О внесении изменений и дополнения в совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 21 апреля 2004 года N 74-п и Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 14 мая 2004 года N 233-ОД "О введении операторами связи посекундной тарификации междугородных соединений и трафика между взаимодействующими сетями телекоммуникаций", зарегистрированный за N 2894
Совместный приказ и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 22 сентября 2004 года N 203-п и и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 24 сентября 2004 года N 390-ОД. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 сентября 2004 года N 3095. Утратил силу совместным приказом Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 28 мая 2009 года N 233, Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) от 4 июня 2009 года N 177-ОД, Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 11 июня 2009 года N 211-ОД.
Сноска. Утратил силу совместным приказом Агентства РК по информатизации и связи от 28.05.2009 N 233, Агентства РК по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) от 04.06.2009 N 177-ОД, Агентства РК по регулированию естественных монополий от 11.06.2009 N 211-ОД (вводится в действие с 01.01.2010).
В соответствии с пунктом 4.5. Плана мероприятий по реализации Программы развития отрасли телекоммуникаций Республики Казахстан на 2003-2005 годы, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2003 года N 168, приказываем:
1. Внести в совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 21 апреля 2004 года N 74-п и Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции и от 14 мая 2004 года N 233-ОД "О введении операторами связи посекундной тарификации междугородных соединений и трафика между взаимодействующими сетями телекоммуникаций" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 2894) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
слова "С 1 октября 2004 года" заменить словами "С 1 января 2005 года";
дополнить словами "с шагом тарификации не более 10 секунд";
пункт 2 исключить;
в пункте 3:
слова "До 1 октября 2004 года" заменить словами "До 1 января 2005 года".

"Байланыс операторларының қалааралық қосылымдар мен өзара байланыстағы телекоммуникациялар желілерінің өзара трафигіне секундалық тарифтеуді енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігі төрағасының 2004 жылғы 21 сәуірдегі N 74-б және Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының 2004 жылғы 14 мамырдағы N 233-НҚ бірлескен бұйрығына өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы, тіркелген N 2894
Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігінің 2004 жылғы 22 қыркүйектегі N 203-б, Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігінің 2004 жылғы 24 қыркүйектегі N 390-НҚ Бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылғы 25 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 3095. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің 2009 жылғы 28 мамырдағы N 233, Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) 2009 жылғы 4 маусымдағы N 177-НҚ және Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2009 жылғы 11 маусымдағы N 211-НҚ бірлескен бұйрығымен
Күші жойылды - ҚР Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің 2009.05.28 N 233, ҚР Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) 2009.06.04 N 177-НҚ және ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2009.06.11 N 211-НҚ бірлескен бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылдың 18-ші ақпанындағы N 168 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының телекоммуникациялар саласын дамыту Бағдарламасын жүзеге асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарының 4.5. тармағына сәйкес Бұйырамын :
1. "Байланыс операторларының қалааралық қосылымдар мен өзара байланыстағы телекоммуникациялар желілерінің өзара трафигіне секундаралық тарифтеуді енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігі төрағасының 2004 жылғы 2-ші сәуірдегі N 74-б және Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының 2004 жылғы 14-ші мамырдағы N 233-НҚ бірлескен бұйрығына (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу реестрінде тіркелген N 2894) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
"2004 жылдың 1-ші қазанынан бастап" деген сөздер "2005 жылдың 1-ші қаңтарынан бастап" деген сөздермен ауыстырылсын;
"10 секундтан аспайтын тарифтеу қадамымен" деген сөздермен толықтырылсын.
2-ші тармақ жойылсын.
3-тармақта:
"2004 жылдың 1-ші қазанына дейін" деген сөздер "2005 жылдың 1-ші қаңтарына дейін" деген сөздермен ауыстырылсын.

2. Департаменту государственной политики в области связи Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи (Сейтимбеков А. А.) в установленном порядке обеспечить регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи Оразалинова Д. С. и директора Департамента по регулированию и контролю сферы телекоммуникаций и аэронавигации Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Досмагамбета Е.М.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
И.о. Председателя Агентства
И.о. Председателя Агентства
Республики Казахстан
Республики Казахстан
по информатизации и связи
по регулированию естественных
монополий и защите конкуренции

2. Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігінің Байланыс саласындағы мемлекеттік саясат және қаржылық реттеу департаменті (А. А.Сейтімбеков) осы бұйрықты белгіленген тәртіп бойынша Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне тіркетсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігі төрағасының орынбасары Д.С.Оразалиновқа және Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі департаментінің директоры Е.М.Досмағамбетке жүктелсін.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Ақпараттандыру және байланыс
жөніндегі агенттігі
төрағасының м.а.
Қазақстан Республикасының
Табиғи монополияларды реттеу
және бәсекелестікті қорғау
жөніндегі агенттігі
төрағасының м.а.