Об утверждении правил представления форм фитосанитарного учета и отчетности
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 июня 2004 года № 334. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 июля 2004 года № 2964. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 10-1/18
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 17.01.2012 № 10-1/18.
"Согласовано"
Председатель Агентства Республики
Казахстан по статистике
1 июля 2004 года
В целях реализации Закона Республики Казахстан "О защите растений" приказываю:
1. Утвердить прилагаемые правила представления форм фитосанитарного учета и отчетности.
2. Настоящий приказ вступает в силу с момента государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
И.О.Министра
Утверждены
приказом Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 25 июня 2004 года N 334
"Об утверждении правил представления форм
фитосанитарного учета и отчетности"
Правила
представления форм фитосанитарного учета и отчетности 1. Общие положения
1. Настоящие Правила представления форм фитосанитарного учета и отчетности (далее - Правила) разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан "О защите растений" и определяют порядок представления форм фитосанитарного учета и отчетности физическими и юридическими лицами, деятельность которых связана с объектами государственного фитосанитарного контроля.
2. Предмет и сроки представления форм фитосанитарного
учета и отчетности
2. Физические и юридические лица, деятельность которых связана с объектами государственного фитосанитарного контроля, ведут фитосанитарный учет и представляют уполномоченному органу следующие виды фитосанитарной отчетности:
отчет о производстве и реализации пестицидов, биопрепаратов и энтомофагов;
отчет о движении пестицидов, биопрепаратов и энтомофагов;
отчет о хранении пестицидов, биопрепаратов и энтомофагов;
отчет о наличии опрыскивающей и протравливающей техники;
отчет о проведении химических обработок;
отчет об оказании услуг по химической обработке;
отчет о захоронении запрещенных и непригодных пестицидов и тары из-под них.
3. Отчет о производстве и реализации пестицидов, биопрепаратов и энтомофагов представляется физическими и юридическими лицами, осуществляющими производство (формуляцию), закуп и реализацию пестицидов, биопрепаратов, а также разведение и реализацию энтомофагов в областные (городов Астаны и Алматы) территориальные управления Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по месту их нахождения, ежеквартально до 5 числа первого месяца, следующего за отчетным кварталом, по форме N ЗР-1 (приложение 1).

Фитосанитарлық есеп жүргізу және есеп беру нысандарын тапсырудың ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2004 жылғы 25 маусымдағы N 334 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылғы 27 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 2964. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 10-1/18 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 2012.01.17 № 10-1/18 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Статистика жөніндегі
агенттігінің төрағасы
2004 жылғы 1 шілде
"Өсімдіктерді қорғау туралы" Қазақстан Республикасының  Заңын іске асыру мақсатында Бұйырамын:
1. Қоса берілген фитосанитарлық есеп жүргізу және есеп беру нысандарын тапсырудың ережесі бекітілсін.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген сәтінен бастап күшіне енеді.
Министрдің
міндетін атқарушы
"Фитосанитарлық есеп жүргізу және
есеп беру нысандарын тапсырудың
ережесін бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігінің
2004 жылғы 25 маусымдағы
N 334 бұйрығымен
бекітілген
Фитосанитарлық есеп жүргізу және есеп беру нысандарын тапсыру ережесі
1. Жалпы ережелер
1. Фитосанитарлық есеп жүргізу және есеп беру нысандарын тапсырудың осы ережесі (бұдан әрі - Ереже) "Өсімдіктерді қорғау туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына сәйкес әзірленген және қызметтері мемлекеттік фитосанитарлық бақылау объектілеріне байланысты жеке және заңды тұлғалардың фитосанитарлық есеп жүргізуі мен есеп берудің нысандарын тапсырудың тәртібін айқындайды.
2. Фитосанитарлық есеп жүргізу және есеп берудің нысандарын тапсырудың мәні және мерзімдері
2. Қызметтері мемлекеттік фитосанитарлық бақылау объектілеріне байланысты жеке және заңды тұлғалар есепті жүргізеді және уәкілетті органға фитосанитарлық есептің мына түрлерін тапсырады:
пестицидтерді, биопрепараттарды және энтомофагтарды өндіру және өткізу туралы есеп;
пестицидтердің, биопрепараттардың және энтомофагтардың қозғалысы туралы есеп;
пестицидтерді, биопрепараттарды және энтомофагтарды сақтау туралы есеп;
бүріккіш және тұқым дәрілегіш техникалардың болуы туралы есеп;
химиялық өңдеуді жүргізу туралы есеп;
химиялық өңдеуді жүргізу жөніндегі қызмет көрсету туралы есеп;
тыйым салынған, жарамсыз пестицидтерді және олардың ыдыстарын көму туралы есеп.
