Об утверждении формы документов строгой отчетности, используемых организациями образования в образовательной деятельности
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 26 ноября 2004 года N 969. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 декабря 2004 года N 3280. Утратил силу - приказом и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 23 октября 2007 года N 502.
Сноска. Приказ Министра образования и науки РК от 26 ноября 2004 года N 969 утратил силу приказом и.о. Министра образования и науки РК от 23 октября 2007 года  N 502 .
В целях реализации подпункта 16-2)  статьи 30  Закона Республики Казахстан "Об образовании"  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые формы документов строгой отчетности, используемых организациями образования в образовательной деятельности.
2. Департаменту среднего образования (Испусинова С.Б.) представить настоящий приказ в установленном порядке на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Данный приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого вице-министра образования и науки Республики Казахстан Гамарника Г.Н.
Министр
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Книга регистрации приказов
_________________________________________________________
(область)
_________________________________________________________
(район, город (село)
_________________________________________________________
(название школы)
Книга начата в_______________году
Книга окончена в_____________году
N
приказа
Дата
издания
Название
приказа
Кем
подписан
(Ф.И.О.,
должность)
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Книга протоколов педагогического совета школы
_________________________________________________________
(область)
_________________________________________________________
(район, город (село)
_________________________________________________________
(название школы)
Книга начата в_______________году
Книга окончена в_____________году
ПРОТОКОЛ N
Заседания (совещания, собрания)_______________________________
______________________________________________________________
______________________________________________________________
______________________________________________________________
(дата проведения должна указываться полностью)
Присутствовали: (фамилии, имена и отчества указываются полностью)
Повестка дня:

Білім беру қызметінде білім беру ұйымдары пайдаланатын қатаң есептегі құжаттардың нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2004 жылғы 26 қарашадағы N 969 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 15 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 3280. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі 2007 жылғы 23 қазандағы N 502 Бұйрығымен
Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі 2007.10.23.  N 502  Бұйрығымен.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының  30-бабының 16-2)-тармақшасын жүзеге асыру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН :
1. Қоса беріліп отырған білім беру қызметінде білім беру ұйымдары пайдаланатын қатаң есептегі құжаттардың нысандары бекітілсін.
2. Орта білім департаменті (Есбосынова С.Б.) осы бұйрықты белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге ұсынсын.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Білім және ғылым бірінші вице-министрі Г.Н.Гамарникке жүктелсін.
Министр
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрлігі
Бұйрықтарды тіркеу кітабы
___________________________________________________________________
(облыс)
___________________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
___________________________________________________________________
(мектептің атауы)
____________________жылы кітап басталды
___________________ жылы кітап аяқталды
Бұйрық
N-і
Шығарылған
күні
Бұйрықтың атауы
Кім қол қойды
(тегі, аты, әкесінің
аты, лауазымы)
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрлігі
Мектептің педагогикалық кеңесі хаттамаларының
КІТАБЫ
___________________________________________________________________
(облыс)
___________________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
___________________________________________________________________
(мектептің атауы)
____________________жылы кітап басталды
___________________ жылы кітап аяқталды
N хаттама
_______________________________________________
_______________________________________________ мәжілісі (жиналысы)
___________________________________________________________________
(өткізілген күні толық көрсетілуі тиіс)
Қатысқандар: (тегі, аты, әкесінің аты толық көрсетіледі)
Күн тәртібі:
1.
2.

1. Слушали: 1. Наименование рассмотренного вопроса.
2. Выступили: 1. Фамилии выступивших и краткие содержания выступлений
3. Постановили: 1. Решение, принятое по данному вопросу
И так далее
Председатель________________(фамилия)
Секретарь   ________________(фамилия)
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
Министерство образования и науки Республики Казахстан
КНИГА УЧЕТА
личного состава педагогических работников школы
_________________________________________________________
(область)
_________________________________________________________
(район, город (село)
_________________________________________________________
(название школы)
Книга начата в_______________году
Книга окончена в_____________году
(левая сторона)
NN п/п
Фамилия, имя, отчество, должность
Пол
Год
рож-
дения
Нацио-
нальность
Образование
(учебное
заведение, факультет, специальность,
N диплома,
когда окончил)
1
2
3
4
5
6
До конца страницы (30 строк)
(правая сторона)
Когда и какие курсы повы-
шения квали-
фикации окончил
Какой предмет препо-
дает
Общий
стаж педаго-
гическо
работы
при
поступ-
лении в
данную
школу
С ка-
кого
времени
рабо-
тает в
данной
школе,
номер
приказа,
дата
Дата
прохо-
ждения
аттес-
тации,
заклю-
чение
аттес-
тацион-
ной
комиссии
Наг-
рады,
персо-
нально
звание,
ученая
степень
Домаш-
ний
адрес,
теле-
фон
Отмет-
ка о выбы-
тии, при-
чины
выбы-
тия
8
9
10
11
12
13
14
15
До конца страницы (30 строк)
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АЛФАВИТНАЯ КНИГА
записи учащихся
_________________________________________________________
(область)
_________________________________________________________
(район, город (село)
_________________________________________________________
(название школы)
Книга начата в_______________году
Книга окончена в_____________году
Внутренние страницы книги
(левая сторона)
NN п/п
Фамилия, имя,
отчество
учащегося
Год и
месяц
рожде
ния
Пол
Родной
язык
Дата
поступ-
ления в
школу
В какой
класс
поступил
1
2
3
4
5
6
7
Внутренние страницы книги                (правая сторона)
Домашний адрес учащегося
Дата
вы
бытия
Из
какого
класса
выбыл
Дата и
номер
приказа
о выбытии
Куда
выбыл
(область,
район,
школа)
Причины
выбытия
(в том
числе
окончание
учащимся школы)
Отметка
о выдаче личного
дела
В каком классе
обучается
ученик в текущем
учебном
году
8
9
10
11
12
13
14
15
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Место для фотографии
ЛИЧНОЕ ДЕЛО N________
Фамилия  ________________________________
Имя      ________________________________
Отчество  ________________________________
Число, месяц, год рождения  ______________
Домашний адрес  __________________________
Фамилия   _____________________________________
Имя       _____________________________________
Отчество  _____________________________________
I. Пол:         мужской,  женский         (подчеркнуть)
II.Родился __________________________________________
(число, месяц, год)
Основание:
свидетельство о рождении N ___от ____________серия N ______________
1. Фамилия, имя, отчество
отца ______________________________________________________________
матери ____________________________________________________________
или лиц, их заменяющих ____________________________________________
IV. Национальность_________________________________________________
V.  Где воспитывался /обучался/ до поступление в первый класс
______________________________________________________________
VI. Сведения о переходе из данной школы в другую /указать название
школы, из какой пришел ученик, и в какой класс принят/
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
VII. Отметка о выбытии из школы /когда, куда, причины/
___________________________________________________________________
VIII. Домашний адрес учащегося
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
IX. Награды и поощрения
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
X. Краткие сведения об общественной работе, участии в олимпиадах,
конференциях, соревнованиях и т.д.
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
XI. Сведения об изучении факультативных курсов ____________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Утвержден
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
Министерство образования и науки Республики Казахстан
КЛАССНЫЙ ЖУРНАЛ
для 1-4 классов
_________________________________________________________
(область)
_________________________________________________________
(район, город (село)
_________________________________________________________
(наименование школы)
_________________________________________________________
(класс)
________________________учебный год
УКАЗАНИЯ
к ведению классного журнала для 1-4 классов
1. Классный журнал является государственным документом, ведение которого обязательно для каждого учителя школы.

1. Тыңдалды: 1. (Қаралған мәселенің тақырыбы).
2. Сөйледі: 1. (Сөйлеген адамның тегі және сөзінің қысқаша мазмұны).
3. Қаулы етті: 1. (Аталған мәселе бойынша қабылданған шешім).
Әрі қарай
Төраға______________________(тегі, аты)
Хатшы ______________________(тегі, аты)
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрлігі
Мектептің педагогикалық қызметкерлерінің
жеке құрамын есепке алу
КІТАБЫ
___________________________________________________________________
(облыс)
___________________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
___________________________________________________________________
(мектептің атауы)
____________________жылы кітап басталды
___________________ жылы кітап аяқталды
(сол жақ беті)
NN
р\с
Тегі, аты,
әкесінің аты,
лауазымы
Жынысы
Туған
жылы
Ұлты
Білімі (қашан,
қандай оқу орнын
және факультетті
бітірген, мамандығы,
дипломның N)
1
2
3
4
5
6
Беттің соңына дейін (30 жол)
(оң жақ беті)
Қашан
және
қандай
білік-
тілі-
гін
арт-
тыру
курс-
тарын
бі-
тірді
Қандай
пәнді
жүргі-
зеді
Осы
мек-
тепке
қабыл-
данған
кез-
дегі
жалпы
педа-
гоги-
калық
стажы
Осы
мектеп-
те қай
уақыттан
бері
жұмыс
істейді.
Бұй-
рықтың
нөмірі,
күні
Аттеста-
циядан
өткен
күні,
аттеста-
циялау
коммис-
сиясының
шығарған
қоры-
тындысы
Награ-
далары
мен
атағы,
ғылыми
дәре-
жесі
Ме-
кен-
жайы,
теле-
фоны
Кет-
кен-
дігі
ту-
ралы
белгі
8
9
10
11
12
13
14
15
Беттің соңына дейін (30 жол)
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрлігі
оқушыларды жазатын
АЛФАВИТТІК КІТАП
___________________________________________________________________
(облыс)
___________________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
___________________________________________________________________
(мектептің атауы)
____________________жылы кітап басталды
___________________ жылы кітап аяқталды
Кітаптың ішкі беттері
(сол жақ беті)
NN
р/с
Оқушының тегі,
аты, әкесінің
аты
Туған
жылы
және
айы
Жынысы
Ана
тілі
Мектепке
қабыл-
данған
күні
Қай
сыныпқа
қабыл-
данды
1
2
3
4
5
6
7
Кітаптың ішкі беттері                        (оң жақ беті)
Оқушы-
ның
мекен-
жайы
Кет-
кен
күні
Қайсы-
ныптан
кетті
Кету
жөнін-
дегі
бұй-
рықтың
күні
мен
нөмірі
Қайда
кетті
(облыс,
аудан,
мектеп)
Кету
себеп-
тері
(оның
ішін-
де,
мектеп
бітір-
гендер)
Жеке
іс
қаға-
зының
беріл-
генін
бел-
гілеу
Осы
оқу
жы-
лында
оқушы
қай
сы-
ныпта
оқиды
8
9
10
11
12
13
14
15
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
Оқушылардың жеке іс
қағаздарының нысаны
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрлігі
__________
|          |
| Суреттің |
|   орны   |
|__________|
N________ЖЕКЕ ІС ҚАҒАЗЫ
Тегі _________________________________
Аты __________________________________
Әкесінің аты _________________________
Туған күні, айы, жылы ________________
Мекен-жайы ___________________________
Тегі ______________________________________________________________
Аты _______________________________________________________________
Әкесінің аты ______________________________________________________
I. Жынысы: ер, әйел _______(астын сыз)
II. ____________________________________________________ туған
(күні, айы, жылы)
Негізі:
Туу туралы куәлік N ___берілген күні ____сериясы____ N_______
III. Әкесінің тегі, аты, әкесінің аты _____________________________
Шешесінің тегі, аты, әкесінің аты ____________________________
Немесе оларды алмастыратын адамның тегі, аты, әкесінің аты
______________________________________________________________
IV. Ұлты __________________________________________________________
V.  Бірінші сыныпқа қабылданғанға дейін қай жерде тәрбиеленді
(оқытылды)
______________________________________________________________
______________________________________________________________
VI. Осы мектептен басқа мектепке кету туралы мағлұматтар (ауысқан
мектептің атын көрсету керек және қай сыныпқа)
______________________________________________________________
______________________________________________________________
VII. Мектептен кету белгісі (қашан, қайда, себептері)
______________________________________________________________
______________________________________________________________
VIII. Оқушының мекен-жайы______________________________________
______________________________________________________________
IX. Наградалары мен марапаттаулары
______________________________________________________________
______________________________________________________________
X.  Қоғамдық жұмысқа, олимпиадаларға, конференцияларға түрлі
жарыстарға және т.б. қатысуы туралы қысқаша мағлұматтар
______________________________________________________________
______________________________________________________________
______________________________________________________________
XI.  Оқытылған факультативтік курстар жөніндегі мағлұмат
______________________________________________________________
______________________________________________________________
______________________________________________________________
______________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрлігі
СЫНЫП ЖУРНАЛЫ
1-4 сыныптары үшін
___________________________________________________________________
(облыс)
___________________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
___________________________________________________________________
(мектептің атауы)
___________ сынып
_________ оқу жылы
Негізгі және орта мектептердегі
1-4 бастауыш сыныптар үшін сынып
журналын жүргізуге арналған
НҰСҚАУ
1. Сынып журналы мектептің әрбір мұғалімі үшін жүргізуге міндетті мемлекеттік құжат болып табылады.

2. Директор школы и его заместитель по учебно-воспитательной работе обязаны обеспечить хранение классных журналов и систематически осуществлять контроль за правильностью их ведения.
3. Классный журнал рассчитан на один учебный год. Журналы параллельных классов нумеруются литерами. Например, 1 "А" класс, 1 "Б" класс, 1 "В" класс и т.д.
4. Заместитель директора по учебно-воспитательной работе (директор) дает указания учителям начальных классов о распределении в журнале страниц, отведенных на текущий учет успеваемости и посещаемости учащихся на год в соответствии с количеством часов, выделенных в учебном плане на каждый предмет.
5. Учитель обязан систематически проверять и оценивать знания учащихся, а также отмечать посещаемость школьников на каждом уроке. На левой стороне развернутой страницы журнала учитель обязан записывать дату проведения урока, отмечать отсутствующих на уроке учащихся буквой "н".
На правой стороне развернутой страницы журнала учитель обязан записывать тему, изученную на уроке, и задание на дом.
Графа "Заметки учителя" служит для записи замечаний учителя о поведении отдельных учащихся, их продвижении или отставании в учебной работе.
6. По письменным работам оценки выставляются в графе того дня, когда проводилась данная работа.
7. По проведенным практическим и лабораторным работам, экскурсиям, контрольным письменным работам следует указывать точно их тему и количество использованных часов.
8. В графе "Домашнее задание" записываются содержание задания и характер его выполнения (читать, читать наизусть и т.д.), Страницы, номера задач и упражнений, практические работы. Если учащимся дается задание на повторение, то конкретно указывается его объем.
9. Итоговые оценки промежуточного государственного контроля в 4 классе и за каждую учебную четверть выставляются учителем после записи даты последнего урока по данному предмету в четверти. Одновременно с этим четвертные оценки переносятся им в сводную ведомость учета успеваемости и поведения учащихся.
10. Учитель начальных классов записывает в классном журнале фамилии и имена учащихся в алфавитном порядке; используя данные из их личных дел, заполняет "Общие сведения об учащихся"; ежемесячно записывает в разделе "Учет посещаемости учащихся" количество дней и уроков, пропущенных каждым учащимся и классом в целом за четверть и учебный год.
11. Страница "Показатели физической подготовленности" заполняется учителем физической культуры два раза в год.
12. Страница "Замечания по ведению классного журнала" заполняется заместителем директора по учебно-воспитательной работе или директором школы.

2. Мектеп директоры және оның оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары сынып журналының сақталуын қадағалауға және олардың дұрыс толтырылуын жүйелі түрде бақылауға міндетті.
3. Сынып журналы бір оқу жылына есептелген. Параллель сыныптардың журналдары литермен нөмірленеді. Мысалы, 1"А" сынып, 1"Ә" сынып, 1"Б" сынып және т.б.
4. Директордың оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары (мектеп директоры) бастауыш сынып мұғалімдеріне оқу жоспарындағы әр пәнге бөлінген сағаттардың санына сәйкес оқушының жыл бойғы үлгерімі мен қатысуын есептеуге арналған журнал беттерін бөлу туралы нұсқау береді.
5. Мұғалім оқушылардың білімін жүйелі түрде тексеруге және бағалауға, сондай-ақ оқушылардың сабаққа қатысуын әр сабақта белгілеуге міндетті.
Ашылған журналдың сол жақ бетіне мұғалім өткізілген сабақтың күнін жазуға, сабаққа қатыспаған оқушыларды "ж" әрпімен белгілеуге міндетті.
Журналдың ашылған бетінің оң жағына мұғалім өтілген сабақтың тақырыбын және үй тапсырмасын жазуға міндетті.
"Мұғалімнің ескертпелері" бағаны жекелеген оқушылардың тәртібі туралы, олардың оқу барысындағы жетістіктері мен кемшіліктері туралы ескертпелер жазуға арналған.
6. Жазба жұмыстарының бағалары сол жұмыс өткізілген күннің бағанына қойылады.
7. Өткізілген практикалық және зертханалық жұмыстардың, экскурсиялардың, жазба бақылау жұмыстарының тақырыптары және оған жұмсалған сағат саны нақты көрсетілуі тиіс.
8. "Үй тапсырмасы" бағанына тапсырманың мазмұны және оның орындалу түрі (оқу, әңгімелеу, жатқа айту т.б.), есептер мен жаттығулардың, практикалық жұмыстардың беттері, нөмірлері жазылады. Егер оқушыларға тапсырма қайталауға берілсе, онда оның көлемі нақты көрсетіледі.
9. Әр оқу тоқсанының және 4-сыныптағы мемлекеттік аралық бақылаудың қорытынды бағаларын мұғалім пәннің тоқсандағы соңғы сабағы өткізілген күні белгіленген жазбадан кейін қояды. Сонымен қатар тоқсандық бағалар оқушылардың үлгерімі мен тәртібін есепке алудың жинақтық тізімдемесіне көшіріледі.
10. Бастауыш сыныптың мұғалімі оқушылардың тегін алфавиттік тәртіппен сынып журналына жазады; Жеке іс қағаздарындағы мағлұматтарды пайдалана отырып, "Оқушылар жөніндегі жалпы мағлұматтарды" толтырады; "Оқушылардың сабаққа қатысу есебі" деген бөліміне оқу жылындағы және тоқсан бойы әр оқушының және сыныптың жыл бойы және тоқсан бойы босатқан сабақтар мен күндерін ай сайын жазады.
11. "Дене тәрбиесі дайындығының көрсеткіштері" беті дене тәрбиесі мұғалімі жылына екі рет толтырады.
12. "Сынып журналын жүргізу жөніндегі ескертпелер" беті директордың оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары немесе мектеп директоры толтырады.

13. Все записи в классном журнале должны производиться четко, аккуратно пастой или чернилами (по решению администрации школы).
РАСПИСАНИЕ УРОКОВ НА I-ое полугодие
Дни
Часы занятий
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
1 урок
с ____ч.___ м
до ___ч.___ м.
2 урок
с ____ч.____м.
до____ч.____м.
3 урок
с ____ч.____м.
до ___ч.____м.
4 урок
с____ч._____м.
до___ч._____м.
5 урок
с _____ ч.____ м.
до ___ч____ м.
6 урок
с_____ч.____ м.
до____ч.____м.
РАСПИСАНИЕ УРОКОВ на  II -е полугодие
Дни
Часы занятий
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
1 урок
с ____ч.___ м
до ___ч.___ м.
2 урок
с ____ч.____м.
до____ч.____м.
3 урок
с ____ч.____м.
до ___ч.____м.
4 урок
с____ч._____м.
до___ч._____м.
5 урок
с _____ ч.____ м.
до ___ч____ м.
6 урок
с_____ч.____ м.
до____ч.____м.
ОГЛАВЛЕНИЕ
наименование                              стр.
1. Родной язык                          _____________
2. Родная речь                          _____________
3. Казахский язык (как государственный) _____________
4. Русский язык                         _____________
5. Математика                           _____________
6. Познание мира                        _____________
7. Иностранный язык_____________        _____________
(какой)
8. Музыка                               _____________
9. Изобразительное искусство            _____________
10. Трудовое обучение                   _____________
11. Физическая культура                 _____________
12. ________________                    _____________
13. ________________                    _____________
14. ________________                    _____________
15. ________________                    _____________
16. Общие сведения об учащихся          ____________
17. Показатели физической
подготовленности учащихся            _____________
18. Сведения о количестве дней и
уроков, пропущенных учащимися        _____________
19. Сводная ведомость учета
успеваемости и поведения учащихся    _____________
20. Замечания по ведению классного
журнала                              _____________
(левая сторона)
Наименование предмета ______________
NN
п/п
Фамилия, имя учащегося
Месяц, число
И далее,
до 26
1.
2.
3.
И далее, до 42-х
(правая сторона)
Фамилия, имя, отчество
учителя_________________________________
Число, месяц
Что пройдено
на уроке
Домашнее
задание
Заметки
учителя
Всего, до 42-х
(левая сторона)
Общие сведения об учащихся
NN
п/п
N лич-
ного
дела
Фамилия, имя,
отчество
учащегося
Пол
Год,
месяц
рождения
Нацио-
наль-
ность
Был ли в дошкольном учреждении
1.
2.
3.
4.
5.
До конца страницы
(правая сторона)
Когда
начал
учебу
Когда и
куда
выбыл
Фамилия, имя,
отчество отца,
матери или лиц,
заменяющих их
Должность, название
и адрес учреждения,
где работает
указанное лицо
Домашний
адрес,
телефон
До конца страницы
(левая сторона)
Показатели физической подготовленности учащихся
NN п/п
Фамилия и имя
учащихся
Меди-
цинская
группа
В начале учебного года (сентябрь)
Бег
Сила кисти
Прыжки
в длину
с места
Метание
набив-
ного
мяча
(1кг)
Оценка состояния физической подготов-
ленности
левой
правой
1.
2.
3.
4.
5.
6.
И так далее, до 42
правая сторона
Медицинская
Группа
В конце учебного года (май)
Бег
Сила кисти
Прыжки
в длину
с места
Метание
набивного
мяча
(1 кг)
Общая
оценка
состояния
физической
подготов-
ленности
левой
Правой
(левая сторона)
Сведения о количестве дней и уроков, пропущенных учащимися
N
N
Фами-
лия
и имя
уча-
щихся
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
I четверть
Полных
дней
уроков
Полных дней
уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч. по
бо
лез
ни
все
го
В т.ч. по
бо
лез
ни
Все
го
В т.ч. по бо
лез
ни
все
го
В т.ч. по болезни
всего
В т.ч. по болезни
все
го
В т.ч. по болезни
все
го
В т.ч. по болезни
1.
2.
3.
И
да
лее,
до
42
(правая сторона)
N
N
Фами-
лия
и имя
уча-
щихся
Ноябрь
Декабрь
II четверть
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
Все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
Все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
1.
2.
3.
И
да
лее,
до
42
(левая сторона)
N
N
Фами-
лия
и
имя
уча-
щихся
Январь
Февраль
Март
III четверть
Полных дней
уроков
Полных дней
уроков
Полных дней
уроков
Полных дней
уроков
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
Все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
Все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
Все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
1.
2.
3.
И
да
лее,
до42
(правая сторона)
N
N
Фами-
лия
и
имя
уча-
щихся
Апрель
Май
IY четверть
Всего за год
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В т.ч. по
бо
лез
ни
все
го
В т.ч. по
бо
лез
ни
все
го
В т.ч. по
бо
лез
ни
все
го
В т.ч. по бо
лез
ни
1.
2.
3.
И
да
лее,
до42
Сводная ведомость учета успеваемости и посещаемости учащихся
(левая сторона)
N
N
п/
п
Фами
лия,
имя
учаще
гося
Пе
риоды
учеб-
ного
года
Наименование предметов
Род
ной
язык
Род
ная
речь
Казах
ский
язык
(как
госу
дарст
вен
ный)
Рус
ский
язык
Мате
мати
ка
Поз
нание
мира
Ино
стран
ный
язык
Му
зы
ка
Изо
бра
зи
тель
ное
искус
ство
1.
чет
верть
чет
верть
чет
верть
чет
верть
Итоги
ПГК
4кл
Годо
вая отмет
ка
Выпол
нение лет
них
зада
ний
Ито
говая оценка
2.
* ПГК - промежуточный государственный контроль в 4 классе
И далее, до конца страницы                                                                                                                                                                                                            (правая сторона)
Наименование
предметов
Предметы
по выбору
По
ве
де
ние
При-
ле-
жа-
ние
Количество
уроков
Трудо-
вое
обу-
чение
Физи-
чес
кая
куль-
тура
Эти
ка
Пра
вила
дорож
ного дви
жения
Всего
Из них
про-
пущено
И далее, до 42
Замечания по ведению журнала
Число и
месяц
Замечания и предложения
проверяющих
Отметки о
выполнении
До конца страницы
Утвержден
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
Министерство образования и науки Республики Казахстан
КЛАССНЫЙ ЖУРНАЛ
для 5-11 (12) классов
_________________________________________________________
(область)
_________________________________________________________
(район, город (село)
_________________________________________________________
(название школы)
_________________________________________________________
(класс)
________________________учебный год
УКАЗАНИЯ
к ведению классных журналов для 5-11 (12)
классов основных и средних школ

13. Сынып журналындағы барлық жазбалар анық және ұқыпты сиямен немесе пастамен (мектеп әкімшілігінің шешіміне сәйкес) толтырылуы тиіс.
I-жарты жылдықтың САБАҚ КЕСТЕСІ
Күні
Сабақ уақыты
Дүйсенбі
Сейсенбі
Сәр-
сенбі
Бей-
сенбі
Жұма
Сенбі
1 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
2 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
3 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
4 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
5 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
6 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
ІI-жарты жылдықтың САБАҚ КЕСТЕСІ
Күні
Сабақ уақыты
Дүйсенбі
Сейсенбі
Сәр-
сенбі
Бей-
сенбі
Жұма
Сенбі
1 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
2 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
3 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
4 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
5 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
6 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
Мазмұны
Беті
1. Ана тілі                                     _________________
2. Әдебиет                                      _________________
3. Қазақ тілі (мемлекеттік тіл ретінде)         _________________
4. Орыс тілі                                    _________________
5. Математика                                   _________________
6. Дүниетану                                    _________________
7. Шетел тілі ____________                      _________________
(қандай)
8. Музыка                                       _________________
9. Бейнелеу өнері                               _________________
10. Еңбекке баулу                               _________________
11. Дене шынықтыру                              _________________
12. ______________________                      _________________
13. ______________________                      _________________
14. ______________________                      _________________
15. ______________________                      _________________
16. Оқушылар туралы жалпы мағлұматтар           _________________
17. Оқушылардың дене шынықтыру
дайындығының көрсеткіштері                  _________________
18. Оқушылардың қатыспаған сабақтары мен күндерінің саны
туралы мағлұматтар                          _________________
19. Оқушылардың оқу үлгерімі және тәртібі есебінің жинақ
тізімдемесі                                 _________________
20. Сынып журналының жүргізілуі туралы ескертулер   _____________
(сол жақ беті)
Пәннің аты
N N
р/с
Оқушының
тегі, аты
Айы, күні
Одан әрі,
26-ға дейін
1.
2.
3.
4.
Беттің соңына дейін
Одан әрі, 42-ге дейін
(оң жақ беті)
Мұғалімнің тегі, аты, әкесінің аты ____________________________
Айы,
Күні
Сабақта не өтілді
Үй тапсырмасы
Мұғалімнің
ескертпелері
Беттің соңына дейін
Барлығы 42 жол
(сол жақ беті)
Оқушылар туралы жалпы мағлұматтар
N N р/с
Жеке іс
қағазы-
ның N
Оқушылардың
тегі, аты,
әкесінің
аты
Жынысы
Туған
жылы
және
айы
Ұлты
Мектепке
дейінгі
мекемеде
болуы
1.
2.
3.
4.
Одан әрі, 42-ге дейін                   Беттің соңына дейін
(оң жақ беті)
Оқуды
қашан
бас-
тады
Қашан
және
қайда
кетті
Әке-шешесінің
немесе оларды
ауыстырушы адамның
тегі, аты,
әкесінің аты
Ата-анасының
жұмыс орны,
қызметі,
телефоны
Мекен-жайы,
телефоны
Беттің соңына дейін
(сол жақ беті)
Оқушылардың дене шынықтыру дайындығының көрсеткіштері
NN
р/с
Оқушы-
лардың
тегі
және
аты
Меди-
цина-
лық
топ
Оқу жылының басында (қыркүйек)
Жү-
гіру
Қолдың
күші
Орны-
нан
ұзын-
дыққа
секі-
ру
Тығыз
допты
лақ-
тыру
(1кг)
Дене
тәр-
биесі
дайын-
дығы
жағда-
йының
бағасы
сол
оң
1.
2.
3.
4.
5.
6.
Одан әрі, 42-ге дейін
(оң жақ беті)
Медици-
налық
топ
Оқу жылының аяғында (мамыр)
Жү-
гіру
Қолдың
күші
Орнынан
ұзындыққа
секіру
Тығыз
допты
лақтыру
(1кг)
Дене
тәрбиесі
дайындығы
жағдайының
бағасы
сол
оң
(сол жақ беті)
Оқушылардың босатқан күндері мен
сабақтарының саны туралы мағлұмат
NN
Оқушы-
лардың
тегі
және
аты
Қыркүйек
Қазан
Толық
күндер
сабақтар
Толық
күндер
сабақтар
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
1.
2.
3.
Одан
әрі
42-
ге
де-
йін
кестенің жалғасы
Қараша
I тоқсан
Толық
күндер
сабақтар
Толық
күндер
сабақтар
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
(оң жақ беті)
NN
Оқушы-
лардың
тегі
және
аты
қараша
желтоқсан
Толық
күндер
сабақтар
Толық
күн-
дер
сабақтар
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
1.
2.
3.
Одан
әрі
42-
ге
де-
йін
кестенің жалғасы
ІI тоқсан
Толық
күндер
сабақтар
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
(сол жақ беті)
NN
Оқушы-
лардың
тегі
және
аты
Қаңтар
Ақпан
Толық
күндер
сабақтар
Толық
күндер
сабақтар
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
1.
2.
3.
Одан
әрі
42-
ге
де-
йін
кестенің жалғасы
Наурыз
ІІI тоқсан
Толық
күндер
сабақтар
Толық
күндер
сабақтар
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
(оң жақ беті)
NN
Оқушы-
лардың
тегі
және
аты
Сәуір
Мамыр
Толық
күндер
сабақтар
Толық
күндер
сабақтар
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
1.
2.
Одан
әрі
42-
ге
де-
йін
кестенің жалғасы
IV-тоқсан
Жылдық
Толық
күндер
сабақтар
Толық
күндер
сабақтар
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
(сол жақ беті)
Оқушылардың оқу үлгерімі мен сабаққа қатысуын
есепке алудың жинақ тізімдемесі
NN
р/с
Оқушы-
лардың
тегі,
аты
Оқу
жылда-
рының кезең-
дері
Пәндердің аттары
Ана
тілі
Әде-
биет
Қа-
зақ
тілі
Орыс
тілі
Ма-
те-
ма-
ти-
ка
Дү-
ние-
тану
Ше-
тел
ті-
лі
Му-
зы-
ка
Бей-
не-
леу
өне-
рі
1.
1-тоқсан
2-тоқсан
3-тоқсан
4-тоқсан
МАБ -
4-сынып
Жылдық
баға
Жазғы
тапсыр-
маларды
орындауы
Қоры-
тынды
баға
2.
* МАБ - 4-сыныптағы мемлекеттік аралық бақылау
Одан әрі, беттің соңына дейін
(оң жақ беті)
Пәндер аттары
Таңдау
бойынша
пәндер
аттары
Тәр-
тібі
Ынта
Сабақтар
саны
Ең-
бекке
баулу
Дене
шынық-
тыру
Әдеп
Кө-
шеде
жүру
тәр-
тібі
Бар-
лығы
Оның
ішінде
қатыс-
пағаны
Одан әрі, беттің соңына дейін
Журналды жүргізу жөніндегі ескертулер
Күні және айы
Тексерушінің ескерту-
лері мен ұсыныстары
Орындалғаны жөнін-
дегі белгілер
Беттің соңына дейін
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрлігі
СЫНЫП ЖУРНАЛЫ
5-11(12) сыныптар үшін
___________________________________________________________________
(облыс)
___________________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
___________________________________________________________________
(мектептің атауы)
___________ сынып
_____________ оқу жылы
Негізгі және орта мектептің 5-11 сыныптары
үшін сынып журналын жүргізуге арналған
НҰСҚАУ

1. Классный журнал является государственным документом, ведение которого обязательно для каждого учителя и классного руководителя.
2. Директор школы и его заместитель по учебно-воспитательной работе обязаны обеспечить хранение классных журналов и систематически осуществлять контроль за правильностью их ведения.
3. Классный журнал рассчитан на один учебный год. Журналы параллельных классов нумеруются литерами. Например, 5 "А" класс, 5 "Б" класс, 5 "В" класс и т.д.
4. Заместитель директора по учебно-воспитательной работе (директор) дает указания учителям и классным руководителям о распределении в журнале страниц, отведенных на текущий учет успеваемости и посещаемости учащихся на год в соответствии с количеством часов, выделенных в учебном плане на каждый предмет.
5. Учитель обязан систематически проверять, оценивать знания учащихся и выставлять оценки, а также отмечать посещаемость школьников.
На левой стороне развернутой страницы журнала учитель обязан записывать дату урока, отмечать отсутствующих на уроке учащихся буквой "н".
На правой стороне развернутой страницы журнала учитель обязан записывать изучаемую на уроке тему и задание на дом.
Графа "Заметки учителя" служит для записи замечаний учителя о поведении отдельных учащихся, их продвижении или отставании в учебе.
6. При проведении сдвоенных уроков необходимо записывать дату и тему каждого урока.
7. По письменным работам оценки выставляются в графе того дня, когда проводилась данная работа.
8. По проведенным практическим и лабораторным работам, экскурсиям, контрольным письменным работам точно указывается их тема и количество затраченных часов.
9. В графе "Домашнее задание" записываются содержание задания и характер его выполнения (читать, читать наизусть и т.д.), страницы, номера задач и упражнений, практические работы.
Если учащимся дается задание на повторение, то конкретно указывается его объем.
10. Итоговые оценки промежуточного государственного контроля в 9 классе и за каждую учебную четверть (полугодие) выставляются учителем после записи даты последнего урока по данному предмету в четверти (полугодии). Одновременно с этим четвертные (полугодовые) оценки заносятся классным руководителем в сводную ведомость учета успеваемости и посещаемости учащихся.
11. В журнале учтено то, что класс на занятия по иностранному языку, физической культуре, трудовому обучению, а также по русскому языку в школах с казахским языком обучения и казахскому языку в школах с русским языком обучения делится на две группы.
12. Классный руководитель аккуратно записывает в классном журнале фамилии и имена учащихся в алфавитном порядке, заполняет "Общие сведения об учащихся" с использованием данных из их личных дел, ежемесячно записывает в разделе "Учет посещаемости учащихся" количество дней и уроков, пропущенных учащимися и классом в целом за четверть (полугодие) и учебный год.

1. Сынып журналы мектептің әрбір мұғалімі және сынып жетекшісі үшін жүргізуге міндетті мемлекеттік құжат болып табылады.
2. Мектеп директоры және оның оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары сынып журналының сақталуын қамтамасыз етуге және олардың дұрыс жүргізілуіне бақылау жасауға міндетті.
3. Сынып журналы бір оқу жылына есептелген. Параллель сынып журналдары литермен нөмірленеді. Мысалы, 5 "А" сыныбы, 5"Ә" сыныбы, 5 "Б" сыныбы т.с.с.
4. Директордың оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары (директор) әрбір пәнге оқу жоспарында бөлінген тиісті сағаттарға сәйкес оқушылардың жыл бойы үлгерімі мен сабаққа қатысуы есебіне арналған журнал беттерін бөлу туралы мұғалімдерге және сынып жетекшілеріне нұсқау береді.
5. Мұғалім оқушылардың білімдерін ұдайы тексеріп білімін бағалауға, сондай-ақ қатысуын белгілеп отыруға міндетті. Журналдың ашылған бетінің сол жағында мұғалім сабақтың болған күнін жазуға, сабаққа қатыспағандарды "ж" әрпімен белгілеуге міндетті.
Мұғалім журналдың ашылған бетінің оң жағына өтілген сабақтың тақырыбын және үй тапсырмасын жазуға міндетті.
"Мұғалім жазбалары" бағаны жекелеген оқушылардың тәртібі, олардың оқу барысында көтерілуі немесе артта қалуы туралы мұғалімнің жазбасы үшін арналған.
6. Біріктірілген сабақтар өткізілгенде әр сабақтың күні мен тақырыбы жазылуы тиіс.
7. Жазбаша жұмыстар бойынша бағалар сол жұмыстар өткен күні көрсетілген бағанға жазылады.
8. Өткізілген практикалық, зертханалық, экскурсиялық, жазба бақылау жұмыстары бойынша олардың нақты тақырыбы мен жұмсалған сағаттар саны көрсетілуі тиіс.
9. "Үй тапсырмасы" бағанында тапсырманың мазмұны және оны орындау сипаты (оқу, жатқа айту, т.б.), беттері, тапсырма және жаттығу нөмірі, практикалық жұмыстар жазылады.
Егер оқушыларға қайталау тапсырмасы берілсе, оның нақты көлемі көрсетіледі.
10. Әрбір оқу тоқсаны (жарты жылдық) және 9-сыныптағы мемлекеттік аралық бақылау үшін қорытынды бағаларды мұғалім сол тоқсанның (жарты жылдықтың) соңғы сабағының күнін жазғаннан кейін қояды. Сонымен бірге осы тоқсандық (жарты жылдық) бағаларды сынып жетекшісі оқушылардың үлгерімі және тәртібін есепке алудың жинақ тізімдемесіне көшіреді.
11. Шет тілі, дене тәрбиесі, еңбекке баулу, сондай-ақ қазақ тілінде білім беретін мектептердегі орыс тілі және орыс тілінде білім беретін мектептердегі қазақ тілі сабақтары екі топқа бөлінеді.
12. Сынып жетекшісі сынып журналына жеке іс қағазындағы мағлұматтарды пайдалана отырып "Оқушылар туралы жалпы мағлұматтарды" толтырады, ай сайын "Оқушылардың сабаққа қатысу есебі" бөлімінде оқушылардың қатыспаған күндері мен сабақтарының санын жазады, тоқсан (жарты жылдық) және барлық оқу жылында әр оқушының және сыныптың қатыспаған күндері және сабақтары туралы қорытынды шығарады.

13. Страница "Показатели физической подготовленности учащихся" заполняется учителем физической культуры.
14. Страница "Сведения о сдаче Президентских тестов физической подготовленности" заполняется учителем физической культуры в 5-х, 9-х и 11-х классах.
15. Сведения об участии учащихся в кружках и факультативных занятиях, общественно полезной работе заполняется классным руководителем.
16. Страница "Замечания по ведению классного журнала" заполняется заместителем директора по учебно-воспитательной работе или директором школы.
17. Все записи в классном журнале должны производиться четко, аккуратно пастой или чернилами (по решению администрации школы).
РАСПИСАНИЕ УРОКОВ НА I-ое полугодие
Дни
Часы занятий
Понедель-
ник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
1 урок
с ____ч.___ м
до ___ч.___ м.
2 урок
с ____ч.____м.
до____ч.____м.
3 урок
с ____ч.____м.
до ___ч.____м.
4 урок
с____ч._____м.
до___ч._____м.
5 урок
с _____ ч.____ м.
до ___ч____ м.
6 урок
с_____ч.____ м.
до____ч.____м.
РАСПИСАНИЕ УРОКОВ на  II -е полугодие
Дни
Часы занятий
Понедель
ник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
1 урок
с ____ч.___ м
до ___ч.___ м.
2 урок
с ____ч.____м.
до____ч.____м.
3 урок
с ____ч.____м.
до ___ч.____м.
4 урок
с____ч._____м.
до___ч._____м.
5 урок
с _____ ч.____ м.
до ___ч____ м.
6 урок
с_____ч.____ м.
до____ч.____м.
ОГЛАВЛЕНИЕ
наименование                      стр.
1. Казахский язык                     _________
2. Казахская литература
3. Русский язык
4. Русская литература                 _________
5. Родной язык и литература           _________
6. Математика                         _________
7. Алгебра и начало анализа
8. Геометрия
9. История Казахстана                 _________
10. Всемирная история
11. Основы государства и права        _________
12. Человек и общество                _________
13. Естествознание                    _________
14. География Казахстана
15. География
16. Биология                          _________
17. Химия                             _________
18. Физика                            _________
19. Астрономия                        _________

13. "Дене шынықтыру дайындығының көрсеткіштері" бетін дене шынықтыру пәнінің мұғалімі толтырады.
14. 5, 9 және 11 сыныптарда "Дене шынықтыру даярлығы жөнінен Президент тестін тапсыру туралы мағлұматтар" бетін дене тәрбиесі пәнінің мұғалімі толтырады.
15. Оқушылардың үйірмелерге, факультативтік сабақтарға, қоғамдық пайдалы жұмысқа қатысуы туралы мағлұматтарды сынып жетекшісі толтырады.
16. "Сынып журналын жүргізу жөніндегі ескертпелер" бетін мектеп директорының оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары немесе директор толтырады.
17. Сынып журналындағы барлық жазбалар анық, мұқият және сиямен немесе пастамен (мектеп әкімшілігінің шешіміне сәйкес) жазылуы тиіс.
I-жарты жылдықтың САБАҚ КЕСТЕСІ
Күні
Сабақ уақыты
Дүйсенбі
Сейсенбі
Сәр-
сенбі
Бей-
сенбі
Жұма
Сенбі
1 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
2 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
3 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
4 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
5 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
6 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
IІ-жарты жылдықтың САБАҚ КЕСТЕСІ
Күні
Сабақ уақыты
Дүйсенбі
Сейсенбі
Сәр-
сенбі
Бей-
сенбі
Жұма
Сенбі
1 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
2 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
3 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
4 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
5 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
6 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
Мазмұны
беті
1. Ана тілі                                             __________
2. Әдебиет                                              __________
3. Қазақ тілі                                           __________
4. Қазақ әдебиеті                                       __________
5. Орыс тілі                                            __________
6. Орыс әдебиеті                                        __________
7. Шетел тілі                                           __________
8. Математика                                           __________
9. Алгебра                                              __________
10. Геометрия                                           __________
11. Информатика                                         __________
12. Сызу                                                __________
13. Қазақстан тарихы                                    __________
14. Дүниежүзі тарихы                                    __________
15. Қоғамдық білім негіздері                            __________
16. Құқықтану негіздері                                 __________
17. Адам және қоғам                                     __________
18. Жаратылыстану                                       __________
19. География                                           __________

20. Информатика                       _________
21. Иностранный язык (какой)          _________
22. Черчение                          _________
23. Изобразительное искусство         _________
24. Музыка
25. Трудовое обучение
26. Физическая культура               _________
27. Начальная военная подготовка      _________
28. ------------
29. ------------
30. Общие сведения об учащихся        _________
31. Сведения о количестве дней и
уроков, пропущенных учащимися     _________
32. Сводная ведомость учета
успеваемости и посещаемости
учащихся                          _________
33. Учет общественно полезного труда
и общественных поручений          _________
34. Сведения о занятиях в кружках
(секциях, клубах)и факультативах  _________
35. Сведения о сдаче Президентских
тестов физической подготовленности _________
36. Показатели физической
подготовленности учащихся         _________
37. Замечания о ведении классного
журнала                           _________
Наименование предмета ________________________
NN
п/п
Фамилия, имя
учащегося
Месяц, число
И далее,
до 35
1.
2.
3.
И далее, до 42-х
(правая сторона)
Фамилия, имя, отчество
учителя_________________________________
Число,
месяц
Что пройдено
на уроке
Домашнее задание
Заметки учителя
Всего, до 42-х
(левая сторона)
Общие сведения об учащихся
NN
п/п
N лич-
ного
дела
Фамилия,
имя,
отчество
учащегося
Пол
Год,
месяц
рождения
Нацио-
наль-
ность
Когда
начал
учебу
1.
2.
3.
4.
5.
И далее, до 42
до конца страницы
(правая сторона)
Когда
и куда выбыл
Участие в кружках,
общест
венная
работа
Фамилия, имя, отчество отца, матери или
заменяющих
их лиц
Должность,
название и адрес
учреждения,
где работает
указанное
лицо
Домашний
адрес,
телефон
До конца страницы
(левая сторона)
Сведения о количестве дней и уроков, пропущенных учащимися
N
N
Фами-
лия
и имя
уча-
щихся
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
I четверть
Полных
дней
уроков
Полных дней
уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч. по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
1.
2.
3.
И да
лее,до 42
Итого (данные только по четвертям и за учебный год, в Х-ХI классах по
полугодиям и учебный год)
(правая сторона)
N
N
Фами-
лия
и имя
уча-
щихся
Ноябрь
Декабрь
II четверть
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
1.
2.
3.
И
да
лее,
до
42
Итого (данные только по четвертям и за учебный год, в Х-ХI классах по
полугодиям и учебный год)
(левая сторона)
N
N
Фами-
лия
и имя
уча-
щихся
Январь
Февраль
Март
III четверть
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
1.
2.
3.
И
да
лее,
до
42
Итого (данные только по четвертям и за учебный год, в Х-ХI классах по
полугодиям и учебный год)
(правая сторона)
N
N
Фами-
лия
и имя
уча-
щихся
Апрель
Май
IY четверть
Всего за год
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
1.
2.
3.
И
да
лее,
до
42
Итого (данные только по четвертям и за учебный год, в Х-ХI классах по
полугодиям и учебный год)
Сводная ведомость учета успеваемости и посещаемости учащихся
N
N
Фами
лия,
имя
учаще
гося
Пери
оды
учеб
ного
года
___
язык
___
лите
ра
тура
Казах
ский
язык
Казах
ская
лите
ра
тура
Рус
ский
язык
Рус
ская
ли
те
ра
ту
ра
Ино
ст
ран
ный язык
Ма
те
ма
ти
ка
Ал
геб
ра
Гео
мет
рия
Ин
фор
ма
ти
ка
Чер
че
ние
Ис
то
рия
Ка
зах
ста
на
1.
I чет
верть
II чет
верть
(I
полу
годие)
III
чет
верть
IV
чет
верть
(II
полу
годие)
Итоги
ПГК
(9
класс)
Годо
вая
Оцен
ка
Экза
мена
цион
ная
оце
нка
Ито
говая
Оцен
ка
2.
*  ПГК - промежуточный государственный контроль в 9 классе
И далее 4 номеров до конца страницы
(правая сторона)
Всемир
ная ис
тория
Основы
общест
венных
знаний
Осно
вы пра
вове
дения
Чело
век и
обще
ство
Есте
ство
зна
ние
Гео
гра
фия
Био
ло
гия
Хи
мия
Фи
зи
ка
Аст
роно
мия
Му
зы
ка
Продолжение таблицы
Изобра
зительное
искусство
Тех
ноло
гия
Физи
ческая
куль
тура
Началь
ная
военная
подго-
товка
Пред
меты
по
выбору
Пове
дение
При
лежа
ние
(левая сторона)
Учет общественно полезного труда
NN п/п
Фамилия и имя
учащегося
(учащихся)
Месяц, число
И
далее,
до 25
До конца страницы
(правая сторона)
Фамилия, имя, отчество учителя____________
Месяц, число
Содержание
выполненной
работы
Объем
выполненной
работы
Заметки
учителя
До конца страницы
(левая сторона)
Сведения о занятиях в кружках (секциях, клубах)
и факультативах
NN п/п
Фами
лия,
имя
учаще
гося
Кружки (секции, клубы)
Факультативы
I полугодие
II полугодие
полу
годие
II
полу
годие
Наиме
новани
кружка (секции, клуба)
Назва
ние
учреж
дения, в которой
он органи
зован
Наиме
новани
кружка (секции, клуба)
Назва
ние
учреж
дения, в котором
он
органи
зован
Наиме
нование
факультатив
ного
курса
Наиме
нование
факульта
тивного
курса
1.
2.
3.
4.
5.
И далее, до 42
(правая сторона)
Сведения о сдаче Президентских тестов
физической подготовленности
NN п/п
Фамилия и
имя учащегося
Уровни физической подготовленности
Вид
значка и
грамоты
Дата сдачи Президент
ских тестов
Президен-
тский
уровень
Уровень
нацио-
нальной
готовности
1.
2.
3.
4.
5.
И далее, до 42
(левая сторона)
Показатели физической подготовленности учащихся
N
N
п/
п
Фами
лия и
имя
учаще
гося
Меди
цин
ская
груп
па
В начале учебного года (сентябрь)
Бег
30-
60-
100
м.
Сила
кисти
Прыжки
в длину с места
Метание набивного
мяча
(1 кг)
Подтяги
вание
Оценка
состоя
ния
физи
ческой
подго
товлен
ности
Ле
вой
Пра
вой
Маль
чики
Де
воч
ки
1.
2.
3.
4.
5.
6.
И так далее, до 42
(правая сторона)
Меди
цин
ская
груп
па
В конце учебного года (май)
Бег
30-
60-
100
м.
Сила
кисти
Прыжки
в длину
с мес
та
Метание
набив
ного
мяча
(1 кг)
Подтяги
вание
Оценка
состоя
ния
физи
ческой
подго-
товлен
ности
Ле
вой
Пра
вой
Маль
чики
Де
воч
ки
Замечания по ведению журнала
Число и месяц
Замечания и предложения проверяющих
Отметки о выполнении
До конца страницы
Утвержден
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
Министерство образования и науки Республики Казахстан
ЖУРНАЛ
факультативных занятий
_________________________________________________________
(область)
_________________________________________________________
(район, город (село)
_________________________________________________________
_________________________________________________________
(класс)
________________________учебный год
(левая сторона)
Наименование факультативного курса_____________
п/п
Фамилия,
имя
учащегося
Месяц, число
И далее,
всего 26
колонок
И далее, до конца страницы
(правая сторона)
Ф.И.О. учителя__________________________
Месяц, число
Тема
факультативного
занятия
Задания
Заметки  учителя
И далее до конца страницы
Утвержден
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
Министерство образования и науки Республики Казахстан
ЖУРНАЛ
учета пропущенных и замещенных уроков
_________________________________________________________
(область)
_________________________________________________________
(район, город (село)
_________________________________________________________
_________________________________________________________
(название школы)
________________________учебный год
(левая сторона)
Журнала учета пропущенных и замещенных уроков
NN
Дни,
месяцы
Класс
Предмет
Фамилия, имя,
отчество учителя
по предмету
Причина
пропуска
урока
1.
2.
3.
4.
5.
До конца страницы
(правая сторона)
Фамилия, имя,
отчество учителя,
проводившего
замену урока
Количество
замененных уроков
Подпись
учителя,
проводившего
замену урока
Утвержден
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
Министерство образования и науки Республики Казахстан
ЖУРНАЛ
предшкольных классов
_________________________________________________________
(область)
_________________________________________________________
(район, город (село)
_________________________________________________________
(название школы)
_________________________________________________________
(класс)
________________________учебный год
ОГЛАВЛЕНИЕ
наименование                        стр.
1. Расписание занятий
2. Режим дня
3. Казахский язык
4. Развитие речи
5. Основы грамоты и письма
6. Ознакомление с
окружающим миром,
основы экологии
7. Ознакомление с
художественной литературой

20. Биология                                            __________
21. Химия                                               __________
22. Физика                                              __________
23. Астрономия                                          __________
24. Музыка                                              __________
25. Бейнелеу өнері                                      __________
26. Технология                                          __________
27. Дене шынықтыру                                      __________
28. Алғашқы әскери дайындық                             __________
29. ______________________                              __________
30. ______________________                              __________
31. Оқушылар жөніндегі жалпы мағлұмат                   __________
32. Оқушылардың босатқан күндері мен сабақтары
туралы мағлұмат                                     __________
33. Оқушылардың оқу үлгерімі мен тәртібін есепке алудың
жинақ тізімдемесі                                   __________
34. Қоғамдық пайдалы еңбек және қоғамдық
тапсырмаларды есепке алу                            __________
35. Үйірмелер (секциялар, клубтар) және
факультативтік сабақтар туралы мағлұмат             __________
36. Дене шынықтыру дайындығынан Президенттік тест
тапсыру туралы мағлұмат                             __________
37. Оқушылардың дене шынықтыру дайындығының көрсеткіштері ____
38. Сынып журналының жүргізілуі туралы ескертулер       __________
(сол жақ беті)
___________________________________________________________________
Пәннің аты_______________________________
N N
р/с
Оқушының
тегі, аты
Айы, күні
Одан әрі,
35-ға дейін
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
Беттің соңына дейін
Одан әрі, 42-ге дейін
(оң жақ беті)
_____________________________________________________
Мұғалімнің тегі, аты, әкесінің аты ____________________________
Күні
және
айы
Сабақта не өтілді
Үй тапсырмасы
Мұғалімнің
ескертпелері
Беттің соңына дейін
Барлығы 42 жол
(сол жақ беті)
Оқушылар туралы жалпы мағлұматтар
N N р/с
Жеке іс
қағазы-
ның N
Оқушылардың
тегі, аты,
әкесінің
аты
Жынысы
Туған
жылы
және
айы
Ұлты
Оқуды
қашан
бастады
1.
2.
3.
4.
Одан әрі, 42-ге дейін                   Беттің соңына дейін
(оң жақ беті)
Қашан
және
қайда
кетті
Үйірме-
лерге
қатысуы,
қоғамдық
жұмысы
Әке-шешесінің
немесе оларды
ауыстырушы
адамның тегі,
аты, әкесінің
аты
Ата-анасының
жұмыс орны,
қызметі,
телефоны
Мекен-жайы,
телефоны
Беттің соңына дейін
(сол жақ беті)
Оқушылардың босатқан күндері мен
сабақтарының саны туралы мағлұматтар
NN
Оқушы-
лардың
тегі
және
аты
Қыркүйек
Қазан
Толық
күндер
сабақтар
Толық
күндер
сабақтар
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
1.
2.
3.
Одан
әрі
42-
ге
де-
йін
кестенің жалғасы
Қараша
I тоқсан
Толық
күндер
сабақтар
Толық
күндер
сабақтар
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
(оң жақ беті)
NN
Оқушы-
лардың
тегі
және
аты
Қараша
Желтоқсан
Толық
күндер
сабақтар
Толық
күндер
сабақтар
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
1.
2.
3.
Одан
әрі
42-
ге
де-
йін
кестенің жалғасы
ІI тоқсан
Толық
күндер
сабақтар
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
(сол жақ беті)
NN
Оқушы-
лардың
тегі
және
аты
Қаңтар
Ақпан
Толық
күндер
сабақтар
Толық
күндер
сабақтар
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
1.
2.
3.
Одан
әрі
42-
ге
де-
йін
кестенің жалғасы
Наурыз
ІІI тоқсан
Толық
күндер
сабақтар
Толық
күндер
сабақтар
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
(оң жақ беті)
NN
Оқушы-
лардың
тегі
және
аты
Сәуір
Мамыр
Толық
күндер
сабақтар
Толық
күндер
сабақтар
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
1.
2.
Одан
әрі
42-
ге
де-
йін
кестенің жалғасы
IV-тоқсан
Жылдық
Толық
күндер
сабақтар
Толық
күндер
сабақтар
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
(сол жақ беті)
Оқушылардың үлгерімі мен тәртібін
есепке алудың жинақ тізімдемесі
NN
р/с
Оқушы-
ның
тегі,
аты
Оқу
жылы-
ның кезең-
дері
Пәндер аты
Қа-
зақ
тілі
Қа-
зақ
әде-
би-
еті
Орыс
тілі
Орыс
әде-
би-
еті
Ше-
тел
ті-
лі
Ма-
те-
ма-
ти-
ка
Ал-
геб-
ра
1.
І тоқсан
ІІ тоқсан
(1 жарты
жылдық)
ІІІ
тоқсан
ІV тоқсан
(ІІ жарты
жылдық)
МАБ-
9-сынып
Жылдық
бағасы
Емтихан
бағасы
Қоры-
тынды
баға
2.
кестенің жалғасы
Пәндердің аттары
Геоме-
трия
Инфор-
матика
Сызу
Қазақ-
стан
тарихы
* МАБ - 9-сыныптағы мемлекеттік аралық бақылау
Одан әрі 4 нөмірден беттің соңына дейін
(оң жақ беті)
Пәндері аты
Дү-
ние-
жүзі
та-
рихы
Қо-
ғам-
дық
бі-
лім
Құ-
қық-
тану
Адам
және
қо-
ғам
Жа-
ра-
ты-
лыс-
тану
Гео-
гра-
фия
Био-
ло-
гия
Хи-
мия
Фи-
зи-
ка
Ас-
тро-
но-
мия
Му-
зы-
ка
Бей-
не-
леу
өне-
рі
Тех-
но-
ло-
гия
кестенің жалғасы
Пәндері аттары
Таңдаулы
Дене
Алғашқы
әскери
дайындық
Тәр-
тібі
Ын-
тасы
(сол жақ беті)
Қоғамдық пайдалы еңбек және қоғамдық
тапсырмаларды есепке алу
NN
р/с
Оқушы-
лардың
тегі
және
аты
Айы, күні
Одан әрі
25-ке
Беттің соңына дейін
(оң жақ беті)
Мұғалім тегі, аты, әкесінің аты ________________________
Айы,
күні
Орындалған
жұмыстың
мазмұны
Орындалған
жұмыстың көлемі
Мұғалімнің белгісі
Беттің соңына дейін
(сол жақ беті)
Үйірмелерге (секцияларға, клубтарға) және
факультативтерге қатысу туралы мағлұматтар
NN
р/с
Оқушы-
ның
тегі,
аты
Үйірмелер
(секциялар, клубтар)
Факультативтер
I-жарты
жылдық
II-жарты
жылдық
I-жарты
жылдық
II-жарты
жылдық
Үйір-
менің
(сек-
ция-
ның,
клуб-
тың)
атауы
Ол
үйір-
мені
ұйым-
дасты-
рған
меке-
менің
атауы
Үйір-
менің
(сек-
ция-
ның,
клуб-
тың)
атауы
Ол
үйір-
мені
ұйым-
дасты-
рған
меке-
менің
атауы
Факуль-
татив-
тік
курстың
атауы
Факуль-
татив-
тік
курстың
атауы
1.
2.
3.
4.
5.
Одан әрі, 42 жолға дейін
(оң жақ беті)
Дене шынықтыру дайындығынан Президенттік тест
тапсыру туралы мағлұмат
NN
р/с
Оқушылардың
тегі, аты
Дене шынықтыру
дайындығының деңгейі
Белгі
түрі
және
грамо-
талар
Прези-
денттік
тесті
тапсыр-
ған күні
Президенттік деңгей
Ұлттық
дайындық
деңгей
1.
2.
3.
4.
5.
Одан әрі, 42-ге дейін
(сол жақ беті)
Оқушылардың дене шынықтыру дайындығының көрсеткіштері
NN
р/с
Оқушы-
лардың
тегі
және аты
Меди-
цина-
лық
топ
Оқу жылының басында (қыркүйек)
30-60-
100 м
жү-
гіру
Қолдың
күші
Орны-
нан
ұзын-
дыққа
секі-
ру
Допты
лақ-
тыру
(1кг)
сол
оң
1.
2.
3.
4.
5.
кестенің жалғасы
NN
р/с
Оқу жылының басында
(қыркүйек)
Тартылу
Дене тәрбиесі
дайындығы
жағдайының
бағасы
ұлдар
қыздар
1.
2.
3.
4.
5.
Одан әрі, 42-ге дейін
(оң жақ беті)
Оқушылардың дене шынықтыру дайындығының көрсеткіштері
Меди-
цина-
лық
топ
Оқу жылының аяғында (мамыр)
30-
60-
100м
жү-
гіру
Қолдың
күші
Орны-
нан
ұзын-
дыққа
се-
кіру
Допты
лақ-
тыру
(1кг)
Тартылу
Дене
тәр-
биесі
дайын-
дығы
жағда-
йының
бағасы
сол
оң
ұл-
дар
қыз-
дар
Одан әрі, 42-ге дейін
Журналдың жүргізілуі бойынша ескертулер
Күні және
айы
Тексерушінің ескертулері
мен ұсыныстары
Орындалғаны
жөніндегі белгі
Беттің соңына дейін
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрлігі
Факультативтік сабақтардың
ЖУРНАЛЫ
___________________________________________________________________
(облыс)
___________________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
___________________________________________________________________
(мектептің атауы)
________________________сынып
_____________________оқу жылы
(сол жақ беті)
Факультативтік курстың аты______________________
N N
р/с
Оқушының
тегі, аты
Айы, күні
Одан әрі, барлығы
26 баған
Одан әрі, бетті соңына дейін
(оң жақ беті)
Мұғалімнің тегі, аты, әкесінің аты____________________
Айы,
күні
Факультативтік сабақтың
тақырыбы
Тапсырмалар
Мұғалімнің
белгілері
Одан әрі, беттің соңына дейін
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрлігі
Босатылған және ауыстырылған
сабақтарды есепке алу
ЖУРНАЛЫ
___________________________________________________________________
(облыс)
___________________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
___________________________________________________________________
(мектептің атауы)
______/_______ оқу жылы
Сол жақ беті
Босатылған және ауыстырылған сабақтарды
есепке алу журналы
NN
р/с
Айы,
күні
Сынып
Пән
Мұғалімнің
тегі, аты,
әкесінің аты
Сабақты
өткізбеуінің
себебі
1.
2.
3.
Беттің соңына дейін
Оң жақ беті
Сабақты ауыстырған
мұғалімнің тегі,
аты, әкесінің аты
Ауыстырған
сабақтың саны
Сабақты өткізген
мұғалімнің қолы
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрлігі
Мектепалды сыныптарының
ЖУРНАЛЫ
___________________________________________________________________
(облыс)
___________________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
___________________________________________________________________
(мектептің атауы)
______________________________сынып
______________________оқу жылы
Мектепалды сыныптарының журналын
жүргізуге арналған
НҰСҚАУ
1. Мектепалды сыныптарының журналы мектепалды сыныптары бар барлық мектептерде жүргізіледі.
2. Мектеп директоры және оның оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары мектепалды сыныптары журналының сақталуын қамтамасыз етуді және олардың дұрыс жүргізілуіне жүйелі түрде бақылау жасауға міндетті.
3. Мектепалды сыныптарының журналы бір оқу жылына есептелген. Мектепалды сыныптарының әрбір тәрбиешісі аталған журналға тиісті жазбалар жүргізуге міндетті.
Тәрбиеші журналдың ашылған бетінің сол жағына сабақтың өткізілген күнін жазуға, қатыспағандарды "ж" әрпімен белгілеуге міндетті.
Тәрбиеші журналдың ашылған бетінің оң жағына өтілген сабақтың тақырыбын жазуға міндетті.
Журналда инвариативтік бөлікке кіретін пәндермен бірге вариативтік бөліктің пәндері де жазылған.
4. Мектепалды сынып журналына топқа жазылу тек қана мектеп директорының бұйрығымен ресімделген тәрбиеленушілердің тектерін енгізуге рұқсат етіледі. Егер тәрбиеленуші мектепалды сыныбына баруды тоқтатса және оның шығарылуы мектеп директорының бұйрығымен ресімделсе, "Шығарылған күні" бағанына оның сыныптан шығарылған күні мен айы жазылуы тиіс. Егер тәрбиеленуші сыныпқа жыл ортасында келсе, оның тегі тізімнің соңына енгізіледі.
5. Мектепалды сыныбының тәрбиешісі тәрбиеленушілердің тегін журналға алфавит тәртібімен жазады, "Тәрбиеленушілер туралы жалпы мағлұматтарды" толтырады, "Тәрбиеленушілердің сабаққа қатысуын есепке алу" тарауына тоқсан және жыл бойғы әрбір тәрбиеленушілер мен сыныптың қатыспаған күндері мен сабақтарының санын ай сайын жазып отырады.
6. "Сынып журналын жүргізу бойынша ескертпелер" бетін мектеп директорының оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары немесе мектеп директоры толтырады.
7. Мектепалды сыныбының журналындағы барлық жазбалар анық, мұқият сиямен немесе пастамен (мектеп әкімшілігінің шешіміне сәйкес) толтырылуы тиіс.
Мазмұны
беті
1. Сабақ кестесі                                        ___________
2. Күн тәртібі                                          ___________
3. Қазақ тілі                                           ___________
4. Тіл дамыту                                           ___________
5. Жазу мен сауаттылықтың негіздері                     ___________
6. Қоршаған ортамен танысу, экология негіздері          ___________
7. Көркем әдебиетпен танысу                             ___________

8. Ознакомление с элементарными
математическими представлениями
9. Изобразительная деятельность
10.Музыкальная деятельность
11.Физическая культура,
основы валеологии
12.Конструирование и ручной труд
13.Иностранный язык (какой)
14. ____________________
15.____________________
16. ______________ ______
17. ____________________
18. Общие сведения о воспитанниках
19. Показатели здоровья учащихся
20. Сведения о количестве дней и уроков,
пропущенных воспитанниками
21. Замечания о ведении классного журнала
Сетка занятий на I-ое  полугодие
Дни
Часы занятий
Понедель ник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
1 урок
с ____ч.___ м
до ___ч.___ м.
2 урок
с ____ч.____м.
до____ч.____м.
3 урок
с ____ч.____м.
до ___ч.____м.
4 урок
с____ч._____м.
до___ч._____м.
5 урок
с _____ ч.____ м.
до ___ч____ м.
Сетка занятий на II -е полугодие
Дни
Часы занятий
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
1 урок
с ____ч.___ м
до ___ч.___ м.
2 урок
с ____ч.____м.
до____ч.____м.
3 урок
с ____ч.____м.
до ___ч.____м.
4 урок
с____ч._____м.
до___ч._____м.
5 урок
с _____ ч.____ м.
до ___ч____ м.
(правая сторона)
РЕЖИМ В ПРЕДШКОЛЬНОМ КЛАССЕ
I четверть
_________________________________________________________
_________________________________________________________
_________________________________________________________
_________________________________________________________
II четверть
_________________________________________________________
_________________________________________________________
_________________________________________________________
_________________________________________________________
III четверть
_________________________________________________________
_________________________________________________________
_________________________________________________________
_________________________________________________________
IV четверть
_________________________________________________________
_________________________________________________________
_________________________________________________________
_________________________________________________________
(левая сторона)
Наименование
NN
п/п
Фамилия, имя воспитанника
Месяц, число
И далее,
до 25
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
До конца страницы
И далее, до 30
(правая сторона)
Фамилия, имя, отчество
воспитателя________________________________
Число, месяц
Что пройдено на занятии
Задание
Заметки
воспитателя
До конца страницы
Всего 30 строк
(левая сторона)
Сведения о воспитанниках предшкольного класса
NN п/п
Фамилия,
имя, отчество воспитанника
Год
рождения
Домашний
адрес
Дата
зачисления
Дата выбытия
1
2
3
4
5
6
1.
2.
3.
4.
5.
6.
И далее до 30-ти
(правая сторона)
Фамилия, имя, отчество отца, матери или лиц,
их заменяющих
Место работы родителей, занимаемая должность,
телефон
Домашний
адрес,
телефон
ПРИМЕЧАНИЕ
7
8
9
10
И далее, до 30-ти
(левая сторона)
Показатели здоровья воспитанников
NN п/п
Фамилия, имя, воспитанника
Год рождения
1
2
3
1.
2.
3.
4.
5.
6.
И далее до 30
(правая сторона)
Состояние здоровья
(отклонение от норм)
Медицинская группа
Заметки
воспитателя
4
5
6
И далее до 30
(левая сторона)
Сведения
о количестве дней и занятий, пропущенных воспитанниками
N
N
Фами
лия и
имя
воспи
тан
ни
ков
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
I четверть
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
Все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
Все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
Все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
Все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
Все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
Все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
Все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
Все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
1.
2.
3.
И
да
лее,
до
30
Итого (данные только по четвертям и за учебный год)
(правая сторона)
N
N
Фами
лия
и имя
воспи
танни
ков
Ноябрь
Декабрь
II четверть
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
Все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
Все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
Все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
Все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
Все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
Все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
1.
2.
3.
И
да
лее,
до
30
Итого (данные только по четвертям и за учебный год)
(левая сторона)
N
N
Фами
лия
и имя
воспи
танни
ков
Январь
Февраль
Март
III четверть
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
Все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
Все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
Все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
Все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
Все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
Все го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
Все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
Все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
1.
2.
3.
И
да
лее,
до
30
Итого (данные только по четвертям и за учебный год)
(правая сторона)
N
N
Фами
лия
и имя
воспи
танни
ков
Апрель
Май
IY четверть
Всего за год
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
Все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
Все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
Все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
Все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
Все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
Все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
Все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
Все
го
В
т.ч.
по
бо
лез
ни
1.
2.
3.
И
да
лее,
до
30
Итого (данные только по четвертям и за учебный год)
Замечания по ведению журнала
Число и месяц
Замечания и
предложения проверяющих
Отметки о выполнении
До конца страницы
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
Министерство образования и науки Республики Казахстан
КНИГА
учета табелей успеваемости учащихся
_________________________________________________________
(область)
_________________________________________________________
(район, город (село)
_________________________________________________________
(название школы)
Книга начата в_______________году
Книга окончена в_____________году
Регистрационный номер_____________________________________
Дата выдачи_______________________________________________
Выдал_____________________________________________________
(областное, городское управление (департамент),
районный (отдел) образования
Начальник (директор)______________________________________
(фамилия, имя, отчество)
______________________ "_____"______________20 г.
(подпись)
Получил__________________________________________________
(область, город, район, школа)
Директор школы___________________________________________
(фамилия, имя, отчество)
_______________________________ "_____"_______________20 г.
(подпись)
Место печати

8. Математиканың қарапайым ұғымдарымен танысу           ___________
9. Бейнелеу өнері                                       ___________
10. Музыка өнері                                        ___________
11. Дене шынықтыру, валеология негіздері                ___________
12. Құрастыру және қол еңбегі                           ___________
13. Шетел тілі (қандай)_____________                    ___________
14. ______________________________                      ___________
15. ______________________________                      ___________
16. ______________________________                      ___________
17. ______________________________                      ___________
18. Тәрбиеленушілер туралы жалпы мағлұмат               ___________
19. Оқушылар денсаулығының көрсеткіштері                ___________
20. Тәрбиеленушілердің босатқан күндері мен
сабақтарының саны туралы мағлұмат                   ___________
21. Сынып журналының жүргізілуі туралы ескертулер       ___________
I-жарты жылдықтың САБАҚ КЕСТЕСІ
Күні
Сабақ уақыты
Дүйсенбі
Сейсенбі
Сәр-
сенбі
Бей-
сенбі
Жұма
Сенбі
1 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
2 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
3 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
4 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
5 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
IІ-жарты жылдықтың САБАҚ КЕСТЕСІ
Күні
Сабақ уақыты
Дүйсенбі
Сейсенбі
Сәр-
сенбі
Бей-
сенбі
Жұма
Сенбі
1 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
2 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
3 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
4 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
5 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
(оң жақ беті)
Мектепалды сыныптарындағы күн тәртібі
I тоқсан
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
II тоқсан
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
III тоқсан
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
IV тоқсан
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
(сол жақ беті)
Пәннің аты
NN
р/с
Тәрбиеленушінің
тегі, аты
Айы, күні
Одан әрі,
25-ке дейін
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
Беттің соңына дейін
Одан әрі, 30-ға дейін
(оң жақ беті)
Тәрбиешінің тегі, аты, әкесінің аты____________________
Айы және
күні
Сабақта не өтілді
Тапсырма
Тәрбиешінің
белгілері
Беттің соңына дейін
Барлығы 30 жол
(сол жақ беті)
Мектепалды сыныбында тәрбиеленушілер
туралы жалпы мағлұматтар
NN
р/с
Тәрбиеленушінің тегі,
аты, әкесінің аты
Туған
жылы
Мекен-
жайы
Қабылдан-
ған күні
Кеткен
күні
1
2
3
4
5
6
1.
2.
3.
4.
5.
6.
Одан әрі 30-ға дейін
(оң жақ беті)
Әке-шешесінің немесе оларды
ауыстыратын адамның тегі,
аты, әкесінің аты
Ата-анасының
жұмыс орны,
қызметі, телефоны
Мекен-
жайы,
телефоны
7
8
9
Беттің соңына дейін
(сол жақ беті)
Тәрбиеленушілердің денсаулық көрсеткіштері
NN
р/с
Тәрбиеленушінің тегі,
аты, әкесінің аты
Туған жылы,
айы, күні
1
2
3
1.
2.
3.
4.
5.
6.
Одан әрі, 30-ға дейін
(оң жақ беті)
Денсаулық жағдайы
(нормадан ауытқушылық)
Медициналық топ
Тәрбиешінің
белгілері
4
5
6
Одан әрі, 30-ға дейін
(сол жақ беті)
Тәрбиеленушілердің босатқан күндері мен
сабақтарының саны жайлы мағлұматтар
NN
Тәр-
бие-
нуші-
лер-
дің
тегі
және
аты
Қыркүйек
Қазан
Толық
күндер
сабақтар
Толық
күндер
сабақтар
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
1.
2.
3.
Одан
әрі
30-
ға
де-
йін
кестенің жалғасы
Қараша
I тоқсан
Толық
күндер
сабақтар
Толық
күндер
сабақтар
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
(оң жақ беті)
NN
Тәр-
бие-
нуші-
лер-
дің
тегі
және
аты
Қараша
Желтоқсан
Толық
күндер
сабақтар
Толық
күндер
сабақтар
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
1.
2.
3.
Одан
әрі
30-
ға
де-
йін
кестенің жалғасы
ІI тоқсан
Толық
күндер
сабақтар
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
(сол жақ беті)
NN
Тәр-
бие-
нуші-
лер-
дің
тегі
және
аты
Қаңтар
Ақпан
Толық
күндер
сабақтар
Толық
күндер
сабақтар
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
1.
2.
3.
Одан
әрі
30-
ға
де-
йін
кестенің жалғасы
Наурыз
ІІI тоқсан
Толық
күндер
сабақтар
Толық
күндер
сабақтар
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
(оң жақ беті)
NN
Тәр-
бие-
нуші-
лер-
дің
тегі
және
аты
Сәуір
Мамыр
Толық
күндер
сабақтар
Толық
күндер
сабақтар
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
1.
2.
Одан
әрі
30-
ға
де-
йін
кестенің жалғасы
IV-тоқсан
Жылдық
Толық
күндер
сабақтар
Толық
күндер
сабақтар
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
бар-
лығы
ден-
сау-
лы-
ғына
бай-
ла-
нысты
Беттің соңына дейін
Журналдың жүргізілуі бойынша ескертулер
Күні және айы
Тексерушінің ұсыныстары
мен ескертулері
Орындалғаны
туралы белгі
Беттің соңына дейін
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрлігі
Оқушылардың үлгерімі туралы табельдерді
есепке алу кітабы
___________________________________________________________________
(облыс)
___________________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
___________________________________________________________________
(мектептің атауы)
____________________жылы кітап басталды
___________________ жылы кітап аяқталды
Кітаптың тіркелген нөмірі____________________________________
Берілген күні________________________________________________
Берді________________________________________________________
(облыстық, қалалық, аудандық білім
басқармасы (департаменті), (бөлімі)
Бастығы (директоры)__________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
____________________            "_____"_____________20 ж.
(қолы)
Алды_________________________________________________________
(облыс, қала, аудан, мектеп)
Мектеп директоры_____________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
______________________           "____"______________20 ж.
(қолы)
Мөрдің орны

20__/20__учебный год
1 класс  Классный руководитель___________________________
(фамилия, имя, отчество)
N
Ф.И.О.
учаще
гося
регист
рации
табеля
Дата
выдачи
Выбыл в другую
школу(N приказа,
дата убытия)
Подпись
классного
руководителя
1
2
3
4
5
6
1.
2.
3.
Далее, до 40 строк
___ класс  Классный руководитель___________________________
(фамилия, имя, отчество)
N
Ф.И.О.
учаще
гося
регист
рации
табеля
Дата
выдачи
Выбыл в другую
школу(N приказа,
дата убытия)
Подпись
классного
руководителя
1
2
3
4
5
6
1.
2.
3.
Далее, до 40 строк
Выдано на начало года __________________________
(количество)
Выдано дополнительно в течение года_____________
(количество)
Всего выдано____________________________________
(количество)
Директор школы _______________________      ______________
(фамилия, имя, отчество)        (подпись)
Секретарь_____________________________      ______________
(фамилия, имя, отчество)        (подпись)
Далее на следующий учебный год
Утвержден
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
Образец табеля успеваемости учащихся
(1-4 классы)
Министерство образования и науки Республики Казахстан
ТАБЕЛЬ
успеваемости и поведения учащегося
_________________________________________________________
(область, район, город, село)
_________________________________________________________
(наименование школы)
_________________________________________________________
(фамилия и имя учащегося)
"______"________класс
/     учебный год
(левая сторона)
Периоды
учебного
года
Наименование предметов
Род
ная речь
Ли
те
ра
ту
ра
Ка
зах
ский язык
Рус
ский язык
Ма
те
ма
ти
ка
Поз
на
ние мира
Инос
тран
ный язык
Му
зы
ка
Изо
бра
зи
тель
ное
искус
ство
Тру
до
вое обу
че
ние
Фи
зи
чес
кая куль
тура
Эти
ка
Пра
вила дорож
ного
дви
жения
1 чет
верть
2 чет
верть
3 чет
верть
4 чет
верть
Итоги
ПГК(4кл)
Итого
вая
оценка
Постановление педагогического совета по итогам за учебный год
Директор школы      ______________________
(фамилия, имя, отчество)         (подпись)
Классный руководитель ____________________
(фамилия, имя, отчество)         (подпись)
Место печати
(правая сторона)
Предметы
по
выбору
Поведе
ние
Приле
жание
Количество
уроков
Подпись
родителей
Подпись
учителя
Всего
Из них
про
пущено
Утвержден
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
Образец табеля успеваемости учащихся
(5-11(12) классы)
Министерство образования и науки Республики Казахстан
ТАБЕЛЬ
успеваемости и поведения учащегося
_________________________________________________________
(область, район, город, село)
_________________________________________________________
(наименование школы)
_________________________________________________________
(фамилия и имя учащегося)
"______"________класс
/     учебный год
(левая сторона)
Периоды учебного года
Наименование предметов
Казах
ский язык
Казах
ская лите
рату
ра
Русский язык
Рус
ская лите
ратура
__
язык
__
лите
рату
ра
Иност
ранный
язык
(какой?)
Мате
мати
ка
Ал
геб
ра
Гео
мет
рия
I чет
верть
II чет
верть
(I п/г)
III чет
верть
IV чет
верть
(II п/г)
Итоги
ПГК -
9 класс
Годовая
Оценка
Экзаме
национная
оценка
Итоговая
Оценка
Постановление педагогического совета по итогам за учебный год
Продолжение таблицы
Наименование предметов
Инфор
матика
Черче
ние
История
Казах
стана
Всемир
ная
история
Основы
общест
венных
знаний
Основы
право
ведения
Чело
век и
обще
ство
Естест
возна
ние
Гео
гра
фия
Директор школы      ______________________
(фамилия, имя, отчество)         (подпись)
Классный руководитель ____________________
(фамилия, имя, отчество)         (подпись)
Место печати
(правая сторона)
Наименование предметов
Био
логия
Химия
Физика
Астро
номия
Изобра
зительное искусство
Техно
логия
Физи
ческая
культура
Начальная
военная
подготовка
Продолжение таблицы
Предметы по выбору
Поведе
ние
Приле
жание
Подпись родителей
Подпись
клас
сного руководителя
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
Министерство образования и науки Республики Казахстан
КНИГА
учета и выдачи свидетельств об окончании основной школы
_________________________________________________________
(наименование школы)
_________________________________________________________
(города, села, района)
_________________________________________________________
(области)
Книга начата в_______________году
Книга окончена в_____________году
I часть. Учет свидетельств об окончании основной школы
(левая сторона)
Внутренние страницы книги
ПРИХОД
N N
п/п
Наименование,
серия, номера
свидетельств
Количество
Дата получения
и основание для
оприходования
До конца страницы
(правая сторона)
РАСХОД
NN п/п
Наименование,
серия, номера
свидетельств
Количество
Основание
для выдачи, дата
выдачи
Роспись зав.
районным (городским)
отделом образования
или лица,
занимающегося
школьной
документацией, о
получении от
школы оставшихся
бланков, а также
испорченных с
указанием их номеров
До конца страницы
II часть. Учет выдачи свидетельств об окончании основной школы
Внутренняя сторона книги
(левая сторона)
NN п/п
Серия и номер
свиде
тельства
Ф.И.О. окончившего
9 классов
Число,
месяц и
год
рождения
Год поступления
в данную школу
Оценка
знаний по
предметам
1
2
3
4
5
До конца страницы
(правая сторона)
Награждение
Год, месяц,
число решения
педсовета об
окончании
основной школы
Расписка в
получении
свидетельств
об окончании
основной школы
22
23
24
Последняя страница книги
В настоящей книге, пронумерованной, прошнурованной и
скрепленной печатью _____________ страниц (прописью)
Директор школы                         (подпись)
Место печати
"_____"  ____________   ____ г.
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
Министерство образования и науки Республики Казахстан
КНИГА
учета и выдачи аттестатов о среднем общем образовании
_________________________________________________________
(наименование школы)
_________________________________________________________
(города, села, района)
_________________________________________________________
(области)
Книга начата в_______________году
Книга окончена в_____________году
I часть. Учет аттестатов о среднем общем образовании
(левая сторона)
Внутренние страницы книги
ПРИХОД
N N
п/п
Наименование,
серия, номера
аттестатов
Количество
Дата получения
и основание для
оприходования
До конца страницы
(правая сторона)
РАСХОД
NN п/п
Наименование,
серия, номера
аттестатов
Количество
Основание
для выдачи, дата
выдачи
Роспись зав.
районным (городским)
отделом образования
или лица,
занимающегося
школьной
документацией, о
получении от
школы оставшихся
бланков, а также
испорченных с
указанием их номеров
До конца страницы
II часть. Учет выдачи аттестатов о среднем общем образовании
Внутренняя сторона книги
(левая сторона)
NN п/п
Серия и номер
аттестата
Ф.И.О. окончившего
среднюю
школу
Число,
месяц и
год
рождения
Год поступления
в данную школу
Оценка
знаний по
предметам
1
2
3
4
5
До конца страницы
(правая сторона)
Награждение
Год, месяц,
число решения
педсовета об
окончании
средней школы
Расписка в
получении
аттестата о среднем общем образовании
25
26
27
Последняя страница книги
В настоящей книге, пронумерованной, прошнурованной и
скрепленной печатью _____________ страниц (прописью)
Директор школы                         (подпись)
Место печати
"_____"  ____________   ____ г.
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
Министерство образования и науки Республики Казахстан
КНИГА
УЧЕТА ВЫДАЧИ ПОХВАЛЬНЫХ ЛИСТОВ И
ПОХВАЛЬНЫХ ГРАМОТ
_________________________________________________________
(наименование школы)
_________________________________________________________
(города, села, района)
_________________________________________________________
(области)
Книга начата в_______________году
Книга окончена в_____________году
NN п/п
Фамилия, имя
и отчество награжденного
Какой
класс
окончил
Год, месяц и
число получения
награды
Расписка в
получении
награды
Последняя страница книги
В настоящей книге, пронумерованной, прошнурованной и
скрепленной печатью, _____________ страниц (прописью)
Директор школы                         (подпись)
Место печати
"_____"  ____________   ____ г.
Утвержден
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
ЖУРНАЛ УЧЕБНЫХ ЗАНЯТИЙ
Специальность _____________________________________
Группа _______________________ Курс _______________

20 /20 оқу жылы
1 сынып Сынып жетекшісі________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
N
Оқушының
тегі, аты,
әкесінің аты
Табельдің
тіркелген
нөмірі
Берілген
уақыты
Оқушының
басқа мек-
тепке кетуі
(бұйрық N,
кеткен
күні)
Сынып
жетек-
шісінің
қолы
1
2
3
4
5
6
1.
2.
3.
...
Әрі қарай, 40 жолға дейін
_____сынып      Сынып жетекшісі___________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
N
Оқушының
тегі, аты,
әкесінің аты
Табельдің
тіркелген
нөмірі
Берілген
уақыты
Оқушының
басқа мек-
тепке кетуі
(бұйрық N,
кеткен
күні)
Сынып
жетек-
шісінің
қолы
1
2
3
4
5
6
1.
2.
3.
...
Әрі қарай, 40 жолға дейін
Жыл басында берілгені_______________________________________
(саны)
Жыл қосымша берілгені_______________________________________
(саны)
Барлық берілгені____________________________________________
(саны)
Мектеп директоры _________________________     _____________
(тегі, аты, әкесінің аты)         (қолы)
Хатшы  __________________________         ________________
(тегі, аты, әкесінің аты)              (қолы)
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
1-4 сыныптарға арналған табельдің үлгісі
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрлігі
Оқушының сабақ үлгерімі туралы табелі
___________________________________________________________________
(облыс, қала, аудан)
___________________________________________________________________
(мектептің аты)
___________________________________________________________________
(оқушының тегі, аты)
"_______"______________ сынып
______________оқу жылы
сол жақ
Оқу жыл-
дарының кезеңдері
Пәндердің аттары
Ана
тілі
Әде-
биет
Қа-
зақ
тілі
Орыс
тілі
Ма-
те-
ма-
ти-
ка
Дү-
ние-
тану
Ше-
тел
ті-
лі
Му-
зы-
ка
Бей-
не-
леу
өне-
рі
1-тоқсан
2-тоқсан
3-тоқсан
4-тоқсан
МАБ -
4-сынып
Қоры-
тынды
баға
Оқу жылы қорытындысы бойынша педагогикалық кеңестің
қаулысы
кестенің жалғасы
Пәндердің аттары
Ең-
бекке
баулу
Дене шы-
нықтыру
Әдеп
Көшеде
жүру
тәртібі
* МАБ-4 сыныптағы мемлекеттік аралық бақылау
Мектеп директоры ___________________________   ____________
(тегі, аты, әкесінің аты)      (қолы)
Мұғалімі __________________________    ________________
(тегі, аты, әкесінің аты)         (қолы)
Мөрдің орны
(оң жақ беті)
Таңдау бойынша
пәндер
Тәр-
тібі
Ынта
Сабақтар
саны
Ата-
ана-
лардың
қолы
Мұға-
лімнің
қолы
Бар-
лығы
Оның
ішінде
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
Оқушылардың үлгерімі туралы табельдің үлгісі
(5-11(12)сыныптар)
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрлігі
Оқушының сабақ үлгерімі туралы табелі
___________________________________________________________________
(облыс, қала, аудан)
___________________________________________________________________
(мектептің атауы)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
(оқушының тегі, аты)
"_______"______________ сынып
______________оқу жылы
сол жақ
Оқу
жылда-
рының кезең-
дері
Пәндердің аттары
Қазақ
тілі
Қазақ
әде-
биеті
Орыс
тілі
Орыс
әде-
биеті
___
тілі
___
әде-
биеті
Ше-
тел
тілі
І тоқсан
ІІ тоқсан
(1 жарты
жылдық)
ІІІ
тоқсан
ІV тоқсан
(ІІ жарты
жылдық)
МАБ -
9-сынып
Жылдық
бағасы
Емтихан
бағасы
Қоры-
тынды
баға
Оқу жылы қорытындысы бойынша педагогикалық кеңестің қаулысы
кестенің жалғасы
Пәндердің аттары
Мате-
мати-
ка
Ал-
геб-
ра
Гео-
мет-
рия
Инфор-
матика
Сызу
Қазақ-
стан
тарихы
Дүние-
жүзі
тарихы
Қоғам-
дық
білім
негіз-
дері
Құқық-
тану
негіз-
дері
кестенің жалғасы
Пәндердің аттары
Адам
және
қоғам
Жараты-
лыстану
География
* МАБ-9 сыныптағы мемлекеттік аралық бақылау
Мектеп директоры ___________________________   ____________
(тегі, аты, әкесінің аты)      (қолы)
Мұғалімі __________________________    ________________
(тегі, аты, әкесінің аты)         (қолы)
Мөрдің орны
оң жақ
Таңдаулы
Био-
ло-
гия
Хи-
мия
Фи-
зи-
ка
Ас-
тро-
но-
мия
Му-
зы-
ка
Бей-
не-
леу
өне-
рі
Тех-
но-
ло-
гия
Де-
не
Ал-
ғаш-
қы
әс-
кери
да-
йын-
дық
кестенің жалғасы
Тәр-
тібі
Ынта
Ата-ана-
лардың
қолы
Сынып
жетек-
шісінің
қолы
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрлігі
Негізгі мектепті бітіргендігі туралы
куәлікті беру және есепке алу
КІТАБЫ
___________________________________________________________________
(облыс)
___________________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
___________________________________________________________________
(мектептің атауы)
____________________жылы кітап басталды
___________________ жылы кітап аяқталды
I бөлім. Негізгі мектепті бітіргені
туралы куәліктерді есепке алу
(сол жақ беті)
Кітаптың ішкі беттері
КІРІС
N N
р/с
Куәліктердің атауы,
сериясы, нөмірі
Саны
Кіріске алу
үшін негіздеме
және алған күні
Беттің соңына дейін
(оң жақ беті)
ШЫҒЫС
NN
р/с
Куәлік-
тердің
атауы,
сериясы,
нөмірі
Саны
Беру үшін
негіздеме,
берілген
күні
Мектепте қалған, сондай-ақ
бүлінген, нөмірі көрсетілген
бланкілерді алғаны туралы
мектеп құжаттарымен
айналысатын адамның қолы
Беттің соңына дейін
II бөлім. Негізгі мектепті бітіргені
туралы куәліктерді есепке алу
Кітаптың ішкі беті
(сол жақ беті)
NN
р/с
Куәліктер-
дің атауы
және
сериясы,
нөмірі
9 сы-
ныпты
бітіру-
шінің
тегі, аты,
әкесі-
нің аты
Туған
жылы,
айы,
күні
Осы
мек-
тепке
қабыл-
данған
жылы
Пәндер бойынша
білім бағасы
1
2
3
4
5
Беттің соңына дейін
(оң жақ беті)
Мара-
паттау
Негізгі мектепті
бітіргені туралы
педкеңес шешімі-
нің жылы, айы,
күні
Негізгі мек-
тепті бітіргені
туралы куәлікті
алу жөніндегі
қолхат
22
23
24
Кітаптың соңғы беті
Осы кітапта ____________________бет (жазбаша) нөмірленген,
бау өткізілген және мөрмен бекітілген
Мектеп директоры_________________________ (қолы)
Мөрдің орны
________ жылғы "_____" ______________
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрлігі
Жалпы орта білім туралы аттестатты
беру және есепке алу
КІТАБЫ
___________________________________________________________________
(облыс)
___________________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
___________________________________________________________________
(мектептің атауы)
____________________жылы кітап басталды
___________________ жылы кітап аяқталды
I бөлім. Жалпы орта білім туралы
аттестаттарды есепке алу
Кітаптың ішкі беті
(сол жақ беті)
КІРІС
N N
р/с
Аттестаттардың атауы,
нөмірі, сериясы
Саны
Кіріске тіркеу
үшін негіздеме
және алған күні
Беттің соңына дейін
(оң жақ беті)
ШЫҒЫС
NN
р/с
Аттес-
таттар-
дың
атауы,
нөмірі,
сериясы
Саны
Беру үшін
негіздеме
және
берілген
күні
Мектептен қалған, сондай-ақ
бүлінген, нөмірі көрсетілген
бланкілерді алғаны туралы
аудандық білім бөлімі
меңгерушісінің немесе мектеп
құжаттарымен айналысатын
адамның қолы
Беттің соңына дейін
II бөлім. Жалпы орта білім туралы
аттестаттарды беру есебі
Кітаптың ішкі беті
(сол жақ беті)
NN
р/с
Аттестат-
тың серия-
сы және
нөмірі
Мектеп бі-
тірушінің
тегі, аты,
әкесінің аты
Туған
жылы,
айы,
күні
Осы
мектепке
қабылдан-
ған жылы
Пәндер
бойынша
білім
бағасы
1
2
3
4
5
...
Беттің соңына дейін
(оң жақ беті)
Мара-
паттау
Осы мектепті
бітіргені туралы
педкеңес шешімінің
жылы, айы, күні
Жалпы орта білім
туралы аттестатты
алу жөніндегі
қолхат
...
25
26
27
Кітаптың соңғы беті
Осы кітапта ____________________бет (жазбаша) нөмірленген,
бау өткізілген және мөрмен бекітілген
Мектеп директоры_________________________ (қолы)
________ жылғы "_____" ______________
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрлігі
Мақтау грамотасы және мақтау
қағаздарын беруді есепке алу
КІТАБЫ
___________________________________________________________________
(облыс)
___________________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
___________________________________________________________________
(мектептің атауы)
____________________жылы кітап басталды
___________________ жылы кітап аяқталды
NN
р/с
Марапатталушының
тегі, аты,
әкесінің аты
Нешінші
сыныпты
бітірді
Марапатталған
күні, айы
және жылы
Награда алғаны жөніндегі қолхат
Кітаптың соңғы беті
Осы кітапта _____________________бет (жазбаша) нөмірленген,
бау өткізілген және мөрмен бекітілген
Мектеп директоры___________________ (қолы)
Мөрдің орны
_____ жылғы "_____" _______________
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
ОҚУ САБАҒЫНЫҢ ЖУРНАЛЫ
________________________________________мамандығы
______________________ тобы _______________ курсы

на 200 ___/ 200 ___ год
Указания
о ведении журнала учебных занятий
в учебных заведениях среднего профессионального образования
1. Журнал учебных занятий является основным документом учета учебных занятий группы. Аккуратное и своевременное ведение записей в нем является обязательным для каждого преподавателя.
2. Директор среднего профессионального учебного заведения, его заместитель по учебной работе, а также заведующие отделениями обязаны систематически контролировать правильность ведения записей в журнале учебных занятий.
3. Преподаватели обязаны систематически записывать темы проведенных уроков, с указанием количества часов и даты проведения занятий, содержания домашнего задания, а также оценивать знания учащихся.
а) Категорически запрещается проставлять какие-либо другие обозначения успеваемости учащихся, кроме установленных по пятибалльной системе.

200__/200__ оқу жылына
Орта кәсіптік оқу орындарындағы оқу
сабақтары журналын толтыру туралы
НҰСҚАУЛЫҚ
1. Оқу сабақтарының журналы топтың оқу жұмысын есепке алудағы негізгі құжат болып табылады.
2. Орта кәсіптік оқу орнының директоры және оның оқу жұмысы жөніндегі орынбасары, бөлім меңгерушілері, пәндік комиссия жетекшілері, оқу сабақтарының журналын толтыруын үздіксіз тексеріп бақылауға міндетті.
3. Оқытушы оқушының білімін бағалап, үздіксіз тексеруге міндетті, сабақта жоқ болған оқушыны белгілеуге, сонымен қатар өткізген сабақтың мазмұны мен үй жұмысын жазуға міндетті.
Ескерту.
а) Оқушылардың үлгерімі бойынша журналға белгіленген бес баллды баға белгісінен басқаны қоюға тиым салынады.
б) Оқушылардың сабаққа келуін оқытушы тізім бойынша олардың аты-жөнін атау арқылы тексереді.

4. Все записи в журнале должны вестись четко, аккуратно и только пастой одного цвета.
5. На каждый предмет выделяется на весь учебный год необходимое количество страниц.
6. Включение фамилий учащихся в списки журнала, а также исключение (вычеркивание) фамилий из списков журнала производится учебной частью только после соответствующего приказа директора, с указанием номера и даты приказа против фамилии учащегося.
7. На левой стороне журнала преподаватель проставляет в соответствующей графе дату урока, отмечает отсутствующих учащихся на уроке, а также проставляет оценки успеваемости. Отметки о посещаемости и успеваемости учащихся ставятся в одних и тех же клетках. Отсутствие учащихся на уроке отмечается буквой "н".

4. Журналдағы барлық жазу анық және ұқыпты, бір түстегі қаламсаппен жазылуы керек.
5. Әр пәнге жыл бойына қажетті парақ саны бөлінеді.
6. Журналдың тізіміне оқушылардың аты-жөнін енгізуді, сонымен қатар алып тастауды (сызып тастауды) оқу бөлімі тек қана директордың бұйрығынан кейін жүргізеді, оқушы фамилиясының қасына бұйрықтың нөмірі мен күні қасына жазылады.
7. Журналдың сол жағына оқытушы тиісті графаға сабақтың қай күні өткені жазылады, сонымен бірге үлгерім бағасын қояды.
Оқушылардың сабақтан қалуы мен үлгерімі бір тор көзге белгіленеді. Сабақтан қалған оқушыларды "ж" әрпімен белгіленеді.

В 200__/200__ учебном году
Фамилия преподавателя ________________________________________
Наименование предмета ________________________________________
КУРСЫ
группы
Месяц
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
Январь
Февраль
Март
Апрель
Июнь
Июль
Август
Всего дано часов
Всего часов по плану
Не выполнено часов
Курсовое проектирование
Дипломное проектирование
Геодезич. практика
Производственная практика
Дано часов сверх плана
Экзамены (заносят. на осн. экз. ведом.)
Всего дано за год часов
Зам. директора по учебной работе_____________________________
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
_________________________________________________________
наименование организаций среднего
профессионального образования
ЭКЗАМЕНАЦИОННАЯ ВЕДОМОСТЬ
(для семестровых экзаменов)
по предмету_________ "____" курса ________группы_________________
специальность, экзаменатор_______________________________________
(фамилия, имя, отчество)
N п/п
N экзамена-
ционного
билета
Фамилия, имя,
отчество
экзаме-
нующегося
Оценка по
экзамену
Подпись
экзаме-
натора
Пись
менно
Устно
"____" _________________________  время проведения экзаменов
письменного ____________ начало _________окончание_____________
устного ________________ начало _________окончание_____________
Всего часов на проведение экзаменов______час_____мин_______
Подпись экзаменатора_____________________________________________
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Книга выдачи дипломов
Полное наименование организации среднего профессионального образования
очная форма обучения
Начата _____________________
Окончена____________________
N п/п
Серия и
N диплома
Порядковый
регистра
ционный
номер
Дата
выдачи
диплома
Фамилия,
имя,
отчество
окон
чившего
учебное
заведение
Продолжение таблицы
Наименование
специальности
Присвоена
квалификация
Дата и N
протокола
Роспись в получении
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Книга выдачи дипломов
Полное наименование организации среднего профессионального образования
заочная форма обучения
Начата ___________________
Окончена__________________
N п/п
Серия и
N диплома
Порядковый
регистра
ционный
номер
Дата
выдачи
диплома
Фамилия,
имя,
отчество
окон
чившего
учебное
заведение
Продолжение таблицы
Наименование
специальности
Присвоена
квалификация
Дата и N
протокола
Роспись в получении
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Книга выдачи дипломов
Полное наименование организации среднего профессионального образования
вечерняя форма обучения
Начата __________________
Окончена_________________
N п/п
Серия и
N диплома
Порядковый
регистра
ционный
номер
Дата
выдачи
диплома
Фамилия,
имя,
отчество
окон
чившего
учебное
заведение
Продолжение таблицы
Наименование
специальности
Присвоена
квалификация
Дата и N
протокола
Роспись в получении
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Книга выдачи дубликатов дипломов
Полное наименование организации среднего профессионального образования
очная, заочная, вечерняя форма обучения
Начата ______________________________
Окончена_____________________________
N п/п
Серия и
N диплома
Порядковый
регистра
ционный
номер
Дата
выдачи
диплома
Фамилия,
имя,
отчество
окон
чившего
учебное
заведение
Продолжение таблицы
Наименование
специальности
Присвоена
квалификация
Дата и N
протокола
Роспись в получении
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
Форма N 2
Ведомость учета часов работы преподавателей
Специальность ________ курс ______ группа ______ месяц_____
п/п
Фамилия
препо
давателей
Пред
меты
Числа месяца
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
месяц____________________
________________________________________________________
Продолжение таблицы
Числа месяца
Дано часов за месяц
При
ме
ча
ние
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
____________________________________________________________
Зам. директора по учебной работе
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
Алфавитная книга обучающихся
Приложение N 1
Наименование среднего профессионального образования
N
п/п
Ф.И.О.
П
о
л
Дата
рож-
дения
Дата
поступ-
ления
(год,
месяц,
число,
и N
приказа
о зачис-
лении
Выбыл
Наимено-
вание
специаль-
ности
и квали-
фикации
(при окон-
чании
учебного
заве-
дения)
прото-
кола и
дата
засе-
дания
ГАК
дата
и
N
при
каза
об от
чис-
лении
с ка-
кого курса
при-
чина
выбы-
тия
В каждом учебном заведении среднего профессионального образования в обязательном порядке ведется алфавитная книга учащегося (отдельно по очной и заочной форме обучения) по прилагаемой форме (приложение N1). В нее записываются в алфавитном порядке все учащиеся, зачисленные в учебное заведение.
Для каждой буквы алфавита в данной книге отводится несколько страниц: в пределах каждой буквы ведется своя порядковая нумерация.

200__/200__ оқу жылына
оқытушыға берілген сағаттардың жылдық есебінің
ЖУРНАЛЫ
Оқытушының тегі ________________________________________
Пәннің атауы____________________________________________
КУРСТАР
топтар
Айы
Қыркүйек
Қазан
Қараша
Желтоқсан
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Сәуір
Маусым
Шілде
Тамыз
Барлық берілген
сағат
Жоспар бойынша
барлық сағат
Орындалмаған
сағаттар
Курстық жобалау
Дипломдық жобалау
Геодезиялық практика
Өндірістік практика
Жоспардан тыс
сағат берілді
Емтихандар (емти-
хандық ведом. негі-
зінде енгізіледі)
Бір жылға берілген
барлық сағаттар
Оқу ісі жөніндегі директордың орынбасары__________________________
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
___________________________________________________________________
кәсіптік орта білім беру ұйымының аты
ЕМТИХАНДЫҚ МӘЛІМЕТ
(семестрлік емтихандар үшін)
сабағы бойынша ________________ "____" курс ____________топ
мамандығы, емтихан алушы__________________________________
тегі, аты-жөні
р/с
Емтихан
билетінің N
Емтихан
тапсы-
рушының
тегі,
аты-жөні
Емтихан
бойынша баға
Емтихан
алушының
қолы
Жазбаша
Ауызша
"____"_________________________емтиханды өткізу уақыты
жазбаша _________________басталуы ___________аяқталуы ___________
ауызша __________________басталуы ___________аяқталуы ___________
Емтихан өткізілетін барлық сағаттар______сағат_________ мин______
Емтихан алушының қолы ___________________________________________
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
Диплом беру кітабы
Кәсіптік орта білім беру ұйымының толық атауы
күндізгі оқыту нысаны
Басталуы _________________________________
Аяқталуы__________________________________
Р/С
Дипломның
сериясы
мен N
Рет-
тік
тір-
кеу
саны
Дип-
лом
бе-
ріл-
ген
уа-
қыт
Оқу
орнын
біті-
руші-
нің
тегі,
аты-
жөні
Маман-
дықтың
атауы
Білік-
тілік
таға-
йын-
далды
Хат-
тама-
ның
мер-
зімі
және
N
Алғаны
туралы
қолы
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
Диплом беру кітабы
Кәсіптік орта білім беру ұйымының толық атауы
сырттай оқыту нысаны
Басталуы _________________________________
Аяқталуы__________________________________
Р/С
Дипломның
сериясы
мен N
Рет-
тік
тір-
кеу
саны
Дип-
лом
бе-
ріл-
ген
уа-
қыт
Оқу
орнын
біті-
руші-
нің
тегі,
аты-
жөні
Маман-
дықтың
атауы
Білік-
тілік
таға-
йын-
далды
Хат-
тама-
ның
мер-
зімі
және
N
Алғаны
туралы
қолы
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
Диплом беру кітабы
Кәсіптік орта білім беру ұйымының толық атауы
кешкі оқыту нысаны
Басталуы _________________________________
Аяқталуы__________________________________
Р/С
Дипломның
сериясы
мен N
Рет-
тік
тір-
кеу
саны
Дип-
лом
бе-
ріл-
ген
уа-
қыт
Оқу
орнын
біті-
руші-
нің
тегі,
аты-
жөні
Маман-
дықтың
атауы
Білік-
тілік
таға-
йын-
далды
Хат-
тама-
ның
мер-
зімі
және
N
Алғаны
туралы
қолы
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
Дипломның дубликатын беру кітабы
Кәсіптік орта білім беру ұйымының толық атауы
күндізгі, сырттай, кешкі оқыту нысаны
Басталуы _________________________________
Аяқталуы__________________________________
Р/С
Дипломның
сериясы
мен N
Рет-
тік
тір-
кеу
саны
Дип-
лом
бе-
ріл-
ген
уа-
қыт
Оқу
орнын
біті-
руші-
нің
тегі,
аты-
жөні
Маман-
дықтың
атауы
Білік-
тілік
таға-
йын-
далды
Хат-
тама-
ның
мер-
зімі
және
N
Алғаны
туралы
қолы
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
N 2 форма
Оқытушының жұмыс сағатының есебінің ақпартізімі
Мамандығы_________курсы______тобы_________айы________
р/с
Оқыту-
шылар-
дың
тегі
Пән-
дер
Айы күндері
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
кестенің жалғасы
Айы күндері
Бір
айға
бері-
лген
саға-
ттар
Ес-
кер-
ту
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
айы___________________
кестенің жалғасы
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
Оқушылардың алфавиттік кітабы
N 1-қосымша
Кәсіптік орта білім беру ұйымының атауы
Р/С
Тегі,
аты-
жөні
Жы-
нысы
Туған
жылы
Оқуға
қабыл-
данған
мерзімі
(жылы,
айы,
күні
және
бұйрық
N)
Кетті
Маман-
дығы-
ның
атауы
және
білік-
тілігі
(оқу
орнын
бітір-
ген
жағ-
дайда)
МАК
оты-
ры-
сының
хат-
там-
сының
N
және
уа-
қыты
Оқудан
шыға-
рыл-
ғаны
туралы
бұй-
рықтың
N және
уақыты
Қай кур-
стан
Кету се-
бебі
Әрбір кәсіптік орта білім беру оқу орындарында міндетті түрде қосымша беріліп отырған (N 1-қосымша) оқушылардың алфавиттік кітабы (күндізгі және сырттай оқыту түрлері бойынша бөлек) жүргізіледі. Оған алфавиттік ретпен оқу орнына қабылданған барлық оқушылар жазылады.
Осы кітаптағы алфавиттің әр әрпіне бірнеше парақтар бөлінеді: әр әріпке өзінің рет саны беріледі.

Порядковый номер записи учащегося в алфавитной книге одновременно является порядковым номером личного дела учащегося (например, личное дело N а-5, в-16 и т.д.).
В алфавитную книгу вносятся все учащиеся, независимо от того, когда они поступили в учебное заведение - в начале или в середине учебного года.
При отчислении учащегося до окончания обучения в данном учебном заведении в алфавитной книге записываются дата и причина выбытия.
Алфавитная книга учащихся оформляется с расчетом на несколько лет (не менее чем на 15 лет). Она должна быть прошнурована, пронумерована и скреплена печатью учебного заведения. Алфавитная книга должна храниться у директора и в архив не сдается. При смене директора она передается по акту.
Ведение записей в алфавитной книге и ведение личных дел учащихся возлагается приказом на одного из сотрудников учебного заведения.
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
Министерство образования и науки Республики Казахстан
ЖУРНАЛ
Выдачи дипломов об окончании
профессиональной школы (лицея)
(наименование организации образования)
Начат "..." ___________________________________  года
Окончен "..." _________________________________  года
Се
рия
дип
лома
Но
мер
дип
лома
Фами
лия,
имя,
отче
ство,
полу
чив
шего
диплом
Год
рож
дения
Наи
мено
вание
про
фес
сии
Итоговые
оценки по
предметам
N
прото
кола
экза
менац.
Комис
сии
Дата
вы
дачи
Рос
пись
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
ПОИМЕННАЯ КНИГА
Учащихся______________________________________________________
(наименование организации начального
профессионального образования)
______________________________________________________________
Начата     20___г.
Окончена   20___г.
NN по
поимен
ной
книги
уча-
щихся
NN по
книге
прика-
зов о контин-
генте
уча-
щихся
Фами
лия,
имя и
отчес
тво
уча-
щихся
Датарож
дения
п
о
л
Нацио-
наль-
ность
Домашний адрес
(местожи-
тельство
до поступления
в учебное
заведение)
1
2
3
4
5
6
7
Продолжение таблицы
Дата зачисления в учебное заведения
Какой  специальности обучения
Срок обучения
Дата и N  приказа учебного заведения о выпуске или отчислении учащихся
Присвоение квалификации (разряд, класс, категория)
Наименование документа об окончании учебного заведения
8
9
10
11
12
13
Продолжение таблицы
Награды и поощрения во время обучения в учебном  заведении (диплом с отличием)
Предприятие, на которое направлен выпускник учебного заведения (местонахождения предприятия)
Дата и N
приказа предприятия
о приеме на работу
Разные отметки
14
15
16
17
Утвержден
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
Министерство образования и науки Республики Казахстан
ЖУРНАЛ
УЧЕТА ПРОИЗВОДСТВЕННОГО ОБУЧЕНИЯ
Группа N__________
Профессия______________ курс (год) обучения ________________
200___/200___ учебный год
Мастер производственного обучения __________________________
Ф.И.О.
____________________________________________________________
Форма N 1
СВЕДЕНИЯ ОБ УЧАЩИХСЯ ГРУППЫ
N
п/п
Фамилия,
имя, отчество
Номер по
именной
книге
Число, месяц
и год
рождения
Домашний
адрес
Дополнительные
сведения
Форма N 2
УЧЕТ ПРОФЕССИОНАЛЬНОГО ОБУЧЕНИЯ
N
п/п
Фамилия,
инициалы
учащихся
Месяц, число
Дата
заня-
тия
Коли-
чество
часов
Тема и
краткое
содержание
1
2
Мастер производственного обучения ___________________
подпись
Утвержден
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
Министерство образования и науки Республики Казахстан
ЖУРНАЛ
УЧЕТА ТЕОРЕТИЧЕСКОГО ОБУЧЕНИЯ
Группа N__________
Курс (год) обучения ________________
Профессия___________________________
200___/200___ учебный год
____________________________________________________________
Форма N 1
СВЕДЕНИЯ ОБ УЧАЩИХСЯ ГРУППЫ
N
п/п
Фамилия,
имя, отчество
Номер по
именной
книге
Число,
месяц
и год
рождения
Домашний
адрес
учащегося
(телефон)
Номер
поименной
книги,
дата и
номер
приказа о
зачислении
Дополни
тельные
сведения
мастер производственного обучения____________________________
фамилия, имя, отчество
Форма N 2
УЧЕТ ПОСЕЩАЕМОСТИ ЗАНЯТИЙ И УСПЕВАЕМОСТИ УЧАЩИХСЯ
Наименование предмета ___________________________________
Фамилия, имя, отчество преподавателя ____________________
N
п/п
Фамилия, имя, отчество
Месяц, число
Дата
прове
дения
урока
Коли
чество
часов
1
2
Продолжение таблицы
Пройдено
на уроке
Задано
на дом
Подпись
преподавателя
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
Книжка успеваемости учащегося среднего
профессионального учебного заведения
Место
для фотографии      М.П.
Подпись учащегося _____________
___________________________________________________________
Министерство образования и науки Республики Казахстан
____________________________________________________________
наименование учебного заведения
____________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество
Специальность _________________________________
Зачислен приказом N ____ от     ______  200__года
N ____
"____" ___________ 200___г.         Директор ______ (подпись)
(дата выдачи книжки)
200___-200__ учебный год            ______курс  _____ семестр
(фамилия, имя, отчество учащегося)
Экзаменационные оценки по         Семестровые оценки по
предметам, выносимым на           предметам, не выносимым на
экзаменационную сессию            экзаменационную сессию
Наименование предмета
Объем в
учебных
часах
Оценка
Дата
экза
мена
Подпись
экзаме
натора
Наиме
нование предмета
пись
менно
устно
общая
Продолжение таблицы
Объем в
учебных часах
оценка
дата
Подпись
преподавателя
Лабораторные работы        Курсовые работы и проекты
Наиме
нование
предмета
Объем в учебных часах
Оценка
Дата
Подпись
препо
давателя
Наимено
вание
предмета
Продолжение таблицы
Наименование работы или проекта
оценка
дата
Подпись
преподавателя
Подпись классного руководителя _________________
Зам. директора по учебной работе _______________
Подпись родителей ______________________________
"____"___________200___год. М.П.
200___-200__ учебный год            ______курс  _____ семестр
(фамилия, имя, отчество учащегося)
Экзаменационные оценки по         Семестровые оценки по
предметам, выносимым на           предметам, не выносимым на
экзаменационную сессию            экзаменационную сессию
Наименование предмета
Объем в
учебных
часах
Оценка
Подпись
экзаме
натора
Наиме
нование предмета
пись
менно
устно
общая
Продолжение таблицы
Объем в
учебных часах
оценка
дата
Подпись
преподавателя
Лабораторные работы        Курсовые работы и проекты
Наиме
нование
предмета
Объем в учебных часах
Оценка
Дата
Подпись
препо
давателя
Наимено
вание
предмета
Продолжение таблицы
Наименование работы или проекта
оценка
дата
Подпись
преподавателя
Подпись классного руководителя _________________
"____"___________200___год. М.П.
Приказом N___от "___" ______200__г. переведен (а) на ______ курс
Зам. директора по учебной работе ____________
Подпись родителей ___________________________
_____________________________________________
__________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество учащегося)
Учебная, производственная и другие виды практики
курс
Семестр
Наименование
и характер
практики
Место
производ
ственной
практики
Продолжи
тельность
практики
Продолжение таблицы
Рабочее
место
Освоенная профессия
и разряд квалификации
Оценка
Дата
Подпись
Дипломное проектирование
Задание на проектирование выдано "_____" ________ 200__г.
Тема проекта: ____________________________________
__________________________________________________
Руководитель проекта______________________________
(Фамилия, имя, отчество)
Срок выполнения __________________________________
Зам. директора по учебной работе _________________ (подпись)
М.П.
Учащийся (аяся)  ____________________________
(Фамилия и инициалы)
допущен(а) к защите дипломного проекта.
Зам. директора по учебной работе __________ (подпись)
М.П.
"_____" ________ 200__г.
Защита дипломного проекта
Защита дипломного проекта на тему _____________________
_______________________________________________________
состоялась  "_____" ________ 200__г.
Оценка   ______________
__________________________________________________
Председатель Государственной
аттестационной комиссии _____________________________(подпись)
(Фамилия, имя, отчество)
М.П.
Государственные экзамены
Учащийся(аяся)  ____________________________
(Фамилия и инициалы)
допущен(а) к сдаче Государственных экзаменов.
Зам. директора по учебной работе ____________(подпись)
М.П.
"____"_________ 200____г.
Оценки, полученные на Государственных экзаменах
Наименование предмета
Объем курса, учебные
часы
Оценка
Дата
Подпись
председателя экзаменационной
комиссии
Решением государственной аттестационной комиссии от "___" _____ 200___г. (протокол N__) присвоена квалификация ________________________
Выдан диплом N __________ "_____" __________________ 200__г.
М.П.      Директор   ___________________________ (подпись)
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
Министерство образования и науки Республики Казахстан
К Н И Г А
выдачи справок
_____________________________________
Наименование учебного заведения
Начата ______________________
Окончена______________________
Порядковый и регистра-
ционный номер
Ф.И.О.
Номер академической справки
Даты выдачи справки
Роспись в получении справки
Утвержден
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Протокол N __________
Заседания комиссии по итоговой аттестации о сдаче
комплексного государственного экзамена колледжа
(профессиональной школы (лицея)
"__"____________ 200__г.с_____час.__мин. до____час.____мин.
Присутствовали:
Председатель комиссии комплексной итоговой аттестации:
_________________________________________________________________
___________________________________________________________
Члены комиссии:
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
О сдаче комплексной итоговой аттестации по дисциплинам:
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Экзаменуется
учащийся:________________________________________________________
Вопросы:_________________________________________________________
1. ______________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
2. ______________________________________________________________
_________________________________________________________________

Алфавиттік кітаптағы оқушыны жазған рет саны бір мезгілде оқушының жеке іс қағазының рет саны болып табылады (мысалы, жеке іс қағазының N а-5, в-16 және т.б.).
Алфавиттік кітапқа оқу орнына қашан - оқу жылының басында немесе ортасында түскеніне қарамастан барлық оқушылар енгізіледі.
Оқушы оқу орнынан оқуын бітірмей шығарылған жағдайда алфавиттік кітапқа шығарылу себебі мен уақыты жазылады.
Оқушылардың алфавиттік кітабы бірнеше жылға (15 жылдан кем емес) есептеліп, ресімделеді. Ол байланған, нөмірленген және оқу орнының мөрімен бекітілген. Алфавиттік кітап директорда сақталуы қажет және архивке өткізілмейді. Директор ауысқан жағдайда акт бойынша беріледі.
Алфавиттік кітапқа жазуды жүргізу және оқушының жеке іс қағазын жүргізу оқу орнының бір қызметкеріне бұйрықпен жүктеледі.
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ БІЛІМ ЖӘНЕ ҒЫЛЫМ МИНИСТРЛІГІ
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
КӘСІПТІК МЕКТЕП (ЛИЦЕЙ)
БІТІРУІ ТУРАЛЫ ДИПЛОМ БЕРУ
ЖУРНАЛЫ
БІЛІМ БЕРУ ҰЙЫМЫНЫҢ АТАУЫ
Басталуы "..." __________________________________ жыл
Аяқталуы "..." __________________________________ жыл
Дип-
лом
се-
рия-
сы
Дип-
лом
нө-
мірі
Диплом
алушының
тегі,
аты-жөні
Туған
жылы
Кәсі-
бінің
атауы
Пәндер бойынша
қорытынды
бағалар
кестенің жалғасы
Емтихан
комиссиясы
хаттамасы-
ның N
Берілген
уақыты
Қолы
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
АТАУЛЫ КІТАП
__________________________________________________________оқушысы
кәсіптік бастауыш білім беру ұйымының атауы
__________________________________________________________________
Басталуы.....20___ж.
Аяқталуы.....20___ж.
Оқушы-
лардың
атаулы
кітап-
тағы
NN
Оқу-
шылар
саны
туралы
бұйрық
кітабы
бойынша
NN
Оқу-
шының
тегі,
аты-
жөні
Туған
жылы
жы-
нысы
ұлты
Мекен-
жайы
(оқу
орнына
түс-
кенге
дейінгі
тұрғы-
лықты
жері)
Оқу
ор-
нына
қа-
был-
дан-
ған
уа-
қыты
Қан-
дай
ма-
ман-
дықта
оқиды
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Оқы-
ту
мер-
зімі
Оқу орны-
ның оқушы-
ның бітір-
гені неме-
се шығарыл-
ғаны туралы
бұйрығының
уақыты мен
N
Білік-
тілік
тағай-
ындау
(са-
нат,
класс,
дә-
реже)
Оқу
орнын
бі-
тіруі
ту-
ралы
құ-
жат-
тың
атауы
Оқу
ор-
нында
оқыған
кезін-
дегі
марап-
пат-
тары
(үздік
дип-
лом)
Оқу
орнын
біті-
руші
жібе-
рілген
кәсі-
порын
(кәсі-
порын-
ның
тұрғы-
лықты
жері)
Жұ-
мысқа
қабыл-
дау
туралы
кәсі-
поры-
нның
бұйры-
ғының
уақыты
мен N
Әр
түр-
лі
бел-
гі-
лер
10
11
12
13
14
15
16
17
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
КӘСІПТІК ОҚЫТУДЫ ЕСЕПКЕ АЛУ
ЖУРНАЛЫ
Топтың N________________
Кәсібі __________________ Оқыту курсы (жылы) ____________________
200___/200___ оқу жылы
Кәсіптік оқыту шебері ___________________________________________
тегі, аты-жөні
_________________________________________________________________
N 1 үлгі
ТОПТЫҢ ОҚУШЫЛАРЫ ЖӨНІНДЕГІ МӘЛІМЕТТЕР
Р/С
Тегі, аты-жөні
Атаулы
кітап-
тағы
рет
саны
Туған
жылы,
айы
және
күні
Мекен-
жайы
Қосымша
мәлі-
меттер
N 2 үлгі
КӘСІПТІК ОҚУДЫҢ ЕСЕБІ
Р/С
Оқушылардың
тегі, аты-жөні
Айы, күні
Сабақ
өткі-
зілген
күн
Сабақ
саны
Сабақтың
тақырыбы
мен
қысқаша
мазмұны
1
2
Кәсіптік оқыту шебері ___________________
қолы
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ БІЛІМ ЖӘНЕ ҒЫЛЫМ МИНИСТРЛІГІ
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
ТЕОРИЯЛЫҚ ОҚЫТУДЫ ЕСЕПКЕ АЛУ
ЖУРНАЛЫ
Топтың N ___________
Оқу курсы (жылы) ___________________________________________
Кәсібі _____________________________________________________
200__/200__ оқу жылы
N 1 ҮЛГІ
ТОПТЫҢ ОҚУШЫЛАРЫ ЖӨНІНДЕГІ МӘЛІМЕТТЕР
Р/С
Тегі аты және
Туған
жылы,
айы
және
күні
Оқу-
шының
мекен жайы
(теле-
фоны)
Аты-жөні
туралы
кітаптағы
рет саны
және
қабылдау
бұйрығының
күні мен N
Қосымша
мәлі-
меттер
Өндірістік оқытудың шебері _________________________
тегі, аты-жөні
ОҚУШЫЛАРДЫҢ САБАҚҚА ҚАТЫСУЫ МЕН ҮЛГЕРІМІН ТІРКЕУ
N 2 ҮЛГІ
Пәннің аты _____________ Оқытушының тегі, аты жөні _______________
Р/С
Оқушылар-
дың тегі,
аты-жөні
Са-
бақ
өт-
кі-
зіл-
ген
күні
Са-
ғат-
тың
саны
Өт-
кі-
зіл-
ген
са-
бақ
Үйге
бе-
ріл-
ген
тап-
сыр-
ма
Оқы-
ту-
шы-
ның
қолы
Айы, күні
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
Орта кәсіптік оқу орнының үлгерім кітапшасы
Сурет орны М.О.                                     Оқушының қолы
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
___________________________________________________________________
оқу орнының аты
___________________________________________________________________
Фамилиясы, аты, әкесінің аты
Мамандығы__________________________________________________________
20____ жылғы "___" _________________ N   бұйрықпен бекітілген
N _________
2004 жылғы "_____"____________     Директор ________________(қолы)
(кітапшаны берген күні, айы, жылы)
200___-200___ оқу жылы             ________ курс ________ семестр
Оқушының фамилиясы, аты, әкесінің аты
Емтихан сессиясына шығарылған    Емтихан сессиясына шығарылмаған
пәндер бойынша емтихан бағалары  пәндер бойынша семестрдің бағалары
Пән-
нің аты
Оқу
са-
ға-
ты-
ның
кө-
ле-
мі
Баға
Емти-
хан-
ның
өткі-
зілу
мер-
зімі
Емти-
хан
алу-
шының
қолы
Пән-
нің
аты
Оқу
саға-
тының
кө-
лемі
Баға
Мер-
зімі
Оқы-
ту-
шы-
ның
қолы
Жоба
жұ-
мы-
сына
ауы-
зша
жал-
пы
Лабораториялық жұмыстар         Курстық жұмыстар
Пән-
нің аты
Оқу
саға-
тының
көлемі
Баға
Мер-
зімі
Оқы-
тушы-
ның
қолы
Пән-
нің
аты
Жұмыс
тың
неме-
се жоба-
ның аты
Баға
Мер-
зімі
Оқы-
тушы-
ның
қолы
Сынып жетекшісінің қолы_______________________
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасарының қолы ___________
Ата-ананың қолы __________________________________
2004 жылғы "____" __________ М.О.
200___200___жыл
200___-200___ оқу жылы ________ курс ________ семестр
200___-200___ оқу жылы ________ курс ________ семестр
___________________________________________________________________
(Оқушының фамилиясы, аты, әкесінің аты)
Емтихан сессиясына шығарылған    Емтихан сессиясына шығарылмаған
пәндер бойынша емтихан бағалары  пәндер бойынша семестрдің бағалары
Пән-
нің аты
Оқу
саға-
тының
кө-
лемі
Баға
Емти-
хан
алу-
шының
қолы
Пән-
нің
аты
Оқу
саға-
тының
кө-
лемі
Баға
Мер-
зімі
Оқы-
ту-
шы-
ның
қолы
Жоба
жұ-
мы-
сына
ауы-
зша
жал-
пы
Зертханалық жұмыстар         Курстық жұмыстар
Пән-
нің аты
Оқу
саға-
тының
көлемі
Баға
Мер-
зімі
Оқы-
тушы-
ның
қолы
Пән-
нің
аты
Жұмыс
тың
неме-
се жоба-
ның аты
Баға
Мер-
зімі
Оқы-
тушы-
ның
қолы
Сынып жетекшісінің қолы_______________________
200 жылғы "____" __________ М.О.
N бұйрықпен _____курсқа ауыстырылды.
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасарының қолы __________
ата-ананың қолы __________________________________
________________________________
Оқушының фамилиясы, аты, әкесінің аты
Оқу, өндірістік және басқа да практикалар
курс
сем-
естр
Прак-
тиканың
аты
және
сипаты
өнді-
рістік
прак-
тиканың
орны
Практи-
каның
өткізі-
летін
уақыты
Жұмыс
орны
Меңге-
рілген
маман-
дық
және
раз-
ряды,
білік-
тілігі
баға
Мер-
зімі
Қолы
Дипломды жобалау
200___ жылы "___"______________ жобалауға тапсырма берілді
Жобаның тақырыбы___________________________________________________
___________________________________________________________________
Жобаның жетекшісі__________________________________________________
(фамилиясы, аты, әкесінің аты)
Орындалу уақыты___________________________________
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары___________(қолы)
М.О.
Оқушы _____________________________________________________________
(Фамилиясы, аты-жөні)
диплом жобасын қорғауға жіберілді.
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары___________(қолы)
М.О.
"____"______________________200___жыл.
Диплом жобасын қорғау
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
тақырыбындағы диплом жобасын қорғау 200___ "___"____________ болды.
Бағасы___________________________________
_________________________________________________
Мемлекеттік аттестаттау комиссиясының төрағасы_______________(қолы)
(фамилиясы, аты, әкесінің аты)
М.О.
Мемлекеттік емтихандар
Оқушы _____________________________________________________________
Мемлекеттік емтиханды тапсыруға жіберілді
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары___________(қолы)
М.О.
Мемлекеттік емтиханда алынған бағалар
Пәннің
аты
Курс көлемі,
оқу сағаттары
Баға
Мерзімі
Мемлекеттік емтихан
комиссиясының төрағасы
200____ жылғы "____"___________(N хаттама)_мемлекеттік аттестаттау
комиссияның шешімімен _________________________біліктілік берілді.
200____ жылы "____"_________________N______________ диплом берілді.
М.О. Директор______________(қолы)
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
Анықтама беру
КІТАБЫ
___________________________________________________________________
оқу орнының атауы
___________________________________________________________________
Басталуы ___________________________
Аяқталуы ___________________________
Рет және
тіркеу саны
Тегі,
аты-жөні
Академиялық
анықтаманың нөмірі
Анықтаманы
беру уақыты
Анықтаманы
алған қолы
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрлігі
Қорытынды мемлекеттік аттестаттау комиссияның
мемлекеттік кешенді емтихан тапсыру туралы отырысы
Хаттама N
" "______ 200 ___ ж. сағ-тан ____ мин. ___ сағатқа дейін _____мин.
Қатысқандар:
Кешенді қорытынды аттестаттау комиссияның төрағасы:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Комиссия мүшелері:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Пәндер бойынша кешенді қорытынды
аттестаттауды тапсыру туралы:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Емтихан тапсыратын оқушы: _________________________________________
Сұрақтар:
1._________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
2. ________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________

3. ______________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
1. Признать, что обучающийся (студент, магистрант) сдал
государственный экзамен с оценкой________________________________
_________________________________________________________________
2. Отметить, что
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_____________________________________________________
3. Особые мнения членов Государственной аттестационной комиссии
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
__________________________
Председатель _______________________________ (подпись)
Члены комиссии ___________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_____(подписи)
Секретарь _________________________________________(подпись)
* Примечание: Данный протокол заполняется в случае, если
государственный экзамен сдается письменно или устно
Утвержден
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
Протокол N __________
Заседания Государственной аттестационной комиссии
"__"____________ 200____г.с_____час.____мин.до____час.____мин.
По рассмотрению выпускной работы (дипломного проекта (работы),
магистерской диссертацией)
обучающегося_____________________________________________________
_________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, факультет и специальность)
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
на тему:_________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Присутствовали: председатель, члены _____________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
(на каждую защиту выпускной работы отводится одна страница)
Работа выполнена под руководством________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
при консультации_________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
В Государственную аттестационную комиссию представлены следующие
материалы:
1. Расчетно-пояснительная записка по выпускной работе (или текст
выпускной работы на _______страницах).
2. Чертежи (таблицы) к проекту (работе) на _______листах.

3. Қорытынды аттестаттау комиссия мүшелерінің ерекше пікірлері
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
____________________________________________________________ диплом
(үздік белгімен, белгісі жоқ ) берілсін.
Төраға ____________________________________________________ (қолы)
Комиссия мүшелері
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
(қолдары)
Хатшы____________________________________________ (қолы)
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрлігі
Мемлекеттік аттестаттау комиссиясы
мәжілісінің хаттамасы
N_______
(әр мемлекеттік емтиханда толтырылады*)
200__ ж. "___"_____ ____ сағ. _____ мин. сағ.____ _____мин.
Қатысты: Мемлекеттік аттестау комиссиясының төрағасы:
___________________________________________________________________
Комиссия мүшелері
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Пән немесе мамандық бойынша мемлекеттік емтиханды тапсыру туралы
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Емтихан тапсыратын білім алушы, студент, магистрант
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Сұрақтар
1. __________________________________________________________
_____________________________________________________________
2.___________________________________________________________
_____________________________________________________________
3.___________________________________________________________
_____________________________________________________________
1. Білім алушы студент, магистрант емтиханды мынадай бағаға
тапсырды деп табылсын _____________________________________________
2. Мыналар атап көрсетілсін________________________________________
___________________________________________________________________
3. Мемлекеттік аттестаттау комиссиясы мүшелерінің ерекше пікірі
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Төраға ____________________________ (қолы )
Комиссия мүшелері ______________________ (қолдары)
_________________________________________________
Хатшы ________________________________ (қолы)
Ескерту: Осы хаттама мемлекеттік емтихан жазбаша немесе
ауызша тапсырылған жағдайда толтырылады.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
Мемлекеттік аттестаттау комиссиясы
мәжілісінің хаттамасы N_______
200__ ж. "___"__________сағ..___ мин. ____ сағ.. _____мин.
Білім алушының бітіру жұмысын/ дипломдық жобасын
/жұмысын/, магистрлік диссертациясын/ қарау
жөнінде____________________________________________________________
___________________________________________________________________
(тегі, аты-жөні, факультеті және мамандығы)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
тақырыбы: _________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
қатысты: төраға, мүшелері _________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
(әр бітіру жұмысын қорғауға бір парақ бөлінеді)____________________
Бітіру жұмысының жетекшісі
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
консультация берген
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Мемлекеттік аттестаттау комиссиясына ұсынылған құжаттар:
1. Бітіру жұмысы бойынша есептеу-түсіндірме хат /беттер саны,
немесе бітіру жұмысының мәтіні/.
2. Сызбалар /кестелер/ жобаға берілген беттер саны

3. Отзыв руководителя выпускной работы.
4. Рецензия на выпускную работу
После сообщения о выполненной работе в течение________мин.
студенту были заданы следующие вопросы:
1.______________________________________________________________
(фамилия лица, задавшего вопрос)
________________________________________________________________
2.______________________________________________________________
(фамилия лица, задавшего вопрос)
________________________________________________________________
3.______________________________________________________________
(фамилия лица, задавшего вопрос)
________________________________________________________________
Общая характеристика ответа студента на заданные ему вопросы и
рецензии
________________________________________________________________
Какую подготовку обнаружил он по общенаучным, общетехническим,
специальным дисциплинам_________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
Признать, что студент выполнил и защитил выпускную работу
с оценкой_______________________________________________________
________________________________________________________________
Присвоить квалификацию__________________________________________
________________________________________________________________
Присудить академическую степень_________________________________
________________________________________________________________
(бакалавра, магистра наук)
2. Отметить, что
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_____________________________________________________
3. Особые мнения членов комиссии
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Выдать диплом (с отличием, без отличия)
Председатель _______________________________ (подпись)
Члены комиссии ___________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_____(подписи)
Секретарь _________________________________________(подпись)
Утвержден
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
Протокол N __________
Заседания Государственной аттестационной комиссии
"__"____________ 200____г.
О присвоении квалификации, присуждении академической степени
обучающемуся, сдавшему все государственные экзамены и защитившему
выпускную работу.________________________________________________
Присутствовали: председатель_____________________________________
члены ___________________________________________________________
_________________________________________________________________
Обучающийся______________________________________________________
(фамилия, имя, отчество)
сдал государственные экзамены и защитил выпускную работу с оценкой:
_________________________________________________________________
(наименование дисциплины, вид выпускной работы, оценка, дата сдачи)
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Признать, что обучающийся_______________________________________
(фамилия, инициалы)
и сдал все предусмотренные учебным планом государственные экзамены
по специальности и защитил выпускную работу_____________________ ________________________________________________________________
________________________________________________________________
Присвоить квалификацию__________________________________________
________________________________________________________________
Присудить академическую степень_________________________________
________________________________________________________________
(бакалавра, магистра наук)
Отметить, что___________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
Особые мнения членов комиссии
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Выдать диплом (с отличием, без отличия)
Председатель _______________________________ (подпись)
Члены комиссии ___________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_____(подписи)
Секретарь _________________________________________(подпись)
Утвержден
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
Протокол N __________
Заседания Государственной аттестационной комиссии
(заполняется на каждом государственном экзамене)
"__"____________ 200____г.с_____час.____мин.до____час.____мин.
Присутствовали: председатель Государственной аттестационной комиссии:
_________________________________________________________________
___________________________________________________________
Члены комиссии:
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
О сдаче государственного экзамена по:
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Экзаменуется студент (наименование специальности или дисциплины)
_________________________________________________________________
Перечень дисциплин в блоке
Количество вопросов
Количество правильных ответов
1 блок
30
2 блок
30
3 блок
30
4 блок
30
Итого:

3. Бітіру жұмысы жетекшісінің сын-пікірі ____________________
4. Бітіру жұмысына рецензия _________________________________
Жұмысын орындағанын айтқанынан кейін _______ минут ішінде студентке
қойылған сұрақтар:
1._________________________________________________________________
(сұрақ қоюшының тегі)
___________________________________________________________________
2._________________________________________________________________
(сұрақ қоюшының тегі)
___________________________________________________________________
3._________________________________________________________________
(сұрақ қоюшының тегі)
___________________________________________________________________
Студенттің қойылған сұрақтарға жауабының жалпы сипаттамасы және
рецензиялар _______________________________________________________
Жалпы ғылыми, жалпы техникалық арнайы пәндер бойынша қандай
дайындығын білдірді _______________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
студент бітіру жұмысын орындады және ___деген бағаға қорғады деп
табылсын
___________________________________________________________________
Біліктілігі берілсін ______________________________________________
___________________________________________________________________
Академиялық дәрежесі берілсін _____________________________________
/бакалавр, ғылым магистрі/
___________________________________________________________________
Мыналар атап көрсетілсін___________________________________________
___________________________________________________________________
Комиссия мүшелерінің ерекше пікірі_________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Диплом берілсін /үздік, жай/.
Төраға ____________________________ (қолы)
Комиссия мүшелері _________________ (қолы)
__________________________________________
Хатшы _____________________________ (қолы)
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
Мемлекеттік аттестаттау комиссиясы мәжілісінің
хаттамасы N_______
200__ ж. "___"______________
Барлық мемлекеттік емтихандарды тапсырған және білім жұмысын
қорғаған білім алушыға біліктілік дәреже беру туралы
___________________________________________________________________
Қатысты: төраға
___________________________________________________________________
мүшелер/
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
білім алушы _______________________________________________________
(тегі, аты-жөні)
Мемлекеттік емтихандарды тапсырды және бітіру жұмысында алған
бағасы: ___________________________________________________________
(мамандықтың аты, бітіру жұмысының түрі, бағасы, тапсырған күні)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Білім алушы _______________________________________________________
(тегі, аты-жөні)
___________________________________________оқу жоспарында мамандығы
бойынша көзделген барлық мемлекеттік емтихандарды және бітіру
жұмысын тапсырды деп танылсын.
___________________________________________________________________
Біліктілігі берілсін ______________________________________________
___________________________________________________________________
академиялық дәрежесі берілсін______________________________________
(ғылым магистрі, бакалавр)
___________________________________________________________________
Мыналар атап көрсетілсін __________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Комиссия мүшелерінің ерекше пікірі
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Диплом берілсін /үздік, жай/.
Төраға __________________________ (қолы)
Комиссия мүшелері _____________________ (қолы)
________________________________________
Хатшы ___________________________ (қолы)
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
Мемлекеттік аттестаттау комиссиясы мәжілісінің
хаттамасы N_______________
(әр мемлекеттік емтиханда толтырылады)
200 ж..__ "_______"________сағ. ____ мин. _____ сағ. _____мин.
Қатысты: Мемлекеттік аттестаттау комиссиясының төрағасы:
___________________________________________________________________
комиссия мүшелері:_________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
мемлекеттік емтиханды тапсыру туралы:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Емтихан тапсырушы студент (мамандықтың немесе пәннің атауы)
___________________________________________________________________
Блоктағы пәндер тізбесі
Сұрақтар саны
Дұрыс жауап саны
1 блок
30
2 блок
30
3 блок
30
4 блок
30
Барлығы:

120
1. Признать, что студент сдал
государственный экзамен с оценкой________________________________
_________________________________________________________________
2. Отметить, что
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
3. Особое мнение членов Государственной аттестационной комиссии
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Председатель_______________________________ (подпись)
Члены комиссии___________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_____(подписи)
Секретарь_________________________________________(подпись)
* Примечание: Данный протокол заполняется в случае, если
государственный экзамен сдается в форме
тестирования
Утвержден
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
Примечание РЦПИ: Текст Студенческого билета на двух языках -
русском и государственном,
см. бумажный вариант
левая сторона
СТУДЕНЧЕСКИЙ БИЛЕТ N_____________
Ф.И.О.___________________________
Время поступления___________________
Факультет___________________________
Форма обучения______________________
Дата выдачи билета__________________
Ректор______________________________
правая сторона
200_/______уч.год______студент курса
Декан_______________________________
200_/______уч.год______студент курса
Декан_______________________________
200_/______уч.год______студент курса
Декан_______________________________
200_/______уч.год______студент курса
Декан_______________________________
Утвержден
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
Примечание РЦПИ: Текст Зачетной книжки на двух языках -
русском и государственном,
см. бумажный вариант
____________________________________
Личная подпись студента
Место
для
фотографии
Место для печати
____________________________________
Дата выдачи зачетной книжки
правая сторона
Зачетная книжка N_________________
Фамилия, имя, отчество______________
Факультет___________________________
Специальность_______________________
______поступил__________________курс
___________________________переведен
Проректор по учебной работе_________
Декан факультета____________________
Дата выдачи зачетной книжки_________
2-страница
______/_______/учебный год, 1-й семестр
N
Наиме
нование дисциплин
Коли
чество
часов
Фамилия
профессора
или
доцента
Экзамена
ционная
отметка
Дата
сдачи
экза
мена
Подпись
экзаме
натора
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Продолжение таблицы
Наиме
нование дисциплин
Коли
чество
часов
Фамилия
преподавателя
Отметки о зачете
Дата
сдачи
зачетов
Подпись
преподавателя
Декан факультета_______________________________
3-страница
Производственная практика______________________
Фамилия, имя, отчество студента________________
N
Наиме
нование производ
ственной
практики
Курс
Место
прохож
дения
практики
В каче
стве
кого
работал
Продолжи
тельность
практики
Фамилия
препода
вателя,
руково
дившего
практикой
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Продолжение таблицы
Отметки
о зачете
Дата
сдачи
зачета
Начало-
конец
Подпись преподавателя, принявшего зачет
4-страница
Государственные экзамены_______________________
Фамилия, имя, отчество студента________________
N
Наиме
нование дисциплин
Дата
сдачи
экзаменов
Экзамена
ционные
отметки
Подписи членов
Государственной
экзаменационной
комиссии
5-страница
Дипломная работа__________________________________
(фамилия, имя, отчество студента)
Тема дипломной работы_____________________________
__________________________________________________
Фамилия руководителя______________________________
Дата сдачи законченной дипломной работы в учебную
часть_____________________________________________
Отметка руководителя о допущении дипломанта к защите
__________________________________________________
Дата защиты работы________________________________
Отметка Государственной экзаменационной комиссии
__________________________________________________
Подписи членов Государственной экзаменационной комиссии:
__________________________________________________
6-страница
Решение Государственной квалификационной комиссии
__________________________________________________
__________________________________________________
__________________________________________________
__________________________________________________
Подписи             Председатель__________________
Дата                Члены_________________________
__________________________________________________
__________________________________________________
Зачетная книжка подлежит сдаче для обмена на диплом
Утвержден
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
_________________________________________________
(наименование высшего учебного заведения)
Экзаменационная ведомость N_______________________
Факультет____________Специальность________________
курс______________________________________________
Дисциплина________________________________________
экзаменатор_______________дата____________________
N
Ф.И.О.
Номер
зачетной
книжки
Отметка
о сдаче
зачета
Подпись
препода
вателя
Экзамена
ционная
оценка
Подпись
препода
вателя
1
2
3
Декан факультета_____________________(подпись)
Итого:
Декан факультета_____________________(подпись)
Отлично______________________________
Хорошо_______________________________
Удовлетворительно____________________
Неудовлетворительно__________________
Не аттестовано_______________________
Аттестовано__________________________
Утвержден
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
СПРАВКА - ВЫЗОВ
_________/наименование вуза/ ________________просит
предоставить, согласно Закону Республики Казахстан
"Об образовании" от "__" _____ 200  г. N ________,
дополнительный отпуск для участия в установочной
сессии, зачетно-экзаменационной сессии, государственных
экзаменов (нужное подчеркнуть) студенту-заочнику
__________________________________________________
(Ф.И.О. студента)
на период с ______________ по ____________________
Проректор по УР  _________________________
Методист  ________________________________
---------------------------------------------------
СПРАВКА-ПОДТВЕРЖДЕНИЕ
Об участии в установочной сессии, зачетно-экзаменационной
сессии, государственных экзаменах (нужное подчеркнуть)
название учебного заведения  ________________________
студента-заочника ________ курса ____________________
______________________________________________ факультета
_________________________________________________________
(Ф.И.О. студента)
работающего в ___________________________________________
(наименование организации, предприятия, учреждения)

120
1. Студент Мемлекеттік емтиханды мынадай бағаға тапсырды деп
танылсын __________________________________________________________
2. Мыналар атап көрсетілсін _______________________________________
3. Мемлекеттік аттестаттау комиссиясының ерекше пікірі
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Төрағасы_________________________________ (қолы)
Комиссия мүшелері _______________________ (қолы)
___________________________________________________________________
Хатшы ___________________________________ (қолы)
Ескерту: осы хаттама мемлекеттік емтихан тест түрінде
тапсырылған жағдайда толтырылады.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
сол жақ
СТУДЕНТТІК БИЛЕТ N________________
Аты-жөні
____________________________________________________________
Түскен уақыты ______________________________________________
Факультеті _________________________________________________
Оқудың түрі ________________________________________________
Билеттің берілген күні _____________________________________
Ректор______________________________________________________
200__/_____оқу жылы/ __________________________курс студенті
Декан________________________________________________
200__/_____оқу жылы/ __________________________курс студенті
Декан___________________________________________________
200__/_____оқу жылы/ __________________________курс студенті
Декан____________________________________________________
200__/_____оқу жылы/ __________________________курс студенті
Декан____________________________________________________
200__/_____оқу жылы/ __________________________курс студенті
Декан_______________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
сол жақ
Сынақ кітапшасы
________________________________
Студенттің өз қолы
__________
|Фотосурет |
|жапсыратын|
|   орын   |
|__________|
Мөр басатын орын
__________________________________________
Сынақ кітапшасы берілген күн
оң жақ
Сынақ кітапшасы N________________________________
Аты-жөні ____________________________________________________
_____________________________________________________________
Факультеті __________________________________________________
Мамандығы ___________________________________________________
_____________ түсті __________________________________ курсқа
__________________________________________________ауыстырылды
Оқу ісі жөніндегі проректор _________________________________
Факультет деканы ____________________________________________
Сынақ кітапшасы берілген уақыт ______________________________
2-бет
________/________оқу жылы, 1-ші тоқсан
N
Пән
аттары
сағат саны
Про-
фес-
сор-
дың
аты-
жөні
Емти-
хан
ба-
ғасы
Емти-
хан
тап-
сыр-
ған
күні
Емти-
хан
қабыл-
дау-
шының
қолы
Пән
ат-
тары
Сағат
саны
Оқыту-
шының
аты-
жөні
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
кестенің жалғасы
Сынақтың
қабылдануы
туралы белгі
Сынақ
тапсырған
күні
Оқытушының
қолы
Факультет деканы _______________________________________
3-бет
Өндірістік іс-тәжірибенің аты ___________________________
Студенттің аты-жөні
N
Өнді-
рістік
іс-тә-
жіри-
бенің
аты
кур-
сы
Іс-тә-
жіри-
бенің
өткен
орны
Кім
бо-
лып
іс-
теді
Іс-
тәжі-
рибе
мерзі-
мінің
ұзақ-
тығы
Іс-
тәжі-
рибе-
нің
жетек-
шісі-
нің
аты-
жөні
Сынақ-
тың
қабыл-
дануы
туралы
белгі
Сы-
нақ
тап-
сыр-
ған
күні
Бас-
та-
луы-
аяқ-
та-
луы
Сы-
нақ
қаб-
ылда-
ған
оқыту
шының
қолы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
4-бет
Мемлекеттік емтихандар
___________________________________________________________________
(Студенттің аты-жөні)
N
Пән
аттары
Емтихан
тапсырған күн
Емтиханда
алған бағалар
Мемлекеттік емтихан
комиссиясы мүшелерінің
қолдары
5-бет
Дипломдық жұмыс
___________________________________________________________________
(студенттің аты-жөні)
___________________________________________________________________
Диплом жұмысының тақырыбы _________________________________________
___________________________________________________________________
Жетекшінің аты-жөні _______________________________________________
Аяқталған диплом жұмысын оқу бөліміне тапсырған күн _______________
___________________________________________________________________
Диплом иесінің қорғауға жіберу туралы жетекшінің пікірі ___________
___________________________________________________________________
Жұмысын қорғаған күні _____________________________________________
___________________________________________________________________
Мемлекеттік емтихан комиссиясының бағасы __________________________
___________________________________________________________________
Мемлекеттік емтихан комиссиясы мүшелерінің қолдары:________________
___________________________________________________________________
6-бет
Мемлекеттік біліктілік комиссиясының шешімі
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Қолдары             Төрағасы _________________
Күні                Мүшелері _________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Сынақ кітапшасы дипломға ауыстырылады
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
_________________________________________________________________
(жоғары оқу орнының аты)
Емтихан ведомосі N____________________________
Факультеті __________ мамандығы__________
Курсы/курс_____________________________________________
пәні___________________________________________________
Емтихан алушы_______________________күні_______________
N
Аты-жөні/
Сынақ
кітап-
шасының
белгісі
Сынақ
қабылдануы
туралы
белгі
Оқыту-
шының
қолы
Емтихан
бағасы
Оқыту-
шының
қолы
1
2
3
Факультет деканы__________________________(қолы)
Қорытынды:
Факультет деканы__________________________(қолы)
үздік__________________________________________
Жақсы__________________________________________
Қанағаттанарлық________________________________
Қанағаттанарлықсыз_____________________________
Аттестатталмады________________________________
аттестталды____________________________________
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
АНЫҚТАМА - ШАҚЫРУ
Қазақстан Республикасының 200 жылғы _______ N ________ "Білім
туралы" заңына сәйкес______________________________________________
бастапқы сессияға, сынақ-емтихан сессиясына, мемлекеттік емтиханға
(керектісін сызып көрсету) сырттай бөлімнің студентіне
___________________________________________________________________
(студенттің тегі, аты, әкесінің аты)
___________________________________________________________________
______________ бастап _______________________ дейін қосымша демалыс
беруіңізді сұрайды.
Оқу жұмысы жөніндегі проректор ________________
Сырттай бөлімнің әдіскері ______________________
-------------------------------------------------------------------
АНЫҚТАМА - РАСТАУ
Бастапқы сессияға, сынақ-емтихан сессиясына, мемлекеттік
емтиханға (керектісін сызып көрсету) ______________________________
атындағы /оқу орны/ _______________________________________________
сырттай бөлімнің ___________ курс _________________________________
____________________________________________ факультетінің студенті
(студенттің тегі, аты, әкесінің аты)
___________________________________________________________________
(жұмыс істейтін ұжымның, басқарманың атауы)

1. В дополнительный отпуск выбыл "__ "_______ 200___г
_________________________________________________________
наименование                           подпись и печать
предприятия, учреждения
2. Прибыл в университет "__" ___________________ 200 __ г.
для участия в установочной сессии, зачетно-экзаменационной
сессии, государственных экзаменах (нужное подчеркнуть) в
период которой предусмотрено:
А) экзаменов __________Б) зачетов ________________________
3. Выбыл из университета "____" ________________ 200 __ г.
сдав за указанный период:
А) экзаменов __________  Б) зачетов ______________________
(прописью)                  (прописью)
М.П.                 Декан факультета ____________________
Методист ____________________________
4. Прибыл на предприятие (в учреждение) "__" __________ 200 __ г.
(печать и подпись предприятия)   ____________________
Утвержден
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 969
ЖУРНАЛ
учета бланков дипломов
Поступление
Дата
поступ
ления
Номер
сопроводи
тельного документа
Откуда
посту
пили
Коли
чество
экз.
Серия и
номера
бланков
.
Продолжение таблицы
Выдача
Дата выдачи
Дата и номер документа на
выдачу
Кому выдано
Наименование подразделения
Фамилия и
инициалы получившего
Продолжение таблицы
Выдача
Количество экз.
Серия и
номер
бланков
Роспись в
получении
Примечание
(отметка об
уничтожении
и т.д.)

1. "_"_____________________ 200__ ж. бастап қосымша демалысқа кетті
___________________________________________________________________
(жұмыс істейтін ұжымның, басқарманың атауы) қолы және ұжымның,
басқарманың мөрі
2. "__"___________________ 200__ ж. бастап университетке бастапқы
сессияға, сынақ-емтихан сессиясына, мемлекеттік емтиханға
(керектісін сызып көрсету) келді. Бұл кезеңде:
А) _______________________ емтихан _б) ______________________ сынақ
3. "____"_____________________ 200__ ж. университеттен кетті келесі
көрсетілгендерді тапсырып
А) _______________________ емтихан б) _______________________ сынақ
жазбаша                             жазбаша
М.О.             Факультеттің деканы ______________________
Сырттай бөлімнің әдіскері ________________
4. Қоғамға, ұжымға, басқармаға келді "____"______________ 200__ ж.
М.О. және қолы        ________________________________________
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 969 бұйрығымен бекітілген
Диплом бланктарын есепке алу
ЖУРНАЛЫ
Түсуі
Түскен
мерзімі
Жолдама құжаттың
рет саны
Қайдан
түсті
Дана
саны
Бланктардың
рет саны мен
сериясы
кестенің жалғасы
Берілгені
Беріл-
ген
мер-
зімі
Бері-
летін
құжат-
тың
мер-
зімі
мен
рет
саны
Кімге
берілді
Дана
саны
Бланк-
тардың
рет
саны
мен
сериясы
Алғаны
туралы
қолы
Ескерту
(жойыл-
ғаны
туралы
және т.б.
белгі)
Бөлім-
нің
атауы
Алу-
шының
тегі,
аты-
жөні