О внесении изменений в постановление Директората Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 15 мая 2001 года № 828 "Об утверждении Правил присвоения национальных идентификационных номеров государственным ценным бумагам", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан под № 1569
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 октября 2004 года N 301. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан от 1 декабря 2004 года N 3240. Утратило силу постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 29 октября 2008 года N 158
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 29.10.2008 N 158 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
В целях приведения нормативных правовых актов Республики Казахстан в соответствие с Бюджетным кодексом Республики Казахстан,  Законом Республики Казахстан "О рынке ценных бумаг", Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство) ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Директората Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 15 мая 2001 года № 828 "Об утверждении Правил присвоения национальных идентификационных номеров государственным ценным бумагам" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 1569, опубликованное в августе 2002 года в Сборнике нормативных актов по рынку ценных бумаг Казахстана, том 5), с изменениями и дополнениями, утвержденными постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 16 апреля 2003 года N 114 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 2312) следующие изменения:
в преамбуле слова "подпунктами 3) и 15) пункта 4 Положения о Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 13 ноября 1997 года № 3755" заменить словами "пунктом 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О рынке ценных бумаг";
в Правилах присвоения национальных идентификационных номеров государственным ценным бумагам, утвержденных указанным постановлением:
в преамбуле слова "и местными исполнительными органами Республики Казахстан" исключить;
по всему тексту слова эмиссия, эмиссиях заменить словами "выпуск", "выпусках" соответственно;
в подпункте 5) пункта 1 слова "или местный исполнительный орган Республики Казахстан" исключить;
подпункт 7) пункта 3 исключить;
в подпункте 3) пункта 7 цифру "7" заменить цифрой "6";
подпункт 4) пункта 18 исключить;
подпункты 3)-18) пункта 3 приложения 1 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие 1 января 2005 года.
3. Департаменту надзора за субъектами рынка ценных бумаг и накопительными пенсионными фондами Агентства (Токобаев Н.Т.):
1) совместно с Юридическим департаментом Агентства (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений Агентства.
4. Департаменту по обеспечению деятельности Агентства (Несипбаев P.P.) принять меры к публикации настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.

Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде N 1569 тiркелген, Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясы Директоратының "Мемлекеттiк бағалы қағаздарға Ұлттық бiрiздендiру нөмiрлерiн беру қағидаларын бекiту туралы" 2001 жылғы 15 мамырдағы N 828 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Басқармасының 2004 жылғы 25 қазандағы N 301 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 1 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 3240. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау Агенттігі Басқармасының 2008 жылғы 29 қазандағы N 158 Қаулысымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау Агенттігі Басқармасының 2008.10.29 N 158 Қаулысымен.
--------------------- Қаулыдан үзінді ------------------------
Бағалы қағаздар рыногын реттейтін нормативтік құқықтық актілерді жетілдіру мақсатында, Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің Басқармасы
(бұдан әрі - Агенттік) ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. ...
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулы күшіне енгізілген күннен бастап осы қаулының қосымшасына сәйкес нормативтік құқықтық актілердің күші жойылды деп танылсын.
4. ...
5. ...
6. ...
Төрайым                                         Е. Бахмутова
Қазақстан Республикасы Қаржы                                          нарығын және қаржы ұйымдарын
реттеу мен қадағалау агенттігі
Басқармасының 2008 жылғы
29 қазандағы N 158 қаулысына
қосымша
Күші жойылды деп танылатын нормативтік
құқықтық актілердің тізбесі
1. ...
2. ...
3. Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде N 1569 тiркелген, Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясы Директоратының "Мемлекеттiк бағалы қағаздарға Ұлттық бiрiздендiру
нөмiрлерiн беру қағидаларын бекiту туралы" 2001 жылғы 15 мамырдағы N 828 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы" 2004 жылғы 25 қазандағы N 301 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3240 тіркелген).
4. ...
5. ...
Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiне, "Бағалы қағаздар рыногы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес келтiру мақсатында, Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөнiндегi агенттiгiнiң (бұдан әрi - Агенттiк) Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясы Директоратының "Мемлекеттiк бағалы қағаздарға Ұлттық бiрiздендiру нөмiрлерiн беру қағидаларын бекiту туралы" 2001 жылғы 15 мамырдағы N 828 қаулысына (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 1569 тiркелген, 2002 жылғы тамыз айында Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар рыногы жөнiндегi нормативтiк актiлер жинағында жарияланған, 5 том), Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының 2003 жылғы 16 сәуiрдегi N 114 қаулысымен бекiтiлген өзгерiстермен және толықтырулармен (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2312 тiркелген) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
кiрiспеде "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 13 қарашадағы N 3755 жарлығымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi Ұлттық комиссиясы туралы ереженiң 4-тармағы 3) және 15) тармақшаларына" деген сөздер "Бағалы қағаздар рыногы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 2-тармағына" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мемлекеттiк бағалы қағаздарға Ұлттық бiрiздендiру нөмiрлерiн беру қағидаларында:
кiрiспеде "және жергiлiктi атқарушы органдар" деген сөздер алынып тасталсын;
барлық мәтiн бойынша "эмиссиясы", "эмиссиясының" деген сөздер тиiсiнше "шығарылымы" "шығарылымының" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтың 5) тармақшасында "немесе Қазақстан Республикасының жергiлiктi атқарушы органы" деген сөздер алынып тасталсын;
3-тармақтың 7) тармақшасы алынып тасталсын;
7-тармақтың 3) тармақшасындағы "7" саны "6" санымен ауыстырылсын;
18-тармақтың 4) тармақшасы алынып тасталсын;
1-қосымшаның 3-тармағының 3)-18) тармақшалары алынып тасталсын.
2. Осы қаулы 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
3. Агенттiктiң Бағалы қағаздар рыногының субъектiлерiн және жинақтаушы зейнетақы қорларын қадағалау департаментi (Токобаев Н.Т.):
1) Заң департаментiмен (Байсынов М.Б.) бiрлесiп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзу шараларын қолға алсын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап он күндiк мерзiмде оны Агенттiктiң мүдделi бөлiмшелерiне жiберсiн.
4. Агенттiктiң қызметiн қамтамасыз ету департаментi (Несiпбаев Р.Р.) осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау шараларын қолға алсын.

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Бахмутову Е.Л.
Председатель

5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттiк Төрағасының орынбасары E.Бахмутоваға жүктелсін.
Төраға