3. Пестицидтерді, биопрепараттарды және энтомофагтарды өндіру және өткізу туралы есепті пестицидтерді, биопрепараттарды өндіруді (формуляциялауды), сатып алуды және өткізуді, сондай-ақ энтомофагтарды өсіруді және өткізуді жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалар, олардың орналасқан жері бойынша Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің облыстық (Астана және Алматы қалаларының) аумақтық басқармаларына әр тоқсан сайын, есеп беру тоқсанынан кейінгі бірінші айдың 5 күніне дейін, N ӨҚ-1-нысаны бойынша (1-қосымша) тапсырады.

4. Отчет о движении пестицидов, биопрепаратов и энтомофагов представляется физическими и юридическими лицами, осуществляющими применение пестицидов, биопрепаратов и энтомофагов для производства собственной растениеводческой продукции в районные территориальные управления Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по месту их нахождения ежеквартально, до 5 числа первого месяца, следующего за отчетным кварталом, по форме N ЗР-2 (приложение 2).
5. Отчет о хранении пестицидов, биопрепаратов и энтомофагов представляется физическими и юридическими лицами, осуществляющими хранение пестицидов, биопрепаратов и энтомофагов в областные (городов Астаны и Алматы) территориальные управления Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по месту их нахождения ежеквартально, до 5 числа первого месяца, следующего за отчетным кварталом, по форме N ЗР-3 (приложение 3).
6. Отчет о наличии опрыскивающей и протравливающей техники представляется физическими и юридическими лицами, имеющими в наличии опрыскивающую и протравливающую технику и оборудование (сельскохозяйственную авиацию, аэрозольные генераторы, атомайзерные, штанговые, вентиляторные опрыскиватели, протравливающая техника и другие) в районные территориальные управления Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по месту их нахождения ежегодно, до 1 апреля каждого года, по форме N ЗР-4 (приложение 4).
7. Отчет о проведении химических обработок представляется физическими и юридическими лицами, осуществляющими применение пестицидов, биопрепаратов и энтомофагов для производства собственной растениеводческой продукции, в районные территориальные управления Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по месту их нахождения ежемесячно, с марта по сентябрь месяц, до 25 числа каждого месяца, по форме N ЗР-5 (приложение 5).
8. Отчет об оказании услуг по химической обработке представляется физическими и юридическими лицами, оказывающими услуги по химической обработке, в районные территориальные управления Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по месту их нахождения ежемесячно, с марта по сентябрь месяц, до 25 числа каждого месяца, по форме N ЗР-6 (приложение 6).
9. Отчет о захоронении запрещенных и непригодных пестицидов и тары из-под них представляется физическими и юридическими лицами, осуществляющими захоронение запрещенных и непригодных пестицидов и тары из-под них, в районные территориальные управления Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по месту их нахождения ежеквартально, до 5 числа первого месяца, следующего за отчетным кварталом, по форме N ЗР-7 (приложение 7).
Приложение 1
к Правилам представления форм
фитосанитарного учета и отчетности
Форма фитосанитарного учета и отчетности N ЗР-1
Периодичность - квартальная
Кем представляется__________________________________________________
(наименование и адрес)
____________________________________________________________________
Отчет
о производстве и реализации пестицидов, биопрепаратов и энтомофагов
за _____ квартал 200 ___ года
(представляется в соответствии с Законом Республики Казахстан "О защите растений")
____________________________________________________________________
N |Наименование |Остаток на   |Произведено |Закуплено за отчетный
|пестицида,   |начало       |за отчетный |   период, литр
|биопрепарата,|отчетного    |период, литр|________________________
|энтомофага   |периода, литр|            |всего|  в том числе
|             |             |            |     |__________________
|             |             |            |     | из-за |внутри
|             |             |            |     |границы|страны
___|_____________|_____________|____________|_____|_______|__________
___|_____________|_____________|____________|_____|_______|__________
(продолжение таблицы)
_____________________________________________
Реализовано | Остаток на
за       |   конец
отчетный    |отчетного
период, литр|периода, литр
____________|________________________________
____________|________________________________
М.П.  Руководитель ____________________          ________________________
(подпись)                      (Ф.И.О.)
Исполнитель _____________________          ________________________
(подпись)                      (Ф.И.О.)
Телефон _______________________ "_______"  _______________200 ___г.
Приложение 2
к Правилам представления форм
фитосанитарного учета и отчетности
Форма фитосанитарного учета и отчетности N ЗР-2
Периодичность - квартальная
Кем представляется___________________________________________________
(наименование и адрес)
_____________________________________________________________________
Отчет
о движении пестицидов, биопрепаратов и энтомофагов
за _____ квартал 200 ___ года
(представляется в соответствии с Законом Республики Казахстан "О защите растений")
_____________________________________________________________________
N |Наименование |Наличие на   | Поступило  |Израсходовано за
|пестицида,   |начало       |за отчетный |отчетный период, литр
|биопрепарата,|отчетного    |период, литр|
|энтомофага   |периода, литр|            |
___|_____________|_____________|____________|________________________
___|_____________|_____________|____________|________________________
(продолжение таблицы)
_____________________________________________
Передано в | Остаток на
другие   |   конец
области,  |отчетного
литр     |периода, литр
____________|________________________________
____________|________________________________
М.П.  Руководитель ____________________          ________________________
(подпись)                      (Ф.И.О.)
Исполнитель _____________________          ________________________
(подпись)                      (Ф.И.О.)
Телефон _______________________ "_______"  _______________200 ___г.
Приложение 3
к Правилам представления форм
фитосанитарного учета и отчетности
Форма фитосанитарного учета и отчетности N ЗР-3
Периодичность - квартальная
Кем представляется___________________________________________________
(наименование и адрес)
_____________________________________________________________________
Отчет
о хранении пестицидов, биопрепаратов и энтомофагов
за _____ квартал 200 ___ года
(представляется в соответствии с Законом Республики Казахстан "О защите растений")
_____________________________________________________________________
N |Наименование | Остаток на  | Поступило  |Отпущено за|Остаток на
| пестицида,  |  начало     |за отчетный |отчетный   | конец
|биопрепарата,| отчетного   |период, литр|период,    |отчетного
|энтомофага   |периода, литр|            |литр       |периода, литр
___|_____________|_____________|____________|___________|____________
___|_____________|_____________|____________|________________________
М.П.  Руководитель ____________________          ________________________
(подпись)                      (Ф.И.О.)
Исполнитель _____________________          ________________________
(подпись)                      (Ф.И.О.)
Телефон _______________________ "_______"  _______________200 ___г.
Приложение 4
к Правилам представления форм
фитосанитарного учета и отчетности
Форма фитосанитарного учета и отчетности N ЗР-4
Периодичность - годовая
Кем представляется___________________________________________________
(наименование и адрес)
_____________________________________________________________________
Отчет
о наличии опрыскивающей и протравливающей техники
за 200 ___ год
(представляется в соответствии с Законом Республики Казахстан "О защите растений")
_____________________________________________________________________
N |Наименование   |Наличие на   |   Из них    |Поступило за
|опрыскивающей и|  начало     | исправных,  |отчетный период
|протравливающей| отчетного   |штук (единиц)|
|  техники      |периода, штук|             |
|               | (единиц)    |             |
___|_______________|_____________|_____________|_____________________
___|_______________|_____________|_____________|_____________________
(продолжение таблицы)
________________________
Списано за|Наличие на
отчетный | конец
период   |отчетного
| периода
__________|_____________
________________________
М.П.  Руководитель ____________________     ________________________
(подпись)                      (Ф.И.О.)
Исполнитель _____________________     ________________________
(подпись)                      (Ф.И.О.)
Телефон _______________________ "_______"  _______________200 ___г.
Приложение 5
к Правилам представления форм
фитосанитарного учета и отчетности
Форма фитосанитарного учета и отчетности N ЗР-5
Периодичность - месячная
Кем представляется___________________________________________________
(наименование и адрес)
_____________________________________________________________________
Отчет
о проведении химических обработок за_________месяц 200___года
(представляется в соответствии с Законом Республики Казахстан "О защите растений")
___________________________________________________________
N |Наименования |Наименования| Площадь |  Названия
|  вредного   | с/х культур|обработки|исполнителей
| организма   |  (угодья)  | тыс.га  |(в случаях их
|             |            |         |привлечения)
___|_____________|____________|_________|__________________
___|_____________|____________|_________|__________________
(продолжение таблицы)
_______________________________________________________
Наименования опрыскивающей|Израсходовано пестицидов
техники         |____________________________
__________________________|Наименование  |   и.т.д.
вид | марка | количество  |______________|_____________
|       |    шт.      |тыс.л.|тыс.га |тыс.л.|тыс.га
____|_______|_____________|______|_______|______|______
М.П.  Руководитель _______________          ________________________
(подпись)                      (Ф.И.О.)
Исполнитель ________________          ________________________
(подпись)                      (Ф.И.О.)
Телефон ____________________ "_______"  _______________200 ___г.
Приложение 6
к Правилам представления форм
фитосанитарного учета и отчетности
Форма фитосанитарного учета и отчетности N ЗР-6
Периодичность - месячная
Кем представляется___________________________________________________
(наименование и адрес)
_____________________________________________________________________
Отчет
об оказании услуг по химической обработке
за_________месяц 200___года
(представляется в соответствии с Законом Республики Казахстан "О защите растений")
___________________________________________________________
N |Наименования |Наименования| Площадь |  Названия
|  вредного   | с/х культур| (объем) | физических и
| организма   |  (угодья)  |обработки|юридических лиц
|             |            | тыс.га  |которым оказаны
|             |            |тыс. тонн|    услуги
___|_____________|____________|_________|__________________
___|_____________|____________|_________|__________________
(продолжение таблицы)
_____________________________
Наименования опрыскивающей
(потравливающей) техники
_____________________________
вид | марка | количество
|       |    шт.
____|_______|________________
____|_______|________________
М.П.  Руководитель _______________          ________________________
(подпись)                      (Ф.И.О.)
Исполнитель ________________          ________________________
(подпись)                      (Ф.И.О.)
Телефон ____________________ "_______"  _______________200 ___г.
Приложение 7
к Правилам представления форм
фитосанитарного учета и отчетности
Форма фитосанитарного учета и отчетности N ЗР-7
Периодичность - квартальная
Кем представляется___________________________________________________
(наименование и адрес)
_____________________________________________________________________
Отчет
о захоронении запрещенных и непригодных пестицидов и тары из-под них
за _______ квартал 200 ___ года
(представляется в соответствии с Законом Республики Казахстан "О защите растений")
_____________________________________________________________________
N | Наименование|Наименования| Количество |  Дата     | Номер
| запрещенных,|физических  | тонн, штук |захоронения|бункера
| непригодных |   лиц,     |            |           |
| пестицидов и|поставивших |            |           |
| тары из-под |запрещенные,|            |           |
|    них      |непригодные |            |           |
|             |пестициды и |            |           |
|             |тару из-под |            |           |
|             | них на     |            |           |
|             | захоронение|            |           |
___|_____________|____________|____________|___________|_____________
___|_____________|____________|____________|___________|_____________
(продолжение таблицы)
_________________________
Состояние |Список лиц,
тары    |осуществляю-
|   щих
|захоронение
__________|______________
__________|______________
М.П.  Руководитель _______________          ________________________
(подпись)                      (Ф.И.О.)
Исполнитель _____________________     ________________________
(подпись)                      (Ф.И.О.)
Телефон _______________________ "_______"  _______________200 ___г.

4. Пестицидтердің, биопрепараттардың және энтомофагтардың қозғалысы туралы есепті пестицидтерді, биопрепараттарды және энтомофагтардың өзінің өсімдік тектес өнімін өндіру үшін қолданатын жеке және заңды тұлғалар, олардың орналасқан жері бойынша Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің аудандық аумақтық басқармаларына әр тоқсан сайын, есеп беру тоқсанынан кейінгі бірінші айдың 5 күніне дейін, N ӨҚ-2-нысаны бойынша (2-қосымша) тапсырады.
5. Пестицидтерді, биопрепараттарды және энтомофагтарды сақтау туралы есепті пестицидтерді, биопрепараттарды және энтомофагтарды сақтауды жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалар олардың орналасқан жері бойынша Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің облыстық (Астана және Алматы қалаларының) аумақтық басқармаларына әр тоқсан сайын, есеп беру тоқсанынан кейінгі бірінші айдың 5 күніне дейін, N ӨҚ-3-нысаны бойынша (3-қосымша) тапсырады.
6. Бүріккіш және тұқым дәрілегіш техникалардың болуы туралы есепті бүріккіш және тұқым дәрілегіш техникалары және жабдықтары (ауыл шаруашылығы авиациясы, аэрозольді генераторлары, атомайзерлі, штангалы, вентиляторлы бүріккіштері, тұқым дәрілегіш техникалары және басқалары) бар жеке және заңды тұлғалар, олардың орналасқан жері бойынша Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің аудандық аумақтық басқармаларына, жыл сайын, әр жылдың 1 сәуіріне дейін, N ӨҚ-4-нысаны бойынша (4-қосымша) тапсырады.
7. Химиялық өңдеуді жүргізу туралы есепті пестицидтерді, биопрепараттарды және энтомофагтардың өзінің өсімдік тектес өнімін өндіру үшін қолданатын жеке және заңды тұлғалар, олардың орналасқан жері бойынша Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің аудандық аумақтық басқармаларына, ай сайын, наурыз айынан қыркүйек айына дейін, әр айдың 25 күніне дейін, N ӨҚ-5-нысаны бойынша (5-қосымша) тапсырады.
8. Химиялық өңдеуді жүргізу жөніндегі қызметтерді көрсету туралы есепті химиялық өңдеуді жүргізу жөніндегі қызметтерді көрсететін жеке және заңды тұлғалар, олардың орналасқан жері бойынша Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің аудандық аумақтық басқармаларына, ай сайын, наурыз айынан қыркүйек айына дейін, әр айдың 25 күніне дейін, N ӨҚ-6-нысаны бойынша (6-қосымша) тапсырады.
9. Тыйым салынған, жарамсыз пестицидтерді және олардың ыдыстарын көму туралы есепті тыйым салынған, жарамсыз пестицидтерді және олардың ыдыстарын көмуді жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалар, олардың орналасқан жері бойынша Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің аудандық аумақтық басқармаларына, әр тоқсан сайын, есеп беру тоқсанынан кейінгі бірінші айдың 5 күніне дейін, N ӨҚ-7-нысаны бойынша (7-қосымша) тапсырады.
Фитосанитарлық есеп жүргізу және есеп
беру нысандарын тапсырудың ережесіне
1-қосымша
Фитосанитарлық есеп жүргізу және есеп берудің
N ӨҚ-1-нысаны
Дүркінділігі - тоқсандық
Тапсырушы___________________________________________________
____________________________________________________________
(атауы және мекен-жайы)
Пестицидтерді, биопрепараттарды, энтомофагтарды 200_ жылдың __ тоқсанында өндіру және өткізу туралы есеп
("Өсімдіктерді қорғау туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына сәйкес тапсырылады)
___________________________________________________________________
N|Пестицидтің,|Есеп беру| Есеп   |Есеп беру кезеңін.| Есеп   | Есеп
|биопрепарат.|кезеңінің| беру   |де сатып алынғаны,| беру   | беру
|    тың,    |басындағы|кезеңін.|       литр       | кезе.  | кезе.
|энтомофагтың| қалдық  |де өнді.|__________________| ңінде  |ңінің
|   атауы    |  литр   |рілгені |бар.| оның ішінде |өткізіл.|соңын.
|            |         |  литр  |лығы|_____________| гені   | дағы
|            |         |        |    | шет  | ел   | Литр   |қалдық
|            |         |        |    |елдер.|ішінен|        | литр
|            |         |        |    | ден  |      |        |
___________________________________________________________________
|            |         |        |    |      |      |        |
___________________________________________________________________
М.О.  Басшы ____________________    ___________________________
(қолы)                     (Т.А.Ә.)
Орындаушы ________________    ____________________________
(қолы)                     (Т.А.Ә.)
Телефон __________________    "___" __________200_ж.
