О внесении изменения в Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 27 ноября 2000 г. N 644 "О введении новых образцов водительского удостоверения и свидетельства о регистрации транспортного средства", зарегистрированный за N 1322
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 8 сентября 2004 года N 521. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 сентября 2004 года N 3099. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 8 декабря 2014 года № 874
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 08.12.2014 № 874 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствие с  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2004 года N 431 "О некоторых вопросах обеспечения безопасности дорожного движения", приказываю:
1. Внести в  Приказ  Министра внутренних дел Республики Казахстан от 27 ноября 2000 г. N 644 "О введении новых образцов водительского удостоверения и свидетельства о регистрации транспортного средства", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1322 следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В целях автоматизации процесса изготовления, выдачи и учета удостоверений на право управления транспортными средствами и свидетельств о регистрации транспортных средств, а также усиления защиты их от подделок".
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Департамент дорожной полиции МВД Республики Казахстан (Тусумов О.Т.).
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр

N 1322 болып тiркелген "Жүргiзушi куәлiгiнiң және көлiк құралдарын тiркеу туралы құжаттың жаңа үлгiлерiн енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрiнiң 2000 жылғы 27 қарашадағы N 644 бұйрығына өзгерiс енгiзу туралы
Ішкі істер министрінің 2004 жылғы 8 қыркүйектегі N 521 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылғы 27 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 3099. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 8 желтоқсандағы № 874 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ішкі істер министрінің 08.12.2014 № 874 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Жол қозғалысы қауiпсiздiгiн қамтамасыз етудiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 19 сәуiрдегi N 431  қаулысына сәйкес бұйырамын:
1. Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу реестрiнде N 1322 болып тiркелген "Жүргiзушi куәлiгiнiң және көлiк құралдарын тiркеу туралы құжаттың жаңа үлгiлерiн енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрiнiң 2000 жылғы 27 қарашадағы N 644  бұйрығына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
кiрiспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Көлiк құралдарын жүргiзу құқығы куәлiктерiн және көлiк құралдарын тiркеу туралы құжаттарды дайындау, беру және есебiн жүргiзу процесiн автоматтандыру, сондай-ақ оларды қолдан жасаудан қорғауды күшейту мақсатында".
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Жол полициясы департаментiне (Ө.Т.Түсiмов) жүктелсiн.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткен күнiнен бастан күшiне енедi.
Министр