О внесении изменений в приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 7 июля 2003 года N 335 "Об утверждении Инструкции по осуществлению таможенного контроля за товарами, перемещаемыми через таможенную границу Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2425
Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 27 августа 2004 года N 367. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 сентября 2004 года N 3066. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 21 сентября 2010 года N 474
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 21.09.2010 N 474.
В целях эффективной реализации задач, стоящих перед таможенными органами, а также усиления таможенного контроля за товарами и транспортными средствами, перемещаемыми через таможенную границу Республики Казахстан,  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 7 июля 2003 года N 335 "Об утверждении Инструкции по осуществлению таможенного контроля за товарами, перемещаемыми через таможенную границу Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 7 августа 2003 года N 2425) следующие изменения:
в Инструкции по осуществлению таможенного контроля за товарами, перемещаемыми через таможенную границу Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в пунктах 5, 6, 8, 9:
слова "начальником", "начальника" заменить соответственно словами "руководителем", "руководителя";
слово "территориального" исключить;
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Таможенный наряд возглавляет старший наряда, назначаемый руководителем таможенного органа из числа должностных лиц таможенных органов Республики Казахстан.";
в пункте 8 слово "отдела" заменить словом "подразделения";
в пункте 23 слово "территориальными" исключить;
в приложении 1 к указанной Инструкции:
в строке "наименование таможенного органа" слова "Агентство таможенного контроля Республики Казахстан" исключить;
слова "управления (отдела) ТО и Р (таможенного поста)" исключить;
слово "начальника" заменить словом "руководителя";
в приложении 3 к указанной Инструкции:
слово "начальника" заменить словом "руководителя".
2. Департаменту по борьбе с преступлениями и правонарушениями в сфере таможенного дела Агентства таможенного контроля Республики Казахстан (Кубелеков Т.Б.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа.
3. Пресс-службе Агентства таможенного контроля Республики Казахстан (Исаева М.К.) обеспечить опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.

N 2425 болып тіркелген "Қазақстан Республикасының кеден шекарасы арқылы тасымалданатын тауарларды кедендік бақылауды жүзеге асыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 7 шілдедегі N 335 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2004 жылғы 27 тамыздағы N 367 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 14 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 3066. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 21 қыркүйектегі № 474 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2010.09.21 № 474 Бұйрығымен.
Кеден органдарының алдында тұрған мақсаттарды тиімді іске асыру, сондай-ақ, Қазақстан Республикасы кеден шекарасы арқылы тасымалданатын тауарлар мен көлік құралдарына кедендік бақылауды күшейту мақсатында бұйырамын:
1. "Қазақстан Республикасының кеден шекарасы арқылы тасымалданатын тауарларды кедендік бақылауды жүзеге асыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2003 жылғы 7 тамызда N 2425 болып тіркелген) Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 7 шілдедегі N 335  бұйрығына  мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген, "Қазақстан Республикасының кеден шекарасы арқылы тасымалданатын тауарларды кедендік бақылауды жүзеге асыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" 5, 6, 8, 9-тармақтарда:
"бастығы", "бастығының" деген сөздері тиісті "басшысы", "басшысының" сөздермен ауыстырылсын;
"аумақтық" деген сөз алынып тасталсын;
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Кеден нарядына Қазақстан Республикасының кеден органдары лауазымды адамдарының арасынан тағайындалатын наряд басшысы басшылық";
8-тармақтағы "бөлімінің" деген сөз "бөлімшесіне" деген сөзге ауыстырылсын;
23-тармақтағы "аумақтық" деген сөз алынып тасталсын;
көрсетілген Нұсқаулықтың 1-қосымшасында:
"кеден органының атауы" деген жолда "Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі" деген сөздер алынып тасталсын;
"ККжР басқармасының (бөлімінің) (кеден бекетінің)" деген сөздер алынып тасталсын;
"бастығының" деген сөз "басшысының" деген сөзге ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің Кеден ісі саласындағы қылмыстарға және құқық бұзушылықтарға қарсы күрес жөніндегі департаменті (Т.Б.Көбелеков) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің баспасөз қызметі (М.К.Исаева) осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.

4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Заместителя председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан Сунтаева Т.И.
5. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель Агентства
таможенного контроля
Республики Казахстан

4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының орынбасары Т.И.Сунтаевқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
Төраға