Фитосанитарлық есеп жүргізу және есеп
беру нысандарын тапсырудың ережесіне
2-қосымша
Фитосанитарлық есеп жүргізу және есеп берудің
N ӨҚ-2-нысаны
Дүркінділігі - тоқсандық
Тапсырушы___________________________________________________
____________________________________________________________
(атауы және мекен-жайы)
Пестицидтердің, биопрепараттардың, энтомофагтардың
200__ жылдың ____ тоқсанында қозғалысы туралы есеп
("Өсімдіктерді қорғау туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына сәйкес тапсырылады)
____________________________________________________________________
N|Пестицидтің,|Есеп беру |Есеп беру| Есеп беру| Басқа    | Есеп беру
|биопрепарат.|кезеңінің |кезеңінде| кезеңінде|облыстарға| кезеңінің
|    тың,    |басындағы |  келіп  |жұмсалғаны|берілгені | соңындағы
|энтомофагтың| қалдық   | түскені |   литр   |  литр    |   қалдық
|  атауы     | литр     |  литр   |          |          |    литр
____________________________________________________________________
|            |          |         |          |          |
____________________________________________________________________
М.О.  Басшы ____________________    ___________________________
(қолы)                     (Т.А.Ә.)
Орындаушы ________________    ____________________________
(қолы)                     (Т.А.Ә.)
Телефон __________________    "___" __________200_ж.
Фитосанитарлық есеп жүргізу және есеп
беру нысандарын тапсырудың ережесіне
3-қосымша
Фитосанитарлық есеп жүргізу және есеп берудің
N ӨҚ-3-нысаны
Дүркінділігі - тоқсандық
Тапсырушы___________________________________________________
____________________________________________________________
(атауы және мекен-жайы)
Пестицидтерді, биопрепараттарды, энтомофагтарды 200__ жылдың ____ тоқсанында сақтау туралы есеп
("Өсімдіктерді қорғау туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына сәйкес тапсырылады)
____________________________________________________________________
N |  Пестицидтің, | Есеп беру | Есеп беру |  Есеп беру  | Есеп беру
|биопрепараттың,| кезеңінің | кезеңінде |  кезеңінде  | кезеңінің
| энтомофагтың  | басындағы |   келіп   | жіберілгені | соңындағы
|     атауы     |   қалдық  |  түскені  |    литр     |  қалдық
|               |    литр   |    литр   |             |   литр
____________________________________________________________________
|               |           |           |             |
____________________________________________________________________
М.О.  Басшы ____________________    ___________________________
(қолы)                     (Т.А.Ә.)
Орындаушы ________________    ____________________________
(қолы)                     (Т.А.Ә.)
Телефон __________________    "___" __________200_ж.
Фитосанитарлық есеп жүргізу және есеп
беру нысандарын тапсырудың ережесіне
4-қосымша
Фитосанитарлық есеп жүргізу және есеп берудің
N ӨҚ-4-нысаны
Дүркінділігі - тоқсандық
Тапсырушы___________________________________________________
____________________________________________________________
(атауы және мекен-жайы)
Бүріккіш және тұқым дәрілегіш техникалардың
200__ жылда болуы туралы
есеп
("Өсімдіктерді қорғау туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына сәйкес тапсырылады)
____________________________________________________________________
N| Бүріккіш  |Есеп беру | Соның   |Есеп беру| Есеп беру  |Есеп беру
|және тұқым |кезеңінің |ішіндегі |кезеңінде| кезеңінде  |кезеңінің
|дәрілегіш  |басындағы |жарамдысы|  келіп  |  есептен   |соңындағы
|техникалар.|  болуы   |(бірлік) | түскені | шығарылғаны|  болуы
|дың атауы  |   дана   |         |(бірлік) |   (бірлік) | (бірлік)
|           |(бірлік)  |         |         |            |
____________________________________________________________________
|           |          |         |         |            |
____________________________________________________________________
М.О.  Басшы ____________________    ___________________________
(қолы)                     (Т.А.Ә.)
Орындаушы ________________    ____________________________
(қолы)                     (Т.А.Ә.)
Телефон __________________    "___" __________200_ж.
Фитосанитарлық есеп жүргізу және есеп
беру нысандарын тапсырудың ережесіне
5-қосымша
Фитосанитарлық есеп жүргізу және есеп берудің
N ӨҚ-5-нысаны
Дүркінділігі - тоқсандық
Тапсырушы___________________________________________________
____________________________________________________________
(атауы және мекен-жайы)
200_ жылдың ______________ айында химиялық өңдеуді жүргізу туралы есеп
("Өсімдіктерді қорғау туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына сәйкес тапсырылады)
____________________________________________________________________
N| Зиянды  |  Ауыл     |Өңдеу   |Орындаушы.|    Бүріккіш, (тұқым
|организм.|шаруашылығы|алаңы   | лардың   |дәрілегіш) техникалардың
| дердің  |дақылдары. |(көлемі)| атауы    |       атауы
| атауы   |ның (пайда.| мың га | (олар    |------------------------
|         | ланатын   | (мың   |тартылған | түрі | маркасы | саны,
|         |  жердің)  | тонна) |жағдайда) |      |         | дана
|         |  атауы    |        |          |      |         |
____________________________________________________________________
|         |           |        |          |      |         |
____________________________________________________________________
кестенің жалғасы
_____________________________
Пайдаланылған пестицидтер
_____________________________
атауы    |   және т.б.
_____________________________
мың л.|мың га|мың л.| мың га
_____________________________
|      |      |
_____________________________
М.О.  Басшы ____________________    ___________________________
(қолы)                     (Т.А.Ә.)
Орындаушы ________________    ____________________________
(қолы)                     (Т.А.Ә.)
Телефон __________________    "___" __________200_ж.
Фитосанитарлық есеп жүргізу және есеп
беру нысандарын тапсырудың ережесіне
6-қосымша
Фитосанитарлық есеп жүргізу және есеп берудің
N ӨҚ-6-нысаны
Дүркінділігі - тоқсандық
Тапсырушы___________________________________________________
____________________________________________________________
(атауы және мекен-жайы)
200__ жылдың ______________ айында химиялық өңдеуді жүргізу жөніндегі қызмет көрсету туралы есеп
("Өсімдіктерді қорғау туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына сәйкес тапсырылады)
____________________________________________________________________
N| Зиянды  |   Ауыл    | Өңдеу  | Қызмет  |Бүріккіш (тұқым дәріле.
|организм.|шаруашылығы| алаңы  |көрсетіл.|гіш) техникалардың атауы
| дердің  |дақылдары. |(көлемі)|ген заңды|_________________________
| атауы   |ның (пайда.| мың га |және жеке| түрі | маркасы | саны,
|         |ланатын жер| (мың   |тұлғалар.|      |         | дана
|         |дің) атауы | тонна) |дың атауы|      |         |
____________________________________________________________________
|         |           |        |         |      |         |
____________________________________________________________________
М.О.  Басшы ____________________    ___________________________
(қолы)                     (Т.А.Ә.)
Орындаушы ________________    ____________________________
(қолы)                     (Т.А.Ә.)
Телефон __________________    "___" __________200_ж.
Фитосанитарлық есеп жүргізу және есеп
беру нысандарын тапсырудың ережесіне
7-қосымша
Фитосанитарлық есеп жүргізу және есеп берудің
N ӨҚ-7-нысаны
Дүркінділігі - тоқсандық
Тапсырушы___________________________________________________
____________________________________________________________
(атауы және мекен-жайы)
Тыйым салынған, жарамсыз пестицидтерді және олардың ыдыстарын 200 __ жылдың _______ тоқсанында көму туралы есеп
("Өсімдіктерді қорғау туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына сәйкес тапсырылады)
____________________________________________________________________
N| Тыйым   |Тыйым салынған,|Саны, | Көму|Бункердің|Ыдыстар.| Көмуді
|салынған,|  жарамсыз     |тонна,| күні| нөмірі  |  дың   | жүзеге
|жарамсыз | пестицидтерді | дана |     |         |жай-күйі| асырған
|пестицид.| және олардың  |      |     |         |        | адам.
|тердің   |  ыдыстарын    |      |     |         |        | дардың
|  және   |    көмуге     |      |     |         |        | тізімі
|олардың  |жеткізген жеке |      |     |         |        |
|ыдыстары.| және заңды    |      |     |         |        |
|ның атауы|  тұлғалардың  |      |     |         |        |
|         |     атауы     |      |     |         |        |
____________________________________________________________________
|         |               |      |     |         |        |
____________________________________________________________________
М.О.  Басшы ____________________    ___________________________
(қолы)                     (Т.А.Ә.)
Орындаушы ________________    ____________________________
(қолы)                     (Т.А.Ә.)
Телефон __________________    "___" __________200_ж.