету салық төлеушіге жіберілді" жолындағы "салық төлеушіге" деген сөз "салық төлеушінің дебиторына" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
Салық комитетінің
Төрағасы
"Салықтық міндеттемелерді орындау
жөніндегі салық қызмет органдары
хабардар етулерінің нысандарын
бекіту туралы" Қазақстан
Республикасының Мемлекеттік кіріс
министрінің 2001 жылғы 28 қазандағы
N 1466 бұйрығына өзгерістер мен
толықтыру енгізу туралы" Қазақстан
Республикасы Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Төрағасының
2004 жылғы 16 маусымдағы
N 300 бұйрығына қосымша
"Салықтық міндеттемелерді орындау
жөніндегі салық қызмет органдары
хабардар етулерінің нысандарын
бекіту туралы" Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік кіріс министрінің
2001 жылғы 28 қазандағы
N 1466 бұйрығымен бекітілген
Салық органы есептеген салық және бюджетке төленетін
басқа да міндетті төлемдердің сомасы туралы
ХАБАРДАР ЕТУ
200__ жыл "____" __________                              N ______

В соответствии со  статьями 30 31 Кодекса  Республики
Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет"
(Налоговый кодекс) Налоговый комитет по
_______________________________________________________________
(область, город, район)
уведомляет Вас_________________________________________________
_______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество или полное наименование
налогоплательщика, РНН, адрес)
о необходимости уплаты следующих налогов и других обязательных
платежей в бюджет:
тенге
______________________________________________________________
Виды налогов и   |Код бюд-|Сумма   |Недоимка (-)|Пени|Итого
других обязатель-|жетной  |налога  | переплата  |    |к уплате
ных платежей     |класси- |за теку-|(+) прошлых |    |
в бюджет         |фикации |щий год |лет         |    |
_________________|________|________|____________|____|________
за ___________________________________________________________
(налоговый период)
В срок до "____" ____________ 200 __ год
в Налоговый комитет по________________________________________
(область, город, район)
РНН __________________________________________________________
(налогового органа)
на счет N______________ в ____________________________________
(Управление Казначейства, БИК)
В случае неуплаты данной суммы в срок, указанный в настоящем уведомлении, начисляется пеня в размере, установленной  статьей 46  Налогового кодекса.
В случае неуплаты исчисленных сумм налогов и других обязательных платежей в бюджет, в срок, указанный настоящим уведомлением, будет рассмотрен вопрос о привлечении к административной ответственности в соответствии с Кодексом Республики Казахстан об административных правонарушениях.
В соответствии со  статьей 566  Налогового кодекса налогоплательщик имеет право обжаловать действия (бездействие) должностных лиц органов налоговой службы вышестоящему органу налоговой службы или в суд.
Председатель Налогового комитета ____________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление получил _________________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика, подпись, дата)
Уведомление вручено налогоплательщику _______________________
_____________________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица налогового органа, подпись, дата)
Уведомление отправлено налогоплательщику ____________________
_____________________________________________________________
(подтверждающий документ о факте отправки и получения)
_____________________________________________________________

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы  Кодексінің  (Салық кодексі) 30,   31-баптарына  сәйкес
__________________________________________________________ бойынша
(облыс, қала, аудан)
Салық комитеті Сізді _____________________________________________
__________________________________________________________________
(салық төлеушінің тегі, аты, әкесінің аты немесе толық атауы, СТН-і)
______________________________________________________________үшін
(салық кезеңі)
200 __ жылдың "____" ____________ мерзімге дейін
__________________________________________________________ бойынша
(облыс, қала, аудан)
Салық комитетіне ___________________________________________ СТН-і
(салық органының)
_____________________________________________ N_____________ шотқа
(Қазынашылық басқармасы, БИК)
бюджетке мынадай салық және басқа да міндетті төлемдерді төлеу қажеттілігі туралы хабардар етеді:
теңге
__________________________________________________________________
Салық және |Бюджеттік|Ағымдағы|Өткен жыл.|Өсімақылар|Төленуге
бюджетке  | жіктеме |жыл үшін|дардың бе.|          | барлығы
төленетін  |  коды   | салық  |ресі (-)  |          |
басқа да   |         | сомасы |артық     |          |
міндетті   |         |        |төлеу (+) |          |
төлемдердің|         |        |          |          |
түрлері  |         |        |          |          |
__________________________________________________________________
Көрсетілген сома мерзімінде төленбеген жағдайда,  Салық кодексінің 46-бабында  белгіленген мөлшерде өсімақы есептеледі.
Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің есептелген сомасы осы хабардар етуде көрсетілген мерзімде төленбеген жағдайда, Қазақстан Республикасының әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы Кодексіне сәйкес әкімшілік жауапкершілікке тарту туралы мәселе қаралады.
Салық  кодексінің  566-бабына сәйкес салық төлеушінің салық қызметі органдарының лауазымды тұлғаларының әрекетіне (әрекетсіздігіне) жоғары тұрған салық қызметі органына немесе сотқа шағымдануына құқығы бар.
Салық комитетінің төрағасы _______________________________________
(аты-жөні, қолы, мөрі)
Хабардар етуді алды ______________________________________________
(салық төлеушінің аты-жөні, қолы, күні)
Хабардар ету салық төлеушіге тапсырылды __________________________
__________________________________________________________________
(салық органы лауазымды тұлғасының аты-жөні, қолы, күні)
Хабардар ету салық төлеушіге жіберілді ___________________________
__________________________________________________________________
(жіберу және алу фактісі туралы растаушы құжат)