О внесении изменения в приказ Министра обороны Республики Казахстан от 11 июня 2001 года N 155 "О продолжительности ежегодных оплачиваемых отпусков, отдельным категориям гражданского персонала воинских частей, учреждений, предприятий и организаций Министерства обороны Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета", зарегистрированный за N 1615
Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 11 июня 2004 года N 283. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 августа 2004 года N 3023. Утратило силу - приказом Министра обороны Республики Казахстан от 27 марта 2007 года N 91
Извлечения из приказа Министра обороны Республики Казахстан
от 27 марта 2007 года N 91
В соответствии с пунктом 5 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра обороны Республики Казахстан от 11 июня 2004 года N 283 "О внесении изменения в приказ Министра обороны Республики Казахстан от 11 июня 2001 года N 155 "О продолжительности ежегодных оплачиваемых отпусков, отдельным категориям гражданского персонала воинских частей, учреждений, предприятий и организаций Министерства обороны Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации за N 3023, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, 2004 г., N 45-48, ст. 1052).
....
__________________________________________________
В соответствии со  статьей 4  Закона Республики Казахстан "О труде в Республике Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра обороны Республики Казахстан от 11 июня 2001 года N 155 "О продолжительности ежегодных оплачиваемых отпусков, отдельным категориям гражданского персонала воинских частей, учреждений, предприятий и организаций Министерства обороны Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета" (зарегистрированный за N 1615, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2001 года N 29) следующее изменение:
пункт 28 Перечня должностей гражданского персонала воинских частей, учреждений, военно-учебных заведений, предприятий и организаций Министерства обороны на предоставление ежегодного оплачиваемого отпуска за выполнение задач по обеспечению боевой готовности войск и других специфичных для Министерства обороны Республики Казахстан работ, утвержденного вышеуказанным приказом, изложить в следующей редакции: "Заведующий (руководитель, начальник); заместитель и старший помощник, помощник заведующего (руководителя, начальника)".

1615 нөмірімен тіркелген "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің мемлекеттік бюджет есебінен ұсталатын әскери бөлімдері, мекемелері, кәсіпорындары мен ұйымдарының жекелеген санаттағы азаматтық персоналдарының жыл сайынғы төленетін еңбек демалысының ұзақтығы туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2001 жылғы 11 маусымдағы N 155 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрінің 2004 жылғы 11 маусымдағы N 283 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылғы 19 тамызда тіркелді. Тіркеу N 3023. Күші жойылды - ҚР Қорғаныс министрінің 2007.02.24. N 91 бұйрығымен.
------------- Бұйрықтан үзінді ------------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан  Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңы 27-бабының 5-тармағына сәйкес бұйырамын:
"Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің мемлекеттік бюджет есебінен ұсталатын әскери бөлімдерінің, мекемелерінің, кәсіпорындары мен ұйымдарының жекелеген санаттағы азаматтық персоналдарының жыл сайынғы төленетін еңбек демалысының ұзақтығы туралы Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2004 жылғы 11 маусымдағы N 283 бұйрығының (Мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 3023 нөмірмен, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған, 2004 ж., N  45-48, 1052-құжат) күші жойылды деп танылсын.
...
___________________________________________
"Қазақстан Республикасындағы еңбек туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 10 желтоқсандағы  Заңының  4-бабына сәйкес бұйырамын:
1. "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің мемлекеттік бюджет есебінен ұсталатын әскери бөлімдері, мекемелері, кәсіпорындары мен ұйымдарының жекелеген санаттағы азаматтық персоналдарының жыл сайынғы төленетін еңбек демалысының ұзақтығы туралы" (Қазақстан Республикасының орталық атқару және басқа мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер N 29 бюллетенінде 2001 жылдың 6 тамызында 1615 нөмірімен тіркелген) Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2001 жылғы 11 маусымдағы N 155  бұйрығына  мынадай өзгеріс енгізілсін:
Жауынгерлік даярлықты және Қорғаныс министрлігі үшін басқа да ерекшелікті жұмыстарды қамтамасыз ету жөніндегі міндеттерді орындағаны үшін жыл сайынғы төленетін демалыс беруге арналған, жоғарыда көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қорғаныс министрлігі әскери бөлімдерінің, әскери оқу орындарының, кәсіпорындары мен ұйымдарының азаматтық персоналдары лауазымдары тізбесінің 28-тармағы мынадай редакцияда жазылсын: "Меңгеруші (басшы, бастық); меңгерушінің (басшының, бастықтың) орынбасары, аға көмекшісі, көмекшісі".

2. Отменить приказ Министра обороны Республики Казахстан от 1 октября 2003 года N 325 "О внесении изменений в приказ Министра обороны Республики Казахстан от 11 июня 2001 года N 155 "О продолжительности ежегодных оплачиваемых отпусков, отдельным категориям гражданского персонала воинских частей, учреждений, предприятий и организаций Министерства обороны Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета", (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 6 августа 2001 года за N 1615).
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Приказ разослать до отдельной воинской части.
Министр обороны
Республики Казахстан
Согласовано
Министр труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан
30 июля 2004 г.

2. "Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2001 жылдың 6 тамызында 1615 нөмірімен тіркелген "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің мемлекеттік бюджет есебінен ұсталатын әскери бөлімдерінің, мекемелерінің, кәсіпорындары мен ұйымдарының жекелеген санаттағы азаматтық персоналдарының жыл сайынғы төленетін еңбек демалысының ұзақтығы туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2001 жылғы 11 маусымдағы N 155 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2003 жылғы 1 қазандағы N 325 бұйрығының күші жойылсын.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енгізілсін.
4. Бұйрық жекелеген әскери бөлімге таратылсын.
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі
армия генералы
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрі