О внесении дополнения в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 26 августа 2003 года N 344 "Об утверждении форм квитанций и других приравненных к чекам документов строгой отчетности, выдаваемых населению при оказании услуг без применения контрольно-кассовых машин с фискальной памятью", зарегистрированный за N 2491
Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 8 ноября 2004 года N 561. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 3 декабря 2004 года N 3242. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 9 января 2009 года № 5
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 09.01.2009 № 5.
В соответствии со  статьей 546  Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 26 августа 2003 года N 344 "Об утверждении форм квитанций и других приравненных к чекам документов строгой отчетности, выдаваемых населению при оказании услуг без применения контрольно-кассовых машин с фискальной памятью", (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 сентября 2003 года за N 2491, опубликованный в "Официальной газете" от 25 октября 2003 года N 43 (148), с изменениями, внесенными  приказом  Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 16 сентября 2004 года N 445, зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 6 октября 2004 года N 3134) следующее дополнение:
1) пункт 1 дополнить подпунктом 12) следующего содержания:
"12) билет на сеанс в телетеатр согласно приложению 12, предназначенный для реализации на территории Республики Казахстан, за исключением городов областного значения и г.г. Астана и Алматы в рамках проекта цифровой спутниковой системы телепроката "NURL@N".";
2) дополнить приложением 12 согласно приложению к настоящему приказу.
2. Управлению налогового администрирования Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (Кипшаков А.М.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации.
Председатель
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
Приложение
к приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 8 ноября 2004 года N 561
Приложение 12
к приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 26 августа 2003 года N 344
Билет на сеанс в телетеатр
(см. бумажный вариант)

N 2491 болып тiркелген "Квитанциялардың және фискальдық жады бар бақылау-касса машиналарын қолданбай қызмет көрсету кезiнде тұрғындарға берiлетiн чектерге теңестiрiлген басқа да қатаң есептiлiк құжаттарының нысандарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң Салық комитетi Төрағасының 2003 жылғы 26 тамыздағы N 344 бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң Салық комитетi Төрағасының 2004 жылғы 8 қарашадағы N 561 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 3 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 3242. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 9 қаңтардағы N 5 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2009.01.09 N 5 бұйрығымен.
-------------------- Бұйрықтан үзінді -------------------
БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес кейбір нормативтік құқықтық актілердің күші жойылды деп танылсын.
2. ...
3. ...
4. Осы бұйрық 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Министр                                        Б.Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрдің
2009 жылғы 9 қаңтардағы
№ 5 бұйрығына қосымша
Күші жойылған кейбір нормативтік құқықтық актілерінің тізбесі
1. ....
18. "Квитанциялардың және фискальдық жады бар бақылау-касса машиналарын қолданбай қызмет көрсету кезінде тұрғындарға берілетін чектерге теңестірілген басқа да қатаң есептілік құжаттарының нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті төрағасының 2003 жылғы 26 тамыздағы № 344 бұйрығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті төрағасының 2004 жылғы 8 қарашадағы № 561 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3242 болып тіркелді, "Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетені" журналында, 2005 ж., № 9-13, 48-құжат).
.........
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексiнiң (Салық кодексi) 546-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН :
1. "Квитанциялардың және фискальдық жады бар бақылау-касса машиналарын қолданбай қызмет көрсету кезiнде тұрғындарға берiлетiн чектерге теңестiрiлген басқа да қатаң есептiлiк құжаттарының нысандарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Төрағасының 2003 жылғы 26 тамыздағы N 344 бұйрығына (Қазақстан Республикасының Нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 2003 жылғы 15 қыркүйекте N 2491 болып тiркелген, "Ресми газеттiң" 2003 жылғы 25 қазандағы N 43 (148) жарияланған, Қазақстан Республикасының Нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 3134 болып тiркелген, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Төрағасының 2004 жылғы 16 қыркүйектегi N 445 бұйрығымен енгiзiлген өзгерiстерiмен бiрге) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
1) 1-тармақ мынадай мазмұндағы 12) тармақшамен толықтырылсын:
"12) 12-қосымшаға сәйкес "НURL@N" телепрокат цифрлы спутниктiк жүйесiнiң жобасы шеңберiнде облыстық маңызы бар қалалар мен Астана және Алматы қалаларын қоспағанда, Қазақстан Республикасының аумағында сатуға арналған телетеатр сеансына билет.";
2) осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес 12-қосымшамен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгі Салық комитетiнің Салық әкiмшiлiктендiруi басқармасы (А.Қыпшақов) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне мемлекеттiк тiркеуге жiберсiн.
3. Осы бұйрық мемлекеттiк тiркеуден өткен күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлiгi
Салық комитетiнiң Төрағасы
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгі
Салық комитетi Төрағасының
2003 жылғы 8 қарашадағы
N 561 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгі
Салық комитетi Төрағасының
2003 жылғы 26 тамыздағы
N 344 бұйрығына 12 қосымша
Телетеатр сеанс билетінің суретін қағаз мәтіннен қараңыз.