О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 1 января 2001 года № 1 "Об утверждении Инструкции о порядке применения Положения о прохождении службы лицами рядового и начальствующего состава органов внутренних дел Республики Казахстан", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за № 1398
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 23 июля 2004 года № 428. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 августа 2004 года № 3018. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 27 мая 2011 года № 246
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 27.05.2011 № 246 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В целях приведения ведомственных нормативных актов в соответствие с действующим законодательством приказываю:
1. Внести в  приказ  Министра внутренних дел Республики Казахстан от 1 января 2001 года N 1 "Об утверждении Инструкции о порядке применения Положения о прохождении службы лицами рядового и начальствующего состава органов внутренних дел Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1398) следующие изменения:
в пункте 2:
слова "уголовно-исполнительной системы" заменить словами "по борьбе с наркобизнесом и контролю за оборотом наркотиков";
слова ", Республиканских государственных предприятий" исключить;
в пункте 3:
слова "кадровой и воспитательной" заменить словами "воспитательной и кадровой";
слова "и Республиканских государственных предприятий" исключить;
в Инструкцию о порядке применения Положения о прохождении службы лицами рядового и начальствующего состава органов внутренних дел Республики Казахстан, утвержденную указанным приказом:
в пункте 15:
в абзаце четвертом:
слова "Центр правовой статистики и информации (далее - ЦПСиИ) при Генеральной прокуратуре или" заменить словами "Комитет по правовой статистике и специальным учетам при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан или управления, указанного Комитета при";
в абзаце восьмом:
слова "ЦПСиИ при прокуратурах" заменить словами "Комитета по правовой статистике и специальным учетам при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан или управлений, указанного Комитета при областных прокуратурах";
в абзаце десятом:
слова "ЦПСиИ" заменить словами "Комитета по правовой статистике и специальным учетам при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан или управлений, указанного Комитета при областных прокуратурах";
в пункте 25 слова "Республиканского государственного предприятия" исключить;
в абзаце третьем пункта 73 аббревиатуру "РГП" исключить;

Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 1398 болып тіркелген "Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының қызмет өткеруі туралы ережені қолданудың тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2001 жылғы 1 қаңтардағы N 1 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Ішкі істер министрінің 2004 жылғы 23 шілдедегі N 428 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 17 тамызда тіркелді. Тіркеу N 3018. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2011 жылғы 27 мамырдағы № 246 бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Ішкі істер министрінің 2011.05.27 № 246 (ресми жарияланған күннен күнтізбелік он күндік мерзімге дейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ведомстволық нормативтік актілерді қолданыстағы заңнамаға сәйкестендіру мақсатында бұйырамын:
1. "Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының қызмет өткеруі туралы ережені қолданудың тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2001 жылғы 1 қаңтардағы N 1  бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде N 1398 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақта:
"Қылмыстық-атқару жүйесі" деген сөздер "Есірткі бизнесіне қарсы күрес және есірткі айналымын бақылау" деген сөздермен ауыстырылсын;
", Республикалық мемлекеттік кәсіпорындарының" деген сөздер алынып тасталсын;
3-тармақта:
"Кадр және тәрбие" деген сөздер "Тәрбие және кадр" сөздерімен ауыстырылсын;
"Республикалық мемлекеттік кәсіпорындарының" деген сөздер алынып тасталсын;
аталған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының қызмет өткеруі туралы ережені қолданудың тәртібі туралы нұсқаулыққа:
15-тармақта:
төртінші абзацта:
"Бас прокуратура немесе облыстық прокуратуралар жанындағы Құқықтық статистика және ақпарат орталығына (бұдан әрі - ҚСжАО )" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы жанындағы Құқықтық статистика және арнайы есептер комитетіне немесе аталған Комитеттің облыстық прокуратуралар жанындағы басқармаларына" деген сөздермен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта:
"прокуратуралар жанындағы ҚсжАО-дан" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы жанындағы Құқықтық статистика және арнайы есептер жөніндегі комитетінен немесе аталған Комитеттің облыстық прокуратуралар жанындағы басқармаларынан" деген сөздермен ауыстырылсын;
оныншы абзацта:
"ҚсжАО-дан" деген сөз "Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы жанындағы Құқықтық статистика және арнайы есептер жөніндегі комитетінен немесе аталған Комитеттің облыстық прокуратуралар жанындағы басқармаларынан" деген сөздермен ауыстырылсын;
25-тармақта "Республикалық мемлекеттік кәсіпорындары" деген сөздер алынып тасталсын;
73-тармақтың үшінші абзацындағы "РМК-ға" деген аббревиатура алынып тасталсын;

в подпункте 2) пункта 92:
аббревиатуру "и ИТУ" исключить;
слова ", человек или установленный на это время режим - строгий, общий и т.д." исключить;
в пункте 93 слова "и Республиканских государственных предприятий" исключить;
в абзаце втором пункта 99 аббревиатуру ", РГП" исключить;
в абзаце втором пункта 110:
слова "самостоятельных управлений и отделов" заменить словами "департаментов и самостоятельных управлений";
слова ", Республиканских государственных предприятий" исключить;
подпункт 5) пункта 114 исключить;
в абзаце втором пункта 120:
слова "и отделов" исключить;
аббревиатуру "и РГП" исключить;
во втором предложении абзаца первого пункта 127 слова ", дочерних государственных предприятий и управлений РГП", "Республиканских государственных предприятий МВД" исключить;
в подпункте 1) пункта 145 слова ", Республиканских государственных предприятий" исключить;
в пункте 180 слова "кадровой и воспитательной" заменить словами "воспитательной и кадровой".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр

92-тармақтың 2) тармақшасында:
"және ЕТМ" деген аббревиатура алынып тасталсын;
", адам саны немесе оны уақытқа қойылған режим - қатаң, жалпы және т.б." деген сөздер "саны" деген сөзбен ауыстырылсын;
93-тармақта "және Республикалық мемлекеттік кәсіпорындарының" деген сөздер алынып тасталсын;
99-тармақтың екінші абзацында ", РМК-ның" деген аббревиатура алынып тасталсын;
110-тармақтың екінші абзацында:
"дербес басқармалар мен бөлімдердің" деген сөздер "департаменттер мен дербес басқармалардың" деген сөздермен ауыстырылсын;
", Республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың" деген сөздер алынып тасталсын;
114-тармақтың 5) тармақшасы алынып тасталсын;
120-тармақтың екінші абзацында:
"мен бөлімдерінің" деген сөздер алынып тасталсын;
"мен РМК" аббревиатурасы алынып тасталсын;
127-тармақтың бірінші абзацындағы екінші сөйлемде ", ІІМ-нің, РМК-ның, мекемелерінің, еншілес мемлекеттік кәсіпорындарының және басқармаларының", "ІІМ-нің, РМК-ның" деген сөздер алынып тасталсын;
145-тармақтың 1) тармақшасындағы ", республикалық мемлекеттік кәсіпорындарының" деген сөздер алынып тасталсын;
180-тармақтағы "Кадр және тәрбие" деген сөздер "Тәрбие және кадр" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
Министр